Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 19:56   #331
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Nie jestem zwolenniczką używania kosmetykow dla dzieci, szczegolnie w moim przypadku - kiedy mam problematyczną skore, ale zachwalam szampon babydream (widze że ogolnie te kosmetyki zachwalacie ) włosy mam po nim ciężkie, gładkie, bardziej zdyscyplinowane (cieżkie to dla mnie zaleta, bo normalnie jak sie przejde kawalek wlosy mi zaraz ida gdzies tam do tyly )
szampon hipp ma tez czyalam dobry sklad ale u mnie daje gorszy efekt na wlosach, poprostu myje nic ich nie wygładza ale też go używam

szampony bambino i jahonsons baby mnie zawiodly, bambino - kompletnie niedywajny, trudno sie rozprowadza i sie nie pieni, po jahonsons baby mialam wysuszona skore na glowie, swedziala mnie i mi sie łuszczyła
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 10:26   #332
pam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Saarland
Wiadomości: 110
GG do pam26
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
pam a gdzie to mozna kupic? Nie jest to przypadkiem marka z Reala? Kurcze nie pamietam co oni tam maja.

A ten kaufmann to chyba w Rossmannie widzialam. Kremik ma kilka skladnikow i wlasnie baza jest wazelina. Puszka cos jak w Nivea. Powiedz mi jaka on ma konsytencje? Cos jak Nivea czy raczej wlasnie wazelina. Czego sie podziewac, bo juz kilka razy mialam ta mala puszke w rece, ale odkladalam spowrotem


Moniczko kochana ja kupilam to w Müller a czy w real sa to nie umiem powiedziec.
A Kaufmann mozna wszedzie dostac i pudeleczko jest podobne do niebieskiej Nivea ale to wiekszosc wazeliny do kremu raczej nie podobne.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Niedawno kupiłam olejek pielęgnacyjny Babydream dla mam- ekstra do ciała i włosów!

Asiula a co ta olejek i czemu moze byc do wlosow a coz on mam za cuda?


---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Dziewczyny melduje o nastepnej dostawie ale rozkrecilam sie ufff
-kremik malinkowy do pielegnacji ,nawilzajacy i zajefanie pachnacy firmy ,,Beauty Kids,,z penthenolem,allantoina i vit E i gliceryne oczywiscie ma ale pieknie wchlania sie .
-serum z Rival de Loop ale to juz znacie
-kremik na noc tez z Rival regeneracyjny
-i kremik pod oczka z collagenem tez z Rival
-i na koniec 2 produkty z Lilliputz -plyn do kapieli malinkowy co robi duziiiio pianki i kremik dla ksiezniczek.
__________________
Zycie jest takie piekne ,tylko ludzie zyc nie umieja.
pam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 10:31   #333
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

pan ja kiedys mialam Melkfett z nagietkiem i milo wspominamm, bo tez jak wazelina bylo z dodatkami, ale konsystencja to wazelina i jak mowisz ze ten kaufmann podobny to moze nawet fajny zamiennik bedzie, bo jednak Melkfett nial kilka skladnikow ktore mogly by sie tam nie znajdowac. Kaufmann ma krociutki sklad i bardzo ladny jesli ktos toleruje oleje mineralne. ja bardziej patrze na brak konserwantow.
A w Müller to jest wiele marek ktore sa eingenemarke z innych drogerii. Tak wogole to co Müller ma za swoja marke jesli chodzi o dzieciece specyfiki? Kurcze chetnie bym odwiedziala ta drogerie, ale u mnie nie ma.

I jesli moge to wypowiem sie w kewsti olejku dla mam. jak wiesz to oliwka dla ciezarnych kobiet, zeby zapobiegac rozstepom w ciazy. Mozesz tez wcierac ja we wlosy, tak samo jak olej kokosowy czy jakis inny. Mozesz wziasc odrobinke rozetrzec w dloniach i wetrzec we wlosy, to tzw olejowanie. A mozesz wetrzec tylko w suche koncowki wlosow. Ty masz Dm prawda?(wczoraj bylam w miescie i weszlam do Dm po cienie w kredce Alverde) i babylove tez ma fajna serie dla mam.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 15:37   #334
Viridian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Moje sprawdzone kosmetyki to:
- żel do mycia Babydream
łagodny, nie wysusza, nie podrażnia i nie powoduje niespodzianek na skórze,
- szampon Hipp, z tych samych powodów,
- oliwka dla niemowląt Cleanic; niestety oliwki z dodatkami takich olejków jak migdałowy zapychają mi skórę, Cleanic ma tylko olej mineralny i sprawuje się bardzo dobrze.
Viridian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 14:32   #335
pam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Saarland
Wiadomości: 110
GG do pam26
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Wiesz Monia ja poslucham cie i kupie ten olejek dla mamciow moze mi pomoze na moje przesuszone wlosy.
__________________
Zycie jest takie piekne ,tylko ludzie zyc nie umieja.
pam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 07:16   #336
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Z dzieciaczkowych to obecnie mam chyba tylko kultowy babydream I jestem zadowolona.

Uzywałam też oliwki hipp - składowe cudeńko, ale jednak moja skóra potrzebuję jakiegoś nawilzacza na zmianę z nią. I krem dla księżniczek - tu już byłam niezadowolona, zapchał mnie (a czego ja się głupia spodziewałam?)
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 14:30   #337
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Poprawiam się, kosmetyki baby smile z drogerii schlecker nie zawierają sls.
Sls miały kosmetyki junior smile stąd moja wcześniejsza pomyłka.
Balsamy, kremy i lotiony nie mają parafiny. Parafinę ma tylko oliwka ale poza tym reszta składu oliwki jest ok np ekstrakt z aloesu.
Kupiłam sobie szampon do włosów baby smile, ale nie sądzę żeby się specjalnie różnił w użytkowaniu od szamponów hippa i babydream.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 09:42   #338
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 10:15   #339
elajna888
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 568
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Zachęcona pozytywnymi opiniami kremu nagietkowego z cynkiem [babydream] zaryzykowałam i go przetestowałam go. Niestety do mojej cery się nie sprawdził, zapychał mnie.
__________________
staram się ogarnąć rzeczywistość
elajna888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 11:57   #340
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Chyba jestem jakas felerna! Wypróbowałam krem z BD - ten nagietkowy bez cynku. Efekt taki sam jak po księżniczkowym i po Hippach - po posmarowaniu skóry czuję krem i ściąganie. Po jakimś czasie mija ale jednak. Po Iwostinie nie mam takich sensacji. Mam jeszcze do wypróbowania 2 kremy BD. A potem Humektan.
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 19:01   #341
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

A ja sobie przywiozłam z Niemiec właśnie mleczko do ciała żółte z shea butter z Babylove z DM oraz wynalazłam w sieci supermarketów REWE, robioną dla nich oliwkę dla dzieci z fajnym składem. Wklejam zdjęcia i skład oliwki - może komuś się przydadzą.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 19:06   #342
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Kiedy w Rossie pojawią się filtry z Babydreama??
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 09:10   #343
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

wczoraj kupilam u mnie nowy babydream filtr.


A teraz zle wiesci wam niose, swiezutkie z niemieckiego forum.
babydream Calendula i babylove calendula czyli wersje z cynkiem sa wyjete z programu. krem z Dm czyli babylove jest na 100% weg, ale sa wiesci ze w Rossmannie jest to samo. Robcie zapasy jesli lubicie te produkty. Niedlugo juz ich nie bedzie.

edycja.
Zlych wiesci ciag dalszy, cala seria babydream idzie weg z sortymentu. Wysmarowalam juz maila i licze ze odpisza iz zmienija opakowanie a produkty zostana. To byla by wielka strata dla wrazliwych skory ktore dlugo szukaly tej idealnej pielegnacji.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2010-04-13 o 09:30
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:15   #344
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
wczoraj kupilam u mnie nowy babydream filtr.


A teraz zle wiesci wam niose, swiezutkie z niemieckiego forum.
babydream Calendula i babylove calendula czyli wersje z cynkiem sa wyjete z programu. krem z Dm czyli babylove jest na 100% weg, ale sa wiesci ze w Rossmannie jest to samo. Robcie zapasy jesli lubicie te produkty. Niedlugo juz ich nie bedzie.

edycja.
Zlych wiesci ciag dalszy, cala seria babydream idzie weg z sortymentu. Wysmarowalam juz maila i licze ze odpisza iz zmienija opakowanie a produkty zostana. To byla by wielka strata dla wrazliwych skory ktore dlugo szukaly tej idealnej pielegnacji.
No to mnie zmotywowałas do spróbowania żelu i szamponu z BD, które stoja na półce i czekają na przetestowanie. Kremów osobiscie mi nie żal, gdyż żaden mi nie pasuje... ale wyprobuje szybko reszte, żeby ewentualnie sie obkupic na zapas.
Mam przy okazji pytanie - czy w kazdym rossmannie jest olejek dla kobiet w ciazy z BD? bo u mnie nie widziałam ale nie mam tez zbyt duzo czasu, żeby szukac. W kazdym razie na półce z dzieckowymi BD go nie ma...
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:57   #345
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Ale szampon nie nalezy do serii nagietkowej. On jest i poki co bedzie. wycofuja serie nagietkowa, chodz mam nadzieje ze nie ze to bedzie tak jak z kosmetykami wlosowymi Yung, ktore teraz nazywaja sie Isana hair
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:06   #346
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ale szampon nie nalezy do serii nagietkowej. On jest i poki co bedzie. wycofuja serie nagietkowa, chodz mam nadzieje ze nie ze to bedzie tak jak z kosmetykami wlosowymi Yung, ktore teraz nazywaja sie Isana hair
Aha to nie musze sie spieszyc Z BD uwielbiam puder i mam nadzieje, że nigdy go nie wycofają
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:31   #347
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
Mam przy okazji pytanie - czy w kazdym rossmannie jest olejek dla kobiet w ciazy z BD? bo u mnie nie widziałam ale nie mam tez zbyt duzo czasu, żeby szukac. W kazdym razie na półce z dzieckowymi BD go nie ma...
Bo on nie jest przy półce z dzieciakowymi, tylko tam gdzie balsamy.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:53   #348
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Bo on nie jest przy półce z dzieciakowymi, tylko tam gdzie balsamy.
DZIĘKI!!!!!!!! : cmok::c mok:
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 18:05   #349
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 18:58   #350
Peggys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
A ja sobie przywiozłam z Niemiec właśnie mleczko do ciała żółte z shea butter z Babylove z DM oraz wynalazłam w sieci supermarketów REWE, robioną dla nich oliwkę dla dzieci z fajnym składem. Wklejam zdjęcia i skład oliwki - może komuś się przydadzą.
Wydaje się być bardzo fajna ta oliweczka
Ale przyznam szczerze że nie słyszałam nawet o takiej sieci supermarketów

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
wczoraj kupilam u mnie nowy babydream filtr.


A teraz zle wiesci wam niose, swiezutkie z niemieckiego forum.
babydream Calendula i babylove calendula czyli wersje z cynkiem sa wyjete z programu. krem z Dm czyli babylove jest na 100% weg, ale sa wiesci ze w Rossmannie jest to samo. Robcie zapasy jesli lubicie te produkty. Niedlugo juz ich nie bedzie.

edycja.
Zlych wiesci ciag dalszy, cala seria babydream idzie weg z sortymentu. Wysmarowalam juz maila i licze ze odpisza iz zmienija opakowanie a produkty zostana. To byla by wielka strata dla wrazliwych skory ktore dlugo szukaly tej idealnej pielegnacji.
Ojj niee..Więc żel uniwersalny bd też ma pójść z dymem?
Nie podoba mi się polityka w tych rossmanach
Peggys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 19:55   #351
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Peggys nie zel uniwersalny tylko seria nagietkowa ta w zoltych opakowaniach z odrobinka zielonego
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 21:23   #352
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

[QUOTE=Peggys;18552785]Wydaje się być bardzo fajna ta oliweczka
Ale przyznam szczerze że nie słyszałam nawet o takiej sieci supermarketów[COLOR="Silver"]

A ja ich całkiem sporo widziałam w DE.
Bardzo fajnie zapowiada się ,,cieżąrowa" oliwka z dm. W odróżnieniu do rossmanowej ma oliwę z oliwek w składzie i pachnie tak lżej, bardziej ziołowo, jak listki oliwne właśnie.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 08:49   #353
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Kupilam wczoraj kilka kosmetykow Penaten. U nas sa teraz nowe opakowania i co niektore kosmetyki maja nowa formule i lepszy sklad. Wisza kupiny na 3€ wiec postanowilam sprobowac, bo ogolem lubilam ta firme, ale ze wzgledu na sklady nie uzywalam. Mialam wziasc rumiankowy plyn do kapieli mialam go w ciazy, a teraz lepszy sklad ma, ale balam sie ze wysuszy skore mojej dziecinie( moze nastepnym razem wezme go dla mnie) i wzielam z serii Smoting, a takze Duschcreme. Dla mnie wzielam Panthenol -Creme bo amm resztki od Babydream i bylam ciekawa na ile sie beda te dwa kremy roznic. Penaten ma parafine i tez nie ejst perfumowany, bez konserwantow i barwnikow. Do tego male opakowanie na wyprobowanie chusteczek Sensitive, bo ciekawilo mnie jak sie sprawdza do twarzy ( jak dziecko bylo jeszcze niemowlakiem to dostalam je od znajomej w prezencie, ale wykorzystalam na pupe dziecka).

Mam jeszcze jeden kupon na 3€, wiec nastepnym razem chce kupic( jak juz sie pokarze) oliwke dla ciezarnych. To nowosci od Penaten i ma super sklad.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 16:20   #354
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Kupiłam dziś w Schleckerze żel do kąpieli lawendowy ,,Na dobranoc". Już jestem fanką tego zwykłego, mam nadzieję, że z tym będzie podobnie. Bardzo mnie cieszy, że w dobrych seriach dzeciaczkowych pojawiają się nowe zapachy.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 17:31   #355
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Ineso wpadlas w te dzieciece kosmetyki jak sliwka w kompot heheheh.

A ja jestem bardzo zadowolona z kremu Penaten. Nawet mam czystsze pory na nosie. ostatanio na drugi kupon kupilam szampon ale ten zwykly bez rumienku( mialam kiedys rumiankowy i chcialam porownac z tym zwyklym), do tego mydlo( poczeka na swoja kolej) i krem Intensiv-Creme do twarzy i ciala, ale wesje nieperfumowana bo nie ma parabenow jak w zwyklej perfumowanej. Krem ma byc do suchej skory, ale jest bardzo leciutki. Pomyslalam ze jak mi ten Panthenol-Creme bedzie latem za ciezki to moze ten sie sprawdzi. Pozyjemy zobaczymy. Narazie z tego Panthenol-Creme jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Moja geba go lubi, lagodzi i nawilza jak trzeba . Czemu ja tak dlugo sie czailam zeby wyprobowac ten krem? Czlowiek to naprawde glupi jest, zwlaszcza ze ma sie wrazliwa gebe ,a szukalam nie wiem czego.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2010-04-20 o 17:37
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 18:09   #356
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Moni, wcale nie Ja właściwie tylko na żele myjące mam takiego hopla. Z balsamami i kremami jakoś nie mogę się pokochać mimo prób. Mam zawsze jakieś pod ręką na wszelki wypadek, ale właściwie nic dobroczynnego nie robią - podrażnien po depilacji mi nawet nie łagodzą. Ostatnio smarowałam białym BD wysyp na dekolcie (który mi się nie zdarza a zdarzył po powrocie z DE...) zero poprawy, tym balsamem żółtym Babylobe smarowałam się namiętnie już w DE bo mnie całe ciało swędziało (co Wt macie w tej wodzie????wszystkie na nią narzekałyśmy) i też nic.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:38   #357
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś w Schleckerze żel do kąpieli lawendowy ,,Na dobranoc". Już jestem fanką tego zwykłego, mam nadzieję, że z tym będzie podobnie. Bardzo mnie cieszy, że w dobrych seriach dzeciaczkowych pojawiają się nowe zapachy.
Fajny ten żelOprócz ekstraktu z lawendy ma aromat drzewa różanego i jaśminu. Zapach czuć delikatnie na skórze.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 08:34   #358
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Moni, wcale nie Ja właściwie tylko na żele myjące mam takiego hopla. Z balsamami i kremami jakoś nie mogę się pokochać mimo prób. Mam zawsze jakieś pod ręką na wszelki wypadek, ale właściwie nic dobroczynnego nie robią - podrażnien po depilacji mi nawet nie łagodzą. Ostatnio smarowałam białym BD wysyp na dekolcie (który mi się nie zdarza a zdarzył po powrocie z DE...) zero poprawy, tym balsamem żółtym Babylobe smarowałam się namiętnie już w DE bo mnie całe ciało swędziało (co Wt macie w tej wodzie????wszystkie na nią narzekałyśmy) i też nic.
No niestety czesto jest bardzo twarda woda np u mnie, ale ja poki co nie narzekam, chodz czuje roznice jak jestem w Pl, albo u szwagra w München, tam maja b. dobra wode.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 08:42   #359
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Hihi my właśnie m.in w Monachium byłyśmy W Krakowie też jest bardzo twarda woda, więc nie wiem skąd taka reakcja.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 20:20   #360
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Hihi my właśnie m.in w Monachium byłyśmy W Krakowie też jest bardzo twarda woda, więc nie wiem skąd taka reakcja.
moze skora nie lubi po prostu zmiany? mi zmiana wody z polskiej na ta wlasnie z monachium bardzo przypadla do gustu, ta kranowe mozna nawet pic... ale ile razy pojade na pare dni do polski, to stan skory sie pogarsza. dopiero po dluzszym czasie wszystko wraca do normy
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-14 21:18:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.