DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-26, 19:36   #2641
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Pokaż wiadomość
no to przyciemnij sobie, ale nie wal od razu na całe, zacznij od nasady , nałóż gdzieś na 1/3 długości i po 20 min przeciagnij dalej, na 2/3 długości i na ostatnie 5 min zmalaksuj na końcówkach. proponuje palette 300 albo N7 -jasne blondy, ewentualnie londa color blend 16
wydaje mi się, czy wtedy wyjdzie takie ombre?
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 21:26   #2642
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Scene, dziękuję prześlicznie.
Zamówiony FLASH - dam znać za 4-5 dni jak mi poszło .
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 22:13   #2643
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
wydaje mi się, czy wtedy wyjdzie takie ombre?
może troche, ale to będzie wyglądało naturalnie a odrosty od góry mniej widoczne będą, poza tym przy rozjasnionych włosach najmocniej chwytają końcówki dlatego na nich najlepiej najkrócej trzymać farbę
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 22:16   #2644
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Pokaż wiadomość
może troche, ale to będzie wyglądało naturalnie a odrosty od góry mniej widoczne będą, poza tym przy rozjasnionych włosach najmocniej chwytają końcówki dlatego na nich najlepiej najkrócej trzymać farbę
a tak ogólnie to ile czasu farbę trzymać? Bo na początku było wspomniane, że 20 minut, a później 'przedłużyć' i ile ostatecznie powinnam ją trzymać?
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 22:46   #2645
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
a tak ogólnie to ile czasu farbę trzymać? Bo na początku było wspomniane, że 20 minut, a później 'przedłużyć' i ile ostatecznie powinnam ją trzymać?
na 1/3 długości około 20, potem na 2/3 jakoś z 15-20 i malaks na 5 min więc tak 40-50min całość, to zalezy, trzeba obserwować , dobrze jakbyś przeciagała niżej przeczesując grzebieniem o szerokich zębach spryskując włosy wodą
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 15:31   #2646
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Scene, dziękuję prześlicznie.
Zamówiony FLASH - dam znać za 4-5 dni jak mi poszło .
nie ma sprawy. trzymam kciukasy za pomyślne efekty
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:40   #2647
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, mam pytanie sama duzo razy robilam sobie dekoloryzacje ale teraz to ma byc glowa mojej siostry wiec przyszlam zaczerpnac informacji

Moja siostra ma krotkie wlosy koloru brazowego z duza iloscia wlosow siwych. marzy jej sie kolor rudy, wiec nie musi rozjasniac wlosow do blondu

polecicie cos dobrego do zdjecia koloru? ew rozjasnienia wlosow?

mam jeszcze pytanie jak to pozniej jest z odrostami przy rudosci? farba rozjasnia je czy trzeba odrosty rozjasniac?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 20:49   #2648
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie sama duzo razy robilam sobie dekoloryzacje ale teraz to ma byc glowa mojej siostry wiec przyszlam zaczerpnac informacji

Moja siostra ma krotkie wlosy koloru brazowego z duza iloscia wlosow siwych. marzy jej sie kolor rudy, wiec nie musi rozjasniac wlosow do blondu

polecicie cos dobrego do zdjecia koloru? ew rozjasnienia wlosow?

mam jeszcze pytanie jak to pozniej jest z odrostami przy rudosci? farba rozjasnia je czy trzeba odrosty rozjasniac?
ale naturalne ma tak? najlepiej jakby zmieszała naturę z miedzianym odcieniem danej farby, żeby mocniej pokryło siwe także. w sumie, palette dość dobrze kryje, może spróbujcie palette miedź. bez rozjaśniania już odrostów, zalezy jak bardzo jasne rude mają one być
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 10:03   #2649
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Pokaż wiadomość
ale naturalne ma tak? najlepiej jakby zmieszała naturę z miedzianym odcieniem danej farby, żeby mocniej pokryło siwe także. w sumie, palette dość dobrze kryje, może spróbujcie palette miedź. bez rozjaśniania już odrostów, zalezy jak bardzo jasne rude mają one być
ma farbowane, ale jej sie kolor szybko zmywa i plowieje, ma tez krotkie wlosy przez co czesto je scina wiec nie ma ciemnych koncow ona chce mocna rudosc ale ja chce jej zrobic taka stonowana, nie odrazu ostrosc zeby zobaczyla jak sie czuje i czy wogole jej pasuje

wlasnie te farby drogeryjne zauwazylam strasznie szybko nikna z twardych siwych wlosow
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 11:02   #2650
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

jak ma farbowane to rozjaśnij najpierw później nałóż rudy , jak ma być stonowany to dobrze sie sprawdzi wellaton karmelowa czekolada
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 14:32   #2651
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

no ja wiem ale chodzi mi o jakies konkretne nazwy:P karmelowa czekolada to przeciez braz, lepiej odrazu poszukac stonowanego rudego
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 14:38   #2652
paulitka88
Przyczajenie
 
Avatar paulitka88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny, potrzebuję porady Parę stron temu rozjaśniałam włosy, mój naturalny kolor to taki typowo polski szaro-bury zimą - jasny brąz, latem ciemny blond Włosy farbowałam na czarno, potem robiłam dekolor Elgonem, Effasorem, aż w końcu straciłam siły i zrobiłam miesiąc temu dekolor/rozjaśnianie u fryzjerki. Efekt bardzo mi się podoba, wyszedł rudo-orzechowy blond. Docelowo chciałabym tylko ochłodzić ten kolor, ale włosy są bardzo zniszczone i nie chcę ich farbować w całości tak z pół roku. Problemem jest odrost, który przy tych rozjaśnionych wygląda zbyt chłodno i ciemno. Pojawiła się awaryjna sytuacja (wesele), jestem spłukana, nie mogę iśćdo fryzjerki na farbowanie odrostu Znacie może jakieś specyfiki, płukanki, którymi mogłabym rozjaśnić odrost delikatnie? Nie chcę znów sama kombinować zfarbowaniem, chciałabym to załatwić mniej inwazyjnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0385.jpg (117,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0422.jpg (78,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0474.jpg (122,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0475.jpg (91,9 KB, 19 załadowań)
paulitka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 15:12   #2653
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ja bym jednak polozyla farbe na odrost a pozniej na 10 minut na calosc farba az tak bardzo nie zniszczy Ci wlosow, czasami wlosom zniszczonym pomaga farbowanie na braz. na 1 zdjeciu masz duza roznice miedzy gora a dolem...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 16:48   #2654
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
no ja wiem ale chodzi mi o jakies konkretne nazwy:P karmelowa czekolada to przeciez braz, lepiej odrazu poszukac stonowanego rudego
widziałas jak wychodzi? jak naturalny stonowany rudy
tak:
http://dd3.photoblog.pl/np2/201008/75/72101282.jpg

Cytat:
Napisane przez paulitka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję porady Parę stron temu rozjaśniałam włosy, mój naturalny kolor to taki typowo polski szaro-bury zimą - jasny brąz, latem ciemny blond Włosy farbowałam na czarno, potem robiłam dekolor Elgonem, Effasorem, aż w końcu straciłam siły i zrobiłam miesiąc temu dekolor/rozjaśnianie u fryzjerki. Efekt bardzo mi się podoba, wyszedł rudo-orzechowy blond. Docelowo chciałabym tylko ochłodzić ten kolor, ale włosy są bardzo zniszczone i nie chcę ich farbować w całości tak z pół roku. Problemem jest odrost, który przy tych rozjaśnionych wygląda zbyt chłodno i ciemno. Pojawiła się awaryjna sytuacja (wesele), jestem spłukana, nie mogę iśćdo fryzjerki na farbowanie odrostu Znacie może jakieś specyfiki, płukanki, którymi mogłabym rozjaśnić odrost delikatnie? Nie chcę znów sama kombinować zfarbowaniem, chciałabym to załatwić mniej inwazyjnie
ja bym użył farby jasny blond popielaty na całe w sumie, jakiejś delikatnej. londa 18 albo wellaton 8.1
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 23:00   #2655
paulitka88
Przyczajenie
 
Avatar paulitka88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

To pierwsze foto jest z marca. W ubiegłym roku farbowałam najpierw na czarno, potem na ciemny brąz, potem szamponem do 24myć na kasztan i jak w marcu położyłam na to Elgon to takie cudactwo wyszło Obecnie mam takie włoski jak na 2 zdjęciu. Nie chcę już wracać do ciemnych, także brąz odpada. Chciałabym obejść sie bez farb póki co, już i tak włosy są spalone i wypadają garściami, co widać na 2 ost. fotach

Edytowane przez paulitka88
Czas edycji: 2013-05-28 o 23:02
paulitka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 23:18   #2656
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulitka88 Pokaż wiadomość
To pierwsze foto jest z marca. W ubiegłym roku farbowałam najpierw na czarno, potem na ciemny brąz, potem szamponem do 24myć na kasztan i jak w marcu położyłam na to Elgon to takie cudactwo wyszło Obecnie mam takie włoski jak na 2 zdjęciu. Nie chcę już wracać do ciemnych, także brąz odpada. Chciałabym obejść sie bez farb póki co, już i tak włosy są spalone i wypadają garściami, co widać na 2 ost. fotach
no to hm nałóż sobie szamponetkę jakąś brązową na odrosty, wtopi się jakoś
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 11:03   #2657
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Jak braz w szamponetce, to chyba jasny?
Ja ratujac swoje wlosy farbowalam je szampone koloryzujacym z Marion, nic zlego z nimi nie zrobil, a kolory wychodzily ladnie i dosc dlugo sie trzymaly Z tamtych spokojnie moglabys polozyc ciemny blond.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 13:17   #2658
enamoorada
Raczkowanie
 
Avatar enamoorada
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 73
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

i ja mam pytanie, farbowałam włosy na rudo, ale teraz chciałabym wrócić do naturalnego koloru (jasny brąz), jaką farbę nałożyć by nie musieć farbować więcej? robiłam cappuccino ale ciągle są rude :<
__________________
Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najelepszy sposób, by pójść naprzód.
enamoorada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 18:24   #2659
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny.. podjęłam decyzję, ale potrzebuje jeszcze waszej pomocy, bo mam dylemat.

Jutro idę kupić farbę.. padło na Wellaton bo czytałam dużo ze ładnie rozjaśnia. Chce położyć najpierw tak na 3/4 włosów ta farbę, a na ostatnie 10-15 minut na odrosty (bo są jaśniejsze, już bardziej blond).

Niestety wciąż waham się nad kolorem, bo nie znam się...
- bardzo jasny popielaty blond (12/1),
- bardzo jasny naturalny blond (12/0),
- beżowy jasny blond (10/3),
- rozświetlony jasny blond (10/0),

Chce zniwelować te rudości i uzyskać BLOND na całych włosach, wiadomo ze nie wyjdzie mi taki jasny jak na opakowaniach, ale to ma być blond, a nie rudość.

Nie wiem czy powinnam nałożyć popielaty blond na taka miedź? Nie wyjdą mi zielone?
Waham sie miedzy naturalnymi a tymi popielatymi.. bo jednak chcialabym troche zgasic kolorek bo jest bardzo intensywny, szczegolnie w sloncu. Mój kolor obecny na zdjęciach, wypłukany po miesiącu...

Pomożecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wellaton_12_1_bardzo_jasny_popielaty_blond.jpg (22,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wellaton_12_0_bardzo_jasny_naturalny_blond.jpg (22,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wellaton-farba-trwale-koloryzujaca-rozswietlony-jasny-blond-10-0.jpg (43,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0435.jpg (34,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0442.jpg (20,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0440.jpg (22,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0443.jpg (26,6 KB, 7 załadowań)
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 19:41   #2660
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Weź 12/0. 12 to poziom rozjaśniający a 0 nie da Ci żadnych refleksów, których nie chcesz.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:48   #2661
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Weź 12/0. 12 to poziom rozjaśniający a 0 nie da Ci żadnych refleksów, których nie chcesz.
Też właśnie myślałam, że tak będzie najlepiej, ale nie byłam pewna, dzięki!
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 23:00   #2662
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Nie ma sprawy
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 09:43   #2663
serenityxd
Raczkowanie
 
Avatar serenityxd
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cześć Poczytałam już trochę o dekoloryzacji i.. trochę się napaliłam na produkt Renee Blanche. Ale zacznę może od przyczyn zainteresowania się tym wątkiem. Mianowicie.. mój naturalny kolor włosów to ciemny blond.. Ale zachciało mi się farbowania włosów, więc zaczęłam je trochę koloryzować (od 2010 ?). Miałam mnóstwo blondów - raz ciepłych, potem zimnych.. A w maju 2012 zapragnęłam dużej zmiany - i tak oto z blondynki zmieniłam się w szatynkę.. I powiem szczerze, że nie czuję się zbyt dobrze w tym kolorze. Najpierw znów były zimne brązy, co skutkowało zieloną poświatą na włosach, gdy kolor się wypłukiwał.. Teraz jest to bardzo ciemny brąz (ciemna czekolada), chociaż farba się już trochę wypłukała (nie ma zieleni ).
Dlatego zastanawiam się czy jeśli w najbliższym czasie nałożę dekoloryzator, ale nie nałożę farby (chcę odczekać z 2 miesiące, by odpoczęły, zregenerowały się) to czy np. promienie słoneczne mogą bardzo zaszkodzić moim włosom latem ? Będę pracowała przez ok. 2 miesiące codziennie, po 9h na zewnątrz i nie chcę by z moich włosów zrobiło się straszne sianko
Po powrocie (gdzieś we wrześniu) chciałabym nałożyć farbę (ew. rozjaśniacz jeśli będzie taka potrzeba) i cieszyć się pięknymi blond puklami
Podsumowując, lepiej wykonać te zabiegi z przerwami, stopniowo, czy może od razu po dekoloryzacji nałożyć farbę ?
Z góry dziękuję za odpowiedź

PS - Mój wymarzony kolor (ja już sama nie wiem czy to jest ciemny blond czy jasny brąz )
http://www.designscene.net/wp-conten...er-2013-19.jpg
__________________
serenityxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:55   #2664
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Moim zdaniem ciemny blond z lekkim jaśniejszym ombre. Co do dekoloryzacji- od razu po niej musisz nałożyć farbę, żeby Ci włosy nie ściemniały. Ale ta farba to tylko takie zabezpieczenie- ja wybierałam najjaśniejszą palette. E10 czy coś takiego. I potem dopiero na to docelowy kolor, który możesz sobie nałożyć nawet po miesiącu jak tak Ci się podoba . Ważne jednak, żebyś zaraz po deko te swoje włoski zabezpieczyła przed ciemnieniem. Deko Ci ich nie zniszczy, także bez obaw. Słonko jednak wysusza, toteż jakiś kapelusz czy chusta wskazane. Czy zrobisz deko czy nie, słońce na włosy najlepiej nie działa. Niestety.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:41   #2665
dev123
Rozeznanie
 
Avatar dev123
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 737
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Moj obecny kolor to ciemny brąz(farbowany), ale marzy mi się rudy brąz, czy jeśli zdekoloryzuję włosy (chantalem) i położę na nie rudą farbę to wyjdzie , czy muszę zrobić kąpiel rozjaśniająca?( czego wolałabym uniknąc)
__________________


Edytowane przez dev123
Czas edycji: 2013-06-03 o 16:42
dev123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:50   #2666
LolinkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 116
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Mam do Was pytanie...rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem firmy Joanna, wyszły mi u góry jasny blond, a coraz niżej stopniowo są ciemniejsze, aż do kasztanu, w niektórych miejscach rude, ale raczej wpadające w brąz...chcę uzyskać kolor chłodny blond, aby były w miarę jednolite, ale zastanawiam się, czy użyć w tym celu rozjaśniacza, czy farba w kolorze blond przykryje mi te ciemne? Proszę o odpowiedź
__________________
http://charytaradzi.blog.pl/
NOWY BLOG KOSMETYCZNY POLECAM
LolinkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:47   #2667
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LolinkaxD Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie...rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem firmy Joanna, wyszły mi u góry jasny blond, a coraz niżej stopniowo są ciemniejsze, aż do kasztanu, w niektórych miejscach rude, ale raczej wpadające w brąz...chcę uzyskać kolor chłodny blond, aby były w miarę jednolite, ale zastanawiam się, czy użyć w tym celu rozjaśniacza, czy farba w kolorze blond przykryje mi te ciemne? Proszę o odpowiedź
Jezu, Joanna. Rozjaśniacz od nich to największe zło. Równo to Ci teraz żadna farba nie złapie.

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez dev123 Pokaż wiadomość
Moj obecny kolor to ciemny brąz(farbowany), ale marzy mi się rudy brąz, czy jeśli zdekoloryzuję włosy (chantalem) i położę na nie rudą farbę to wyjdzie , czy muszę zrobić kąpiel rozjaśniająca?( czego wolałabym uniknąc)
powinna wyjśc
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 08:08   #2668
dev123
Rozeznanie
 
Avatar dev123
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 737
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

a pofarbowac od razu po czy czekać kilka dni? boje się że ściemnieja i wyrzuce kase w błoto ;/
__________________

dev123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 11:10   #2669
justka5
Przyczajenie
 
Avatar justka5
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dev123 Pokaż wiadomość
a pofarbowac od razu po czy czekać kilka dni? boje się że ściemnieja i wyrzuce kase w błoto ;/

Jeśli odpowiednio nie zabezpieczysz włosów po deko i tak ściemnieją, bez względu na to czy położysz farbę czy nie.
Istnieje teoria, że włosy należy myć tak długo, aż pozbędzie się tego niezbyt przyjemnego zapachu zbuka. Swoją drogą ja tak robię i działa.
Robiłam w swoim życiu kilka deko i na swoich włosach i na włosach "klientek" i to co mogę polecić po deko, to szampon babydream z rossmanna lub stapiz acid balance, czy też płukankę z wody z octem.
Pozostaje jeszcze kąpiel rozjaśniająca, ale na ten temat istnieje wiele różnych opinii

Zapomniałam dodać, że babydream ma neutralne ph, a stapiz acid balance to fryzjerski szampon zakwaszający

Edytowane przez justka5
Czas edycji: 2013-06-05 o 12:52
justka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 20:35   #2670
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dev123 Pokaż wiadomość
a pofarbowac od razu po czy czekać kilka dni? boje się że ściemnieja i wyrzuce kase w błoto ;/
po deko zabezpieczyć od razu jaśniutką farbą i na to tą docelową. jak tego nie zrobisz to Ci włosy ściemnieją i szkoda roboty i kasy.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.