18-ste urodziny w stylu.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 16:51   #1
paulasaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7

18-ste urodziny w stylu..


Przede wszystkim witam Wszystkie z Was, (jako że jestem tu w pewnym sensie nowa). Cieszę się, że na tym forum można uzyskiwać normalne, pomocne i miłe odpowiedzi, co w internecie jest coraz większą rzadkością
Ok, więc skoro już się przywitałam to przejdę do rzeczy. Mianowicie za 2 tygodnie będę obchodziła swoje osiemnaste urodziny, a jako że są to jedyne takie urodziny w życiu to chciałabym aby były jak najmożliwiej wyjątkowe. I dlatego też od jakiegoś czasu myślę o tym aby ubrać się w stylu lat 50 lub 60. Nie wiem jednak czy prosić gości aby również się w takim stylu ubrali. Dodać muszę, że będzie to przyjęcie niezbyt duże (dwadzieścia coś osób) rodzina plus może cztery koleżanki, w lokalu, goście niezbyt zamożni, tak więc nie wiem czy wypada ich prosić o ubieranie się w jakimś stylu... Co uważacie ? Moje drugie pytanie brzmi : jeśli na przykład dałabym sobie spokój z tym o czym napisałam wcześniej, to czy mogłabym się ubrać tylko ja w stylu tamtych lat ? Pomóżcie..
Strasznie się rozpisałam ale chciałabym jeszcze dopytać; w co powinna ubrać się solenizantka na takie urodziny jeśli nie zdecydowałaby się na żadne przebranie) ?
paulasaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 17:12   #2
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: 18-ste urodziny w stylu..

Nie wiem, czy jeśli na gości składa się rodzina i 4 koleżanki to jest sens proszenia o coś takiego.
Będziesz prosić dziadków, ciocie, wujków, żeby się ubrali tak?
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 17:17   #3
paulasaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: 18-ste urodziny w stylu..

No tu racja, bo będą ludzie w różnym wieku ale zawsze mogli by się ubrać tylko ci młodsi tzn wszyscy oprócz dziadków. Ale myślę, że to dość zbyt szalony pomysł i chyba raczej nie będę go realizować.
Ale dalsza część moich pytań wciąż czeka na odpowiedź, więc piszcie, proszę.
paulasaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 17:25   #4
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: 18-ste urodziny w stylu..

Ja bym się nie krępowała ubrania w stylu lat 50. czy 60. Oczywiście jeśli to nie byłaby stylizacja nieco przesadzona. Rozumiem, że chcesz wystylizować się na te lata, a nie przebrać Z proszeniem dziadków o przebranie się myślę, że nie wypali
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 17:27   #5
sohee
Rozeznanie
 
Avatar sohee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 575
Dot.: 18-ste urodziny w stylu..

Gości nie proś bo starsi się nie przebiorą, a poza tym jest już mało czasu żeby np. szukać w sh coby taniej było. Sama się przebierz ale nie dosłownie, część stroju niech będzie współczesna albo inspirowana tamtym okresem. Wydaje mi się, że wtedy będziesz się najlepiej prezentować i nie odcinać za bardzo od gości. Może np. zrób fryzurę stylizowaną na ówczesne?
__________________

sohee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 17:32   #6
paulasaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: 18-ste urodziny w stylu..

No tak własnie chyba będzie najlepiej. To, że starsi goście by się nie przebrali to w sumie jest oczywiste.. nie wiem co mi strzeliło do głowy A co powiecie na to żeby przebrała się tylko młodzież ? Raczej nie mieliby z tym problemu ale czy jest sens w ogóle ich o to prosić ?
paulasaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 17:35   #7
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: 18-ste urodziny w stylu..

pomysl ogolnie fajny ale... wlasnie nie wobrazam sobie takiej przebieranej imprezy z dziadkami, ciotkami itd.. + 4 kolezanki

chociaz w sumie lata 50 czy 60 to nie jest jakies totalne szalenstwo w stylu np kitsch party a co do tego ze jest malo czasu to moim zdaniem taka tematyka imprezy pozwala na znalezienie fajnego stroju dosyc tanio i szybko
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 17:52   #8
paulasaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: 18-ste urodziny w stylu..

Rozumiem, myślę jednak, że jeśli ktoś się na tą imprezę przebierze to będę to ja albo dodatkowo tylko młodzież. Nie wiem tylko czy prosić ową młodzież o coś takiego
Napiszcie, bo nie chciałabym popełnić jakiegoś głupstwa..
Aha, co do mojego przebrania to doradźcie, co będzie najlepsze, ale - tak jak któraś z was napisała wcześniej - żeby nie było to kiczowate a pomieszane z trendami dzisiejszymi. Jakie dodatki, buty ? Fryzurę mam już upatrzoną, Nie wiem co z sukienką. Mam białą, prawie taką jak w załączniku.
Co do dodanych obrazków to zaznaczam, że nie są moje i sobie ich nie przywłaszczam. Jakby co to wybaczcie, admini.
(Swoją drogą z tego co wiem ACTA nie weszło w życie, a i tak wrażliwość na niewinne użycie jakiegoś obrazka jest ogromna. Eh, kiedyś tak nie było.. :P )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (15,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg esggser.jpg (49,8 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez paulasaf
Czas edycji: 2012-08-16 o 17:57
paulasaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 18:10   #9
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: 18-ste urodziny w stylu..

Ta sukienka to raczej hippie, a nie lata 50

Tu masz zdjecia z imprezy lata 50 :P Moze sie zainspirujesz :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thevampirediaries-prt-episode111_061151-cc6876-281x374.jpg (20,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ImagePreview.aspx.jpg (42,7 KB, 35 załadowań)
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 09:31   #10
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: 18-ste urodziny w stylu..

Cytat:
Napisane przez paulasaf Pokaż wiadomość
Rozumiem, myślę jednak, że jeśli ktoś się na tą imprezę przebierze to będę to ja albo dodatkowo tylko młodzież. Nie wiem tylko czy prosić ową młodzież o coś takiego
Napiszcie, bo nie chciałabym popełnić jakiegoś głupstwa..
Aha, co do mojego przebrania to doradźcie, co będzie najlepsze, ale - tak jak któraś z was napisała wcześniej - żeby nie było to kiczowate a pomieszane z trendami dzisiejszymi. Jakie dodatki, buty ? Fryzurę mam już upatrzoną, Nie wiem co z sukienką. Mam białą, prawie taką jak w załączniku.
Co do dodanych obrazków to zaznaczam, że nie są moje i sobie ich nie przywłaszczam. Jakby co to wybaczcie, admini.
(Swoją drogą z tego co wiem ACTA nie weszło w życie, a i tak wrażliwość na niewinne użycie jakiegoś obrazka jest ogromna. Eh, kiedyś tak nie było.. :P )
Fryzura jak najbardziej - miałam taką na któreś z wesel A sukienkę może uda się podrasować na styl lat 50. i 60. Mi one kojarzą się ze wzorem w kropki na przykład Życzę udanej 18-stki.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.