Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 07:31   #2191
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pannakarol Pokaż wiadomość


Czy możecie polecić mi jakiś beż lub blady róż, który ładnie kryje i nie smuży? Mam 047 i nie ukrywam, że nie jestem z niego zadowolona.
ladny bez bezproblemowy to 135 frappe
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 09:48   #2192
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pannakarol Pokaż wiadomość
U mnie właśnie na każdym lakierze tak jest.. użyje lakieru raz i przy kolejnej aplikacji pojawia się ten śmieszny kożuch.. dobrze zakręcam buteleczki, trzymam zamknięte w pudełku, słońce też na nie nie pada.. dziwne. Nie chce mi się reklamować, chociaż jak przy kolejnym nowym kolorze tak będzie, to chyba jednak pokuszę się o reklamację.

@maarlin
Dbam o to, by nic tam nie wpadało. Wiadome, że coś się zdarzy, jakiś paproszek ale nie "kożuch"..

Czy możecie polecić mi jakiś beż lub blady róż, który ładnie kryje i nie smuży? Mam 047 i nie ukrywam, że nie jestem z niego zadowolona.
Nie chodziło mi,że cały kożuch wpadnie,tylko drobny pyłek z niego ,nie chciałam Cię urazić, sugerując, że nie dbasz o kolorki,po prostu to moje przemyślenia.
Z beżów jestem zadowolona ze 136-to taki różowy beż.003 też jet fajny,ale jest intensywniejszym kolorem.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 16:51   #2193
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Jeśli chce zacząć robić sobie hybrydy to mówicie, że lepiej wejść w Neonail?
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 17:44   #2194
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
Jeśli chce zacząć robić sobie hybrydy to mówicie, że lepiej wejść w Neonail?
Ja zaczęłam z semilac i nie żałuję tego, u mnie nie ma takich rzeczy jak dziewczyny opisują. Lakier trzyma się do zdjęcia, bardzo ładnie się odmacza itp. Pewnie tyle samo osób za jak i przeciw
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 19:23   #2195
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam z semilac i nie żałuję tego, u mnie nie ma takich rzeczy jak dziewczyny opisują. Lakier trzyma się do zdjęcia, bardzo ładnie się odmacza itp. Pewnie tyle samo osób za jak i przeciw
Dziękuję. Też mi się wydaje ze z nimi jest ok. Mam na próbę teraz zrobione przez koleżankę i super się sprawdzają
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 19:30   #2196
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam z semilac i nie żałuję tego, u mnie nie ma takich rzeczy jak dziewczyny opisują. Lakier trzyma się do zdjęcia, bardzo ładnie się odmacza itp. Pewnie tyle samo osób za jak i przeciw
Ja też nie mogę narzekać akurat na lakiery, mi się ładnie trzyma. Mojej siostrze muszę nakładać primer bo ma tłustą płytkę.
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 07:47   #2197
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja też jestem z nich bardzo zadowolona, świetnie się nimi maluje, mają dobre krycie, trzymają się aż do zdjęcia, problemów z odmaczaniem też nie mam. Jak zdejmuję komuś, to piłuję jedną rękę, zawijam, piłuję drugą zawijam i od razu mogę ściągać z pierwszej ręki. Ja nie wiem skąd niektóre dziewczyny mają takie problemy. Może aż za długo próbują ściągać a aceton paruje i hybryda na nowo się utwardza ???
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 13:36   #2198
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Mam teraz semilac Biscuit dwa tygodnie na witaminowej bazie i juz mi się kciuk odkleja. Czytałam, że ona trzyma 2 tyg.
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 13:56   #2199
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
Mam teraz semilac Biscuit dwa tygodnie na witaminowej bazie i juz mi się kciuk odkleja. Czytałam, że ona trzyma 2 tyg.
Moja wytrzymywała 5 dni na moich paznokciach, ale na siostry stopach trzyma się bez problemu 5 tyg więc na to ją wykorzystuję
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 14:39   #2200
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
U mnie też nie.
Zauważylam tylko przy długim stosowaniu na gwincie po wewnętrznej stronie robi się kożuszek-uważam,że to normalne,bo w tym miejscu butelka nie jest czarna i dochodzi do kontaktu ze światłem dziennym.Może takie okruszki powpadały do środka?
Po każdym użyciu czyszczę też gwinty buteleczek-to już nawyk.




Moim zdaniem to normalne, ze jeżeli nie wyciera się tych szyjek od lakieru, to po jakims czasie ten lakier będzie trochę zastygal - tak się dzieje zarówno przy tradycyjnych lakierach jak i przy hybrydach. Dlatego no zalecane jest wycieranie tych szyjek - dla mnie to oczywistość.


A później sa teorie, ze w Semilacu plywaja farfocle itd.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 17:24   #2201
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A później sa teorie, ze w Semilacu plywaja farfocle itd.
Reklamowalam kilka nowych lakierow Semilaca bo wlasnie byly farfocle dlatego przestalam je kupowac bo znudzilo mi sie latanie do hutrowni. Ale to z szyjkami ma sens bo baza byla w porzadku ale od jakiegos czasu pojawily sie farfocle wiec cos w tym jest. Tylko dziwne ze w innych firmach sie tak nie robi.
Mam kilka ulubionych kolorow i mimo paprochow je zostawie ;-)
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 17:48   #2202
pannakarol
Przyczajenie
 
Avatar pannakarol
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to normalne, ze jeżeli nie wyciera się tych szyjek od lakieru, to po jakims czasie ten lakier będzie trochę zastygal - tak się dzieje zarówno przy tradycyjnych lakierach jak i przy hybrydach. Dlatego no zalecane jest wycieranie tych szyjek - dla mnie to oczywistość.


A później sa teorie, ze w Semilacu plywaja farfocle itd.

W lakierze użytym po raz drugi też? No nie przesadzajmy..
Nie mogę powiedzieć, bo jestem z Semilaca zadowolona, ale są rzeczy które po prostu mnie wkurzają. Zakładam, że w każdej innej firmie znajdzie się coś takiego, co człowieka denerwuje. Tak więc nie wieszam psów na Semilacu, tylko szukam przyczyny i zastanawiam się czy inni też tak mają.
__________________
`Największe szczęście znajdziesz w najprostszych rzeczach.`
pannakarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 18:13   #2203
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pannakarol Pokaż wiadomość
W lakierze użytym po raz drugi też? No nie przesadzajmy..
Nie mogę powiedzieć, bo jestem z Semilaca zadowolona, ale są rzeczy które po prostu mnie wkurzają. Zakładam, że w każdej innej firmie znajdzie się coś takiego, co człowieka denerwuje. Tak więc nie wieszam psów na Semilacu, tylko szukam przyczyny i zastanawiam się czy inni też tak mają.
Ja mialam tak w lakierze uzytym pierwszy raz. Coraz wiecej firm mozna juz kupic stacjonarnie i moze Semilac sie obudzi i wyeliminuje problem bo kolory maja super.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:44   #2204
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

No ja nie wiem Dziewczyny, może macie pecha. Ja mam z 20 lakierow z Semilaca, zakupione z roznych zrodlel , stare, nowe wersje i (odpukać), ale nic mi się z nimi nie dzieje. Zadnego bablowania, zadnych farfocli.


Natomiast co do farfocli, to ja zaraz na samym początku mojej przygody z hybryda (akurat wtedy uzywalam CZ), to zauwazylam, ze te rzekomo bezpyłowe waciki, czasami potrafily zostawiać drobne farfocle na plytce, które zauwazylam, ze zostają na pedzelku, a później trafiają do lakieru. Dlatego ja teraz uważam.


A co do tych szyjek, to ja od razu wycieram bezpyłowym wacikiem jak widze, ze cos tam jest. Nie lubie jak sa umorusane
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:51   #2205
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

u mnie waciki też zostawiają czasem ślad po sobie
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 09:32   #2206
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja też mam ponad 20 lakierów, zero bąblowania, zero farfocli w racy ok 60 kolorów i też się z czymś takim nie spotkałam. Na prawdę nie wiem skąd to się bierze, od czego to zależy, ze niektorzy mają z nimi takie problemy
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 12:04   #2207
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja mam taką teorię dotyczącą farfocli w dopiero kupionych lakierach-nie wiemy jak i ile czasu były przechowywane i czy nie były otwierane-to loteria.
Nauczona doświadczeniem i dzięki Wam ,dziewczyny,kupując w hurtowni sprawdzam datę ważności i po wybraniu i zakupie lakieru otwieram go i sprawdzam ,,szyjkę".W internetowych zakupach nie zdarzyły mi się jeszcze zonki,ale to chyba mam szczęście.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 12:05   #2208
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja też mam ponad 20 lakierów, zero bąblowania, zero farfocli w racy ok 60 kolorów i też się z czymś takim nie spotkałam. Na prawdę nie wiem skąd to się bierze, od czego to zależy, ze niektorzy mają z nimi takie problemy
Może zależy od sposobu przechowywania i obchodzenia się z lakierami?
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 16:25   #2209
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
ze te rzekomo bezpyłowe waciki, czasami potrafily zostawiać drobne farfocle na plytce, które zauwazylam, ze zostają na pedzelku, a później trafiają do lakieru. Dlatego ja teraz uważam.
Tez tak myslalam wiec przerobilam mnostwo roznych wacikow. Teraz mam filcowe co nie znaczy ze jak sie ma zadziory to nie zostawia niteczek.
Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Może zależy od sposobu przechowywania i obchodzenia się z lakierami?
Przechowuje je w kuferku i nie wystawiam na slonce nigdy. Nie maja tez kontaktu z dzialajaca lampa.
Ten problem jest od dawna i w Semilaku dobrze znany bo jak reklamowalam lakiery wystarczylo ze powiedzialam o co chodzi i juz mialam wymieniony na nowy.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 16:31   #2210
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Tez tak myslalam wiec przerobilam mnostwo roznych wacikow. Teraz mam filcowe co nie znaczy ze jak sie ma zadziory to nie zostawia niteczek.

Przechowuje je w kuferku i nie wystawiam na slonce nigdy. Nie maja tez kontaktu z dzialajaca lampa.
Ten problem jest od dawna i w Semilaku dobrze znany bo jak reklamowalam lakiery wystarczylo ze powiedzialam o co chodzi i juz mialam wymieniony na nowy.
Ja jak na razie odpukać tylko raz miałam problem z lakierem (po prostu zżerał się z bazą - zareklamowałam i po ok. 2 tyg dostałam nowy). Zapewne wpływ też ma to, jak są przechowywane lakiery w miejscu zakupu. W sklepach, w których ja kupuję, lakiery są w szufladach i tylko pojedyncze buteleczki stoją na półce razem z wzornikiem. Sprzedawczyni zawsze podaje lakier z szuflady.
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 17:21   #2211
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja też mam ponad 20 lakierów, zero bąblowania, zero farfocli w racy ok 60 kolorów i też się z czymś takim nie spotkałam. Na prawdę nie wiem skąd to się bierze, od czego to zależy, ze niektorzy mają z nimi takie problemy
Mi Semilaci często bąblują - przechowuję na stojąco w pudle w szafie, w innych lakierach nie mam tego problemu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 21:35   #2212
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Ja jak na razie odpukać tylko raz miałam problem z lakierem (po prostu zżerał się z bazą - zareklamowałam i po ok. 2 tyg dostałam nowy). Zapewne wpływ też ma to, jak są przechowywane lakiery w miejscu zakupu. W sklepach, w których ja kupuję, lakiery są w szufladach i tylko pojedyncze buteleczki stoją na półce razem z wzornikiem. Sprzedawczyni zawsze podaje lakier z szuflady.
A w mojej hurtowni stoja na polce. Na poczatku mialam tez problem ze skreconym pedzelkiem. Wiec po zakupie od razu otwieralam zeby sprawdzic,na szczescie nie pozwalaja otwierac wczesniej jak w innych sklepach.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 22:54   #2213
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Tez tak myslalam wiec przerobilam mnostwo roznych wacikow. Teraz mam filcowe co nie znaczy ze jak sie ma zadziory to nie zostawia niteczek.

Przechowuje je w kuferku i nie wystawiam na slonce nigdy. Nie maja tez kontaktu z dzialajaca lampa.
Ten problem jest od dawna i w Semilaku dobrze znany bo jak reklamowalam lakiery wystarczylo ze powiedzialam o co chodzi i juz mialam wymieniony na nowy.


Co do wacinkow to mi ostatnio udało mi się trafic w minti na naprawdę bardzo fajne (i tanie). Sa grubsze niż te które miałam poprzednio i się praktycznie w ogole nie rozwarstwiają. Chyba, ze mocno i dluzej tre.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 12:08   #2214
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja to mam chyba pecha jesli chodzi o Semilaca. Mam piec lakierow i tylko z jednego jestem zadowolona. Cztery pozostale sa dosc problematyczne, a co najlepsze z kazdym co innego jest nie tak
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 14:55   #2215
Mad Maddie
Raczkowanie
 
Avatar Mad Maddie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 30
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

A ja ostatnio byłam u znajomej kosmetyczki na paznokciach i zrobiła mi hybrydy, wszystko z Semilaca i muszę powiedzieć, że jestem zaskoczona, bo przedtem miałam hybrydy ze 4 razy na paznokciach hybrydami różnych firm i wszystkie ale to wszystkie po tygodniu albo odpryskiwały, albo odchodziły od paznokcia, albo były już mocno zabrudzone.. a teraz? Po trzech tygodniach, a ja nadal mam hybrydy w nie naruszonym stanie na paznokciach i już całkiem ładny odrost Boję się tylko jak będzie ze zdejmowaniem, bo skoro tak świetnie trzymają to i zdjąć nie będzie chyba łatwo. Zaczęłam się nawet zastanawiać czy nie kupić lampy i lakierów na własny domowy użytek.
Zdecydowanie muszę przyznać, że kolor 152 Fuchsia Miracle jest moim ulubieńcem. <3
__________________
SZPINAK
KILK
Mad Maddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 18:16   #2216
Pani_Wiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś ma już nr 134? dzis kupiłam i jestem ciekawa czy to taka super czerwień
Ja posiadam red carpet i ten kolor jest naprawdę ładny i intensywny. Pamietam, że jak zamawiałam ten kolor to dokupiłam cyrkonie dla poprawienia efektu, ale okazały się zbędne bo sam kolor prezentował się świetnie
Pani_Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 18:45   #2217
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

No wlasnie tak się zastanawiam czy ten Red Carpet nie jest kolorem, którego szukam od co najmniej kilku miesięcy Dziewczyny, a może ktoras z Was ma porównanie Red Carpet do intense red albo Popy Hill z NN Ewentualnie/i Legendary Red?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 23:42   #2218
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Mad Maddie Pokaż wiadomość
A ja ostatnio byłam u znajomej kosmetyczki na paznokciach i zrobiła mi hybrydy, wszystko z Semilaca i muszę powiedzieć, że jestem zaskoczona, bo przedtem miałam hybrydy ze 4 razy na paznokciach hybrydami różnych firm i wszystkie ale to wszystkie po tygodniu albo odpryskiwały, albo odchodziły od paznokcia, albo były już mocno zabrudzone.. a teraz? Po trzech tygodniach, a ja nadal mam hybrydy w nie naruszonym stanie na paznokciach i już całkiem ładny odrost Boję się tylko jak będzie ze zdejmowaniem, bo skoro tak świetnie trzymają to i zdjąć nie będzie chyba łatwo. Zaczęłam się nawet zastanawiać czy nie kupić lampy i lakierów na własny domowy użytek.
Zdecydowanie muszę przyznać, że kolor 152 Fuchsia Miracle jest moim ulubieńcem. <3
Sama chcesz zdejmować? Kup sobie, moim zdaniem to dobra inwestycja.
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 04:19   #2219
Claaudette
Przyczajenie
 
Avatar Claaudette
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Roeselare, Belgia
Wiadomości: 11
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Również polecam zakup swojej lampy i chociaż małego zestawu na początek. Wygoda jak cholera i zaoszczędzone pieniądze
____________
http://wyzwanieclaudette.blogspot.be/
Claaudette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 23:25   #2220
Asia_eN
Przyczajenie
 
Avatar Asia_eN
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny, mam pytanie.

Czy jest sens malowania paznokci samą bazą witaminową (tylko dla połysku)?

Czy po nałożeniu bazy witaminowej muszę jeszcze nałożyć top coat, bo inaczej nie będzie się trzymać (bądź będzie trzymać krócej)?
Asia_eN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-19 18:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.