Rozpadam sie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-30, 09:50   #1
nowa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 22

Rozpadam sie


Witam mam jeden powazny(przynajmniej dla mnie) problem. Otuz podczas stosunku z mezem odczuwam ból. Mamy tak od samego poczatku . Zawsze jak sie kochamy peka mi wedzidelko i powstaja pekniecia za wargami sromowymi oraz peknięcia w srodku. Myslalam ze to moze dlatego ze nie jestem odpowiednio nawilzona...kupilam sobie zel intima i moze byl poslizg wiekszy ale pękniecia dalej powstawaly. Zawsze jak sie kochamy to potem mamy kilka dni przerwy az sie to wygoi. Bylam u ginekologa...jedyne co mi powiedziala ze to niemozliwe ze tak mam...wrrrrrr i kazala smarowac zelami by ulatwic sobie współzycie.

Dodam ze od tego cały czas robia mi sie stany zapalne..bo przez to ze peka czuje ból wiec nie mam juz ochoty po kilku minutach na współzycie...za czym idzie ze robi sie sucho..sa obratacia...i zapalenie gotowe...Lecze je juz drugi rok...a moja myszka jest cala w bliznach
nowa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 09:59   #2
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Rozpadam sie

piszesz, że byłaś u ginekologa. a tylko u jednego? bo może warto zasięgnąć poradę u innego specjalisty. ja niestety nie wiem, co Ci jest i dlaczego..ale mam nadzieję, że ktoś Ci pomoże. choć na forum to będzie trudne. pomóc może tylko lekarz.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 10:11   #3
Dziubka
Raczkowanie
 
Avatar Dziubka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 308
Dot.: Rozpadam sie

Też mi się kiedyś robiły takie pęknięcia(ale tylko na zewnątrz), dla mnie to nie był az taki problem i blizn ani stanow zapalnych z tego nie było. Teraz już bardzo zadko pojawia mi sie coś takiego jak np kochamy sie po dłuzszej przerwie. Ale zeby za kazdym razem....to ja nie wiem, koniecznie przejdz się do jakiegos innego lekarza.
Dziubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 19:07   #4
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Rozpadam sie

Współczuje bardzo! Ale ja posżłabym jeszcze do innego lekarza bo ta prawie nic Ci nie pomogła.Wydaje mi sie ze jest na to jakis ratunek.Przecież nie mozesz tak cierpieć..

asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.