Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-08, 12:40   #1441
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A propos wysuszu ust. Nie ogarniam ostatnio. Gdyby nie codzienne peelingi cukrem to miałabym straszne te usta. Słyszałam, że są takie fajne peelingi do ust-pomadki w sztyfcie. Próbowałyście tego?

I jeszcze jest jakiś hit balsamy do ust EOS, ale nie wiem na czym dokładnie ich fenomen polega Ktoś coś?
Pozwolę się dołączyć do dyskusji Ja mam duże problemy z przesuszem ust, nawet latem. Przetestowałam sporo rzeczy, również peelingi w pomadce( oraz miodek na usta na noc )i nic tak do końca nie pomagało. Okazało się, że najlepsze, wręcz zdumiewające efekty daje mi apteczna witamina A ( Retimax). Mimo niefajnej konsystencji i zapachu polecam wypróbować, bo bardzo szybko zaczyna działać.

Ale żeby nie było off topu, tak Was podczytuję i coraz bardziej napalam się na Spellbindera ( Corri, to znowu Twoja sprawka Kolor na słoczach jest urzekający i trudno o dupe, ja niczego takiego nie mam w szufladzie.Wydaje się być ideałem dla jasnej karnacji, szczególnie w tej szarości dnia. Chyba się złamię

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość

Nie miałam, ponoć nuxe jest dobry, kiedyś go wypróbuje póki co, to używam retimax1500, mega tłuścioch, tani jak barszcz i fajnie ogarnia moje usta.
W tym samym mniej więcej czasie poszły nasze posty, także coś w tym jest
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 12:43   #1442
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ze co, ze ja niby?

Juz wiem, ze nie kupie tych szminek kawa wypita, paczek zjedzony i po każdym kęsie musiałam wycierać szminke, bo sie rozjeżdżała na boki ust i to sporo i wyglądałam jak upaprany dzieciak na dodatek czuje przesusz jak nie wiem

Kup

O tak, z rakieta bedzie
Ja tu nikogo nie wskazuję palcem
Jeszcze go przetestuję na spokojnie, ale myślę że będzie super

Uuu, jak kawy nie przetrwała, to słabo. Ja dużo piję więc to nie dla mnie

Też to sobie wyobraziłam
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A propos wysuszu ust. Nie ogarniam ostatnio. Gdyby nie codzienne peelingi cukrem to miałabym straszne te usta. Słyszałam, że są takie fajne peelingi do ust-pomadki w sztyfcie. Próbowałyście tego?

I jeszcze jest jakiś hit balsamy do ust EOS, ale nie wiem na czym dokładnie ich fenomen polega Ktoś coś?
Ja nakładam na noc masło shea na usta i pomaga. Ostatnio miałam tak zmasakrowane po sylwestrze, że kilka dni je leczyłam i dopiero to masło pomogło.

Pomagają mi też Smackersy o dziwo, teraz akurat mam taki różowy ze Śnieżką Ładnie wygląda na ustach, chroni i przyzwoicie nawilża.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 12:44   #1443
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Pozwolę się dołączyć do dyskusji Ja mam duże problemy z przesuszem ust, nawet latem. Przetestowałam sporo rzeczy, również peelingi w pomadce( oraz miodek na usta na noc )i nic tak do końca nie pomagało. Okazało się, że najlepsze, wręcz zdumiewające efekty daje mi apteczna witamina A ( Retimax). Mimo niefajnej konsystencji i zapachu polecam wypróbować, bo bardzo szybko zaczyna działać.

Ale żeby nie było off topu, tak Was podczytuję i coraz bardziej napalam się na Spellbindera ( Corri, to znowu Twoja sprawka Kolor na słoczach jest urzekający i trudno o dupe, ja niczego takiego nie mam w szufladzie.Wydaje się być ideałem dla jasnej karnacji, szczególnie w tej szarości dnia. Chyba się złamię

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------



W tym samym mniej więcej czasie poszły nasze posty, także coś w tym jest
haha
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 12:48   #1444
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dzięki dziewczyny, trzeba odwiedzić aptekę. I chyba kupię przy okazji A+E w kapsułkach, bo generalnie ta skóra od zimna jest taka sobie.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 12:53   #1445
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, trzeba odwiedzić aptekę. I chyba kupię przy okazji A+E w kapsułkach, bo generalnie ta skóra od zimna jest taka sobie.
Odwiedź Polecam nałożyć tą maść na usta na noc A na buzię zimą dobre są olejki, szczególnie polecam Khadi Anti-Age a z MACa Studio Moisture Cream w wersji podróżnej
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 13:00   #1446
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Corii wrzuć please tu lub na insta duo z Ellie, bo jestem ciekawa, co tym brokatowym bronzerem udało się Tobie wyczarować
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 13:05   #1447
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Odwiedź Polecam nałożyć tą maść na usta na noc A na buzię zimą dobre są olejki, szczególnie polecam Khadi Anti-Age a z MACa Studio Moisture Cream w wersji podróżnej
Chciałabym znaleźć olejek nie robiący mi krzywdy... Po wszystkich które próbowałam, mam wysyp albo/i uczulenie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 13:20   #1448
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Chciałabym znaleźć olejek nie robiący mi krzywdy... Po wszystkich które próbowałam, mam wysyp albo/i uczulenie
Ja niestety tych sklepowych komercyjnych nie mogę używać, używam tych z Biochemii Urody, Mazideł, próbowałaś? Kwestia dopasowania do swojej skóry. Może masz tłustą, ze skłonnością do zapychania, wtedy trzeba pomyśleć o mniej tłustym oleju. Poza tym oleje warto aplikować z kwasem hialuronowym, bo inaczej można przesuszyć skórę (i wysypy gotowe), w końcu oleje odżywiają i utrzymują nawilżenie a nie stricte nawilżają
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 13:25   #1449
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nałożyłam rano duo Ellie i muszę pojechać po sobie - byłam durna skreślając ten duet- jest piekny
I brązik bardzo twraowy a jak sie zmiksuje oba to dopiero fajne połączenie wychodzi na poliku

Mówisz? to od dzisiaj mowię Ci Sis

No bo na Krysce fajnyNo i tak jak piszesz - każdy pretekst dobry
Ja dzisiaj byłam ale nie macalam go - dla swojego własnego i portfelowego spokoju
Ja z kolei nie patrzę już na duo Ellie ani na Spellbindera. Tym bardziej, że robiłam przed chwilą przegląd szuflady z kolorówką i po raz kolejny "odkryłam" duo z kolekcji Pedro. A ono przecież też zawiera całkiem ładny koral. I jeszcze piękniejszą śliwkę, dla której - w zasadzie - kupowałam ten kompakt.

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Pozwolę się dołączyć do dyskusji Ja mam duże problemy z przesuszem ust, nawet latem. Przetestowałam sporo rzeczy, również peelingi w pomadce( oraz miodek na usta na noc )i nic tak do końca nie pomagało. Okazało się, że najlepsze, wręcz zdumiewające efekty daje mi apteczna witamina A ( Retimax). Mimo niefajnej konsystencji i zapachu polecam wypróbować, bo bardzo szybko zaczyna działać.

Ale żeby nie było off topu, tak Was podczytuję i coraz bardziej napalam się na Spellbindera (Corri, to znowu Twoja sprawka Kolor na słoczach jest urzekający i trudno o dupe, ja niczego takiego nie mam w szufladzie.Wydaje się być ideałem dla jasnej karnacji, szczególnie w tej szarości dnia. Chyba się złamię
Moim zdaniem Spellbinder jest właśnie dość łatwo dupowalny - bo takie odcienie regularnie wychodzą we wszytkich wiosennych kolekcjach. Ale jeśli nie masz niczego podobnego, czuj się rozgrzeszona i klikaj

Co do Retimaxa - na moje usta on niestety nie działa Zdecydowanie wolę Tisane, bo czuję po nim odżywienie, natomiast Retimax jedynie oblepia/zabezpiecza i trochę regeneruje, ale nie daje takiego uczucia ulgi. Gdy go zmyję/zetrę, to nadal mam wrażenie, że usta są przesuszone.
Używam też ostatnio tej maści na dłonie, bo pogoda niestety przyczyniła się do tego, że ich stan jest wręcz opłakany. I w tym przypadku odniosłam pewien sukces, bo po trzech dniach doprowadziłam skórę do jako-takiego ładu. Jednak na zmianę z Retimaxem musiałam nakładać dodatkowo mój zwykły krem, bo w przeciwnym razie było tak, jak w przypadku ust - ranki niby podgojone, ale uczucie suchości pozostawało i po pewnym czasie pojawiały się nowe pęknięcia.
Edit: Muszę jeszcze dodać, że ta kuracja miała niestety pewien minus - otóż pojawiła mi się w niektórych miejscach lekka wysypka. Na szczęście szybko znika, więc przymykam na to oko.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2016-01-08 o 13:29
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 14:29   #1450
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczęta, temat na pewno był milion razy, ale zapomniało mi się, a poprzednie wątki przeszukać nie sposób - czy te bony na 25 zł off z Douglasa można wykorzystać (stacjonarnie) na MACa, czy pogonią mnie? Jakie są Wasze ostatnie doświadczenia? Bo chcę kupić sobie swój ukochany krem, który się skończył, a do tego jeszcze kilka innych rzeczy na wykończeniu i tak kombinowałam, czy nie da się z bonu przy tej okazji skorzystać

A jeśli chodzi o specyfiki do ust to niezmiennie polecam niebieski balsam Clarinsa - to jedyne, co od kilku lat działa u mnie za każdym razem i nie robi fochów (bo np. L'Occitane raz działa, a raz nie, Nuxe też kompletnie przestał mi pomagać). Clarins zawsze mnie ratuje. Oczywiście co usta (i co sytuacja w sumie) to inny specyfik pomaga, ale ja ze swojej strony polecam gorąco
Całkiem nieźle mi się też spisuje ostatnio balsam First Aid Beauty, jest treściwy i naprawdę przynosi ulgę.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 16:08   #1451
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Przytuliłam dziś Among the Fireflies. Na żywo jest bardziej brązowa niż na swatchach, ale zobaczymy
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 17:31   #1452
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziewczęta, temat na pewno był milion razy, ale zapomniało mi się, a poprzednie wątki przeszukać nie sposób - czy te bony na 25 zł off z Douglasa można wykorzystać (stacjonarnie) na MACa, czy pogonią mnie? Jakie są Wasze ostatnie doświadczenia? Bo chcę kupić sobie swój ukochany krem, który się skończył, a do tego jeszcze kilka innych rzeczy na wykończeniu i tak kombinowałam, czy nie da się z bonu przy tej okazji skorzystać

A jeśli chodzi o specyfiki do ust to niezmiennie polecam niebieski balsam Clarinsa - to jedyne, co od kilku lat działa u mnie za każdym razem i nie robi fochów (bo np. L'Occitane raz działa, a raz nie, Nuxe też kompletnie przestał mi pomagać). Clarins zawsze mnie ratuje. Oczywiście co usta (i co sytuacja w sumie) to inny specyfik pomaga, ale ja ze swojej strony polecam gorąco
Całkiem nieźle mi się też spisuje ostatnio balsam First Aid Beauty, jest treściwy i naprawdę przynosi ulgę.
W tubce tak? zapisuje, bo Ty zawsze coś dobrego doradzisz.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 17:41   #1453
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ale żeby nie było off topu, tak Was podczytuję i coraz bardziej napalam się na Spellbindera ( Corri, to znowu Twoja sprawka Kolor na słoczach jest urzekający i trudno o dupe, ja niczego takiego nie mam w szufladzie.Wydaje się być ideałem dla jasnej karnacji, szczególnie w tej szarości dnia. Chyba się złamię
Spellbinder jest wręcz idealny do jasnych cer

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jeszcze go przetestuję na spokojnie, ale myślę że będzie super

Uuu, jak kawy nie przetrwała, to słabo. Ja dużo piję więc to nie dla mnie
Kiedy idziesz testować? Myslałam, ze dzisiaj wpadniesz tam i moze się natkniemy na siebie, ale ja w południe byłam

Przetrwała kawę i pączka, a jak, ale rozmazywala sie brzydko po twarzy w trakcie każdego kęsa A ja wróciłam do domu, to miałam całe usta skulkowane od grudek koloru, aczkolwiek dalej mocno napigmentowane

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Corii wrzuć please tu lub na insta duo z Ellie, bo jestem ciekawa, co tym brokatowym bronzerem udało się Tobie wyczarować
Luna wrzucę spejszyl dla Ciebie, prawdopodobnie na ig

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja z kolei nie patrzę już na duo Ellie ani na Spellbindera. Tym bardziej, że robiłam przed chwilą przegląd szuflady z kolorówką i po raz kolejny "odkryłam" duo z kolekcji Pedro. A ono przecież też zawiera całkiem ładny koral. I jeszcze piękniejszą śliwkę, dla której - w zasadzie - kupowałam ten kompakt.


Moim zdaniem Spellbinder jest właśnie dość łatwo dupowalny - bo takie odcienie regularnie wychodzą we wszytkich wiosennych kolekcjach. Ale jeśli nie masz niczego podobnego, czuj się rozgrzeszona i klikaj
Wiesz co, jakoś nie uzywam tego Pedra... ostatnio jak go tak "odkryłam" to raz nałozyłam i na tym koniec. Chyba go będe zbywac

Ale to tak samo jak z Pollen - łatwo dupowalny, ale jednak nieco inny U mnie w szufladzie nic nie daje mi identycznego efektu
Ale i tak Ellie wymiata
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 17:55   #1454
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
W tubce tak? zapisuje, bo Ty zawsze coś dobrego doradzisz.
Tak? O, to miło mi
Jeśli pytasz o Clarinsa, to tak, ten w niebieskiej tubce First Aid Beauty zresztą też jest w tubce Ale tego drugiego nie używam jeszcze na tyle długo, żeby go polecać/odradzać. Na razie sprawuje się bardzo dobrze, ale co dalej, to zobaczymy. Za to z Clarinsem zjadłam już niejedną beczkę soli i dalej jest miłość
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:23   #1455
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Spellbinder jest wręcz idealny do jasnych cer [COLOR="Silver"]
Corri, litości..jestem o krok od kliknięcia. Szczególnie, że przykładowo Freshen Up tak zachwalany przez Ciebie też się u mnie sprawdził. Ale podliczyłam róże jakie mam na stanie i wyszło mi...12.
Czy to aby nie przesada?
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:25   #1456
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Corri, litości..jestem o krok od kliknięcia. Szczególnie, że przykładowo Freshen Up tak zachwalany przez Ciebie też się u mnie sprawdził. Ale podliczyłam róże jakie mam na stanie i wyszło mi...12.
Czy to aby nie przesada?
No to ja już nic nie mówie
Dodam tylko ze mam pewno wiecej rózy, a jakos nei czuję wyrzutu sumienia za duzego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:35   #1457
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Oj, chyba polegnę, bo jak pisałam - nie mam niczego podobnego. A "12" to tylko liczba, nie ma się czego bać- tak sobie będę tłumaczyć

Mam jeszcze pytanie odnośnie bazy do ust, tak trudno ostatnio dostępnej. Czy to jest jakaś nowa formuła?
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:38   #1458
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Oj, chyba polegnę, bo jak pisałam - nie mam niczego podobnego. A "12" to tylko liczba, nie ma się czego bać- tak sobie będę tłumaczyć

Mam jeszcze pytanie odnośnie bazy do ust, tak trudno ostatnio dostępnej. Czy to jest jakaś nowa formuła?


O która baze chodzi?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:44   #1459
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

O która baze chodzi?
Prep+Prime Lip. Jest jakiś problem z dostępnością.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 18:55   #1460
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Prep+Prime Lip. Jest jakiś problem z dostępnością.
A to pewno jak to w macu z niektorymi chodliwymi rzeczami bywa - długo bywaja niedostepne. Ale nic w niej nie zmieniono
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:57   #1461
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to pewno jak to w macu z niektorymi chodliwymi rzeczami bywa - długo bywaja niedostepne. Ale nic w niej nie zmieniono
A no tak to bywa
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:59   #1462
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
A no tak to bywa
Ale w końcu dorzucą na pewno
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:26   #1463
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja niestety tych sklepowych komercyjnych nie mogę używać, używam tych z Biochemii Urody, Mazideł, próbowałaś? Kwestia dopasowania do swojej skóry. Może masz tłustą, ze skłonnością do zapychania, wtedy trzeba pomyśleć o mniej tłustym oleju. Poza tym oleje warto aplikować z kwasem hialuronowym, bo inaczej można przesuszyć skórę (i wysypy gotowe), w końcu oleje odżywiają i utrzymują nawilżenie a nie stricte nawilżają
Ja od tych z BU zaczynałam, ale np. arganowy mnie bardzo uczulił po 2 tyg. stosowania. Ten z pestek malin też mi nie przypadł do gustu, olej tamanu też nieszczególnie i jakoś się zniechęciłam... Zawsze je mieszałam z żelem hialuronowym z BU O ile ten żel bardzo lubię i zdarza mi się mieszać z kremami, to z ww. olejami zawsze był problem.
Mam cerę mieszaną, ale lubi się ona przesuszać niestety Nie wiem czego jeszcze spróbować.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kiedy idziesz testować? Myslałam, ze dzisiaj wpadniesz tam i moze się natkniemy na siebie, ale ja w południe byłam

Przetrwała kawę i pączka, a jak, ale rozmazywala sie brzydko po twarzy w trakcie każdego kęsa A ja wróciłam do domu, to miałam całe usta skulkowane od grudek koloru, aczkolwiek dalej mocno napigmentowane
Miałam wpaść do Maca po pracy, ale jakoś kiepsko się dziś czuję. Tylko zadzwoniłam odłożyć duo Ellie

Oj, jak nieprzyjemnie hmm... Z ciekawości przetestuję jeszcze przy okazji i sprawdzę jak będzie u mnie. Jednak klasyczne maty i te retro najlepiej się sprawdzają na długie dystanse.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:27   #1464
MrsWhite
Raczkowanie
 
Avatar MrsWhite
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Hej dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu i zauważyłam tutaj kilka zim może jesteście w stanie polecić mi jakiś róż? Szukam jakiegoś o chłodnym odcieniu i nie mogę się zdecydować...
__________________
67~66~65~64~63~62~61~60~59~ 58~57

I've been here before
I know the way
White lines
And headlights in my eyes
White lines
I'm ready to drive all night night

Ćwiczę: 250/1500
Dni bez chipsów i słodyczy : 4
bazgroły
MrsWhite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:33   #1465
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Miałam wpaść do Maca po pracy, ale jakoś kiepsko się dziś czuję. Tylko zadzwoniłam odłożyć duo Ellie

Oj, jak nieprzyjemnie hmm... Z ciekawości przetestuję jeszcze przy okazji i sprawdzę jak będzie u mnie. Jednak klasyczne maty i te retro najlepiej się sprawdzają na długie dystanse.
Oj, to zdrówka zycze

Sama już nie wiem, co myślec o tych szminkach w płynie ... generalnie sa rzeczywiście trwalsze od zwykłych choćby matów Ale to rozmazywanie się jak cos sie je ... nie wiem, a moze ja nie umiem jesc?
Jednak kulki/grudki widoczne w trakcie dnia nie sa za estetyczne pomimo ze koloru dalej mocno trzyma na ustach bez wiekszej straty. Nie wiem czy robić podejście jeszcze raz do niej, a moze do innego koloru ... A co do wysuszenia - pisałam ze mam takei uczucie w trakcie noszenia szminki, ale o dziwo jak już ja usunęłam, to nie mam uist przesuszonych. Moze to tylko takie wrazenie w trakcie noszenia ze względu na zasychająca formułe? Moze trzeba sie przyzwyczaić??
Kurde, nic niby na siłę, ale intrygują mnie w pewien sposób
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:34   #1466
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja od tych z BU zaczynałam, ale np. arganowy mnie bardzo uczulił po 2 tyg. stosowania. Ten z pestek malin też mi nie przypadł do gustu, olej tamanu też nieszczególnie i jakoś się zniechęciłam... Zawsze je mieszałam z żelem hialuronowym z BU O ile ten żel bardzo lubię i zdarza mi się mieszać z kremami, to z ww. olejami zawsze był problem.
Mam cerę mieszaną, ale lubi się ona przesuszać niestety Nie wiem czego jeszcze spróbować.


Miałam wpaść do Maca po pracy, ale jakoś kiepsko się dziś czuję. Tylko zadzwoniłam odłożyć duo Ellie

Oj, jak nieprzyjemnie hmm... Z ciekawości przetestuję jeszcze przy okazji i sprawdzę jak będzie u mnie. Jednak klasyczne maty i te retro najlepiej się sprawdzają na długie dystanse.
Z pestek malin jest dosyć chyba zapychający, ja też mam mieszaną i argan i tamanu nie robią mi krzywdy. W sumie jednak taman bardziej goi, ale nie odżywia.
Ja lubię kocankę, śliwkę, olej z kawy (jest dla tłustych) z lekkich na pewno dobra jest pachnotka.
A teraz w sumie mam serum odbudowujące i je mieszam z HA i jest optymalnie Sam olej+HA to już za mało w moim wieku

MrsWhite, jestem zimą, ale nie tą 100% chłodną, ale chyba moje ulubione to:
frankly scarlett (nie na codzień)
breezy
I'm a lover

z delikatniejszych: hipness, pink cult, so sweat so easy, posey

Zależy jakiego efektu szukasz, jaką masz karnację, do jakich szminek szukasz itd
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:46   #1467
MrsWhite
Raczkowanie
 
Avatar MrsWhite
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Earthpace cere mam bardzo jasną, na codzień przeważnie noszę Amarous, Captive lub Plumful. I am a lover wydaje się całkiem fajny, będę musiała przetestować, dzięki wielkie
__________________
67~66~65~64~63~62~61~60~59~ 58~57

I've been here before
I know the way
White lines
And headlights in my eyes
White lines
I'm ready to drive all night night

Ćwiczę: 250/1500
Dni bez chipsów i słodyczy : 4
bazgroły
MrsWhite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:01   #1468
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ok, lista na jutro do testowania gotowa: All Fired Up, Diva, Sin, Hang Up. Coś jeszcze warto przetestować jeśli chodzi o borda, malinowe czerwienie, odcienie wina? Ciemne ale nie dające efektu "goth" I żeby nie wpadały w brąz i pomarańcz
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:03   #1469
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oj, to zdrówka zycze

Sama już nie wiem, co myślec o tych szminkach w płynie ... generalnie sa rzeczywiście trwalsze od zwykłych choćby matów Ale to rozmazywanie się jak cos sie je ... nie wiem, a moze ja nie umiem jesc?
Jednak kulki/grudki widoczne w trakcie dnia nie sa za estetyczne pomimo ze koloru dalej mocno trzyma na ustach bez wiekszej straty. Nie wiem czy robić podejście jeszcze raz do niej, a moze do innego koloru ... A co do wysuszenia - pisałam ze mam takei uczucie w trakcie noszenia szminki, ale o dziwo jak już ja usunęłam, to nie mam uist przesuszonych. Moze to tylko takie wrazenie w trakcie noszenia ze względu na zasychająca formułe? Moze trzeba sie przyzwyczaić??
Kurde, nic niby na siłę, ale intrygują mnie w pewien sposób
Dziękuję

Hehehe, może w ogóle jedzenie nie jest wskazane?
To lekkie ściągnięcie ust może wynikać z konsystencji, a nie z tego, że te szminki wysuszają. Też czułam coś takiego, a po zmyciu nie miałam przesuszonych ust
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Z pestek malin jest dosyć chyba zapychający, ja też mam mieszaną i argan i tamanu nie robią mi krzywdy. W sumie jednak taman bardziej goi, ale nie odżywia.
Ja lubię kocankę, śliwkę, olej z kawy (jest dla tłustych) z lekkich na pewno dobra jest pachnotka.
A teraz w sumie mam serum odbudowujące i je mieszam z HA i jest optymalnie Sam olej+HA to już za mało w moim wieku
Może spróbuję kocanki, pachnotki albo śliwki A olej z kawy to nie jest z tych, co są na kokosie, tylko z dodatkiem olejku eterycznego z kawy? Po kokosie wysypało mnie na czole, jak kiedyś robiłam maseczkę na włosy

Co to za serum?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:09   #1470
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ok, lista na jutro do testowania gotowa: All Fired Up, Diva, Sin, Hang Up. Coś jeszcze warto przetestować jeśli chodzi o borda, malinowe czerwienie, odcienie wina? Ciemne ale nie dające efektu "goth" I żeby nie wpadały w brąz i pomarańcz
Moze Dark Side?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję

Hehehe, może w ogóle jedzenie nie jest wskazane?
To lekkie ściągnięcie ust może wynikać z konsystencji, a nie z tego, że te szminki wysuszają. Też czułam coś takiego, a po zmyciu nie miałam przesuszonych ust
No taaaak, czyli jeszcze nie wynaleźli takiej, co by przetrwała wsio

Tak mi sie wydaje, ale jednak to pewien dyskomfort odczuwac owe ściaganie ust podczas noszenia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.