Nowa fryzurka a lato2011:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-10, 11:30   #61
lolowoo93
Przyczajenie
 
Avatar lolowoo93
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
GG do lolowoo93
Smile Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
No więc... fryzure trzeba nieco ożywić. Proponuję jakieś cieniowanie i może balejaż, albo pasemka?A jeśli nie, to coś ciemnego. Blondy raczej nie będą dobrze się prezentowały. Grzywka chyba lepsza byłaby na ukos niż taka prosta. Jeżeli masz ochotę na odrobinę szaleństwa, możesz skrócić włosy...
zaopatrz się też w kosmetyki przeciw trądzikowi i wybierz się do dermatologa żeby nie zostały Ci blizny. Idź do kosmetyczki na malowanie i regulacje brwi. Usta delikatnie maluj błyszczykiem w kolorze ciepłego, delikatnego różu. Dobrze tuszuj rzęsy i używaj pudru NIE podkładu, bo podkłady bardziej zatykają pory.
__________________
Till the heavens burst and the words don't rhytme...
lolowoo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:26   #62
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Cytat:
Napisane przez anitaa Pokaż wiadomość
Dlaczegooo??? A tak ostatnio polubilam ta kredke... jestes pewna, ze to podkresla problemy skurne, bo ja tego nie zauwazylam??
tak jestem pewna, sama nie mam idealnej cery więc wiem coś o tym

A to, że podkład bardziej zapycha pory niż puder to nie prawda.
wszystko zależy od składu kosmetyków, niejeden puder może zapchac pory o wiele bardziej niż podkład,.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:50   #63
gumisia694
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Cytat:
Napisane przez anitaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizarzanki!! Bardzo prosila bym was o rady co do mojego wygladu, co moge zrobic z moimi wlosami itd zamierzam je przefarbowac ale na jaki kolor?? I jak mam sie malowac?? Jakim typem kolorystycznym jestem??
Za wszelkie rady z gory dziekuje aha i jak co to moge odpowiedziec na pytania Pozdrawiam
hejsłońcewięc po pierwsze musisz zrezygnowac z tej grzywki bo ci nie pasuje....powinna byc na bok lekko przedłużona i wycieniowana ...
nie maluj powiek fioletowym cieniem bo wyglądają jakbyś miała podbite oczka a widze że są ładne...pasuje ci np ciepłe kolory zielony szarośći...żłotawe a nie takie smutne....musisz mocniej tuszować żęsy !!!
A cio do włosków to ładnie by ci było w balejażu z brązem i czerwienią a jak nie to taki czekoladowy kolor... aha z góry sorki za błedy ;p buziaki

Aha a cio do tego w jaki sposób powinnaś się malowac ..to jeszcze zapomniał dodac że pwoinnaś mniejwięcej dopasowywac cienie do bluzki w którą masz w danej chwili na sobie nio koleżanka mila17 ma racje cio do tego pudru lepiej podkład ale najlepiej jak bendziesz go kupowac sprawdz na ręce czy ci pasuje zeby puzniej maski nie było...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-06-23 o 21:24 Powód: post pod postem
gumisia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 20:24   #64
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

lolowoo93 a mało to ja nachodziłam sie po dermatologach!! Od 6 lat chodzę. O kosmetykach przeciw trądzikowych już nie wspomne. Obecnie nie stosuje nic- rzadnych leków ani kosmetyków przeciw trądzikowych i juz.
-Co do kosmetyczki- byłam już na regulacji, a nad henną się zastanawiam. A podkład i tak będę stosować, bo z tego co widzę- nie szkodzi mi.


mila17 i tak będę stosować tą kredkę tuszu czarnego zresztą też używam.
A mogła byś mi odpowiedzieć, co myślisz o tej trwałej, o której wspominałam o jeden post wyżej?

gumisia694- oj widzę, że nie czytałaś do końca wątku. Grzywkę już zmieniłam, na lekko na bok- może nie za mocno- bo na mocniej nie mogłam sobie pozwolić(nie miałam aż tak odrośniętej tej grzywki prostej).
Tak samo o powiekach była mowa- to nie są rzadne fioletowe cienie tylko moje śińce.
Kolor włosków też zmieniłam- sama zobacz pare postów w tył- na czekolade
Pozdrawiam

PS: No to jak z tą trwała, bo nie dowiedziałam się. Robić , czy nie robić?
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 20:33   #65
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
-póki co daj sobie spokój- włosy jeszcze nie są wystarczająco długie, jak zrbisz trwałą mogą, a nawet na pewno uniosą się powyżej brody. W dodatku dopiero co farbowłaś włoski, więc nie męcz ich póki co farbą.

Jak lubisz i dobrze się czujesz używaj czarną kredkę, ale lub cieńszcze reski bo będzie to lepiej wyglądać.

Może masz jakieś wyraźniejsze zdjęcie z bliska?

edit: tam miało być: "nie męcz ich trwałą"

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-06-16 o 21:50 Powód: post pod postem
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 02:22   #66
longnight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 48
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Wiesz co nie obraz sie ale jak zobaczylam pierwsze twoje zdjecia to myslalam ,ze jestes po 30. Nie maluj tych kresek bo bardzo cie postarzaja i odejmuja uroku. Nigdy nie nos takich ciezkich grzywek, zetnij ja po skosie , zapusc wlosy i koniecznie pazurki przy twarzy. Kolor ktory masz pasuje ci a trwala wybij sobie z glowy. Malo komu pasuja krecone wlosy tobie zdecydowanie nie.
longnight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 21:16   #67
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

No to kto jest jeszcze za trwałą lub przeciw?
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 07:26   #68
truskawkowo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

hej !
Czy możesz mi powiedzieć co to za kolor masz na wlosach ? zastanawiam się nad pofarbowaniem na podobny
truskawkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 20:01   #69
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Cytat:
Napisane przez truskawkowo Pokaż wiadomość
hej !
Czy możesz mi powiedzieć co to za kolor masz na wlosach ? zastanawiam się nad pofarbowaniem na podobny

Jasne jest to czekolada, odcien nie za ciemny ani za jasny taki posrodku
Robiłam go sobie u fryzjerki i wlasnie byly 3 odcienie do wyboru i wzielam ten posrodku.
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:07   #70
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Mila17- masz racje, lepiej poki co nie robic trwałej, bo i tak mi się skrucą włosy. Ale tak szczerze to myślisz że by mi było dobrze w loczkach??
Co do fotki bardziej z bliska, to może zrobię, przy okazjii pochwalę ci się moimi nowymi kolczykami, które dziś kupiłam takie duze kułka.
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:10   #71
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

no to wklejaj fotkę, właśnie taką z bliska z twarzą na wprost, wtedy będzie łątwiej ocenić czy będzie Ci do twarzy w loczkach
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 20:08   #72
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Nie wiem czy taka fotka byla by odpowiednia ale w kazdym razie jest na przeciw i chyba nieco blizej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anita-21.06.jpg (56,0 KB, 242 załadowań)
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 20:27   #73
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

hmm no więc myślę, że jakby Ci włoski pożądnie podrosły to ładnie by było w loczkach Twoja metamorfoza jest naprawdę na wiieeelki plus Tylko mi dalej te kreski nie pasują- wydaje mi się, że ładnie wytuszowane rzęsiska dałyby lepszy efekt-nic więcej nie trzeba

A jak sprawuje się podkład?? I czy mi się wydaje, czy Ci się cera polepszyła?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 21:19   #74
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

To ciesze się że loczki by pasowały. I że podoba sie metamorfoza .
A co do cery to pewnie z jednej strony to zasługa podkładu a z drugiej to tego ze na dworze tak nie są widoczne te niedoskonałości Tzn zdjęcia w domu tak wychodzą jak bym miała gorszą cerę bo moja mama np uważa ze tylko na zdj tych robionych w pomieszczeniu to tak widac hmm.
A z kresek faktycznie zrezygnuję i tak juz mi się nie podobają .
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 14:13   #75
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

i bardzo dobrze, że pozbędziesz się kresek
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 19:05   #76
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Hmmmm wiem że już o tym pisałam ale kurczę jaki jest ten mój typ kolorystyczny?? Jesień??
I co mam jeszcze w sobie zmienić bo za bardzo nie mam już pomysłow Może jakie ciuchy nosić (jakieś propozycje z fotkami?) No i co jeszcze?? Jaka biżuteria dodatki itp itd
Pozdrawiam.
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 19:49   #77
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

żeby okreslić typ kolorystyczny, musiałabyś odpowiedz na te wszystkie pytania, są chyba podpięte jako wątki redakcyjne.

Co do ubioru bardzo chętnie Ci pomogę, tylko napisz mniej więcej w jakich ciuszkach czujesz się najlepiej, bo nie chcę Ci niczego narzucać
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 21:10   #78
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Na jakie pytania bo nie bardzo wiem? nie na te czasem na ktore odpowiedzialam na pierwszej stronie?
Co do ciuszkow to naprawde ja sie we wszystkich tak samo czuje, wiec dla mnie to nie robi roznicy tyle zeby fajnie wygladalo
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 21:30   #79
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

no to zaraz zerknę na pierwszą stronę.

A co do ciuszków- nie musisz od razu wydawać fortuny i kupować mnówstwa nowych ciuchów, trzeba tylko dobrze obmyślić wszystko.

Najlepiej, zebyś miała bazę, czyli: proste, albo rurki, najlepiej ciemne albo czarne (pasują do większości ubrań) jeasowe spodnie, modne i ładne są też bermudy tuż przed kolano

Teraza mamy lato, więc kilka zwykłych, gładkich topów. (najmodniejsze są odcienie czerwieni, żółci, i ogólnie żywe ładne kolorki).

Ale najważnie są dodatki. Kup sobie jakieś fajne, długie korale, gruby pasek na talię, torbę-worek, jeśli chodzi o buty jakies fajne balerinki czy peep toe. Dodatki potrawfią naprawdę zdziałać cuda i całkowicie odmienić strój
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-23, 21:47   #80
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Ok, bardzo dziękuję.
Tylko mam pytanie: co to są te bermudy i buty peep toe pierwszy raz o czyms takim slysze.f
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 22:02   #81
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

1.wybierz sie do dermatologa, to nie jest tradzik który minie po okresie dojrzewania;/
2. ja bym rozjasnila wlosy na jakis toffi albo bursztynowy braz
3. grzywka cie przytlacza taka prosta proponuje asymetryczna krótka lub dłuższa ale na skos.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 22:05   #82
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

peep toe to sa buty z dziurka z przodu. a bermudy to nic innego niz...spodenki do kolan przewaznie nie obcisle.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 20:53   #83
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Cytat:
Napisane przez piwn00ka Pokaż wiadomość
1.wybierz sie do dermatologa, to nie jest tradzik który minie po okresie dojrzewania;/
2. ja bym rozjasnila wlosy na jakis toffi albo bursztynowy braz
3. grzywka cie przytlacza taka prosta proponuje asymetryczna krótka lub dłuższa ale na skos.

Kurrrwa jak ja coś takiego słyszę to mnie szlak trafia :/ Czy ty naprawdę myślisz, że ja nigdy u dermatologa nie byłam????!!!!!!!
Jak byś szanownie chciała wiedzieć, to leczę się od 13 roku życia do teraz, a mam lat 19 z kawałkiem. Już się nie leczę bo te wszystkie środki na trądzik są za przeproszeniem do d... a Diany35 nie mogę brać.
Więc proszę bez głupich tekstów, bo są one nie na miejscu.
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:02   #84
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

A w ogóle młodsza ode mnie i się wymądrza :/ .
"to nie jest tradzik który minie po okresie dojrzewania;/" no coś takiego, jakas ty mądra gdzie to wyczytałaś?? nie prawdopodobne...
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:10   #85
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

No anitaa ma racje... Tez mam tradzik od 13 lat i juz bralam wszystko;/ teraz nie biore nic a jest lepiej. Wiec za przeproszeniem nie wymadrzaj sie jak sie nie znasz na zeczy... To pewnie wina hormonow, a nie kazdy chce sobie spiepszyc zdrowie przez jakies hormonu albo utyc 20 kg...
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 22:05   #86
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Anitaa, widzę, że potrzebujesz drugiego konta, by bronić swoich racji. W tym momencie naruszasz regulamin. Ton wypowiedzi jest co najmniej nie na miejscu - jeśli nie potrafisz się wypowiadać w sposób kulturalny, to w ogóle tego nie rób. Do tego jest to zupełnie bezpodstawny atak na użytkowniczkę (kolejny w Twojej 'karierze' na wizażu). Zapraszam do zapoznania się z regulaminem. Jeszcze jeden taki wyskok, a dostaniesz bana. Osoby psujące atmosferę i zaniżające kulturę naszego forum zostają zablokowane.

__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 07:50   #87
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Cytat:
Napisane przez anitaa Pokaż wiadomość
Kurrrwa jak ja coś takiego słyszę to mnie szlak trafia :/ Czy ty naprawdę myślisz, że ja nigdy u dermatologa nie byłam????!!!!!!!
Jak byś szanownie chciała wiedzieć, to leczę się od 13 roku życia do teraz, a mam lat 19 z kawałkiem. Już się nie leczę bo te wszystkie środki na trądzik są za przeproszeniem do d... a Diany35 nie mogę brać.
Więc proszę bez głupich tekstów, bo są one nie na miejscu.
spokojnie, dziewczyna chciała Ci tylko pomóc, a ty od razu się unosisz..

A to, że wszytskie środki na trądzik są jak to określiłaś "do d.." to nie prawda, fakt-wyleczyć trądzik jest bardzo cięźko, ale jest to możliwe... próbowałaś roacuttane?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 07:53   #88
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Cytat:
Napisane przez maartus Pokaż wiadomość
No anitaa ma racje... Tez mam tradzik od 13 lat i juz bralam wszystko;/ teraz nie biore nic a jest lepiej. Wiec za przeproszeniem nie wymadrzaj sie jak sie nie znasz na zeczy... To pewnie wina hormonow, a nie kazdy chce sobie spiepszyc zdrowie przez jakies hormonu albo utyc 20 kg...
a hormony brałam- i nie "spiepszyłam" sobie zdrowia ani nie utyłam 20kg więc jeśli tylko tyle wiesz na ten temat to daruj sobie...
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 09:21   #89
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Przezłośliwa- ja jestem siostra Anity i oboje mamy ten sam problem z tradzikiem. (Jestesmy siostrami blizniaczkami stad ten sam wiek). Nie wzielas tego pod uwage, ze mozna miec siostre, ktora tez siedzi na wiazazu. Proszę zobaczyc moj watek o metamorfozie(ktory zalozylam w zeszlym roku) to zobaczy pani ze jestem inna osoba.

mila17 na kazdego inaczej dzialaja hormony, ja znam osoby ktore strasznie utyly i zreszta wiele osob odradza. To kazdego osobista sprawa ja sie do tego nie mieszam. Ale wiele osob ktore znam jest przeciwko.. Ale ile ludzi tyle opini.
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 09:43   #90
jolusienka
Raczkowanie
 
Avatar jolusienka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 106
Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

Cytat:
Napisane przez anitaa Pokaż wiadomość
Kurrrwa jak ja coś takiego słyszę to mnie szlak trafia :/ Czy ty naprawdę myślisz, że ja nigdy u dermatologa nie byłam????!!!!!!!
Jak byś szanownie chciała wiedzieć, to leczę się od 13 roku życia do teraz, a mam lat 19 z kawałkiem. Już się nie leczę bo te wszystkie środki na trądzik są za przeproszeniem do d... a Diany35 nie mogę brać.
Więc proszę bez głupich tekstów, bo są one nie na miejscu.



Uwazam ze twoj ton wypowiedzi przede wszystkim jest nie na miejscu.Nikt nie chcial Cie w ten sposob obrazic tylko doradzic,pomoc!!Pomysl najpierw zanim napiszesz cos obrazliwego...
__________________
As soon as you're born they make you feel small
By giving you no time instead of it all
Till the pain is so big you feel nothing at all
A working class hero is something to be
A working class hero is something to be

jolusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.