Patenty na bycie NAJ :) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-19, 17:41   #2521
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
Żel aloesowy Palomy ? co on daje ?
Nie mam go. Pisałam,że powoli wprowadzam w życie gdzieś na wizażu czytałam,że dobry i że to odpowiednik jakiegoś tam drogiego.Podobno w Naturze można spotkać czasem

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
Narc zacną listę stworzyłaś!! Pochwalam, pochwalam...
Tylko pamiętaj, żeby nie wprowadzać zbyt wielu nowinek pielęgnacyjnych na raz.
Ja tak niestety robię od kilku miesięcy (bo cholera... jakoś nie potrafię się powstrzymać od maziania się nowymi kosmetykami ) i czasami ciężko mi stwierdzić, co tak naprawde mi pomaga (i pewnie gdyby coś mnie zapchało, to też nie wiedziałabym co to... ale na szcześcia na razie moja skóra akcpetuje wszystkie nowinki)
Wiem Póki co testuję pichtę i dermogal :
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:29   #2522
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
przecież maszynki też używa się do depilacji
Generalnie termin depilacja oznacza wyrwanie włosa. Ale to nie ważne, bo mój post oznaczał, że pytająca miała raczej na myśli wyrywanie włosków, a nie golenie maszynką. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo bynajmniej nie spotkałam się by maszynka pozostawiała czerwone plamki, no chyba, że wrastają włoski, ale to nie wchodzi w grę w tym wypadku. Nie ma co gdybać, Catherine musi uściślić
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:35   #2523
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Generalnie termin depilacja oznacza wyrwanie włosa. Ale to nie ważne, bo mój post oznaczał, że pytająca miała raczej na myśli wyrywanie włosków, a nie golenie maszynką. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo bynajmniej nie spotkałam się by maszynka pozostawiała czerwone plamki, no chyba, że wrastają włoski, ale to nie wchodzi w grę w tym wypadku. Nie ma co gdybać, Catherine musi uściślić
ja po maszynce miałam takie kropeczki w okolicy kolan
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:47   #2524
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Narc świetna lista Robię identycznie, tylko, że piszę ręcznie te wszystkie sposoby, bo mi się Worda nie chce otwierać, ale mam już całą strone A4 i lista jest prawie identyczna z Twoją

...A dziś wreszcie kupiłam ten Oxedermil z 30%mocznika i wieczorem sobie nim posmaruje pięty, łokcie i co będzie trzeba.
No i btw, kupiłam go w super-pharmie, w Katowicach, a tam wszystko drogie, a zawszem mi się wydawało, że tam jest tanio. Mój Anthelios, który kupowałam gdzie indziej za 60-65 zł kosztował 77 zł i kupiłam na próbe Hyseac, Uriage do tłustej cery
Kapsułek ananas+spirulina oczywiście nie było, tak samo jak Carmexu. Humektanu też nie Pani oczywiście zdziwiona, co to jest jest w ogóle. Byłam zdruzgotana , bo się napaliłam na te rzeczy ... Co to za super-pharm?!
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:17   #2525
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Narc świetna lista Robię identycznie, tylko, że piszę ręcznie te wszystkie sposoby, bo mi się Worda nie chce otwierać, ale mam już całą strone A4 i lista jest prawie identyczna z Twoją

Hehehe to będziemy piękne

...A dziś wreszcie kupiłam ten Oxedermil z 30%mocznika i wieczorem sobie nim posmaruje pięty, łokcie i co będzie trzeba.
No i btw, kupiłam go w super-pharmie, w Katowicach, a tam wszystko drogie, a zawszem mi się wydawało, że tam jest tanio. Mój Anthelios, który kupowałam gdzie indziej za 60-65 zł kosztował 77 zł i kupiłam na próbe Hyseac, Uriage do tłustej cery
O boże, 77 zł, never never A co to za Hyseac,ile kosztuje? Napisz czy dobry

Kapsułek ananas+spirulina oczywiście nie było, tak samo jak Carmexu. Humektanu też nie Pani oczywiście zdziwiona, co to jest jest w ogóle. Byłam zdruzgotana , bo się napaliłam na te rzeczy ... Co to za super-pharm?! Na mnie w większości aptek patrzą jak na idiotkę Już się przyzwyczaiłam.Ale na szczęście , zawsze wszystko można zdobyć prędzej czy później
Chyba Ci nie przeszkadza,że dopisuję w ten sposób do cytatu ?
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:39   #2526
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Narc nie przeszkadza, tak jest nawet wygodniej
Hyseac kosztował 50zł, widziałam już nie raz jego reklamę w gazecie i na wizażu ktoś o nim wspominał, że dobry więc spróbuje. Jak użyję, dam znać
Co do tych aptek, ja też się już prawie przyzwyczaiłam... Chyba najlepiej kupować przez internet, muszę zacząć, bo mam już dość min farmaceutek. :P
A jak teraz zacznę chodzić do LO i będe codziennie w "wielkim mieście" panie w pobliskich aptekach na pewno mnie będę znać
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:16   #2527
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Mnie już chyba znają też :
Liceum,ach liceum.. Zazdroszczę trochę ,że taka młoda jesteś :P Tęsknię za LO.. Taki mały OT
Ja niestety w liceum nie szukałam spososób na bycie NAJ i teraz żałuje Bo niektóre zaniedbania trudno potem zwalczyć
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 21:17   #2528
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A ja bym chciała być starsza... Ja narazie LO się panicznie boję...
A jak byłabym starsza, mogłabym sobie zamawiać rzeczy na BU, mazidłach, internetowych aptekach...
...no i zarabiałym (mam nadzieję ) a nie wyłudzała ciągle pieniądze od mamy

Ja w tym roku, zaczęłam przygodę z wizażem i dbaniem o siebie Ale to był święty czas na to! Trądzik, rozstępy, cellulit i mase innych niedoskonałości, na szczęście tu na wszystko jest sposób

Żeby tak nie offtopować za bardzo
Mój nowy patent: skrobia na skalp jako suchy szampon
Pierwszy raz od dawna mogłam wyjść do ludzi z nieumytymi włosami, a one w ogóle nie były tłuste! Pędzlem do pudru opruszyłam dosyć mocno skóre głowy, zostawiłam na noc, a rano miałam piękne-broń-Boże-nie-tłuste-włosy!
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml



Edytowane przez illegale
Czas edycji: 2009-08-19 o 21:20
illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:36   #2529
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

illegale też nie mogę zamawiać rzeczy z BU , mazideł i tych innych i poczekam sobie na to zapewne jak skończę 20 lat czyli muszę sobie poczekać 6 lat , kase też wyłudzam od mamy a to na jakiś tonik czy krem teraz niech zacznie jeszcze brat pracować to od niego będę wymuszała xD
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:59   #2530
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

stosowała któraś z was Afronis? pomógł? : >
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:16   #2531
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
przecież maszynki też używa się do depilacji
Generalnie maszynką się goli włoski, czyli ścina Depilacja to wyrywanie (najlepiej z cebulkami) i depilacji dokonuje się za pomocą depilatora/wosku/pasty cukrowej


Catherine używasz depilatora? Polecam przerzucić się na pastę cukrową (jest o niej całkiem obszerny wątek, poszukaj ), ból niewielki, skuteczność lepsza od wosku i zero czerwonych kropek Z autopsji mówię, nie gwarantuję, że u Ciebie będzie tak samo, ale warto spróbować raz czy dwa



Help! Macie jakieś sposoby na zakwasy? Ostro wędrowałam po górach i teraz tak mnie łydki bolą, że ledwo chodzę
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem

Edytowane przez Maggie93
Czas edycji: 2009-08-19 o 22:19
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 22:19   #2532
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Nie mówcie hop, dziewczyny, ja mam 21 i ciągle wyłudzam. Obiecuję sobie,że w tym roku znajdę pracę,ale to wcale nie takie proste kiedy się studiuje dziennie polonistykę i całe dnie trzeba czytać

Ja tam zawsze i wszędzie myje włosy, bo błyskawicznie mi schną Mimo,że długie i raczej gęste.Ale to wcale nie powód do zadowolenia bo to oznacza,że są przesuszone:/

A ja właśnie niedawno sporządziłam taką miksturkę ( sama wymyśliłam :P ale pewnie już ktoś też kiedyś na to wpadł ) : mianowicie wymieszałam jakieś 7 ml świeżo wyciśniętego soku z cytyny z odrobiną ( może 3ml ?) petroleum i 10 kropli olejku herbacianego. Zrobiłam to w dziesięciomililitrowej buteleczce po olejku. Mam zamiar smarować tym plamy po pryszczach Może pomoże ...

Illegale ja na swoje rozstępy już nic nie poradzę bo są białe już od dawien dawna Muszę jakoś z tym żyć. Na szczęscie Tż na nie nie narzeka, więc ja też jakoś się trzymam :P
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:26   #2533
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Narc a nie masz jakiegoś stypendium czy coś takiego ?

ja myję co trzy dni lub co tydzień w roku szkolnym a w wakacje potrafię przez dwa tygodnie nie myć wiec może nawet dobry patent jest z tą skrobią na noc bo mi włosy strasznie długo schną jak suszę je suszarką to 30 min mi się schodzi ale i tak nie są do końca suche
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:31   #2534
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
Narc a nie masz jakiegoś stypendium czy coś
takiego ?
2 TYGODNIE?
Ostro

Mam stypendium Gdyby nie ono to nie wyglądałabym jak człowiek :P
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:40   #2535
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
2 TYGODNIE?
Ostro

Mam stypendium Gdyby nie ono to nie wyglądałabym jak człowiek :P
tak dwa xD ale im mam dłuższe włosy tym szybciej mi się przetłuszczają a grzywkę myję codziennie
u mnie też będzie stypendium ( mam taką nadzieję xD) + fundusze mamy + wyciągnę coś od brata xD
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:53   #2536
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Illegale ja na swoje rozstępy już nic nie poradzę bo są białe już od dawien dawna Muszę jakoś z tym żyć.
I tu pojawia się SweetPea z odwieczną pieśnią na ustach:

"Mocznik, mocznik, mocznik....
na wszystko dobry jest.... "



(ale poważnie... nigdy nie miałam rozstepów ale jako, że przeczytałam chyba wszystko, co jest w sieci po polsku i po angielsku o moczniku, to nie raz obiło mi się o uszy (a raczej o oczy) jak dziewczyny pisały, że mocznik - wśód wielu rozlicznych zalet - również odorobinę wygładza i wyrównuje skórę w miejscu rozstępów (wiadomo... cuców nie ma, ale efekty są podobno zauważalne)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Na szczęscie Tż na nie nie narzeka, więc ja też jakoś się trzymam :P
Dobry TŻ to podstawa
(chociaż i z tym można przegiąć... ja miałam takie okresy w życiu, że przy boku zapatrzonego we mnie TŻ-ta całkiem sie zaniedbywałam, bo wiedziałam, że będzie się slinił na mój widok nawet rano, kiedy mam fryzurę z gatunku tych "strzelił piorun w rabarbar" i odbitą poduszkę na policzku
Stare dobre czasy... cóż.. teraz muszę dowartościowywać się pochlebnymi (choć pewnie nie zawsze szczerymi) komentarzami na naszej klasie tyle mi pozostało

Boże... coraz większe OT-y robię... nie bijcie proszę
__________________
Wszystkie kręciołki - te falujące i te sprężynujące, zapraszamy do dyskusji w wątku o naturalnych falach i lokach i do zamieszczania zdjęć w dzienniku regeneracji naturalnych fal i loków
Typ moich włosów: 3b/F/i

Edytowane przez SweetPea
Czas edycji: 2009-08-19 o 22:55
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 23:00   #2537
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
I tu pojawia się SweetPea z odwieczną pieśnią na ustach:

"Mocznik, mocznik, mocznik....
na wszystko dobry jest.... "



(ale poważnie... nigdy nie miałam rozstepów ale jako, że przeczytałam chyba wszystko, co jest w sieci po polsku i po angielsku o moczniku, to nie raz obiło mi się o uszy (a raczej o oczy) jak dziewczyny pisały, że mocznik - wśód wielu rozlicznych zalet - również odorobinę wygładza i wyrównuje skórę w miejscu rozstępów (wiadomo... cuców nie ma, ale efekty są podobno zauważalne)


Dobry TŻ to podstawa
(chociaż i z tym można przegiąć... ja miałam takie okresy w życiu, że przy boku zapatrzonego we mnie TŻ-ta całkiem sie zaniedbywałam, bo wiedziałam, że będzie się slinił na mój widok nawet rano, kiedy mam fryzurę z gatunku tych "strzelił piorun w rabarbar" i odbitą poduszkę na policzku
Stare dobre czasy... cóż.. teraz muszę dowartościowywać się pochlebnymi (choć pewnie nie zawsze szczerymi) komentarzami na naszej klasie tyle mi pozostało

Boże... coraz większe OT-y robię... nie bijcie proszę
Ja lubię OT-y ale boję się moderatorek
Tak, czytałam juz o cudownym działaniu mocznika na rozstępy- podono czerwone całkiem kasuje, na białe też trochę pomaga. Mam taki plan-dodawać trochę mocznika do kremu na rozstępy Fissan. I aplikowac na biust. Byłabym wniebowzięta, gdyby choć trochę pomógł ...

Co do zaniedbywania się przy Tż, kiedy jestem pewna,że i tak niczego nie zmieni to,że nie umaluję rzęs czy nie wetrę balsamu- też to przerabiałam Ale obiecałam sobie,że będę NAJ zawsze i wszędzie Chociaż dla Tż-ta mojego tajemnicą i dziwnością jest to ile czasu siedzę w łazience
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 07:33   #2538
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
stosowała któraś z was Afronis? pomógł? : >
ja stosowalam- strasznie wysuszal i w ogole jestem na nie

na tradzik moge polecic pewna masc robiona w aptece m.in. z mascia ichtiolowa.. jesli ktos jest zainteresowany podam sklad na prv


a moj najswiezszy patent naj- bizuteria
zawsze nosilam tylko kolczyki (mam ich mnostwo) a teraz nosze tez bransoletki, i rozne rzeczy na szyi- czuje sie bardziej "zadbana" (?)
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:41   #2539
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Witajcie Bardzo fajny wątek! Zamieszczacie fajne sposoby, na pewno wypróbuję te z olejkiem pichtowym, skrobią i mocznikiem...

Mam do Was pytanie, nie macie jakiegoś cudownego sposobu na odbijanie się włosów u nasady? Ja mam zawsze takie przyklapnięte.
(Może da się zrobić jakąś "trwałą" tylko u nasady? Chociaż wolałabym jakiś mniej radykalny sposób).
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 08:47   #2540
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość

Włosy
• Olejek rycynowy
• Olejek kokosowy
• Fitomed,Babydream
• Gloria
• Jedwab Joanna
• Glist Kur płynny Jedwab
• Spłukiwanie zimną wodą
• Czesanie tylko suchych
Nafta - jak jej uzywasz? Ja pisalam tutaj niedawno swoje doswiadczenia z nafta i byly tragiczne
• Szampony z małą ilością silikonów


Ciało
• Gąbka syrena
Serum antycelullit - jakiego uzywasz?
• Serum do biustu
• Peeling Kawowy
Oliwka Hipp - na co pomaga?
• Maść z witaminą A – dłonie,stopy,usta
Julit krople - a nie raczej JuVit?
• Oliwa plus cytryna na pazkokncie
• Odzywka do paznokci Herba Studio
• Etiaxil lub Antidral
Ćwiczenia – 1 czesc Tamile, A6W, 8 min abs, 8 min Buns - jakie efekty?
• Parafina
• Oleje
• Mocznik
• Oxedermil z 30% mocznika
• Keratyna na paznokcie-mazidła
Twarz
• Żel Babydream
• Humaktan
• Filtr Bbaydream, Avene,SVR, LRP
• Skrobia kukurydziana
• Glinka zielona
Aspirynowa maska i tonik - jak sie robi aspirynowy tonik?
• Borasol
• Papierowy ręcznik
• Żel aloesowy Paloma
• Woda termalna
• Effacler tonik
• Biochemia !
• Filtr Avene lub LRP.
• PetroleumD5
• Olejek pichtowy
• Mleko
• Dermogal Kapsułki
• Brevoxyl na zaskórniki
• Acne derm krem z kwasem.
• Olejek herbaciany
• Cevikap z Wit c na serum

Wewnętrznie
• Woda
• Zielona herbata
• Pokrzywa
• Woda z cytryną
• Błonnik
• Skrzyp
• Witamina a+e
• Cynk
• Witamina C
• Dieta

Biochemia
• Hydrolat oczarowy
• Serum LEMON
• Olejek pomarańczowy do mycia twarzy
• Tonik z kwasem 10 % i tonik 2 % na co dzień.
• Żel hialuronowy
• Olej kokosowy
• Peeling z bromelią.
• Olej tamanu
• Kocanka
• Puder do zmatowienia filtra
Sorki ze w ten sposob, ale ciekawa jestem niektorych Twoich patentow
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:48   #2541
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
ja stosowalam- strasznie wysuszal i w ogole jestem na nie

na tradzik moge polecic pewna masc robiona w aptece m.in. z mascia ichtiolowa.. jesli ktos jest zainteresowany podam sklad na prv
dzięki za odpowiedź
no na razie to zauważyłam, że fajnie wysusza pryszcze świeżowyciśnięte. piecze jak cholera, ale na drugi dzień nie ma już śladu. tzn. jest- blizna. ale nie ma już pryszcza ; )
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:49   #2542
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Witajcie Bardzo fajny wątek! Zamieszczacie fajne sposoby, na pewno wypróbuję te z olejkiem pichtowym, skrobią i mocznikiem...

Mam do Was pytanie, nie macie jakiegoś cudownego sposobu na odbijanie się włosów u nasady? Ja mam zawsze takie przyklapnięte.
(Może da się zrobić jakąś "trwałą" tylko u nasady? Chociaż wolałabym jakiś mniej radykalny sposób).
Ja mialam taki problem i uzywałam szamponu Elseve ujedrniajacego, naprawde fajny efekt, najlpeszy szampon jakiego kiedykolwiek uzywalam. Polecam rowniez Elseve rozowy do wlosow dlugich i przetluszczajacych sie tylko formula lekka, jak go uzywalam to wszyscy sie pytali co robie ze mam takie ladne wlosy
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:51   #2543
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź
no na razie to zauważyłam, że fajnie wysusza pryszcze świeżowyciśnięte. piecze jak cholera, ale na drugi dzień nie ma już śladu. tzn. jest- blizna. ale nie ma już pryszcza ; )
za wyciskanie!
nie sadzisz, ze latwiej sie pozbyc pryszcza niz blizny? wiem, ze nie jest fajnie chodzic z pryszczami, ale pozniej duzo trudniejsza jest walka o ladna cere..
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:09   #2544
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
za wyciskanie!
nie sadzisz, ze latwiej sie pozbyc pryszcza niz blizny? wiem, ze nie jest fajnie chodzic z pryszczami, ale pozniej duzo trudniejsza jest walka o ladna cere..
Andziuchna ma racje ja keidys tez wyciskalam pryszcze,ale wygladalo to jeszcze gorzej takie czerwone miejsca a potem blizny...
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:26   #2545
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja rozstępy też mam już białe, ale własnie będe je smarować tym mocznikiem, a oprócz tego masuje się codziennie Syrenką (żółtą stroną) No i wcieram oliwkę, albo balsam zawsze, muszą byc w końcu mniej widoczne

No, ale jak będę miała te 18 lat, będe mogła sobie zamawiać co chce przynajmniej, a nie wszystko na mame

kasia, to Ty całkiem młoda, gratuluje dbania o siebie już w tym wieku!

Ja włosy zawsze muszę myć codziennie, jeśli wychodzę do ludzi, rzadko się zdarza, że co dwa dni, chyba, że siedzę w domu, albo jestem chora, to najwyżej 4 dni nie myje. A teraz z tą skrobią, to ahh Może nie będe musiała codziennie. Bo mi wlosy strasznie długo schną. A jak się położe z mokrymi to nie wysychają, tylko są jakby tłuste
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:28   #2546
Chaaiir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 90
GG do Chaaiir
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
SweetPea zainteresowałaś mnie keratyną To już wiem co na pewno zamówię z mazideł- mocznik,keratynkę i wit.C

Ja wszystkie nasze wspaniałe patenty zapisuję w wordzie, i mam już mini przewodnik który powoli wprowadzam w życie
Niestety plików z worda nie da się tu wrzucić..chyba

Ale wkleić się da :P (...)

Mam pytanie do gąbki syreny i do mleka - co to gąbka syrena : ) ? i jak używac mleka?\


I kolejne pytanie ( wybaczcie,jak głupie, chociaż podobno takich nie ma ; ) - gdzie znajdę mocznik? Czy chodzi o balsam z dodatkiem mocznika ? ( Tak,żeby na te piekielne roztępy podziałało ) .
__________________
Świat jest mały...Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku

Edytowane przez Chaaiir
Czas edycji: 2009-08-20 o 09:42
Chaaiir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:09   #2547
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Chaair ta gąbka Syrena to antycellulitowa gąbka z Rossmana. Jest hardcorowo- ostra, ale mozna się przyzwyczaic po paru razach i potem masaz nia to czysta przyjemnosc Ja uzywam jej w celu ujedrnienia glownie, no i zeby mi zmniejszyla widocznosc rozstepow.

Mleko naklada sie na twarz na noc, albo w dzien i czeka do zaschniecia. (Przeciera sie twarz zwilzonym wacikiem). Mleko dzieki zawartemu kwasowi mlekowemu oczyszcza i rozjasnia cere. Ja stosowalam go kiedys, ale nieregularnie, balam sie, ze mi wysuszy skore.

Mocznik mozna kupic przez internet na mazidlach chyba, jest, za 1.88, w aptekach jest na recepte, ale mozna poprosic o wypisanie lekarza.
W aptekach dostepne sa preparaty z mocznikiem, np. Oxedermil, wpisz w KWC "mocznik" to Ci wyskocza jeszcze inne.

Ja dzis wyprobowalam ten Oxedermil z 30% mocznika do skory z nadmiernym luszczeniem (nie mam takiej) ale stosuje go na piety i przesuszona skore na plecach i lydkach i rzeczywiscie, po 2 uzyciu (wczoraj wieczorem i dzis rano) skora jest ewidentnie nawilzona!

Hyseac, Uriage dzis tez wyprobowalam, konsystencja podobna do Antheliosa AC LRP, zapach mi sie podoba no i z wchlanianiem tez calkiem ok Moze sie na niego przezuce, bo jest tanszy od Antheliosa, ma wyzszy filtr i mam nadzieje, ze sie sprawdzi w dalszym uzytkowaniu
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 11:14   #2548
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Sorki ze w ten sposob, ale ciekawa jestem niektorych Twoich patentow
Tak Juvit, gdzieniegdzie literówki są. To kropelki z witaminą C dla dzieci,dobrze robią na cerę
Syrenka to gąbka do masażu, dobra na wszystko , ja trę całe ciało. Maseczka aspirynowa oczyszcza, wygładza, rozjaśnia- 3-4 aspiryny mieszasz z kropleką wody,żeby rozmiękły i na 20 min na twarz ;D A tonik to 22 aspiryby na 120 ml wody i uzywa sie jak tonik normalny.
a efekty 8 min ABS w pokaż brzuch- cwiczylam tylko miesiac,ale absolutnie nie codziennie. Kiedys nawet tydzien przerwy byl,wiec w sumie 3 tyg i widac chyba roznice Nie robie juz A6W bo obciaza kregoslup. Tamille tez juz nie , bo po 8 min abs mam dosyc ;P ale moze caly tydzien porobie i jedno i drugie.. jade nad morze za tydzien i nawwt minimalna roznica mnie ucieszy.

Nafta- nacieram skórę głowy i nakładam na włosy na godzinę i zmywam.
Hipp- ogolnie bardzo dobra oliwka, zamiast balsamu
Serum-Eveline, nie mam duzego celulitu,uzywam profilaktycznie.

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2009-08-20 o 11:20
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 11:15   #2549
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość

A wiesz może, czy jeszcze go produkują?

(nadal jednak nie zmieniam zdania: Avon to zuooooooo !!! )
tak, nadal jest w ofercie (praynajmniej w UK wiec w PL pewnie tez bo to jest ich bestseller) a co do reszty Avonu to zgadzam sie z Toba
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 11:34   #2550
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Tak Juvit, gdzieniegdzie literówki są. To kropelki z witaminą C dla dzieci,dobrze robią na cerę
Syrenka to gąbka do masażu, dobra na wszystko , ja trę całe ciało. Maseczka aspirynowa oczyszcza, wygładza, rozjaśnia- 3-4 aspiryny mieszasz z kropleką wody,żeby rozmiękły i na 20 min na twarz ;D A tonik to 22 aspiryby na 120 ml wody i uzywa sie jak tonik normalny.
a efekty 8 min ABS w pokaż brzuch- cwiczylam tylko miesiac,ale absolutnie nie codziennie. Kiedys nawet tydzien przerwy byl,wiec w sumie 3 tyg i widac chyba roznice Nie robie juz A6W bo obciaza kregoslup. Tamille tez juz nie , bo po 8 min abs mam dosyc ;P ale moze caly tydzien porobie i jedno i drugie.. jade nad morze za tydzien i nawwt minimalna roznica mnie ucieszy.

Nafta- nacieram skórę głowy i nakładam na włosy na godzinę i zmywam.
Hipp- ogolnie bardzo dobra oliwka, zamiast balsamu
Serum-Eveline, nie mam duzego celulitu,uzywam profilaktycznie.

Dziekuje Ci slicznie Narc 8 minute abs kiedys probowalam cwiczyc, ale nie moglam nigdy wytrzymac do konca. A co lepsze, 8 minute abs czy Tamilee? Musze cos zrobic z moim brzuszkiem bo troche wystaje i oponka jest, ale to dopiero jutro jak mi najgorsze bole od @ przejda...
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.