Połączmy siły Mamy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-01, 13:07   #1
urszulka_d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Thumbs up

Połączmy siły Mamy!


Zazwyczaj nie udzielam się na forach, ale postanowiłam zrobić wyjątek w szczytnym celu
Chciałam prosić wszystkie szczęśliwe mamy o wsparcie tych, dla których los nie był taki łaskawy. Postanowiłam osobiście zwrócić się z apelem do wszystkich mam o pomoc, ponieważ sama doświadczyłam takiego wsparcia Ale przechodzę do meritum. Nie wiem czy, któraś z Was słyszała o portalu www.domore.pl? Jest to charytatywna stronka, na której można zbierać pieniądze na potrzebujące dzieci, schroniska itp. Założyłam tam profil dziecka i szczerze polecam. Zgłosiła się do mnie grupa mam organizująca wyprawę rowerową, która założyła przy tej okazji akcję charytatywną na rzecz mojej Anulki. Rowerowe mamy zebrały 2 tys. zł co pozwoliło w dużej części pokryć turnus rehabilitacyjny córeczki. Aktualnie kolega z pracy męża planuje pobiec w maratonie dla Anulki, aby zebrać jeszcze więcej. Są to drobne akcje, które bardzo pomagają nam w regularnej rehabilitacji Anulki. Nie będę prosić o wsparcie dla siebie, bo wystarczająco dużo na chwilę obecną go dostałam. Ale jest jeszcze wiele dzieci, które takiej pomocy potrzebują. Mając niepełnosprawne dziecko ciężko podjąć pracę. Ja mam męża, który pracuje, a i tak jest ciężko. Możemy pomóc tym Mamom, które są w gorszej sytuacji i naprawdę tej pomocy potrzebują. Jeśli biegniecie w maratonie, odchudzacie się, rzucacie palenie czy bierzecie ślub możecie zakładajcie proszę takie akcje na inne dzieciaki.
Chętnie posłużę radą i wsparciem
urszulka_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 11:25   #2
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: Połączmy siły Mamy!

Nie słyszałam wcześniej o tej stronie ale pomysł naprawdę super.Poczytam i na pewno się dołączę
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.