Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-19, 07:58   #2941
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Masz racje evicca, troche to bylo optymistyczne... Mialam jeden i nic jak na razie nie widze....
Poczytalam o electrolizie i o niej pisza, ze jest jedynym zabiegiem, ktory na stale sie pozbywa wloskow.... Jest tu ktos, kto mial zabieg laserem ponad dwa lata temu, i rzeczywiscie nie wracaja?
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 15:19   #2942
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie wiem co mam wybrać Vectus czy Light Sheer czy moze domowy Philips Lumea ?.. Czy sa tu dziewczyny które robiły laser rok/ dwa a nawet 3 lat temu ?.prosze doradzcie.
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 16:24   #2943
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam wybrać Vectus czy Light Sheer czy moze domowy Philips Lumea ?.. Czy sa tu dziewczyny które robiły laser rok/ dwa a nawet 3 lat temu ?.prosze doradzcie.
Philips Lumeato nie laser. Są na forum takie dziewczyny po depilacji LS. Vectus jest mniej sprawdzony, bo nowszy.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 07:32   #2944
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam wybrać Vectus czy Light Sheer czy moze domowy Philips Lumea ?.. Czy sa tu dziewczyny które robiły laser rok/ dwa a nawet 3 lat temu ?.prosze doradzcie.
te domowe zestawy są raczej mało skuteczne
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 09:52   #2945
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
te domowe zestawy są raczej mało skuteczne
wręcz w ogóle
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 14:50   #2946
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny, mam takie pytanie, bo zastanawiam się nad depilacją laserową. Za 2 tygodnie wyjeżdzam na całe wakacje, wracam dopiero we wrześniu i czy jest sens zrobić sobie jeden zabieg, żeby pozbyć się chociaż części włosów, a potem po powrocie, czyli za okolo 3 miesiace kolejny? I między zabiegami golić normalnie. Czy to w ogóle ma sens? Chodzi mi o pach i o bikini. Mam strasznie podraznioną skórę w tych miejscach od golenia i mam już dosyć. Jakbym miała połowę mniej włosów to już byłoby na pewno łatwiej.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 15:08   #2947
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam takie pytanie, bo zastanawiam się nad depilacją laserową. Za 2 tygodnie wyjeżdzam na całe wakacje, wracam dopiero we wrześniu i czy jest sens zrobić sobie jeden zabieg, żeby pozbyć się chociaż części włosów, a potem po powrocie, czyli za okolo 3 miesiace kolejny? I między zabiegami golić normalnie. Czy to w ogóle ma sens? Chodzi mi o pach i o bikini. Mam strasznie podraznioną skórę w tych miejscach od golenia i mam już dosyć. Jakbym miała połowę mniej włosów to już byłoby na pewno łatwiej.
Jak najbardziej można. Są różne szkoły, ja jestem zdania, że im dłuższa przerwa, tym lepiej, są zresztą na forum dziewczyny, które robiły półroczne - roczne przerwy z lepszymi rezultatami. W salonie mogą Ci powiedzieć, żeby wrócić za miesiąc, ale co mają powiedzieć? To z korzyścią dla nich. Tylko pamiętaj, żeby po zabiegu nie opalać się w tych miejscach przez miesiąc.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 15:58   #2948
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a czy ktos poleci salon w Warszawie? Czytalam tu o Meso Clinic, ale tylko jedna opinia byla
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 16:31   #2949
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
a czy ktos poleci salon w Warszawie? Czytalam tu o Meso Clinic, ale tylko jedna opinia byla
Ja i sporo innych dziewczyn chodzimy do depiclinic, ja jestem zadowolona.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 17:25   #2950
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dzieki za info. Byłam tam kiedyś na zabiegu wyszczuplającym i byłam bardzo niezadowolona, więc poszukam gdzieś indziej
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 23:40   #2951
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a czy ktos korzystal z depi light albo Laser De Lux w Warszawie?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-01, 08:00   #2952
Monia19Ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
a czy ktos korzystal z depi light albo Laser De Lux w Warszawie?
Moja siostra tam tam chodzi na laser ja chodze tez do de lux ale w kielcach .Ona jest bardzo zadowolona robila tam i robi w dalszym ciagu bikini i ten pasek wzgluz brzucha . Jesli chcesz znizke 20 % mozesz ja na mnie wziasc .
Monia19Ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 22:30   #2953
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

jestem juz po pierwszym zabiegu na pach i całe bikini. Bolało okropnie chwilami :/ ale przezylam
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 10:46   #2954
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny.
Dużo tu napisane o samej depilacji, o tym jak wygląda zabieg i po zabiegu, ale w sumie nie wiem czy ta seria zabiegów (powiedzmy 3-6) starcza na całe życie? Czy trzeba je co jakiś czas powtarzać? Czy któraś z Was poleciłaby mi jakiś salon w Łodzi? Z góry dziękuję
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 11:37   #2955
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

włosy juz do końca życia beda duzo duzo rzadsze i tam co jakis czas jakis włosek wyrośnie. W salonie gdzie ja robię laser kobiety ktore wykonują depilacje klientkom same sa po takiej depilacji i mówią mi ze jedynie raz w roku robią sobie zabieg odświeżający i to wystarcza
A ogólnie na wzrost wlosow ma wpływ kilka czynników i jak np zajdziesz w ciaze to poprzez zmiany hormonalne włosy mogą rosnąć. Ale generalnie wszystkie opinie jakie słyszę to takie ze 80% pozbędziesz sie na zawsze
no i oczywiście tylko jesli mówimy o laserze medycznym, bo IPL to efekt na kilka miesięcy tylko
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015

Edytowane przez 2sweet
Czas edycji: 2015-06-06 o 11:39
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 20:26   #2956
aneczkatruskaweczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

witam koleżanki, przebrnęłam dzisiaj przez cały wątek ufff, szukam salonu na śląsku i skłaniam się do wanilla laser w dg, ale wszystkie opinie dość stare, czy ktoś tam bywał ostatnio?
aneczkatruskaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 07:06   #2957
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam takie pytanie, bo zastanawiam się nad depilacją laserową. Za 2 tygodnie wyjeżdzam na całe wakacje, wracam dopiero we wrześniu i czy jest sens zrobić sobie jeden zabieg, żeby pozbyć się chociaż części włosów, a potem po powrocie, czyli za okolo 3 miesiace kolejny? I między zabiegami golić normalnie. Czy to w ogóle ma sens? Chodzi mi o pach i o bikini. Mam strasznie podraznioną skórę w tych miejscach od golenia i mam już dosyć. Jakbym miała połowę mniej włosów to już byłoby na pewno łatwiej.
ja bym robiła
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 10:51   #2958
karnowak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, długo się zastanawiałam, ale w końcu podjęłam decyzję! Jestem po pierwszym zabiegu bikini (jakiś miesiąc temu miałam zabieg) w salonie Laser Delux w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim są efekty co bardzo mnie cieszy! Bardzo dużo włosków wypadło, to co zostało odrasta 100 razy wolniej niż wcześniej. Nie mogę się doczekać efektów po następnych zabiegach! Panie w salonie są bardzo miłe i profesjonalne, przez co w ogóle nie czułam się skrępowania, a to przecież depilacja bikini.

Wybrałam ten salon, bo miał bardzo dobre opinie i skusiła mnie świetna promocja. Jeśli Tobie ktoś poleci Laser Delux, dostajesz rabat -20% na pierwsze zabiegi, osoba polecająca dostaje rabat - 50% ! A więc teraz to ja mam do zaoferowania zniżkę 20% na pierwszy zabieg w salonach Laser Delux w całej Polsce! Możecie pisać na e-mail (karnowak1@gmail.com ) oraz nr telefonu 510348606, chętnie odpowiem na wszystkie pytania i podzielę się zniżka Pozdrawiam!

Edytowane przez karnowak1
Czas edycji: 2015-06-10 o 15:46
karnowak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 12:27   #2959
annaannaanaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny,
podobno zabiegi LIGHT SHEER DUET są rewelacyjne. Czytałam i słyszałam wiele pozytywnych opinii. Podobno jest bardzo skuteczny
annaannaanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 12:50   #2960
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez annaannaanaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
podobno zabiegi LIGHT SHEER DUET są rewelacyjne. Czytałam i słyszałam wiele pozytywnych opinii. Podobno jest bardzo skuteczny
ponad 200 stron wątku jest właśnie o tym
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 19:54   #2961
sylwka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie, długo zastanawiałam się nad depilacja laserową i w końcu się na nią zdecydowałam. Kosmetyczka wykonuje zabieg laserem diodowym Diamond Stream. Wg kosmetyczek mój przypadek idealnie sie nadaje, jasna skóra - grube i ciemne włosy, nawet na udach wyrastają po 3 włoski z jednego miejsca. Robie zabieg na udach, bikini i pośladkach.

Po pierwszym zabiegu byłam bardzo zadowolona, bo zauważyłam że dużo włosków moge sobie "wyciągnąć", szczególnie w bikini. Jednak teraz jestem juz po 4 zabiegu i szczerze mówiąc nie widze spektakularnych efektów, włosy jak były tak są :c odrastają co prawda wolniej ale i tak są.... przed wakacjami ide na jeszcze jeden zabieg, ale pewnie niewiele to da, a myslalam ze na wakacje bede juz miala wiekszy spokoj z goleniem. Sprzet jest dobry bo kolezanki które robia razem ze mna, nie maja juz prawie w ogole włosów, tylko jakies paski sie zdarzaja, a u mnie nadal z jednego miejsca rosną po 3 włoski....dlaczego? nawet kosmetyczka sie zdziwiła...

Co jest ze mną nie tak? nie lecze sie hormonalnie, z badan wynikło ze mam podwyższony testosteron, ale teoretycznie w normie. Dużo bede musiała zrobić jeszcze powtórzeń? I czy wgl uda mi się pozbyć tych włosów?

Edytowane przez sylwka93
Czas edycji: 2015-06-14 o 13:22
sylwka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 18:01   #2962
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A ja mialam miec druga sesje IPL w czwartek ale nie odrosly mi wlosy za szybko po goleniu wiec przelozylam na przyszly tydzien. Musze powiedziec, ze jestem zadowolona (mialam robione dwa lata temu ale nie skonczylam). Mysle, ze moze jednak mi dwa zabiegi wystarcza, mam tylko jedno miejsce na lydce gdzie mi odrastaja no i bikini, ale na bikini to akurat mniej mialam zabiegow dwa lata tmeu
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 10:37   #2963
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Sylwka93, po co tracić kasę na niesprawdzone lasery? Szczególnie, że zazwyczaj kosztują tyle samo, co LSD. Właśnie sprawdziłam, że Diamond Stream kosztuje 30000, a LSD ponoć kilkaset tysięcy (Może ktoś wie dokładnie?), o czymś to świadczy.
Scoobs, dlaczego piszesz o IPL w wątku o depilacji laserowej?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 12:53   #2964
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

czy podczas depilacji brazylijskiej bikini usuwane są wszystkie włosy w tym obrębie? Czy trzeba dodatkowo prosić, aby zostały usunięte wszystkie? Ktoś ma doświadczenia w Depiclinic, jak to tam wygląda? No i czy depilacjaw tych okolichac jest bardziej bolesna niż łydek i pach (jestem w trakcie robienie i mój poziom bólu to 2/10 ) ?

Edytowane przez karambajka
Czas edycji: 2015-06-15 o 12:56
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 13:05   #2965
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
czy podczas depilacji brazylijskiej bikini usuwane są wszystkie włosy w tym obrębie? Czy trzeba dodatkowo prosić, aby zostały usunięte wszystkie? Ktoś ma doświadczenia w Depiclinic, jak to tam wygląda? No i czy depilacjaw tych okolichac jest bardziej bolesna niż łydek i pach (jestem w trakcie robienie i mój poziom bólu to 2/10 ) ?
co do usunięcia wszystkich włosków z bikini - to zależy od danego salonu i co rozumieją pod pojeciem bikini brazylijskie, jesli chodzi o ból jest on duuuużżżo większy niz w przypadku pach czy łydek. Dwa razy mialam robione bez znieczulenia, zmienilam salon bikini robie ze znieczuleniem i mam świety spokój
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 13:06   #2966
sylwka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Stewardesa, tylko właśnie tak jak napisałam miałam koleżanki które robiły wcześniej tym samym i sobie chwaliły, równocześnie ze mną też dziewczyny robią i są super efekty, więc w moich oczach jest sprawdzony.....więc zastanawiam się co jest ze mną nie tak. Może ktoś też miał taką sytuację
sylwka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 14:24   #2967
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja miałam taką sytuację, że robiłam zabiegi Light Sheer Duet i mam zero efektów (broda). Pani wykonująca zabieg mówiła że jej klientki są zadowolone, i że dziwne że nie widzę żadnej poprawy. Zrezygnowałam z usług tego salonu po 3 sesjach bo nic a nic żadna mi nie dala a jednak zazwyczaj po pierwszej widać efekt, potem mniejsze ale chociaż na początku coś się dzieje na plus. U mnie nic nie było widać poprawy.

Potem rozmawiałam z moją zaufaną kosmetyczką o tym salonie i szkoda że jej wcześniej nie podpytałam o opinię bo jej klientki opowiadały właśnie że ten salon medycyny estetycznej nie jest wart pieniędzy na zabiegi laserem- po prostu mają kiepski laser nie dający efektów. Więc cieszę się że nie władowałam więcej pieniędzy wtedy, a teraz czekam na jesień żeby znowu zacząć depilację laserową, tyle że już w innym miejscu.
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 15:19   #2968
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Unhappy Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Sylwka93, ale jakieś efekty masz, tylko nie spektakularne? Po 4 zabiegach raczej nikt się wszystkich włosów nie pozbył, a już na pewno nie z bikini.
Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
Ja miałam taką sytuację, że robiłam zabiegi Light Sheer Duet i mam zero efektów (broda). Pani wykonująca zabieg mówiła że jej klientki są zadowolone, i że dziwne że nie widzę żadnej poprawy. Zrezygnowałam z usług tego salonu po 3 sesjach bo nic a nic żadna mi nie dala a jednak zazwyczaj po pierwszej widać efekt, potem mniejsze ale chociaż na początku coś się dzieje na plus. U mnie nic nie było widać poprawy.

Potem rozmawiałam z moją zaufaną kosmetyczką o tym salonie i szkoda że jej wcześniej nie podpytałam o opinię bo jej klientki opowiadały właśnie że ten salon medycyny estetycznej nie jest wart pieniędzy na zabiegi laserem- po prostu mają kiepski laser nie dający efektów. Więc cieszę się że nie władowałam więcej pieniędzy wtedy, a teraz czekam na jesień żeby znowu zacząć depilację laserową, tyle że już w innym miejscu.
Ale czekaj - albo Light Sheer Duet albo kiepski laser nie dający efektów. To jaki laser jej zdaniem nie jest kiepski? Nie brałabym pod uwagę jej opinii. A w jakim salonie robiłaś?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 15:48   #2969
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Sylwka93, ale jakieś efekty masz, tylko nie spektakularne? Po 4 zabiegach raczej nikt się wszystkich włosów nie pozbył, a już na pewno nie z bikini.
Ale czekaj - albo Light Sheer Duet albo kiepski laser nie dający efektów. To jaki laser jej zdaniem nie jest kiepski? Nie brałabym pod uwagę jej opinii. A w jakim salonie robiłaś?
jesli laser nie jest serwisowany prawidlowo, to nie bedzie dzialal jak powinien
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 16:31   #2970
sylwka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Sylwka93, ale jakieś efekty masz, tylko nie spektakularne? Po 4 zabiegach raczej nikt się wszystkich włosów nie pozbył, a już na pewno nie z bikini.
Z bikini jakies efekty są, na udach niewielkie, po tych 4 zabiegach na udach jest jakies 10-15%mniej, a kosmetyczka mowila ze bedzie koło 50%. po pierwszym zabiegu pamietam ze duzo włosów "wyciągnęłam", po ostatnim znalazłam jakieś 3 włoski co wyszły....no cóż, może faktycznie bede musiała dużo tych powtórzeń zrobić, ale ciekawe ile... z 10 jeszcze? ehh tyle pieniedzy...
sylwka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.