Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 19:29   #991
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Absolutnie nie. Mozna wszytsko rozniesc po calej twarzy...
Jezeli masz stan zapalny radze pojsc do dermatologa zeby przepisal cos do stosowania miejscowego i doustnego.
uważam identycznie tak samo
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 10:11   #992
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Kosmetyczka namawia mnie na połączenie mikro i kwasów. Kupiłam karnet na 6 zabiegów z kwasem migdałowym, napomknęłam, że zastanawiam się nad mikro, i powiedziała, że najlepiej to połączyć... Co Wy na to? Cerę mam mieszaną, zmęczoną, przebarwienia po trądziku, wągry i raz za czas robią się jakieś syfki, ale nie ropne, tylko takie z białą końcówką.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 15:17   #993
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Kosmetyczka namawia mnie na połączenie mikro i kwasów. Kupiłam karnet na 6 zabiegów z kwasem migdałowym, napomknęłam, że zastanawiam się nad mikro, i powiedziała, że najlepiej to połączyć... Co Wy na to? Cerę mam mieszaną, zmęczoną, przebarwienia po trądziku, wągry i raz za czas robią się jakieś syfki, ale nie ropne, tylko takie z białą końcówką.
Ja bym na twoim miejscu pierwszy zabieg to zrobiła manualne oczyszczanie twarzy a potem dopiero mikro i od razy przy pierwszym łaczenie z kwasami ale np dopiero od drugiej. Tak bedzie o wieele lepszy efekt. Bo najpierw cere trzeba oczyscic a potem dopiero cokolwiek z nią kombinować.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 19:43   #994
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Ja bym na twoim miejscu pierwszy zabieg to zrobiła manualne oczyszczanie twarzy a potem dopiero mikro i od razy przy pierwszym łaczenie z kwasami ale np dopiero od drugiej. Tak bedzie o wieele lepszy efekt. Bo najpierw cere trzeba oczyscic a potem dopiero cokolwiek z nią kombinować.
Tez tak mysle
Dodalabym tylko do tego jeszcze oczyszczanie po kwasach (po serii) bo skora bedzie ladnie wszytsko wyrzucala.
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 21:28   #995
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Tez tak mysle
Dodalabym tylko do tego jeszcze oczyszczanie po kwasach (po serii) bo skora bedzie ladnie wszytsko wyrzucala.
a może się dziewczynie uda i nic jej nie będzie wyrzucać Ale wiadomo że oczyszczanie trzeba powtarzać, to tak jak z mycie ciała na jakis czas starcza ale od czasu do czasu prysznic by sie przydał co niektórym
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 22:15   #996
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

O rety, tak nie lubię oczyszczania ale już po ptakach, bo zaczęłam kwasy...
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 13:07   #997
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
O rety, tak nie lubię oczyszczania ale już po ptakach, bo zaczęłam kwasy...
no to co że już zaczełaś, odczekaj z 2 tygodnie i idż na oczyszcanie a po zagojeniu się buzi znów kwasy. Nawet lepiej się teraz kosmetyczce będzie wyciskać ci wągierki po kwasach.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 15:25   #998
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Postanowilam się wybrać na peeling kawitacyjny i oczyszczanie manualne i zastanawiam się, czy powinnam przed i po tym zabiegu zrobić przerwe w używaniu toniku z kwasem (PHA, 6%). Z tego watku czasem mi wynika, że powinnam odczekac, a czasem, że nie... Pogubiłam się. W dodatku w internecie widze ofertę gabinetów kosmetycznych - peeling kawitacyjny + kwasy...

Czy wystarczy odczekać aż zagoją się ślady po tych "manualnie oczyszczonych" sprawach czy dłużej?
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 16:24   #999
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Postanowilam się wybrać na peeling kawitacyjny i oczyszczanie manualne i zastanawiam się, czy powinnam przed i po tym zabiegu zrobić przerwe w używaniu toniku z kwasem (PHA, 6%). Z tego watku czasem mi wynika, że powinnam odczekac, a czasem, że nie... Pogubiłam się. W dodatku w internecie widze ofertę gabinetów kosmetycznych - peeling kawitacyjny + kwasy...

Czy wystarczy odczekać aż zagoją się ślady po tych "manualnie oczyszczonych" sprawach czy dłużej?
tak będzie najlepiej, przed zabiegiem nie musisz go odstawiać a po poczekać aż twarz się zagoi
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 18:52   #1000
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Lowczyni, dziękuję!
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 12:43   #1001
Yoassa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 19
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cześć Dziewczyny,
Czytam, czytam i już sama nic nie wiem, może coś doradzicie.
Moja cera pozostawia wiele do życzenia. Zawsze miałam problemy z krostami różnego typu. Podskórne, ropne, duże, małe. Jednak nie było to aż tak uciążliwe. Lekki puder sypki Revlona i tyle. Bardziej dla przyjemności wybrałam się do kosmetyki. Zaleciła kwasy. Przebrnęłam przez 5 zabiegów (3 miesiące, od migdałowego do najsilniejszego) i już więcej nie mogłam wytrzymać. Tydzień po każdym zabiegu skóra schodziła i co dzień pojawiały się nowe krosty. Wstyd wyjść z domu, bo nawet korektor nie zakrył. Teraz pozostałam z wieloma przebarwieniami. Co kilka dni pojawi się nowa krosta, ale nie jest to już tak uciążliwe. Nadal (od listopada) walczę z uspokojeniem skóry. Na noc stosowałam Brevoksyl, teraz zmieniłam na Acne-Derm. Ponoć leczy przebarwienia. Na dzień Iwostin Purritin Redydrin, bo nie ma parafiny.
Chciałam wybrać się na kawitację z nadzieją, że oczyści pory, usunie martwy naskórek. Ale czy znów mnie nie obsypie? Większość ran mam pozamykanych, teraz tylko dwie w miarę świeże. Chciałabym czymś oczyścić możliwie głęboko twarz, ale kolejnego ataku nie przetrwam… czym oczyścić buzię, żeby mnie nie wysypało?
Moje marzenie to codzienny makijaż bez korektora i pudru…
Yoassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 19:04   #1002
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Yoassa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
Czytam, czytam i już sama nic nie wiem, może coś doradzicie.
Moja cera pozostawia wiele do życzenia. Zawsze miałam problemy z krostami różnego typu. Podskórne, ropne, duże, małe. Jednak nie było to aż tak uciążliwe. Lekki puder sypki Revlona i tyle. Bardziej dla przyjemności wybrałam się do kosmetyki. Zaleciła kwasy. Przebrnęłam przez 5 zabiegów (3 miesiące, od migdałowego do najsilniejszego) i już więcej nie mogłam wytrzymać. Tydzień po każdym zabiegu skóra schodziła i co dzień pojawiały się nowe krosty. Wstyd wyjść z domu, bo nawet korektor nie zakrył. Teraz pozostałam z wieloma przebarwieniami. Co kilka dni pojawi się nowa krosta, ale nie jest to już tak uciążliwe. Nadal (od listopada) walczę z uspokojeniem skóry. Na noc stosowałam Brevoksyl, teraz zmieniłam na Acne-Derm. Ponoć leczy przebarwienia. Na dzień Iwostin Purritin Redydrin, bo nie ma parafiny.
Chciałam wybrać się na kawitację z nadzieją, że oczyści pory, usunie martwy naskórek. Ale czy znów mnie nie obsypie? Większość ran mam pozamykanych, teraz tylko dwie w miarę świeże. Chciałabym czymś oczyścić możliwie głęboko twarz, ale kolejnego ataku nie przetrwam… czym oczyścić buzię, żeby mnie nie wysypało?
Moje marzenie to codzienny makijaż bez korektora i pudru…
Myślę że po kwasie migdałowym po prostu oczyszczała ci się skóra, ale do twojego problemu ja raczej bym wybrała kwas pirogronowy. Jak są zmiany ropne najlepiej się sprawdza. No cóż twoja kosmetyczka zdecydowała inaczej.

Ja bym spróbowała manualnie oczyścić cerę, ale musiałabym ja zobaczyć czy wogóle nadaje się do tego zabiegu.

Przy twoim problemie obawiam się że nie będziesz zadowolona z peelingu kawitacyjnego, jest po prostu za słaby. Nie sądze żeby coś ci wyskoczyło po nim, ale efekt będzie mierny.
Nic nie piszesz czym na codzień myjesz buzie, czy stosujesz peeling i jaki i czy wogóle byłaś z tym problemem u dermatologa.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 10:09   #1003
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Mi po kwasie migdałowym strasznie zaczęły wychodzić wypryski - takie gule, na żuchwie głownie.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 18:35   #1004
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Jestem po drugim zabiegu kawitacji z tym,że podczas drugiej serii zdecydowałam się na połączenie sonoforozy i powiem Wam,że jestem zadowolona.
Moja cera jest bardzo sucha co z tym idzie robią mi się zmarszczki mimiczne wokół oczu i borykam się z cieniami pod oczami.
Teraz jest taka miękka w dotyku i poprawił mi się koloryt cery.
Póki co pójdę jeszcze na dwie takie serie połączone peeling kawitacyjny+sonoforeza
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 18:42   #1005
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Treys peeling kawitacyjny z sonoforezą to najlepsze połączenie i na to jeszcze maską. Jak masz problemy ze zmarszczkami to polecam po peelingu kawitacyjnym zrobić mezoterapie bezigłową rezultat będzie jeszcze lepszy. Na tą chwile mezoterapia jest w stanie najgłębiej "wepchnąć " daną ampułkę w głąb skóry, oczywiście nie porównywać z iniekcją.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 18:47   #1006
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Oj obawiam się,że w salonie kosmetycznym do którego mam zaufanie nie wykonują mezoterapii bo właśnie sprawdziłam stronę i oferty niestety nic o tym nie znalazłam
Lowczyni a wiesz może coś na temat Glinki Ghassoul? Nie mogę znaleźć o niej żadnych opinii,a rozważam czy się na nią nie zdecydować
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 19:20   #1007
Yoassa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 19
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Myślę że po kwasie migdałowym po prostu oczyszczała ci się skóra, ale do twojego problemu ja raczej bym wybrała kwas pirogronowy. Jak są zmiany ropne najlepiej się sprawdza. No cóż twoja kosmetyczka zdecydowała inaczej.

Ja bym spróbowała manualnie oczyścić cerę, ale musiałabym ja zobaczyć czy wogóle nadaje się do tego zabiegu.

Przy twoim problemie obawiam się że nie będziesz zadowolona z peelingu kawitacyjnego, jest po prostu za słaby. Nie sądze żeby coś ci wyskoczyło po nim, ale efekt będzie mierny.
Nic nie piszesz czym na codzień myjesz buzie, czy stosujesz peeling i jaki i czy wogóle byłaś z tym problemem u dermatologa.
Też myślałam, ze skóra się oczyszcza, ale seria ciągnęła się przez 3 miesiące i już nie mogłam dłużej zdzierżyć tego "oczyszczania". Jak długo można wstydzić się wyjść do ludzi... Dermatologów zwiedziłam bez liku... Hormony dwa razy badałam i wszystko ok. Tetratycylina brak efektów, Zineryt tylko przez chwilę, później się uczuliłam, skinoren brak efektów. Teraz Brevoksylem wyszuszam dekolt i jest lepiej, a Acne-derm chciałabym szybciej pozbyć się koszmarnych przbarwień. Oczyszczam żelem do buzi + tonik Iwostin do wrażliwej skóry. Peelingi robiłam enzymatyczne, ale zupełnie nic nie zmieniały. pory nieco się oczyszczały, ale za dwa dni efekty znikały.
Najważniejsze dla mnie, zeby po kawitacji i senoforezie znów mnie nie wysypało... stopniowe zmiany na lepsze zawsze są lepsze niż kilka kroków w tył i leczenie plam przez kilka miesięcy...
Yoassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 19:37   #1008
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Treys co do glinki polecam, sama jej nie używam ale wiele dobrego słyszałam. Tylko ze względu na twoją cerę jeśli chcesz ja używać jako maseczki (rozrobioną z samą wodą) nie doprowadzaj jej do wyschnięcia, zmyj ją zanim wyschnie i zciągnie ci skórę. A najlepiej jakbyś ją wzbogaciła o olej np: argonowy, migdałowy, miód, mleko (ale tylko nie z kartonu, najlepiej takie kupione na bazarze).
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 20:33   #1009
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziękuje zależało mi na opinii co do tej glinki i na pewno zrobie jak mówisz zmyje nim zaschnie.
Mam potwornie suchą cerę walcze z tym i walcze ;/
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 21:11   #1010
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Treys Pokaż wiadomość
Oj obawiam się,że w salonie kosmetycznym do którego mam zaufanie nie wykonują mezoterapii bo właśnie sprawdziłam stronę i oferty niestety nic o tym nie znalazłam
Lowczyni a wiesz może coś na temat Glinki Ghassoul? Nie mogę znaleźć o niej żadnych opinii,a rozważam czy się na nią nie zdecydować
Poszukaj jeszcze pod nazwami "rassoul", rhassoul" i "rhassul", to ta sama glinka.

Osobiście ją uwielbiam, ale nie stosuję jej jako maseczkę, tylko jako peeling. Ta glinka ma właściwości myjące i naprawdę dobrze domywa i skórę, i włosy - dodatkowo świetnie "pilinguje" skórę.
Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do alergii i unikam innych peelingów, a ta glinka nie robi mi nic złego ;-)

Nakładam ją na twarz na krótko , masuję twarz i od razu zmywam.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 08:54   #1011
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Plurabelle przyznam,że nie wiedziałam o właściowościach tej glinki na włosy.
I zdecydowałam o jej zastosowaniu na twarz zobaczymy jakie będą efekty.
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 13:29   #1012
Nalotka
Przyczajenie
 
Avatar Nalotka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 16
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Witam wszystkie kobiety

Też byłam całkiem niedawno na kawitacji oraz sonoforezie
Efekty są takie,że twarz jest bardziej promienna i gładziutka
Ale do rzeczy. Moje pytanie do Was drogie jakie są najlepsze zabiegi kosmetyczne na niewielkie przebarwienia? Borykam się z nimi troszkę po tym jak samodzielnie pozbywałam się tych jasnych zaskórników kaszaczków
Nalotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:39   #1013
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Nalotka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobiety

Też byłam całkiem niedawno na kawitacji oraz sonoforezie
Efekty są takie,że twarz jest bardziej promienna i gładziutka
Ale do rzeczy. Moje pytanie do Was drogie jakie są najlepsze zabiegi kosmetyczne na niewielkie przebarwienia? Borykam się z nimi troszkę po tym jak samodzielnie pozbywałam się tych jasnych zaskórników kaszaczków
kwasy a najbardziej kojowy, ale musisz się spieszyć bo już jest stanowczo za dużo słońca i bez używania filtrów 50 się nie obejdzie.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:51   #1014
Nalotka
Przyczajenie
 
Avatar Nalotka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 16
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
kwasy a najbardziej kojowy, ale musisz się spieszyć bo już jest stanowczo za dużo słońca i bez używania filtrów 50 się nie obejdzie.
Seriami te kwasy czy po pierwszym zabiegu będzie widać efekty ? Łudzę się,że może jednak...Nudzi mnie już zakrywanie tych przebarwień podkładem
__________________
Wytrwale zapuszczam włosy !
Oraz regeneruje paznokcie
Nalotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 15:13   #1015
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Nalotka Pokaż wiadomość
Seriami te kwasy czy po pierwszym zabiegu będzie widać efekty ? Łudzę się,że może jednak...Nudzi mnie już zakrywanie tych przebarwień podkładem
wiesz nie widzę twojej cery i cięzko mi ocenić ile tych zabiegów by ci się przydało. Ale na pewno po pierwszym zauważysz różnicę, ale na pewno nie znikną. I nawet jak się ich pozbędziesz musisz sie pożegnać ze słońcem.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 16:00   #1016
Nalotka
Przyczajenie
 
Avatar Nalotka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 16
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
wiesz nie widzę twojej cery i cięzko mi ocenić ile tych zabiegów by ci się przydało. Ale na pewno po pierwszym zauważysz różnicę, ale na pewno nie znikną. I nawet jak się ich pozbędziesz musisz sie pożegnać ze słońcem.
Pożegnać ze słońcem dla mnie to brzmi jak wyrocznia ponieważ lubię opalać się naturalnie
Moje przebarwienia są po prawej stronie na żuchwie niedaleko kącika ust i bardzo ale to baardzo mi przeszkadzają
__________________
Wytrwale zapuszczam włosy !
Oraz regeneruje paznokcie
Nalotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:07   #1017
Nalotka
Przyczajenie
 
Avatar Nalotka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 16
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

To raz jeszcze ja
Co dziewczyny powiecie o takim połączeniu:
Multiwitamina+kawitacja+s onoforeza?
Wszystko oczywiście na raz za jednym zamachem
__________________
Wytrwale zapuszczam włosy !
Oraz regeneruje paznokcie
Nalotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:17   #1018
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Lowczyni, czy ok tydzień po peelingu kawitacyjnym (+oczyszczanie manualne, ale już wszystko się zagoiło) mogę robić maseczkę aspirynową?

Treys, poszukam i wkleję link do jakiejś strony o tej glince. Jeśli chcesz zastosiwać ją jako peeling, a masz suchą albo przesuszoną skórę - dodaj parę kropli oleju. Ja w "porze suchej" (kaloryfery, lato, itp.) dodaję trochę oleju z róży piżmowej.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:23   #1019
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Nalotka Pokaż wiadomość
Pożegnać ze słońcem dla mnie to brzmi jak wyrocznia ponieważ lubię opalać się naturalnie
Moje przebarwienia są po prawej stronie na żuchwie niedaleko kącika ust i bardzo ale to baardzo mi przeszkadzają
Możesz się nie żegnać, twój wybór ale wtedy nie ma sensu walczyć z tymi przebarwieniami bo po lecie znów będzie to samo albo jeszcze więcej. Więc szkoda kasy. Moge ci daj jeszcze jeden argument dlaczego warto zrezygnować ze słońca, będziesz o wieele dłużej miała młoda cere, mniej zmarszczek, problemów z naczynkami. Wybór należy do ciebie.
Acha jeśli pisze rezygnacja ze słońca to o solarium też zapomnij.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:34   #1020
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Lowczyni, czy ok tydzień po peelingu kawitacyjnym (+oczyszczanie manualne, ale już wszystko się zagoiło) mogę robić maseczkę aspirynową?

Treys, poszukam i wkleję link do jakiejś strony o tej glince. Jeśli chcesz zastosiwać ją jako peeling, a masz suchą albo przesuszoną skórę - dodaj parę kropli oleju. Ja w "porze suchej" (kaloryfery, lato, itp.) dodaję trochę oleju z róży piżmowej.
Podbijam pytanie, a co do glinki, to Treys wrzuć w Google "glinka rhassoul" - duzo informacji i przepisów znajdziesz na stronach sklepów, a nie wiem, czy podawanie tutaj linków nie byłoby potraktowane jak próba nieoplaconej reklamy ich, czy coś...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.