Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 13:32   #3301
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


To jest tekst który powinno się w 1 poście umieszczać.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:33   #3302
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
noooo niesttey... trochę to niefajne.. bo już taka firma co staniki za 200zł robi mogłaby je chociaż robić takie same w tym samym modelu..


nooo nie ja to akurat nie, jako pracujący student na umowie zlecenie nie miałam odprowadzanych żadnych składek.
Dokładnie....

Oj to lipa
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:38   #3303
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to prosz schrzanione maczki. Ale z daleka sa niezle.
Ślliiiiiiiiczne

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Serio? Dobra, to ja już nic nie mówię...
Widać dawno się nie poruszałam komunikacją miejską po Wro
Btw- teraz widzę, jaka wielka jest ta Warszawka
No widzisz

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
wpadłam okazać moje ale u mnie to jak zwykle nic specjalnego
Le Smerf

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3661755 2]
Ja pomalowałam... I jednak za mało spiłowałam.
I jeszcze aparat przekłamuje kolory. Na żywca jest bardziej landrynkowy niż na zdjęciu (wygląda jak w buteleczce), nie zlewa się tak ze skórą.[/QUOTE]

Lubię takie delikatne kolorki

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wiem, że kolory ciężko przyswajalne, ale zmalowałam na szybciora przed wyjazdem Wybaczcie skórki, to przez pośpiech.
Mooje oczy

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ooooo no to fajnie, ze chociaz mieszkanie znalazłaś, oby się dobrze mieszkało A za pracę trzymam kciuki.
Ale nie wiem czy aby na pewno chcesz pracować w kosmetyczny... przeciez ja bym pół sklepu wykupiła prędzej cz6y później
Lepiej, żebym pracę jak najszybciej znalazła, bo będę musiała kredyt wciąć, żeby na drugi miesiąc czynszu mieć kasę
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:40   #3304
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ale nie wiem czy aby na pewno chcesz pracować w kosmetyczny... przeciez ja bym pół sklepu wykupiła prędzej cz6y później
Może przynajmniej byłaby premia za wysokie obroty
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:40   #3305
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Układacie lakiery kolorami czy buteleczkami/firmami? Swoje poukładałam kolorami i przeżyłam mały szokens
butelkami, lubię jak są takie same obok takich samych

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wiem, że to dobry sposób, ale rozbroiło mnie wyobrażenie jak sobie skaczę w przymierzalni i robię wymachy w podskoku a kobitka za kotarą widzi u góry ręce Hahaha
hehe no jest to pocieszny widok, ale dobra barfiterka jeszcze cię poprosi zebyś się trochę poruszała w staniku..

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dziękuję za porady
Nie pamiętam co to za marka
Ale nawiedzę ten butik jeszcze w piątek, z mamą - może nie najlepszy z niej doradca w kwestii stanikowej, ale zawsze jeszcze jakieś punkt widzenia
Znalazłam - to butik z bielizną Esotiq
hmmm to nie jest lubiana firma.. z tego co się zorientowałam, mam od nich jeden stanik i go nie znoszę.. kiepsko lezy i kiepsko się w nim czuję.. a dobierałam go już mając trochę pojęcia..
rozmiarówka średnia bo chyba kończy się na F.. ale zawsz to lepiej niż 85D. Wiem, ze na balkonetce dziewczyny ostro skrytykowały mój zakup. Stwierdziły, ze lepiej go wymienić na piżamę bo oczywiście ta firma nie przyjmuje zwrotów.
Nie wymieniłam go, gdzieś leży i tylko czasem do pracy go nosiłam... teraz już nawet nie, bo wolę żeby mi było wygodnie w pracy..

Co do tańszych polskich to też Avy miałam biustonosz, model Kaaria. Ale troszę za ciasny sobie wybrałam, kiedyś może jeszcze dorwę ten model w lekko innym rozmiarze
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:40   #3306
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełka, Nefty, dziękuję

Medi, dzięki za radę, postaram się tak zrobić next time

Śniegowa, wiem,że powinnam nosić migdałki bo mam szeroką płytkę ale mi się wizualnie nie podobają. Raz spiłowałam i nie podobały mi się szpice, wolę bardziej okrągłe
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:48   #3307
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Byłam u lekarza POZ'u.Powiedziała że to niby uczulenie,nie wiadomo na co.Przepisała leki,jak nie przejdzie do 3 dni,to da mi skierowanie do dermatologa.Mowie jej też że jestem chora,źle się czuje,a ona w tej sprawie nic nie zrobiła,nie zbadała mnie,nie wypisała lekarstw..
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 13:49   #3308
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Mgiełka, Nefty, dziękuję

Medi, dzięki za radę, postaram się tak zrobić next time

Śniegowa, wiem,że powinnam nosić migdałki bo mam szeroką płytkę ale mi się wizualnie nie podobają. Raz spiłowałam i nie podobały mi się szpice, wolę bardziej okrągłe
Nie muszą to od razu być szpice przecież

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36625142]Byłam u lekarza POZ'u.Powiedziała że to niby uczulenie,nie wiadomo na co.Przepisała leki,jak nie przejdzie do 3 dni,to da mi skierowanie do dermatologa.Mowie jej też że jestem chora,źle się czuje,a ona w tej sprawie nic nie zrobiła,nie zbadała mnie,nie wypisała lekarstw..[/QUOTE]
Koszmar państwówki
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:57   #3309
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Koszmar państwówki
Ja dostałam skierowanie od lekarza specjalisty na badanie krwi. Dzisiaj nie mogłam pobrać u rodzinnego, bo mają podpisaną umowę z tym laboratorium, ale honorują tylko skierowania wystawione przez nich u rodzinnego
Przejadę się prosto tam gdzie mam adresy na tym skierowaniu.

Hehe mogłam iść do rodzinnego po drugie skierowanie. Normalnie smiech.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:59   #3310
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

U mnie w przychodni od dziś przyjmuje nowy lekarz.Na 17 pójdę do niego,powiem mu co i jak,i poproszę o zwolnienie i leki.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:00   #3311
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3661755 2]Ja pomalowałam... I jednak za mało spiłowałam.
I jeszcze aparat przekłamuje kolory. Na żywca jest bardziej landrynkowy niż na zdjęciu (wygląda jak w buteleczce), nie zlewa się tak ze skórą.[/QUOTE]


cudne są przymierzam się do tego koloru, jak z malowaniem?


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wiem, że kolory ciężko przyswajalne, ale zmalowałam na szybciora przed wyjazdem Wybaczcie skórki, to przez pośpiech.

fajne połączenie, jednak nie dla mnie ale u Ciebie wyglądają genialnie


teraz co raz bardziej nienawidzę wf'u w liceum..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 14:03   #3312
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
teraz co raz bardziej nienawidzę wf'u w liceum..
Mam to szczęście że nie ćwiczę.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:04   #3313
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hmmm to nie jest lubiana firma.. z tego co się zorientowałam, mam od nich jeden stanik i go nie znoszę.. kiepsko lezy i kiepsko się w nim czuję.. a dobierałam go już mając trochę pojęcia..
rozmiarówka średnia bo chyba kończy się na F.. ale zawsz to lepiej niż 85D. Wiem, ze na balkonetce dziewczyny ostro skrytykowały mój zakup. Stwierdziły, ze lepiej go wymienić na piżamę bo oczywiście ta firma nie przyjmuje zwrotów.
Nie wymieniłam go, gdzieś leży i tylko czasem do pracy go nosiłam... teraz już nawet nie, bo wolę żeby mi było wygodnie w pracy..

Co do tańszych polskich to też Avy miałam biustonosz, model Kaaria. Ale troszę za ciasny sobie wybrałam, kiedyś może jeszcze dorwę ten model w lekko innym rozmiarze
Ja ostatnio kupiłam dwa staniki z Samanty i bardzo sobie chwalę, też polska firma, i i jakość i komfort noszenia świetny. Do tego razem ze sprzedawczynią namówiłam mamę na uświadomienie stanikowe i dobrałyśmy dla niej w końcu idealny rozmiar - bo mamusia uparcie wciskała swój biust w rozmiar który ja mam, tylko biust ma 2x większy ode mnie Mało tego, mamie spodobał się model w którym nie było jej rozmiaru - to Panie powiedziały że jej uszyją specjalnie na zamówienie (kupowałyśmy w sklepie przy zakładzie produkcyjnym) To jest profesjonalne podejście do klienta


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36625142]Byłam u lekarza POZ'u.Powiedziała że to niby uczulenie,nie wiadomo na co.Przepisała leki,jak nie przejdzie do 3 dni,to da mi skierowanie do dermatologa.Mowie jej też że jestem chora,źle się czuje,a ona w tej sprawie nic nie zrobiła,nie zbadała mnie,nie wypisała lekarstw..[/QUOTE]

Od siebie mogę Ci doradzić mycie się babydreamem i physiogelem, działają łagodząco.

A o dermatologach to wolę nie słyszeć, byłam tutaj 2 razy i jakaś makabra - jak mi wypadały włosy to usłyszałam że przecież mam dużo i czego chcę (a wypadało mi 300 dziennie, wcześniej wcale!), a za drugim wyskoczyły mi jakieś swędzące, brązowe plamy pod pachami, dostałam 3 maści, pomogło tylko doraźnie, i dalej się z tym borykam. Muszę iść zrobić wymaz chyba


Kupiłam 5 nowych lakierów 4 różowe (ale każdy odcień inny, a jak ) i 1 nudziak Zakupoholizm

Ale skórki są coraz lepsze
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:05   #3314
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Daj mi chwilę, to robię zdjęcie w tym staniku, co go miałam wczoraj. Wrzucę w klubie i mi powiecie, co jest nie tak
Edit: a nie, zapodziałam kabelek od aparatu. Najwyżej jutro zrobię
ok

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
moje z zeszłego tygodnia Dutch Tulips
fajnie łapka wyszła a kolor też mi się podoba

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

hmmm dobrze dobranego stanika nie da się ocenić "w ręku". W ręku bez przymiarki to możesz ewentualnie stanik dobrej firmy stwierdzić, albo dobry jakościowo. Dobrze dopasowany będzie dopiero jak go założysz... wierzę, ze jak trochę się orientujesz to zaraz wiesz czy będzie pasował czy nie, nawet nie mierząc go, ale ja nie raz potrafiłam się naciąć...
To tak ku przestrodze, jakby kto wpadł na pomysł ze z wynikiem kalkulatora klika na allegro, albo inne takie pomysły..
Np mam stanik który kocham, pasuje idealnie, kupuję drugi taki sam model tej samej firmy w tym samym rozmiarze w innym kolorze - iiiiii gówno... nie pasuje! (straszne ale prawdziwe niestety..). Dlatego jestem bezwzględną zwolenniczką mierzenia przed kupnem...
a to jest przukład tego samego stanika w innym kolorze, a co mówić o niuansach tego samego rozmiaru w innej firmie, materiale, fasonie,... tutaj różnice są już kolosalne...
nie nie, ja nie to miałam na myśli
oczywiście z tym co napisałaś się zgodzę - gdybym kupowała mowy stanik to oczywiście trzeba mierzyć i musi być idealny.
Mi chodziło o ogólne rozróżnienie. Masz w ręce zwykły stanik w rozmiarówce A, B, C i masz z dobrej rozmiarówki to chyba od razu wiesz który jest w porządku prawda? ( a nie że na Tobie akurat będzie leżał idealnie, bo tego bez mierzenia się nie da określić, ale tak jak pisałam kupując za kilka zł to mi nawet nie szkoda)

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
s

A teraz moje
lakiery:
color club nr 932 i 929
omg cuuudownie te folie na Tobie wyglądają zwłaszcza niebieska.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja jeszcze ale już odchodzę

wpadłam okazać moje ale u mnie to jak zwykle nic specjalnego

szybko rosną nie?

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ubrania tak, ale nic z bielizny, to zbyt intymna sprawa jak dla mnie.
No majtek to bym nie kupiła ( choć widziałam na własne oczy że ludzie kupują ) ale stanik jak się trafi fajny i w dobrym stanie to się nie zastanawiam

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

U Was też tak pada? pogoda okropna
u mnie było pieknie, a własnie teraz zrobiło się ciemno, wieje i grzmi
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:06   #3315
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Koszmar państwówki
Niekoniecznie "państwówki". Mam takie przejścia z lekarzami prywatnymi, że szkoda gadać. O dziwo, z tymi na NZF miałam różne przygody, ale nigdy się aż tak strasznie nie przejechałam.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:07   #3316
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36625528]Mam to szczęście że nie ćwiczę.[/QUOTE]


ja ćwiczę. i moja sorka, wymyśliła sobie, uwaga - bieganie i skok w dal, na stadionie, zapowiadając, że kto nie przyjdzie, nie będzie ćwiczył, dostaje ocenę namber łan.
akurat jak jestem chora i jutro nie idę w ogóle do szkoły, bo idę do lekarza, bo dzisiaj jestem w takim stanie, że nawet rutinoskorbin nie da sobie rady z moją wyraźnością i mam dostać za to 1. to nie ucieczka, ani opuszczenie całego dnia, tylko wizyta lekarska, a poza tym i tak bym nie ćwiczyła, bo nie chcę potem mieć jeszcze gorszej choroby, w ogóle źle zrobiłam, że nie poszłam do lekarza już wcześniej, no ale szkoła, matma.. a teraz mam to gdzieś, pokażę jej zwolnienie lekarskie i nie się wypcha
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:08   #3317
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36625528]Mam to szczęście że nie ćwiczę.[/QUOTE]
Ja bym się nie cieszyła
Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam dwa staniki z Samanty i bardzo sobie chwalę, też polska firma, i i jakość i komfort noszenia świetny. Do tego razem ze sprzedawczynią namówiłam mamę na uświadomienie stanikowe i dobrałyśmy dla niej w końcu idealny rozmiar - bo mamusia uparcie wciskała swój biust w rozmiar który ja mam, tylko biust ma 2x większy ode mnie Mało tego, mamie spodobał się model w którym nie było jej rozmiaru - to Panie powiedziały że jej uszyją specjalnie na zamówienie (kupowałyśmy w sklepie przy zakładzie produkcyjnym) To jest profesjonalne podejście do klienta
No marzenie wręcz....

Ile za Samanty płacisz?

Chyba gdzieś je w Arkadii widziałam... Ceny nie odrzucały
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:12   #3318
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

pozniej bede nadrabiac, teraz się żalę i lecę dalej w trasę..

po 1 - jadac na 9:40 na zajecia poje.ały mi się godziny i pojechałam na 8:40 godzina w dupę.
po 2 - pokłóciłam sie z TŻ tak, że w szkole doprowadził mnie do płaczu.
po 3 - żeby się pogodzić nie ma za bardzo jak bo telefon całkowicie mi nagle padł.
po 4 - zatrzymała nas opiekunka roku po to żeby dać nam opie.dol za to że z 40 paru osób przyszło 7.
po 5 - miałam iść do rossmanna po ten pieprzony zmywacz i coś do pięt i co? dupa - przejechałam nieogarnieta przystanek, a potem drałowałam przez trasę kolejnych 4 przystanków do domu.
po 6 - mam dosyć tego dnia, mam podrażniony skalp, cała głowa mnie swędzi, jest przesuszona i wyglada jakbym miała łupież (na ironię - od olejku przeciwłupieżowego) .........

i koncze na tym, nie wdaje sie w szczegóły..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:14   #3319
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Niekoniecznie "państwówki". Mam takie przejścia z lekarzami prywatnymi, że szkoda gadać. O dziwo, z tymi na NZF miałam różne przygody, ale nigdy się aż tak strasznie nie przejechałam.
Ja mam to szczęście, że posiadam kartę Medicover z całkiem dobrą ofertą opieki, więc nie muszę się po państwowych szlajać, ani za prywatnych płacić.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja ćwiczę. i moja sorka, wymyśliła sobie, uwaga - bieganie i skok w dal, na stadionie, zapowiadając, że kto nie przyjdzie, nie będzie ćwiczył, dostaje ocenę namber łan.
akurat jak jestem chora i jutro nie idę w ogóle do szkoły, bo idę do lekarza, bo dzisiaj jestem w takim stanie, że nawet rutinoskorbin nie da sobie rady z moją wyraźnością i mam dostać za to 1. to nie ucieczka, ani opuszczenie całego dnia, tylko wizyta lekarska, a poza tym i tak bym nie ćwiczyła, bo nie chcę potem mieć jeszcze gorszej choroby, w ogóle źle zrobiłam, że nie poszłam do lekarza już wcześniej, no ale szkoła, matma.. a teraz mam to gdzieś, pokażę jej zwolnienie lekarskie i nie się wypcha
A nie mozesz poprosić pisemnego zwolnienia od lekarza na okres choroby?

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
pozniej bede nadrabiac, teraz się żalę i lecę dalej w trasę..

po 1 - jadac na 9:40 na zajecia poje.ały mi się godziny i pojechałam na 8:40 godzina w dupę.
po 2 - pokłóciłam sie z TŻ tak, że w szkole doprowadził mnie do płaczu.
po 3 - żeby się pogodzić nie ma za bardzo jak bo telefon całkowicie mi nagle padł.
po 4 - zatrzymała nas opiekunka roku po to żeby dać nam opie.dol za to że z 40 paru osób przyszło 7.
po 5 - miałam iść do rossmanna po ten pieprzony zmywacz i coś do pięt i co? dupa - przejechałam nieogarnieta przystanek, a potem drałowałam przez trasę kolejnych 4 przystanków do domu.
po 6 - mam dosyć tego dnia, mam podrażniony skalp, cała głowa mnie swędzi, jest przesuszona i wyglada jakbym miała łupież (na ironię - od olejku przeciwłupieżowego) .........

i koncze na tym, nie wdaje sie w szczegóły..
O rany Smoo... Co za fatalny dzień....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 14:16   #3320
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja bym się nie cieszyła

No marzenie wręcz....

Ile za Samanty płacisz?

Chyba gdzieś je w Arkadii widziałam... Ceny nie odrzucały
Wybitnie tanie nie są, ale strasznie drogie też nie. Płaciłam 130 zł za balkonetkę ecru, a za liliowy z najnowszej kolekcji 170 zł już (ale no.... jak zobaczyłam go na sobie i zaczął krzyczeć mamoooo to nie mogłam go zostawić ).
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:16   #3321
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A nie mozesz poprosić pisemnego zwolnienia od lekarza na okres choroby?

poproszę o takie zwolnienie, o zwolnienie ze szkoły też, chociaż wątpię, czy skorzystam, pewnie tylko 2-3 dni mnie nie będzie i wracam do szkoły..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:17   #3322
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
pozniej bede nadrabiac, teraz się żalę i lecę dalej w trasę..

po 1 - jadac na 9:40 na zajecia poje.ały mi się godziny i pojechałam na 8:40 godzina w dupę.
po 2 - pokłóciłam sie z TŻ tak, że w szkole doprowadził mnie do płaczu.
po 3 - żeby się pogodzić nie ma za bardzo jak bo telefon całkowicie mi nagle padł.
po 4 - zatrzymała nas opiekunka roku po to żeby dać nam opie.dol za to że z 40 paru osób przyszło 7.
po 5 - miałam iść do rossmanna po ten pieprzony zmywacz i coś do pięt i co? dupa - przejechałam nieogarnieta przystanek, a potem drałowałam przez trasę kolejnych 4 przystanków do domu.
po 6 - mam dosyć tego dnia, mam podrażniony skalp, cała głowa mnie swędzi, jest przesuszona i wyglada jakbym miała łupież (na ironię - od olejku przeciwłupieżowego) .........

i koncze na tym, nie wdaje sie w szczegóły..
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:19   #3323
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3661755 2]
Ja pomalowałam... I jednak za mało spiłowałam.
I jeszcze aparat przekłamuje kolory. Na żywca jest bardziej landrynkowy niż na zdjęciu (wygląda jak w buteleczce), nie zlewa się tak ze skórą.[/QUOTE]

jak będą rosły dopiłujesz na cacy a ten kolor bardzo Ci pasuje, super

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
J

Nie ma się czego bać Fajnie będzie
kurczę ja leciałam kilka razy i na początku się nie bałam, chyba dlatego że się ekscytowałam czymś nowym w tym roku miałam stresa strasznego w obie strony. Fizycznie itd nic mi się nie działo. Tylko miałam wizje katastrofy itp głupia głowa nie mogłam się doczekać lądowania... ale poza głupimi myślami latanie jest lajtowe

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wiem, że kolory ciężko przyswajalne, ale zmalowałam na szybciora przed wyjazdem Wybaczcie skórki, to przez pośpiech.
śliczny róż co to?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:23   #3324
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
cudne są przymierzam się do tego koloru, jak z malowaniem?
Ujdzie. Trzy warstwy musiałam kłaść dla krycia ale schnięcie przyzwoite... no przynajmniej jak na lakier za piątaka

Smoothly... co tu gadac...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:25   #3325
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Wybitnie tanie nie są, ale strasznie drogie też nie. Płaciłam 130 zł za balkonetkę ecru, a za liliowy z najnowszej kolekcji 170 zł już (ale no.... jak zobaczyłam go na sobie i zaczął krzyczeć mamoooo to nie mogłam go zostawić ).

To tak mniej więcej tam wyglądało.

Zawsze to lepiej niż Freya za 250....


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
poproszę o takie zwolnienie, o zwolnienie ze szkoły też, chociaż wątpię, czy skorzystam, pewnie tylko 2-3 dni mnie nie będzie i wracam do szkoły..
2-3 dni czasem wystarczą.

Młoda właśnie mi rano dała znać, ze jest chora....
Mam nadzieję, ze nie bardzo, chociaż powiedziałą, że "totalnie" więc czarno to widzę.
Jest na wycieczce integracyjnej. Survival.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:25   #3326
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jak będą rosły dopiłujesz na cacy a ten kolor bardzo Ci pasuje, super
Taki jest plan
I dziękuję
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:39   #3327
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja bym się nie cieszyła
Ale też nie będę płakać z tego powodu.Ciesze się że nie ćwiczę,bo wiem jak wyglądają Wuefy w Liceum.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:49   #3328
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36626342]Ale też nie będę płakać z tego powodu.Ciesze się że nie ćwiczę,bo wiem jak wyglądają Wuefy w Liceum.[/QUOTE]

Ja powiem tak - nienawidziłam wf w liceum, później poszłam paradoksalnie na AWF tylko nie na kierunek z tym się kojarzący, ale zajęć sportowych miałam dużo I wiem że wszystko zależy od nauczyciela. Ruch jest potrzebny, to wiadomo, ale dla mnie głupotą jest ocenianie wg jednakowych wytycznych - w końcu każdy ma inne, indywidualne predyspozycje. Większa część osób ani nie będzie wyczynowcami ani olimpijczykami I Ci na uczelni sobie z tego zdawali sprawę, przez co zajęcia z wf na studiach wspominam bardzo miło, chociaż było ciężko. No i z tego co zauważyłam to ogrom nauczycieli wf traktuje swój przedmiot jako najważniejszy i na piedestale


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To tak mniej więcej tam wyglądało.

Zawsze to lepiej niż Freya za 250....



2-3 dni czasem wystarczą.

Młoda właśnie mi rano dała znać, ze jest chora....
Mam nadzieję, ze nie bardzo, chociaż powiedziałą, że "totalnie" więc czarno to widzę.
Jest na wycieczce integracyjnej. Survival.
Co fakt to fakt

Byłam raz na survivalu, myślałam że po powrocie do domu nie wyjdę z wanny i będę lekami pawiać dalej niż widzę... Długo jej jeszcze zostało tam?
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2012-09-19 o 14:51
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 15:03   #3329
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hmmm to nie jest lubiana firma.. z tego co się zorientowałam, mam od nich jeden stanik i go nie znoszę.. kiepsko lezy i kiepsko się w nim czuję.. a dobierałam go już mając trochę pojęcia..
rozmiarówka średnia bo chyba kończy się na F.. ale zawsz to lepiej niż 85D. Wiem, ze na balkonetce dziewczyny ostro skrytykowały mój zakup. Stwierdziły, ze lepiej go wymienić na piżamę bo oczywiście ta firma nie przyjmuje zwrotów.
Nie wymieniłam go, gdzieś leży i tylko czasem do pracy go nosiłam... teraz już nawet nie, bo wolę żeby mi było wygodnie w pracy..

Co do tańszych polskich to też Avy miałam biustonosz, model Kaaria. Ale troszę za ciasny sobie wybrałam, kiedyś może jeszcze dorwę ten model w lekko innym rozmiarze
Ojej
Może chociaż pójdę i przetestuję - czy w ogóle będę potrafiła rozpoznać ten gorszy od tego lepszego
Boleję też nad dostępnością porządnych staników w mojej mieścinie Bo przecież takimi za 10zł można by obdarować całą Polskę
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 15:07   #3330
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Ładniutki
Ja może nie szaleję za różami, ale toleruje i czasem sama się odważę... jak choćby dziś
Dziękuję O proszę maluj i pokazuj.

Cytat:
Mooje oczy
Krwawią?

Cytat:
fajne połączenie, jednak nie dla mnie ale u Ciebie wyglądają genialnie
Ojej dziękuję

Cytat:
po 1 - jadac na 9:40 na zajecia poje.ały mi się godziny i pojechałam na 8:40 godzina w dupę.
po 2 - pokłóciłam sie z TŻ tak, że w szkole doprowadził mnie do płaczu.
po 3 - żeby się pogodzić nie ma za bardzo jak bo telefon całkowicie mi nagle padł.
po 4 - zatrzymała nas opiekunka roku po to żeby dać nam opie.dol za to że z 40 paru osób przyszło 7.
po 5 - miałam iść do rossmanna po ten pieprzony zmywacz i coś do pięt i co? dupa - przejechałam nieogarnieta przystanek, a potem drałowałam przez trasę kolejnych 4 przystanków do domu.
po 6 - mam dosyć tego dnia, mam podrażniony skalp, cała głowa mnie swędzi, jest przesuszona i wyglada jakbym miała łupież (na ironię - od olejku przeciwłupieżowego) .........

i koncze na tym, nie wdaje sie w szczegóły..
Ech jak już ma się chrzanić to wszystko na raz.. trzymam kciuki żeby chociaż druga połowa dnia była lepsza

Cytat:
śliczny róż co to?
wibo express growth nr 144 (trend lata 2010- 4 miesiące po terminie)
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.