Mamusie październikowe 2015, część 4 :) ! - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-19, 14:59   #4981
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
położna powiedziała, żeby wziąć bo jak długi poród to pozwalają kosteczkę czy 2 pocycać sobie żeby dostać kopa energetycznego jak brak sił, ale musi być własnie ta dobra min 70% kakao
Aha w lidlu jest taka jedna dobra ma chyba 75% zawartości kakao. To też się zaopatrzę
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 16:13   #4982
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Wez, moj Tż chyba nigdy nie uslyszal od niej niczego milego poza "masz szczescie ze Cie chce, bo ja przeciez jestem taka oh i ah" I chyba dlatego z nia byl, no straszna omamiara. Jak sie zaczelam z nim spotykac 2 lata po rozstaniu to nadal mial pewne urazy przez nią, strasznie próbowal mi udowadniac (bez powodu) ze nie jest nikim co z początku rzutowalo na nasza relacje A ta pinda wiecie co? Jak juz bylismy razem potrafila mu nagle wyslac sms typu "Nie brakuje ci czegos w łożku?" I rzucam zaklęcie, niech przejmie rozstępy nasze i calego świata, wory cellulitu i gremlina twarz A my będziemy piękne i urocze
matko co za larwa niech cellulit będzie z nią

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
try to moze nie bedzie tak zle.

Piszecie o wadze to poszlam sie wlasnie zwazyc i dotychczas przytylam od poczatku ciazy lacznie 4kg Ale nie wiem ile w tym prawdy bo zawsze wazylam sie na wadze gina
ja w porywach 2kg do przodu, strasznie mnie to martwi dobrze, że wizyta za tydzień..

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez EMI2014 Pokaż wiadomość
Hej!
Właśnie smoczki... jakie kupujecie?
ja lovi
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 17:12   #4983
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Zastrzelę się
chciałam klepnąć zakupy na allegro z koszyka u jednego sprzedawcy. Naprodukowałam wiadomość, klepnęłam i wyskoczyło, że coś niedostępne i czy kontynuować i klepnęłam znowu i coś się pomieszało i mi kupiło wszystko po 2 razy i podsumowało na 400zł a ja już chciałam mieć te zakupy z głowy i tylko paczkę odebrać. I nie wiem co teraz
W dodatku 5 min później Tż wrócił z młodym ze spaceru, chciałam sie pożalić a on na mnie nawarczał że on nic tam nie zrobił, więc nie jego wina i mam spadać.
Całe osiedle chyba słyszało jak mu nawciskałam.
Mam doła buuuu.
Ja w zeszłym tygodniu też miałam taką sytuację z allegro. Po zaplaceniu wyskoczył komunikat o błędzie, ale pieniądze z banku już poszły, więc olałam anulowałam błąd. Sprawdziłam czy wpłata poszła została zarejestrowana w moich wpłatach na allegro i olałam. Wszystko było dobrze, wiadomości O przesyłce poszły do sprzedających, pieniądze tez.
Cytat:
Napisane przez blindness_94 Pokaż wiadomość
Ja do torby szpitalnej mam podkłady, majtki jednorazowe i trzy koszule. Nie piszę tu o rzeczach, które wezmę z domu typu klapki czy szczoteczka do zębów.
Podkładów wezmę całą paczkę, czyli 10. W razie czego tż podejdzie do apteki i dokupi.
Co do przedwczesnych porodów, to ostatnio na jakimś wątku na wizażu czytałam, że od 34 czy 35 tygodnia lekarze już nie robią wszystkiego, co w ich mocy, żeby zatrzymać akcję porodową. Ile w tym prawdy, tego nie wiem.
Dokończyłam dzisiaj spisywać wszystko, co nam jeszcze brakuje do wyprawki. Pokazałam tżtowi, to się zapytał, czy to wszystko jest konieczne, ale potem stwierdził, że damy radę.
Wtedy podają tylko sterydy na rozwój płuc i tyle. Jak się skończy 36 tydzień to ciąża jest donoszona.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 17:52   #4984
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

O matko co za duchota Przespałam się chwilę, wstałam i nawrzeszczałam na męża nie wiadomo o co No i musiałam przepraszać, bo mi było głupio. Wkurzające te hormony

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość

ja w porywach 2kg do przodu, strasznie mnie to martwi dobrze, że wizyta za tydzień..[COLOR="Silver"]
A poprzednio normalnie przybierałaś? Może taka Twoja uroda A 2 kg to macica, wody i dzidzia Położna mówiła o babce, która od połowy ciąży żyła prawie na sałacie i wodzie takiej cukrzycy dostała, schudła sporo a dzidzia zdrowa się urodziła
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 17:52   #4985
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Nie ruszam. Napisałam maila z prośbą o pomoc w odkręceniu.
Tylko zła jestem na siebie i na allegro, że tak się namotało i że nie mogę tego w prosty sposób zakończyć
A Tż mnie wkur... bo sam niczym się nie interesuje, nic nie kupi, jakby go dziecko nie obchodziło w ogóle bo wszystko się samo kupi, a nawet głupiego: będzie ok, nie przejmuj się nie usłyszę, tylko fochy.
A dziecko się mnie pyta czemu płaczę i czy to przez niego
ja tak miałam z 2 miesiące temu , zadzwoniłam do gościa powiedziałam co i jak , przysłał tak jak my się ugadali towar , ale widocznie tej drugiej oferty błędnej nie anulował i dostałam ostrzeżenie z allegro że nie zapłaciłam za transakcje

Daisy zadzwoń do dr P, zapytaj przecież cie nie zbije , a myśle że znajdzie czas jak tylko będzie chciał
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia

Edytowane przez gosiek0388
Czas edycji: 2015-07-19 o 17:55
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 18:15   #4986
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

hej!

Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość

[/COLOR]Moja kolezanka z terminem na wrzesien urodzila w piatek ;/
jeju malutkie dzieciątko, ale widzę że pisałaś że raczej wszystko dsobrze u nich

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość

I sobie wymyśliłam, że może zamiast jednej koszuli kupię piżamkę do karmienia
ja też planuję wziąć piżamkę, bo to w sumie moze być normalna a nie specjalna bo podnosi się bluzkę i się karmi, a z piżamy w domu skorzystam bo śpię w nich a w koszulach rzadko

no i też muszę się wziąć za jakąś listę wyprawkową

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość

Dziewczyny co do torby, to glupie pytanie mam: wiem ze zwykle pakuje sie jedna dla siebie i druga dla dziecka, ale czy moge zapakowac wszystko do jednej? Bo mam ogroooomna torbe podrozna i na bank wszystko dla mnie jak i dla dziecka tam powinno wejsc Ale nie wiem czy np. w szpitalu by sie nie pluli o to? A nie bardzo widzi mi sie kupowac jeszcze nowa torbe bo i tak jej raczej wiecej nie wykorzystamy
ja miałam ostatnio jedną ale u mnie w szpitalu dla dziecka potrzebne były tylko mokre chusteczki i pieluchy a ubranka dawali, podkłady na łóżko też dawali więc w sumie niewiele trzeba było mieć dowiedz się co potrzebujesz brać do szpitala a co oni dają

Cytat:
Napisane przez EMI2014 Pokaż wiadomość
Hej!
Właśnie smoczki... jakie kupujecie?
ja mam smoczek aventa siostrze został jeden nowy nierozpakowany i mi dała bo jej malutka już nieużywa. Julce pasował avent, a Karol żadnych smoczków nie tykał
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 19:32   #4987
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
O matko co za duchota Przespałam się chwilę, wstałam i nawrzeszczałam na męża nie wiadomo o co No i musiałam przepraszać, bo mi było głupio. Wkurzające te hormony

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------



A poprzednio normalnie przybierałaś? Może taka Twoja uroda A 2 kg to macica, wody i dzidzia Położna mówiła o babce, która od połowy ciąży żyła prawie na sałacie i wodzie takiej cukrzycy dostała, schudła sporo a dzidzia zdrowa się urodziła
Mala może w końcu spadnie deszcz u mnie narazie fajny wiaterek jest
Czekam z utęsknieniem na deszcz
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 19:36   #4988
natalitka1988
wkręcona :)
 
Avatar natalitka1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 696
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Siema!
W końcu pożegnałam ostatnich gości... uf... duchota...
U nas przeszła 30 minutowa wichura i narobiła wiele szkód... jedną osobę zabiła!!

Szukam pościeli do łóżeczka i nic mi w oko nie wpadło! nie mam już sił.. muszę po sklepach pojeździć...

I od wczoraj zauważyłam, że siarka z cycków mi leci... to wcześnie czy tak normalnie? jesteśmy w połowie 27 tyg...
__________________
Czekamy na naszą kochaną kruszynkę
natalitka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 19:48   #4989
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

U nas też była burza. A teraz tęcza znajomi byli na wesele prosić, ale prwnie nie pójdoziemy bo to we wrześniu.

Ej no wkurzyłam się ja akurat biore MamaDHA i wcześniej płaciłam 30 zl a teraz podrozaly do 40. Kurcze to ponad 30%.
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 19:57   #4990
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym tygodniu też miałam taką sytuację z allegro. Po zaplaceniu wyskoczył komunikat o błędzie, ale pieniądze z banku już poszły, więc olałam anulowałam błąd. Sprawdziłam czy wpłata poszła została zarejestrowana w moich wpłatach na allegro i olałam. Wszystko było dobrze, wiadomości O przesyłce poszły do sprzedających, pieniądze tez.
Ja na szczęście nie doszłam do etapu płacenia, bo bym się pochlastała jakby mi ponad 200zł dodatkowo poszło. Poczekam do jutra, to powinien sprzedawca mail odebrać i coś poradzi może. To ten r_p77 polecany tutaj

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
ja też planuję wziąć piżamkę, bo to w sumie moze być normalna a nie specjalna bo podnosi się bluzkę i się karmi, a z piżamy w domu skorzystam bo śpię w nich a w koszulach rzadko
Ja znalazłam taką http://allegro.pl/pizama-do-karmieni...043872303.html i na razie rozważam pomysł

Elve pisałaś coś o koszulach z rękawkami, że problem z nimi. Ale nie rozumiem co masz na myśli rękawy nic nie mają do karmienia - kopertowy dekolt się rozchyla, a w biustonoszu jedną ręką odpina miseczkę
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 20:08   #4991
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez natalitka1988 Pokaż wiadomość

I od wczoraj zauważyłam, że siarka z cycków mi leci... to wcześnie czy tak normalnie? jesteśmy w połowie 27 tyg...
Normalnie Mi zaczęła lecieć już w 16tyg
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 20:23   #4992
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Mala może w końcu spadnie deszcz u mnie narazie fajny wiaterek jest
Czekam z utęsknieniem na deszcz
Właśnie u mnie zaczęło padać. A przed chwilą tak tąpnęło mocno aż się przestraszyłam, a wychowana na wstrząsach kopalnianych. Odczułaś też u siebie?

Cytat:
Napisane przez natalitka1988 Pokaż wiadomość
Szukam pościeli do łóżeczka i nic mi w oko nie wpadło! nie mam już sił.. muszę po sklepach pojeździć...

I od wczoraj zauważyłam, że siarka z cycków mi leci... to wcześnie czy tak normalnie? jesteśmy w połowie 27 tyg...
Mi też leci ciutkę

A Ty nie chciałaś też tej różowo- szarej w groszki pościeli?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 20:36   #4993
natalitka1988
wkręcona :)
 
Avatar natalitka1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 696
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Właśnie u mnie zaczęło padać. A przed chwilą tak tąpnęło mocno aż się przestraszyłam, a wychowana na wstrząsach kopalnianych. Odczułaś też u siebie?



Mi też leci ciutkę

A Ty nie chciałaś też tej różowo- szarej w groszki pościeli?
chciałam ale juz mi się odwidziało
A znasz we Wrocławiu jakieś super wielkie sklepy z takimi pościelami itp?
a w szpitalu chyba nie można mieć piżamy po porodzie?
__________________
Czekamy na naszą kochaną kruszynkę
natalitka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 20:39   #4994
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
ja też planuję wziąć piżamkę, bo to w sumie moze być normalna a nie specjalna bo podnosi się bluzkę i się karmi, a z piżamy w domu skorzystam bo śpię w nich a w koszulach rzadko
Tylko czy po porodzie naturalnym nie będzie problemu z noszeniem spodni od piżamy?

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Elve pisałaś coś o koszulach z rękawkami, że problem z nimi. Ale nie rozumiem co masz na myśli rękawy nic nie mają do karmienia - kopertowy dekolt się rozchyla, a w biustonoszu jedną ręką odpina miseczkę
Kopertowy tak, ale jak jest w koszulce typu Muzzy, gdzie są te zakładki na dekolcie http://allegro.pl/24h-muzzy-koszula-...490637641.html , to mam wrażenie że to już za dużo roboty i rąk mi będzie brakowało. Zwłaszcza że nie wiem czy będę miała na początku biustonosz do karmienia, obawiam się że nie. Przy koszuli na ramiączkach jest siup, ramiączko/ramiączka w dół i cyc na wierzchu
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 20:39   #4995
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

U mnie właśnie od kilku minut burza z wieeelką wichurą. Aż wyszliśmy na balkon pooglądać. Dawno się tak nie błyskało, aż całe osiedle rozświetlało. Teraz już grzmi trochę dalej, ale leje jeszcze

A my dzisiaj popołudniu zrobiliśmy wypad na krakowski Kazimierz, bo młodzież zażyczył sobie hamburgera. Dopchaliśmy jeszcze frytkami belgijskimi
A potem wizyta w Ikea. Pierwszy raz skorzystaliśmy z punktu porzucania dzieci chociaż godzina to było za krótko, ale i tak większość obeszliśmy sobie bez ogona Mamy regał dla młodego (udało się skorzystać z promocji 10% taniej), matę do wanny, kocyk polarowy jako narzutę na fotel, żeby kota nie drapała pudełeczka i te wkłady do szuflad, itp.
I oczywiście grzechotki dla małej takie jak w załączniku

W czasie zakupów tak mi boleśnie wypychała głowę przez brzuch, że jej zagroziłam w dziale kuchennym, że zaraz jakiś ostry nóż tam znajdę, a Tż zażartował że sama sobie zrobię cesarkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg leka-grzechotka__0237002_PE376216_S4.JPG (49,6 KB, 6 załadowań)
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 20:53   #4996
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Właśnie u mnie zaczęło padać. A przed chwilą tak tąpnęło mocno aż się przestraszyłam, a wychowana na wstrząsach kopalnianych. Odczułaś też u siebie?



Mi też leci ciutkę

A Ty nie chciałaś też tej różowo- szarej w groszki pościeli?
Nie, ja nic nie czułam. Tu rzadko odczuwam, za to jak mieszkałam kilka lat temu w tej miejscowości co Ty to non stop.. strasznie tego nie lubiłam
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 21:47   #4997
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez natalitka1988 Pokaż wiadomość
chciałam ale juz mi się odwidziało
A znasz we Wrocławiu jakieś super wielkie sklepy z takimi pościelami itp?
a w szpitalu chyba nie można mieć piżamy po porodzie?
Ascot, ale w umie tam nie było chyba dużo tych pościeli i BAby Maxx czy jakoś tak ale tam nie byłam. JA nie bardzo chciałam w sklepie kupować, bo źle widać na tych małych obrazeczkach na opakowaniu:/
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tylko czy po porodzie naturalnym nie będzie problemu z noszeniem spodni od piżamy?


Kopertowy tak, ale jak jest w koszulce typu Muzzy, gdzie są te zakładki na dekolcie http://allegro.pl/24h-muzzy-koszula-...490637641.html , to mam wrażenie że to już za dużo roboty i rąk mi będzie brakowało. Zwłaszcza że nie wiem czy będę miała na początku biustonosz do karmienia, obawiam się że nie. Przy koszuli na ramiączkach jest siup, ramiączko/ramiączka w dół i cyc na wierzchu
No nie bardzo spodnie od piżamy do szpitala JAk będzie obchód to będziesz musiała ściągać spodnie i będziesz z gołym tyłkiem, a tak to tylko podwiniesz koszulę na badanko. Tak samo z podmywaniem np tamtum rose po sikaniu jak Cię będzie piekło jak Cię natną. TO nie jest dobry pomysł.

CO do koszuli Muzzy to jakoś źle chyba myślisz bo fajnie się rozchyla gorzej jedną ręką zdjąć ramiączko a ze spuszczonym tylko może być niewygodnie i chyba musisz mieć stanik do karmienia, żeby sobie wkładką włożyć
Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
U mnie właśnie od kilku minut burza z wieeelką wichurą. Aż wyszliśmy na balkon pooglądać. Dawno się tak nie błyskało, aż całe osiedle rozświetlało. Teraz już grzmi trochę dalej, ale leje jeszcze

A my dzisiaj popołudniu zrobiliśmy wypad na krakowski Kazimierz, bo młodzież zażyczył sobie hamburgera. Dopchaliśmy jeszcze frytkami belgijskimi
A potem wizyta w Ikea. Pierwszy raz skorzystaliśmy z punktu porzucania dzieci chociaż godzina to było za krótko, ale i tak większość obeszliśmy sobie bez ogona Mamy regał dla młodego (udało się skorzystać z promocji 10% taniej), matę do wanny, kocyk polarowy jako narzutę na fotel, żeby kota nie drapała pudełeczka i te wkłady do szuflad, itp.
I oczywiście grzechotki dla małej takie jak w załączniku

W czasie zakupów tak mi boleśnie wypychała głowę przez brzuch, że jej zagroziłam w dziale kuchennym, że zaraz jakiś ostry nóż tam znajdę, a Tż zażartował że sama sobie zrobię cesarkę
Jakie fajne te grzechotki
Mnie właśnie też coś boleśnie wypycha, ale raczej doopkę

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Nie, ja nic nie czułam. Tu rzadko odczuwam, za to jak mieszkałam kilka lat temu w tej miejscowości co Ty to non stop.. strasznie tego nie lubiłam
ALe takiego trzęsonka to dawno nie było. Teściom na 4 piętrze się woda z dzbanków powylewała, szafki pootwierały, rzeczy pospadały. TO ja nie chcę sobie wyobrażać co mieli Ci na np 10 piętrze
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 22:24   #4998
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

heej. ale dajecie czadu.
a gdzie kolejna część haloo ?

Cytat:
Napisane przez EMI2014 Pokaż wiadomość
Hej!
Właśnie smoczki... jakie kupujecie?
do butelek lovi, a do ssania mam avent i canpol

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tylko czy po porodzie naturalnym nie będzie problemu z noszeniem spodni od piżamy?


Kopertowy tak, ale jak jest w koszulce typu Muzzy, gdzie są te zakładki na dekolcie http://allegro.pl/24h-muzzy-koszula-...490637641.html , to mam wrażenie że to już za dużo roboty i rąk mi będzie brakowało. Zwłaszcza że nie wiem czy będę miała na początku biustonosz do karmienia, obawiam się że nie. Przy koszuli na ramiączkach jest siup, ramiączko/ramiączka w dół i cyc na wierzchu
'

a po CC tez musi byc koszula? w sumie chyba tak , bo by ta guma od spodni w rane uwierala, dziewczyny po CC a pozniej te szwy nie przeszkadzaja na brzuchu? np jak sie siedzi to tez pewnie nie zaciekawie
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 22:29   #4999
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Ascot, ale w umie tam nie było chyba dużo tych pościeli i BAby Maxx czy jakoś tak ale tam nie byłam. JA nie bardzo chciałam w sklepie kupować, bo źle widać na tych małych obrazeczkach na opakowaniu:/


No nie bardzo spodnie od piżamy do szpitala JAk będzie obchód to będziesz musiała ściągać spodnie i będziesz z gołym tyłkiem, a tak to tylko podwiniesz koszulę na badanko. Tak samo z podmywaniem np tamtum rose po sikaniu jak Cię będzie piekło jak Cię natną. TO nie jest dobry pomysł.

CO do koszuli Muzzy to jakoś źle chyba myślisz bo fajnie się rozchyla gorzej jedną ręką zdjąć ramiączko a ze spuszczonym tylko może być niewygodnie i chyba musisz mieć stanik do karmienia, żeby sobie wkładką włożyć


Jakie fajne te grzechotki
Mnie właśnie też coś boleśnie wypycha, ale raczej doopkę



ALe takiego trzęsonka to dawno nie było. Teściom na 4 piętrze się woda z dzbanków powylewała, szafki pootwierały, rzeczy pospadały. TO ja nie chcę sobie wyobrażać co mieli Ci na np 10 piętrze
Jej to faktycznie. Ja wcześniej na 4 piętrze mieszkałam to się działo.. kiedyś nawet w nocy jak spałam było topniecie i czułam jak łóżko mi lata... Bałam się później zasnąć.. nie fajne przeżycia. Mam nadzieje ze nikt nie ucierpiał. A ostatnio w tygodniu czułam w mojej miejscowości pierwszy raz i to tylko rolety zewnętrzne zaczęły dźwięk wydawać jak w przypadku jak jest wiatr. A tak przez te kilka lat to nic

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

No i kończy Nam się 4 cześć wątku
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 22:36   #5000
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Załóżcie ktoś wątek bo nam zamkną ten i się będziemy szukały.
Maggie może założysz? Wystarczy, że skopiujesz w 1 poście co malinowa naskrobała. Ja już mam Klub więc nie chce jeszcze watku zakładać a Malinowa nam zaspała
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 22:39   #5001
blindness_94
Zadomowienie
 
Avatar blindness_94
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 141
GG do blindness_94
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Eh, byłam dzisiaj w odwiedzinach u rodziców i znowu wkurzona wyszłam :/. Chyba ograniczę nasze kontakty do porodu. Poszło o imię dla MOJEGO dziecka. Najpierw zapytali, czy przemyśleliśmy sprawę imienia (mimo, że jeszcze zanim poznaliśmy płeć było pewne, że jak będzie dziewczynka, to dajemy na imię Kinga), to odpowiedziałam, że już od dawna jest postanowione, że będzie Kinia. To zaczęli stroić miny i twierdzić, że nie podoba im się to imię i czy nie moglibyśmy go zmienić. Powiedziałam, że tż wybierał imię i na pewno nie zgodzi się na zmianę, a poza tym już się przyzwyczailiśmy do Kingi. No to wymyślili sobie swoje imię (Amelia) i stwierdzili, że tak będą dziecko nazywać skoro my nie chcemy zmienić imienia . Potem poszło o drugie imię. Powiedziałam, że prawdopodobnie będzie Nina (no chyba, że jeszcze uda mi się tżta przekabacić na Wierę), to problem zaczęli robić, że drugie imię powinno być po matce albo po jakiejś babci. Że ja mam drugie imię po mamie, więc malutka też powinna drugie imię dostać po mnie. Nie potrafię rozmawiać z tymi ludźmi :/. Rozumiem, że to ich pierwsza wnuczka, ale czasem mam wrażenie, że oni się czują rodzicami małej, a ja to taki inkubator.
__________________
12.10.2015
blindness_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 22:43   #5002
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Załóżcie ktoś wątek bo nam zamkną ten i się będziemy szukały.
Maggie może założysz? Wystarczy, że skopiujesz w 1 poście co malinowa naskrobała. Ja już mam Klub więc nie chce jeszcze watku zakładać a Malinowa nam zaspała
Mała nie wiem co i jak sie robi ja nie ogarnięta jestem w tych tematach wolę zostawić to osobą które wiedzą co i jak np. Ty albo Malinowa
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 23:03   #5003
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

To może Malinowa się zjawi rano albo kto inny założy
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 23:03   #5004
blindness_94
Zadomowienie
 
Avatar blindness_94
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 141
GG do blindness_94
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=823658 - link do części 5 .
__________________
12.10.2015
blindness_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-20 00:03:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.