Szkoła kosmetyczna!! help - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 20:17   #1
imperfectiooon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Question

Szkoła kosmetyczna!! help


Nie za bardzo wiem gdzie założyć ten wątek bo nowa jestem , dlatego walnęłam tutaj według mnie chyba najbardziej tu pasowało. A więc mam pewne pytanie bo mało się w tej sprawie orientuje a nigdzie nie mogę znaleźć jasnej odpowiedzi. Kończę liceum bio-chemiczne, moim marzeniem było pójście na studia kosmetologiczne jednak w trójmieście (tu mieszkam) nie znalazłam uczelni publicznej, widziałam jedynie szkoły prywatne w dodatku zaoczne, ponad to zastanawiałam się jak na razie nad studium kosmetycznym lub szkołą policealną w kierunku kosmetyki podobało mi się -technik usług kosmetycznych. A jednak zależy mi na dziennych zajęciach (nawet gdyby to były 3,4 dni w tygodniu ale nie w weekendy). Dlatego proszę czy mogłybyście mi powiedzieć czy może orientujecie się czy jest gdzieś coś takiego ? Proszę o szybką jasną wypowiedź.
Z góry dziękuje
imperfectiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 14:58   #2
Akkaaa155
Przyczajenie
 
Avatar Akkaaa155
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: gd
Wiadomości: 12
Dot.: Szkoła kosmetyczna!! help

Generalnie w gdańsku nie ma czegoś takiego nawet na UM; ja sama po dwukrotnym rzuceniu studiów zdecydowałam się na policealnego technika kosmetycznego i szczerze jestem bardzo zadowolona, do tego kilka kursów i jest ok.

Znalazłam coś takiego może pomoże
http://www.uczelnie.info.pl/index.ph..._studiow&id=84
UMK w Toruniu tam widzę.
__________________
Nie oczekuj wiecej, oszaleć można przez presję."
Akkaaa155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 19:39   #3
imperfectiooon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoła kosmetyczna!! help

no właśnie tyle że te uczelnie bardzo daleko są od Gdyni, to jednak na dłuższą metę nie jest do zrobienia. też poszłabym do szkoły policealnej tyle , że zależało by mi na tym by było to dziennie choćby te trzy dni , chodzi mi o dokumenty by nie było wpisu że to szkoła zaoczna, a wracając do ciebie to gdzie dokładniej się uczyłaś ? i jak oceniasz naukę tam ? i jakie dodatowe kursy odbyłaś ?
imperfectiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 10:43   #4
khakii6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Cool Dot.: Szkoła kosmetyczna!! help

polecam w gdańsku, szkołę Akademia Pomorskie Centrum edukacyjne, kosmetyka jest super, mają ciągła rekrutację i nauczycielka fajna pani Gosia
khakii6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.