może coś zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-18, 19:27   #1
mammisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5

może coś zmienić?


Witam!

Po głowie krążą mi zmiany, jednak dosłownie nie wiem co mogłabym zmienić.

Kolor włosów jest nie do zmienienia, fryzjerka odmówiła współpracy, a szczerze mówiąc szkoda mi mojego naturalnego koloru. Mam naturalnie kręcone włosy.

Mam dosyć wąskie usta, okrągłą twarz, małe oczy i nie wiem jak można by to zatuszować.

Do tego jestem bardzo niska - mam niepełne 160 cm wzrostu.
Natura nie poskąpiła mi bioder, pośladków, biustu, za to była uboga jeśli chodzi o długość nóg i ich grubość.



Gdyby ktokolwiek wiedział jak poprawić mój wygląd, proszę o propozycję. Z góry dziękuję!
mammisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 19:50   #2
mammisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: może coś zmienić?

Nikt nie pomoże?
mammisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 19:56   #3
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: może coś zmienić?

Spokojnie, minęlo niewiele czasu, nie wszyscy siędzą przy komputerze akurat teraz. Mnie się podoba jak wyglądasz na ostatnim zdjęciu, nietuzninkowo i kobieco. Jeżeli chcesz optycznie powiększyć oko , używaj białej kredki, unikaj ciemnych kolorów.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 12:28   #4
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: może coś zmienić?

  • Co do makijażu ust to powinnaś przede wszystkim unikać ciemnych i matowych kolorów. Sięgaj po lekkie i połyskujące kosmetyki. Za pomocą konturówki obrysuj ich kształt wyjeżdżając nieco poza ich kontur, używaj najlepiej jasnej konturówki, a "środek" wypełnij jasną, błyszczącą szminką. Usta możesz wymodelować dwoma kolorami. Całość ciemniejszą pomadką, a środek jasną, aby uzyskać efekt powiększenia.

  • Oczu małych nie tuszujemy, ale optycznie powiększamy.
  • Cytat:
    By je optycznie powiększyć nakładamy jasny cień pod brwiami i na ruchomą część powieki, zaś w załamanie powieki lub tuż nad nim ciemny cień, który rozcieramy i wyciągamy do góry. W ten sposób nasze oczy ''otworzą się''. Unikamy obrysowywania oczu ciemnymi kreskami, gdyż taka ramka zmniejsza je. Jeśli nie chcemy zrezygnować z kresek narysujmy je miękko niezbyt ciemnym kolorem i rozetrzyjmy. Wewnętrzną stronę dolnej powieki rozjaśniamy jasną kredką (białą lub kremową). Rzęsy podkręcamy zalotką i starannie tuszujemy. Najlepszym wyborem są cienie perłowych, satynowych, połyskujących i niezbyt ciemnych w myśl zasady: to co jasne i błyszczące powiększa oraz uwypukla.

  • O włosy trzeba zadbać. Odwiedź wątki o pielęgnacji włosów, bo Twoje wydają się matowe i zniszczone. Ładnie Ci w prostych włosach, ale szkoda je tak katować prostownicą. Masz fajne, naturalne loczki, zadbaj o ich skręt.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 15:03   #5
mammisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: może coś zmienić?

Bardzo dziękuję za podpowiedzi Co do włosów, są one moim przekleństwem. Używam szamponu do włosów zniszczonych, staram się nie myć ich za często (myję je średnio co 3 dni), nie suszę ich, używam jedwabiu, spłukuje je letnią wodą (staram się aby nie była ona za gorąca i za zimna) do tego stosuję odżywkę aby dodać im blasku i je zregenerować. Niestety nie daje to zadowalających efektów. Możliwe, że to przez wiele leków jakie muszę brać i przez to, że w przeciągu 3 lat byłam 3 razy w szpitalu, pod kroplówkami.
Chociaż ostatnio zauważyłam minimalną poprawę, zmieniłam szampon i odżywkę.
mammisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 22:06   #6
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: może coś zmienić?

Od siebie mogę polecić szampon Wax, u mnie się dobrze spisuje
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.