Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 13:15   #4051
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
Proszę Cena już niestety nie w promocji :-( I ja mogłam kupić ze 2

http://pl.strawberrynet.com/skincare.../41608/#DETAIL

Dziękuję
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:19   #4052
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Mnie w nich powala smak i zapach i niesamowita lekkość Połysk jest dla mnie średni, a co do trwałości to w przypadku błyszczyków, nie zwracam na to uwagi

Jeżeli szukasz super połysku to polecam Ci lakiery do ust Diora. To jest dopiero tafla! Usta są naprawdę jak wypolerowane I są też lekkie, tak jak Fever Gloss

Tak, tak - właśnie szukam połysku. Takiej tafli właśnie. A nie za bardzo transparente są? Bo ja mam raczej naturalnie ciemnie usta.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Dziękuję


---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Mnie w nich powala smak i zapach i niesamowita lekkość Połysk jest dla mnie średni, a co do trwałości to w przypadku błyszczyków, nie zwracam na to uwagi

Jeżeli szukasz super połysku to polecam Ci lakiery do ust Diora. To jest dopiero tafla! Usta są naprawdę jak wypolerowane I są też lekkie, tak jak Fever Gloss
Co do tej maseczki - to cerę mam mieszaną ze skłonnością do tłustej i wrażliwą. Moja kosmetyczka mówi, że ta maseczka ma bardziej działanie peelingu enzymatycznego i najlepsze efekty są kiedy się ją stosuje dwa razy w tygodniu. I tak jakoś smiesznie, że ostatnie nabytki truskawkowe - maseczka AA, tonik Borgehse i podkład matujący YSL bardzo mi służą Aż dziwne
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:24   #4053
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
1.Tak, tak - właśnie szukam połysku. Takiej tafli właśnie. A nie za bardzo transparente są? Bo ja mam raczej naturalnie ciemnie usta.


2. Co do tej maseczki - to cerę mam mieszaną ze skłonnością do tłustej i wrażliwą. Moja kosmetyczka mówi, że ta maseczka ma bardziej działanie peelingu enzymatycznego i najlepsze efekty są kiedy się ją stosuje dwa razy w tygodniu. I tak jakoś smiesznie, że ostatnie nabytki truskawkowe - maseczka AA, tonik Borgehse i podkład matujący YSL bardzo mi służą Aż dziwne
Ad 1. Niby są transparentne, ale przy drugiej warstwie mój 002 potrafi nadać kolor trochę. Kilka dni temu wklejałam już w wątku zdjęcia mojej dwójeczki

Ad 2. Też mam mieszaną cerę, ale dodatkowo z niespodziankami. Ciekawe czy dałaby radę ta maseczka z moją skórą

I tylko się cieszyć, że to wszystko Ci służy Zobacz jak przy okazji zaoszczędziłaś
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:29   #4054
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Wysłałam Jej PW bo pamiętam, że pisała, że nawet na ebayu go nie ma. Mam nadzieję, że zdąży go kliknąć.

Ja czekam na niego jak wariat. Pamiętam, że strasznie mi się podobał



Ja też uwielbiam Fever Glossy i po prostu nie wierzę, że po tak długich poszukiwaniach w końcu będę go miała
Teraz mogliby dołożyć jeszcze #330
ok to ja place za tego feverka no 330 na zapas trzeba kliknac! a nie ma...
chce jeszcze lancome rose i survival coral (chyba taka nazwa)
Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
Peeling wypróbuję gdzię koło środy dopiero , bo w weekend miałam złuszczanie całej bużki kwasami. Ale wygląda zachęcająco.
Co do maseczki to nie tylko zapach obłędny, ale i działanie. Wszyscy się ostatnio pytają co zrobiłam z cerą. Mam też niebieską EA i ta AA jest o niebo lepsza. A zielona leci do mnie od połowy grudnia. I chyba już nie doleci

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------



Mnie połysk Fever Glossów powala, ale na moich ustach jest taki nietrwały Czy Wy też tak macie?
to super tez moglam kliknac na zapas...ale cena normalna nie az taka straszna, jak bedzie cuda czynic to chetnie kupie u mnie feverki trzymaja sie najdluzej, lepiej niz Diorki czy Chanelki Levres- tylko YSL sa porownywalne- nie liczylam nigdy dokladnie, ale po ok 3h mam dopiero taki lekki kolorek juz i trzeba nalozyc nowa warstwe

[\
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Mnie w nich powala smak i zapach i niesamowita lekkość Połysk jest dla mnie średni, a co do trwałości to w przypadku błyszczyków, nie zwracam na to uwagi

Jeżeli szukasz super połysku to polecam Ci lakiery do ust Diora. To jest dopiero tafla! Usta są naprawdę jak wypolerowane I są też lekkie, tak jak Fever Gloss

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------



A jaką masz cerę, że tak Ci ona służy?
heh to musze kupic jeszcze lakiery DIora oj !
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:33   #4055
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ad 1. Niby są transparentne, ale przy drugiej warstwie mój 002 potrafi nadać kolor trochę. Kilka dni temu wklejałam już w wątku zdjęcia mojej dwójeczki

Ad 2. Też mam mieszaną cerę, ale dodatkowo z niespodziankami. Ciekawe czy dałaby radę ta maseczka z moją skórą

I tylko się cieszyć, że to wszystko Ci służy Zobacz jak przy okazji zaoszczędziłaś
Ad1.Właśnie ta dwójeczka najbardziej mi się podoba. Oj kusisz. I teraz sama nie wiem - bo że chcę kupić błyszczyk jakiś to na pewno. Czy lakier Diora, czy Borghese? I jeszcze Shiseido kusi. Ciekawa jestem który z nich najbardziej trwały?

Ad2. U mnie dała radę. Oczywiście niespodzianki nie zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki, ale zniknęły trochę takie grudki podskórne i sama skóra taka bardzo wygładzona i rozjaśniona. Jak się nakłada zresztą tą maseczkę, to czuć lekkie mrowienie i chłodek.
A to co zaoszczędziłam wydam na błyszczydło nowe

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ok to ja place za tego feverka no 330 na zapas trzeba kliknac! a nie ma...
chce jeszcze lancome rose i survival coral (chyba taka nazwa)

to super tez moglam kliknac na zapas...ale cena normalna nie az taka straszna, jak bedzie cuda czynic to chetnie kupie u mnie feverki trzymaja sie najdluzej, lepiej niz Diorki czy Chanelki Levres- tylko YSL sa porownywalne- nie liczylam nigdy dokladnie, ale po ok 3h mam dopiero taki lekki kolorek juz i trzeba nalozyc nowa warstwe

[\

heh to musze kupic jeszcze lakiery DIora oj !
To zdaj relacje z maseczki pls. Dla mnie ta cena normalna też jest warta zachodu

Po trzech godzinach. Jejku! U mmnie już po godzinie nic nie widać. A przede mną wielka impreza. A czy mogłabyś polecić mi jakiś błyszczyk , który jest w miarę trwały? A YSL to który to? Bo jak Golden Gloss - to wiesz, ten zapach
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:33   #4056
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
Ad1.Właśnie ta dwójeczka najbardziej mi się podoba. Oj kusisz. I teraz sama nie wiem - bo że chcę kupić błyszczyk jakiś to na pewno. Czy lakier Diora, czy Borghese? I jeszcze Shiseido kusi. Ciekawa jestem który z nich najbardziej trwały?

Ad2. U mnie dała radę. Oczywiście niespodzianki nie zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki, ale zniknęły trochę takie grudki podskórne i sama skóra taka bardzo wygładzona i rozjaśniona. Jak się nakłada zresztą tą maseczkę, to czuć lekkie mrowienie i chłodek.
A to co zaoszczędziłam wydam na błyszczydło nowe
Borghese nie wiadomo czy fajny bedzie Shiseido wedlug mnie porazka, przynajmniej G4
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:38   #4057
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Borghese nie wiadomo czy fajny bedzie Shiseido wedlug mnie porazka, przynajmniej G4
A miałaś może ten ?

http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../94971/#DETAIL
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 13:41   #4058
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

właśnie dostałam paczuchę z tru min. z maseczką gatineau. kliknelam ja bez przekonania bo nie znam marki zupełnie poza tym, że króluje w gabinetach kosmetycznych. i? rewelacja. miałam maski EL, EA i CD ale ta to bomba. bardo intensywnie nawilżyła moją haniebnie suchą skórę, czerwone plamki przygasły, cera jest jaśniejsza i pięknie pachnie!
jestem mega zadowolona!
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:45   #4059
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
bo wlasnie...jaki to jest kolor ten purple fiction z lancoma?
To zimny odcień rózu. Calianna go ma, można ją poprosić o jakąś fotę.

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Dokładnie nie powiem, bo testowałam go raz w Sephorze z nadzieją na zakup na Tru i potem nie dostałam go już nigdzie. A testowałam jakoś w 2008 roku jeszcze, latem, także dokładnie nie pamiętam niestety.

To jest kolor różowo-fioletowy. Ale nie jest mocny. Bardzo możliwe, że miał odrobinę malinki w sobie. To zdecydowanie transparentny kolor. Mi pasują chłodne odcienie i ten na ustach wyglądął pięknie

W tym momencie nawet nie w stanie porównać go do jakiegoś innego błyszczyka
Wiem, że polowałam na niego zbyt długo, żeby teraz sie zastanawiać. Czekam na SS teraz

Może Lipglossjunkie coś więcej powie, bo pamietam, że też na niego polowała.
Lipczak poluje od długiego czasu ale bezskutecznie. Do tej pory nie było go na Tru.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Lipglossjunkie uwiebia go
Już Jej kliknęłam
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:52   #4060
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Chyba mi juz na mozg wali. Wywalilam 240 zl na krem Borghese, ktory okazal sie beznadziejny i wciaz nie mam kremu pod oczy . Niech oni wrzuca lepiej jakies nowe spejalsy bo nie wiem, co ze soba zrobic .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:52   #4061
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Już Jej kliknęłam
super
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 13:54   #4062
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
nie niby w zestawie mialam, ale nie wiem czy mozna tak porownywac zapach sliczny, konsystencja tez ok, dosc dlugo sie trzymal- z godzinke
Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
To zimny odcień rózu. Calianna go ma, można ją poprosić o jakąś fotę.

Lipczak poluje od długiego czasu ale bezskutecznie. Do tej pory nie było go na Tru.


Już Jej kliknęłam
to ja go biore!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:55   #4063
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
właśnie dostałam paczuchę z tru min. z maseczką gatineau. kliknelam ja bez przekonania bo nie znam marki zupełnie poza tym, że króluje w gabinetach kosmetycznych. i? rewelacja. miałam maski EL, EA i CD ale ta to bomba. bardo intensywnie nawilżyła moją haniebnie suchą skórę, czerwone plamki przygasły, cera jest jaśniejsza i pięknie pachnie!
jestem mega zadowolona!

że to?
http://pl.strawberrynet.com/skincare...155/?CatgId=15
takie dobre??
ja wczoraj stwierdziłam że muszę sobie kupić biegusiem jakiś krem ( bo mi sie skończył) a w sumie coś nawilżającego też by sie przydało;
tylko mnie w tych wszystkich maseczkach wkurza to że często po nich mi jakieś farfocle wyłażą na twarzy
ale opisałaś kusząco
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:01   #4064
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
właśnie dostałam paczuchę z tru min. z maseczką gatineau. kliknelam ja bez przekonania bo nie znam marki zupełnie poza tym, że króluje w gabinetach kosmetycznych. i? rewelacja. miałam maski EL, EA i CD ale ta to bomba. bardo intensywnie nawilżyła moją haniebnie suchą skórę, czerwone plamki przygasły, cera jest jaśniejsza i pięknie pachnie!
jestem mega zadowolona!
Takie kuszenie powinno być karalne Moja skóra ostatnio przechodzi chyba ponownie okres dojrzewania, pojawiło mi się multum jakichś zaskórników (których zazwyczaj wcale nie było) , jest zaczerwieniona.. Potrzebuję maseczki
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:03   #4065
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
że to?
http://pl.strawberrynet.com/skincare...155/?CatgId=15
takie dobre??
ja wczoraj stwierdziłam że muszę sobie kupić biegusiem jakiś krem ( bo mi sie skończył) a w sumie coś nawilżającego też by sie przydało;
tylko mnie w tych wszystkich maseczkach wkurza to że często po nich mi jakieś farfocle wyłażą na twarzy
ale opisałaś kusząco
nie wylazły mi żadne farfocle . mam wrażenie, że ściągnęła mi pojednycze suche skórki. ładnie się rozprowadza, ładnie zmywa. wydaje mi się, że będzie wydajna: kremu nie trzeba wiele nakładać. ładnie pracuje na skórze po nałożeniu. ogólnie jestem zachwycona. tym bardziej, że mam okropnie suchą skórę i bardzo kapryśną a tu prosze taka niespodzianka

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
nie wylazły mi żadne farfocle . mam wrażenie, że ściągnęła mi pojednycze suche skórki. ładnie się rozprowadza, ładnie zmywa. wydaje mi się, że będzie wydajna: kremu nie trzeba wiele nakładać. ładnie pracuje na skórze po nałożeniu. ogólnie jestem zachwycona. tym bardziej, że mam okropnie suchą skórę i bardzo kapryśną a tu prosze taka niespodzianka
ta właśnie maszeczka w kremie.
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:06   #4066
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie niby w zestawie mialam, ale nie wiem czy mozna tak porownywac zapach sliczny, konsystencja tez ok, dosc dlugo sie trzymal- z godzinke
No ja wiem, że marudzę, ale marzy mi się błyszczyk idealny, bo pomadki na moich ustach wyglądają tandetnie
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:17   #4067
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
No ja wiem, że marudzę, ale marzy mi się błyszczyk idealny, bo pomadki na moich ustach wyglądają tandetnie
hehe to trzeba szukac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:19   #4068
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
No ja wiem, że marudzę, ale marzy mi się błyszczyk idealny, bo pomadki na moich ustach wyglądają tandetnie
A jak je nakladasz? Probowalas nakladac je na usta palcem? Wygladaja wtedy zupelnie inaczej.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Takie kuszenie powinno być karalne Moja skóra ostatnio przechodzi chyba ponownie okres dojrzewania, pojawiło mi się multum jakichś zaskórników (których zazwyczaj wcale nie było) , jest zaczerwieniona.. Potrzebuję maseczki
Psikaj buzie po kazdym myciu woda termalna. Na zaczerwienienia pomoze troche.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:26   #4069
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ok to ja place za tego feverka no 330 na zapas trzeba kliknac! a nie ma...
chce jeszcze lancome rose i survival coral (chyba taka nazwa)

to super tez moglam kliknac na zapas...ale cena normalna nie az taka straszna, jak bedzie cuda czynic to chetnie kupie u mnie feverki trzymaja sie najdluzej, lepiej niz Diorki czy Chanelki Levres- tylko YSL sa porownywalne- nie liczylam nigdy dokladnie, ale po ok 3h mam dopiero taki lekki kolorek juz i trzeba nalozyc nowa warstwe


heh to musze kupic jeszcze lakiery DIora oj !
Płać, płać
A 330 pewnie też niedługo wrzucą Jak pojawił się błyszczyk widmo 328 to jak ma nie być 330 która już bywała na tru

A lakier Diora musisz wypróbować! Ja nie byłam nastawiona na żadne cudo, a teraz jest u mnie numerem jeden Później są Fever Glossy. A może na równi

Tylko lakiery Diora są tylko w 3 kolorach na razie (z czego pasuje mi jeden tylko)... Wiosna wychodzi nowy odcień. A FG mam już 4 ...

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
Ad1.Właśnie ta dwójeczka najbardziej mi się podoba. Oj kusisz. I teraz sama nie wiem - bo że chcę kupić błyszczyk jakiś to na pewno. Czy lakier Diora, czy Borghese? I jeszcze Shiseido kusi. Ciekawa jestem który z nich najbardziej trwały?

Ad2. U mnie dała radę. Oczywiście niespodzianki nie zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki, ale zniknęły trochę takie grudki podskórne i sama skóra taka bardzo wygładzona i rozjaśniona. Jak się nakłada zresztą tą maseczkę, to czuć lekkie mrowienie i chłodek.
A to co zaoszczędziłam wydam na błyszczydło nowe
Wystarczy Ci na dwa co najmniej Jedne lakier Diora i Borghese

Dla mnie trwałość nie jest najważniejsza w błyszczyku, ale te lakiery są naprawdę trwałe I fajnie nawilżają jak na błyszczyki.


Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
To zimny odcień rózu. Calianna go ma, można ją poprosić o jakąś fotę.

Lipczak poluje od długiego czasu ale bezskutecznie. Do tej pory nie było go na Tru.
No właśnie, też go nigdy nie widziałam do tej pory. I też pamiętam go jako zimny odcień różu

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16392024]Chyba mi juz na mozg wali. Wywalilam 240 zl na krem Borghese, ktory okazal sie beznadziejny i wciaz nie mam kremu pod oczy . Niech oni wrzuca lepiej jakies nowe spejalsy bo nie wiem, co ze soba zrobic .[/QUOTE]

A wiesz, że mi ten Borghese też chyba nie odpowiada jeżeli chodzi o nawilżanie? Przy nakładaniu jakieś tam nawilżenie czuję, ale rano mam skórę w takiej kondycji, jakbym wieczorem nic nie nałożyła

W piątek wróciłam do swoich kremów pod oczy Oceanic. Tym razem kupiłam coś mocniejszego (naprawdę przesuszyła mi się skóra pod oczami strasznie i potrzebuję silnej kuracji) i kupiłam krem dla 50 +... Ale skóra już wczoraj była w zupełnie innej kondycji Zdecydowanie jest lepszy od tego Borghese jeżeli chodzi o nawilżanie.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 14:28   #4070
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Jak piszecie, że to zimny odcień tego 328 to też wzięłam Diora anulowałam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:34   #4071
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jak piszecie, że to zimny odcień tego 328 to też wzięłam Diora anulowałam
No i po co anulowała?

Dwa trzeba było brać
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:37   #4072
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Płać, płać
A 330 pewnie też niedługo wrzucą Jak pojawił się błyszczyk widmo 328 to jak ma nie być 330 która już bywała na tru

A lakier Diora musisz wypróbować! Ja nie byłam nastawiona na żadne cudo, a teraz jest u mnie numerem jeden Później są Fever Glossy. A może na równi

Tylko lakiery Diora są tylko w 3 kolorach na razie (z czego pasuje mi jeden tylko)... Wiosna wychodzi nowy odcień. A FG mam już 4 ...



Wystarczy Ci na dwa co najmniej Jedne lakier Diora i Borghese

Dla mnie trwałość nie jest najważniejsza w błyszczyku, ale te lakiery są naprawdę trwałe I fajnie nawilżają jak na błyszczyki.




No właśnie, też go nigdy nie widziałam do tej pory. I też pamiętam go jako zimny odcień różu



A wiesz, że mi ten Borghese też chyba nie odpowiada jeżeli chodzi o nawilżanie? Przy nakładaniu jakieś tam nawilżenie czuję, ale rano mam skórę w takiej kondycji, jakbym wieczorem nic nie nałożyła

W piątek wróciłam do swoich kremów pod oczy Oceanic. Tym razem kupiłam coś mocniejszego (naprawdę przesuszyła mi się skóra pod oczami strasznie i potrzebuję silnej kuracji) i kupiłam krem dla 50 +... Ale skóra już wczoraj była w zupełnie innej kondycji Zdecydowanie jest lepszy od tego Borghese jeżeli chodzi o nawilżanie.
ja Feverkow mialam chyba cos ok 12? ale niektorych sie pozbylam bo nieuzywalam chociaz teraz i tak kupie ten i jeszcze dwa
no lakier kupie bo jak tak kusicie 002 ten 001 tez mi sie podoba, ale nie wiem jak u mnie na ustach by wyszedl...chociaz takie brzoskwinki tez mi sie podobaja 330 juz dawno nie bylo ale moze akurat sie pojawi wlasnie tak samo nagle jak ten
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:44   #4073
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No i po co anulowała?

Dwa trzeba było brać
Szkoda mi trochę kasy Ten cukierkowy róż nie dla mnie A moje usta w samym tylko błysku bez koloru wyglądają nijako Blade są dosyć, więc ciutkę życia muszę im dodawać Muszę zacząć używać Galactica
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:46   #4074
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Szkoda mi trochę kasy Ten cukierkowy róż nie dla mnie A moje usta w samym tylko błysku bez koloru wyglądają nijako Blade są dosyć, więc ciutkę życia muszę im dodawać Muszę zacząć używać Galactica
u mnie on tez siedzi nieuzywany ale nawet nie mysle o tym, zeby go oddac jakis sentyment mam do niego

za to mam 121 i 131 i jakos nie zachwycaja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:48   #4075
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe to trzeba szukac
Jak już wykupię całą truskawkę z błyszczyków to powiem który najlepszy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16392641]A jak je nakladasz? Probowalas nakladac je na usta palcem? Wygladaja wtedy zupelnie inaczej..[/QUOTE]

Zupełnie mi to do głowy nie przyszło. Pobiegłam do łazienki szybko i się pomazałam. Kolorek jakby bardziej transparentny jak palcami nałożyłam. Coś tak pomiędzy błyszczykiem a pomadką. Nie wpadłabym Ładnie

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Wystarczy Ci na dwa co najmniej Jedne lakier Diora i Borghese

Dla mnie trwałość nie jest najważniejsza w błyszczyku, ale te lakiery są naprawdę trwałe I fajnie nawilżają jak na błyszczyki.

A wiesz, że mi ten Borghese też chyba nie odpowiada jeżeli chodzi o nawilżanie? Przy nakładaniu jakieś tam nawilżenie czuję, ale rano mam skórę w takiej kondycji, jakbym wieczorem nic nie nałożyła

W piątek wróciłam do swoich kremów pod oczy Oceanic.
Kusicielko No to wzięłam i kliknęłam. No bo jak Wy macie, to ja też chcę A na Borghese poczekam aż Dimiti się wypowie

I cieszę się, że się nie skusiłam na ten kremik pod oczy, ale to tylko dlatego, że już wcześniej kupiłam świeżutkie serum i szkoda mi go było, bo ma tylko 3 miesiące przydatności
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:50   #4076
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

no ja mam nadzieje, ze jeszcze w tym tygodniu ten borghese doleci bo chce go przetestowac a w niedziele wyjezdzam na 10 dni wiec kicha:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:53   #4077
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ja mam nadzieje, ze jeszcze w tym tygodniu ten borghese doleci bo chce go przetestowac a w niedziele wyjezdzam na 10 dni wiec kicha:/
10 dni bez truskawki Dasz radę? Ja się chyba uzależniłam. Pierwsze co robię rano, to otwieram pocztę i truskawkę
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:53   #4078
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
u mnie on tez siedzi nieuzywany ale nawet nie mysle o tym, zeby go oddac jakis sentyment mam do niego

za to mam 121 i 131 i jakos nie zachwycaja

A tego wyżej wspomnianego 262 Pure Bitten znasz może ?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ja mam nadzieje, ze jeszcze w tym tygodniu ten borghese doleci bo chce go przetestowac a w niedziele wyjezdzam na 10 dni wiec kicha:/
To Cię pewnie jakieś promocje na tru ominą
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 15:00   #4079
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
10 dni bez truskawki Dasz radę? Ja się chyba uzależniłam. Pierwsze co robię rano, to otwieram pocztę i truskawkę
mam niby tam internet, ale nie bede mogla raczej tak siedziec:/ najwyzej 15 minut na sprawdzenie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

A tego wyżej wspomnianego 262 Pure Bitten znasz może ?

To Cię pewnie jakieś promocje na tru ominą
mialam jakis z tej serii bo to byla jakas cala seria wypuszczona- nie pamietam dokladnie jak sie nazywala i nie pamietam jaki kolorek mialam ale ja mialam raczej 250cos i niby to byl jeden z najjasniejszych odcieni a dostalam taki braz typowy z czerwonym polyskiem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 15:03   #4080
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

jak anulować zamówienie? zrobiłam z zapłata przez paypal ale myslę o rezygnacji. jak to zrobić? podpowiedzcie proszę
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.