Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzieła! :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 19:07   #61
Melia123
Rozeznanie
 
Avatar Melia123
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 973
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cześć Dziewczyny! Mogę do Was dołączyć? Udzielam się już w kilku wątkach, to mnie bardzo motywuje i często można podzielić się fajnymi przepisami, dobrymi radami, to jak? Otwarte jeszcze na nowe?
Chcę zgubić około 4-5kg, ważę teraz 54 i mierzę 162cm, odżywiam się w sumie zdrowo i ćwiczę prawie codziennie, ktoś już wspomniał o hula hop, to niesamowite urządzenie jest! Polecam każdemu!
Melia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:12   #62
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez _olu_sia_ Pokaż wiadomość
witam kochane wizażanki
ja od wczoraj jestem na diecie i chętnie do Was dołącze Mogę, plis?! \
Waga: 64kg
wzrost: 168cm
wymarzony cel: 55kg
Cytat:
Napisane przez Melia123 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Mogę do Was dołączyć? Udzielam się już w kilku wątkach, to mnie bardzo motywuje i często można podzielić się fajnymi przepisami, dobrymi radami, to jak? Otwarte jeszcze na nowe?
Chcę zgubić około 4-5kg, ważę teraz 54 i mierzę 162cm, odżywiam się w sumie zdrowo i ćwiczę prawie codziennie, ktoś już wspomniał o hula hop, to niesamowite urządzenie jest! Polecam każdemu!
witajcie

coraz więcej nas tutaj
ciekawe ile zostanie później, bo zawsze po jakimś czasie zaczyna się przerzedzać
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:16   #63
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 088
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Melia, cały czas jesteśmy otwarte na nowe dziewczyny! Wpadaj do Nas bez krempacji

Dziewczyny, jaki hula hop polecacie? Bo wiem, że są też takie z wypustkami

Alice, w takim razie tanie te śliwki. Ale i tak te wszystkie suszone owoce sa bardzo drogie
co do mięska to polecam tez klopsiki gotowane - ale z jakiegoś lepszej jakości mięsa mielonego, bo ono samo w sobie jest tłuste. Ale czasem sobie robiłam jak miałam smaka na mielone z tym, że je obgotowuję i robię sos koperkowy, ale taki na zimno, na bazie jogurtu

Edytowane przez shine_sky
Czas edycji: 2012-04-17 o 19:17
shine_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:18   #64
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez Melia123 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Mogę do Was dołączyć? Udzielam się już w kilku wątkach, to mnie bardzo motywuje i często można podzielić się fajnymi przepisami, dobrymi radami, to jak? Otwarte jeszcze na nowe?
Chcę zgubić około 4-5kg, ważę teraz 54 i mierzę 162cm, odżywiam się w sumie zdrowo i ćwiczę prawie codziennie, ktoś już wspomniał o hula hop, to niesamowite urządzenie jest! Polecam każdemu!
Witaj

Cytat:
Napisane przez shine_sky Pokaż wiadomość
Melia, cały czas jesteśmy otwarte na nowe dziewczyny! Wpadaj do Nas bez krempacji

Dziewczyny, jaki hula hop polecacie? Bo wiem, że są też takie z wypustkami

Alice, w takim razie tanie te śliwki. Ale i tak te wszystkie suszone owoce sa bardzo drogie
co do mięska to polecam tez klopsiki gotowane - ale z jakiegoś lepszej jakości mięsa mielonego, bo ono samo w sobie jest tłuste. Ale czasem sobie robiłam jak miałam smaka na mielone :d z tym, że je obgotowuję i robię sos koperkowy, ale taki na zimno, na bazie jogurtu
Ja mam zabawkowe o średnicy 90cm wypełnione ryżem i kręci mi się dobrze
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:24   #65
Melia123
Rozeznanie
 
Avatar Melia123
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 973
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Oby jak najwięcej Od stycznia się odchudzam w sumie to jednak od listopada, ale od stycznia zdrowo i nic mi się waga nie rusza... Jestem już tym strasznie zmęczona, ograniczyłam sobie teraz kalorie, liczę je po raz trzeci, ostatnio wielkim sukcesem było przestanie, bo miałam trochę paranoję, ale znowu liczę, ale na szczęście bez paranoi Dałam sobie limit 1400-1600kcal, po wyliczeniu mojej podstawowej przemiany materii.

Dziękuję Wam za ciepłe przyjęcie Moje hula hop jest po brzegi wypchane kaszą, to z wypustkami jest fajne, ale można sobie siniaki porobić spore, fajne jest też to takie ciężkie sportowe

Edytowane przez Melia123
Czas edycji: 2012-04-17 o 19:35
Melia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:27   #66
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

shine, ponawiam pytanie, bo nie widzę odpowiedzi: jakie warzywa dodajesz do omletu?

Cytat:
Napisane przez Melia123 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Mogę do Was dołączyć? Udzielam się już w kilku wątkach, to mnie bardzo motywuje i często można podzielić się fajnymi przepisami, dobrymi radami, to jak? Otwarte jeszcze na nowe?
Chcę zgubić około 4-5kg, ważę teraz 54 i mierzę 162cm, odżywiam się w sumie zdrowo i ćwiczę prawie codziennie, ktoś już wspomniał o hula hop, to niesamowite urządzenie jest! Polecam każdemu!
Witaj

Cytat:
Napisane przez shine_sky Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki hula hop polecacie? Bo wiem, że są też takie z wypustkami
Ja mam zwykłe, dla dzieci ze średnicą 90, ale puste.
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:32   #67
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 088
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez Melia123 Pokaż wiadomość
Oby jak najwięcej Od stycznia się odchudzam w sumie to jednak od listopada, ale od stycznia zdrowo i nic mi się waga nie rusza... Jestem już tym strasznie zmęczona, ograniczyłam sobie teraz kalorie, liczę je po raz trzeci, ostatnio wielkim sukcesem było przestanie, bo miałam trochę paranoję, ale znowu liczę, ale na szczęście bez paranoi Dałam sobie limit 1400-1600kcal, po wyliczeniu mojej podstawowej przemiany materii.

a ćwiczysz?

ja ogólnie jak pierwszy raz w życiu się odchudzałam to schudłam 5 kg. Wiem, że nie ma szału, bo chciałam więcej, ale też waga stała w miejscu ale przyznam się, że ja zawsze zaczynam się odchudzać na wiosnę, czyli wypada że na kwiecień i tak do sierpnia zrzucam po jednym kilogramie potem jesień i odpuszczam tym razem będę walczyć do końca, bo muszę schudnąć prawie 10 kg. Pozatym ja nie mam motywacji do ćwiczeń. Do zdrowego jedzenia mam, do odrzucenia słodkiego mam, ale do ćwiczeń nie.
Zrobię parędziesiąt brzuszków i koniec, boli mnie brzuch i już mi się nie chce

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

pannafu, sorki, przeoczyłam Cie

jakie warzywa? zawsze cebulkę, pomidora, ogórka zielonego, świetny jest też szczypiorek. No i zioła, ale te z saszetek, ale mam w zamyśle coś zasadzić.
i a do omletu nie daje mąki w ogóle dla niektórych do dziwne, ale ja po prostu mieszam jajka z wyżej wymienionymi warzywami, przyprawiam, wlewam na patelnie z kapką oliwy i się smaży. Czasem się trzyma, czasem rozwali, ale o smak chodzi nie więc to taki a'la omlet ale Tż mi świadkiem, że nie raz był zwarty i się nie rozpadał

Edytowane przez shine_sky
Czas edycji: 2012-04-17 o 19:33
shine_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 19:33   #68
Melia123
Rozeznanie
 
Avatar Melia123
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 973
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez shine_sky Pokaż wiadomość
a ćwiczysz?
Tak, codziennie się staram to robić Lubię bardzo
Melia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:35   #69
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez shine_sky Pokaż wiadomość
ja ogólnie jak pierwszy raz w życiu się odchudzałam to schudłam 5 kg. Wiem, że nie ma szału, bo chciałam więcej, ale też waga stała w miejscu ale przyznam się, że ja zawsze zaczynam się odchudzać na wiosnę, czyli wypada że na kwiecień i tak do sierpnia zrzucam po jednym kilogramie potem jesień i odpuszczam tym razem będę walczyć do końca, bo muszę schudnąć prawie 10 kg. Pozatym ja nie mam motywacji do ćwiczeń. Do zdrowego jedzenia mam, do odrzucenia słodkiego mam, ale do ćwiczeń nie.
Zrobię parędziesiąt brzuszków i koniec, boli mnie brzuch i już mi się nie chce
to my Cię będziemy tu pilnować, żebyś nie odpuściła diety
i do ćwiczeń też będziemy Cię mobilizować

z ćwiczeniami to jest tak, że ciężko się zmobilizować, ale jak będziesz to robić systematycznie, to w końcu się wciągniesz i dzień bez ćwiczeń będzie dniem straconym tylko trzeba też znaleźć coś, co Ci się na prawdę spodoba i co będziesz ćwiczyła z przyjemnością. Ale możliwości jest na prawdę wiele, więc każdy znajdzie coś dla siebie odpowiedniego
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:37   #70
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez shine_sky Pokaż wiadomość
pannafu, sorki, przeoczyłam Cie

jakie warzywa? zawsze cebulkę, pomidora, ogórka zielonego, świetny jest też szczypiorek. No i zioła, ale te z saszetek, ale mam w zamyśle coś zasadzić.
i a do omletu nie daje mąki w ogóle dla niektórych do dziwne, ale ja po prostu mieszam jajka z wyżej wymienionymi warzywami, przyprawiam, wlewam na patelnie z kapką oliwy i się smaży. Czasem się trzyma, czasem rozwali, ale o smak chodzi nie więc to taki a'la omlet ale Tż mi świadkiem, że nie raz był zwarty i się nie rozpadał
Nie szkodzi ;*
Bardzo dziękuję za odpowiedź Jutro już planuję owsiankę, ale w czwartek może się skuszę na takie omleciwo
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:41   #71
deliciousdream
Raczkowanie
 
Avatar deliciousdream
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

hej hej ja również dołączę, dla wzmocnienia motywacji, powiedzmy
wzrost: 175 cm
waga obecna: 63kg
dążę do: 59 kg
w sumie nie mam dużo do zrzucenia, ale męczę się z tym już jakiś czas i póki co 1:0 wagi
__________________
"Możesz gadać co chcesz, a ja nadal będę się uśmiechała."
deliciousdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 19:48   #72
ronja_krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 27
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

to i ja, to i ja chcę do Was dołączyć

wzrost: 162
waga: 59 (przed świętami było 55 ;/)

swoją przygodę ze zdrowym trybem życia rozpoczęłam w październiku 2011, udało mi się pozbyć 19 kg pomogła mi dieta (choć ja tego tak nie lubie nazywać ) i ćwiczenie ( te co mam w podpisie)

ale teraz mam problem bo mam okropną chęć na słodkie, i nie mogę nad tym zapanować dlatego może jak się do Was przyłącze to będzie łatwiej... będę mieć większą mobilizację bo sobie z kimś pogadam


co do hula-hop: nic się nie martwcie jak na początku Wam będzie spadać, pomału i za parę dni się nauczycie, ja w życiu nie myślałam że umiem kręcić a teraz to w lewo i w prawo śmigam, tak więc nie poddawać się i nie zniechęcać !


ps. nie umiem jeszcze cytować waszych wypowiedzi- proszę o wyrozumiałość, do tej pory tylko czytałam rożne wątki nigdzie się nie udzielając
ronja_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:54   #73
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez ronja_krk Pokaż wiadomość
to i ja, to i ja chcę do Was dołączyć

wzrost: 162
waga: 59 (przed świętami było 55 ;/)

swoją przygodę ze zdrowym trybem życia rozpoczęłam w październiku 2011, udało mi się pozbyć 19 kg pomogła mi dieta (choć ja tego tak nie lubie nazywać ) i ćwiczenie ( te co mam w podpisie)

ale teraz mam problem bo mam okropną chęć na słodkie, i nie mogę nad tym zapanować dlatego może jak się do Was przyłącze to będzie łatwiej... będę mieć większą mobilizację bo sobie z kimś pogadam


co do hula-hop: nic się nie martwcie jak na początku Wam będzie spadać, pomału i za parę dni się nauczycie, ja w życiu nie myślałam że umiem kręcić a teraz to w lewo i w prawo śmigam, tak więc nie poddawać się i nie zniechęcać !


ps. nie umiem jeszcze cytować waszych wypowiedzi- proszę o wyrozumiałość, do tej pory tylko czytałam rożne wątki nigdzie się nie udzielając
To ładnie przytyłaś od świąt gratuluje utraty 19 kg cytujesz klikając w okienko "Cytuj" pod postem danej osoby, zawsze musi być w tych znaczkach []
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg

Edytowane przez StupidAlice
Czas edycji: 2012-04-17 o 19:56
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:01   #74
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez deliciousdream Pokaż wiadomość
hej hej ja również dołączę, dla wzmocnienia motywacji, powiedzmy
wzrost: 175 cm
waga obecna: 63kg
dążę do: 59 kg
w sumie nie mam dużo do zrzucenia, ale męczę się z tym już jakiś czas i póki co 1:0 wagi
Witaj
Cytat:
Napisane przez ronja_krk Pokaż wiadomość
to i ja, to i ja chcę do Was dołączyć

wzrost: 162
waga: 59 (przed świętami było 55 ;/)

swoją przygodę ze zdrowym trybem życia rozpoczęłam w październiku 2011, udało mi się pozbyć 19 kg pomogła mi dieta (choć ja tego tak nie lubie nazywać ) i ćwiczenie ( te co mam w podpisie)

ale teraz mam problem bo mam okropną chęć na słodkie, i nie mogę nad tym zapanować dlatego może jak się do Was przyłącze to będzie łatwiej... będę mieć większą mobilizację bo sobie z kimś pogadam


co do hula-hop: nic się nie martwcie jak na początku Wam będzie spadać, pomału i za parę dni się nauczycie, ja w życiu nie myślałam że umiem kręcić a teraz to w lewo i w prawo śmigam, tak więc nie poddawać się i nie zniechęcać !


ps. nie umiem jeszcze cytować waszych wypowiedzi- proszę o wyrozumiałość, do tej pory tylko czytałam rożne wątki nigdzie się nie udzielając
Witaj
Poszalałaś ładnie przez święta
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:04   #75
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 088
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

ronja - troche dużo przytyłaś po świętach. Ale spokojnie pomożemy C to zrzucić

właśnie mój chłop mi przyniósł ze sklepu dwie milki jezu, zabije go chyba.
ale nie zjem! dam mamie

napiszę Wam jutro przepis na dietetyczny sernik bo dziś już idę się z moim Tżtem potżetować
shine_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:06   #76
_olu_sia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

o kurcze... świetny masz podpis
też jestem po fizjo i mam takie same odczucia co Ty
się uśmiałam

a co do tego hula - ten z wypustkami strasznie boli...nie polecam

Edytowane przez _olu_sia_
Czas edycji: 2012-04-17 o 20:07
_olu_sia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:07   #77
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez shine_sky Pokaż wiadomość
ronja - troche dużo przytyłaś po świętach. Ale spokojnie pomożemy C to zrzucić

właśnie mój chłop mi przyniósł ze sklepu dwie milki jezu, zabije go chyba.
ale nie zjem! dam mamie

napiszę Wam jutro przepis na dietetyczny sernik bo dziś już idę się z moim Tżtem potżetować
Mój przyszedł ze sklepu z czekoladą kawową, powiedziałam ładnie dziękuję i o, choć namawiał, ale się nie dałam

Ja uciekam zaraz się kąpać i poczytać..
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:10   #78
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 088
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez _olu_sia_ Pokaż wiadomość
o kurcze... świetny masz podpis
też jestem po fizjo i mam takie same odczucia co Ty
się uśmiałam
też mi się podoba podpis Alice

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Mój przyszedł ze sklepu z czekoladą kawową, powiedziałam ładnie dziękuję i o, choć namawiał, ale się nie dałam

Ja uciekam zaraz się kąpać i poczytać..

mój też mnie namawiał mimo, że mówiłam mu o diecie był krótki foch z mojej strony, że mnie nie wspiera, ale szybko zrozumiał

dobranoc Kochane ciesze się bardzo, że Nas tu tyle. I proszę nie uciekajcie prędko
shine_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:15   #79
ronja_krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 27
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

;/ no właśnie sernik z mazurkiem i sałatki z majonezem dały takie efekty, ehh

ja hh mam takie zwykłe plastikowe 75, puste w środku

idę spotkać się z Jillian żeby nie myśleć o śliwach w czekoladzie
ronja_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 20:21   #80
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

ja też się dołączę jeszcze nie tak dawno temu potrafiłam ładnie i zdrowo jeść, ale przez problemy znów rzuciłam się na jedzenie, na słodycze i ostatnio tylko zapychałabym się do pełna zupełnie mi się to nie podoba. no i też spadła mi bardzo motywacja jak 3 tygodnie temu włożyli mi nogę w szynę z powodu przeciążenia kolana (zbyt krótka rozgrzewka przed ćwiczeniami i zbyt intensywnie trenowałam, prawie w ogóle przerw nie robiłam i potrafiłam zrobić dwa treningi dziennie ), więc też pocieszałam się słodyczami... i tak przytyłam 4kg - z 57kg do 61. chciałabym zejść do 56kg przy wzroście 171. przy 57kg już prawie czułam się idealnie. moją inspiracją jest Adriana Lima - pięknie wyrzeźbione ciało i pokazuje, że nie trzeba być wychudzonym by być modelką

mam nadzieję, że z Wami odnajdę motywację do jedzenia dużej ilości warzyw, białka i zdrowych węgli.

i bardzo lubię ćwiczyć, choć przez tą kontuzję teraz trochę się boję ćwiczyć, żeby nie odnowić kontuzji albo zrobić sobie jakiejś nowej. codziennie chodzę na uczelnię pieszo i wybieram schody zamiast windy a reszta cwiczeń w podpisie



StupidAlice, zielone_oko - też się tu spotykamy
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:22   #81
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Kurcze, ja to mam jednak szczęście. W święta sobie nie szczędziłam... niczego Zjadłam pół blachy mazurka + kilka innych ciast i przytyłam chyba z 1,5 kg, po których już ślad prawie zaginął.

Ja zmykam na Przepis, dobranoc
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:26   #82
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez deliciousdream Pokaż wiadomość
hej hej ja również dołączę, dla wzmocnienia motywacji, powiedzmy
Cytat:
Napisane przez ronja_krk Pokaż wiadomość
to i ja, to i ja chcę do Was dołączyć
Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
ja też się dołączę
witajcie

Cytat:
Napisane przez shine_sky Pokaż wiadomość
właśnie mój chłop mi przyniósł ze sklepu dwie milki jezu, zabije go chyba.
ale nie zjem! dam mamie
Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Mój przyszedł ze sklepu z czekoladą kawową, powiedziałam ładnie dziękuję i o, choć namawiał, ale się nie dałam
tak to jest z tymi TŻtami, ciągle czymś kuszą
mój tak samo i niestety przy nim najczęściej zdarzają mi się różne grzeszki
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:27   #83
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cześć Jeu
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:31   #84
Melia123
Rozeznanie
 
Avatar Melia123
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 973
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Mój dzień jest dziś beznadziejny, to przez okres, pierwszy dzień najgorszy, w ten dzień też jestem dla siebie bardziej łaskawa. Czuję się straaaasznie
Melia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:37   #85
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez _olu_sia_ Pokaż wiadomość
o kurcze... świetny masz podpis
też jestem po fizjo i mam takie same odczucia co Ty
się uśmiałam

a co do tego hula - ten z wypustkami strasznie boli...nie polecam

Uważasz że trafiłaś z kierunkiem? Jak praca? Ja uwielbiam fizjoterapie, pracę z ludźmi , trafiłam idealnie ale niestety to drogie hobby bo pracą tego nazwać nie można jest tak ciężko, po zwolnieniu z przychodni we wrześniu dalej nic nie mogę znaleźć , czasami nawet CV nie pozwalaja zostawić. PL to jedna wielka porażka.


Dokręciłam jeszcze 30 min hh, bilans ćwiczeń mam dziś całkiem dobry .
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg

Edytowane przez StupidAlice
Czas edycji: 2012-04-17 o 20:39
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 21:25   #86
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cześć! Też dołączam! Zabrałam się za siebie od początku tego roku. Mam 177 cm wzrostu i zaczynałam z wagą równą 80 kg. Udało mi się zejść do 70 jednak trochę ostatnio sobie odpuściłam zwłaszcza z ćwiczeniami. Także na dzień dzisiejszy myślę, że na minusie mam dobre 7-8 kg dokładnie nie wiem bo czekam na @ także zważę się dopiero po. Poprzedni wątek na którym się udzielałam podupadł a ja chyba potrzebuję Was drogie Wizażanki, razem jakoś tak raźniej
Nie jestem na żadnej diecie. Staram się jeść po prostu z głową. Dzisiejszym jadłospisem się nie chwalę bo wzorowy nie był. Bardzo chciałabym wrócić do regularnych ćwiczeń niestety na dzień dzisiejszy nie mam takiej możliwości - może moje usprawiedliwienie wyda Wam się śmieszne ale od 3 tygodni mam popsuty piec i nie mam w domu ani ciepłej wody ani ogrzewania. Temperatura oscyluje w okolicach 10 stopni także siedzę w 2 swetrach pod pierzyną. W tych warunkach ćwiczenia nie zachęcają a nawet gdybym się przemogła to nie mam jak się wykąpać po :P także łączcie się ze mną w bólu zwłaszcza, że rowerek stacjonarny i steper stoją i porastają kurzem Mam nadzieję, że niedługo usuną tą awarię albo chociaż pogoda się polepszy i będzie cieplej... ech no nic, pomarudziłam sobie Dobrej nocy, trzymajcie się!

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
Ja zmykam na Przepis, dobranoc
O, dobrze, że mi przypomniałaś, obejrzę sobie w necie
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 21:49   #87
_olu_sia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Uważasz że trafiłaś z kierunkiem? Jak praca? Ja uwielbiam fizjoterapie, pracę z ludźmi , trafiłam idealnie ale niestety to drogie hobby bo pracą tego nazwać nie można jest tak ciężko, po zwolnieniu z przychodni we wrześniu dalej nic nie mogę znaleźć , czasami nawet CV nie pozwalaja zostawić. PL to jedna wielka porażka.


Dokręciłam jeszcze 30 min hh, bilans ćwiczeń mam dziś całkiem dobry .
Praca po fizjo... hmmm prędzej schudnę tak, że skóra będzie wisiała na kościach niż znajdę pracę w zawodzie
Szczerze to mega ciężko, bardzo mało ludzi znam co znaleźli godziwą pracę jako fizjoterapeuci.

Powodzenia jutro wizażanki! Ja dzisiaj poległam co prawda (dwa malusie naleśniczki tatuś mi przyniósł - nie potrafiłam odmówić), ale jutro razem z wami dam radę
Dobrej nocki
_olu_sia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 22:27   #88
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6 625
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Hej, hej. Ja przyszłam się pochwalić że drugi dzień z rzędu nie zjadłam słodyczy.
A dzisiaj jadłam:
śniadanie: chlebek(niestety biały) z serkiem (btw-można jeść serek Hochland? Wybaczcie że tak pytam, ale zupełnie się nie znam na dietach).
obiad:gotowana pierś z kurczaka, surówka
kolacja:kawa+jogurt.
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 22:35   #89
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Jeśli chodzi o wszelakie sery to zwracaj uwagę na zawartość tłuszczu. Takie typu almette do smarowania mają ok 20-30% niestety. Topione i żółte jeszcze więcej. Aczkolwiek jeśli lubisz to cienko na kanapkę nie zaszkodzi (nie codziennie!). A na serek koniecznie warzywka: rzodkiewka, sałata, pomidor, ogórek, papryka, szczypiorek - co lubisz.
Znalazłam ostatnio fajną alternatywę - ser smażony. Firma Sertop robi chudy, który ma tylko 0,5% tłuszczu i 80 kcal w 100 g (to naprawdę niewiele jak na ser). Jest w wersji zwykłej i z kminkiem. Dobry na zimno i na ciepło rozpuszczooooooony zamiast żółtego sera Jeśli ktoś lubi ser smażony to polecam!
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 22:42   #90
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Wika - jak dla mnie to bardzo mało jedzenia czemu tak mało?

a co do sera żółtego to jest zdrowy i można go nawet jeść na diecie odchudzającej - to zależy od osoby i trzeba obserwować swój organizm. ja jem kilka plasterów dziennie w kanapkach, bo lubię a i tak chudnę, czy też robię sobie devollaila i tam wkładam kilka plasterków

jutro robię sobie dzień oczyszczania
i jak widzicie w podpisie robię detoks odsłodyczowy niby niewiele, bo tylko 1,5 miesiąca ale jak uda mi się wytrwać to będę wniebowzięta, bo słodycze to moja zmora

dobranoc Kochane
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-09 11:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.