Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów 26 IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 21:34   #31
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

[1=d2e46fae7a8bd3e7aa12085 ac3bd7c19be148b8a_5f21ff7 27c733;26554093]
ja dziś:
1. owsianka z jabłkiem i winogronem
2. kisiel z owocami
3. kasza z warzywami,
4. jabłko
5. kanapeczki( ciemne pieczywo, sałata,twarożek, pomidor), zielona herbata.

[/QUOTE]

Przepraszam że wtrącę swoje 3 grosze, ale zmień kilka rzeczy. Proponuję na początek udać się do wątku 'Nasze Codzienne jadłospisy" i poszukać dobrze ocenionej R-ki.
Na drugie śniadanie nie jemy tylko kisielu, a na podwieczorek jabłek - to nie są posiłki. Posiłek to białko+warzywa+węgle lub białko+tłuszcze.
Na drugie śniadanie zjedz kanapki z ciemnego pieczywa z dodatkami, na podwieczorek serek homo ze słonecznikiem lub orzechami a na kolację wieśniaka z pomidorami, marchewką lub czymkolwiek innym, bądź jajko.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 21:40   #32
michalina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Witam chce sie przylaczyc Mam 27 lat, 2 dzieci i po ostatniej ciazy ( rok temu ) zostalo mi 15 kg 10 spadlo bez poblemu, ale mam do zrzucenia jeszcze ostatnie 5 kg .... co nie chca drgnac od pol roku
moj plan do wakacji zrzucic te 5 kg i wazyc 55 kg
- nie jem ziemniakow do obiadu
- jem tylko ciemny chleb
-zero slodyczy i slodkich, gazowanych napojow
- ruch co przy dwojce malych dzieci jest non stop....
1 cwiczenia 8 min abs i silowe z malym obciazeniem na ujedrnienie ciala ( sprzet mam na szczescie w domu bo moj maz "pakuje" to sie do niego przylacze )
pozdr...
michalina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 21:52   #33
Martunia00
Przyczajenie
 
Avatar Martunia00
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Ja ogólnie mam problem z obiadami Pracuję do 16-17, w domu jestem jeszcze później. Nie wiem co mam jeść w pracy. Jakbym się nie odchudzała mogę wyjść na przerwę i zjeść coś w barze mlecznym, ale teraz to odpada :/ Nie mam zupełnie pomysłów, a na samych jogurtach to nie wytrzymam. Macie jakiś pomysł co można jeść w pracy na zimno? Ciepły posiłek chyba będę musiała jeść na kolację...
Martunia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 22:14   #34
nnann
Raczkowanie
 
Avatar nnann
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 112
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

hej hej dołączę się
też jestem malutka, chyba wygrywam 1,54 na wadze byłam i ważę 49 kg kiedyś po odchudzaniu miałam 45 i było całkiem okej więc powiedzmy że do tego dążę

Martunia, ja Ci polecam sałatki robić z sałaty pekińskiej, mięska itd itd. albo serki wiejskie z pomidorem, papryką szczypiorkiem, też sie w końcu znudzi ale wolniej niż jogurty

no nie i teraz mi sie takiego serka zachciało
__________________
[50 49 48 47 46 45]

Edytowane przez nnann
Czas edycji: 2011-04-26 o 22:18
nnann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 22:22   #35
Martunia00
Przyczajenie
 
Avatar Martunia00
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Cytat:
Napisane przez nnann Pokaż wiadomość
hej hej dołączę się
też jestem malutka, chyba wygrywam 1,54 na wadze byłam i ważę 49 kg kiedyś po odchudzaniu miałam 45 i było całkiem okej więc powiedzmy że do tego dążę

Martunia, ja Ci polecam sałatki robić z sałaty pekińskiej, mięska itd itd. albo serki wiejskie z pomidorem, papryką szczypiorkiem, też sie w końcu znudzi ale wolniej niż jogurty

no nie i teraz mi sie takiego serka zachciało
Witaj dzięki za pomysł, tak się składa że kupiłam dziś właśnie sałatę pekińską, nie wiem po co, zobaczyłam ją w sklepie i kupiłam a tak to zrobię z niej zaraz jakąś sałatkę na jutro
Martunia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 07:25   #36
Malaksiezniczka2010
Raczkowanie
 
Avatar Malaksiezniczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 94
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

witam nowe dziewczynki ja też ma ruch przy dziecku i powiem szczerze, że czasem czuję niezły wycisk
na śniadanko wcięłam jogurt z płatkami just fit a powiedzcie mi , którydzień za ważenie??
Malaksiezniczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 07:34   #37
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

przylaczam sie!

waga 64,5
wzrost 165
waga marzenie 55!

Ruch przedewszystkim jazda na rowerze !
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 07:55   #38
czekoladowa07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 316
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Jak dla mnie ważenie najlepiej co tydzień, w weekend co Wy na to ?
__________________
Cause I may be bad, but I'm perfectly good at it
czekoladowa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 09:07   #39
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Hej dziewczyny! Ja również chętnie się dołączę Moja waga to teraz 69 kg przy wzroście 167 cm. Ja mam swoje małe cele najpierw 65 kg potem 62 a super by było gdyby udało się zejść poniżej 60 kg. Chociaż właściwie waga to jest sprawa drugorzędna-najbardziej muszę popracować nad nogami i w związku z tym mam pytanie co robicie na nogi? Jakie ćwiczenia? Czy stosujecie ogólnie jakieś diety jeszcze? Czy tylko MŻ?
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 09:10   #40
ini80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Planuję się dołączyć do Was Dziewczynki.
Mogę?

Przez calę święta nie stanęłam na wadze i to co dzisiaj zobaczyłam przeraziło mnie bardzo. Chyba już muszę przestać czytać wątki i zacząć w jakimś na serio uczestniczyć. Może to mi pomoże - bo nie mam już na siebie innego bata.

Co do ważenia się. Wszędzie piszą, że raz w tygodniu. Ale ja chyba jestem uzależniona od ważenia się - robię to codziennie.

Moja waga: 79,7 kg
Wzrost: 168 cm
Cel: zobaczyć 6 na przodzie.
ini80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 09:12   #41
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Cytat:
Napisane przez ini80 Pokaż wiadomość
Planuję się dołączyć do Was Dziewczynki.
Mogę?

Przez calę święta nie stanęłam na wadze i to co dzisiaj zobaczyłam przeraziło mnie bardzo. Chyba już muszę przestać czytać wątki i zacząć w jakimś na serio uczestniczyć. Może to mi pomoże - bo nie mam już na siebie innego bata.

Co do ważenia się. Wszędzie piszą, że raz w tygodniu. Ale ja chyba jestem uzależniona od ważenia się - robię to codziennie.

Moja waga: 79,7 kg
Wzrost: 168 cm
Cel: zobaczyć 6 na przodzie.
Kiedyś, gdy się odchudzałam to ważyłam się średnio co drugi dzień-na mnie działało to motywująco, gdyż widziałam jak powoli spadają mi kilogramy. Gdy waga wzrosła wiedziałam co robię nie tak. Ale faktem jest, że lepiej jest nie popadać w paranoję i nie ważyć się zbyt często, bo wtedy przesadnie skupiasz się na swoim wyglądzie i tym co jesz. A przecież nie można być całe życie uzależnionym od ważenia...
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 09:42   #42
Malaksiezniczka2010
Raczkowanie
 
Avatar Malaksiezniczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 94
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

każda tutaj jest mile widziana też by mi się przydało coś na nogi. podobno dobry jest taki rowerek powietrzny ale sama nie wiem, na ile działa co do warzenia w weekendy ok jestem za bo tez w sumie ważę się codziennie a to jest chore
Malaksiezniczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 09:44   #43
Martunia00
Przyczajenie
 
Avatar Martunia00
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

czekoladowa07 i ini80

To może ustalmy niedzielę ? - niestety ja też jestem uzależniona od ważenia, postaram się to ograniczyć, ale możemy uznać niedzielę za nieodwołalne i wiążące ważenie (dla tych które ważą się codziennie )

justyna2639 ja ogólnie staram się jeść zdrowo (od wczoraj ) warzywa, owoce, chude mięso, ciemne pieczywo, jajka, serki wiejskie, twarogi, wasa itp. Nie liczę kalorii, nie jem słodyczy, ziemniaków, makaronu, piję tylko wodę i herbatki (no i od czasu do czasu piwko do grilla - taki mały grzeszek) Na nogi to chyba rozciąganie, przysiady, motylek, bieganie - ale to tylko z teorii wiem

Dobra, wracam do pracy Miłego dnia!
Martunia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 09:47   #44
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Cytat:
Napisane przez Malaksiezniczka2010 Pokaż wiadomość
każda tutaj jest mile widziana też by mi się przydało coś na nogi. podobno dobry jest taki rowerek powietrzny ale sama nie wiem, na ile działa co do warzenia w weekendy ok jestem za bo tez w sumie ważę się codziennie a to jest chore
Ja będę się ważyć co 2 tygodnie jak będę w domu, bo studiuję, a na stancji nie mam wagi niestety. Wiesz co do rowerka to może i jest dobry, ale ja mam naprawde potężne nogi, z których jest co zrzucić, więc obawiam się, że to będzie za mało. Robię od wczoraj 8 minute legs, buns; dzisiaj wieczorem planuję też zrobić Tamilee Webb - Ja chcę mieć takie pośladki. Pewnie jeszcze dołączę kilka razy w tygodniu treningi Billego Blanksa, bo są dosyć szybkie no i to ćwiczenia aerobowe, które wpływają pozytywnie na spalanie tkanki tłuszczowej. Może macie jeszcze jakieś wypróbowane sposoby na nogi? Jakie ćwiczenia robicie/będziecie robić?
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:07   #45
Malaksiezniczka2010
Raczkowanie
 
Avatar Malaksiezniczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 94
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

ok najważniejsze, żeby nie popadać w paranoje jedyny pozytyw to taki, że dzięki świątecznemu obżarstwu nie mogę patrzeć na ciasta
Malaksiezniczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:09   #46
agnessja
Rozeznanie
 
Avatar agnessja
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ruda Śl.
Wiadomości: 800
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

u mnie dziś rano była woda z sokiem cytrynowym zamiast herbaty z mlekiem 3,2% i cukrem - nawet nie było to takie złe jak mi się wydawało a teraz zjadłam małą porcję jogurtu naturalnego bez cukru z otrębami owsianymi, potem na obiad zjem kalafior z jakimś sosikiem, jak zacznie mi doskwierać głód zjem na spółkę z synem banana...
przydałoby się pojeździć chwilkę na rowerku

grunt to trzymać się planu i pójdzie gładko
__________________
Moje odchudzanie A.D. 2018
90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70
_________________________ _________________________ ____________________

Blog o hobby - scrap i decou
agnessja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:15   #47
Malaksiezniczka2010
Raczkowanie
 
Avatar Malaksiezniczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 94
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Cytat:
Napisane przez agnessja Pokaż wiadomość
u mnie dziś rano była woda z sokiem cytrynowym zamiast herbaty z mlekiem 3,2% i cukrem - nawet nie było to takie złe jak mi się wydawało a teraz zjadłam małą porcję jogurtu naturalnego bez cukru z otrębami owsianymi, potem na obiad zjem kalafior z jakimś sosikiem, jak zacznie mi doskwierać głód zjem na spółkę z synem banana...
przydałoby się pojeździć chwilkę na rowerku

grunt to trzymać się planu i pójdzie gładko
jeśli mogę coś zasugerować to mało... nie ma sensu stosować głodówek! śniadanie ma być syte. pote,m jest 2 śniadanie obiad podwieczorek i kolacja. co 3 godziny. Jeśli się będziesz głodzić efekt jojo bardzo szybko wróci.
Malaksiezniczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:15   #48
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

No u mnie jeszcze z dietą ciężko, bo właściwie najlepiej jest mi jej dotrzymać, gdy jestem na stancji-sama gotuje i wiem co z czym i ile A tu jeszcze końcówki świąteczne zostały... Póki co skupiam się na ćwiczeniach i powoli przechodzę na zdrowsze jedzenie Zobaczymy co z tego wyjdzie. Tak pomyślałam, że właściwie skoro lodówka pełna można by wykorzystać niektóre produkty do jakichś zdrowych nowych posiłków. Zaraz poszukam jakichś przepisów Strasznie fajnie, że wiosna jest i coraz więcej warzyw i owoców jest dostępnych, tylko ceny jeszcze trochę odstraszają... :/
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:19   #49
Malaksiezniczka2010
Raczkowanie
 
Avatar Malaksiezniczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 94
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

justyna2639 zgadzam się z tobą... ale u mnie w ogródku już duży szczypiorek to sobie będę mieszać z twarożkiem
są na forum przykładowe jadłospisy na U R P i radze poczytać , które są prawidłowo oceniane. Przyda się to na początku ja właśnie będę to robić
Malaksiezniczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 10:20   #50
Karolkax3
Wtajemniczenie
 
Avatar Karolkax3
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 2 679
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Hej dziewczyny, mogę się przyłączyć? Widzę, że świeży wątek
Mam na imię Karolina, 17 lat i walczę z kilogramami od stycznia. Ah. Ale muszę bardziej się postarać, bo niedługo wakacje.
Na razie ważę 57/56,5 kg przy wzroście 164, moim pierwszym celem jest 54 kg, a może później 50? ;> Ale do wakacji chciałabym żeby było gdzieś tak z 52 kg.
Schudłam już 8,5 kg, musi mi się udać jeszcze te z 4

Dziś na śniadanko zjadłam 2 małe kromki chleba pszenno-żytniego z szyneczką i pomidorem. - 183 kcal.
Na obiad planuję warzywka na patelnie z jakimś (lekkim) sosem

Jestem na diecie 1000kcal. Powodzenia dziewczyny <3!


Ps. Siedzę w domu cała zasmarkana! A na dworze 24*C, ehhh... ;C
Karolkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:26   #51
Malaksiezniczka2010
Raczkowanie
 
Avatar Malaksiezniczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 94
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

hm zastanawiam się, czy dieta 1000 jest dobra na dłuższy czas ale wątpie... podobno 1200 to już głodówka ale chwilkę taka postosuje.
Malaksiezniczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:33   #52
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

I ja chciałabym się dołączyć jeśli można Mój wzrost to 161cm, waga obecna 60kg Jestem załamana, jeszcze niedawno byłam na Dukanie, schudłam tam z 59 do 56, a teraz kg wróciły bo niestety olałam 3 fazę i zaczęłam jeść słodycze w masakrycznych ilościach Ale do wakacji jeszcze trochę czasu jest, tak więc teraz obieram nieco inną strategię.

Moja dieta będzie podobna jak Martuni00:

Cytat:
Napisane przez Martunia00 Pokaż wiadomość
(...)
Mój plan:
hmm, połączenie dukana z MŻ. Dużo białka, ale też sporo warzyw i owoców. Zero chleba, ziemniaków, makaronu. Ewentualnie ciemny chlebek na śniadanie, bo w pracy ciężko będzie inaczej :P
(...)
Uważam, że zasady Dukana są całkiem niezłe, jednak będąc na diecie wcześniej, trochę męczyło mnie ograniczanie się do wybranych produktów. No i tam jak się oleje daną fazę, kg mogą wrócić. A teraz przy zbilansowanej diecie myślę, że jojo być nie powinno
Ciepło się zrobiło, więc może częściej będę wybierać się na rower, trochę ruchu przyda się.

Dzisiejszy dzień rozpoczęty pyszną owsianką
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:37   #53
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Karolkax3 gratuluję już zrzuconych kilogramów. Wiem jak ciężko jest zrzucić te ostatnie kilogramy. Mi się kiedyś udało schudnąć 13 kg i nie dałam rady dojść do mojej wymarzonej wagi, ale i tak byłam bardzo zadowolona z efektu. Jak widać znowu muszę podjąć się odchudzania, bo niestety trochę sobie odpuściłam. Życzę zdrowia!

Małaksiężniczka2010
z tymi dietami to niestety tak jest, że żadna nie jest w 100% dobra... A szkoda Ważne, żebyśmy znalazły coś dla siebie, chociaż ja stawiam teraz bardziej na ruch, tylko jak tu się zmobilizować?!

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Mgiełka91 i Martunia00 to może dieta South Beach?
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:41   #54
Karolkax3
Wtajemniczenie
 
Avatar Karolkax3
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 2 679
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Cytat:
Napisane przez Malaksiezniczka2010 Pokaż wiadomość
hm zastanawiam się, czy dieta 1000 jest dobra na dłuższy czas ale wątpie... podobno 1200 to już głodówka ale chwilkę taka postosuje.
Głodówka? W życiu, ja się najadam 1000 kcal dziennie, pod koniec jestem napchana, tylko po prostu trzeba wiedzieć ile jeść kcal na śniadanie itp.
"Zaplanuj 5 posiłków dziennie: śniadanie (250 kcal), drugie śniadanie (100 kcal), obiad (350 kcal), podwieczorek (100 kcal) i kolację (200 kcal)."
Więc mi się wydaję, że to nie jest głodówka, no fakt trzeba liczyć kalorie, ale co się nie zrobi dla ładnego ciałka?

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Justyna fakt, właśnie teraz jest mi najgorzej, na początku szło szybciutko, a teraz - masakra. Ale nie wolno się poddawać. Łał 13 kg? ;o No to sporo, gratuluję! Trzeba się cieszyć z każdego kilograma bo to już jakiś sukces Dziękuję i nawzajem ;*
Karolkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:55   #55
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Dzień dobry

Jaką mi tż owsiankę zrobił! Spokojnie na 3 śniadania by mi starczyła
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:57   #56
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

najgorsze sa poczatki ale wszystko sie da mam nadzieje do konca lipca dam rade z tymi kilogramami ale wszystko powoli sie da! juz raz schudlam z 20 kg wiec z tymi 10 sobie poradze!
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 11:01   #57
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
najgorsze sa poczatki ale wszystko sie da mam nadzieje do konca lipca dam rade z tymi kilogramami ale wszystko powoli sie da! juz raz schudlam z 20 kg wiec z tymi 10 sobie poradze!
20 kg to jest coś!
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 11:03   #58
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

no ciezko byla ale sie dalo ! i jestem mega zadowolona i teraz tez sie uda! musi!
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 11:11   #59
heszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Dziewczyny ja również chciałabym się do was przyłączyć jeśli się zgodzicie. Mam 158 cm i ważę 57 kg. W ubiegłym roku udało mi się zrzucić 10 kg. ważyłam już nawet 53, ale popuściłam sobie troszkę i znów mi przybyło. To co przyjmiecie mnie do siebie?
heszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 11:19   #60
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Święta się skończyły kilogramy nam przybyły - poświąteczne zrzucanie kilogramów

Cytat:
Napisane przez heszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja również chciałabym się do was przyłączyć jeśli się zgodzicie. Mam 158 cm i ważę 57 kg. W ubiegłym roku udało mi się zrzucić 10 kg. ważyłam już nawet 53, ale popuściłam sobie troszkę i znów mi przybyło. To co przyjmiecie mnie do siebie?
Oczywiście, tylko nie chudnij za dużo! Masz dobrą wagę
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.