Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-19, 21:24   #691
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

A ja zamowiłam Active C z LRP i zobacze czy wit.c cos pomoze na blizny,no i czy mnie nie podrazni...
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 11:44   #692
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Mnie derm powiedział, że do zakończenia kuracij nie mogę na buzce robić ani żadnych zabiegów ani używać żadnych kremów maści na trądzik itp. a przebarwień mam dużo, co prawda gładkich w dotyku ale trzeba je ostro tuszować Ale mimo tego i tak się nie załamuje bo przyponinam sobie jak wyglądałam wcześniej to co teraz jest gładkie bylo chropowatym czymś:/ Więc Gonia nie przejmuj się wytrzymasz
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 15:49   #693
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

a używa któraś z was podkładu Dermablend? on podobno idealnie tuszuje wszelkie ślady. zastanawiam sie nad nim od długiego czasu, ale cena mnie trochę odstrasza. zwłaszcza, że nie mogę nigdzie załapać próbek a w ciemno nie chciałabym kupować
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 16:34   #694
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja uzywam Dermablend.Jestem bladzioch a kolor 15 opal jest dla mnie idealny. Uzywam go na zmiane z Toleriane LRP. Oba sa fajne,ale Vichy wyglada moim zdaniem naturalniej na mojej buzi i ma lepsze kolory,ale polecan oba - nie podrazniaja
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 17:09   #695
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez dzastina000 Pokaż wiadomość
A ja zamowiłam Active C z LRP i zobacze czy wit.c cos pomoze na blizny,no i czy mnie nie podrazni...
Ja mam zamiar kupić serum z wit.C na te cholerne przebarwienia. Spróbuję też toniku z kwasami BHA (bo gdy ponownie wrócilam do Effaclaru wydaje mi się, że rozjaśniają mi się troszkę przebarwienia).

Co do podkładu to stosuję Max Factor LP i dodatkowo maskuję Dermacolem i jest nie najgorzej
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 18:13   #696
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

no ja też teraz używam Max Factora Lasting Performance, zresztą od dawna już. A maskuję Bell antybakteryjnym, z przyzwyczajenia (nie jest fantastyczny, ale np. Dermacolu nie lubię ). A od dziewcyzny która już zakończyła kurację retinoidami i ma właśnie nierówną cerę z licznymi bliznami słyszałam, że Dermablend działa cuda. Boję się tylko trochę efektu maski..
dzastina, a jak z wydajnością Dermablendu?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 18:26   #697
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
no ja też teraz używam Max Factora Lasting Performance, zresztą od dawna już. A maskuję Bell antybakteryjnym, z przyzwyczajenia (nie jest fantastyczny, ale np. Dermacolu nie lubię ). A od dziewcyzny która już zakończyła kurację retinoidami i ma właśnie nierówną cerę z licznymi bliznami słyszałam, że Dermablend działa cuda. Boję się tylko trochę efektu maski..
dzastina, a jak z wydajnością Dermablendu?
Dermablend tuszuje moje blizny i ich nie podkresla(tak mi sie zdaje) jest naprawde dobrze kryjacy, Toleriane moze minimalnie lepiej.Jest bardzo wydajny.Jak go przez chwile ogrzewam w palcach wtedy sie lepiej rozprowadza.Polecam ten podkład. Niestety nie mam porowmania do LP MF bo go nie uzywałam.Bazuje od jakiegos czasu tylko na aptecznych. Nie polecam Unifiance korygujacego z LRP.Jak dla mnie farba olejna...
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 18:54   #698
nińa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 99
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
ale a jak z wydajnością Dermablendu?
ja używam Dermablend kolor 25 nude, bo 15 opal jakoś jak dla mnie za bardzo wpada w róż (mam raczej żółtawy odcień cery). jest drogi, ale naprawdę wydajny. trzeba go stosować mało bo łatwo przedobrzyć. Ja najpierw kładę klika kropek, które potem rozsmarowuję. konsystencja taka gumowata. Właściwości kryjące naprawdę super, choć nie używałam ani MF ani LRP. Ale myślę że jak się skończy, i dalej będę musiałam używać czegoś tak kryjącego to znów kupię. teraz przy izoteku twarz już się tak nie świeci (jedna z głównych wad dermablend), więc odchodzi główny minus tego podkładu.
A jak nie mają w aptekach gotowych próbek to możesz kupić np. w sephorze takie malutkie okrągłe pojemniczki i niech ci panie z apteki napełnią z tych większych pojemniczków. pewnie będą miały strasznie krzywe miny, ale co tam! ja na to nigdy nie zwracam uwagi!!
nińa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 18:57   #699
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
a używa któraś z was podkładu Dermablend? on podobno idealnie tuszuje wszelkie ślady. zastanawiam sie nad nim od długiego czasu, ale cena mnie trochę odstrasza. zwłaszcza, że nie mogę nigdzie załapać próbek a w ciemno nie chciałabym kupować
ja nie chce używać tapety.... od marca tego już nie robie - kategoryczny zakaz od lekarza.
Miałam kiedyś próbkę tego podkąłdu - dla mnie to totalna maska - tapeta
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 18:58   #700
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez nińa Pokaż wiadomość
ja używam Dermablend kolor 25 nude, bo 15 opal jakoś jak dla mnie za bardzo wpada w róż (mam raczej żółtawy odcień cery). jest drogi, ale naprawdę wydajny. trzeba go stosować mało bo łatwo przedobrzyć. Ja najpierw kładę klika kropek, które potem rozsmarowuję. konsystencja taka gumowata. Właściwości kryjące naprawdę super, choć nie używałam ani MF ani LRP. Ale myślę że jak się skończy, i dalej będę musiałam używać czegoś tak kryjącego to znów kupię. teraz przy izoteku twarz już się tak nie świeci (jedna z głównych wad dermablend), więc odchodzi główny minus tego podkładu.
A jak nie mają w aptekach gotowych próbek to możesz kupić np. w sephorze takie malutkie okrągłe pojemniczki i niech ci panie z apteki napełnią z tych większych pojemniczków. pewnie będą miały strasznie krzywe miny, ale co tam! ja na to nigdy nie zwracam uwagi!!
Opal w róż nieeeeeeeeeeee on jest zółciutki.Nawet dziewczyny w watku jak podkresłic jasna cere tak pisały.Co do całej reszty sie zgadzam

A mi lekarz(dermatolog- kosmetolog) nie zabronił uzywac podkładu.
To pewnie tez zalezy od skory bo u mnie nie robi maski...
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 19:12   #701
nińa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 99
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez dzastina000 Pokaż wiadomość
Opal w róż nieeeeeeeeeeee on jest zółciutki
to ja muszę mieć jakiś dziwny kolor skóry bo na mnie 15 daje efekt różowej świnki

Mi też moja derma nie zakazała podkładów, ale ona wie że w mojej pracy (całe dnie twarzą w twarz z klientami) to absolutnie niezbędne. Teraz naszło mnie na Mat Lumiere Chanel. Przetestowałam kilka próbek, i niestety -musi jeszcze trochę poczekać bo choć ślicznie rozświetla, nie kryje ani troszkę ale może za kilka miesięcy gdy już trochę podleczę twarz.. będzie to moja nagroda za tyle lat cierpienia i ukrywania się pod tonami tapety!! już się nie mogę doczekać!!
nińa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 19:48   #702
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez nińa Pokaż wiadomość
to ja muszę mieć jakiś dziwny kolor skóry bo na mnie 15 daje efekt różowej świnki

Mi też moja derma nie zakazała podkładów, ale ona wie że w mojej pracy (całe dnie twarzą w twarz z klientami) to absolutnie niezbędne. Teraz naszło mnie na Mat Lumiere Chanel. Przetestowałam kilka próbek, i niestety -musi jeszcze trochę poczekać bo choć ślicznie rozświetla, nie kryje ani troszkę ale może za kilka miesięcy gdy już trochę podleczę twarz.. będzie to moja nagroda za tyle lat cierpienia i ukrywania się pod tonami tapety!! już się nie mogę doczekać!!
Tak ML Chanel jest leciutki ale za to ładnie rozswietla twarz jest taka nie-płaska co przy Toleriane mi sie zdarzało( bez rózu lub brazera nie dało rady)
Ja bez podkładu czuje sie goła i nic na to nie poradze a podkład po prostu całkowicie zmienia moje samopoczucie
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 15:44   #703
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

dziewczyny, wlasnie odebralam wyniki badan, cholersterol spadł mi z 223 do 182 !!! jestem taka szczesliwa!! wyniki krwi super, a z odczytywaniem wyników moczu mam jeszcze problemy wiec zaraz sprawdze w internecie
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 16:56   #704
nińa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 99
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
dziewczyny, wlasnie odebralam wyniki badan, cholersterol spadł mi z 223 do 182 !!! jestem taka szczesliwa!! wyniki krwi super, a z odczytywaniem wyników moczu mam jeszcze problemy wiec zaraz sprawdze w internecie
noooo!!!! to tylko gratulować!!!! jak to zrobiłaś? a te badania moczu to po co? i co dokładnie tam sobie "mierzyłaś"? bo mi moja derma o badaniu moczu nic nie mówiła, tylko o krwi. A jestem dość nowa w tym temacie, więc jak byś mogła to objaśnij mi to.
nińa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 17:01   #705
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

wiesz co nie mam pojecia jak to sie stalo... ale ostatnimi czasu pilam duzo wina

a mocz? w sumie to nie wiem, ale lekarz zlecił więc...
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 11:09   #706
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

co do tego żelu silikonowego Oceanica to niestety strasznie zaczął mnie wysuszać.... poza początkowym efektem delikatnego rozjasnienia nic innego nie widzę .
Zuzyłam już całą tubkę, chyba z dużo tego nakłądałam na twarz....
Hmmm.... nie wiem czy dalej go stosowac czy spróbowac może No Scar.... teraz w sumie nie bedzie mnie zapychał, bo teraz nic mnie nie zapycha
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 12:30   #707
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

też kiedyś myślałam o No Scar, ale też się bałam zapychania. a teraz taka radość, mogę używać różnych rzeczy i mnie nie zapycha. teraz np. na dzień jak wybitnie nie ma słońca, stosuję emulsję rozświetlającą Oriflame z wit. C i bardzo fajnie mi wygładza i nawilża lekko buźkę
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 13:04   #708
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja jestem w lekkim dołku

Chciałabym się już pozbyć tych blizn i przebarwień Cieszyłam się, że na początku trochę znikały, ale już mogłoby ich nie być!!!
Używam No scar. Kiedyś byłam z niego zadowolona, a teraz już nie wiem czy coś działa. Chyba spróbuję kwasów i wit.C oraz tego żelu silikonowego.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 19:50   #709
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ja jestem w lekkim dołku

Chciałabym się już pozbyć tych blizn i przebarwień Cieszyłam się, że na początku trochę znikały, ale już mogłoby ich nie być!!!
Używam No scar. Kiedyś byłam z niego zadowolona, a teraz już nie wiem czy coś działa. Chyba spróbuję kwasów i wit.C oraz tego żelu silikonowego.
Azzis - a co myślisz o Atredermie? Używałąm go kiedyś i byłam zadowolona - piękna wylinka, efekt lepszy niż po mikro.... ale czy można łączyć retinoidy zewnetrzne z wewętrznymi? Tego w ulotce nie ma.... > mojego lekarza się nie pytam, bo on tylko zezwala mi na używanie kremu nawilżającego.
Oczywiście, potem bloker na buźkę....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 07:27   #710
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Azzis - a co myślisz o Atredermie? Używałąm go kiedyś i byłam zadowolona - piękna wylinka, efekt lepszy niż po mikro.... ale czy można łączyć retinoidy zewnetrzne z wewętrznymi? Tego w ulotce nie ma.... > mojego lekarza się nie pytam, bo on tylko zezwala mi na używanie kremu nawilżającego.
Oczywiście, potem bloker na buźkę....
nie używałam Atredermu, ale jak to retinoid to wiem od mojej dermy, że nie powinno się stosować raz na 7-10 dni. Bynajmniej mi tak zaleciła stosowanie Isotrexinu, który pozostał po poprzedniej lekarce.
Dzisiaj spytam w aptece o ten Oceanica
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 07:35   #711
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
nie używałam Atredermu, ale jak to retinoid to wiem od mojej dermy, że nie powinno się stosować raz na 7-10 dni. Bynajmniej mi tak zaleciła stosowanie Isotrexinu, który pozostał po poprzedniej lekarce.
Dzisiaj spytam w aptece o ten Oceanica
A ten Isotrexin, rozumiem, że to tez retinoid? Czy teraz przy tak wrażliwej i suchej skórze nie ,,wypala" Ci twarzy? Ja Atrederm i to ten słabszy uzywałąm przy tłustej cerze i to tez raz w tygodniu, najczesciej w środę , wylinka przypadała na weekend....
Ale faktycznie buźka była ładniejsza.... i tak sobie myśel, czy nie zaryzykować....
już sama niew iem co mam robić.... JA CHCE SIE POZBYC BLIZN !!!!!!!
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 07:44   #712
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
A ten Isotrexin, rozumiem, że to tez retinoid? Czy teraz przy tak wrażliwej i suchej skórze nie ,,wypala" Ci twarzy? Ja Atrederm i to ten słabszy uzywałąm przy tłustej cerze i to tez raz w tygodniu, najczesciej w środę , wylinka przypadała na weekend....
Ale faktycznie buźka była ładniejsza.... i tak sobie myśel, czy nie zaryzykować....
już sama niew iem co mam robić.... JA CHCE SIE POZBYC BLIZN !!!!!!!
Tak, to też retinoid. Ale nie używam go już. Wcześniej używałam go na ropne syfy, a że już ich nie mam, to sobie odpuściłam.
Może warto go raz w tyg. stosować, żeby się nie zmarnował
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 07:51   #713
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

ide wlasnie do nowego lekarza, tutaj we Wroclawiu zobaczymy czy bedzie w stanie poprowadzic dalej kuracje, jesli nie to i tak dzisiaj jade do domu i pojde po prostu do swojego...
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 17:18   #714
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
ide wlasnie do nowego lekarza, tutaj we Wroclawiu zobaczymy czy bedzie w stanie poprowadzic dalej kuracje, jesli nie to i tak dzisiaj jade do domu i pojde po prostu do swojego...
Napisz gdzie byłaś no i jak było

Poszłam do apteki po krem Oceanica a babka mówi, że nie mają i w aptekach też są braki więc nie można sprowadzić Muszę poszukać w innych aptekach.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 19:20   #715
nińa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 99
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Mam pytanie. Od zawsze miałam dużo zaskórników w strefie T, ale płaskie, równo z cerą i pod makijażem były zupełnie niewidoczne. odkąd zaczęłam stosować izotek, mam wrażenie że zaczęly jakby "wychodzić na wierzch". nos już nie jest gładki w dotyku, wszędzie widać takie drobne i lekko chropowate kropeczki, dermablend tego nie tuszuje. mam nadzieję że to stan przejściowy, że to wszystko co tam siedziało pod spodem trzeba "wypchnąć" na zewnątrz. ktoś wie jak można to usuwać na bieżąco?? lepszy peeling drobnoziarnisty czy enzymatyczny? myślę żeby pójść do sauny i wtedy spróbować to oczyścić jakąś maseczką.
nińa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 06:30   #716
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez nińa Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Od zawsze miałam dużo zaskórników w strefie T, ale płaskie, równo z cerą i pod makijażem były zupełnie niewidoczne. odkąd zaczęłam stosować izotek, mam wrażenie że zaczęly jakby "wychodzić na wierzch". nos już nie jest gładki w dotyku, wszędzie widać takie drobne i lekko chropowate kropeczki, dermablend tego nie tuszuje. mam nadzieję że to stan przejściowy, że to wszystko co tam siedziało pod spodem trzeba "wypchnąć" na zewnątrz. ktoś wie jak można to usuwać na bieżąco?? lepszy peeling drobnoziarnisty czy enzymatyczny? myślę żeby pójść do sauny i wtedy spróbować to oczyścić jakąś maseczką.
ja miałam to samo... w pewnym momencie mój noc był cały w zaskórnikach.... wychodziły na wierzch. Trwało to około tygodnia - dwóch - nie pamiętam. Potem szyściutka skóra i tak jest do teraz - ani jednego wstrętnego czarnego zaskórnika !!!!!
Tylko te grudki..... ehh.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 10:21   #717
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

okazalo sie ze wyniki moczu mam niedobre... na razie nie panikuje, w poniedzialek ide powtorzyc badania bo podejrzewam, ze wplyw na wyniki mialo to, ze jestem w trakcie miesiaczki (ja glupia nawet nie pomyslalam ze nie powinnam wtedy robic badan...). Tak wiec poki co jestem spokojna.
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 17:14   #718
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

DZiewczyny a ja wczoraj na noc użyłam pierwszy raz Active C.Bałam sie podraznienia,bo to moj pierwszy 'zewnetrzny kontakt' z wit.C.NA szcescie podraznien zero. A buzia jakby ładniejsza...
Moze to efekt placebo
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 17:31   #719
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez dzastina000 Pokaż wiadomość
DZiewczyny a ja wczoraj na noc użyłam pierwszy raz Active C.Bałam sie podraznienia,bo to moj pierwszy 'zewnetrzny kontakt' z wit.C.NA szcescie podraznien zero. A buzia jakby ładniejsza...
Moze to efekt placebo
Rozjaśnia coś przebarwienia? Też się przykładam do zakupu
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 17:36   #720
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Rozjaśnia coś przebarwienia? Też się przykładam do zakupu
To chyba bede mogła powiedziec po jakims czasie dopiero ale jakos buzia taka bardziej jednolita mi sie wydaje... Jeden raz to chyba za mało by cokolwiek powiedziec
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.