kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-26, 23:01   #271
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Typowa wiosna/lato? Raczej nie ma takiego typu, bo wiosna to typ cieply a lato chłodny, może dlatego masz kłopot z dobraniem podkładu. Ja w ostatnim roku niepotrzebnie poszłam w żółte podkłady, które podkręcały mi żółty ton cery, a po analizie kolorystycznej, w której okazało się, ze jestem stonowanym latem, wrociłam do neutralnych odcieni i wyglądam o niebo lepiej. Te żółte tony wskórze czasem mocno mylą - można je podkręcać albo gasić. ja lepiej wyglądam w zgaszonych. Kupiłam już na zimę Light Sunset, ale teraz mam próbkę Antique Beige i jest znacznie lepiej.
Bardzo mozliwe, niemniej szyje i dekold mam o zabrwieniu zoltawym i dziwnie wygladam w neutralach (gdzie wiekszosc ktorych uzywalam ma zabarwienie rozowe). Moze pokombinuje z odcieniami warm i olive i cos dobiore - Najlepiej z moja twarza stapia sie uoga uoga NSB, tyle ze teraz jest za jasny i jak jest cieplej na dworzu to trzyma sie koszmarnie krotko :/
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 08:55   #272
Branda79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Badzo , bardzo lubię tę serię i wydaje mi się , że ze wszystkich jej podobnych w tej branzy mineralnej , ale obawiam się , że ktoś mi ostatnio albo wysłał przez internet podrobke albo ich jakośc spadła , bo chyba skóra nie zmieniła mi sie aż tak bardzo??

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:52 ----------

Cytat:
Napisane przez MerryMeMary Pokaż wiadomość
basiago Dzięki Chyba dlatego miałam taki problem z wyborem próbek, bo jakieś wątpliwości mnie ogarniały jak na nie patrzyłam
Bardzo by mi się przydały takie probki , ale tutaj u siebie to przecież mogę dostać najwyzej prróbkę koncentratu pomidorowego ( tak to jest wynieść się z dużego miasta!!!) , a przydałyby się , bo to bez sensu kupować całkiem w ciemno , bo potem tylko rozdaję.
Branda79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 22:18   #273
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Branda79 Pokaż wiadomość
Badzo , bardzo lubię tę serię i wydaje mi się , że ze wszystkich jej podobnych w tej branzy mineralnej , ale obawiam się , że ktoś mi ostatnio albo wysłał przez internet podrobke albo ich jakośc spadła , bo chyba skóra nie zmieniła mi sie aż tak bardzo??

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:52 ----------

Bardzo by mi się przydały takie probki , ale tutaj u siebie to przecież mogę dostać najwyzej prróbkę koncentratu pomidorowego ( tak to jest wynieść się z dużego miasta!!!) , a przydałyby się , bo to bez sensu kupować całkiem w ciemno , bo potem tylko rozdaję.
Skóra może się zmieniać, w zależności od pory roku, pogody,tego co jemy, hormonów, itp.
Ja nie używam tylko jednych minerałów, zmieniam je od zapotrzebowania mojej cery.
Niestety minerałów nie kupi się stacjonarnie
Pixie jest chyba w Szczecinie a Annabelle w Warszawie stacjonarnie.
Wszystkie kosmetyki mineralne zamawiam przez internet, przeważnie próbki, jak podejdą to zamawiam bigi.


Z bigiem satin sand wzięłam próbkę shell beige. Wczoraj nałożyłam na twarz i wyszłam w miasto.
Po paru godzinach spojrzałam w lusterko i się przeraziłam
Twarz była niesamowicie ciemna. Kolor zmienił się o dobrych parę tonów!
Z żadną inną próbką Pixie nie zdarzyło mi się coś takiego.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-06-28 o 22:30
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 06:24   #274
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pixie mozna dostać stacjonarnie - spis sklepów na ich stronie
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 08:01   #275
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Pixie mozna dostać stacjonarnie - spis sklepów na ich stronie
Rzeczywiście zapomniałam Jakoś kiedyś popatrzyłam na mapkę i rzucił mi się Szczecin. Naprawdę nie wiem skąd ten Szczecin. :


Trochę wprowadziłam w błąd, przepraszam
Gdzie można kupić Pixie stacjonarnie;
Zielona Góra, Warszawa, Wolsztyn, Siedlec, Belęcin, Bydgoszcz, Jelenia Góra, Sulechów


P.S Już wiem Lucy Minerals jest w Szczecinie

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-06-29 o 08:21
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 10:41   #276
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pochwalę Pixie mam co prawda dwa podkłady (Dune na jesień/zimę i Warm Muffin, który miał być na lato ale jednak nie czuję się dobrze z tym odcieniem na twarzy) ale korzystając z wakacyjnej darmowej dostawy zamówiłam trzy nowe próbki. Dostałam dodatkowo dwie gratis, wszystko pięknie zapakowane w kartonową torebkę i przewiązane wstążką. Taki drobiazg a cieszy ale ilość odcieni i ich układ na dołączonej kartce jest przytłaczający.. a korzystałam z poradnika kolorów na ich stronie
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 11:26   #277
paulinan01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Można gdzieś stacjonarnie zobaczyć te produkty i dostać/ kupić próbki na Śląsku?

Edytowane przez paulinan01
Czas edycji: 2015-07-30 o 13:23
paulinan01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 11:33   #278
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez paulinan01 Pokaż wiadomość
Można gdzieś stacjonarnie zobaczyć te produkty i dostać/ kupić próbki?
Na stronie jest mapka z wskazanymi partnerami, u których można kupić produkty stacjonarnie:
http://pixiecosmetics.pl/wordpress/?page_id=5372
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 22:24   #279
Karola888888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Czy ceny tych kosmetyków nie są trochę za wysokie jak na nasz rynek?
Nie zarabiamy przecież tyle co kobiety na zachodzie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Karola888888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 22:50   #280
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Karola888888 Pokaż wiadomość
Czy ceny tych kosmetyków nie są trochę za wysokie jak na nasz rynek?
Nie zarabiamy przecież tyle co kobiety na zachodzie.
a clare blanc jest jeszcze droższe
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 22:34   #281
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Karola888888 Pokaż wiadomość
Czy ceny tych kosmetyków nie są trochę za wysokie jak na nasz rynek?
Nie zarabiamy przecież tyle co kobiety na zachodzie.
pixie ze złotem przecie to jak ma być tanie
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 00:06   #282
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
pixie ze złotem przecie to jak ma być tanie
Coz, nie wszystko zloto, co sie swieci. Lubie Amazon Gold, ale przy dłuższym stosowaniu mnie zapycha, lobuz!
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 14:21   #283
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Kompletuję zamówienie różnych próbek minerałów, czytam wątki o różnych firmach i już dostałam zawrotu głowy.

Z Annabelle Minerale używam golden fairest (mam skórę jasną, żółtą z delikatnie zielonymi podtonami). Fairest jest ok, ale zimą odrobinkę za jasny. Jaki odcień z Pixie byłby taki sam albo troszkę jaśniejszy?

Z Amilie zamówiłam próbki:
- sesame
- pine nut
- cardamon

Z Neauty:
- golden fair
- olive fair

Z Annabelle:
- sunny fairest

Z Pixie, czytając forum, zwróciłam uwagę na:
- almond milk
- vanilla delight
- creamy natural
- antique beige


Szczerze mówiąc trochę tego za dużo mi wyszło, a chcę kupić jeszcze 2 pędzle i zastanawiam się, czy czegoś nie wyrzucić z koszyka.

Co o tym myślicie?
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 14:43   #284
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Z Pixie możesz odrzucić Almond Milk, jest o wiele jaśniejszy niż Golden Fairest AM.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 14:48   #285
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Z Annabelle Minerale używam golden fairest (mam skórę jasną, żółtą z delikatnie zielonymi podtonami). Fairest jest ok, ale zimą odrobinkę za jasny. Jaki odcień z Pixie byłby taki sam albo troszkę jaśniejszy?
Za ciemny chyba?

Bo jak szukasz takiego jak Golden Fairest albo jaśniejszego to ci powiem od razu, że Antique Beige jest wyraźnie ciemniejszy od Annabelle. A Almond faktycznie z kolei dużo jaśniejszy.
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 15:06   #286
BukaBuka
Raczkowanie
 
Avatar BukaBuka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Mi się wydaje, że z Twojej listy warto skreślić Antique Beige i Almond Milk, natomiast zostawić Creamy Natural oraz Vanilla Delight
BukaBuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 16:32   #287
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
Za ciemny chyba?

Bo jak szukasz takiego jak Golden Fairest albo jaśniejszego to ci powiem od razu, że Antique Beige jest wyraźnie ciemniejszy od Annabelle. A Almond faktycznie z kolei dużo jaśniejszy.
Tak, za ciemny

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Dzięki, okroiłam listę próbek i lżejsze mam sumienie
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 17:11   #288
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Kompletuję zamówienie różnych próbek minerałów, czytam wątki o różnych firmach i już dostałam zawrotu głowy.

Z Annabelle Minerale używam golden fairest (mam skórę jasną, żółtą z delikatnie zielonymi podtonami). Fairest jest ok, ale zimą odrobinkę za jasny. Jaki odcień z Pixie byłby taki sam albo troszkę jaśniejszy?

Z Amilie zamówiłam próbki:
- sesame
- pine nut
- cardamon

Z Neauty:
- golden fair
- olive fair

Z Annabelle:
- sunny fairest

Z Pixie, czytając forum, zwróciłam uwagę na:
- almond milk
- vanilla delight
- creamy natural
- antique beige


Szczerze mówiąc trochę tego za dużo mi wyszło, a chcę kupić jeszcze 2 pędzle i zastanawiam się, czy czegoś nie wyrzucić z koszyka.

Co o tym myślicie?
Każda z nas przechodziła przez wybieranie masy próbek. Bez tego ani rusz.
Sesame kiedyś miałam w starej formule i był stasznie pomarańczowy. Teraz podobno już taki nie jest. W wątku Amilie, na paru ostatnich stronach jest porównanie starego do nowego. On nie ma w sobie oliwkowych tonów, żółty też nie jest
Do AM golden fairest najbardziej podobny jest pine nut i cashmere.
Cardamon możesz spróbować.
Gama sunny jest żółta. Tak samo Neauty golden fair. Olive fair Neauty, mi pasuje a AM golden fairest jest za ciemny. Olive fair jest ziemisty, chłodny, nie ma nic z oliwki.
Pixie Almond milk- zapomnij. Creamy natural jest neutralno- żółty, taki sobie kremowo-żółty. Wychodzi blady w stosunku do Neauty golden fair.
Vanila delight jest podobny do pine nut A. Ciut jaśniejszy.
Co do antique na pewno jest ciemniejszy od vanili. Popatrz też na victorian lace.
Na stronie Pixie jest rozpiska kolorów. Nie patrz na zdj, tylko na opis.

Mogę zrobić zdj, ale dopiero w pn.
AM już nie mam, mogę porównać Pixie creamy, vanila, antique i victorian z Neauty golden i olive (fair i light) oraz Amilie cashmere i pine nut. Cardamon mam jeszcze w starej formule.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-08-14 o 17:12
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 16:10   #289
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cześć! Doradzicie mi? Dotychczas używałam Golden Fair Annabelle Minerals, ale jest on niestety zbyt oliwkowy i żółty, dlatego poszukuję czegoś idealnego. Żółta jestem, owszem, ale nie aż tak, a już na pewno wcale nie oliwkowa. Z Pixie, sugerując się wyłącznie opisami, wytypowałam do testów: Creamy Natural, Light Sunset, Song of Summer, Victorian Lace, Warm Honey. Czy powinnam coś dodać do tej listy lub skreślić z niej? Wszelkie wskazówki przyjmę z wdzięcznością, ewentualne typy z innych firm (a mniej oliwkowe i żółte niż wspomniany AM) również Zależy mi na dość dobrym kryciu.
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 17:47   #290
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Cześć! Doradzicie mi? Dotychczas używałam Golden Fair Annabelle Minerals, ale jest on niestety zbyt oliwkowy i żółty, dlatego poszukuję czegoś idealnego. Żółta jestem, owszem, ale nie aż tak, a już na pewno wcale nie oliwkowa. Z Pixie, sugerując się wyłącznie opisami, wytypowałam do testów: Creamy Natural, Light Sunset, Song of Summer, Victorian Lace, Warm Honey. Czy powinnam coś dodać do tej listy lub skreślić z niej? Wszelkie wskazówki przyjmę z wdzięcznością, ewentualne typy z innych firm (a mniej oliwkowe i żółte niż wspomniany AM) również Zależy mi na dość dobrym kryciu.
Skreśliłabym song of summer, moim zdaniem wpada wręcz w pomarańcz. Polecam wypróbowanie jeszcze Butter cream i Dune. A z mniej żółtych - Antique beige creamy natural i warm honey nie miałam..
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 18:42   #291
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Cześć! Doradzicie mi? Dotychczas używałam Golden Fair Annabelle Minerals, ale jest on niestety zbyt oliwkowy i żółty, dlatego poszukuję czegoś idealnego. Żółta jestem, owszem, ale nie aż tak, a już na pewno wcale nie oliwkowa. Z Pixie, sugerując się wyłącznie opisami, wytypowałam do testów: Creamy Natural, Light Sunset, Song of Summer, Victorian Lace, Warm Honey. Czy powinnam coś dodać do tej listy lub skreślić z niej? Wszelkie wskazówki przyjmę z wdzięcznością, ewentualne typy z innych firm (a mniej oliwkowe i żółte niż wspomniany AM) również Zależy mi na dość dobrym kryciu.

Od dołu Pixie Creamy Natural, AM Golden Fair
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150823_183841.jpg (78,2 KB, 57 załadowań)
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 22:06   #292
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Skreśliłabym song of summer, moim zdaniem wpada wręcz w pomarańcz. Polecam wypróbowanie jeszcze Butter cream i Dune. A z mniej żółtych - Antique beige creamy natural i warm honey nie miałam..
Dzięki! Skreślam A czy Butter Cream i Dune nie są zbyt jasne? Jestem na poziomie właśnie Golden Fair AM i to w swoim najbledszym wydaniu Antique Beige - ta ziemistość to jak wygląda? Boję się jej
Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Od dołu Pixie Creamy Natural, AM Golden Fair
Ooo, bardzo dziękuję! Creamy Natural to chyba piękny kolor, ale ewidentnie za jasny, odpada...
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 22:14   #293
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Dzięki! Skreślam A czy Butter Cream i Dune nie są zbyt jasne? Jestem na poziomie właśnie Golden Fair AM i to w swoim najbledszym wydaniu Antique Beige - ta ziemistość to jak wygląda? Boję się jej

Ooo, bardzo dziękuję! Creamy Natural to chyba piękny kolor, ale ewidentnie za jasny, odpada...
Butter Cream jest zolto-zloty, a Dune zolto-zielony. Oba sa bardziej zolte niz Golden Fair AM.
Creamy Natural jest lekko zoltym neutralem.
Warto poczytac poradnik kolorystyczny zamieszczony na stronie Pixie.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 22:35   #294
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja mam Antique Beige i dobrze gasi mi żółtość na twarzy (zwłaszcza wyzierajacą spod dolnej wargi). Jednocześnie absolutnie nie jest ziemisty - Raffia Cream jest zdecydowanie bardziej ziemista. Ożywia mi buzię,a jednocześnie usuwa niepożądaną żółtość.
Uzywałam zimą Light Sunset. Jest jaśniutki, jaśniejszy od Antique Beige, ale jednak na tyle mocny, ze podkręca żółty podton w skórze, dlatego pozbyłam się go.
Vanilla Delight jest dla mnie zbyt jasny, a Victorian Lace to już zdecydowanie żółto-złata tonacja.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 22:39   #295
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Butter Cream jest zolto-zloty, a Dune zolto-zielony. Oba sa bardziej zolte niz Golden Fair AM.
Creamy Natural jest lekko zoltym neutralem.
Warto poczytac poradnik kolorystyczny zamieszczony na stronie Pixie.
Dokładnie a Antique beige jak dla mnie jest neutralny, bez różowych czy wyraźnie żółtych tonów. Ja ziemistości nie widzę ale aż tak się nie znam ;-)

Ja też mam golden fair z AM, choć nie jest idealny ;-) z Pixie pasuje mi Dune na jesień/zimę. Na lato mam warm muffin ale myślę, że light sunset byłby lepszy..

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 16:15   #296
BukaBuka
Raczkowanie
 
Avatar BukaBuka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Cześć! Doradzicie mi? Dotychczas używałam Golden Fair Annabelle Minerals, ale jest on niestety zbyt oliwkowy i żółty, dlatego poszukuję czegoś idealnego. Żółta jestem, owszem, ale nie aż tak, a już na pewno wcale nie oliwkowa. Z Pixie, sugerując się wyłącznie opisami, wytypowałam do testów: Creamy Natural, Light Sunset, Song of Summer, Victorian Lace, Warm Honey.
A mi się wydaje, że w przypadku AG Golden Fair to zdecydowanie warto spróbować Light Sunset. Natomiast jeśli chcesz coś nieco bardziej przygaszonego to - tak jak zaproponowała poprzedniczka - Antique Beige
BukaBuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 20:51   #297
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pogubiłam się już nieco w poziomie jasności tych podkładów, zupełnie nie wiem, w co celować
Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Butter Cream jest zolto-zloty, a Dune zolto-zielony. Oba sa bardziej zolte niz Golden Fair AM.
Creamy Natural jest lekko zoltym neutralem.
Warto poczytac poradnik kolorystyczny zamieszczony na stronie Pixie.
I są jaśniejsze od AM, prawda? Określane jako bardzo jasne/jasne chyba nie będą dla mnie odpowiednie...
Dzięki, nie wiem, dlaczego go przeoczyłam, już lecę czytać!

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Ja mam Antique Beige i dobrze gasi mi żółtość na twarzy (zwłaszcza wyzierajacą spod dolnej wargi). Jednocześnie absolutnie nie jest ziemisty - Raffia Cream jest zdecydowanie bardziej ziemista. Ożywia mi buzię,a jednocześnie usuwa niepożądaną żółtość.
Uzywałam zimą Light Sunset. Jest jaśniutki, jaśniejszy od Antique Beige, ale jednak na tyle mocny, ze podkręca żółty podton w skórze, dlatego pozbyłam się go.
Vanilla Delight jest dla mnie zbyt jasny, a Victorian Lace to już zdecydowanie żółto-złata tonacja.
A jaką masz szyję? Ja mam żółtawą, twarz mam już mniej żółtą, ale podkład muszę dobrać do szyi. Czyli na poziomie Light Sunset jest Victorian Lace (skoro Antique Beige jest od niego ciemniejszy)? Wcześniej w wątku ktoś pisał, że po AM Golden Fair odpowiada mu teraz właśnie Light Sunset, więc poziom jasności może byłby ok, ale obawiam się przesadnej żółci, więc może jednak zamówiłabym coś neutralnego, ale wpadającego w żółty/złoty.
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dokładnie a Antique beige jak dla mnie jest neutralny, bez różowych czy wyraźnie żółtych tonów. Ja ziemistości nie widzę ale aż tak się nie znam ;-)

Ja też mam golden fair z AM, choć nie jest idealny ;-) z Pixie pasuje mi Dune na jesień/zimę. Na lato mam warm muffin ale myślę, że light sunset byłby lepszy..

Wysłane z mojego SM-G530FZ
Żółte tony zdecydowanie muszę w podkładzie mieć... Jesteś oliwkowa? Ja właśnie oglądam się w lusterku, mam na twarzy AM Golden Fair i wyglądam wściekle żółto i oliwkowo w porównaniu do szyi i dekoltu
Cytat:
Napisane przez BukaBuka Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że w przypadku AG Golden Fair to zdecydowanie warto spróbować Light Sunset. Natomiast jeśli chcesz coś nieco bardziej przygaszonego to - tak jak zaproponowała poprzedniczka - Antique Beige
Light Sunset na pewno zamówię, tylko właśnie zastanawiam się, czy jednak ten Antique Beige nie będzie zbyt jasny
__________________
!


Edytowane przez Aysell
Czas edycji: 2015-08-24 o 20:55
Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 22:05   #298
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Wydaje mi sie, ze Butter Cream i Dune będą za zolte i za jasne, zas Creamy Natural moglby byc dobry kolorystycznie, ale bedzie za jasny.
Niestety nie mam porownania z ciemniejszymi kolorami Pixie.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 22:08   #299
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Pogubiłam się już nieco w poziomie jasności tych podkładów, zupełnie nie wiem, w co celować

I są jaśniejsze od AM, prawda? Określane jako bardzo jasne/jasne chyba nie będą dla mnie odpowiednie...
Dzięki, nie wiem, dlaczego go przeoczyłam, już lecę czytać!


A jaką masz szyję? Ja mam żółtawą, twarz mam już mniej żółtą, ale podkład muszę dobrać do szyi. Czyli na poziomie Light Sunset jest Victorian Lace (skoro Antique Beige jest od niego ciemniejszy)? Wcześniej w wątku ktoś pisał, że po AM Golden Fair odpowiada mu teraz właśnie Light Sunset, więc poziom jasności może byłby ok, ale obawiam się przesadnej żółci, więc może jednak zamówiłabym coś neutralnego, ale wpadającego w żółty/złoty.

Żółte tony zdecydowanie muszę w podkładzie mieć... Jesteś oliwkowa? Ja właśnie oglądam się w lusterku, mam na twarzy AM Golden Fair i wyglądam wściekle żółto i oliwkowo w porównaniu do szyi i dekoltu

Light Sunset na pewno zamówię, tylko właśnie zastanawiam się, czy jednak ten Antique Beige nie będzie zbyt jasny
powiem szczerze, że ja nie ogarniam tego układu odcieni Pixie, na karteczce dołączonej do próbek są niepoukładane wg "standardowego" schematu.. kupiłam na początek kilka próbek w ciemno - Victorian lace, Light Sunset, Song of summer i po testach, posiłkując się poradnikiem na stronie Pixie, dobierałam kolejne próbki. Nie umiem określić dokładnie swojego odcienia cery na pewno bliżej mi do zółtków/goldenów/oliwek na 2-3 poziomie jasności. Ale niektóre neutrale też dobrze wyglądają i bądź tu mądry

Do końca wakacji można kupić próbki Pixie bez kosztów wysyłki
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 18:47   #300
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze Butter Cream i Dune będą za zolte i za jasne, zas Creamy Natural moglby byc dobry kolorystycznie, ale bedzie za jasny.
Niestety nie mam porownania z ciemniejszymi kolorami Pixie.
No właśnie, tak mi się wydawało dzięki

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
powiem szczerze, że ja nie ogarniam tego układu odcieni Pixie, na karteczce dołączonej do próbek są niepoukładane wg "standardowego" schematu.. kupiłam na początek kilka próbek w ciemno - Victorian lace, Light Sunset, Song of summer i po testach, posiłkując się poradnikiem na stronie Pixie, dobierałam kolejne próbki. Nie umiem określić dokładnie swojego odcienia cery na pewno bliżej mi do zółtków/goldenów/oliwek na 2-3 poziomie jasności. Ale niektóre neutrale też dobrze wyglądają i bądź tu mądry

Do końca wakacji można kupić próbki Pixie bez kosztów wysyłki
O tak, szkoda, że nie są według schematu, to dużo ułatwia, a w obecnej sytuacji też się nieco w tym gubię Victorian Lace i Light Sunset to ten sam poziom jasności? Również nie umiem dokładnie się określić, wiem jedynie, że nie jestem typem chłodnym ani oliwkowym.
Dzięki wielkie za informację o braku kosztów wysyłki do końca wakacji, dzisiaj albo jutro zamówię próbki
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.