Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-21, 19:36   #391
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Chętnie bym pomogła, ale chyba nie dysponuję odpowiednią próbką... Zaopatrzyłam się w poniższe (jeśli trzeba mogę wypowiedzieć się w ich temacie) :
Flawles Feline – 1-Sleek – Chausie
Pampered Puss – 1-Sleek – Himalayan
Pampered Puss – 1-Sleek – Ocicat

Pampered Puss – 2-Frisky – Sphynx
Purrr-fect Puss – 2-Frisky – Chausie
Flawles Feline –2-Frisky – Ocicat

Pampered Puss – 3-Naughty – Siamese
Flawles Feline – 3-Naughty – Benegal
Purrr-fect Puss– 3-Naughty – Himalayan

oraz:
Undereye Concealer - 2-Frisky – Chausie
Undereye Concealer - 1-Sleek - Korat
Gdybym miała PP solo, podesłabym Ci sampla do porównania... ale zmieszalam go poł na pół z FF i nic z tego... Pozostałych odcieni już nie pamiętam...
Pamiętam że z EDM pasował mi Fairly Light Neutral w wersji kryjącej...

Jesli do stycznia sie nie zdecyduje, to wezme tylko probki a z większym zamówieniem poczekam na kolejny rzut

Dziękuje

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2009-12-21 o 19:44
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 15:45   #392
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Dostalam w lapiki dzis moje Meow PP Swiatlo do kitu, ale na pierwszy rzut oka, po wstepnych testach paskowych Korat 2 jest moim idealnym odcianiem Posklad dobieram raczej do szyi, ktora jest golden-yellow-olive, a nie do twarzy, ktora jest bardziej beige.
Myslalam, ze bede 1, jednak w stosunku do szyi podklad w tescie paskowym wypadl za jasno, po nalozeniu moze by sie stopil.

Ja w sobie z rozu nie mam nic, i w koracie tez go nie widze
Po doglebniejszych ogledzinach w swietle dziennym Abissynian okazl sie bardziej pasowac do szyi
Jednak nie wiem czy Abissynian-2 nie jest minimalnie za jasny, a 3 niestety nie zamowilam Czytalam, ze miedzy 2 a 3 w niektorych odcieniach jest kolosalna rozniac, dlatego czy ktoras mialaby mozliwosc zrobienie swatchy porownujac Abissynian 2 i 3 w formule PP?


Tak w ogole to jestem juz zdecydowana na biga Tylko nie wiem czy brac 3 czy 2 i dokupic ciemniejsze sample i mieszac.
To zamowionko bigowe w 2 polowie stycznia?

EDIT: Znalazlam zestawienie Abissynian 2 i 3, jak widac roznica duuuza :/
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1244210293
Wiec chyba wezme 2 i dokupie ciemniejszy sampel do mieszania.
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-12-23 o 15:53
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 22:00   #393
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ajj, zakręcone te nazwy jak dla mnie i tyyle tego

W jakie sample powinnam celować, jeśli z EDM Fair Neutral jest prawie dobry ? tzn. mógłby być jaśniejszy. I nie wiem, czy jestem bardziej neutralna, czy "zimna"

Obecnie mieszkam EDM z Aromaleigh alabaster (idealny, ale o ton-półtorej za jasny), a 1CL z Aromaleigh jest nieco za różowy
Z róży idealny jest jak na razie Soft Touch (zarówno odcieniem, jak i jasnością - a czasem i mieszam z Light Pink)

Myślę o: bengal, siamese, abyssinian, angora

Może jakaś dobra duszycza coś podpowie
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 22:12   #394
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Insane, na pewno bym Angory nie brała ona jest żółciutka jak kurczaczek, Abyssinian jest chłodno żółty, dla mnie był za żółty, a używałam Korata i Bengala. Siamese i Bengal to dobry wybór, zastanowiłabym się też nad Mau. Aha, dla mnie EDM są sporo za ciemne, z MEOW miałam 0 w formule PP, FF jest jaśniejsza!
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 22:34   #395
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Insane, na pewno bym Angory nie brała ona jest żółciutka jak kurczaczek, Abyssinian jest chłodno żółty, dla mnie był za żółty, a używałam Korata i Bengala. Siamese i Bengal to dobry wybór, zastanowiłabym się też nad Mau. Aha, dla mnie EDM są sporo za ciemne, z MEOW miałam 0 w formule PP, FF jest jaśniejsza!
Ciężko mi znaleźć dobre zdjęcia bez makijażu kurde. Bo Fair Neutral jest trochę za ciemny, ale nie mogę chyba powiedzieć, że jakoś bardzo, bardzo
Tutaj na pewno mam na sobie Fair Neutral z EDM - ale to jest środek lata. Tak wyglądam delikatnie "przyciemniona", teraz pojaśniałam

ooo mam!
Tutaj zdjęcia bardziej jesienno-zimowe.
1) https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1259341155
2) https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1258670712
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 22:46   #396
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Jeżeli chcesz wypróbować formułę FF to oprócz 0 spróbuj tez 1, a z PP 0 powinno być ok. Wyglądasz jaśniutko (zawsze można domieszać białej bazy.
Niestety to wszystko też zależy od utleniania się minerałów na naszej skórze (np. na mnie Aromaleigh 1 zostawiało białawą, taką mączną poświatę, choć teoretycznie za jasne nie było).
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 23:00   #397
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz wypróbować formułę FF to oprócz 0 spróbuj tez 1, a z PP 0 powinno być ok. Wyglądasz jaśniutko (zawsze można domieszać białej bazy.
Niestety to wszystko też zależy od utleniania się minerałów na naszej skórze (np. na mnie Aromaleigh 1 zostawiało białawą, taką mączną poświatę, choć teoretycznie za jasne nie było).
o, wiedziałam, że różne formuły różnym osobom pasują, ale nie wiedziałam, że to wina utleniania się minerałów uczymy się, uczymy

chyba będę celować w lżejszą formułe zobacze...

Dziękuję baardzo za pomoc
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 11:08   #398
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ajj, zakręcone te nazwy jak dla mnie i tyyle tego
Zakręcone nazwy, zakręcone, ciągle coś przekręcam .
------------------------------------------------------------------------

Poniżej moje próbeczki przesypane do pojemników, może komuś przydadzą się zdjęcia.
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 12:12   #399
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Tak patrząc na PP siamese naughty, FF był by idealny Dziękuje za fotki
Kombinuje nad "podróbką" z półproduktów, ale trudno mi uzyskać taki stopień krycia jak FF, trzymając się dyktowanej przez normy EU dopuszczalnej porcji dwutlenku tytanu hmmm ... aż tak silnie to on nie wybiela... ciekawe co oni tam sypią do tego podkładu ...skład tak skromny, a cięzko podrobić hmmm

Dla zainteresowanych - odcienie siamese uzyskamy przy uzyciu tlenku cynamonowego i mikroskopijnej kapki ultramaryny

Dam "cynk" jak rozszyfruje
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 16:30   #400
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Potrzebuję czegoś jaśnego jak Alabaster z Aromaleigh, ale bardziej żółte.
Bo jednak tam za bardzo różowy daje do przodu.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 20:08   #401
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Potrzebuję czegoś jaśnego jak Alabaster z Aromaleigh, ale bardziej żółte.
Bo jednak tam za bardzo różowy daje do przodu.
ooo własnie, takie cuś to i mnie powinno pasować
Może nie w kierunku żółci, ale bardziej koloru neutralnego
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 20:35   #402
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Wczoraj zaszalalam i w ramach promocji zamowilam mase probek, przede wszystkim podkladow i rozy. Juz sie nie moge doczekac przesylki, to moje pierwsze zamowienie z MEOW
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:43   #403
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

ja dziś testowałam frisky spynx FF
i zadowolona jestem
ładnie się trzymał, świecenia nie było, nawet jakby mat.
kolorek-pod względem jasności ok.
tylko nie wiem czy przebiły mi różowe policzki
czy różowe tony z podkładu.
muszę poszukać czegoś zbliżonego do tego kolorku.
cienie mam 2 i zadowolona jestem z jakości.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 23:10   #404
Farraige
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Kombinuje nad "podróbką" z półproduktów, ale trudno mi uzyskać taki stopień krycia jak FF, trzymając się dyktowanej przez normy EU dopuszczalnej porcji dwutlenku tytanu hmmm ... aż tak silnie to on nie wybiela... ciekawe co oni tam sypią do tego podkładu
Sorrki, że trochę OT, ale chciałam tylko napomknąć że maksymalne stężenie 25% jest narzucone w EU tylko wówczas, jak używasz bieli tytanowej jako fltru UV. Natomiast jeśli stosujesz go tylko jako kolorant to nie ma wcale żadnego limitu. Możesz więc sypnąć więcej

Titanium Dioxide is listed as CI 77891 in the Cosmetics Directive of the European Union (see Annex IV) and may be used without restriction as a colorant when purity requirements are fulfilled. When used as a colorant in cosmetic products in the European Union, this ingredient must be called CI 77891.

In Europe, Titanium Dioxide is also an approved UV Filter and may be used at concentrations up to 25% (see Annex VII).
Farraige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 09:38   #405
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Tak patrząc na PP siamese naughty, FF był by idealny Dziękuje za fotki
Kombinuje nad "podróbką" z półproduktów, ale trudno mi uzyskać taki stopień krycia jak FF, trzymając się dyktowanej przez normy EU dopuszczalnej porcji dwutlenku tytanu hmmm ... aż tak silnie to on nie wybiela... ciekawe co oni tam sypią do tego podkładu ...skład tak skromny, a cięzko podrobić hmmm

Dla zainteresowanych - odcienie siamese uzyskamy przy uzyciu tlenku cynamonowego i mikroskopijnej kapki ultramaryny

Dam "cynk" jak rozszyfruje
psycha jak Twoje kombinacje podróbkowe? Pytam bo nie wiem czy pokładać w Tobie nadzieję na tańsze pseudoMeow czy odkładac kasę na oryginał ?

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Wczoraj zaszalalam i w ramach promocji zamowilam mase probek, przede wszystkim podkladow i rozy. Juz sie nie moge doczekac przesylki, to moje pierwsze zamowienie z MEOW
Cześć , ja również zaszalałam z próbkami, wczoraj dotarło do mnie 14 nowych odcieni podkładów . Ozdjęciować je? Jestem równiez szczęśliwą posiadaczką jednego full siza .

Edytowane przez levante
Czas edycji: 2010-01-27 o 09:43
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 13:24   #406
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Cześć , ja również zaszalałam z próbkami, wczoraj dotarło do mnie 14 nowych odcieni podkładów . Ozdjęciować je? Jestem równiez szczęśliwą posiadaczką jednego full siza .
ooo, no pewnie, ze ozdjeciowac!!

Ja zamowilam lacznie 26 probek i rowniez jednego full size'a ( w odcieniu Frisky Korat FF)- po raz kolejny w ciemno, ale mam nadzieje, ze jakos przejdzie- do tej pory sie udawalo
Mam cere mieszana- acz bardziejw kierunku tlustej, wiec domniemam, ze formula powinna byc ok
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 14:38   #407
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Pamiętam, pamiętam, ozdjęciować moje skarby z MEOW .

Chciałam podzielić się ostatnimi wrażeniami z noszenia minerałów z Meow, a np. z EDM. Używam zamiennie tych firm co drugi dzień i jestem bardzo zaskoczona, że wątek o Meow nie rozrósł się już do czwartej części jak EDM .
Formuła FF jest delikatna, a jednocześnie mega dobrze kryje, w porównaniu do intensive EDM, to nie ma porównania . Przede wszystkim nie podkreśla suchych skórek.
anyolek dostałaś już swoje minerałki? Jak wrażenia? Z FF powinnaś być zadowolona .
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:22   #408
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
psycha jak Twoje kombinacje podróbkowe? Pytam bo nie wiem czy pokładać w Tobie nadzieję na tańsze pseudoMeow czy odkładac kasę na oryginał ?

No nie potrafię uwierzyć, posiałam przepis Pamiętam tyle: sericite zredukowałam do 30%, dałam max dwutlenku tytanu, max tlenek cynku i sporą porcję boronu. Sericite to faktycznie tylko wypełniacz, gdyż nie robi nic. Za krycie odpowiada tlenek tytanu, jeśli przekroczy się dopuszczalną ilośc tlenku tytanu, a stopień krycia nadal nie jest nam wystarczający, dokładamy tlenku cynku które też nieco kryje. Dopuszczalne stężenie boronu o dziwo (!) to aż 30 % - to on odpowiada za mat, trwałośc podkładu, ale całe 30% to za dużo, gdyż wtedy podkład staje się "gliniasty".

Składniki na PseudoMeow to (w kolejnosci dla INCI): Sericite Mica, Titanium Dioxide, Zinc Dioxide, Boron Nitride + pigmenty. Ilością boronu regulujemy trwałośc podkładu, zaś tlenkiem tytanu i cynku - stopień krycia.

Jeśli o drobinki chodzi, to silk gold mica średnio się nadaje - to złota transparentna mgiełka dobra do delikatnego rozświetlania łuku briowego np, ale nie jako dodatek rozświetlający do pudru. Złoto jest jednak na tyle dobrze zmielone aby dało się znim podrobić żółty odcień prisme libre - puder ten ma bardzo drobno zmielone drobinki.


Pigmenty dla Siamese: tlenek cynamonowy jak znalazł, nie trzeba specjalnie przygotowywać mieszanki z ultramaryny,czerwieni i żółcieni żelazowej.

...a odkryłam ostatnio że pudełko po prisme libre można otworzyć, odklejając naklejkę od spodu i wyciskając denka patyczkiem Myślałam że opakowanie tego pudru jest fabrycznie zamykane - "na gorąco".
Tego też można podrobić, czy też "dorobić" zmieniając zaleznie od zapotrzebowania właściwości pudru. Do takich zadań nadają się właśnie miki rodzaju SILK np. Silk Green, Silk Blue, Silk Red.. są dokładnie tych samych rozmiarów co te w prisme libre. Wystarczy dosypac do sericite, podrasować tlenkiem cynku, dodac pigment matowy, ewentualnie cos absobującego sebum np. krzemionki, czy transparentnego pudru ryżowego i prisme libre gotowe. Polubiłam to 4-okomorowe pudełko

Przy produkcji kolejnej partii będe notować na kilku kartkach. Mam kilka przepisów w notatkach, ale tego gdzie zwiększałam ilość tlenku cynku i boronu niestety tam nie ma...

Używam podkładu codziennie i nie odczuwam potrzeby zamawiania zapasów na Meow.

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2010-02-09 o 21:23
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 10:53   #409
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

psycha, normalnie padłam, muszę się w to wszystko porządnie wgryźć. Jestem pełna podziwu
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 13:29   #410
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

levante- dostalam swoje mineralki dwa dni temu, a probek mam tyle, ze cala wiecznosc zajmie mi ich testowanie
Niemniej jednak po wykonaniu niewielkich swatchow dochodz do wniosku, ze z podkladow glebszej analizie musze poddac jakies 5 odcieni, bo one wygladaja na najbardziej mi podpasowane. Zamowilam tez big'a frisky korat w formule FF, jednak nie jestem przekonana co do trafnosci wyboru... mysle, ze niepotzrebnie pokusilam sie na tego biga, teraz z latwoscia moglabym dobrac sobie odpowiedni odcien... A i nie jestem pewna, czy w ogole bym chciala, bo drugi raz nalozylam dzis rano podklad i strasznie, ale to strrrasznie podkreslil mi suche skorki i nie pokryl idealnie moicgh niedoskonalosci...
Roze zdaja sie miec troszke za duzo zlotej miki, bo praktycznie we wszystkich odcieniach, jakie zamowilam, zloto przebija sie przez odcien rozu.
Jutro sobota, porobie wiecej swatchy i pocwicze z odcieniami na buzce.
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 09:40   #411
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

tak jak obiecalam, tak porobilam wczoraj swatche, wiec teraz wrzucam fotki.
Musicie mi wybaczyc marna jakosc, zarowno zdjec, jak i samych swatch. Mialam ogromny problem ze 'zlapaniem' odpowiedniego swiatla, jak i ustawieniem reki pod jego katem. Swatche tez pozostawiaja wiele do zyczenia
Zawsze mnie zastanawia jak Wy to robicie, ze Wasze swatche sa takie rowniusie i sliczne
Ajj, wybaczcie rowniez zadrapanie na nadgarstku- uroki posiadania zwariowanej koteczki
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:22   #412
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

dziewczyny, nie orientuje się może któraś z Was czy kolory podkładów w poszczególnych formułach się różnią?
EDIT: ok, przegapiłam, ale już znalazłam

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2010-03-04 o 20:24
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:26   #413
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;17636350]dziewczyny, nie orientuje się może któraś z Was czy kolory podkładów w poszczególnych formułach się różnią? [/QUOTE]

Podobnie jak w Lumiere im ciezsza formula, tym jasniej wypada, czyli FF wypada jasniej niz PP, jak z najlzejsza to nie wiem
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:32   #414
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ajj, zakręcone te nazwy jak dla mnie i tyyle tego

W jakie sample powinnam celować, jeśli z EDM Fair Neutral jest prawie dobry ? tzn. mógłby być jaśniejszy. I nie wiem, czy jestem bardziej neutralna, czy "zimna"

Obecnie mieszkam EDM z Aromaleigh alabaster (idealny, ale o ton-półtorej za jasny), a 1CL z Aromaleigh jest nieco za różowy
Z róży idealny jest jak na razie Soft Touch (zarówno odcieniem, jak i jasnością - a czasem i mieszam z Light Pink)

Myślę o: bengal, siamese, abyssinian, angora

Może jakaś dobra duszycza coś podpowie
neutrale są naprawdę neutrale, zolte są żólte, kieruj się opisami = są dobre i lepiej pomagają trafić niż zdjęcia

Aniołek meow to meow- slad kotka byc musi hehe
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2010-03-04 o 20:33
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 12:51   #415
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny pomóżcie, dzisiaj chciałabym się dołączyć do zamówienia z MEOW z Cathy, bo slyszalam ze podklady sa dobre Tylko moze ktoras z Was (bo ja nie mam kompletnie doswiadczenia) mi doradzi:

- czy olive z meow sa takie jak olive z edm?
- ktory bedzie najbardziej zblizony do light almond lub neutral z EDM (moze ktos uzywa)?
- mam cerę z żółtymi tonami, ale nie aż tak bardzo, bo np kategoria yellow z aromaleigh jest dla mnie troche za żółta
- czy pampered puss dobrze kryje? czy przykryje przebarwienia potrądzikowe i zaczerwienienia? czy lepiej wziąć FF?

Bede wdzieczna za jakiekolwiek rady, bo nie chce wydac fortuny na probki, z ktorych jednej bede uzywala Pozdrawiam

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2010-03-08 o 12:53
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 13:49   #416
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Iwona, moim odcieniem tez jest Light Almond edm.
Mi odcieniem najbardziej pasuje Ocicat 2 w Pampered Puss, wnika niesamowicie i jest wlasciwie niewidoczny, jakbym nie miala podkladu na sobie Niestety za slabo kryje, a juz ten odcien w FF jest ciut zbyt szar/rozowy(?) dla mnie i wylazą mi rozowe tony skóry.

ich oliwki są bardziej szare niz edm chyba.

Iwona, zajrzyj moze do mojego watku wymiankowego, moze bedziesz chciala wyprobowac cos, bo mam duzo probek a jestesmy podobnym kolorem tawrzy

Edytowane przez agneiw
Czas edycji: 2010-03-08 o 13:50
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 15:24   #417
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Wg mnie do Light Almond EDM podobny jest Korat 1.
W ogóle koraty i ocicaty bym brała jeśli pasują Ci oliwki. Ja zostawiłam sobie korat 1 i 2.
Dwójka pasowała mi latem, kiedy używałam EDM Neutral/L. Martian.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 16:09   #418
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dla mnie Korat 2 jest zdecydowanie bardziej szaro-rozowy (mam formule FF), natomiast Korat 1 (Purrfect P.) jest rzeczywiscie podobny, tylko troche jasniejszy.
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 16:25   #419
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

oj juz nie wiem

agneiw piszesz, ze formula pampered puss za slabo kryje, a masz jakies problemy z cera? jakiego typu? bo ja mam przebarwienia potradzikowe i boje sie ze mi ich nie ukryje, ale dobrze by bylo gdyby chociaz wyrownal koloryt a reszte korektorem
I czy uywalas korektorow meow? bo nie wiem czy wziac korektor korat 2 czy ocicat 2

Na razie moja lista wyglada tak:
- ocicat 2 (pampered puss)
ocicat 1 (flavless feline)

- korat 1 (flavless feline)
korat 2 (pampered puss)

korektor purrrfect 2 korat lub ocicat (?)
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 16:52   #420
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

ja mam problemy natury trądzikowej i pampered puss nie pokrywa przebarwien i wypryskow, konieczny jest korektor. ale jesli nie masz ich duzo, to moze z korektorem wystarczy.
radze wyprobowac obydwa odcienie.

mysle, ze celujesz w dobre kolory
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.