Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 14:22   #3331
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Jak ktoś chce, to podam na PW nazwę sprzedawcy, u którego kupiłam na Al.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:29   #3332
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Capucinko poprosze o pw;-)
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 18:37   #3333
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;40743063]Jak ktoś chce, to podam na PW nazwę sprzedawcy, u którego kupiłam na Al.[/QUOTE]


Ja też poproszę
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 14:04   #3334
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;40743063]Jak ktoś chce, to podam na PW nazwę sprzedawcy, u którego kupiłam na Al.[/QUOTE]
To ja też poproszę
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 20:37   #3335
zealot83
Raczkowanie
 
Avatar zealot83
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 77
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Znalazłam na ebay'u sprzedawcę który takowe oferuje:
http://www.ebay.co.uk/itm/3805843866...84.m1423.l2649
zealot83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 21:26   #3336
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez zealot83 Pokaż wiadomość
Znalazłam na ebay'u sprzedawcę który takowe oferuje:
http://www.ebay.co.uk/itm/3805843866...84.m1423.l2649
prosze prosze, a te sprzedawca to tez ma takie słodziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg $T2eC16JHJGwE9n)ySc7nBRQBOhkzF!~~60_12.jpg (56,8 KB, 26 załadowań)
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 21:37   #3337
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

zamówiłam jajo
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 10:30   #3338
zealot83
Raczkowanie
 
Avatar zealot83
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 77
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Brzozka88 jak je przetestujesz to napisz o nich co nieco
zealot83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 19:50   #3339
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez zealot83 Pokaż wiadomość
Brzozka88 jak je przetestujesz to napisz o nich co nieco
jasne
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 16:28   #3340
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

W walce z moją błyszczącą skórą doszłam do wniosku, że nie ma co szukać kremu, który zapewni mat, bo o ile ten mat będzie dłuższy? O godzinę? W związku z tym staram się zaprzyjaźnić z pudrami matującymi używanymi podczas dnia poza domem, w pracy (gwoli ścisłości - od dawna je stosuję, ale rzadko poza domem). Nie cierpię latać po toaletach z proszkami w jednej ręce, pędzlem w drugiej, z jakiegoś powodu krępuje mnie pudrowanie się w tego typu miejscach publicznych, ale co zrobić

Mam właśnie na stanie transparentny finisher Blusche, sprawuje się w miarę dobrze, ale niestety ma gąbeczkę. Nie umiem się nią posługiwać, proszek z niej spada, albo nabiera się za duża ilość, której nie potrafię potem równomiernie rozprowadzić, żeby nie było białych smug. Pędzle są jednak nieocenione pod tym względem.

No i moje pytanie: jak Wy radzicie sobie z matowieniem podkładu poza domem (jeśli to robicie)?

Mam dwa małe pędzle, które bym mogła do tego używać. Pierwszy to baby buki LL. Nadaje się raczej do podkładu, do pudrowania jest trochę zbyt zbity. No i nie ma na niego żadnego opakowania, musiałabym go nosić w foliówce na kanapki czy cuś (jak widzę kobiety wyciągające pędzel prosto z torebki, to mi słabo).
Drugi to Portable Jar BareFaced. Kiepsko sprawdzał się przy aplikacji podkładu, jest dość nieporęczny bo ma małą główkę i duży, szeroki odwłok, przez co źle się nim macha. Na dodatek jestem teraz daleko od domu i zapomniałam go zabrać ze sobą. Męczę się z tą nieszczęsną gąbeczką. Chciałabym jakiś mały, poręczny pędzelek typowo do pudru, którym można szybko omieść twarz i żeby jeszcze miał dołączone jakieś opakowanie (jako połączona całość albo osobno). Istnieje takie coś? Przeboleję, jeśli będzie trochę szpetny
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 20:09   #3341
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
W walce z moją błyszczącą skórą doszłam do wniosku, że nie ma co szukać kremu, który zapewni mat, bo o ile ten mat będzie dłuższy? O godzinę? W związku z tym staram się zaprzyjaźnić z pudrami matującymi używanymi podczas dnia poza domem, w pracy (gwoli ścisłości - od dawna je stosuję, ale rzadko poza domem). Nie cierpię latać po toaletach z proszkami w jednej ręce, pędzlem w drugiej, z jakiegoś powodu krępuje mnie pudrowanie się w tego typu miejscach publicznych, ale co zrobić

Mam właśnie na stanie transparentny finisher Blusche, sprawuje się w miarę dobrze, ale niestety ma gąbeczkę. Nie umiem się nią posługiwać, proszek z niej spada, albo nabiera się za duża ilość, której nie potrafię potem równomiernie rozprowadzić, żeby nie było białych smug. Pędzle są jednak nieocenione pod tym względem.

No i moje pytanie: jak Wy radzicie sobie z matowieniem podkładu poza domem (jeśli to robicie)?

Mam dwa małe pędzle, które bym mogła do tego używać. Pierwszy to baby buki LL. Nadaje się raczej do podkładu, do pudrowania jest trochę zbyt zbity. No i nie ma na niego żadnego opakowania, musiałabym go nosić w foliówce na kanapki czy cuś (jak widzę kobiety wyciągające pędzel prosto z torebki, to mi słabo).
Drugi to Portable Jar BareFaced. Kiepsko sprawdzał się przy aplikacji podkładu, jest dość nieporęczny bo ma małą główkę i duży, szeroki odwłok, przez co źle się nim macha. Na dodatek jestem teraz daleko od domu i zapomniałam go zabrać ze sobą. Męczę się z tą nieszczęsną gąbeczką. Chciałabym jakiś mały, poręczny pędzelek typowo do pudru, którym można szybko omieść twarz i żeby jeszcze miał dołączone jakieś opakowanie (jako połączona całość albo osobno). Istnieje takie coś? Przeboleję, jeśli będzie trochę szpetny
Alinarose kiedyś podała na blogu bardzo fajny patent, a mianowicie nabrać odrobinę pudru matującego na pędzel wysuwany, taki w metalowym opakowaniu i zamykany i nosić w torebce Ja sama też nie lubię poprawiać makijażu poza domem i szczerze mówiąc nie robię tego. A kiedy jest już naprawdę źle, to idzie w ruch bibułka matująca i tyle. Nie noszę żadnych pudrów, podkładów itp, ale znam osoby, które potrafią malować twarz od nowa lub, co dla mnie jest zupełnie niezrozumiałe, kładą płynne podkłady już na zrobiony makijaż. Fuj. Dla mnie to strasznie niehigieniczne, brudne, nieprzyjemne. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego... Z drugiej strony, w przypadku minerałów też ciężko mi wyobrazić sobie jako taki tuning tego, co już zmalowane i w moim przypadku wchodziłoby z grę malowanie od nowa, czego oczywiście nie wyobrażam sobie czynić poza murami mojego pokoju .
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 20:57   #3342
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Alinarose kiedyś podała na blogu bardzo fajny patent, a mianowicie nabrać odrobinę pudru matującego na pędzel wysuwany, taki w metalowym opakowaniu i zamykany i nosić w torebce
Tylko właśnie jaki pędzel? Miałam kiedyś wysuwany z Sephory i dopóki nie kupiłam pierwszego syntetyka wydawał się dobry. Jednak w porównaniu z każdym moim sztucznym pędzlem gryzł niemiłosiernie, więc dawno przestałam go używać.


Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja sama też nie lubię poprawiać makijażu poza domem i szczerze mówiąc nie robię tego. A kiedy jest już naprawdę źle, to idzie w ruch bibułka matująca i tyle.
Nie mam za bardzo wyjścia, cera z mieszanej zrobiła mi się tłusta. Bibułki miałam raz i to dla mnie zupełnie nieprzydatny gadżet. Niby po użyciu bibułka tłusta, ale twarz dalej się świeci. Mogłabym je przykładać w nieskończoność, widoczny efekt jest znikomy.


Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Nie noszę żadnych pudrów, podkładów itp, ale znam osoby, które potrafią malować twarz od nowa lub, co dla mnie jest zupełnie niezrozumiałe, kładą płynne podkłady już na zrobiony makijaż. Fuj. Dla mnie to strasznie niehigieniczne, brudne, nieprzyjemne.
Nie wyobrażam sobie czegoś takiego... Z drugiej strony, w przypadku minerałów też ciężko mi wyobrazić sobie jako taki tuning tego, co już zmalowane i w moim przypadku wchodziłoby z grę malowanie od nowa, czego oczywiście nie wyobrażam sobie czynić poza murami mojego pokoju .
Dlatego u mnie w grę wchodzi tylko bardzo lekki finisher (Dry-Flo jest bardzo lekka), ale bez wszelkiego stemplowania gąbką czy poprawiania pędzlem kabuki, który do omiecenia twarzy się za bardzo nie nadaje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 21:05   #3343
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny, czaję się na pędzel Bdellium Tools 957T (http://bdelliumtools.pl/travel-line-957t-p165.html). Miała/ma go może któraś z Was i mogłaby coś o nim powiedzieć? Warto? Patrzyłam na KWC i nic nie ma, z resztą w całych internetach również ciężko
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 21:20   #3344
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tylko właśnie jaki pędzel? Miałam kiedyś wysuwany z Sephory i dopóki nie kupiłam pierwszego syntetyka wydawał się dobry. Jednak w porównaniu z każdym moim sztucznym pędzlem gryzł niemiłosiernie, więc dawno przestałam go używać.




Nie mam za bardzo wyjścia, cera z mieszanej zrobiła mi się tłusta. Bibułki miałam raz i to dla mnie zupełnie nieprzydatny gadżet. Niby po użyciu bibułka tłusta, ale twarz dalej się świeci. Mogłabym je przykładać w nieskończoność, widoczny efekt jest znikomy.




Dlatego u mnie w grę wchodzi tylko bardzo lekki finisher (Dry-Flo jest bardzo lekka), ale bez wszelkiego stemplowania gąbką czy poprawiania pędzlem kabuki, który do omiecenia twarzy się za bardzo nie nadaje.
Niestety nie pomoge, bo w całym moim życiu nie miałam ani razu takiego typu pędzla.
Ja teraz przestałam się tak przejmować świeceniem, wolę to niż silny, wysuszający mat. Choć zawsze mi się samoistnie podkład z nosa ściera. Ale to pewnie wina cery mieszanej, choć, kiedy nie używałam minerałów nie miałam takich problemów. Sama aktualnie poszukuję czegoś niezawodnego, co utrzyma cerę z ryzach, ale jednocześnie rozświetli. Aczkolwiek chyba zaczynam wątpić, że takie coś istnieje... Na chwilę obecną planuję zakup krzemionki, spróbuję ją zmieszać z jakąś perłowa miką i mikrosferami silikonowymi, coby ograniczyć ewentualny przesusz. Nie wiem, czy używałaś pudru ryżowego, dla mnie mat rewelacyjny, nawet na filtrze, choć nie na cały dzień a i skóra musi być raczej w dobrej kondycji, bo może podkreślać suche skórki. I na co dzień możne być zbyt mocny.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 21:43   #3345
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czaję się na pędzel Bdellium Tools 957T (http://bdelliumtools.pl/travel-line-957t-p165.html). Miała/ma go może któraś z Was i mogłaby coś o nim powiedzieć? Warto? Patrzyłam na KWC i nic nie ma, z resztą w całych internetach również ciężko
Ja mam. Bardzo lubię. Jest miękki, bardziej niż bracia z linii bambusowych. Ma długą rączkę, co mi akurat pasuje. Poręczny, dość szybko schnie. Nie zżera za dużo proszku. No i jest bardzo ładny.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Niestety nie pomoge, bo w całym moim życiu nie miałam ani razu takiego typu pędzla.
Ja teraz przestałam się tak przejmować świeceniem, wolę to niż silny, wysuszający mat. Choć zawsze mi się samoistnie podkład z nosa ściera. Ale to pewnie wina cery mieszanej, choć, kiedy nie używałam minerałów nie miałam takich problemów. Sama aktualnie poszukuję czegoś niezawodnego, co utrzyma cerę z ryzach, ale jednocześnie rozświetli. Aczkolwiek chyba zaczynam wątpić, że takie coś istnieje... Na chwilę obecną planuję zakup krzemionki, spróbuję ją zmieszać z jakąś perłowa miką i mikrosferami silikonowymi, coby ograniczyć ewentualny przesusz. Nie wiem, czy używałaś pudru ryżowego, dla mnie mat rewelacyjny, nawet na filtrze, choć nie na cały dzień a i skóra musi być raczej w dobrej kondycji, bo może podkreślać suche skórki. I na co dzień możne być zbyt mocny.
Zakupy na kolorówce też mam w planach
Pudru ryżowego nie miałam. To chyba on jest w pudrze Kryolan? Miałam bambusa z różnymi dodatkami i mi nie pasował, za grubo zmielony dla mnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 21:46   #3346
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja mam. Bardzo lubię. Jest miękki, bardziej niż bracia z linii bambusowych. Ma długą rączkę, co mi akurat pasuje. Poręczny, dość szybko schnie. Nie zżera za dużo proszku. No i jest bardzo ładny.
Dziękuję, to czyli chyba warto zainwestować
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 21:52   #3347
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja mam. Bardzo lubię. Jest miękki, bardziej niż bracia z linii bambusowych. Ma długą rączkę, co mi akurat pasuje. Poręczny, dość szybko schnie. Nie zżera za dużo proszku. No i jest bardzo ładny.



Zakupy na kolorówce też mam w planach
Pudru ryżowego nie miałam. To chyba on jest w pudrze Kryolan? Miałam bambusa z różnymi dodatkami i mi nie pasował, za grubo zmielony dla mnie.
Możesz więc spróbować Nawet próbkę, choć on jest tak tani, że spokojnie możesz brać 10g np. Tak, on jest składnikiem Kryolanowskiego anti shine, ale tam, z tego co pamiętam, talk jest jeszcze i to chyba wszystko, więc skład też mało filozoficzny
U mnie bambus się kompletnie nie sprawdził. I nie tyle sama faktura, co działanie. Nawet dobrze z domu nie wyszłam, a już się lekko błyszczałam. A jeszcze gorzej było w przypadku pudru perłowego.
Chcę właśnie teraz trochę z krzemionka poeksperymentować; do tej pory dodałam znikomą ilość do jednego samorobnego primera. Mam nawet spore ilości różnych półproduktów, więc trzeba jakoś sensownie je zacząć zużywać
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 20:18   #3348
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tylko właśnie jaki pędzel? Miałam kiedyś wysuwany z Sephory i dopóki nie kupiłam pierwszego syntetyka wydawał się dobry. Jednak w porównaniu z każdym moim sztucznym pędzlem gryzł niemiłosiernie, więc dawno przestałam go używać.


Spróbuj może z eco tools ten retractable czy jakoś tak, on jest w metalowej, aluminiowej obudowie i jest właśnie wysuwany. Mam go i na wszelakie podróże spisuje się rewelacyjnie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 21:21   #3349
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Spróbuj może z eco tools ten retractable czy jakoś tak, on jest w metalowej, aluminiowej obudowie i jest właśnie wysuwany. Mam go i na wszelakie podróże spisuje się rewelacyjnie
Z tego co widzę, to nie ma w kategorii pędzle wysuwane niczego typowo do pudru (z rzadszym włosiem). Wszystko to uniwersalne kabuki. Przyjrzę się temu EcoTools , ale to dopiero jak będę w Polsce. Dziękuję za namiary
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 20:06   #3350
anciam87
Raczkowanie
 
Avatar anciam87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 155
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja używam pędzli z ARTDECO, mam cztery:
- do pudru,
- do różu,
- mały pędzel do cieni okrągły,
- platinum, pędzelek do ust.
Wszystkie cztery mam już ok 2 lata, jestem z nich bardzo zadowolona. Są mięciutkie, łatwo można utrzymać ich czystość, poza tym nie wypada włosie i nie szczypią w twarz!
__________________
życie jest pełne niespodzianek, miej zawsze otwarte oczy!
anciam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 20:12   #3351
zlotarybbka
Raczkowanie
 
Avatar zlotarybbka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

amciam87, te pędzle artdeco można dostać w Douglasie albo Sephorze? Wciąż poszukuję idealnego pędzla do pudru mineralnego, a w życiu nie kupię niczego w internecie - muszę najpierw sobie podotykać
zlotarybbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 20:15   #3352
anciam87
Raczkowanie
 
Avatar anciam87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 155
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez zlotarybbka Pokaż wiadomość
amciam87, te pędzle artdeco można dostać w Douglasie albo Sephorze? Wciąż poszukuję idealnego pędzla do pudru mineralnego, a w życiu nie kupię niczego w internecie - muszę najpierw sobie podotykać
Pewnie, w każdym douglasie! Naprawdę Ci polecam! Zawsze możesz kupić jeden pędzel i przestetować czy jest git Ale na pewno będzie git bo ARTDECO to porządna firma
__________________
życie jest pełne niespodzianek, miej zawsze otwarte oczy!
anciam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 20:21   #3353
zlotarybbka
Raczkowanie
 
Avatar zlotarybbka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez anciam87 Pokaż wiadomość
Pewnie, w każdym douglasie! Naprawdę Ci polecam! Zawsze możesz kupić jeden pędzel i przestetować czy jest git Ale na pewno będzie git bo ARTDECO to porządna firma
Co do tego nie mam wątpliwości - sama mam trochę kosmetyków artdeco na stanie Skoro polecasz - przetestuję! Dzięki
zlotarybbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 20:26   #3354
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

chimay Znalazłam coś takiego http://www.kosmetyki-mineralne.com/b...i-l-p1899.html , nie nada się? Nałoży się na ulubiony pędzel i nie ma strachu o jego transport w torebce. W sumie ciekawe cacko, chyba sama sobie zamówię
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 22:28   #3355
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
chimay Znalazłam coś takiego http://www.kosmetyki-mineralne.com/b...i-l-p1899.html , nie nada się? Nałoży się na ulubiony pędzel i nie ma strachu o jego transport w torebce. W sumie ciekawe cacko, chyba sama sobie zamówię
Widziałam to kiedyś na KWC, ale całkiem wyleciało mi z głowy. Ciekawa jestem, jak to się sprawuje nie tylko jako ochrona przed odkształcaniem, ale też przed kontaktem z rzeczami noszonymi w torbie, w sensie żeby było higienicznie. Bo jak to przepuszcza powietrze i nie jest nijak zamykane, to chyba zaraza ma dostęp Nie piorę torby co tydzień, a noszę w niej różne rzeczy, więc zbytnio sterylnie nie jest.
Ale poza tym to rozwiązanie wygląda na wygodne, bo można nosić zwykły pędzel bez konieczności kupowania specjalnego do torebki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 09:13   #3356
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Nawet jeśli niehigienicznie, to w sumie chyba lepsze to coś + foliowa torebka/jakieś pudełko, niż szukać nowego, niekoniecznie taniego pędzla, który i tak może nam nie podpasować. Zawsze to dużo lepiej, niż higieniczność niektórych pań nie piorących pędzli lub noszących je bez żadnej ochrony W sumie się zastanowię nad tym przy okazji zamawiania pędzli niedługo
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 10:21   #3357
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Nawet jeśli niehigienicznie, to w sumie chyba lepsze to coś + foliowa torebka/jakieś pudełko, niż szukać nowego, niekoniecznie taniego pędzla, który i tak może nam nie podpasować. Zawsze to dużo lepiej, niż higieniczność niektórych pań nie piorących pędzli lub noszących je bez żadnej ochrony W sumie się zastanowię nad tym przy okazji zamawiania pędzli niedługo
Moim problemem jest to, że jak już pisałam poprawianie makijażu w miejscach publicznych mnie krępuje. Nie wyobrażam sobie, żeby np wyciągać puderniczkę z lusterkiem w autobusie. Nie lubię też jak ktoś mi się przygląda, kiedy się maluję (w domu to jeszcze pół biedy, ale w publicznej toalecie jest gorzej) i chciałabym robić konieczne poprawki jak najszybciej i najsprawniej, więc szukam czegoś, co można szybko wyciągnąć, omieść twarz i schować bez rozstawiania kilku elementów wokół siebie, odwijania, zawijania itd. Taka schiza i już

Spróbuję zastosować patent Alinyrose podany przez EbonyLunę, jeśli kupię pędzel w metalowym opakowaniu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 10:26   #3358
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

No to pozostaje mi życzyć powodzenia, aby ten sposób się sprawdził
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 14:36   #3359
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja od siebie mogę jeszcze dopisać sposób, jaki zaczęłam stosować całkiem niedawno, a jaki, jak na razie, sprawdza się znakomicie. Nawet w tej chwili, kiedy spojrzałam w lustro, podkład siedzi w zasadzie nie naruszony, na nosie widzę delikatny błysk, reszta całkowicie matowa, podkład starty minimalnie z nosa, jednak wciąż tam jest Dodam, że na spf 50 od loreala. A z domu wyszłam przed ósmą.
Na filtr nakładam primer miękkim puszkiem, a potem podkład na mokro, tj raz psikam pędzel wodą termalną, potem już nie. Lepsze krycie, stopienie podkładu, zero pudrowego efektu, trwalszy efekt; reasumując - jestem pod ogromnym wrażeniem, bo nie zmieniłam kosmetyków, a metodę nakładania.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 16:54   #3360
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cześć Dziewczyny,

Czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat pędzli Sephora? Teraz jest akcja wymień stare na nowe i przymierzam się do tego pędzelka do pudru mineralnego (ma bardzo dobre oceny). Co o nim sądzicie?
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.