Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-24, 10:59   #1411
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez stokrotka1223 Pokaż wiadomość
nikt nie pomoże?
Szukałaś na KWC? Cera może ci się świeci bo używasz kremu matujacego co robi odwrotność przy przetłuszczającej sie cerze kup krem balansujący albo nawilżający do cery mieszanej. A puder hmm ja używam krzemionki naturalnej i to jest najlepsze co może być. Podkładu nie znajdziesz idealnie kryjącego i matujacego, lepiej kup kryjący a przymatuj go pudrem używaj bibułek. Dla mnie najlepszym był do tej pory EL DW ale to nie ta półka. Dobrze kryjącym jest z ingrid mineralny ale on nie matuje i kosztuje grosze bo max 10zł.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:55   #1412
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jak mieszacie podkłady? Tzn dla uzyskania koloru - jakiś zbyt ciemny z za jasnym. Większe porcje do jakiegoś innego pojemnika? Może od razu jakoś je rozlać do 2 buteleczek całe? A może tylko 1 porcję do użycia na ręce? Ale jak top wtedy dobrze wymieszać i zastosować odpowiednie proporcje? Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 12:04   #1413
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Jak mieszacie podkłady? Tzn dla uzyskania koloru - jakiś zbyt ciemny z za jasnym. Większe porcje do jakiegoś innego pojemnika? Może od razu jakoś je rozlać do 2 buteleczek całe? A może tylko 1 porcję do użycia na ręce? Ale jak top wtedy dobrze wymieszać i zastosować odpowiednie proporcje? Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Mieszasz do takiego koloru jaki ci odpowiada ja na gorze dłoni mieszam możesz wykałaczka ja mam swoj " mieszalnik" z pracy;p
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 12:40   #1414
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny uzywala ktoras z Was np i boujours i revlona?
Swoją drogą, tu porównanie kolorów Bourjois 123 kolory 51, 52 i 53 oraz Revlona CS 150 do mieszanej

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=46148971

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 17:20   #1415
Marynarka
Raczkowanie
 
Avatar Marynarka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 183
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Szukam podkładu dla młodej, mieszanej skóry bez zmarszczek, mam drobne niedoskonałości. Odcień raczej taki typowy, dość jasny, z zółtawym tonem. Zależy mi na średnim kryciu (nie musi być wielkie, ale ma przykryć lekkie zaczerwienienia i sporadyczne wypryski), dobrze, aby podkład był w miarę trwały. Cena nie ma znaczenia, jednak wolałabym, aby nie przekraczała 180 zł.
__________________
Taniec towarzyski, perfumy i rock!
Marynarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 18:05   #1416
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Marynarka Pokaż wiadomość
Szukam podkładu dla młodej, mieszanej skóry bez zmarszczek, mam drobne niedoskonałości. Odcień raczej taki typowy, dość jasny, z zółtawym tonem. Zależy mi na średnim kryciu (nie musi być wielkie, ale ma przykryć lekkie zaczerwienienia i sporadyczne wypryski), dobrze, aby podkład był w miarę trwały. Cena nie ma znaczenia, jednak wolałabym, aby nie przekraczała 180 zł.
Dior nude krycie do średniego , lekko matuje , wygląda b.naturalnie.

Estee Lauder DW light krycie dokładnie średnie. Na mojej mieszanej cerze trzymał się aż do 10h.


Clarins SkinIlusion Naturalnie wygląda,fajnie kryje i jest b.delikatny dla skóry. Buzia po demakijażu wygląda nadal bardzo ładnie... Po niektórych podkładach b.źle.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 19:44   #1417
tacotowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Question Revlon colorstay czy Rimmel Match Perfection

Witam. Mam pytanie do osób, które testowały oba podkłady. Który będzie lepszy do cery naczynkowej?? Zależy mi na podkładzie dobrez kryjącym i ładnie wyrównującym kolorym skóry. Proszę o opinię, który będzie lepszy. Pozdrawiam
tacotowie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 20:49   #1418
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: Revlon colorstay czy Rimmel Match Perfection

Coprawda Color stay mialam tylko probke, ale moim zdaniem to juz ten rimmel lepszy. kryje slabiutko, ale z wyrownianiem koloru powinien sobie poradzic mysle, przynajmniej w moim przypadku tak jest. Color stay natomiast jest strasznie ciezki, latwo sie nim zatapetowac moim zdaniem lepiej po prostu dac lekki podklad, a jak jeszcze bedziesz niezadowolona z krycia to nalozyc troche korektora...
Tak, wiem ze wiekszosc uwaza revlona za swietny podklad, ale dla mnie po prostu jest za ciezki zeby mazac sie nim na codzien.

Edytowane przez Kate012
Czas edycji: 2014-04-24 o 20:51
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 05:52   #1419
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Revlon colorstay czy Rimmel Match Perfection

tylko revlon, rimmel na twarzy wygląda tak jaby go nie było, nic nie kryje
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 10:31   #1420
patryyycjaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Podkład bourjois flower perfection, pomocy!

zakupiłam podkład bourjois flower perfection, ten podkład całkowicie nie nadaje sie do mojej twarzy! strasznie podkresla suche skorki(nawet nie wiedzialam ze tyle ich mam) wysusza twarz itp.
chcialabym sie was pradzic jaki moge kupic podklad tak do 70 zł bardzo dobrze lub dobrze kryjący, nawilżający, nie podkreślający suchych skórek? pomożcie.. tym podkładem jestem załamana
patryyycjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 10:52   #1421
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Podkład bourjois flower perfection, pomocy!

Cytat:
Napisane przez patryyycjaaa Pokaż wiadomość
zakupiłam podkład bourjois flower perfection, ten podkład całkowicie nie nadaje sie do mojej twarzy! strasznie podkresla suche skorki(nawet nie wiedzialam ze tyle ich mam) wysusza twarz itp.
chcialabym sie was pradzic jaki moge kupic podklad tak do 70 zł bardzo dobrze lub dobrze kryjący, nawilżający, nie podkreślający suchych skórek? pomożcie.. tym podkładem jestem załamana
Powinnaś spytać na forum "pytania do wizażystki", tam jest temat o podkładach i pomocy w ich wyborze.

Akurat jest w rossmanie akcja -49% na podkłady dlatego radzę się tam przejść po podkład, ale trwa już kilka dni, więc się pośpiesz bo nic nie zostanie.

Od siebie polecam bourjois healthy mix-delikatny, ładnie kryje, ładnie pachnie, nie zapycha, nawilża, cera jest promienna

Poza tym jest KWC gdzie możesz przeczytać bardzo dużo opinii o poszczególnych podkładach, znacznie więcej niż usłyszysz na wątku.
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 10:57   #1422
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Revlon colorstay czy Rimmel Match Perfection

Revlon to jeden z badziewniekszych podkładow jakie miałam. Rimmel tylu nie urywa ale wyglada naturalniej
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 11:15   #1423
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Podkład bourjois flower perfection, pomocy!

Nie strasz, wczoraj kupiłam ten podkład. Ale na razie wygląda nieźle, widać, że jednak kosmetyki to mocno indywidualna sprawa.
Jak to promocja w Rossmanie? Przechodziłam koło tej drogerii i weszłam do Hebe

Może spróbuj nałożyć tester, a po paru godzinach zdecydować, czy kosmetyk Ci leży, czy też nie.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 16:36   #1424
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Revlon colorstay czy Rimmel Match Perfection

Rimmel przy Revlonie wypada blado i cienko, nic nie kryje i znika z twarzy.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 16:51   #1425
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Podkład bourjois flower perfection, pomocy!

A gdyby przed nałożeniem pomieszać z nim trochę kremu nawilżającego?
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:04   #1426
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Podkład bourjois flower perfection, pomocy!

Może spróbuj z bazą nawilżającą lub bardziej nawilżającym kremem. Flower nie jest zły.

Możesz też wypróbować loreal true match, revlon colorstay, rimmel match perfection, cc z bourjois, affinitone z maybelline.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 20:09   #1427
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Jak mieszacie podkłady? Tzn dla uzyskania koloru - jakiś zbyt ciemny z za jasnym. Większe porcje do jakiegoś innego pojemnika? Może od razu jakoś je rozlać do 2 buteleczek całe? A może tylko 1 porcję do użycia na ręce? Ale jak top wtedy dobrze wymieszać i zastosować odpowiednie proporcje? Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Na grzbiecie dłoni wyciskam pompkę za ciemnego i pompkę jasnego, mieszam i nakładam
Mam 2 podkłady bourjois 123 (52 i 53), 53 używałam we wrześniu po lecie i był ok a teraz zdecydowanie za ciemny Mieszam 52 z kremem cc bourjois nr 31 i jest dobrze
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 22:01   #1428
dzasta944
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 36
Cera mieszana

Witam. Chciałabym się zapytać, z jakiej firmy dobre są podkłady do cery mieszanej?? Zależy mi jednak również na dobrej cenie i dostępności
dzasta944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 22:14   #1429
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez dzasta944 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym się zapytać, z jakiej firmy dobre są podkłady do cery mieszanej?? Zależy mi jednak również na dobrej cenie i dostępności
Pytania w temacie doboru podkładów zadajemy tutaj
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 10:05   #1430
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pytania w temacie doboru podkładów zadajemy tutaj
Poleci mi ktoś dobrze kryjący(musi kryć blizny) podkład na lato, na dużą imprezę rodzinną?
Obecnie używam Revlon CS 150 buff. Jest on już trochę za jasny na lato. Szukam podkładu do cery mieszanej, tłustej. Nie może zatykać porów, bo mam problemy z trądzikiem, musi się utrzymać na skórze więcej niż 15 godzin.
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 10:18   #1431
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Poleci mi ktoś dobrze kryjący(musi kryć blizny) podkład na lato, na dużą imprezę rodzinną?
Obecnie używam Revlon CS 150 buff. Jest on już trochę za jasny na lato. Szukam podkładu do cery mieszanej, tłustej. Nie może zatykać porów, bo mam problemy z trądzikiem, musi się utrzymać na skórze więcej niż 15 godzin.
Jednym z bardziej trwałych podkładów jest Estee Lauder Double Wear. Ja mam go w odcieniu 1W2 Sand, który jest na pewno ciemniejszy niż Buff. Może ten wypróbuj .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 10:36   #1432
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Poleci mi ktoś dobrze kryjący(musi kryć blizny) podkład na lato, na dużą imprezę rodzinną?
Obecnie używam Revlon CS 150 buff. Jest on już trochę za jasny na lato. Szukam podkładu do cery mieszanej, tłustej. Nie może zatykać porów, bo mam problemy z trądzikiem, musi się utrzymać na skórze więcej niż 15 godzin.
Wg mnie cięższy podkład źle i za ciężko będzie wyglądał latem. Na twoim miejscu kupiłabym coś lżejszego (np CC bourjois) i na niedoskonałości po prostu korektor albo kamuflaż Po co obciążać cała cerę ciężkim kalibrem w gorące dni:P

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

PS: do cery tłustej przeznaczone są podkłady w musie, możesz spróbować z tym z maybelline i korektor do tego.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 11:23   #1433
la petite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, poleciłybyście coś dla totalnego sucharka? Mam dość problematyczną cerę, nie dość, że nierówny kolor, przebarwienia to jeszcze sucha jak wiór (szczególnie przy nosie, między brwiami i przy ustach). Skusiłam się na Bourjois Healthy Mix ostatnio, ale bardzo podkreśla te suche skórki i trudno się rozprowadza...
la petite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 12:19   #1434
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez la petite Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poleciłybyście coś dla totalnego sucharka? Mam dość problematyczną cerę, nie dość, że nierówny kolor, przebarwienia to jeszcze sucha jak wiór (szczególnie przy nosie, między brwiami i przy ustach). Skusiłam się na Bourjois Healthy Mix ostatnio, ale bardzo podkreśla te suche skórki i trudno się rozprowadza...
Suche skórki to bardziej kwestia pielęgnacji, niż podkładu. Ja robię regularnie peelingi i żadna skórka mi niestraszna
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 12:38   #1435
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez la petite Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poleciłybyście coś dla totalnego sucharka? Mam dość problematyczną cerę, nie dość, że nierówny kolor, przebarwienia to jeszcze sucha jak wiór (szczególnie przy nosie, między brwiami i przy ustach). Skusiłam się na Bourjois Healthy Mix ostatnio, ale bardzo podkreśla te suche skórki i trudno się rozprowadza...
...
pielęgnacja,pielęgnacja i jeszcze raz pielęgnacja...każdy podkład podkreśla suche skórki niestety
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 13:05   #1436
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Suche skórki to bardziej kwestia pielęgnacji, niż podkładu. Ja robię regularnie peelingi i żadna skórka mi niestraszna


Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
pielęgnacja,pielęgnacja i jeszcze raz pielęgnacja...każdy podkład podkreśla suche skórki niestety
dokładnie
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 13:30   #1437
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez dzasta944 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym się zapytać, z jakiej firmy dobre są podkłady do cery mieszanej?? Zależy mi jednak również na dobrej cenie i dostępności
Ja najbardziej chwalę Sobie Catrice i Bourjois Ale wiadomo,że na każdego działa co innego.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 15:14   #1438
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jednym z bardziej trwałych podkładów jest Estee Lauder Double Wear. Ja mam go w odcieniu 1W2 Sand, który jest na pewno ciemniejszy niż Buff. Może ten wypróbuj .
Też mam Estee Lauder Double Wear, tylko kolor 1W1 bone. Odcień jest zbyt ciemny i taki "za żółty".
Ogólnie to w podkładzie z różowym pigmentem wyglądam jak świnka.
Chyba pasują mi takie odcienie beżowe. CS 150 jest taki tylko wyglądam w nim jakoś tak trupio blado.
Co radzisz?

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wg mnie cięższy podkład źle i za ciężko będzie wyglądał latem. Na twoim miejscu kupiłabym coś lżejszego (np CC bourjois) i na niedoskonałości po prostu korektor albo kamuflaż Po co obciążać cała cerę ciężkim kalibrem w gorące dni:P

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

PS: do cery tłustej przeznaczone są podkłady w musie, możesz spróbować z tym z maybelline i korektor do tego.
Dzięki Niestety za duże problemy z cerą na lżejsze podkłady. Nie pokryją blizn. Chodzi mi o coś dobrze kryjącego jak revlon CS albo bardziej. Ale też nie szukam Dermacolu.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Czy z firmy Estee Lauder Double Wear znajdę jakiś beżowy odcień?
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 15:17   #1439
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Też mam Estee Lauder Double Wear, tylko kolor 1W1 bone. Odcień jest zbyt ciemny i taki "za żółty".
Ogólnie to w podkładzie z różowym pigmentem wyglądam jak świnka.
Chyba pasują mi takie odcienie beżowe. CS 150 jest taki tylko wyglądam w nim jakoś tak trupio blado.
Co radzisz?

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------


Dzięki Niestety za duże problemy z cerą na lżejsze podkłady. Nie pokryją blizn. Chodzi mi o coś dobrze kryjącego jak revlon CS albo bardziej. Ale też nie szukam Dermacolu.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Czy z firmy Estee Lauder Double Wear znajdę jakiś beżowy odcień?
Ecru to jasny w zasadzie beżowy odcień.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 15:30   #1440
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ecru to jasny w zasadzie beżowy odcień.
Używasz tego odcienia?
A jak jest z tymi odcieniami te co mają w nazwie
-W - są z żółtym pignemtem?
-C ??
-N z różowym?

Edytowane przez ola220
Czas edycji: 2014-04-27 o 15:38
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.