Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-09, 08:21   #3691
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Wiem, wie
Ja na początku wakacji miałam taką sytuację , że po zapłaceniu pani z sephory obsikała mnie, bez pytania, chmurą jakiegoś zapachu zza kasy Zapytałam się co to za zapach - ona stwierdziła, że już wycofany


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość


Będę musiała z racji zdrowotnej używać chyba pieluch tetrowych (pieluszkowanie podwójne), albo przynajmniej łączyć pampersy z tetrowymi w tym celu.
Swoje ubrania to prasuję tylko jak muszę bardzo elegancko wyglądać, a tak to staram się ładnie wieszać od razu po praniu i nie ustawiam szybkich obrotów wirowania Trzeba sobie jakoś ułatwiać życie

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21 al:37 ----------

A dlaczego ? chodzi o jakieś potencjalne alergie dziecka?


Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Moje nie wiem czy posiada takową funkcję, ale ja to jestem na tym punkcie przewrażliwiona, zawsze wszystko wyłączam jak wychodzę z domu także wiesz


Ależ mam dość nauki cały weekend z notatkami
Hehe, ja z tych wyłączających ale też zastanawiających się potem czy na pewno wszystko wyłączyły ;-))))
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 09:56   #3692
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
W Sephorze do 09.09 są VIPy -20% na produkty do pielęgnacji i makijażu.
ta promocja jest na wszystkie marki czy tylko na sephora ??
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 10:04   #3693
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
ta promocja jest na wszystkie marki czy tylko na sephora ??
Na wszystkie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 10:06   #3694
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
nie sądzę, ja chodzę ubrana jak lump/hippis/'artystka', ale ... jestem asertywna i dość pewna siebie, jak proszę to nie proszę w sensie dosłowym proszenia, tylko używam słowa proszę jako zwrot grzecznościowy. ale jestem przy tym uśmiechnięta
i jakoś prawie zawsze dostaję, a jak nawet nie, to jest to poprzedzone wielkim szukaniem, włacznie z zapleczem
No wydaje mi się, że one żadnej łaski nikomu nie robią, ani będąc miłe, ani robiąc próbki, to ich praca i tyle, dobrze gdyby wykonywały ją profesjonalnie. Z tego tez założenia wychodzę i nie proszę o próbki, tylko po prostu mówię, że chciałabym ją dostać. I dostaję.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Generalnie faktycznie ujednolica koloryt cery, dopasowując się do niej. Zniejsza niedoskonałości, a także pory. Wygładza buzie, niweluje załamania, zaciemnienia, etc. Oczywiście, ze cera nie będzie wyglądała jak po liftingu, ale jest wyraźna róznica między buzią saute a buzią, na której jest nałożony Dreamtone. Jesli nie mamy ochoty na makijaż, a nie chcemy wyglądać jak prosto z łóżka, to wystarczy Dreamtone, na to korektor, puder i sruuu. Albo Dreamtone, BBCream, korektor, puder i tyle.
Postanowiłam, ze na dniach ide go kupić, bo sprzedaje się tak dobrze, ze w niektórych S, już sa braki.
Jak nie mam ochoty na makijaż, to tuszuję rzęsy to co opisałaś, to więcej niż normalnie kładę na twarz, ale chętnie wypróbuję to cudo
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 11:12   #3695
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A dlaczego ? chodzi o jakieś potencjalne alergie dziecka?
Nie, nie o alergie, ale o zadbanie o zdrowy stan bioderek. W związku z tym, że ja jako dziecko miałam z nimi problemy (prawdopodobnie miałam dysplazję stawu biodrowego, a ona może być dziedziczna) jestem szczególnie na to uwrażliwiona. Ty się nie musisz przejmować, ale polecam przeczytać krótki tekst, bo kilka rzeczy dotyczy zdrowia wszystkich dzieci

"Jak dbać o biodra niemowlaka

Oto kilka rad, do których warto się zastosować, bez względu na to, czy twoje dziecko ma dysplazję, czy też nie:

Przy przewijaniu, gdy chcesz podłożyć pieluchę, unoś pupę malucha do góry; nigdy nie chwytaj go za stopy i nie podciągaj ich.

Gdy nosisz niemowlę, pilnuj, by jego nóżki były zawsze w rozkroku, by siedziało okrakiem na twoim biodrze czy brzuchu.

Nie prostuj mu nóżek, niech będą zgięte i rozłożone na boki. Nie zawijaj dziecka w beciki ("na mumię"), nie mierz wzrostu, prostując mu nóżki.

Ubieraj malucha w luźne śpioszki i pajacyki, które nie krępują ruchów nóg.

Przez pierwsze 6 tygodni możesz stosować szerokie pieluchowanie.

Często układaj dziecko na brzuchu; unikaj kładzenia go na boku w pierwszych 3 miesiącach - to niekorzystna pozycja dla jego bioder.

Nie przyspieszaj nauki chodzenia, unikaj używania chodzika; zapobiegniesz tym samym przyszłym bólom bioder i kręgosłupa."

za Fundacją Bioderko:
https://www.facebook.com/FundacjaBioderko?fref=ts
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 11:31   #3696
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie, nie o alergie, ale o zadbanie o zdrowy stan bioderek. W związku z tym, że ja jako dziecko miałam z nimi problemy (prawdopodobnie miałam dysplazję stawu biodrowego, a ona może być dziedziczna) jestem szczególnie na to uwrażliwiona. Ty się nie musisz przejmować, ale polecam przeczytać krótki tekst, bo kilka rzeczy dotyczy zdrowia wszystkich dzieci

"Jak dbać o biodra niemowlaka

Oto kilka rad, do których warto się zastosować, bez względu na to, czy twoje dziecko ma dysplazję, czy też nie:

Przy przewijaniu, gdy chcesz podłożyć pieluchę, unoś pupę malucha do góry; nigdy nie chwytaj go za stopy i nie podciągaj ich.

Gdy nosisz niemowlę, pilnuj, by jego nóżki były zawsze w rozkroku, by siedziało okrakiem na twoim biodrze czy brzuchu.

Nie prostuj mu nóżek, niech będą zgięte i rozłożone na boki. Nie zawijaj dziecka w beciki ("na mumię"), nie mierz wzrostu, prostując mu nóżki.

Ubieraj malucha w luźne śpioszki i pajacyki, które nie krępują ruchów nóg.

Przez pierwsze 6 tygodni możesz stosować szerokie pieluchowanie.

Często układaj dziecko na brzuchu; unikaj kładzenia go na boku w pierwszych 3 miesiącach - to niekorzystna pozycja dla jego bioder.

Nie przyspieszaj nauki chodzenia, unikaj używania chodzika; zapobiegniesz tym samym przyszłym bólom bioder i kręgosłupa."
za Fundacją Bioderko:
https://www.facebook.com/FundacjaBioderko?fref=ts

O dzięki bardzo ciekawe, chociaż to zawijanie " na mumie" to z drugiej strony niektórzy bardzo polecają, bo dziecko czuje się tak sciśnięte jak w brzuchu i podobno to go uspokaja
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 11:35   #3697
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

no patrzaj Milko, ja wprawdzie nie mama, ale z czystego egoizmu robiłam zawsze dziecięcym biodrom dobrze - jesli już noszę jakieś niemowlęta, to zawsze właśnie na biodrze, ewentualnie brzuchu (rzadko), bo mi zwyczajnie tak lżej i wygodniej
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 11:45   #3698
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Oglądałam je dzisiaj na żywca i jest ok, ale zamawiać będę w necie, bo taniej niż w stacjonarnych.
najgorsze będzie to częste pranie (jak nie codzienne) i prasowanie pieluch tetrowych.


Ja prasowałam kiedyś ubrania Zosi (swojej pasierbicy), jak chodziła do przedszkola (wtedy często u nas mieszkała).
Będę musiała z racji zdrowotnej używać chyba pieluch tetrowych (pieluszkowanie podwójne), albo przynajmniej łączyć pampersy z tetrowymi w tym celu.
Swoje ubrania to prasuję tylko jak muszę bardzo elegancko wyglądać, a tak to staram się ładnie wieszać od razu po praniu i nie ustawiam szybkich obrotów wirowania Trzeba sobie jakoś ułatwiać życie

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------


hahaha
i tak już się lekko zestresowałam szukaniem żelazka i deski do prasowania
Podziwiam i będę Ci wspierać w Twoim wyborze o używaniu tradycyjnych pieluch tetrowych.
Gdybym miała dziecko lub się na nie decydowała to też bym obstawała za pieluchami tetrowymi.
Gratuluję dzidzi
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja nawet kupuję pod takim kątem, czy da się uprać i powiesić tak, żeby wykluczyć, lub przynajmniej ograniczyć prasowanie
a w rozwieszaniu antyprasowaniowym jestem mistrzuniem

co do deski, proponuję poszukać takiej, która nie ma namacalnej siatki metalowej, która lubi się odprasować wzorkiem na ubraniu, lub wymaga jakiś dziwacznych dodatkowych podkładów, jest grubsza i jakby wywatowana i co ważniejsze, takiego pokrowca z teflonu (w każdym hipermarkecie są) - odbija ciepło i dużo łatwiej/szybciej się prasuje (namawiałam mum na taką, najpierw fukała, ale jak w koooońcu kupiła, to teraz w brodę sobie pluje, że nie kupiła wcześniej)
Też wybieram takie ciuchy których nie trzeba koniecznie prasować.
Deskę dostałam w prezencie Viledy i jest wizualnie ok. Ja jeszcze jej nie używałam ale mój mąż ją polubił
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 11:51   #3699
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Milko - ja w okresie pieluchowym moich dzieci używałam mini maglownicy.
Do prasowania pieluch i ubranek.
Kupiłam gdzieś za grosze, później tak samo sprzedałam.
Maglownica jest co prawda niemała i dość nieestetycznie wygląda, ale była dla mnie wybawieniem.
Nie wyobrażam sobie po porodzie stać godzinami i prasować
Chodzi mi o coś mniej więcej takiego: (tylko moja była mniejsza)
http://archiwumallegro.pl/maglownica...187589767.html

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2013-09-09 o 11:53
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 12:19   #3700
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Milko - ja w okresie pieluchowym moich dzieci używałam mini maglownicy.
Do prasowania pieluch i ubranek.
Kupiłam gdzieś za grosze, później tak samo sprzedałam.
Maglownica jest co prawda niemała i dość nieestetycznie wygląda, ale była dla mnie wybawieniem.
Nie wyobrażam sobie po porodzie stać godzinami i prasować
Chodzi mi o coś mniej więcej takiego: (tylko moja była mniejsza)
http://archiwumallegro.pl/maglownica...187589767.html
Poleca się też suszarkę do prania, taką co się wrzuca do suszenia ciuchy po praniu, podobno nie trzeba potem prasować ubranek, ja mam zamiar używać
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 12:39   #3701
MiaWallace876
Raczkowanie
 
Avatar MiaWallace876
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 369
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Ja raz w ramach testu podeszłam do konsultantki z kosmetykiem i powiedziałam stanowczo: proszę mi zrobić próbkę. Zrobiła A zawsze sie czaję z "czy mogłaby pani..."
może to jakaś metoda jest haha!
__________________
FASHION FADES
STYLE IS ETERNAL

http://make-up-my-little-obsession.blogspot.com/

28.09 Tangle Teezer - recenzja
11.09 Jak dba o siebie Jessica Alba
08.09 UD Naked 2 VS OH SO Special Sleek
MiaWallace876 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 13:33   #3702
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Miłko nie stresuj się, prasowanie da się przeżyć. Moja córa ma w tej chwili 1,5 roku i dalej jej prasuję rzeczy - są takie jakies milsze po uprasowaniu Dzięki Bogu już nie ma tego prania codziennie czy co drugi dzień, więc ten raz w tygodniu da się przetrwać
I żeby nie było - swoje prasuję od wielkiego święta

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Poleca się też suszarkę do prania, taką co się wrzuca do suszenia ciuchy po praniu, podobno nie trzeba potem prasować ubranek, ja mam zamiar używać
powiem ci ze ja używałam suszarki dłuższy czas i owszem, prasowanie dało się oszukać ale jakoś nie mogłam się przekonać do tego typu działania - wydaje mi się że szybciej się niszczyły rzeczy to raz, i dwa - pranie wysuszone "naturalnie" ładniej pachnie ))
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 14:37   #3703
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------


powiem ci ze ja używałam suszarki dłuższy czas i owszem, prasowanie dało się oszukać ale jakoś nie mogłam się przekonać do tego typu działania - wydaje mi się że szybciej się niszczyły rzeczy to raz, i dwa - pranie wysuszone "naturalnie" ładniej pachnie ))

To prawda, zgadzam się, ja też swoich ciuchów nie daję do suszarki, no ale z dzieckiem to wiadomo na początku będzie gehenna no i te ciuszki są właściwie "na chwilę" bo za moment za małe, poza tym nie mam za dużo rzeczy na początek, a niewątpliwym plusem suszarki jest, że rzeczy można używać prawie natychmiast
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 15:31   #3704
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
O dzięki bardzo ciekawe, chociaż to zawijanie " na mumie" to z drugiej strony niektórzy bardzo polecają, bo dziecko czuje się tak sciśnięte jak w brzuchu i podobno to go uspokaja
Na na pewne rzeczy dot. rodzicielstwa bliskości (jeśli to zawijanie "na mumię" to stąd ) patrzę z dystansem (choć nie uważam za złe, nawet wybieram się na konferencję.
Nie stronię od nowych trendów i pomysłów, ale tak jak i w psychologii, i w pedagogice jest wiele rzeczy, które nie są zbadane, bo to nauki stosunkowo młode.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no patrzaj Milko, ja wprawdzie nie mama, ale z czystego egoizmu robiłam zawsze dziecięcym biodrom dobrze - jesli już noszę jakieś niemowlęta, to zawsze właśnie na biodrze, ewentualnie brzuchu (rzadko), bo mi zwyczajnie tak lżej i wygodniej
I bardzo dobrze Nie powinno się też ciągnąć dzieci za stawy np. zabawy typu karuzele - kręcenie się i trzymanie dziecka za ręce czy nóżki oraz - co często robią dziewczynki - nie powinno pozwalać się dzieciom siadać tak jakby po japońsku ale z nogami/kolanami/ na zewnątrz (nie umiem dobrze tego opisać, ale mam nadzieję że wiadomo o co chodzi).

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Podziwiam i będę Ci wspierać w Twoim wyborze o używaniu tradycyjnych pieluch tetrowych.
Gdybym miała dziecko lub się na nie decydowała to też bym obstawała za pieluchami tetrowymi.
Gratuluję dzidzi
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Milko - ja w okresie pieluchowym moich dzieci używałam mini maglownicy.
Do prasowania pieluch i ubranek.
Kupiłam gdzieś za grosze, później tak samo sprzedałam.
Maglownica jest co prawda niemała i dość nieestetycznie wygląda, ale była dla mnie wybawieniem.
Nie wyobrażam sobie po porodzie stać godzinami i prasować
Chodzi mi o coś mniej więcej takiego: (tylko moja była mniejsza)
http://archiwumallegro.pl/maglownica...187589767.html
Dzięki za pomysł Nie jest taki zły, zwłaszcza, że potem można odsprzedać

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Miłko nie stresuj się, prasowanie da się przeżyć. Moja córa ma w tej chwili 1,5 roku i dalej jej prasuję rzeczy - są takie jakies milsze po uprasowaniu Dzięki Bogu już nie ma tego prania codziennie czy co drugi dzień, więc ten raz w tygodniu da się przetrwać
I żeby nie było - swoje prasuję od wielkiego święta
Dzięki myślę, że to jakoś mi pójdzie i tak najbardziej nie lubię gotować. Na szczęście TZ mnie w tym wyręcza, a ja mu tylko pomagam

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
To prawda, zgadzam się, ja też swoich ciuchów nie daję do suszarki, no ale z dzieckiem to wiadomo na początku będzie gehenna no i te ciuszki są właściwie "na chwilę" bo za moment za małe, poza tym nie mam za dużo rzeczy na początek, a niewątpliwym plusem suszarki jest, że rzeczy można używać prawie natychmiast
A na kiedy masz P.T.P.?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 16:02   #3705
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Na na zewnątrz (nie umiem dobrze tego opisać, ale mam nadzieję że wiadomo o co chodzi).


---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------


A na kiedy masz P.T.P.?
10.11 a ty?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 16:48   #3706
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Generalnie faktycznie ujednolica koloryt cery, dopasowując się do niej. Zniejsza niedoskonałości, a także pory. Wygładza buzie, niweluje załamania, zaciemnienia, etc. Oczywiście, ze cera nie będzie wyglądała jak po liftingu, ale jest wyraźna róznica między buzią saute a buzią, na której jest nałożony Dreamtone. Jesli nie mamy ochoty na makijaż, a nie chcemy wyglądać jak prosto z łóżka, to wystarczy Dreamtone, na to korektor, puder i sruuu. Albo Dreamtone, BBCream, korektor, puder i tyle.
Postanowiłam, ze na dniach ide go kupić, bo sprzedaje się tak dobrze, ze w niektórych S, już sa braki.
Jak na "nie-makijaż" to sporo tego

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja nawet kupuję pod takim kątem, czy da się uprać i powiesić tak, żeby wykluczyć, lub przynajmniej ograniczyć prasowanie
a w rozwieszaniu antyprasowaniowym jestem mistrzuniem
Ja do prasowania wykorzystuję naturę. Wieczorem na lince na balkonie wieszam rezcy, które następnego dnia chcę ubrać. Wilgotne powietrze znad morza wygładza wszelkie zagniecenia
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:00   #3707
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za egzamin
Dzięki już po
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:41   #3708
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dzięki już po
Gratuluje!!!
Jak poszło?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 21:13   #3709
madziula202222222
Przyczajenie
 
Avatar madziula202222222
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

PAT&RUB (09.09-13.09)
Wszystkie kosmetyki do pielęgnacji i oczyszczania twarzy 20% taniej.
madziula202222222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 21:29   #3710
Milibili
Zadomowienie
 
Avatar Milibili
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 037
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

W temacie próbek

Ostatnio dostałam próbkę Miss Dior EDP , nigdy wcześniej nie sięgnęłam po ten zapach. Bardzo mi się spodobał ale ku mojemu zaskoczeniu błyskawicznie się ulatnia. Po godzinie jest ledwo wyczuwalny a po 2 godzinach nie ma po nim już śladu

Któraś z Was jest w posiadaniu tych perfum? To wina próbki? Aż nie chce mi się wierzyć, że to może być prawda Następnym razem zrobię test nadgarstkowy bezpośrednio w Sephorze.


Co do dostępności próbek to jakoś nie miałam nigdy z tym problemu w Sephorze- właściwie dostaje wszystko o co poproszę od kremu pod oczy po jakikolwiek podkład i nawet bez dokonania innego zakupu nie spotkałam się z odmową. A na pewno nie chodzę na zakupy jakoś wyjątkowo reprezentacyjnie ubrana Widać na śląsku same sympatyczne dziewczyny Za to kiedyś w Douglasie byłam totalnie zbywana i ignorowana. Dopiero kiedy mąż dołączył do mnie i zapytał, czy znalazłam to czego szukałam, od razu pojawiły się dwie panie obok nas
__________________

PCOS? Insulinooporność? Moja droga do odzyskania zdrowia i zgrabnej sylwetki.
http://cialo-w-remoncie.blogspot.com/

- 25 kg
6 wrzesień 2008

Milibili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 21:35   #3711
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gratuluje!!!
Jak poszło?
Dziękuję , wydaje mi się, że dobrze jutro wyniki
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 21:59   #3712
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dziękuję , wydaje mi się, że dobrze jutro wyniki
Trzymam kciuki.

Z czego egzamin?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 22:10   #3713
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dziękuję , wydaje mi się, że dobrze jutro wyniki
To czekam na info Potem jeszcze tylko praktyczny, prawda?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 22:42   #3714
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Ostatnio dostałam próbkę Miss Dior EDP , nigdy wcześniej nie sięgnęłam po ten zapach. Bardzo mi się spodobał ale ku mojemu zaskoczeniu błyskawicznie się ulatnia. Po godzinie jest ledwo wyczuwalny a po 2 godzinach nie ma po nim już śladu
Może wina próbki, ja mam w domu również EDP i jako jedne z nielicznych trzymają się na mojej skórze prawie cały dzień.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 22:51   #3715
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42721624]Trzymam kciuki.

Z czego egzamin?[/QUOTE]

Na licencję agenta ubezpieczeniowego.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To czekam na info Potem jeszcze tylko praktyczny, prawda?
Tak, w przyszły poniedziałek mam jeszcze drugi, ze znajomości ubezpieczeń.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 23:10   #3716
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
W temacie próbek

Ostatnio dostałam próbkę Miss Dior EDP , nigdy wcześniej nie sięgnęłam po ten zapach. Bardzo mi się spodobał ale ku mojemu zaskoczeniu błyskawicznie się ulatnia. Po godzinie jest ledwo wyczuwalny a po 2 godzinach nie ma po nim już śladu

Któraś z Was jest w posiadaniu tych perfum? To wina próbki? Aż nie chce mi się wierzyć, że to może być prawda Następnym razem zrobię test nadgarstkowy bezpośrednio w Sephorze.
Ja mam, to najtrwalszy zapach, jakiego używałam. Boski
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 23:59   #3717
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
10.11 a ty?
To już bliziutko! Wspaniale! A który szpital wybrałaś?
Jeśli wszystko pójdzie dobrze - to u mnie - początek lutego. Myślę o Szpitalu Św. Zofii.


Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja do prasowania wykorzystuję naturę. Wieczorem na lince na balkonie wieszam rezcy, które następnego dnia chcę ubrać. Wilgotne powietrze znad morza wygładza wszelkie zagniecenia
Tylko pozazdrościć!

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dzięki już po


---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

A propos próbek w Sephorze to obecnie też nie mam z nimi problemu. Jeśli czegoś chcę spróbować to proszę o to. Czasem zdarza mi się mówić, że czegoś nie chcę - np. pielęgnacji (bo używam zupełnie innej), a wolę jakiś zapach.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 05:29   #3718
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Na licencję agenta ubezpieczeniowego.



Tak, w przyszły poniedziałek mam jeszcze drugi, ze znajomości ubezpieczeń.



---------- Dopisano o 06:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:23 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
...

Ja do prasowania wykorzystuję naturę. Wieczorem na lince na balkonie wieszam rezcy, które następnego dnia chcę ubrać. Wilgotne powietrze znad morza wygładza wszelkie zagniecenia
nie każdy może mieć morze, ech ...

---------- Dopisano o 06:29 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Może wina próbki, ja mam w domu również EDP i jako jedne z nielicznych trzymają się na mojej skórze prawie cały dzień.

też uważam że jest nader trwały, a u mnie zapachy niestety rzadko są trwałe
no i piękny, jak nie lubię zapachów Chanel (poza Allure edp, ale bez przyklęku), to ten mnie uwodzi
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 06:41   #3719
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość


też uważam że jest nader trwały, a u mnie zapachy niestety rzadko są trwałe
no i piękny, jak nie lubię zapachów Chanel (poza Allure edp, ale bez przyklęku), to ten mnie uwodzi
Misianko ale przecież tu mowa o zapachu Miss Dior , więc który to zapach Cię tak uwodzi? ;->

mnie uwodzi od wczoraj chanelowy tusz do rzęs Le Volume. ulubiłam
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 07:04   #3720
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Misianko ale przecież tu mowa o zapachu Miss Dior , więc który to zapach Cię tak uwodzi? ;->

mnie uwodzi od wczoraj chanelowy tusz do rzęs Le Volume. ulubiłam

o dobła, oczywiscie jak pomyliłam markę, to pomyliłam i zapach

nigdy więcej postów przed druga kawą
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.