Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-26, 10:01   #4531
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Narobiłyście mi smaka na nalewki , a w pracy nie mogę sobie golnąć

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------



Z ryżu nie piłam, musi mieć ciekawy smak

Widziałam te zestawy Sisley - ceny z
Ano ceny z kosmosu

Kurcze, niepotrzebnie weszłam na te nowości w e-glamour, teraz mi się chce pewnych rzeczy

Te testery Betty Boop są fajne, ciekawe jak pachną, pewnie takie dla nastolatek, ale flakoniki fajne http://www.e-glamour.pl/search.php?filter_traits[2167]=&filter_series=&filter_t raits[2032]=&filter_price=-20&filter_select=filtruj
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:01   #4532
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Narobiłyście mi smaka na nalewki , a w pracy nie mogę sobie golnąć
też bym sobie golnęła ciekawe co by szef powiedział
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:03   #4533
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też bym sobie golnęła ciekawe co by szef powiedział
Powiedziałby: A mi nie nalałaś?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:04   #4534
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

dziewczyny, zobaczcie https://www.facebook.com/alhadathnew...9070718289275/
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:05   #4535
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

A mi polećcie jakiś dobry krem mega nawilżający do twarzy, cały czas robią mi się suche placki, wychodzą skórki i w ogóle skóra jest brzydka Najchętniej bezzapachowy, z dobrym składem, do używania na co dzień i nie zapychający Te wszystkie Diory i Chanele są do
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:08   #4536
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Powiedziałby: A mi nie nalałaś?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:11   #4537
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
A mi polećcie jakiś dobry krem mega nawilżający do twarzy, cały czas robią mi się suche placki, wychodzą skórki i w ogóle skóra jest brzydka Najchętniej bezzapachowy, z dobrym składem, do używania na co dzień i nie zapychający Te wszystkie Diory i Chanele są do
To może spróbuj La Roche Posay Toleriane Ultra Fluid https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ane-ultra.html U mnie się sprawdza no ale wiadomo, że co skóra to opinia...
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 10:12   #4538
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o masakra niedługo będzie jak w Seksmisji: "zjedz pigułkę! zjedz pigułkę!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:12   #4539
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
OOOOO fuuuuujjjjj
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:12   #4540
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Semi sweet mnie kusi bardzo, ale zastanawiam się nad paletkami Zoevy. Mam jakieś, ale jest taka w miarę nowa i kusi. Masz jakąś Zoevy? Jeśli tak to porównasz mi ją do semi sweet jak kupisz? Bo zastanawiam się czy kliknąć dwie Zoevy czy jedną semi sweet. Jedynka jest bardzo dobra jakościowo, ale słyszałam, że one nieco się od siebie różnią. Mimo to, czekoladka stara nie jest w moich kolorach. Cieplejsza mi bardziej do gustu przypadła.
Zoeva (konkretnie paleta Cocoa Blend) ma super cienie, ale zastanawiam się jak wypada na tle tej nowej paletki z Too Faced.
Nie mam Zoevy Taka minimalistka trochę ze mnie, od pół roku czekolada mi w zasadzie wystarcza - dodaje tylko jakiś kolor czasem, ale bazowo czekolada styka Zoeva ma śliczne paletki, chciałam kiedyś Naturally yours kliknąć, potem Rose Golden, Cocoa blend też się pięknie prezentuje Ale jak już się w chocolate zakochałam, to boję sie, że ani Naked ani nic innego mnie nie zauroczy, szczególnie pod względem zapachowym
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:20   #4541
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Przypomniało mi się, że jest jeszcze jeden dobry bronzer bez drobinek w nieceglanym odcieniu.

Chodzi o Golden Rose, BRONZING TERRA POWDER.
http://goldenrose.pl/produkty/cera/p...owder-143.html

Polecam odcień 102. Teraz został przeceniony w salonach GR i w sklepie internetowym na 15,90zł z 18,90zł, więc jest okazja wypróbować.

Tak się zastanawiam co by kupić w Ladymakeup.pl za 30zł i nie mam pomysłu.
Potrzebuję płyn do dezynfekcji pędzli, ale mają tylko ten drogi z Kryolanu.
Co polecacie?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-26 o 10:55
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 10:20   #4542
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość


Już mi się nie chce jeść. Za dużo internetów na dzisiaj chyba
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:24   #4543
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Nie mam Zoevy Taka minimalistka trochę ze mnie, od pół roku czekolada mi w zasadzie wystarcza - dodaje tylko jakiś kolor czasem, ale bazowo czekolada styka Zoeva ma śliczne paletki, chciałam kiedyś Naturally yours kliknąć, potem Rose Golden, Cocoa blend też się pięknie prezentuje Ale jak już się w chocolate zakochałam, to boję sie, że ani Naked ani nic innego mnie nie zauroczy, szczególnie pod względem zapachowym
Naked to bardzo słabe paletki według mnie. Kolory na oku zlewają się w jedno jak dla mnie, więc nie polecam ani trochę. Tak podobna do siebie kolorystyka, że szkoda pieniędzy. Boję się właśnie, że semi sweet będzie dla mnie zbyt pomarańczowa. Obejrzałam tyle swatchy w necie, że już sama nie wiem. Raz jestem zachwycona, a raz mi się wydaje, że nie jest warta tej kasy i lepiej kupić cocoa i coś jeszcze. Jasne, można by było wziąć i Zoeva i semi, ale czy ja to zużyje
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:34   #4544
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Zoeva ma śliczne paletki, chciałam kiedyś Naturally yours kliknąć, potem Rose Golden, Cocoa blend też się pięknie prezentuje Ale jak już się w chocolate zakochałam, to boję sie, że ani Naked ani nic innego mnie nie zauroczy, szczególnie pod względem zapachowym
Zoeva ma faktycznie sliczne paletki. Mam 4 zoevy i w tym zestawie Naturally yours jest najgorsza (raz użyłam leży w szafce) moim zdaniem. Zoeva nie ustępuje w niczym chocolate chociaz i tak mimo wszytsko mam zamiar dokupić semi sweet
brziw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:34   #4545
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
A mi polećcie jakiś dobry krem mega nawilżający do twarzy, cały czas robią mi się suche placki, wychodzą skórki i w ogóle skóra jest brzydka Najchętniej bezzapachowy, z dobrym składem, do używania na co dzień i nie zapychający Te wszystkie Diory i Chanele są do
krem z organique z yni : love::l ove:
używam od dwóch (?) tygodni i jest genialny
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:48   #4546
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Sisley kusil mnie do tego.moment https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...r-et-nuit.html takie drogie a druga parafina.. Pf..
Co za skład

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
A mi polećcie jakiś dobry krem mega nawilżający do twarzy, cały czas robią mi się suche placki, wychodzą skórki i w ogóle skóra jest brzydka Najchętniej bezzapachowy, z dobrym składem, do używania na co dzień i nie zapychający Te wszystkie Diory i Chanele są do
Ja polecam Korres:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...rozny/P2065109

w tym zestawie jest lżejszy krem i bardziej treściwa maseczka, przy czym, tę maseczkę można stosować normalnie jak krem (ja tak robię). Są naprawdę fajne no i zestawik fajny bo małe pojemności (ale wydajne) więc można sobie spróbować nie wydając milionów denarów.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:51   #4547
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
co zamawiasz?
Aaaa, tak się tylko rozglądam.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wczoraj w skrzynce czekał na mnie list z S z próbką przedpremierowa nowego męskiego zapachu Diora.
wypsikałam Męża i normalnie to pachnie jak stary dobry Bond czy Brutal (nie pamiętam dokładnie nazwy) którego używał mój dziadek od razu mi się przypomniały niedziele u dziadków bo Dziadek zawsze się tym w niedzielę psikał
Dlatego kobiety mdleją kiedy Bond jest w pobliżu. Padają jak muchy. Świątek, piątek, czy niedziela. Nie ma litości.


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Szkoda myślałam, że jutro dadzą extra prezent i sobie połączę kody NIESPODZIANKI się boję , więc nie zamawiam
A mi się trafiały fajne niespodzianki: balsam DOT, torba plażowa Clarins, mini tusz Collistar, błyszczyk Isa Dora.
Maarthusia "daj się zaskoczyć".
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:56   #4548
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Pomadka z zestawu gratisowego z Sephory - to Shiseido RD142
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:59   #4549
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
A mi polećcie jakiś dobry krem mega nawilżający do twarzy, cały czas robią mi się suche placki, wychodzą skórki i w ogóle skóra jest brzydka Najchętniej bezzapachowy, z dobrym składem, do używania na co dzień i nie zapychający Te wszystkie Diory i Chanele są do
To ja jak zwykle inaczej, ale polecam krem nawilzajacy z Urody active. Kupilam za mniej niz 5zl, obecnie koncze 3 sloiczek. Ma fajny sklad, bez parabenow, parafiny.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 11:04   #4550
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Sisley kusil mnie do tego.moment https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...r-et-nuit.html takie drogie a druga parafina.. Pf..
Parafina nie jest złym wyborem jeśli ktoś ma suchą skórę. Np seria hydra quench clarinsa jest fajna i dobrze nawilża a też jest na parafinie. Mam suchą skórę i lubię wazelinę/parafinę w kosmetykach do ciała, do twarzy na codzień unikam ale zimą czasem stosuję ( przy ekstremalnym przesuszeniu i podrażnieniu pomaga maść retimax).

Ale od kremów skuteczniej działa nawilżanie od środka (duże dawki omega 3 - polecam kapsułki omega3 olimp gold i olej lniany, może być ten z biedronki) i dbanie o nieprzesuszanie podczas mycia (letnia woda, delikatny detergent).

w esotique jest promocja -70% ale trzeba wydać min 120zł (tzn 400zł przed rabatem) Dla członków sms club- żeby zostać członkiem ttrzeba wysłać o treści ESOTIQ na numer 4455 w cenie zwykłego smsa, i przychodzi kod (ponoć; nie korzystałam). Promocja obejmuje to co w linku:
http://www.esotiq.com/lista,sms-club
Bardzo dużo rzeczy dla mężczyzn,trochę strojów kąpielowych, kilka staników na krzyż; dla siebie nic tam nie znalazłam
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:07   #4551
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Parafina nie jest złym wyborem jeśli ktoś ma suchą skórę. Np seria hydra quench clarinsa jest fajna i dobrze nawilża a też jest na parafinie. Mam suchą skórę i lubię wazelinę/parafinę w kosmetykach do ciała, do twarzy na codzień unikam ale zimą czasem stosuję ( przy ekstremalnym przesuszeniu i podrażnieniu pomaga maść retimax).

Ale od kremów skuteczniej działa nawilżanie od środka (duże dawki omega 3 - polecam kapsułki omega3 olimp gold i olej lniany, może być ten z biedronki) i dbanie o nieprzesuszanie podczas mycia (letnia woda, delikatny detergent).

w esotique jest promocja -70% ale trzeba wydać min 120zł (tzn 400zł przed rabatem) Dla członków sms club- żeby zostać członkiem ttrzeba wysłać o treści ESOTIQ na numer 4455 w cenie zwykłego smsa, i przychodzi kod (ponoć; nie korzystałam). Promocja obejmuje to co w linku:
http://www.esotiq.com/lista,sms-club
Bardzo dużo rzeczy dla mężczyzn,trochę strojów kąpielowych, kilka staników na krzyż; dla siebie nic tam nie znalazłam
Mnie parafiną zapycha mimo że mam suchą cerę, więc jej unikam. Zresztą przeraża mnie smarowanie się pochodnym ropy naftowej to jak używać benzyny jako toniku:roftl:

Ale jak komuś służy to czemu nie ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:12   #4552
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Te kosmetyki Santaverde mają w składzie m.in. alkohol z "certyfikowanej uprawy organicznej"
Alkohol alkoholowi nierówny.
Poza tym piwo to nie alkohol.

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
N o jakby nie patrzeć masz rację


Dziewczyny polećcie mi jakiś dobry i cuda działający żel do mycia twarzy, taki nawilżający do suchej skóry, do tej pory używałam z YR tego z serii hydra vegetal i był fajny - niby do innego typu cery, no ale u mnie to z wielkich suchot przechodzi w suchoty w kierunku mieszanym, a na jesień jednak bym potestowała coś nowego i do tych większych suchot Wiem, miałam nic nie kupować, ale za max miesiąc skończy mi się najostatniejszy ten żel
La Roche Possay Lipicar Syndet.

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
A mi polećcie jakiś dobry krem mega nawilżający do twarzy, cały czas robią mi się suche placki, wychodzą skórki i w ogóle skóra jest brzydka Najchętniej bezzapachowy, z dobrym składem, do używania na co dzień i nie zapychający Te wszystkie Diory i Chanele są do
Vichy Aqua Thermal - lekki, dobrze działa, ale pachnie i skład taki sobie.
Sylveco Betulina krem treściwy- tłusty, dobry skład, bezzapachowy, nie zapycha, leczy, nawilża, ale raczej do stosowania tylko na noc.
Clinique, tylko nie pamiętam nazwy, ale chyba Maarthusia też go lubi. Był kiedyś do wyboru w gratisach. Taki treściwy, ale dosyć szybko się wchłania. Nie pachniał, nie zapychał.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mnie parafiną zapycha mimo że mam suchą cerę, więc jej unikam. Zresztą przeraża mnie smarowanie się pochodnym ropy naftowej to jak używać benzyny jako toniku:roftl:

Ale jak komuś służy to czemu nie ;-)
No tak, i te miliony zjedzonych szminek.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:14   #4553
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, że jest jeszcze jeden dobry bronzer bez drobinek w nieceglanym odcieniu.

Chodzi o Golden Rose, BRONZING TERRA POWDER.
http://goldenrose.pl/produkty/cera/p...owder-143.html

Polecam odcień 102. Teraz został przeceniony w salonach GR i w sklepie internetowym na 15,90zł z 18,90zł, więc jest okazja wypróbować.

Tak się zastanawiam co by kupić w Ladymakeup.pl za 30zł i nie mam pomysłu.
Potrzebuję płyn do dezynfekcji pędzli, ale mają tylko ten drogi z Kryolanu.
Co polecacie?
Dzięki za info, podjadę dzisiaj zobaczyć z ciekawości co prawda mam czekoladkę z bourjouis, ale za taką cene warto wypróbować
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:23   #4554
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Alkohol alkoholowi nierówny.
Święte słowa W szczególności jeśli chodzi o ten w perfumach.

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mnie parafiną zapycha mimo że mam suchą cerę, więc jej unikam. Zresztą przeraża mnie smarowanie się pochodnym ropy naftowej to jak używać benzyny jako toniku:roftl:

Ale jak komuś służy to czemu nie ;-)
Też mam suchą i trochę przerzucam się na oleje. To mit, że każdy preparat kondycjonujący skórę musi zapychać.

Na ostatniej promo w Rossmann za pół odkryłam taki oto produkt:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...i-dekoltu.html
Skład tak dobry, żeby się chyba nic nie stało, jakby to wypić. Polski producent, cena na promo niska, nie uczula wrażliwej cery. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to niepotrzebnie dorzucony syntetyczny zapach.

Fajna jest też wersja z olejkiem różanym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...27471#r1027471

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
w esotique jest promocja -70% ale trzeba wydać min 120zł (tzn 400zł przed rabatem) Dla członków sms club- żeby zostać członkiem ttrzeba wysłać o treści ESOTIQ na numer 4455 w cenie zwykłego smsa, i przychodzi kod (ponoć; nie korzystałam). Promocja obejmuje to co w linku:
http://www.esotiq.com/lista,sms-club
Bardzo dużo rzeczy dla mężczyzn,trochę strojów kąpielowych, kilka staników na krzyż; dla siebie nic tam nie znalazłam
Esotiq ma wysokie marże, klientki przyciągane są głównie wizerunkiem Joanny Krupy. Natomiast jeśli chodzi o ich preparaty do pielęgnacji ciała, to mają dość dobre składy.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-26 o 11:34
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:36   #4555
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też bym sobie golnęła ciekawe co by szef powiedział
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Powiedziałby: A mi nie nalałaś?


---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Aaaa, tak się tylko rozglądam.

Dlatego kobiety mdleją kiedy Bond jest w pobliżu. Padają jak muchy. Świątek, piątek, czy niedziela. Nie ma litości.

A mi się trafiały fajne niespodzianki: balsam DOT, torba plażowa Clarins, mini tusz Collistar, błyszczyk Isa Dora.
Maarthusia "daj się zaskoczyć".


Fajne NIESPODZIANKI ja też miałam trochę fajnych prezentów, ale ostatnio trafiły mi się paletki do ping-ponga i żel Chloe 30ml

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Co za skład

Ja polecam Korres:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...rozny/P2065109

w tym zestawie jest lżejszy krem i bardziej treściwa maseczka, przy czym, tę maseczkę można stosować normalnie jak krem (ja tak robię). Są naprawdę fajne no i zestawik fajny bo małe pojemności (ale wydajne) więc można sobie spróbować nie wydając milionów denarów.
Chyba chcę ten zestaw Korresa

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Pomadka z zestawu gratisowego z Sephory - to Shiseido RD142
Fajny kolorek - taki koralowy teraz będzie mnie kusić

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Alkohol alkoholowi nierówny.
Poza tym piwo to nie alkohol.


La Roche Possay Lipicar Syndet.


Vichy Aqua Thermal - lekki, dobrze działa, ale pachnie i skład taki sobie.
Sylveco Betulina krem treściwy- tłusty, dobry skład, bezzapachowy, nie zapycha, leczy, nawilża, ale raczej do stosowania tylko na noc.
Clinique, tylko nie pamiętam nazwy, ale chyba Maarthusia też go lubi. Był kiedyś do wyboru w gratisach. Taki treściwy, ale dosyć szybko się wchłania. Nie pachniał, nie zapychał.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

No tak, i te miliony zjedzonych szminek.
piwo to soczek z %

Z Clinique mogę polecić Superdefense, ale czy ma dobry skład - wątpię

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Mam mini zamówienie z D. Living Lalique - ładny, ciężkawy, czuję pieprz i gałkę, ale wydaje mi się, że to nic odkrywczego nie biorę

W paczkomacie czeka już e-glamour ale expres
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:36   #4556
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Hej dziewuszki Co tam zamawiacie? Ja mam w koncu wolne dzisiaj
Od tygodnia nie mam juz gazu (czyt. cieplej wody i nie moge nic ugotowac) Juz nie wiem czy smiac sie czy plakac

Kurcze, pod jednym wzgledem uwielbiam moja prace - moge testowac bardzo duza ilosc kosmetykow i perfum, co raz jakies konkursy, szkolenia... Moja kolekcja sie powieksza, co w sumie jest fajne ale z drugiej strony, kiedy ja to wszystko zuzyje Zostawiam wszystko zafoliowane i bede uzywac jak mi sie pokonczy Ale w ogole suuuuper Wczoraj przyszla dla mnie i dla mojej takze nowej kolezanki kosmetyczka z Sephory z zawartoscia 12 produktow Sephora Bo jak zaczynalysmy prace to mialysmy szkolenie i wtedy nic nie dostalysmy i teraz nam doslali Ekstra! I producenci wczoraj rozeslali kazdemu pracownikowi najnowszy pedzel do podkladu Sephora - o taki (wstawie zdjecie nizej) Od poczatku przybylo mi 3 flakony perfum i 2 miniaturki Ja nadal nie wierze, ze ja moge dostac cos nie placac za to - to mnie wrecz przeraza Ale ciesze sie mega bardzo
I to lubie najbardziej w tym wszystkim

Zobaczylam ostatnio w F&F Tesco sliiiczny kardigan bialy z takiej jakby bukli - totalny baranek Zobaczylam go jak jakas dziewczyna go niosla do kasy... Myslalam o nim tydzien Az wkoncu stwierdzilam, ze eh, no musze go miec! No i kupilam wczoraj O, taki, bialy: http://www.f-f.com/pl/product/dlugi-...r-f-f/bm520045
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11920440_1466267363702011_93471194_n.jpg (84,2 KB, 46 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:38   #4557
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Z Clinique mogę polecić Superdefense, ale czy ma dobry skład - wątpię
Ma średni skład, tzn.jak dla mnie, czyli zwolennika kosmetyków roślinnych.
Dość dobre składnikinaturalne ma natomiast ujędrniający Uplifting Firming.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Zobaczylam ostatnio w F&F Tesco sliiiczny kardigan bialy z takiej jakby bukli - totalny baranek Zobaczylam go jak jakas dziewczyna go niosla do kasy... Myslalam o nim tydzien Az wkoncu stwierdzilam, ze eh, no musze go miec! No i kupilam wczoraj O, taki, bialy: http://www.f-f.com/pl/product/dlugi-...r-f-f/bm520045
Na pewno ten model nie dotrwa do wyprzedaży.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-26 o 11:41
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:39   #4558
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Pomadka z zestawu gratisowego z Sephory - to Shiseido RD142
O to dobrze, że nie wzięłam, totalnie nie mój kolor, nadal czekam na Sisleya jak woźny na dzień nauczyciela

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Parafina nie jest złym wyborem jeśli ktoś ma suchą skórę. Np seria hydra quench clarinsa jest fajna i dobrze nawilża a też jest na parafinie. Mam suchą skórę i lubię wazelinę/parafinę w kosmetykach do ciała, do twarzy na codzień unikam ale zimą czasem stosuję ( przy ekstremalnym przesuszeniu i podrażnieniu pomaga maść retimax).

Ale od kremów skuteczniej działa nawilżanie od środka (duże dawki omega 3 - polecam kapsułki omega3 olimp gold i olej lniany, może być ten z biedronki) i dbanie o nieprzesuszanie podczas mycia (letnia woda, delikatny detergent).
Zgadzam się w 100%, też mam przesusz na twarzy i żadna parafina mi nie szkodzi, nie zapycha choć cerę mam bardzo podatną na zapychanie. A co do Retimaxu to u mnie zagościł już na stałe, praktycznie do wszystkiego
Do nawilżenia od środka najlepszy jest olej lniany budwigowy, ja go zawsze używam do sałatek itp bo samego nie przełknę

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

No tak, i te miliony zjedzonych szminek.


Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Też mam suchą i trochę przerzucam się na oleje. To mit, że każdy preparat kondycjonujący skórę musi zapychać.
.
Ja też się bałam olejków, okazały się strzałem w dziesiątkę, tylko zwykły prawdziwy arganowy mnie zapchał i wysypał, inne sprawdziły się rewelacyjnie, teraz do demakijażu i mycia twarzy używam tylko olejków i miceli. A poza tym olejki daję jeszcze do balsamów, kremów, maseczek itp
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:40   #4559
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki Co tam zamawiacie? Ja mam w koncu wolne dzisiaj
Od tygodnia nie mam juz gazu (czyt. cieplej wody i nie moge nic ugotowac) Juz nie wiem czy smiac sie czy plakac

Kurcze, pod jednym wzgledem uwielbiam moja prace - moge testowac bardzo duza ilosc kosmetykow i perfum, co raz jakies konkursy, szkolenia... Moja kolekcja sie powieksza, co w sumie jest fajne ale z drugiej strony, kiedy ja to wszystko zuzyje Zostawiam wszystko zafoliowane i bede uzywac jak mi sie pokonczy Ale w ogole suuuuper Wczoraj przyszla dla mnie i dla mojej takze nowej kolezanki kosmetyczka z Sephory z zawartoscia 12 produktow Sephora Bo jak zaczynalysmy prace to mialysmy szkolenie i wtedy nic nie dostalysmy i teraz nam doslali Ekstra! I producenci wczoraj rozeslali kazdemu pracownikowi najnowszy pedzel do podkladu Sephora - o taki (wstawie zdjecie nizej) Od poczatku przybylo mi 3 flakony perfum i 2 miniaturki Ja nadal nie wierze, ze ja moge dostac cos nie placac za to - to mnie wrecz przeraza Ale ciesze sie mega bardzo
I to lubie najbardziej w tym wszystkim

Zobaczylam ostatnio w F&F Tesco sliiiczny kardigan bialy z takiej jakby bukli - totalny baranek Zobaczylam go jak jakas dziewczyna go niosla do kasy... Myslalam o nim tydzien Az wkoncu stwierdzilam, ze eh, no musze go miec! No i kupilam wczoraj O, taki, bialy: http://www.f-f.com/pl/product/dlugi-...r-f-f/bm520045
długo Cię nie było zazdroszczę pracy tez bym chciała mieć taką jak Ty może się przebranżowię super że możesz potestować - będziesz najbardziej na bieżąco z nowościami i będziesz nas mogła kusić kardigan śliczny a co do braku gazu to jakaś porażka co na to wasza nieogarnięta właścicielka??
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:40   #4560
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

A co sądzicie o tym żelu z Tołpy? Któraś go miała i może polecić? Niby ma tę glicerynę, no ale ja to czasem wazelinę nawet nakładam na suchoty, jak już nic nie pomaga


http://tolpa.pl/lipidowa-emulsja-do-...!opis-produktu




Też się chyba przebranżowię i pójdę do S i będę malować usta wściekłą czerwienią (nawet jeśli bardziej pasują mi fiolety i ciemne brązy ), tylko mów jak się przygotować na rozmowę kwalifikacyjną

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-08-26 o 11:42
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-29 08:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.