Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 19:56   #1
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25

Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?


Postanowilismy z TZ pojechac do grecjii w podroz poslubna, wybor padl na Cyklady a dokladnie na wyspe Santorini. Urzekla mnie jednym slowem i jest dla mnie rajem na ziemi.. Biale budynki, klify, niebieskie niebo i woda przecudnie czysta to cos co pragne zobaczyc na wlasne oczy

Poszukuje osoby, ktore byly tam, zwiedzily ta wyspe, moga polecic jakis tani hotel 3 gwiazdkowy, o luksusie az tak bardzo mi nie zalezy, ale wiadomo chce miec poczciwe lozko, lazienke, klime zeby moc tam przezyc upal moge zrezygnowac z basenu przed hotelem, bo prawdopodobnie i tak calymi dniami w domu mnie nie bedzie

Wycieczka z biura podrozy, to koszt ponad 3,5 tys zlotych od osoby, ja wyliczylam ze jadac na tzw 'pale' moglabym zaplacic ok. 4500 zl za dwie osoby na 14 dni, zakladajac ze znajde hotel w ktorym noc kosztuje maks 50 Euro

No dziewczynki i chlopacy help!!
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 20:06   #2
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

Ja chyba niewiele Ci pomogę, bo na Santorini byłam tylko na 1-dniowej wycieczce, kiedy byłam na wakacjach na Krecie. Ale nie chciałabym tam spędzić całych swoich wczasów. Po pierwsze jest potwornie gorąco, o wiele bardziej, niż na, że tak powiem, pełnym lądzie (Kreta to niby też wyspa, ale klimat zupełnie inny). Pełna ekspozycja na słońce, prawie nie ma tam cienia Poza tym chyba wszelkie ośrodki turystyczne są położone wysoko, a na plażę trzeba zejść na sam dół - albo po kilkuset schodach, albo na osiołku, który może Cię zrzucić za murek (no cóż, lot głową w dół też może być atrakcyjny :P). Taka sama droga na górę Do zwiedzania też tam mało co jest, ale zawsze można gdzieś popłynąć... chociaż świeżo upieczonemu małżeństwu to chyba wiele do szczęścia nie potrzeba
Przepraszam, że nie mogę Ci udzielić konkretnych rad, ale chciałam podzielić się wrażeniami
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 20:14   #3
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987
Ja chyba niewiele Ci pomogę, bo na Santorini byłam tylko na 1-dniowej wycieczce, kiedy byłam na wakacjach na Krecie. Ale nie chciałabym tam spędzić całych swoich wczasów. Po pierwsze jest potwornie gorąco, o wiele bardziej, niż na, że tak powiem, pełnym lądzie (Kreta to niby też wyspa, ale klimat zupełnie inny). Pełna ekspozycja na słońce, prawie nie ma tam cienia Poza tym chyba wszelkie ośrodki turystyczne są położone wysoko, a na plażę trzeba zejść na sam dół - albo po kilkuset schodach, albo na osiołku, który może Cię zrzucić za murek (no cóż, lot głową w dół też może być atrakcyjny :P). Taka sama droga na górę Do zwiedzania też tam mało co jest, ale zawsze można gdzieś popłynąć... chociaż świeżo upieczonemu małżeństwu to chyba wiele do szczęścia nie potrzeba
Przepraszam, że nie mogę Ci udzielić konkretnych rad, ale chciałam podzielić się wrażeniami
Kasiu, dziekuje ze napisalas bo to tez jest porada
Prawde mowiac, tez bierzemy pod uwage Krete i wypad na Santorini, zdania sa podzielone, jedni mowia ze nie warto spedzac tam 2 tygodni inni mowia ze warto, moj TZ byl na Krecie i chetnie wroci tam jeszcze raz, bo jest tam niby wiecej do zwiedzenia, ja nie bylam wiec bede chlonac wszystko co tam zobacze. Moze faktycznie zrobie tak jak mowisz. Kreta docelowo, a wypad na Santorini na jednodniowy pobyt. Jade tam w polowie sierpnia, ponoc zaczynaja sie wtedy tam wiatry i nie bedzie tam az tak goraco. chociac co tam, ja tam lubie slonce

Kasiu, a moglabys mi wyslac jakies foty z Santorini?? oczywiscie jesli masz je gdzies pod reka, widzialam wprawdzie na necie rozne foty ale czasem warto sie przyjrzec troszke wiekszemu formatowi niz patrzec na male okienko w internecie.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 20:20   #4
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987
Ja chyba niewiele Ci pomogę, bo na Santorini byłam tylko na 1-dniowej wycieczce, kiedy byłam na wakacjach na Krecie. Ale nie chciałabym tam spędzić całych swoich wczasów. Po pierwsze jest potwornie gorąco, o wiele bardziej, niż na, że tak powiem, pełnym lądzie (Kreta to niby też wyspa, ale klimat zupełnie inny). Pełna ekspozycja na słońce, prawie nie ma tam cienia Poza tym chyba wszelkie ośrodki turystyczne są położone wysoko, a na plażę trzeba zejść na sam dół - albo po kilkuset schodach, albo na osiołku, który może Cię zrzucić za murek (no cóż, lot głową w dół też może być atrakcyjny :P). Taka sama droga na górę Do zwiedzania też tam mało co jest, ale zawsze można gdzieś popłynąć... chociaż świeżo upieczonemu małżeństwu to chyba wiele do szczęścia nie potrzeba
Przepraszam, że nie mogę Ci udzielić konkretnych rad, ale chciałam podzielić się wrażeniami
Tak dokladnie Tez bylam tam tylko na 1-dniowej wycieczce ale spieklam sie niesamowicie Chyba nigdy nie bylam na takim strasznym upale! Naprawde, cienia jest bardzo malo a na plaze (raczej nikla) trzeba rzeczywiscie zejsc kilkaset schodkow, przejechac osiolkiem lub (o czym nie wspomniala moja poprzedniczka ) zjechac kolejka linowa - to chyba najlepsze rozwiazanie. Ogolnie widoki przepiekne, ale klimat bardzo uciazliwy Bardzo podobaly mi sie rafy koralowe widoczne nawet z gory cudenko! Ogolnie polecam, ale jezeli jestes wrazliwa na zbyt wysokie temperatury to nie ryzykowalabym Kilka osob z naszej wycieczki poprostu padlo tam po kilku godz, a co dopiero po kilku/kilkunastu dniach!

Pozdrawiam i zycze udanego wyjazdu
__________________
confusion girl



*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 20:24   #5
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Ze swojego pobytu nie mam zeskanowanych fotek, ale w ostatnie wakacje moja mama była tam ze swoim mężem też tak jakby w podróży poślubnej, więc wrzucę kilka fotek - i z Krety, i z Santorini, tylko muszę je pozmniejszać
Jak ja płynęłam na tą wycieczkę jakimś promem, to podróż trwała ok. 7 godzin w jedną stronę (na szczęście w cenie jest posiłek w jedną i w drugą stronę) i wychodziło, że na Santorini są tylko jakieś 3 godz. pobytu, ale teraz podobno pływa jakiś stateczek "ekspresowy" , chyba w 2 godz. jest na miejscu.


Edit: Anisiu, może lepiej podaj mi swojego maila, tu lub na PW, bo jak zmniejszę te fotki to zobaczysz na nich tyle, ile na tych w internecie

Post wysłał się 2 razy, więc zastąpię go innym:

fotki poszły
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2006-08-15 o 10:27 Powód: post pod postem
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 21:17   #6
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987
Post wysłał się 2 razy, więc zastąpię go innym:

fotki poszły
Kasiu, wielkie dzieki

fotki przecudne

bedzie wiec Kreta z wypadem do Santorini
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 22:10   #7
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

Bylam na Krecie i nie skorzystalam z wycieczki do Santorini... Do dzis tego zaluje! Santorini jest przepieknym miejscem z typowa grecka architektura (biale domki kryte niebieskimi kopulami)... Zycze udanej podrozy poslubnej! Miejsce jest idealne!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 14:59   #8
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Bylam na Krecie i nie skorzystalam z wycieczki do Santorini... Do dzis tego zaluje! Santorini jest przepieknym miejscem z typowa grecka architektura (biale domki kryte niebieskimi kopulami)... Zycze udanej podrozy poslubnej! Miejsce jest idealne!
Ivvonko, dziekuje!!!

Dzis juz bylam w biurze podrozy Itaka, zapytac sie o wycieczke
Kreta w sumie droga nie jest 2 tyg, 2 tys zlotych w 3 gwiazdkowym hotelu
a na Santorini zrobimy sobie sami wypad
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 15:31   #9
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

Cytat:
Napisane przez Anisia25
Ivvonko, dziekuje!!!

Dzis juz bylam w biurze podrozy Itaka, zapytac sie o wycieczke
Kreta w sumie droga nie jest 2 tyg, 2 tys zlotych w 3 gwiazdkowym hotelu
a na Santorini zrobimy sobie sami wypad
Na pewno warto zobaczyc Santorini, lecz takze na samej Krecie jest wiele ciekawych miejsc i zabytkow:

- slynny palac Minosa
- muzeum w Heraklionie (m.in. dysk z Fajstos, malowidla pochodzace z palacu Minosa, jak np. slynna "Paryzanka" i inne zabytki bogatej kultury kretenskiej, ktora przeciez poprzedzala Grecje antyczna i byla zrodlem wplywow)

Jesli chodzi o rozrywke, to dobrym miejscem bedzie Hersonissos - grecka "Ibiza"

Jeszcze raz gratuluje wyboru Pozdrawiam serdecznie!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 15:43   #10
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Na pewno warto zobaczyc Santorini, lecz takze na samej Krecie jest wiele ciekawych miejsc i zabytkow:

- slynny palac Minosa
- muzeum w Heraklionie (m.in. dysk z Fajstos, malowidla pochodzace z palacu Minosa, jak np. slynna "Paryzanka" i inne zabytki bogatej kultury kretenskiej, ktora przeciez poprzedzala Grecje antyczna i byla zrodlem wplywow)

Jesli chodzi o rozrywke, to dobrym miejscem bedzie Hersonissos - grecka "Ibiza"

Jeszcze raz gratuluje wyboru Pozdrawiam serdecznie!
dziekuje mam nadzieje ze bedzie pieknie
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 02:33   #11
Darien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 268
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

A ja się wyłamię - spędziłam na Santorini 2 tyg. w zeszłym roku- to było moje marzenie by tam właśnie pojechać Polecam bardzo- na podróż poślubną jak znalazł, bardzo romantycznie i zjawiskowo!

Co do klimatu- trudno mi powiedzieć- ja spędziłam tam drugą połowę maja i szczerze mówiąc uważam jeżdżenie do ciepłych krajów w sierpniu za nieporozumienie- dlatego ja już za miesiąc znów będę w Grecji

Co do plaży, dziewczyny nie mają racji- to są wnioski po 3 godzinnej wycieczce Plaże są łatwo dostępne, bez żadnego wspinania, tyle, że od zewnętrznej strony wyspy a nie od caldery! I jest ich dużo!
Natomiast pierwsze słyszę by była tam rafa koralowa- no przysięgam, niemożliwe- to jest chyba za chłodne morze Jest za to wulkan i to czynny!

Na zwiedzanie trzeba liczyć minimum 3-4 dni, lepiej rozłożyć to w czasie Wypad z Krety da Wam tylko ogólny obraz, choć lepsze to, niż w ogóle nie zobaczyć Santorini

Anisia, jeśli chcesz dokładniejszych informacji i fotki to pisz na maila: dag657@interia.pl, mam 2000 fotek
Darien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-14, 11:24   #12
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

Dokładnie ta sama porada z mojej strony. Byłam na cudownych wakacjach na Krecie i na cudownej dwudniowej wycieczce na Santorini i absolutnie nie wybrałabym się tam na wczasy z jednego bardzo prostego powodu: nie widziałam tam ładnych plaż. Za to zachody słońca- najcudowniejsze jakie w życiu widziałam
Ogólnie Kreta mnie bardziej urzekła Choć Santorini zapada w pamięć na zawsze...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 17:40   #13
Lavante
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

kasiek 1987..hehe..ja tez bylam na 1 dniowej wycieczce na santorini jak bylam na krecie..hehe....i powiem..że jedne dzien wystarczyl spokojnie zeby zobaczyc to co trzeba..tobardzomaleńka wyspeka..wiem ze w katalogach biur podrozy prezentują wspaniale zdjecia..biale budynki, zachody slonca..ale mysle ze 3 dni to max zeby juz dokladnie zwiedzic tą wyspe..bo nie ma tam tak naprawde nic fascynującfego jak too tmy przekonują w biurach..moze naprawde wybierzesie na inna wyspe np. krete czy rodos a na santorini wybierz siue na taką wycieczke ..katamaranem plynie sie tak ok 2 g..zobaczysz tą wyspe i powiesz, że ją: zaliczylas boja tam nie chcialabym poleciec na tydzien lub dwa...
Lavante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:32   #14
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

buuu, a ja na santorini nie doplynelam ;( bo miejsca na promie byly wykupione do konca sierpnia!!!! natomiast w hotelu proponowali nam wycieczke za jedyne 115E od osoby, wiec to nam sie nie oplacalo w ogole, wiec zrezygnowalismy i obiecalismy sobie, ze kiedys tam sobie pojedziey Krete zwiedzilam wzdluz i wszerz, zrobilismy ok. 1500km wypozyczonym samochodem plaza Thalassarna utkwila mi w pamieci bo wyglada jak rajska wyspa )) foty wktrotce my zatrzymalismy sie w Kissamoss (Kastelli) a jak wy? ;>
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:52   #15
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

Cytat:
Napisane przez Anisia25
my zatrzymalismy sie w Kissamoss (Kastelli) a jak wy? ;>
ja byłam w Heraklionie i bardzo mi się podobał. Dużo możliwości...miejsc rozrywki i wypoczynku...Kreta to chyba moja ulubiona wyspa grecka, a trochę już ich pozwiedzałam...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 16:06   #16
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

tez bylam w heraklionie jak zwiedzilismy knossos przyznam ze port jest bardzo ladny, ten zardzewialy zatopiony czesciowo wrak statku - super!! pieknie czyste wody, po prostu slicznie

wawoz Samarie rowniez przeszlam, tyle ze dzis mam potworne zakwasy w lydkach... chodze jak staruszka

Polecam wam jednak zachodnia czesc Krety Chania (przepiekne miasto), Rowniez polecam Plakias, Spili i Agia Galinii, plaze w Matali otoczona skalami z katakumbami!!! Wspomniana przeze mnie plaze falassarna (badz thalassarna) do dzis wymiekam czytajac te greckie bukwy rozowe piaski na elafonisi, ciekawa wysepka, bo rozdzielona morzem i mozna przejsc z jednej wysepki na druga wlasnie morzem, gdzie woda siega do pasa
Przepiekny jest polwysep Gramvousa chwilami czulam sie jak w raju no i Rethymon
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:00   #17
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

Podnosze watek.
Zamarzylo mi sie Santorini w czerwcu, patrze powoli na hotele i najczesciej powtarzaja sie miejsca Kamari albo Perissa - gdzie lepiej sie zatrzymac?

Bede b. wdzieczna jesli osoby, ktore tam byly zechca podzielic sie wrazeniami .
Camomile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 08:57   #18
s_sara@wp.pl
Przyczajenie
 
Avatar s_sara@wp.pl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

witam,
obydwie miejscowosci sa przy plazy, obydwie sa urocze i maja swoje zalety ... bez roznnicy gdzie sie zatrzymasz. Kamari jest blizej centrum, ale z obydwu miejsc bedziesz musiala jechac autobusem.
s_sara@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 17:42   #19
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

Byłam ... zwiedziłam... i będę każdego namawiać aby zobaczył tę wyspę ))
__________________
62->61->60->59->58->57
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 16:48   #20
bonaqua84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 33
Smile Dot.: Santorini Grecja.. poszukuje informacji, kto byl?

Tak, Santorini rewelacja...
Byłam 2005 roku kilka dni na kempingu, był to mój pierwszy kontakt z Grecją, dopłynęliśmy tam promem za ok 12 euro z Aten, na miejscu wynajęliśmy skuter (koszt ok 15 euro za dobę) co bardzo ułatwiło podróżowanie. Gorąco polecam!
__________________
bonaqua
bonaqua84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 08:15   #21
Monika_Mieszkowicz
Przyczajenie
 
Avatar Monika_Mieszkowicz
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 13
Santorini - Grecja

Strasznie marzy mi się wycieczka na Santorini. Wiecie może jakie biuro podróży ma oferty, bo przejrzałam juz parę katalogów i nic.

A co z cenami? Ile trzeba byłoby przygotować na tygodniowy wyjazd?
Monika_Mieszkowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 09:25   #22
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Santorini - Grecja

niestety nie wiem ale sami zastanawiamy się nad Santorini w podróż poślubną
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 11:47   #23
Monika_Mieszkowicz
Przyczajenie
 
Avatar Monika_Mieszkowicz
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 13
Dot.: Santorini - Grecja

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
niestety nie wiem ale sami zastanawiamy się nad Santorini w podróż poślubną
Oglądałam kiedyś na tvn style program o babeczce, która organizuje ślub, wesele i miesiąc miodowy właśnie na Santorini. Z tego co pamiętam o koszty nie były jakieś ogromne. Mówiła, że jedynym problemem jest sprowadzenie tam gości i ze najlepiej zrobić kameralne wesele tylko dla najbliższych. Jeśli chcesz o tym poczytać to daj znać , postaram się znaleźć coś na ten temat
Monika_Mieszkowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 12:04   #24
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Santorini - Grecja

Cytat:
Napisane przez Monika_Mieszkowicz Pokaż wiadomość
Oglądałam kiedyś na tvn style program o babeczce, która organizuje ślub, wesele i miesiąc miodowy właśnie na Santorini. Z tego co pamiętam o koszty nie były jakieś ogromne. Mówiła, że jedynym problemem jest sprowadzenie tam gości i ze najlepiej zrobić kameralne wesele tylko dla najbliższych. Jeśli chcesz o tym poczytać to daj znać , postaram się znaleźć coś na ten temat
ja tylko myślałam o po dróży tam bo wesele chce w Polsce, już mam umowy wszędzid
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 12:10   #25
Monika_Mieszkowicz
Przyczajenie
 
Avatar Monika_Mieszkowicz
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 13
Dot.: Santorini - Grecja

Najlepiej z niemieckich biur podróży, bo wychodzi najtaniej. Tylko nie wiem czy maja takie oferty .
Monika_Mieszkowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 16:09   #26
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Santorini - Grecja

Ja wlasnie jestem w podrozy poslubnej na Santorini! Jest pieknie Jak byscie mialy jakies pytania to piszcie!
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 16:17   #27
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Santorini - Grecja

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Ja wlasnie jestem w podrozy poslubnej na Santorini! Jest pieknie Jak byscie mialy jakies pytania to piszcie!
zazdroszczę
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 16:39   #28
Monika_Mieszkowicz
Przyczajenie
 
Avatar Monika_Mieszkowicz
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 13
Dot.: Santorini - Grecja

Jak wrócisz to czekamy na zdjęcia
Monika_Mieszkowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 23:00   #29
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Santorini - Grecja

Melduje ze juz wrocilam
Bylo wspaniale. Pyszne jedzenie, piekne zachody slonca, plaze z czarnym piaskiem. Mielismy wynajety samochod na 5 dni i zjechalismy praktycznie cala wyspe. Oia jest przepieknym miasteczkiem, ale tlumy turystow i dwukrotnie wyzsze ceny skutecznie odstraszaja. Nam osobiscie bardzo podobala sie Fira. Bylismy na okolo 15 plazach, na okolo 10 z tych 15 nie bylo zywej duszy wiec cala plaza byla nasza Nasza ulubiona to Perissa. Jakbyscie mialy jakies pytania to piszcie.
Zalaczam obiecane fotki:
1 i 2- Widok z naszego hotelu
3 i 6- Oia
4 i 5- plaze
7- Jedna fotka z naszego slubu na Krecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (72,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (66,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (109,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (111,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (112,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k6.jpg (79,8 KB, 68 załadowań)
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 09:35   #30
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Santorini - Grecja

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Melduje ze juz wrocilam
Bylo wspaniale. Pyszne jedzenie, piekne zachody slonca, plaze z czarnym piaskiem. Mielismy wynajety samochod na 5 dni i zjechalismy praktycznie cala wyspe. Oia jest przepieknym miasteczkiem, ale tlumy turystow i dwukrotnie wyzsze ceny skutecznie odstraszaja. Nam osobiscie bardzo podobala sie Fira. Bylismy na okolo 15 plazach, na okolo 10 z tych 15 nie bylo zywej duszy wiec cala plaza byla nasza Nasza ulubiona to Perissa. Jakbyscie mialy jakies pytania to piszcie.
Zalaczam obiecane fotki:
1 i 2- Widok z naszego hotelu
3 i 6- Oia
4 i 5- plaze
7- Jedna fotka z naszego slubu na Krecie

piękneeee
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 12:40:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.