jaki zabieg na grudki???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-17, 18:37   #1
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661

jaki zabieg na grudki????


mam na brodzie gleboko zaskorniki zamkniete widac wiekszosc po naciagnieciu skory.w dodatku od 2 miesiacu wysypalo mnei okropnym bolacymi zalegajacy pod skora gleboko grudami .
Jak pozbyc sie takich glebokich zanieczyszczen i zapobiec nowym?
dodam ,ze reszta cery bez zarzutu.I nigdy nie mialam problemow z cera.jedynie an tej brodzie bywalo cos sporadycznie a teraz to istna masakra
dobry bedzie peeling kawitacyjny moze jakis inny? albo cos innego?
Co na was najlepiej dzialało? i co polecacie?
musz ekiedys oczyscic porzadnie ta brode bo jest coraz gorzej!
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 20:09   #2
mvm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 17
Dot.: jaki zabieg na grudki????

zacznijmy od tego że najpierw powinnaś odwiedzić gabinet lekarza dermatologa. takie bolące stany zapalne to tylko on może wyleczyć. kosmetyczka może jedynie zmniejszyć ich widoczność jednak nie zlikwiduje źródła problemu. najpierw dowiedz się w czym tkwi problem a następnie możesz walczyć z problemem od zewnątrz jeśli stany zapalne zostaną usunięte dopiero potem można wykonać oczyszczanie manualne, kawitację lub też mikrodermabrazję czy kwasy. jeszcze polecanym zabiegiem jest d'arsonwalizacja która dezynfekuje skórę.
mvm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 19:13   #3
Khadaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 190
Dot.: jaki zabieg na grudki????

Takie grudki mogą mieć podłoże hormonalne.

Mi np. pojawiają się, może nie jakieś ogromne i bardzo bolące, jednak przed okresem od czasu do czasu pojawi się coś takiego...

Polecam dermatologa, tylko lepiej na prawdę poszperać w Internecie i znaleźć kompetentnego, bo niektórzy wypiszą tylko receptę na kolejny cudowny kremik...

Jeśli chodzi o kosmetyczkę to sama nie wiem jaki zabieg byłby najodpowiedniejszy, ale wydaje mi się, że najpierw przydałoby się porządne leczenie, a później ewentualnie podtrzymać efekt jakimiś zabiegami u kosmetyczki. Można u niej spróbować pozbyć się przebarwień po tych niemiłych gościach.

Wiem, że najłatwiej jest napisać, żebyś poszła do dermatologa, ale prawda jest taka, że im szybciej się tam pojawisz tym prędzej się tego pozbędziesz. Ja żałuję, że zdecydowałam się na to tak późno i męczyłam się z trądzikiem od 1 klasy gimnazjum do 3 klasy liceum czyli... 6 lat ;/...
Khadaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 12:11   #4
bieniahe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 80
Dot.: jaki zabieg na grudki????

Jeśli masz sporadycznie takowe 'gule' to wizyta u kosmetyczki powinna pomóc, jesli masz czesto taki wysyp powinnas skonsultować się z dermatologiem po jakis antybiotyk, bo po tych gulach mogą zostać blizny. Samemu nie radze wyciskac lepiej udać się do specjalisty. Sama możesz jedynie zastosowac zdrową diete, kosmetyki i jakies suplementy typu visaxinum.
__________________
bieniahe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.