Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-15, 18:38   #241
Gwiazdka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Z.G.
Wiadomości: 10
Thumbs up Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez mooooniczka Pokaż wiadomość
Fajny kolorek ale jak na sredni blond to wydaje mi sie ze troche za ciemny.. ale jeszcze na pewno sie zmyje.
Po tygodniu jeszcze jest trochę za ciemny jak na średni blond, ale jak pisałam wyżej już się zaczyna rozjaśniać. Wrzuć swoją fotę włosków to zobaczymy jak tam Twój kolorek.

Cytat:
Napisane przez Andzelina Pokaż wiadomość
Mi jak narazie pasuje, jest BARDZO wydajna, nie spotkalam sie jeszcze z zadna farba ktorej starczylo by jedno opakowanie na cale moje wlosy. A tej pianki spokojnie by jeszcze troche moglo zostac w opakowaniu. Zrobiłam sobie kolor Jasny miedziany braz nr 607. Fotka w zalaczniku. A i najwazniejsze nie wyszedl czarny kolor jak po wielu "brazach" innych firm.
Bardzo ładny kolor, oby się za bardzo nie zmył.

Edytowane przez Gwiazdka89
Czas edycji: 2010-11-15 o 18:40
Gwiazdka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 18:38   #242
enigmatic91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 74
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka89 Pokaż wiadomość
Wcześniej farbowałam u fryzjera, więc nie wiem, co ona mi tam nałożyła ;P ale rzeczywiście był ładny. Gdyby nie to, że włosy się niszczą przy rozjaśnianiu i zaraz widać odrosty, to miałabym tamten kolor cały czas.
Nowy kolor nawet mi się podoba, już się trochę zmył. Niżej wrzucam nową fotkę.

no ładny kolorek , tez chciałam taki uzyskac , ale sie nie dało nawet po dwukrotnym rozjasnianiu .
enigmatic91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 18:44   #243
Gwiazdka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Z.G.
Wiadomości: 10
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez enigmatic91 Pokaż wiadomość
no ładny kolorek , tez chciałam taki uzyskac , ale sie nie dało nawet po dwukrotnym rozjasnianiu .

Chodzi Ci o tamten jasny blond? Ja mam swoje naturalne ciemny blond i może dlatego było łatwiej zafarbować na jasny. Też zależy od grubości włosa, bo moje są cienkie, więc łatwo się dały tak rozjaśnić. A byłaś u fryzjera, czy sama próbowałaś?
Gwiazdka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 19:05   #244
enigmatic91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 74
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka89 Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o tamten jasny blond? Ja mam swoje naturalne ciemny blond i może dlatego było łatwiej zafarbować na jasny. Też zależy od grubości włosa, bo moje są cienkie, więc łatwo się dały tak rozjaśnić. A byłaś u fryzjera, czy sama próbowałaś?
w załączniku dałaś zdjęcie , o ten odcien mi chodzi .. bardzo mi się podoba , . rozjaśniała mi włosy siostra mojej koleżanki , ona interesuję się fryzjerstwem ale nie narzekałam , dobrze mi zrobiła .. był blond nie było nawet rudosci , co się często zdarza , na własną ręke raczej bym nawet nie próbowała tylko bym włosy skrzywdziła . Potem je zafarbowałam na taki karmelowy brąz , ale on taki tez blondzik jakby przypominał , ale zbytnio nie wyszło ... nie , że czarne ale wyszedł taki nie oczekiwany niz na palecie . , może jakoś się spierze i stanie się jaśniejszy brąz .
enigmatic91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 21:17   #245
Gwiazdka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Z.G.
Wiadomości: 10
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez enigmatic91 Pokaż wiadomość
w załączniku dałaś zdjęcie , o ten odcien mi chodzi .. bardzo mi się podoba , . rozjaśniała mi włosy siostra mojej koleżanki , ona interesuję się fryzjerstwem ale nie narzekałam , dobrze mi zrobiła .. był blond nie było nawet rudosci , co się często zdarza , na własną ręke raczej bym nawet nie próbowała tylko bym włosy skrzywdziła . Potem je zafarbowałam na taki karmelowy brąz , ale on taki tez blondzik jakby przypominał , ale zbytnio nie wyszło ... nie , że czarne ale wyszedł taki nie oczekiwany niz na palecie . , może jakoś się spierze i stanie się jaśniejszy brąz .

A może spróbuj tą, co ja robiłam (średni blond 800) albo o odcień jaśniejszą. Tylko nie mam pojęcia jak to wyjdzie na tym karmelowym brązie.
Gwiazdka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 23:06   #246
enigmatic91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 74
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka89 Pokaż wiadomość
A może spróbuj tą, co ja robiłam (średni blond 800) albo o odcień jaśniejszą. Tylko nie mam pojęcia jak to wyjdzie na tym karmelowym brązie.

hymm , spróbuje ale tak za 2 miesiące . Moje włosy muszą trochę odetchnąc . , muszą odpocząc . , albo kupię ta farbę w piancę albo zwykłą ale z wyższej pólki , syjoss ?? czy coś ? , bardzo chcę powrocic do jasnych brązów , kiedyś farbowałam na ciemne odcienie , ale jak widac z wiekiem upodobania się zmieniają .
enigmatic91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 07:44   #247
ztec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Kupiłam w Rossmanie za ok 22 zł, i te 22 zł poszło jakby do śmieci Dziewczyny, totalna strata pieniędzy. Włosy maluje od ponad 10 lat i nigdy nie miałam tak beznadziejnej farby, o zgrozo, nie nazwałabym tego szamponetka! Zakupiłam kolor Czarny, taki jak zawsze. Nałożenie faktycznie ok, pianka bardzo wydajna, ale co z tego, skoro nawet mi nie zafarbowało odrostów! Mam swój kolor ciemny mysi, podatny na farby. Włosy zrobiły się brązowe, ale to nawet nie jest podobne do czerni! To nawet nie jest ciemny brąz Trzymałam ją 40 min, tak na wszelki wypadek. Miałam jej użyć przed ślubem, który jest za miesiac. Dziękować niebiosom, że użyłam jej dla sprawdzenia teraz, bo by mnie szlak trafił podwójnie! Podobno farba Sayos jest świetna, tyle że ma chyba amoniak. To ja jużwole zwykły szampon koloryzujący do 36 myć!

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Moim zdaniem, to jest ich felerny produkt. Po 1. nie ma go na ich ofecjalnej stronie, po 2. Pudełka są przerabiane. Na pudełkach w obcym języku są zrobione nakładki w naszym. Dla mnie to wygląda, jakby gdzieś indziej się nie sprzedawał, to siup do polski, u nas łykną wszystko




Potwierdzam to wszystko, co napisała koleżanka. Miałam podobną sytuację. Też wydawało mi się, że farba ok, wszystko wyszło ładnie. Trzymałam 30 min jak na opakowaniu. Farbowałam z czarnego na czarny. Po kilku myciach mam ponownie odrosty tej samej długości. Nawet najtańsza farba daje lepsze efekty. Nie polecam. Pieniądze wyrzucone w błoto. Wracam do Garniera
ztec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 10:56   #248
Ni3zapominajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Gwiazdka89

mnie sie bardzo podoba Twoj kolor sredniego blondu. jest gleboki i wlosy sa lsniace. moze niebawem sie skusze tez taki zrobic bo mam dosyc juz bycia taka tleniona blond:/ ja mam swoje wlos dosc ciemnie taki msi ciemny blond i wlos robione farba nie rozjasniaczem, aczkolwiek bardzo jasne wiec szbko widac odrost.

a powiedz jak ta farba lapie odrosty? Boje sie, ze te rozjasnione mi zlapie a moje ciemne odrosty nie...

Daj znac prosze! i daj wiecej fotek
Ni3zapominajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:04   #249
Andzelina
Raczkowanie
 
Avatar Andzelina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Nocturna89 Pokaż wiadomość
Hmm to z tego co widzę to bardziej brąz i z miedzią ma chyba niewiele wspólnego... chyba że ja ślepa jakaś... no ale próba nie strzelba spróbuję i ja także dzięki za zdjęcie )) najwyżej się przefarbuję
Ja akurat chciałam taki ciemny brąz, a ta miedz wybralam ze wzgledu na to ze pomyslałam ze bedzie dzieki temu to taki cieply ciemny brąz.
Po myciu zauwazyłam ze za kazdym razem woda jest lekko brazowa, ale nie widac na wlosach zeby kolor schodził, więc ok
Andzelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 14:43   #250
Gwiazdka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Z.G.
Wiadomości: 10
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Ni3zapominajka Pokaż wiadomość
Gwiazdka89

mnie sie bardzo podoba Twoj kolor sredniego blondu. jest gleboki i wlosy sa lsniace. moze niebawem sie skusze tez taki zrobic bo mam dosyc juz bycia taka tleniona blond:/ ja mam swoje wlos dosc ciemnie taki msi ciemny blond i wlos robione farba nie rozjasniaczem, aczkolwiek bardzo jasne wiec szbko widac odrost.

a powiedz jak ta farba lapie odrosty? Boje sie, ze te rozjasnione mi zlapie a moje ciemne odrosty nie...

Daj znac prosze! i daj wiecej fotek

Co do lśnienia włosów to na żywo tak nie lśnią, ten błysk powoduje lampa błyskową :P
Miałam tą samą sytuację co Ty, odrosty w brzydkim mysim kolorze, a reszta rozjaśniona na jasny blond, może nie taki jaśniutki, że aż biały, ale widać było, że to blond. Wcześniej wrzuciłam fotkę włosów przed farbowaniem.
Co do chwytania odrostów, to mi bardzo dobrze ta pianka chwyciła. Jak będziesz robiła sobie też, to najpierw postaraj się nałożyć na odrosty, ja tak zrobiłam.

Wrzucam kilka fotek specjalnie dla Ciebie. Widoczny na zdjęciu kolor, jak widać zależy od światła, raz są jaśniejsze, raz ciemniejsze. Ostatnie dwa zdjęcia są zrobione bez lampy błyskowej, na nich masz widoczny efekt bez tego połysku.
Gwiazdka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 21:54   #251
enigmatic91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 74
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka89 Pokaż wiadomość
Co do lśnienia włosów to na żywo tak nie lśnią, ten błysk powoduje lampa błyskową :P
Miałam tą samą sytuację co Ty, odrosty w brzydkim mysim kolorze, a reszta rozjaśniona na jasny blond, może nie taki jaśniutki, że aż biały, ale widać było, że to blond. Wcześniej wrzuciłam fotkę włosów przed farbowaniem.
Co do chwytania odrostów, to mi bardzo dobrze ta pianka chwyciła. Jak będziesz robiła sobie też, to najpierw postaraj się nałożyć na odrosty, ja tak zrobiłam.

Wrzucam kilka fotek specjalnie dla Ciebie. Widoczny na zdjęciu kolor, jak widać zależy od światła, raz są jaśniejsze, raz ciemniejsze. Ostatnie dwa zdjęcia są zrobione bez lampy błyskowej, na nich masz widoczny efekt bez tego połysku.

ijee te ostatnia fotka , ten kolorek
enigmatic91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 19:19   #252
Tysia188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

dziewczyny ide jutro kupić tą pianke tak mnie kusi aby zobaczyc jak sie naklada, z kolorem to filozofi nie ma bo kupuje czarny i tutaj pare pytan: czy wam bardzo szybko wyplukiwal sie kolor?? mam b.zniszczone wlosy i staram sie je farbowac co jakies 2 miesiace więc zalezy mi na dlugim utrzymaniu sie koloru i drugie bardzo niszczy? kupilam farbe loreal feria preference ale naczytalam sie na internecie ze jest bardzo silna i wysusza silnie wlosy wiec wole z niej chyba zrezygnowac;/
Tysia188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 07:52   #253
ztec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

trzeba zużyć od razu całość, tak jest napisane na opakowaniu. dziewczyny nie kupujcie czarnego.wypłukuje się po kilki myciach jak szamponetka. poczytajcie wcześniejsze wpisy dziewczyn.pozdrawiam
ztec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:21   #254
xwomanxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

witam.mam zamiar pofarbować włosy czekoladowym brązem ale własnie nie wiem czy wyjdzie mi cos podobnego jak na opakowaniu.. włosy mam farbowane CASTINGIEM JASNY BRĄZ chociaż u mnie i tak wygląda na dosyć ciemny . mam już spore odrosty wiec zastanawiam się czy wybrać czekoladę czy lepiej któryś z brązów.. proszę dziewczyny wstawcie jakies zdjęcia z tą czekoladą;D;*
xwomanxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 12:20   #255
SoniaBrand
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Witam wszystkich! Mam Perfect Mousse - Pralinę, ale rozmyśliłam się co do tego koloru, szkoda mi tylko farby, która się zmarnuje. Chętnie oddam ją komuś. Jeżeli któraś z Was chciałaby ten właśnie odcień, to proszę dać mi znać
SoniaBrand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:14   #256
pilnikDOpaznokci
Przyczajenie
 
Avatar pilnikDOpaznokci
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

hej wszystkim wracam tu po 2 miesiącach od ostatniego farbowania owym MUSEM żeby, z łaski mojej, napisać krótki jak i co z kolorem i kondycją moich włosów. Kolor do tej pory jest super. W ogóle się nie zmył, a połysk jest jakby zaraz po farbowaniu mimo, że dawno, dawno temu skończyła mi się odżywka z zestawu. Mam jedno 'ale' - włosy się osłabiły i dość mocno wypadają ;( Niby było napisane, że jest delikatny dla włosów, dałam się skusić, no cóż. Tak na koniec - nie polecam tej farby kobietom o słabych, cienkich włosach.


~ z poważaniem pilnikDOpaznokci.
pilnikDOpaznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 14:59   #257
lady_diii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

dzis wlasnie przeszlam farbowanie kolorem 465 czekoladowy brąz farba rzeczywiscie bardzo wydajna, starczylo mi na cale wlosy (dlugosc do polowy plecow) i jeszcze czolo, uszy i kark ale naklada sie fajnie. kolor wyszedl niemal taki sam jak na opakowaniu moze odrobinke ciemniejszy (wczesniej tez byly dosc ciemne) )
lady_diii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 21:52   #258
xwomanxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

lady dii a czy kolorek nie wyszedł rudawy? bo właśnie tego się obawiam..czerwonych refleksów;/ tez wlosy mam ciemne wiec mysle ze wyjdzie mi podobnie jak u Ciebie
xwomanxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 12:04   #259
lady_diii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

rudawy to on na pewno nie jest, ale przy dziennym swietle widze ze wyszly sporo ciemniejsze niz moje wyobrazenie o kolorze czekolady xD taka deserowa raczej
lady_diii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 07:49   #260
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

hej, chce pomalowac wlosy ktoryms z blondow, jednak obecny moj kolor włosow jest jasny brąz - jestem ciekawa czy by mi farba nadała jakis refleksów , bo wiem ze blond idealny to mi nie wyjdzie

jeszcze mam pytanie co do nakładania farby, same ją nakładałyscie czy potrzebowałyscie pomocy osoby drugiej?
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 21:17   #261
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Nie ma żadnego problemu z nakładaniem, spokojnie możesz pofarbować sama włosy.
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 12:48   #262
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

kupiłam kolor 950 jasny blond złocisty. Liczę na zmiane koloru odrostu o 1 ton- naturalne mam na poziomie 7 i pokrycie szarawych pasm po garnierze, które są tylko z wierzchu. Nie licze jej w kategoriach stałej pozycji w mojej szafce, bo jakos ta 'pianka' mnie przeraża. Jutro bede robic, to dam zdjecia po wszytskim.

Moja babcia robiła sobie tą pianką, dzis ja dokładnie wypytałam. Wzięła odcien średni blond 800 i wyszedł jej dośc ciemny blond taki mysi. Była bardzo zła, bo liczyła na cieplejszy kolor. Naturalny odrost ma jasny brąz, włosy siwe pojedyńcze. Ale szybko się jej spłukała.

---
edit

zrobiłąm dziś ta piankę.

Wrazenia: pianka nakłada sie dosc łątwo, ale trudno to zrobic równomiernie, bo się paćka, szczególnie na długości. Pachnie niemal niewyczuwalnie. Włoski po są bardzo miękkie i niewiarygodnie błyszczące.

Odcien jasny blond złocisty wyszedł jak średni blond popielaty.. Ciemny i chłodny. Nie podoba mi się, bo liczyłam na ciepły odcien.
Zdjecie 1- ciepły odcien przed
zdjecie 2- popielaty odcien po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 112809.jpg (50,3 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 124500.jpg (42,8 KB, 297 załadowań)
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-12-09 o 11:51
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 21:24   #263
xxx94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

czy ktoras z was dawala tą farbe na pasemka? jestem ciekawa czy złapie dobrze? mam zamiar uzyc jasnego brązu...
xxx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 22:34   #264
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kupiłam kolor 950 jasny blond złocisty. Liczę na zmiane koloru odrostu o 1 ton- naturalne mam na poziomie 7 i pokrycie szarawych pasm po garnierze, które są tylko z wierzchu. Nie licze jej w kategoriach stałej pozycji w mojej szafce, bo jakos ta 'pianka' mnie przeraża. Jutro bede robic, to dam zdjecia po wszytskim.

Moja babcia robiła sobie tą pianką, dzis ja dokładnie wypytałam. Wzięła odcien średni blond 800 i wyszedł jej dośc ciemny blond taki mysi. Była bardzo zła, bo liczyła na cieplejszy kolor. Naturalny odrost ma jasny brąz, włosy siwe pojedyńcze. Ale szybko się jej spłukała.

---
edit

zrobiłąm dziś ta piankę.

Wrazenia: pianka nakłada sie dosc łątwo, ale trudno to zrobic równomiernie, bo się paćka, szczególnie na długości. Pachnie niemal niewyczuwalnie. Włoski po są bardzo miękkie i niewiarygodnie błyszczące.

Odcien jasny blond złocisty wyszedł jak średni blond popielaty.. Ciemny i chłodny. Nie podoba mi się, bo liczyłam na ciepły odcien.
Zdjecie 1- ciepły odcien przed
zdjecie 2- popielaty odcien po
mysia jestes idealnym przykladem na to że chyba podmienili farby albo ta farba to największe dziadostow na świecie
Jak BLOND ZŁOCISTY może wyjść jak ciemny blond MEGAPOPIALATY!!! Masakra z tą pianką, jak patrze na kolor z opakowania a Twoj po to ja nie wiem, no masakra
Ale dobrze że już się uporałaś z tym i masz złociste piękne włoski
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 18:56   #265
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

agatau,

ale zwolenniczki chłodnych kolorów beda usatysfakcjonowane, bo skoro złocisty wychodzi jak popiel, to popiel z pewnoscią jest superpopielem
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 08:03   #266
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

mysia zeby tylko ten superpopiel nie wychodził zielony
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 14:10   #267
phantomhive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Witam serdecznie. Zakupiłam kolor nr. 800 - średni blond. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, taki przygaszony, mysi, nijaki. Zastanawiam się, czy ta pianka rzeczywiście rozjaśni mi włosy, mam nadzieję, że tak, choć szczerze mówiąc to cały czas zastanawiam się, czy w ogóle je zafarbować. Obawiam się, że wyjdą mi ciemniejsze od naturalnych... czy to możliwe?
phantomhive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 07:55   #268
luupa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Wlasnie dziewczyny...
A odcień Pralina to faktycznie taki jasny wychodzi jak na opakowaniu ?
Mnie sie on kojarzy osobiscie z Pralina z Casting
Tak , kolor wychodzi zdecydowanie ciemniejszy niż jest na opakowaniu. Włosy są brązowe wpadające w rudy.. nigdy wiecęj farbowania tą farbą! Nie polecam!
luupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 09:04   #269
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

luupa
U mnie wyszedł dość dziwnie ten kolor
Nie byłam w ogole zadowolona z tej pianki. Przebeznadziejna. Nie polecam jej również.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 17:44   #270
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Oj, farbowałam się tą pianką dość dawno.
Na początku super, włosy miękkie, błyszczące. Oczywiście kolor wyszedł dużo ciemniejszy niż na opakowaniu, ale liczyłam że się wypłucze do ładnej czekoladki. Przeliczyłam się. Wypłukała się góra, a dół pozostał bardzo czarny. I teraz mam problem co z tymi włosami zrobić, żeby wrócić do jasnego brązu. :/
Dlatego - polecam, jeśli chodzi o łatwość nakładania. Zdecydowanie odradzam jeśli chcecie otrzymać kolorek z pudełka. Do tej farby trzeba podejść z dużym dystansem.
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.