Korektor pod oczy - zbiorczy - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-04, 20:37   #1441
nieszka2000
Przyczajenie
 
Avatar nieszka2000
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

czytam właśnie dużo dobrych opinii o nim, ale sporo jest tez takich, że zbiera się w zmarszczkach? Masz może doświadcenie w tej kwestii?
nieszka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 20:42   #1442
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Generalnie produkty nawilzajace bywają " ruchome " i bywa że zbieraja się w zmarszczkach . Paradoks bo im dojrzalsza skóra tym bardziej laknie nawilżenia, ma też więcej zalaman .



Ja używam Helenki ale i long lastinga z Lancome ... on się nie zbiera nawet u mojej mamy 55+. Mama absolutnie przepiekna jednak... no ma trochę linii pod okiem.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 21:02   #1443
nieszka2000
Przyczajenie
 
Avatar nieszka2000
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Dzięki! Fajnie byłoby usiąść gdzieś u profesjonalisty i tak hurtem wszystkie korektory spróbować (choć kilka wybranych) a potem wybrac raz dwa jeden super, nawet zapłacić jak za sisleya 3 stówy, ale cieszyć się efektem. A tu rzeczywistość i nie wszędzie można nawet wypróbować
nieszka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 11:24   #1444
electrode
Raczkowanie
 
Avatar electrode
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

widziałam kiedyś próbki korektora Sisley na allegro
electrode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 19:58   #1445
Olmaika
Przyczajenie
 
Avatar Olmaika
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Unhappy Wielkie cienie pod oczami - jak zatuszować?

Witam!

Moim problemem są wielkie, naprawdę wielkie cienie pod oczami. Niestety nie zależą one w żaden sposób ode mnie, od mojego trybu życia - taka moja uroda, cienie mam genetyczne, poza tym jestem alergikiem, więc efekt spotęgowany . Nic nie pomaga, bo próbowałam też wszystkiego - kremy, okłady, maseczki, wizyty u lekarza - wszystko zawiodło.

Oczywiście używam pod te oczy wieeelu korektorów czy kamuflaży, przy czym... podkówki i tak są widoczne, a moja twarz wygląda na bardzo zmęczoną. Z drugiej strony są plusy, w szkole wystarczy zrobić smutną minę i już można iść do domu, wszyscy się nabierają na poważną chorobę Ale wróćmy do tematu.

Otóż moje pytanie brzmi: czy ktoś mógłby mi tu polecić jakieś naprawdę DOBRE i MOCNO KRYJĄCE korektory? Albo najlepiej kosmetyki + technikę wykonania makijażu. Zaznaczam, że to tapetowanie nie może trwać pół godziny, a musi być względnie szybkie, ponieważ zawsze rano mam trening pływack,i a dopiero potem szkołę, więc też czas mocno ograniczony.

Postanowiłam jeszcze dodać zdjęcia, aby lepiej przedstawić mój problem:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender (3).jpg (25,2 KB, 33 załadowań)
Olmaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 18:41   #1446
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: Wielkie cienie pod oczami - jak zatuszować?

Hej, ja tez problem z cieniami pod oczami Moge Ci polecic kolorowa paletke korektorow od gr- camouflage cream palette. Kazdy kolor ukrywa inna niedoskonalosc i robi to swietnie, ale tez z naturalnym efektem. Na poczatku balam sie tej paletki, bo wydawala sie nie do ogarniecia, ale kilka filmikow na yt i wszystko wiem Nakladamy pod podklad, a po nalozeniu podkladu nic nie przebija. Naprawde jest swietna i nie droga.
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 19:13   #1447
Majka_93
Maya20
 
Avatar Majka_93
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 20
Dot.: Wielkie cienie pod oczami - jak zatuszować?

Cytat:
Napisane przez sunsun1 Pokaż wiadomość
Hej, ja tez problem z cieniami pod oczami Moge Ci polecic kolorowa paletke korektorow od gr- camouflage cream palette. Kazdy kolor ukrywa inna niedoskonalosc i robi to swietnie, ale tez z naturalnym efektem. Na poczatku balam sie tej paletki, bo wydawala sie nie do ogarniecia, ale kilka filmikow na yt i wszystko wiem Nakladamy pod podklad, a po nalozeniu podkladu nic nie przebija. Naprawde jest swietna i nie droga.
Ja zaczynam swoją przygodę z nakładaniem ziemniaka rano i wieczorem na 20 minut. Zrobię zdjęcia przed i po... mam nadzieję że pomoże
Majka_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 19:45   #1448
Olmaika
Przyczajenie
 
Avatar Olmaika
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wielkie cienie pod oczami - jak zatuszować?

Cytat:
Napisane przez sunsun1 Pokaż wiadomość
Hej, ja tez problem z cieniami pod oczami Moge Ci polecic kolorowa paletke korektorow od gr- camouflage cream palette. Kazdy kolor ukrywa inna niedoskonalosc i robi to swietnie, ale tez z naturalnym efektem. Na poczatku balam sie tej paletki, bo wydawala sie nie do ogarniecia, ale kilka filmikow na yt i wszystko wiem Nakladamy pod podklad, a po nalozeniu podkladu nic nie przebija. Naprawde jest swietna i nie droga.
O, dziękuję! Z pewnością niedługo wypróbuję Ja sama ostatnio zaczęłam używać podkładu Vichy Dermablend w formie... korektora, tylko na cienie pod oczami i nie jest źle, chociaż niestety efekt tapety czasem powstaje No i cena dobiegająca do 90 zł za małą tubkę nie jest zachęcająca...

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka_93 Pokaż wiadomość
Ja zaczynam swoją przygodę z nakładaniem ziemniaka rano i wieczorem na 20 minut. Zrobię zdjęcia przed i po... mam nadzieję że pomoże
Właśnie ja już jestem zniechęcona do wszystkich "naturalnych metod". bo na razie żadna nie zadziałała :/ Poza tym moje naturalne cienie są na tyle duże, że wątpię, aby jakiekolwiek rozjaśnianie pomogło choć trochę
Olmaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 13:15   #1449
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: Wielkie cienie pod oczami - jak zatuszować?

Cytat:
Napisane przez Olmaika Pokaż wiadomość
O, dziękuję! Z pewnością niedługo wypróbuję Ja sama ostatnio zaczęłam używać podkładu Vichy Dermablend w formie... korektora, tylko na cienie pod oczami i nie jest źle, chociaż niestety efekt tapety czasem powstaje No i cena dobiegająca do 90 zł za małą tubkę nie jest zachęcająca...

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------



Właśnie ja już jestem zniechęcona do wszystkich "naturalnych metod". bo na razie żadna nie zadziałała :/ Poza tym moje naturalne cienie są na tyle duże, że wątpię, aby jakiekolwiek rozjaśnianie pomogło choć trochę
90 zl za mala tubke to dla mnie cena kosmos za concealer cream palette placilam niecale 25 zl i mysle, ze na dlugo starczy. Nawet gdybys miala uzywac tylko zotlego do neutralizowania cieni pod oczami, to i tak mysle, ze warto. Ja uzywam tez lososiowego, ktory chowa poszarzala skore w okol ust, od palenia papierochow.
Co do metody z ziemniakiem, nie ufam zadnym "domowym sposobom"..
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 09:32   #1450
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
bardzo dużo zależy do korektora, więc po prostu uznałabym, zę Catrice jest za suchy
czasem lepiej wybrać mniej kryjący korektor, ale wyglądający dobrze na skórze niż superkryjący, ale zbierają się na skórze
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 15:37   #1451
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ale w której minucie filmu?
jakich korektorów używałaś?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-14, 07:18   #1452
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja bym spróbowała jednak z lepszym korektorem. Obstawialabym za suchy lub za ciężki puder, ale piszesz ze to nie zależne od tego czy pudru użyjesz. Spróbuj lepszy lub lzejszy korektor.

Wiele rzeczy może być przyczyną jeśli to bardziej jak zwazone wygląda to faktycznie może być wina kremu, jeśli jednak te "strupki" są bardziej suche to brak kremu w niczym nie pomoże, bo wtedy albo jest niedostatecznie nawilżona okolica, albo puder korektor są za suche/ za ciężkie.

Niestety tak to już jest, że trzeba próbować i próbować nie ma uniwersalnej recepty dla każdego. Ja na przykład wiem, że większość polecanych pudrow pod oczami mi się nie sprawdzi, bo są za suche i będe wyglądać gorzej niż bez.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 08:42   #1453
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

CZeść dziewczyny, czy od dziś obowiązuje kod -20% do Spehora.pl?
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 12:04   #1454
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Czym nakładasz korektor?

Wg mnie poza samym korektorem (krycie, konsystencja itp) w połowie za to, jak on się układa odpowiada metoda/narzędzie aplikacji.

Korektory rozświetlające w pędzelkach jeszcze od biedy dość dobrze nakłada mi się palcami, bo one są lekkie, ale już bardziej kryjące niestety u mnie wymagają aplikacji beauty blenderem.
Kupiłam jakiś czas temu polecany na forum Magic Concealer Heleny Rubinstein i polubiłam go dopiero jak dokupiłam do kompletu BB. Nakładany palcami daje efekt daleki od "magic", który z czasem się pogłębia, postarza okolicę oczu i nadaje efekt zmęczenia i wysuszenia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 13:28   #1455
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Hej, czy ktoras z Was uzywa Camouflage Cream Palette, od golden rose? Ostatnio u Karoliny Zientek ogladalam i bardzo mi sie spodobal efekt, cienie pod oczami totalnie nie widoczne, kolory ladnie napigmentowane i nic nie przebija po nalozeniu podkladu. Ja sie jakos super na makijazach nie znam i boje sie, ze moglabym tego nie ogarnac. Ktoras ma i powie mi, ze watro kupic?
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 12:38   #1456
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Moje odkrycie to NARS radiant creamy- fantastycznie się prezentuje pod moimi oczami ( wcześniej nakładam krem z awokado z Khiels) ładnie się stapia ze skórą i daje taki fajny i unikalny efekt wygładzenia, no i krycie jest naprawdę super.

Wada? Musiałam kupić dwa odcienie ( mam żółty odcień skóry) vanilię i custard i mieszam je.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 13:29   #1457
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Faktycznie jakość słaba ale podejrzewam, ze cień jest spory. Ja mam niewielkie cienie. Najlepiej przejśc się do Sephory i popróbować
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 11:23   #1458
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Znasz filmy Wayna Gossa nt korektorów?
Jego rady:
-jak najwięcej kremu pod oczy, najlepiej więcej niż jedna warstwa - to akurat u mnie nie działa, jak nałożę za dużo kremu, to podczas nakładania korektora wszystko się razem roluje
-baza do cieni kładziona także pod oko
-lub fixer do makijażu, którym pryska się gąbkę/pędzel przed rozprowadzeniem korektora
-wybieranie płynnych a nie kremowych korektorów
-używanie małej ilości pudru
-żeby uniknąć podkreślania nierówności i ewentualnych worków nakładać korektor głównie w wewnętrznym kąciku i tylko niewielką ilość w zewnętrznym.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 11:34   #1459
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
On czasami w nowszych filmikach mówi coś dokładnie odwrotnego niż w starszych np wcześniej twierdził, że za dużo kremu (emolientów) sprzyja ciastkowaniu korektora, a w nowszych poleca właśnie dokładanie dodatkowych warstw. Ale może akurat u Ciebie więcej kremu by się sprawdziło.

Za najciekawszy uważam trik z bazą do cieni i żałuję, że już nie mam żadnej na stanie, żeby wypróbować. W czasach kiedy jeszcze malowałam oczy, baza ArtDeco genialnie powstrzymywała cienie przez zbieraniem się w załamaniach powiek, a przez tłustą skórę miałam z tym duży problem. Więc idąc tym tropem powinna też powstrzymywać korektor przed włażeniem w linie pod oczami.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-11-18 o 11:36
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-18, 22:51   #1460
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mi robi się pod okiem dokładnie to samo. Zmarszczki i grudki na całego i tutaj jedynym wyjściem są mniej kryjące korektory w pędzelkach, które nie robią takiego efektu ale niestety jest to kosztem krycia, dokładania dodatkowych warstw i dłuższego sterczenia przed lustrem.
Miałam też Narsa, Catrice, Collection 2000 i totalne dno.
Używam teraz Loreala lumi magique i chyba przy nim zostanę. Ogólnie to mam duże zaczerwieniania dookoła oczu, ale wolę nie chodzić z takim kitem na twarzy
Aa....i lepiej jest najpierw wklepać palcami, potem wilgotnym jajem i na końcu puder, ale prasowany bo nie robi takiej sahary jak sypki (fajnie mi się sprawdza Laura) .

Edytowane przez KZag
Czas edycji: 2016-11-18 o 23:08
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 09:02   #1461
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Patrząc na efekt na zdjęciu podtrzymuje, że albo korektor / puder są za ciężkie i zbyt wysuszajace, albo za dużo jest nałozone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 12:33   #1462
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Próbowałam z bazą, ale jakoś nie zauważyłam różnicy.
Jeszcze zapomniałam napisać, że fajnie się też sprawdza cień do powiek z My secret nr. 505 - można fajnie przykryć zaczerwienienia, z którymi właśnie taki lekki korektor nie daje sobie rady, tylko też trzeba uważać z ilością.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 14:31   #1463
matkaWariatka2
BAN stały
 
Avatar matkaWariatka2
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 96
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

A moje serce skradł produkt ze zdjęcia, Concealer Cream Palette. Zupełna nowość w asortymencie Golden Rose, które produktuje coraz bardziej profesjonalne kosmetyki w niskiej cenie. Taka paletka kosztuje niecałe 25 zł pozwala na duże pole manewru i dobranie odpowiedniego koloru w zależności od aktualnych potrzeb, krycie swietne, idealnie maskuje niedoskonalosci i cienie pod oczami.
matkaWariatka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 00:28   #1464
Mioodowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 80
Makijaż dla oka z dołkami

Chodzi mi o tę wypukłość pod okiem. Czy malować ją kredką czy może nie, ciągle coś mi nie pasuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (80,6 KB, 49 załadowań)
Mioodowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 17:18   #1465
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 959
Dot.: Makijaż dla oka z dołkami

Moim zdaniem to sa po prostu mocne worki pod oczami. Jak dla mnie to korektorem, zeby ukryc "dno" tego dolka. Kredka absolutnie.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 13:40   #1466
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Makijaż dla oka z dołkami

Cytat:
Napisane przez Mioodowa Pokaż wiadomość
Chodzi mi o tę wypukłość pod okiem. Czy malować ją kredką czy może nie, ciągle coś mi nie pasuje.
Myślę, że chodzi Ci raczej o zamaskowanie tego miejsca, więc pomocny będzie raczej korektor.
Przesuwam zatem Twój wątek do wątku zbiorczego o korektorach pod oczy. Mam nadzieję, że znajdziesz tu pomocne informacje.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 17:38   #1467
theonlyonee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Bobbi Brown korektor - light peach 10, jaki puder do tego ?

Czesc dziewczyny!



Kupiłam dzisiaj korektor pod oczy bobbi Brown 10 light peach, z racji ze mam sińce pod oczami genetycznie to staram sie to zakryć, korektor bardzo dobrze je kryje, tylko ze zostaje świecąca warstwę która nie wysycha, co polecicie zeby zmatowić ten obszar, najlepiej tym samym odcieniem bo pasuje idealnie.



Dziękuje za odpowiedzi i za wasz czas.
theonlyonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 16:43   #1468
kochampieczarki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3
Korektor w zmarszczkach pod oczami ;(

Hej dziewczyny! Potrzebuję pomocy. Po jakiejś godzinie od zrobionego makijażu "wchodzi mi" korektor lub podkład w zmarszczki pod oczami. Wygląda to strasznie! Mam 24 lata (za miesiąc &#128540 a mam zmarszczki jak 40latka. Te zmarszczki są widoczne jedynie pod makijażem. Potrzebuję jakiejś bazy, która je wypełni. Co polecacie? Któraś z was też ma ten problem? Może powinnam używać innych kosmetyków?
-krem pod oczy (używam od wczoraj, wcześniej żadne mi nie pomagały-mam mega worki i sińce) ALL ABOUT EYES RICH
-podkład: BOURJOIS HEALTHY MIX
-korektory: L'ORÉAL TRUE MATCH I
COLLECTION

Nie używam bazy pod makijaż ponieważ nie czuje takiej potrzeby, ale z chęcią pozbylabym się tych okropnych zmarszczek... 😣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kochampieczarki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 19:10   #1469
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Korektor w zmarszczkach pod oczami ;(

Cytat:
Napisane przez kochampieczarki Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Potrzebuję pomocy. Po jakiejś godzinie od zrobionego makijażu "wchodzi mi" korektor lub podkład w zmarszczki pod oczami. Wygląda to strasznie! Mam 24 lata (za miesiąc &#128540 a mam zmarszczki jak 40latka. Te zmarszczki są widoczne jedynie pod makijażem. Potrzebuję jakiejś bazy, która je wypełni. Co polecacie? Któraś z was też ma ten problem? Może powinnam używać innych kosmetyków?
-krem pod oczy (używam od wczoraj, wcześniej żadne mi nie pomagały-mam mega worki i sińce) ALL ABOUT EYES RICH
-podkład: BOURJOIS HEALTHY MIX
-korektory: L'ORÉAL TRUE MATCH I
COLLECTION

Nie używam bazy pod makijaż ponieważ nie czuje takiej potrzeby, ale z chęcią pozbylabym się tych okropnych zmarszczek... 😣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajny jest krem z Oeparol Hydrosense i ja jeszcze lubię z ziaja taki w tubce chyba 50ml. A korektor Collection jak dla mnie jest za ciężki pod oczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 19:17   #1470
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Moim zdaniem oba te korektory są suche pod oczami, szukałabym czegoś lżejszego
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-03 10:56:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.