Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dziecko 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-12, 16:45   #61
Gegee
Rozeznanie
 
Avatar Gegee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 674
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
A tak na serio to byłam w Gdańsku i zostałam zakwalifikowana do amniopunkcji
Mam się stawić 25.09 i prawdopodobnie z 3 dni mnie przetrzymają. W końcu coś ruszyło
Super

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Gegee - ja dokładnie za tydzień bo w następny czwartek dowiem się jaka płeć
kochana a napisałaś do moderatora z prośbą o zamknięcie poprzedniego wątku?
A to trzeba? nie znam się na tym kompletnie... jak to trzeba zrobić?

Cytat:
Napisane przez PPPatinka Pokaż wiadomość
ja dziś bylam na monitoringu mam na prawym jajnku pęcherzyk 9mm i 9dc dostałam receptę na pregnyl i czekam az urośnie do 20mm i wtedy mi podadza zastrzyk mam nadzieje ze wrescie się uda ) trzymajcie proszę mocno kciuki aby znow nie zrobila się torbiel
Mega mocne Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
ja kupowałam w Auchanie
A ja w Carefourze.
__________________
13 października 2012
Gegee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:33   #62
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
PPPatinka trzymamy mocno kciuki
A ja bavarię widziałam w Marc Polu
Małgoś_12 trzymam kciuki obyś Ty już płeć poznała.
Idę piec kurę dla małża...może mi się uda
u mnie będę w 22 tc więc będzie widać, chyba że będzie uparte dziecię i zaciśnie nogi

Cytat:
Napisane przez Gegee Pokaż wiadomość
A to trzeba? nie znam się na tym kompletnie... jak to trzeba zrobić?
spoko, to ja to zrobię i wyślę wiadomość
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 18:41   #63
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

PPPatinka mocne kciuki za piękny pęcherzyk i sukces tego cyklu.
Ja mam zjazd, chce mi się płakać, bo nie widzę już nadzieii, nie wiem czy jest sens robić jutro tę betę.Dziewczyny na "bocianie"piszą że to nie cąża bo ta beta taka niska, Boże daj mi siłę i spraw żeby ta kropka którą widziałam zadomowiła się na 9 meś.
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015

Edytowane przez malinka1984
Czas edycji: 2013-09-12 o 19:13
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 18:52   #64
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
PPPatinka mocne kciuki za piękny pęcherzyk i sukces tego cyklu.
Ja mam zjazd, chce mi się płakać, bo nie widzę już nadzieii, nie wiem czy jest sens robić jutro tę betę.Dziewczyny na "bocianie"piszą że to nie cąża bo ta beta taka niska, Boże daj mi siełę i spraw żeby ta kropka którą widziałam zadomowiła się na 9 meś.

ja tez trzymam kciuki baaaardzo mocno za Ciebie aby to co widzialaS okazało się spełnieniem marzen
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 18:53   #65
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Dzień dobry moje drogie
Jestem już z wami z powrotem Posiedziałam z rodzicami, najadłam się pysznych owocków z sadu i dziadkowie uparli się kupić wózek więc pierwszy zakup już był, choć ja chciałam się tylko rozglądnąć. Do tego kupiłam jeden pajacyk i kołderkę z bambusa dla dzidziusia (bo tutaj są dużo droższe). Moja mama już też kupiła dwa body (kiedyś) i teraz je sobie zabrałam. Poza tym jeszcze wzięłam ten aspirator do noska (zamiast gruszki) i nakładki na sutki gdybym potrzebowała bo tutaj podobno są z bardzo twardej gumy.

Widzę, że się rozpisałyście więc i ja dołączę się do kciuków za II kreseczki u wszystkich starających się i zdrówko dla przyszłych mamusiek i ich dzieciaczków.

Kupiłam tę książkę "w oczekiwaniu na dziecko" i powiem wam, że proponuję ją nie tylko mamusiom, ale i starającym się. Świetnie opisane jest podejście do starań i o tym, żeby spożytkować ten czas kiedy się nie udaje, na coś co będzie ciężko robić z dzidziusiem (np późny seans w kinie) i oczywiście cieszyć się tymi chwilami.

Kozie mleko - poczytałam też o toxo w razie zarażenia i na prawdę baaardzo niewielki odsetek dzidziusiów które mają wady, a tym bardziej jeszcze mniejszy kiedy zaczęło się szybkie leczenie wiem, że się stresujesz, ale będzie dobrze

Więcej nie pamiętam co miałam komu odpisać wybaczcie....
Fajne zakupy
Ja z kolei czytam "Ciężarówką przez 9 miesięcy". Też fajna, nie w stylu akademickim ale z humorem pisana.

Co do tokso to też zaczynam się stresować. Głupia byłam bo ze 2 razy w ciąży zjadłam trochę wędzonego łososia, raz chyba makrelę wędzoną. Wędlin wędzonych nie, owoce i warzywa myję, do kuwety się nie dotykam - ale ten łosoś mi siedzi we łbie teraz


Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
u mnie będę w 22 tc więc będzie widać, chyba że będzie uparte dziecię i zaciśnie nogi


spoko, to ja to zrobię i wyślę wiadomość
To czekamy na płeć... U nas też dopiero na połówkowym mam poznać płeć a to jeszcze 6 tygodni

W ogóle to zastanawiam się nad zmianą lekarza. Postanowiłam że rodzić będę w prywatnym szpitalu (wiem, wiem jestem panikującą histeryczką...), także lekarka do której chodzę do niczego mi nie jest potrzebna. Mam plan obdzwonić przychodnie w mieście i może znajdę jakiegoś sensownego lekarza na NFZ. Wszystkie USG i tak będę robić prywatnie (moja zresztą nie ma go w gabinecie), a jak mi czegoś nie zleci to albo będę żądać albo pójdę prywatnie. Tym sposobem zaoszczędze trochę na wizytach i będzie na część porodu.
No nie wiem, taki mam plan, ale co z niego wyjdzie

I postanowiłam, że na zwolnienie idę od połowy października. II trymestr faktycznie lepszy w odczuwaniu niż I (chociaż i tak nie mogę narzekać nie mając prawie żadnych objawów), ale muszę mieć w końcu trochę czasu dla siebie...

I mam nadzieję że się w końcu pojawią na wątku II kreski bo coś długo cisza, ostatnie to była moja i magduś a to już 2 miesiące zleciały od tego czasu.
__________________
05.03.2014. - Gabryś
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 19:06   #66
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Ag - a w którym tygodniu będziesz miała połówkowe? ja mam dopiero w 22 tyg.
ta w "oczekiwaniu na dziecko" jest napisana łatwym językiem i również przeplatana humorem, więc fajnie się ją czyta. A z tą toxo to nie panikuj... ja normalnie dotykam kota, nie czyszczę kuwety bo on również wychodzący jest ale tulę go i w ogóle i nie zachorowałam. Powtarzaj badanie przynajmniej raz na 2-3 miesiące i będziesz spokojna. Co do wędzonych ryb to chyba nie mają toxo tylko mogą mieć listeriozę... ale nie popadajmy w paranoję

Malinka - i niech się spełnią marzenia!
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 19:14   #67
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Ag - a w którym tygodniu będziesz miała połówkowe? ja mam dopiero w 22 tyg.
ta w "oczekiwaniu na dziecko" jest napisana łatwym językiem i również przeplatana humorem, więc fajnie się ją czyta. A z tą toxo to nie panikuj... ja normalnie dotykam kota, nie czyszczę kuwety bo on również wychodzący jest ale tulę go i w ogóle i nie zachorowałam. Powtarzaj badanie przynajmniej raz na 2-3 miesiące i będziesz spokojna. Co do wędzonych ryb to chyba nie mają toxo tylko mogą mieć listeriozę... ale nie popadajmy w paranoję

Malinka - i niech się spełnią marzenia!
Jak już się pewnie przekonałaś paranoja to moje drugie imię

A teraz serio, na genetycznym byliśmy w 12t5d i lekarz kazał przyjść na połówkowe za 8 tygodni czyli pomiędzy 20 a 21 tygodniem.
__________________
05.03.2014. - Gabryś
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 19:19   #68
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Ag9 - ty nasza paranoiczko nic się nie martw będzie dobrze
Ja byłam na usg w 13t1d a połówkowe będę miała w 21t2d najważniejsze, że jeszcze tylko tydzień czekania
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 20:12   #69
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
I mam nadzieję że się w końcu pojawią na wątku II kreski bo coś długo cisza, ostatnie to była moja i magduś a to już 2 miesiące zleciały od tego czasu.

no właśnie opierdzielacie się
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 20:52   #70
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

cześć,
zapomniałyście o mnie :-(
25 lata, aniołkowa mama (zaszłam w 5cs), starania wstrzymane

minęło już 51 dni od poronienia a ja dalej nie mam okresu... od ponad tygodnia plamie ale okres to to nie jest. zaczynam sie denerwować :-(
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 21:11   #71
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Benetta przykro mi z powodu Twojego aniołka.Co lekarz powiedział na to kiedy pwinnaś dostać okres?
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 21:55   #72
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

nic nie powiedział, po miesiącu byłam na kontroli, było wszystko ok, grube endometrium. stwierdził że zaprasza do siebie jak będę w ciąży. czytałam na forach że niby do 6 tyg. kurcze chyba test zrobie.
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 22:24   #73
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Dobranoc dziewczęta.Mam taki mętlik w głowie jakiego dawno nie miałam...rano kupię test jeśli wyjdzie negatywny nie idę na betę.Dobrej nocy
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 06:18   #74
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
nic nie powiedział, po miesiącu byłam na kontroli, było wszystko ok, grube endometrium. stwierdził że zaprasza do siebie jak będę w ciąży. czytałam na forach że niby do 6 tyg. kurcze chyba test zrobie.
rob test przynajmniej będziesz wiedzieć o co chodzi trzymam kciuki
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 06:19   #75
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Kozie mleko - ja rozumiem, że się martwisz i absolutnie się nie dziwię, ale wierzę, że będzie dobrze!
Cytat:
Napisane przez PPPatinka Pokaż wiadomość
koziemleko - nie martw się będzie ok inaczej być nie może )

ja dziś bylam na monitoringu mam na prawym jajnku pęcherzyk 9mm i 9dc dostałam receptę na pregnyl i czekam az urośnie do 20mm i wtedy mi podadza zastrzyk mam nadzieje ze wrescie się uda ) trzymajcie proszę mocno kciuki aby znow nie zrobila się torbiel
Kocham was

Pęcherzyk na pewno ci pięknie urośnie. Po takiej stymulacji nie ma innego wyjścia


Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam w Piotrze i Pawle i w Intermarche.
U mnie nie ma Piotra i Pawła

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
ja kupowałam w Auchanie
Ani Auchana

Cytat:
Napisane przez Gegee Pokaż wiadomość
Super
A ja w Carefourze.
Ani Carrefoura

A niby mieszkam w mieście

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
PPPatinka mocne kciuki za piękny pęcherzyk i sukces tego cyklu.
Ja mam zjazd, chce mi się płakać, bo nie widzę już nadzieii, nie wiem czy jest sens robić jutro tę betę.Dziewczyny na "bocianie"piszą że to nie cąża bo ta beta taka niska, Boże daj mi siłę i spraw żeby ta kropka którą widziałam zadomowiła się na 9 meś.
Nie ma @ jest nadzieja, ja trzymam za Ciebie kciuki

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Fajne zakupy
Ja z kolei czytam "Ciężarówką przez 9 miesięcy". Też fajna, nie w stylu akademickim ale z humorem pisana.

Co do tokso to też zaczynam się stresować. Głupia byłam bo ze 2 razy w ciąży zjadłam trochę wędzonego łososia, raz chyba makrelę wędzoną. Wędlin wędzonych nie, owoce i warzywa myję, do kuwety się nie dotykam - ale ten łosoś mi siedzi we łbie teraz




To czekamy na płeć... U nas też dopiero na połówkowym mam poznać płeć a to jeszcze 6 tygodni

W ogóle to zastanawiam się nad zmianą lekarza. Postanowiłam że rodzić będę w prywatnym szpitalu (wiem, wiem jestem panikującą histeryczką...), także lekarka do której chodzę do niczego mi nie jest potrzebna. Mam plan obdzwonić przychodnie w mieście i może znajdę jakiegoś sensownego lekarza na NFZ. Wszystkie USG i tak będę robić prywatnie (moja zresztą nie ma go w gabinecie), a jak mi czegoś nie zleci to albo będę żądać albo pójdę prywatnie. Tym sposobem zaoszczędze trochę na wizytach i będzie na część porodu.
No nie wiem, taki mam plan, ale co z niego wyjdzie

I postanowiłam, że na zwolnienie idę od połowy października. II trymestr faktycznie lepszy w odczuwaniu niż I (chociaż i tak nie mogę narzekać nie mając prawie żadnych objawów), ale muszę mieć w końcu trochę czasu dla siebie...

I mam nadzieję że się w końcu pojawią na wątku II kreski bo coś długo cisza, ostatnie to była moja i magduś a to już 2 miesiące zleciały od tego czasu.
Tokso się nie przejmuj, tylko zbadaj się jeszcze za jakiś czas. Zarażenia w ciąży nie są aż tak częste. Mało osób jest takich pechowych

Ale ja wczoraj pomyślałam, że w końcu wszystko zaczyna się układać. Zakwalifikowali mnie do badania, a ubezpieczenie PRAWDOPODOBNIE wypłaci nam odszkodowanie za porysowany samochód. Chcieli numer konta więc tak myślę

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
nic nie powiedział, po miesiącu byłam na kontroli, było wszystko ok, grube endometrium. stwierdził że zaprasza do siebie jak będę w ciąży. czytałam na forach że niby do 6 tyg. kurcze chyba test zrobie.
Oooo.... No to rób test i pisz nam szybko

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Dobranoc dziewczęta.Mam taki mętlik w głowie jakiego dawno nie miałam...rano kupię test jeśli wyjdzie negatywny nie idę na betę.Dobrej nocy
Zrobiłaś już ten test? Czekamy
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 06:20   #76
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Dobranoc dziewczęta.Mam taki mętlik w głowie jakiego dawno nie miałam...rano kupię test jeśli wyjdzie negatywny nie idę na betę.Dobrej nocy
mam nadzieje ze będzie pozytywny przydalby się jakiś ruch na forum
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 06:39   #77
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Miałam robić test ale nie znalazłam żadnej apteki otwartej po drodze 24 h/dobę a nie mogłam dłużej wstrzymywać siusiu więc idę na betę za chwilkę. Od 8:00 są badania.
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 06:39   #78
gawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 601
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Hej dziewczyny, u mnie okres już 8 dzień się spóźnia, za mną dwa testy ( dwa dni po terminie@ i 5 dni) oba negatywne, od tych 8 dni piersi duże bolące, boli mnie brzuch wieczorami tak że mam wrażenie że nocą będzie @ no ale nic, nie wiem co jest grane, może dzisiaj lub jutro rano zrobie kolejny test ? Chyba tyle dni po okresie nie powinno mieć znaczenia czyzrobiego rano czy wieczorem .
gawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 07:08   #79
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Gawa wszystko zalezy od tego kiedy byla owulacja bo jesli sie opzni to i testy moga jeszcze nic nie wykazac.Miewasz dlugie cykle lub przesuniecia owu?
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 07:38   #80
kOmorowska
Rozeznanie
 
Avatar kOmorowska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 529
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Witam się piątkowo
Malinka trzymam kciuki za betę Gawa testuj też trzymam kciuki
PPPatinka informuj nas czekamy na Wasze II dorodne kreseczki.
Benetta witaj kochana, przykro mi ja też przez to przechodziłam w kwietniu i masz podobną sytuację do mojej,po dwóch tygodniach po poronieniu byłam na kontroli niby wszystko ok, niedługo miał być okres i moja gin powiedziała mi to samo "widzimy się dopiero jak będzie pani w ciąży" po # okresu nie miałam przez 49 dni i koleżanka z pracy podpowiedziała żebym zrobiła test no i była słaba kreseczka. Teraz moja blada kreseczka ma 19t3d. Ja bym test zrobiła.

Małgoś trzymam kciuki aby takie uparte jak moje nie było i pokazało mamusi co ma między nóżkami

A ja dziś mam dzień urzędowy
Wczoraj dowiedziałam się że chcąć postawić gotowy pawilon handlowy na działce musimy mieć pozwolenie na budowę
__________________

24.12.2013 - Natalia

kOmorowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 07:47   #81
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Jestem po powtórnej becie, poszłam tam wydać tylko kasę bo poprzedni wynik jak teraz popatrzyłam na normy ( odebrałam wersję papierową) nie daje nawet złudzeń że mogło by się coś zadziać.
Normy lab:
<5 mIU/ml kobiety nie będące w ciąży
201,64-225000,00 -1-10 tydzień
22536,49>225000,00- 16-22 tydzień
8006,62-50238,60 - 16-22 tydzień
1599,80-49412,65 -23-40 tydzień
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 08:38   #82
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Jestem po powtórnej becie, poszłam tam wydać tylko kasę bo poprzedni wynik jak teraz popatrzyłam na normy ( odebrałam wersję papierową) nie daje nawet złudzeń że mogło by się coś zadziać.
Normy lab:
<5 mIU/ml kobiety nie będące w ciąży
201,64-225000,00 -1-10 tydzień
22536,49>225000,00- 16-22 tydzień
8006,62-50238,60 - 16-22 tydzień
1599,80-49412,65 -23-40 tydzień
ale ejsli faktycznie owulka by ci sie spoznila to w dniu kiedy betke robilas moglas jeszce nie miec odpowiedniego stezenia , wszystko sie wyjasni jak wynik bedziesz miala , w koncu @ jeszce nie nadeszla to cos sie z nia dzieje hmmm kurcze moglaby juz przylezc jak ma przyjsc moglabys nowe staranka zaczac
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:36   #83
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Cytat:
Napisane przez gawa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, u mnie okres już 8 dzień się spóźnia, za mną dwa testy ( dwa dni po terminie@ i 5 dni) oba negatywne, od tych 8 dni piersi duże bolące, boli mnie brzuch wieczorami tak że mam wrażenie że nocą będzie @ no ale nic, nie wiem co jest grane, może dzisiaj lub jutro rano zrobie kolejny test ? Chyba tyle dni po okresie nie powinno mieć znaczenia czyzrobiego rano czy wieczorem .
zrób badania z krwi, są najbardziej wiarygodne. 8 dni po @ już powinno być wiadomo.



---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Witam się piątkowo
Malinka trzymam kciuki za betę Gawa testuj też trzymam kciuki
PPPatinka informuj nas czekamy na Wasze II dorodne kreseczki.
Benetta witaj kochana, przykro mi ja też przez to przechodziłam w kwietniu i masz podobną sytuację do mojej,po dwóch tygodniach po poronieniu byłam na kontroli niby wszystko ok, niedługo miał być okres i moja gin powiedziała mi to samo "widzimy się dopiero jak będzie pani w ciąży" po # okresu nie miałam przez 49 dni i koleżanka z pracy podpowiedziała żebym zrobiła test no i była słaba kreseczka. Teraz moja blada kreseczka ma 19t3d. Ja bym test zrobiła.

Małgoś trzymam kciuki aby takie uparte jak moje nie było i pokazało mamusi co ma między nóżkami

A ja dziś mam dzień urzędowy
Wczoraj dowiedziałam się że chcąć postawić gotowy pawilon handlowy na działce musimy mieć pozwolenie na budowę
Tylko domy bez fundamentu i garaże typu blaszaki można stawiać bez pozwolenia, a przy budynku usługowym to już w ogóle musisz mieć na wszystko dokumenty.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Jestem po powtórnej becie, poszłam tam wydać tylko kasę bo poprzedni wynik jak teraz popatrzyłam na normy ( odebrałam wersję papierową) nie daje nawet złudzeń że mogło by się coś zadziać.
Normy lab:
<5 mIU/ml kobiety nie będące w ciąży
201,64-225000,00 -1-10 tydzień
22536,49>225000,00- 16-22 tydzień
8006,62-50238,60 - 16-22 tydzień
1599,80-49412,65 -23-40 tydzień


poczekaj na odbiór wyników
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:51   #84
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Wynik wiem jaki będzie, już mam brązowe plamienia, różowy śluz więc @ is comming, beta tylko to potwierdzi. Tak czy siak ten cykl dał mi się we znaki no i dał mi lekcję pokory i cierpliwości, CLO już czeka więc niech się już buja i zaczynamy od nowa.
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:55   #85
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Cytat:
Napisane przez gawa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, u mnie okres już 8 dzień się spóźnia, za mną dwa testy ( dwa dni po terminie@ i 5 dni) oba negatywne, od tych 8 dni piersi duże bolące, boli mnie brzuch wieczorami tak że mam wrażenie że nocą będzie @ no ale nic, nie wiem co jest grane, może dzisiaj lub jutro rano zrobie kolejny test ? Chyba tyle dni po okresie nie powinno mieć znaczenia czyzrobiego rano czy wieczorem .
Hmm... dziwne
Czekaj cierpliwie albo testuj, sama już nie mogę się doczekać twojego wyniku

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Jestem po powtórnej becie, poszłam tam wydać tylko kasę bo poprzedni wynik jak teraz popatrzyłam na normy ( odebrałam wersję papierową) nie daje nawet złudzeń że mogło by się coś zadziać.
Normy lab:
<5 mIU/ml kobiety nie będące w ciąży
201,64-225000,00 -1-10 tydzień
22536,49>225000,00- 16-22 tydzień
8006,62-50238,60 - 16-22 tydzień
1599,80-49412,65 -23-40 tydzień
Kiedy masz wynik? Trzymam kciuki, żeby tym razem beta była wyższa niż 5 mLU/ml

Mmmm.... robię gyrosa
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 12:37   #86
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Benetta - ty rzeczywiście zrób test, bo tam może jakiś mały łobuz się zagnieździł
Malinka - ja tam czekam na kolejny wynik bety!
Komorowska - jak mi koleżanka ostatnio zaczęła opowiadać o biurokracji w PL to aż się w głowie nie mieści... ona chce tylko wybudować dom i zamiast ułatwić jej wydanie kupy kasy na to, to prawie minie rok i nic nie ruszyło bo zbiera tylko pozwolenia na pozwolenia itd...
Gawa - po 8 dniach to spokojnie możesz robić o każdej porze. A tobie często zdarzają się takie opóźnienia? bo to chyba nie pierwszy raz prawda?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 13:14   #87
sylwusia0411
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 147
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Witam sie i ja mam nadzieje ze ten watek bedzie szczesliwy bo juz starajacych jest coraz mniej.

malinka1984 jak masz brac Clo bo ja biore od 5 go 9 dc i pecherzyk rosnie mi i na szczescie peka.

Dół trochę mija ,ale i tak jest ciężko wczoraj spotkałam sie z kolezanka i jej gin mowila zeby isc na impreze wypic i zaszalec z tz hehe
__________________
11,11,2010 zaręczyny
10,09,2011
sylwusia0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 14:05   #88
kOmorowska
Rozeznanie
 
Avatar kOmorowska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 529
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

No zgadzam się Małgoś_12 biurokracja jest okropna.
Dodam tylko, że jestem w trakcie załatwiania dwóch pozwoleń...na ten właśnie pawilon handlowy i na dobudowanie salonu 30 m2 (nasz domek ma niecałe 70 m2-stare budownictwo ale jakością wykonania niejeden nowy budynek przewyższa) i jeszcze pozwolenia od GDDKiA na usytuowanie ogrodzenia (jak dostanę to dopiero muszę zgłosić jeszcze ten fakt do Starostwa).
W Polsce nic nie przebije biurokracji.
Mam pytanie do mam
Czy 23t0d to nie za późno na połówkowe?
__________________

24.12.2013 - Natalia

kOmorowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 14:15   #89
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Sylwusia0411 ja mam brać od 2-6dc.
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 14:33   #90
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Są już z nami przyszłe mamy,o nowe brzuszki się staramy.Starania o pierwsze dzi

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
No zgadzam się Małgoś_12 biurokracja jest okropna.
Dodam tylko, że jestem w trakcie załatwiania dwóch pozwoleń...na ten właśnie pawilon handlowy i na dobudowanie salonu 30 m2 (nasz domek ma niecałe 70 m2-stare budownictwo ale jakością wykonania niejeden nowy budynek przewyższa) i jeszcze pozwolenia od GDDKiA na usytuowanie ogrodzenia (jak dostanę to dopiero muszę zgłosić jeszcze ten fakt do Starostwa).
W Polsce nic nie przebije biurokracji.
Mam pytanie do mam
Czy 23t0d to nie za późno na połówkowe?
Ja jestem przyszłą mamuśką, ale w książce wyczytałam, że najlepiej przeprowadzić je pomiędzy 20a 22 tc. Ja swoje mam wyznaczone na 21t2d

Sylwusia - ty już długo bierzesz clo czy dopiero zaczynasz?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 21:27:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.