Filtry UV a makijaż - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-05, 15:44   #3541
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja uzywam Klorane50+ i jestem mega zadowolona..przerzucilam sie z biodermy akn30 bo tez balam sie zapychania,ale ten filtr jest cudny,na to skrobia bez niczego i na to puder w kamieniu z sephory(jeden z niewielu zoltych odcieni na rynku poza lorealem).Wszystko razem wyglada cudnie i jestem zachwycona,aczkolwiek powiem ze dluga droga za mna..puder kupilam ostatnio odkad skrobia z cynamonem zaczela doprowadzac mnie do szewskiej pasjiwszedzie mialam brazowe kropeczki a twarz mialam rozowa co w polaczeniu z podraznieniem twarzy i zolta szyja dawalo efekt,szkoda slow mozna sobie wyopbrazic
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 21:55   #3542
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Sywlek, a jaki jest numer odcienia tego pudru? Jestem ciekawa, bo rowniez preferuje zolte odcienie I czy to jest ten? ---> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4628

Edytowane przez Ivvonka
Czas edycji: 2007-10-05 o 22:28
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 14:36   #3543
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Dot.: Filtry UV a makijaż

to nie ten,wlasnie nie ma wogole go w kwc,jak bede w domu to napisze dokladnie ktory to..pozdrawiam


Juz mam,Sephora foud de teint matifiant compact odcien D20-warm nude,takie czarne opakowanie z puderniczka,okragle..

Edytowane przez sylwek
Czas edycji: 2007-10-07 o 16:46
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 08:36   #3544
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

ja ostatnio LRP LV + true match W1 lub avenkę dzieciaczka + max faktor Age Renew ivory, na oba daję puder clinica, ale ten MF to rewelacyjny nie jest
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 18:18   #3545
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwek Pokaż wiadomość
to nie ten,wlasnie nie ma wogole go w kwc,jak bede w domu to napisze dokladnie ktory to..pozdrawiam


Juz mam,Sephora foud de teint matifiant compact odcien D20-warm nude,takie czarne opakowanie z puderniczka,okragle..

Dzieki, musze go oblukac w Sephorze

Ja ostatnio maziam sie Avene Cleanance 40 i na to puder prasowany Heleny Rubinstein Color Clone, efekt jest bardzo naturalny, a odcien ozywia moja blada buzke, ale troche mam zastrzezenia co do krycia (jest zbyt transparentny, zwlaszcza jak ma sie gorsze dni). Dotychczas uzywalam DP Chanel i bylam bardzo zadowolona z niego, ale teraz kiedy jestem bledsza nie moge dobrac odcienia do swojej karnacji - 40 sable ma piekny zolty odcien, ale jest za jasny, jasnieje na mojej twarzy (wszystkie te pudry jasnieja, bo sie utleniaja), z kolei 80 contour byl idealny na lato, teraz jest za ciemny i zbyt rozowy przy mojej bladej cerze . Powinny rozszerzyc game! :P
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 18:49   #3546
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Dzieki, musze go oblukac w Sephorze

Ja ostatnio maziam sie Avene Cleanance 40 i na to puder prasowany Heleny Rubinstein Color Clone, efekt jest bardzo naturalny, a odcien ozywia moja blada buzke, ale troche mam zastrzezenia co do krycia (jest zbyt transparentny, zwlaszcza jak ma sie gorsze dni). Dotychczas uzywalam DP Chanel i bylam bardzo zadowolona z niego, ale teraz kiedy jestem bledsza nie moge dobrac odcienia do swojej karnacji - 40 sable ma piekny zolty odcien, ale jest za jasny, jasnieje na mojej twarzy (wszystkie te pudry jasnieja, bo sie utleniaja), z kolei 80 contour byl idealny na lato, teraz jest za ciemny i zbyt rozowy przy mojej bladej cerze . Powinny rozszerzyc game! :P
A jak się ta Avenka sprawdza? Matuje tłustą skórę? Chcę zakupić, chociaż coś nie chce mi się wierzyć w matujące możliwości filtra
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 19:29   #3547
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Filtry UV a makijaż

dziewczyny mam pytanie... ostatnio prowadze taki tryb życia, ze wychodze rano przed 8 i wracam po 18 kiedy jest juz ciemno. w związku z tym moje pytanie- czy konieczna jest w moi przypadku reaplikacja filtra? czy wystarczy rano?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-10, 22:59   #3548
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
A jak się ta Avenka sprawdza? Matuje tłustą skórę? Chcę zakupić, chociaż coś nie chce mi się wierzyć w matujące możliwości filtra
Wchlania sie cala, ale troche pobiela (jednak dla mnie to plus, bo lekko gasi moja rozowa buzie po umyciu - a zawsze po oczyszczeniu jest rozowa). Ogolnie ta Avenka jest dosyc lekka (chyba najlzesza z jaka mialam do czynienia), blysk wychodzi gdzies po 3-4 godzinach i u mnie tylko i wylacznie w strefie T - zwykle na nosie. Ale nie jest jakis brzydki, taki lekki glow. Ja bardzo lubie Avenki (ale te bez dimethicone, czyli emulsja czy spreje np. odpadaja) za wlasciwosci kojace, to, ze sie nie lepia i za zapach
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 09:40   #3549
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie... ostatnio prowadze taki tryb życia, ze wychodze rano przed 8 i wracam po 18 kiedy jest juz ciemno. w związku z tym moje pytanie- czy konieczna jest w moi przypadku reaplikacja filtra? czy wystarczy rano?
ja nie reaplikuję, rano z trudem tworzę na filtrze makijaż, a w przy na ponowną zabawę nie mam czasu, ani ochoty
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 16:31   #3550
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Filtry UV a makijaż

Mam pytanie do wszystkich obkutych w makijażu na filtrach. Przy aktualnej pielęgnacji kwasowo-retionowej jestem blada jak sciana! Mazianie samoopalaczem nie ma sensu bo kwas go natychmiast złuszca. Jedyne co nadaje życie memu licu to odrobina różu. Problem mój polega na tym, że nie wiem jak go stosować żeby nie psuć dziłania filtrów (używam Solecrin 40 i na Avene się nie przerzucę! ).
Czy posypanie się skrobią ochrania filtr i można już na to dawać róż?
Czy są może jakieś róże bez talku? W kremie?
pamietam, że moja mama różowiła się kiedyś szminką...
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 17:42   #3551
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Filtry UV a makijaż

hej dziewczyny powiedzcie czy puder mineralny np. True Match Minerals L'Oreal Paris jest bezpieczny dla filtrów z parsolem?
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 08:15   #3552
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Goosberry Pokaż wiadomość
Problem mój polega na tym, że nie wiem jak go stosować żeby nie psuć dziłania filtrów (używam Solecrin 40 i na Avene się nie przerzucę! ).
Czy posypanie się skrobią ochrania filtr i można już na to dawać róż?
Czy są może jakieś róże bez talku? W kremie?
pamietam, że moja mama różowiła się kiedyś szminką...
Chyba Selekcjonerka pisała, że jak się na filtr położy warstwę pudru/skrobii, która nie destabilizuje filtru i stanowi barierę ochronną, to można róż (no ja LRP używam, na to Lucidity, na to róź bourjois i mam nadzieję, że krzywdy sobie nie robię )
Cytat:
Napisane przez alternatywa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny powiedzcie czy puder mineralny np. True Match Minerals L'Oreal Paris jest bezpieczny dla filtrów z parsolem?
Na wątku o tym pudrze napisane jest, że totalnie nie nadaje się do filtrów - trzeba go wetrzeć w skórę twarzy - na w filtry nic wcierać nie można.
Poza tym powoduje podobno powstawanie placków, więc tym bardziej nie polecam.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 12:32   #3553
perla1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
Dot.: Filtry UV a makijaż

Mam pytanie czy moge uzywac na filtr do cer tłustych i trądzikowych Cleanance Avene 40 podklad La Roche Posay, Unifiance, Touche Pro ktory ma spf 60 czy one sie nie "pogryza" ????? bardzo prosze o pomoc bo zupelnie nie na tym nie znam
perla1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 15:57   #3554
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Filtry UV a makijaż

moje pytanie co z połaczeniem LRP Anthelios dla dzieci z True Match'em i tym normalnym i mineralnym czy nie destabilizują filtra???
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 17:27   #3555
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez mollya Pokaż wiadomość
moje pytanie co z połaczeniem LRP Anthelios dla dzieci z True Match'em i tym normalnym i mineralnym czy nie destabilizują filtra???
Niestety destabilizuja
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 08:34   #3556
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Filtry UV a makijaż

dzięki no cóż trzeba wrócić do avenek
Edit: a jaki puder nie bedzie go destabilizował??
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 09:59   #3557
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez mollya Pokaż wiadomość
dzięki no cóż trzeba wrócić do avenek
Edit: a jaki puder nie bedzie go destabilizował??
Na pewno jedwany hauschki i Lucidity EL.
Dla pewności sprawdz w podwieszonych wątkach jest cała lista tych pudrów bez talku i miki.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 11:46   #3558
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez mollya Pokaż wiadomość
moje pytanie co z połaczeniem LRP Anthelios dla dzieci z True Match'em i tym normalnym i mineralnym czy nie destabilizują filtra???
podkład true match w płynie nie destabilizuje filtrów
tu reszta bezpiecznych kosmetyków http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 12:12   #3559
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Filtry UV a makijaż

dzieki
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-17, 12:40   #3560
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez mollya Pokaż wiadomość
dzieki
nie ma za co, też kiedyś na tym forum byłam początkująca
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 12:57   #3561
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Filtry UV a makijaż

tak tu jest taki natłok informacji że łatwo sie pogubic co z czym i co z tego będzie
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 13:05   #3562
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez mollya Pokaż wiadomość
tak tu jest taki natłok informacji że łatwo sie pogubic co z czym i co z tego będzie
dlatego jest wyszukiwarka i zawsze można zapytać
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 13:09   #3563
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Filtry UV a makijaż

[quote=hihi;5537206]Chyba Selekcjonerka pisała, że jak się na filtr położy warstwę pudru/skrobii, która nie destabilizuje filtru i stanowi barierę ochronną, to można róż (no ja LRP używam, na to Lucidity, na to róź bourjois i mam nadzieję, że krzywdy sobie nie robię )

Śliczne dzięki! Jakoś nie przekonałam sięr za bardzo do skrobii po poczatkowych probach bo czują ją cały dzień na i w ustach. Fuj! A jak sprawuje ci sie Lucidity? Spory wydatek, wiec probuje najpierw wysadować czy warto
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 13:13   #3564
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Filtry UV a makijaż

Jaki wg. was jest najlepszy puder sypki na filtr do cery mieszanej? Uzywam Avene, wiec sklad nie jest problemem. Kupilam Loreal True Match ale sie zawiodlam - nieporeczny, by uzyskac wzgledny mat bez rozcierania, troche go musze nalozyc i wygladam jakbym miala na twarzy maske (jedynie kolor Golden Beige ladny). Mialybyscie dla mnie jakies propozycje w przystepnej cenie (ok. 60 zl)?
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 13:35   #3565
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Goosberry Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Chyba Selekcjonerka pisała, że jak się na filtr położy warstwę pudru/skrobii, która nie destabilizuje filtru i stanowi barierę ochronną, to można róż (no ja LRP używam, na to Lucidity, na to róź bourjois i mam nadzieję, że krzywdy sobie nie robię )
Śliczne dzięki! Jakoś nie przekonałam sięr za bardzo do skrobii po poczatkowych probach bo czują ją cały dzień na i w ustach. Fuj! A jak sprawuje ci sie Lucidity? Spory wydatek, wiec probuje najpierw wysadować czy warto
No ja tez skrobię nałożyłam tylko raz
Lucidity lubię i całkiem nieźle się sprawuje, ale tak jest pudrem mocno rozświetlającym (co kto lubi) i jeśli wolisz mocny mat to niezły jest Puder Jedwabny Haushki, ale on nie ma koloru - jest po prostu kremowy i może bielić
No i strasznie dziwnie pachnie
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 15:44   #3566
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No ja tez skrobię nałożyłam tylko raz
Lucidity lubię i całkiem nieźle się sprawuje, ale tak jest pudrem mocno rozświetlającym (co kto lubi) i jeśli wolisz mocny mat to niezły jest Puder Jedwabny Haushki, ale on nie ma koloru - jest po prostu kremowy i może bielić
No i strasznie dziwnie pachnie
ten jedwabny to dzisiaj mnie z równowagi wyprowadził, podczas jazdy do pracy, na szczęście samochodem z kierowcą spojrzałam w lusterko i o mało co zawału nie dostałam, wyglądałam jakbym się białym proszkiem obsypała (pełno białych kropeczek) i pęknięcia z linii nosowo-ustowej
koszmar
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 19:04   #3567
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ten jedwabny to dzisiaj mnie z równowagi wyprowadził, podczas jazdy do pracy, na szczęście samochodem z kierowcą spojrzałam w lusterko i o mało co zawału nie dostałam, wyglądałam jakbym się białym proszkiem obsypała (pełno białych kropeczek) i pęknięcia z linii nosowo-ustowej
koszmar
Dziwne ze tak sie zachowuje; u mnie na svr 50B, emulsji avene, antheliosie XL, biodermach swietnie lezy, absolutnie nie bieli Matuje nim nawet zwyklego colorstay'a i tez nie bieli...
Zuzywam tylko 1 porcje na cala twarz, czyli raz potrzasam opakowaniem..dodatkoowo delikatnie wklepuje go rekoma w skore; podczas tej procedury nadmiar sam "ulatnia" sie z twarzy
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:36   #3568
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ten jedwabny to dzisiaj mnie z równowagi wyprowadził, podczas jazdy do pracy, na szczęście samochodem z kierowcą spojrzałam w lusterko i o mało co zawału nie dostałam, wyglądałam jakbym się białym proszkiem obsypała (pełno białych kropeczek) i pęknięcia z linii nosowo-ustowej
koszmar

OK. Odpuszczam nawet próbowanie Jedwabnego. Zbieram na Lucidicy. Albo dopisze mikolajowi do listy prezentów...
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:56   #3569
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ale z lucidity uważaj: to jednak jest puder rozświetlający. Jest genialny położony na warstwę zwykłego pudru (w moim przypadku translucide rozjaśniony jedwabnym hauszką), natomiast solo na filtry... nie bardzo. Drobinki są jednak widoczne i zamiast delikatnego rozświetlenia i ożywienia skóry uzyskuje się efekt choinki

A propos translucide - moja mieszanka niestety się kończy, a w sklepach już tego pudru nie ma. Sam Haushka jest jednak za biały (chociaż zeszłej zimy używałam go solo i jakoś było)... przymierzam się do zakupu sypkiego nu skin - i mam problem. Na KWC są tylko 2 recenzje - niby pozytywne, ale wynika z nich że kolor jest zbyt ciemny. Czy ktoś ten puder próbował "rozjaśniać" haushką? Zdaje to egzamin?
No i gdzie ten puder kupić? Znalazłam internetowy sklep nu skin ale jest jakiś kiepski i akurat tego pudru nie ma. Może uderzyć do dystrybutora? Na Sobieskiego (Warszawa) widziałam wielkie logo Nu Skin - może to tam?
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 19:43   #3570
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, a gdybym zmieszała hauschke rozswietlająca z jedwabym hauschki, stanie sie cos ? Rozswietlająca Hauschkanie nie ma talku, ale "mica" wskładzie.
Na emulsje Avene - ok, wiem ze nie ma problemu.

Ale jak wygląda sprawa z:
* SVR 50B ( niby nimeralny, ale wspominalyscie ze jednak nie wszystko mozna )

* bioderma Photoderm Fluid i Creme ( wersje z 2007 roku - nie zauwazylam w skladzie owego parasolu, chyba ze figuruje pod inną nazwą..

* Anthelios XL Lait Veloute

Photoderm Fluid ( w opisie na KWC jest mowa o parasolu,gdzie jest on w skladzie, w ktorym miejscu? :
Skład: Water (Aqua), Dicaprylyl Carbonate, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cyclomethicone, Alcohol Denat., C20-22 Alkyl Phosphate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, PTFE, C20-22 Alcohols, Tocopheryl Acetate, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Citric Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben (taki sam, jak Photoderm Max Lait).

Photoderm Creme ( tu to samo, nie widze... )
Skład: Water (Aqua), Dicaprylyl Carbonate, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cyclomethicone, Alcohol Denat., C20-22 Alkyl Phosphate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ptfe, C20-22 Alcohols, Tocopheryl Acetate, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Decyl Glucoside, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Xanthan Gum, Disodium Edta, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Citric Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben.

Hauschka rozswietlający :
Skład: Manihot Esculenta, Serica, Mica, Solum Diatomeae, Silica, Anthyllis Vulneraria, Hamamelis Virginiana, Camellia Sinensis, Parfum, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citronellol*, Coumarin*, Citral*, Benzyl Benzoate*, Eugenol*, Farnesol*, Evernia Prunastri*, CI 77491, CI 77492, CI 77499.


Mam nadzieje ze pytanie sie nie powtarza
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.