Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-15, 09:25   #1261
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Od ponad tygodnia nosze nowy podkład i doszłam do wniosku, ze przypomina mi on taki bardziej kryjący Face and Body, bo tez taki jakby głów daje. Najlepiej to widać po paru godzinach. Z jednej strony polubiłam Nourishing a z drugiej irytuje mnie ze nie zawsze i nie cały dzień wygląda super.
A propo szminek, odkopałam dzisiaj delikatna Myself
Robicie smaka na ten podkład zwłaszcza, że obecnie wszystkie moje są za jasne. Jak się ma kolorystyka do Mineralize?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 09:27   #1262
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Luster jeszcze nie miałam, stąd pytanie Z FoF chciałabym mieć tak samo, muszę zrobić testy.
Aaa, to co innego ;-) Lustre mają chyba najsłabszą trwałość w stosunku do reszty wykończeń, no ale coś za coś - z kolei dają bardziej subtelny kolor i nie są takie "in your face". Ja osobiście nie mam zastrzeżeń i po prostu liczę się z poprawkami w ciągu dnia. Nie wymagam od pomadek Lustre, żeby przetrzymały moje posiłki/napoje itd. Ale trwałość nie jest też taka, że mijają 2-3 godziny i po szmince nie ma śladu ;-) Po prostu po jedzeniu czy piciu trzeba dokonać poprawki. Natomiast bardzo lubię efekt, który daje to wykończenie - subtelny, fajny kolor. To już kwestia tego, jakie Ty masz wymagania wobec pomadki i co jest dla Ciebie ważniejsze

A FoF jest boska jak diabli, ale Retro Matte wysusza strasznie... Gdy w salonie MAC nałożyłam FoF bez żadnej bazy itd, to po paru godzinach miałam niezłą saharę na ustach ;-) Ale to było bez bazy i po parunastu minutach maltretowania ust testowaniem szminek, więc podejrzewam, że po pomadce ochronnej/bazie i w normalnych warunkach powinno być do wytrzymania. Ale dla tego koloru zdzierżę wszystko
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 09:46   #1263
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Niestety na jasnych cerach takie kolory często mocno się ocieplają, też nie lubię tego efektu. Ciekawe, jak będzie z Catty...kupujesz?
Miałam dzisiaj koszmarny dzień paszteta, i, dla zachowania równowagi bo do poprawy humoru to daleko, kliknęłam ją w Douglasie wraz z konturówką In Anticipation, kredką do brwi Grey Bobbi Brown (świetny zimny kolor, ale przez pudrowość chyba nie będzie zbyt trwała) i koralową szminką Toma Forda. Muszę chyba zacząć zjadać te szminki, bo w życiu ich nie zużyję.

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------



Pewnie zależy to od naturalnego pigmentu ust.
Catty muszę kliknąć, tylko szukam jej czegoś do towarzystwa (w D. wolałabym dobić do darmowej dostawy ).
A jaką szminkę TF kupiłaś?

Dołączam do pomysłu zjadania szminek

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Aaa, to co innego ;-) Lustre mają chyba najsłabszą trwałość w stosunku do reszty wykończeń, no ale coś za coś - z kolei dają bardziej subtelny kolor i nie są takie "in your face". Ja osobiście nie mam zastrzeżeń i po prostu liczę się z poprawkami w ciągu dnia. Nie wymagam od pomadek Lustre, żeby przetrzymały moje posiłki/napoje itd. Ale trwałość nie jest też taka, że mijają 2-3 godziny i po szmince nie ma śladu ;-) Po prostu po jedzeniu czy piciu trzeba dokonać poprawki. Natomiast bardzo lubię efekt, który daje to wykończenie - subtelny, fajny kolor. To już kwestia tego, jakie Ty masz wymagania wobec pomadki i co jest dla Ciebie ważniejsze

A FoF jest boska jak diabli, ale Retro Matte wysusza strasznie... Gdy w salonie MAC nałożyłam FoF bez żadnej bazy itd, to po paru godzinach miałam niezłą saharę na ustach ;-) Ale to było bez bazy i po parunastu minutach maltretowania ust testowaniem szminek, więc podejrzewam, że po pomadce ochronnej/bazie i w normalnych warunkach powinno być do wytrzymania. Ale dla tego koloru zdzierżę wszystko
Ja szminki o wykończeniu Lustre bardzo lubię. U mnie trzymają się długo, bo zawsze gruntuję usta podkładem (głównie dla "zabicia" intensywnej czerwieni wargowej).
Wykończenia Retro Matte nie znoszę. Mam All Fired Up i jak nie zrobi mi przesuszu, to zrobi ciasto na ustach, zwłaszcza przy dokładaniu kolejnej warstwy w ciągu dnia.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 10:08   #1264
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Kicia, myslisz, ze kolor bedzie mi pasowal do tego? (Wiem, ze to idiotyczne, dobierac pomadke do butow )
Tutaj niestety Tobie nie doradzę bo ja nigdy nie dobierałam/ nie dobieram szminki pod buty itp
baaa nawet nie dobieram pod typ kolorystyczny, nie zastanawiam się nad tym kompletnie - albo się sobie w niej podobam albo nie

jednego jestem pewna .. życie jest za krótkie na takie rozkminy

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A ja się zakochałam w szmince Flamingo Bardzo długo szukałam takiego odcienia i znalazłam Śliczny, ciepły różyk, będzie idealny na wiosnę/lato

no piknie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 10:20   #1265
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Lovelorn bardzo mi się podoba na Twoich swatchach Jak z trwałością?
Tak jak dziewczyny już tu wspominały, to wykończenie jakiegoś jedzenia czy picia nie przetrwa i trzeba się liczyć z poprawkami. Bez jedzenia/ picia potrafi się utrzymać dość długo, jednak po jakimś czasie traci swój "blask" i wypadało by ją ponownie nałożyć. Generalnie lubię jak to wykończenie wygląda na ustach, a szczególnie ten kolor
Dodam fotkę jak ona u mnie wygląda na ustach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg love 2.jpg (35,8 KB, 49 załadowań)
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 10:36   #1266
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Będę miała na dniach taka nowość http://www.paulaschoice.com/beautype...mecheck-Lotion
Już jestem go bardzo ciekawa, bo ma fajne recenzje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 10:57   #1267
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Aaa, to co innego ;-) Lustre mają chyba najsłabszą trwałość w stosunku do reszty wykończeń, no ale coś za coś - z kolei dają bardziej subtelny kolor i nie są takie "in your face". Ja osobiście nie mam zastrzeżeń i po prostu liczę się z poprawkami w ciągu dnia. Nie wymagam od pomadek Lustre, żeby przetrzymały moje posiłki/napoje itd. Ale trwałość nie jest też taka, że mijają 2-3 godziny i po szmince nie ma śladu ;-) Po prostu po jedzeniu czy piciu trzeba dokonać poprawki. Natomiast bardzo lubię efekt, który daje to wykończenie - subtelny, fajny kolor. To już kwestia tego, jakie Ty masz wymagania wobec pomadki i co jest dla Ciebie ważniejsze

A FoF jest boska jak diabli, ale Retro Matte wysusza strasznie... Gdy w salonie MAC nałożyłam FoF bez żadnej bazy itd, to po paru godzinach miałam niezłą saharę na ustach ;-) Ale to było bez bazy i po parunastu minutach maltretowania ust testowaniem szminek, więc podejrzewam, że po pomadce ochronnej/bazie i w normalnych warunkach powinno być do wytrzymania. Ale dla tego koloru zdzierżę wszystko
Ostatnio lubię dość jaskrawe maty, albo smackersy bez koloru. Zależy czy zakładam soczewki, czy okulary.
Mnie już zwykłe maty trochę przesuszają, dlatego cały czas się się waham, chociaż raz testowałam Ruby woo i dobrze się trzymała, mocnego wysuszenia sobie nie przypominam.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja szminki o wykończeniu Lustre bardzo lubię. U mnie trzymają się długo, bo zawsze gruntuję usta podkładem (głównie dla "zabicia" intensywnej czerwieni wargowej).
Wykończenia Retro Matte nie znoszę. Mam All Fired Up i jak nie zrobi mi przesuszu, to zrobi ciasto na ustach, zwłaszcza przy dokładaniu kolejnej warstwy w ciągu dnia.
Nie lubię podkładu na ustach, ale to może jakaś metoda
Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Tak jak dziewczyny już tu wspominały, to wykończenie jakiegoś jedzenia czy picia nie przetrwa i trzeba się liczyć z poprawkami. Bez jedzenia/ picia potrafi się utrzymać dość długo, jednak po jakimś czasie traci swój "blask" i wypadało by ją ponownie nałożyć. Generalnie lubię jak to wykończenie wygląda na ustach, a szczególnie ten kolor
Dodam fotkę jak ona u mnie wygląda na ustach.
Ale ładnie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Będę miała na dniach taka nowość http://www.paulaschoice.com/beautype...mecheck-Lotion
Już jestem go bardzo ciekawa, bo ma fajne recenzje
Skład ma nienajgorszy. Daj znać, jak się sprawuje Ciekawe kiedy do nas dotrze ta seria

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-05-15 o 10:59
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 11:31   #1268
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Skład ma nienajgorszy. Daj znać, jak się sprawuje Ciekawe kiedy do nas dotrze ta seria
No właśnie i podoba mi się, ze nie trzeba już kremu nakładać ani dodatkowej bazy czegoś takiego szukałam od dawna. Obym tylko się po nim nie wyświecala, bo po podkładzie Mineralize tak miałam
Jutro powinnam ja mieć.
W pl-u będzie w czerwcu. Patrząc na amerykańskie strony, to drogo bedą kazali sobie płacić za nią, bo ok 2 stówy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 13:33   #1269
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Catty muszę kliknąć, tylko szukam jej czegoś do towarzystwa (w D. wolałabym dobić do darmowej dostawy ).
A jaką szminkę TF kupiłaś?

Dołączam do pomysłu zjadania szminek

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------


Ja szminki o wykończeniu Lustre bardzo lubię. U mnie trzymają się długo, bo zawsze gruntuję usta podkładem (głównie dla "zabicia" intensywnej czerwieni wargowej).
Wykończenia Retro Matte nie znoszę. Mam All Fired Up i jak nie zrobi mi przesuszu, to zrobi ciasto na ustach, zwłaszcza przy dokładaniu kolejnej warstwy w ciągu dnia.
No pewnie, inaczej się nie opłaca...wierzę w Ciebie, zaraz coś wynajdziesz Też zamawiam tylko z darmową dostawą. Klinęłam w końcu Adriano (True Coral z klasycznej linii), bo miałam z nią wyjątkowego pecha, raz omyłkowo anulowałam zamówienie, raz przypadkiem kliknęłam inny kolor, a jeszcze wcześniej w ostatnim momencie zamiast niej kupiłam Nude Vanille. Ale w końcu się udało, oby okazała się twarzowa
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 14:28   #1270
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No pewnie, inaczej się nie opłaca...wierzę w Ciebie, zaraz coś wynajdziesz Też zamawiam tylko z darmową dostawą. Klinęłam w końcu Adriano (True Coral z klasycznej linii), bo miałam z nią wyjątkowego pecha, raz omyłkowo anulowałam zamówienie, raz przypadkiem kliknęłam inny kolor, a jeszcze wcześniej w ostatnim momencie zamiast niej kupiłam Nude Vanille. Ale w końcu się udało, oby okazała się twarzowa
No właśnie mam problem z tym znalezieniem towarzystwa dla Catty - chyba mam chwilowy przesyt .
Cieszę się, że udało Ci się w końcu dorwać tą Adriano - oby okazała się warta zachodu
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 18:07   #1271
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Nalozylam nowy podklad i faktycznie trzyma. Ale jednoczesnie przetluszcza mi skore po 2 h. A w ogole wzielam za jasny. A ciemnienia nie zauwazylam. Moze ktos chce nc15 za nc20?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 19:09   #1272
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A ja pojadę off topem. Jakie macie zdanie o obsłudze w Galerii Katowickiej? Byłam dzisiaj i może mimo młodego wyglądu nie zostałam potraktowana profesjonalnie ale Pani zwracała się do mnie takim tonem jakbym była jakąś totalną blondynką w sklepie nie z jej półki :O Mam rozlane naczynka w oku i nie mogę malować rzęs a Pani po nałożeniu mi różu zapytała z takim wyrzutem o to :O Byłam dosłownie zszokowana i zażenowana... Po krótkiej rozmowie powiedziałam, że mam tusz z M.A.C. i nie sprawdził mi się a ona z takim wyrzutem 'to co by Pani chciała od tuszu?' Jestem zniesmaczona...
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 23:53   #1273
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Też nabyłam nowy podkład. NC15 jest nadal troche za ciemny, ale to i tak najlepszy odcień jaki mialam No i całkiem dobrze kryje u mnie przebarwienia, wiec jestem bardzo na tak
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 07:36   #1274
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
A ja pojadę off topem. Jakie macie zdanie o obsłudze w Galerii Katowickiej? Byłam dzisiaj i może mimo młodego wyglądu nie zostałam potraktowana profesjonalnie ale Pani zwracała się do mnie takim tonem jakbym była jakąś totalną blondynką w sklepie nie z jej półki :O Mam rozlane naczynka w oku i nie mogę malować rzęs a Pani po nałożeniu mi różu zapytała z takim wyrzutem o to :O Byłam dosłownie zszokowana i zażenowana... Po krótkiej rozmowie powiedziałam, że mam tusz z M.A.C. i nie sprawdził mi się a ona z takim wyrzutem 'to co by Pani chciała od tuszu?' Jestem zniesmaczona...
w Krakowskiej to samo nie martw się
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 08:36   #1275
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
A ja pojadę off topem. Jakie macie zdanie o obsłudze w Galerii Katowickiej? Byłam dzisiaj i może mimo młodego wyglądu nie zostałam potraktowana profesjonalnie ale Pani zwracała się do mnie takim tonem jakbym była jakąś totalną blondynką w sklepie nie z jej półki :O Mam rozlane naczynka w oku i nie mogę malować rzęs a Pani po nałożeniu mi różu zapytała z takim wyrzutem o to :O Byłam dosłownie zszokowana i zażenowana... Po krótkiej rozmowie powiedziałam, że mam tusz z M.A.C. i nie sprawdził mi się a ona z takim wyrzutem 'to co by Pani chciała od tuszu?' Jestem zniesmaczona...
Moim zdaniem tam sa bardzo mile Panie i Pan Jedynie jednej dziewczyny nie lubie, nie wiem jakim cudem ona tam pracuje - zawsze ma mega ciasto na twarzy i jej makijaz wyglada nieestetycznie, tak samo maluje innych... ma taki punkowy styl... imion niestety nie znam.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 15:44   #1276
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja złego słowa nie powiem o obsłudze w macu w GK - przeciwnie.


A tak wracając do tematu kosmetycznego, to nabyłam dzisiaj Flat Out Fabulous i Pink Plaid. Jeszcze Pink Nouveau chciałam, ale nie było akurat.
I już mam u siebie tą nowość - Mieneralize Timecheck Lotion
Jutro testy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 18:58   #1277
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

chcialam pochwalic nowy podklad pod katem trwalosci - nalezy mu sie medal.
ale niestety po nalozeniu uwidocznil wszystkie skorki nawet takie o ktorych nie mialam pojecia :/ ale zniweluje te skorki i mam nadzieje ze bedzie dobrze.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 19:06   #1278
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
chcialam pochwalic nowy podklad pod katem trwalosci - nalezy mu sie medal.
ale niestety po nalozeniu uwidocznil wszystkie skorki nawet takie o ktorych nie mialam pojecia :/ ale zniweluje te skorki i mam nadzieje ze bedzie dobrze.
To prawda, ten podkład uwidacznia skórki niestety, dlatego dobrze trzeba nawilżyc skóre przed jego nałozeniem, a najlepiej tuż przed nim spryskać ryjek Fix+ lub Charged Water i na taka wilgotną skórę nakładac podkład - testowałam ten sposób i jest dużo lepiej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 19:20   #1279
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja złego słowa nie powiem o obsłudze w macu w GK - przeciwnie.


A tak wracając do tematu kosmetycznego, to nabyłam dzisiaj Flat Out Fabulous i Pink Plaid. Jeszcze Pink Nouveau chciałam, ale nie było akurat.
I już mam u siebie tą nowość - Mieneralize Timecheck Lotion
Jutro testy
A ja poszłam testować nudziaki i wróciłam z... Heroine :-P Dostałam też świeżo wyprasowaną, przez półnagiego pana, torbę :-D
Pink plaid i Lovelorn testowałam tylko na ręce i o ile Pp bardzo mi się spodobała, to L tak sobie, może na ustach byłoby lepiej. Fof akurat była w użyciu, więc nie było mi dane się do niej dobrać. Może i dobrze, bo mam sporo róży/fuksji.


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
chcialam pochwalic nowy podklad pod katem trwalosci - nalezy mu sie medal.
ale niestety po nalozeniu uwidocznil wszystkie skorki nawet takie o ktorych nie mialam pojecia :/ ale zniweluje te skorki i mam nadzieje ze bedzie dobrze.
Mnie na skórki pomaga Luna i peeling enzymatyczny od czasu do czasu, po tym podkład wygląda super :-D
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-16, 19:25   #1280
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A ja poszłam testować nudziaki i wróciłam z... Heroine :-P Dostałam też świeżo wyprasowaną, przez półnagiego pana, torbę :-D
Pink plaid i Lovelorn testowałam tylko na ręce i o ile Pp bardzo mi się spodobała, to L tak sobie, może na ustach byłoby lepiej. Fof akurat była w użyciu, więc nie było mi dane się do niej dobrać. Może i dobrze, bo mam sporo róży/fuksji.
Heroine to moja ulubiona szmina lada chwila będę miała już jej drugie opakowanie
PP jest fajna lovelorn tyłka nie urywa
Fof by Ci się na pewno spodobala jak się nią wymalowałam w salonie, to potem łapałam spojrzenia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-05-16 o 19:26
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 19:42   #1281
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Mnie na skórki pomaga Luna i peeling enzymatyczny od czasu do czasu, po tym podkład wygląda super :-D
ja wlasnie dzisiaj kupilam Lune mini - jestem juz po pierwszym uzyciu zobaczymy jak rano
u nie problemem jest brak systematycznosci jesli chodzi o rzeczy kosmetyczne.. i nad tym boleje bardzo.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 21:03   #1282
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Heroine to moja ulubiona szmina lada chwila będę miała już jej drugie opakowanie
PP jest fajna lovelorn tyłka nie urywa
Fof by Ci się na pewno spodobala jak się nią wymalowałam w salonie, to potem łapałam spojrzenia
Następna szminka na B2M, na razie stopuję
Podobam się sobie w Heroine, ale nie wiem czy odważyłabym ją do pracy nałożyć, chociaż już w czerwieniach i mocnych różach chodziłam.
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja wlasnie dzisiaj kupilam Lune mini - jestem juz po pierwszym uzyciu zobaczymy jak rano
u nie problemem jest brak systematycznosci jesli chodzi o rzeczy kosmetyczne.. i nad tym boleje bardzo.
Luny używam 2 razy dziennie, wieczorem na mocniejszych obrotach, wieczorem na słabszych - systematycznie, bo to bardzo przyjemne
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 10:50   #1283
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A ja poszłam testować nudziaki i wróciłam z... Heroine :-P Dostałam też świeżo wyprasowaną, przez półnagiego pana, torbę :-D
Pink plaid i Lovelorn testowałam tylko na ręce i o ile Pp bardzo mi się spodobała, to L tak sobie, może na ustach byłoby lepiej. Fof akurat była w użyciu, więc nie było mi dane się do niej dobrać. Może i dobrze, bo mam sporo róży/fuksji.
Ehhh, trzeba było na ustach przetestować, na swatchu Lovelorn wygląda jak takie różowe nic ;-) Dopiero na ustach pokazuje cały urok i ożywia ślicznie twarz. Ja wczoraj cały dzień i wieczór w niej brykałam

Pink Plaid miałam, ale oddałam dalej, bo na moich ustach wyglądała straaaasznie fioletowo, jakoś ginął cały róż, a zostawał tylko neonowy fiolet, a ja średnio za tym przepadam :/ Ale widziałam, że u innych ta pomadka potrafiła wyglądać super

A Heroine jest śliczna, też muszę w końcu ją sobie sprawić Choć trochę boję się efektu The Red Woman ;-)

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-05-17 o 10:51
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 11:40   #1284
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jestem pod wielkim wrażeniem Mineralize Timecheck Lotion powiem jedno- inne bazy mogą sie przy niej schować, to będzie hit, jak nowy podkład maca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 13:06   #1285
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jestem pod wielkim wrażeniem Mineralize Timecheck Lotion powiem jedno- inne bazy mogą sie przy niej schować, to będzie hit, jak nowy podkład maca

Coruś- masz gdzieś na insta fotkę z heroiną ??
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 15:41   #1286
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Coruś- masz gdzieś na insta fotkę z heroiną ??
yes zdjęcie z mina a la Anja Rubik i sama heroine - usta - Violet Lips -1 marzec
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 16:58   #1287
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
yes zdjęcie z mina a la Anja Rubik i sama heroine - usta - Violet Lips -1 marzec
Piękna jest i super w niej wyglądasz... Chyba się wybiorę w tym tyg do MAC-a. Wiesz jak wyglądam na żywo-podrzuć mi jakieś nazwy kolorów szminek, które pasowałyby do mnie

I w jakiej cenie są pomadki?
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 17:13   #1288
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Piękna jest i super w niej wyglądasz... Chyba się wybiorę w tym tyg do MAC-a. Wiesz jak wyglądam na żywo-podrzuć mi jakieś nazwy kolorów szminek, które pasowałyby do mnie

I w jakiej cenie są pomadki?
Wiem Aniu, ale szminka to coś, co koniecznie trzeba potestować, bo dużo zalezy tez od pigmentacji ust, nie tylko od koloru włosów
Ja bym Cię widziała na bank w rózach, fuksjach etc - wypróbuj może Girl About Town, Lickable, Pink Nouveau, Pink Plaid, Lovelorn, Peach Blossom.

Pomadki sa po 86 zł.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 19:53   #1289
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny czy któraś z Was ma ten nowy korektor studio conceal and correct duo i może mi powiedzieć czy wart zakupu, kończy mi się pro longwear a wnerwia mnie przy nim pompka i chciałam coś z gąbeczką, niestety nie ma go jeszcze na kwc
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 21:07   #1290
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was ma ten nowy korektor studio conceal and correct duo i może mi powiedzieć czy wart zakupu, kończy mi się pro longwear a wnerwia mnie przy nim pompka i chciałam coś z gąbeczką, niestety nie ma go jeszcze na kwc
Dla mnie wart.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.