Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-20, 12:22   #271
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Kochane wlasnie byl u mnie listonosz i dostalam od razu 2 paczuszki z fioletowa wstazeczka:ju pi:

w jednej JT Lancome, moj kolorek to 56Miss Rose. dataprodukcji: 13.01.2005 (czyli tak, jak sie spodziewalysmy)
sliczny brzoskwiniowy kolorek, na ustach raczej naturalnym, z tym ze ma cale mnostwo brzoskwiniowych slicznie mieniacych sie drobinek (nie wielki brokat tylko raczej taki pylek) - mnie efekt bardzo sie podoba!!!
mimo ze to staruszek to wszystko wydaje sie byc OK - slicznie pachnie, jest slodziutki w smaku, tyle ze sie troche klei (ale to chyba typowe dla JT?to moj pierwszy...)

w drugiej paczusi: zestawik Fatale!!! data produkcji tuszu: 21.09.2006 niestety zaraz lece dalej do pracki i nie moge go teraz przetestowac, test bedzie dopiero jutro!

jutro lub pojutrze wstawie fotki na zdobyczach, lacznie z moimi rzesiskami

szkoda tylko ze nadal czekam na najbardziej upragniona paczuszke ktora odpoczywa sobie w UC.... ale i tak dzisiaj humorek mi sie znacznie poprawil



Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
jejku ja juz czekam od konca kwietnia łączyny na maxa przedszymały mi tym razem ! a to nie dla mnie a dla najlepszej szefowej echhh
leana1, prosze nie strasz mnie w mojej paczusi jest prezent dla mamy na Dzien Matki i bardzo mi zalezy zeby do mnie dotarla do nastepnego poniedzialku
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 12:28   #272
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Kochane wlasnie byl u mnie listonosz i dostalam od razu 2 paczuszki z fioletowa wstazeczka:ju pi:

w jednej JT Lancome, moj kolorek to 56Miss Rose. dataprodukcji: 13.01.2005 (czyli tak, jak sie spodziewalysmy)
sliczny brzoskwiniowy kolorek, na ustach raczej naturalnym, z tym ze ma cale mnostwo brzoskwiniowych slicznie mieniacych sie drobinek (nie wielki brokat tylko raczej taki pylek) - mnie efekt bardzo sie podoba!!!
mimo ze to staruszek to wszystko wydaje sie byc OK - slicznie pachnie, jest slodziutki w smaku, tyle ze sie troche klei (ale to chyba typowe dla JT?to moj pierwszy...)

w drugiej paczusi: zestawik Fatale!!! data produkcji tuszu: 21.09.2006 niestety zaraz lece dalej do pracki i nie moge go teraz przetestowac, test bedzie dopiero jutro!

jutro lub pojutrze wstawie fotki na zdobyczach, lacznie z moimi rzesiskami

szkoda tylko ze nadal czekam na najbardziej upragniona paczuszke ktora odpoczywa sobie w UC.... ale i tak dzisiaj humorek mi sie znacznie poprawil

ooooj, zazdroszczę!
mam nadzieję że któraś z moich 150 paczek dojdzie do mnie przed długim weekendem
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 12:28   #273
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Kochane wlasnie byl u mnie listonosz i dostalam od razu 2 paczuszki z fioletowa wstazeczka:ju pi:

w jednej JT Lancome, moj kolorek to 56Miss Rose. dataprodukcji: 13.01.2005 (czyli tak, jak sie spodziewalysmy)
sliczny brzoskwiniowy kolorek, na ustach raczej naturalnym, z tym ze ma cale mnostwo brzoskwiniowych slicznie mieniacych sie drobinek (nie wielki brokat tylko raczej taki pylek) - mnie efekt bardzo sie podoba!!!
mimo ze to staruszek to wszystko wydaje sie byc OK - slicznie pachnie, jest slodziutki w smaku, tyle ze sie troche klei (ale to chyba typowe dla JT?to moj pierwszy...)

w drugiej paczusi: zestawik Fatale!!! data produkcji tuszu: 21.09.2006 niestety zaraz lece dalej do pracki i nie moge go teraz przetestowac, test bedzie dopiero jutro!

jutro lub pojutrze wstawie fotki na zdobyczach, lacznie z moimi rzesiskami

szkoda tylko ze nadal czekam na najbardziej upragniona paczuszke ktora odpoczywa sobie w UC.... ale i tak dzisiaj humorek mi sie znacznie poprawil





leana1, prosze nie strasz mnie w mojej paczusi jest prezent dla mamy na Dzien Matki i bardzo mi zalezy zeby do mnie dotarla do nastepnego poniedzialku
ja do nich dzwoniłam prosiłam kilka razy bardzo uprzejmy pan tylko ładnie grzecznie odpowiada do patku pani otzryma i kolejny piątek nic a nic!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 12:34   #274
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Załącznik 1492239

  • Paczka zatrzymana w Bytomiu: Bytom przyjmuje maile z zamówieniem z truskawy w pdf lub jako załącznik, w tekscie piszę parę słów na temat podanej w piśmie pozycji magazynowej, numery przesyłki itp.Na wezwanie Bytomia wysyłamy na adres: mw.bytom@kat.mofnet.gov.p l kopię zamówienia, którą otrzymujemy na maila zaraz po złożeniu zamówienia na truskawie.Bytom - telefon w sprawie statusu zatrzymanej przesyłki itp
  • tel 032 282 30 80
  • fax 032 281 50 47
  • pracuja od 7-19 w soboty 7-12
Wygląda na to, że nr tel jest nieaktualny - w Wawie (pod 022.548.11.99)podali mi taki nr do Bytomia: 032.281.94.70 tylko, że nikt tam nie odbiera

Jeśli macie jeszcze jakiś nr pod którym można otrzymać info nt. statusu przesyłki zatrzymanej w UC w Bytomiu to podzielcie się

Własnie otrzymałam infornację, że wszystkie moje paczki (cztery) zostały przechwycone przez UC
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 12:35   #275
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Ja właciwie mam wybór bo jak sie urodziłem to pierwsze imieniny po moich urodzinach (13lipiec) były 18 lipca i tak je obchodziłem, ale pare lat tem pojawiły sie w kalendażu też 14 lipca, więc moge sobie wybrać. Tak jestem rakiem ale charakter mam troche skorpionowy, mściwy i ironiczny
Kamisiu, obiecuję pamiętać (i w razie czego przypomnieć dziewczynom ) o twoich urodzinach, bo tak sie składa, że ja tez jestem z 13 lipca
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 12:38   #276
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że nr tel jest nieaktualny - w Wawie (pod 022.548.11.99)podali mi taki nr do Bytomia: 032.281.94.70 tylko, że nikt tam nie odbiera

Jeśli macie jeszcze jakiś nr pod którym można otrzymać info nt. statusu przesyłki zatrzymanej w UC w Bytomiu to podzielcie się

Własnie otrzymałam infornację, że wszystkie moje paczki (cztery) zostały przechwycone przez UC
Niestety mam wrażenie, że zatrzymują coraz więcej paczek
A co do telefonów i Bytomia. Trzeba mieć żelazne nerwy ponieważ zazwyczaj nikt ich nie odbiera.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 12:39   #277
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Z okazji trzeciej części truskawkowego wątku uległam w końcu skamieniałemu JT

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Przyszli odczytać podzielniki i okazało się, że w jednym pęknięta szybka. No to wymienił i krzyknął 6 złotych. A ja nie mam w domu ani centa (po co, skoro na tru płacę kartą, nie? ) i mówię mu, że nie jestem przygotowana, niech poda adres, ja mu jutro przywiozę 6 zł. A on na to, że tak, ze ludzie to naciągacze, że jeszcze się nie doczekał na te 6 zł. Normalnie wypaliłam mu, że jutro oddam mu nawet 20 jak będzie chciał, ale niech mnie przestanie obrażać we wlasnym domu, bo nie wyrobię. Powiedział, że on jutro przyjdzie po te 6 zł. No dobra, to pytam o której. A on na to, że jak on mi powie, to mnie nie będzie w domu. No wyprosiłam pana za drzwi, ale łzy już mi ciekły ciurkiem. Co za chamy... przepraszam za OT, ale normalnie mnie telepnęło.
o 6zl robic takie sceny? no on chyba cos ma z glowa! oj tez bym sie zdenerwowala nic sie nie przejmuj paczuszki z Tru Cie pociesza
Cytat:
Napisane przez armaiti Pokaż wiadomość
Mój automatyczny tłumacz (którym czasem się wspomagam), powiedział, że jest to:
"Lineless Anty Oxydant Żel ( Dla Wszystkich Typów Skóry ) 45ml / 1.5oz
Zawiera podpis wspaniałe naliczone przeciwutleniacze
Plus łagodząc botanicals & uwadnianie marynarki wyciąga
Pomaga zmniejszać piękne linie, zmarszczki & inne znaki postarzania
Osoby
lekkiej & szybko wchłanianie
Wzmacnia zdzierać skórę, by zwalczyć wolne atak radykałów
Urlopy zdzierać skórę świeży, gładki ze zdrową jasnością"

:rot fl:: rotfl::rotf l: zwłaszcza te "piękne linie zmarszczki"



Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
No ludzie!!! Człowiek wylogowuje się na pare godzin, spokojnie wraca a tu nie dość że II wątek zamkli to jeszcze w nowym 6 stron nastukaliiiiiii


Naszym Rodzyniakiem Kamisiem
wlasnie jestem w szoku ze tyle dziewczyny zdazyly nastukac!
przylaczam sie do buziaka
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość


A ja czekam na moje dwie skamieliny w tubce i róż Chanel...
Tru ma (prawie) poczte blyskawiczna wiec juz nie dlugo powinno wszystko dojsc w tym nasze JT skamieniale wiec bedziemy mialy okazje sprawdzic czy wogole nadawalybysmy sie na archeologow
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
odebrałam swojego JT nr 55
jest niemal bezbarwny, ma za to tysiące kolorowych drobinek jakby brokatu
mi to akurat odpowiada

UC na Łączyny z moją paczką się sprężył
tydzień temu wysłałam dokumenty, a dzisiaj miałam awizo do odbioru paczki i zapłacenia cła
naliczyli mi 31.50 PLN od sumy 130 PLN
super ze jestes zadowolona tez na niego czekam wiec chyba jego zakup byl udany skoro jest nadal zdatny do uzytku
Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Kochane wlasnie byl u mnie listonosz i dostalam od razu 2 paczuszki z fioletowa wstazeczka:ju pi:

w jednej JT Lancome, moj kolorek to 56Miss Rose. dataprodukcji: 13.01.2005 (czyli tak, jak sie spodziewalysmy)
sliczny brzoskwiniowy kolorek, na ustach raczej naturalnym, z tym ze ma cale mnostwo brzoskwiniowych slicznie mieniacych sie drobinek (nie wielki brokat tylko raczej taki pylek) - mnie efekt bardzo sie podoba!!!
mimo ze to staruszek to wszystko wydaje sie byc OK - slicznie pachnie, jest slodziutki w smaku, tyle ze sie troche klei (ale to chyba typowe dla JT?to moj pierwszy...)

w drugiej paczusi: zestawik Fatale!!! data produkcji tuszu: 21.09.2006 niestety zaraz lece dalej do pracki i nie moge go teraz przetestowac, test bedzie dopiero jutro!

jutro lub pojutrze wstawie fotki na zdobyczach, lacznie z moimi rzesiskami

szkoda tylko ze nadal czekam na najbardziej upragniona paczuszke ktora odpoczywa sobie w UC.... ale i tak dzisiaj humorek mi sie znacznie poprawil
ale Ci zazdroszcze ze juz Ci paczuszka przyszla! teraz tez zaczynam zalowac ze nie kliklam od razu tego JT 56 bo tak pieknie go opisalas

poki co dostalam od Tru SS ze wysylaja moje zakupy wiec ciekawe kiedy dojda
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 12:44   #278
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez cocco Pokaż wiadomość
Już ktoś zadawał pytanie o kosmetyki do opalania na tru - ja też jestem zainteresowana. Aczkolwiek nie wiem czy się przydadzą, bo wybieram się nad Bałtyk (Jazmine zaczynaj dmuchać na te chmury, bo to już za ok. tydzień).
melduję ze nad bałtykiem - przynajmniej w mojej okolicy - ani jednej chmurki- bałtyk widze z okna ....

a co do opalania- tu nad morzem zawsze jest potrzebne zabezpieczenie, nawet gdy jest wiatr i wydaje sie że niebo pochmurne... będę nudna - polecam shiseido
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 12:44   #279
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Kochane wlasnie byl u mnie listonosz i dostalam od razu 2 paczuszki z fioletowa wstazeczka:ju pi:
szczęściara

czekam z niecierpliwością na fotki JT retro
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 12:45   #280
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Ja właciwie mam wybór bo jak sie urodziłem to pierwsze imieniny po moich urodzinach (13lipiec) były 18 lipca i tak je obchodziłem, ale pare lat tem pojawiły sie w kalendażu też 14 lipca, więc moge sobie wybrać. Tak jestem rakiem ale charakter mam troche skorpionowy, mściwy i ironiczny
Ja tak samo Choc u mnie zamiast msciwości wystepuje raczej lekka złośliwość, choć msciwość też czasem się odzywa
Generalnie skomplikowany charakterek
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 12:49   #281
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

A mnie na razie nic nie kusi poza Fatalem, nie wiem brać czy nie brać??? Niedawno kupiłam Meteoryty i JT..... myślę intensywnie bo mam 3 tusze...
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 12:50   #282
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


o 6zl robic takie sceny? no on chyba cos ma z glowa! oj tez bym sie zdenerwowala nic sie nie przejmuj paczuszki z Tru Cie pociesza
Oby doszedł mój fatalek. tak dziś na niego czekam a pana z paczkami ani widu ani słychu. Ugh.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 12:51   #283
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Ja tak samo Choc u mnie zamiast msciwości wystepuje raczej lekka złośliwość, choć msciwość też czasem się odzywa
Generalnie skomplikowany charakterek
hehehe no ładnie a kto z nas nie ma skomplikowanego charakterku chyba każdy !
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 12:52   #284
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
A mnie na razie nic nie kusi poza Fatalem, nie wiem brać czy nie brać???
oczywiscie, ze brac
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 12:53   #285
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To mnie uspokoiłyście, bo czekam na prawie 300 seteczki vat-u i na dniach będą kolejne 3 vat-y do zapłacenia
skąd Ci się tyle nabrało?

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
melduję ze nad bałtykiem - przynajmniej w mojej okolicy - ani jednej chmurki- bałtyk widze z okna ....

a co do opalania- tu nad morzem zawsze jest potrzebne zabezpieczenie, nawet gdy jest wiatr i wydaje sie że niebo pochmurne... będę nudna - polecam shiseido
Zazdroszczę...
A w Krakowie od wczoraj pogoda wpędzająca mnie w depresyjne nastroje

I do tego ten pogrom w UC Czuję, że tym razem mi się nie upiecze
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 13:00   #286
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

O rajciu, wczoraj odebrałam dwie paczuszki: meteoryty i bamboo, dzisiaj biegnę cichaczem na pocztę po kolejną wstążeczkę: samoopalacz w spray'u Lancome. Cichaczem... bo mężuś odkrył w bagażniku dwa puste pudełeczka z truskawki i miał kwaśną minkę. A dzisiaj zamówiłam... (Boże jaką ja mam słabą wolę) 3 szt. ze skin care. To już jest choroba Czas się leczyć!!
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 13:12   #287
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
skąd Ci się tyle nabrało?



Zazdroszczę...
A w Krakowie od wczoraj pogoda wpędzająca mnie w depresyjne nastroje

I do tego ten pogrom w UC Czuję, że tym razem mi się nie upiecze
tak, pogoda jest okropna

To ja juz widzę jak dostanę mojego Fatale...
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 13:18   #288
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
O rajciu, wczoraj odebrałam dwie paczuszki: meteoryty i bamboo, dzisiaj biegnę cichaczem na pocztę po kolejną wstążeczkę: samoopalacz w spray'u Lancome. Cichaczem... bo mężuś odkrył w bagażniku dwa puste pudełeczka z truskawki i miał kwaśną minkę. A dzisiaj zamówiłam... (Boże jaką ja mam słabą wolę) 3 szt. ze skin care. To już jest choroba Czas się leczyć!!
To nie jest słaba wola.
To jest bardzo SILNA wola - robi z Tobą co chce
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 13:21   #289
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez cocco Pokaż wiadomość

Kiedyś na wakacjach TŻ wysmarował się moim balsamem do opalania z drobinkami jak go zobaczyłam już na plaży to mi powiedział, że jest Król Midas
Ja raz podsunełam dla żartu TZ-twi przed wyjściem na plaże Nivea drobinkowy
Był baaardzo zły , bo wyglądał jak złota rybka
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 13:23   #290
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

no i kliknęłam Fatala
szlaban, szlaban, bo do końca miesiąca zostanie mi suchy chleb
Chyba muszę zrobic bana na Tru i ten wątek, za dużo pokus a ja mam taka słabiutką wolę
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 13:35   #291
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
no i kliknęłam Fatala
szlaban, szlaban, bo do końca miesiąca zostanie mi suchy chleb
Chyba muszę zrobic bana na Tru i ten wątek, za dużo pokus a ja mam taka słabiutką wolę
ale jakie bedziesz miala rzesiska no i bedziesz rozpoznawalna w naszej sekcie
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 13:36   #292
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

dziewczyny a uzywacie fatale na dolne rzesy?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 13:46   #293
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
dziewczyny a uzywacie fatale na dolne rzesy?
ja mauje ta czescia szczoteczki, ktora juz zuzylam na rzesiska i zostalo na niej malo tuszu
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 13:52   #294
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Kochane wlasnie byl u mnie listonosz i dostalam od razu 2 paczuszki z fioletowa wstazeczka:ju pi:

w jednej JT Lancome, moj kolorek to 56Miss Rose. dataprodukcji: 13.01.2005 (czyli tak, jak sie spodziewalysmy)
sliczny brzoskwiniowy kolorek, na ustach raczej naturalnym, z tym ze ma cale mnostwo brzoskwiniowych slicznie mieniacych sie drobinek (nie wielki brokat tylko raczej taki pylek) - mnie efekt bardzo sie podoba!!!
mimo ze to staruszek to wszystko wydaje sie byc OK - slicznie pachnie, jest slodziutki w smaku, tyle ze sie troche klei (ale to chyba typowe dla JT?to moj pierwszy...)
Z Twojego opisu już go uwielbiam. Też czekam na Miss Rose. Tak właśnie ten kolorek opisywała mi Agusia jak wahałam się który wybrać.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Ja tak samo Choc u mnie zamiast msciwości wystepuje raczej lekka złośliwość, choć msciwość też czasem się odzywa
Generalnie skomplikowany charakterek
E tam, nie wierzę.

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
A mnie na razie nic nie kusi poza Fatalem, nie wiem brać czy nie brać??? Niedawno kupiłam Meteoryty i JT..... myślę intensywnie bo mam 3 tusze...
Asiu, a myślałaś że ktoś Ci odradzi zakup?

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
tak, pogoda jest okropna

To ja juz widzę jak dostanę mojego Fatale...
U mnie też kiepska pogoda, sennie i dennie.

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
no i kliknęłam Fatala
szlaban, szlaban, bo do końca miesiąca zostanie mi suchy chleb
Chyba muszę zrobic bana na Tru i ten wątek, za dużo pokus a ja mam taka słabiutką wolę
No tak, wiedziałam że tak będzie.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 13:56   #295
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez joanaros
no i kliknęłam Fatala
szlaban, szlaban, bo do końca miesiąca zostanie mi suchy chleb
Chyba muszę zrobic bana na Tru i ten wątek, za dużo pokus a ja mam taka słabiutką wolę

Cytat:
No tak, wiedziałam że tak będzie.
heheh a ja nadal dzielnie nawet na tru nie zagladam bo pokus dużo a konto słabiutkie!!!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 13:58   #296
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Jazmine, a kiedy zamawiałaś swojego Fatala?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 14:01   #297
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
dziewczyny a uzywacie fatale na dolne rzesy?
ja chwilowo jeszcze nie, musze go oswoic bardziej....na moich rzesach on wygląda nieco ordynarnie, pomimo rozczesywania szczotką tuz po aplikacji... choc musze przyznac , że jest efektowny ....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 14:01   #298
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

nie żartujcie, pogoda cudna, słońce świeci, może bardzo ciepło nie jest, ale tak w sam raz, chociaż w nocy mieliśmy -3 na termometrze i spodziewałam sie dzisiaj lodówki w ciągu dnia

jeśli chodzi o spowiedź to nie mam się do czego przyznać na razie, wczoraj mąż zrobił mi zakupy u kosmetyczki, właśnie zakupiłam parę butów w necie, jutro muszę wydać jeszcze na farbowanie u fryca, a z powodu planów perfumeryjnych powinnam kompletnie odstawić Tru na boczny tor i niniejszym to czynię, zakupię sobie tylko chyba ten paskowy zestaw smashboxa, bo wpłynął dzisiaj zwrot z Tru za przeterminowany zestaw, więc mam 95 zł wolnej gotówki ...

i finito !!! ani gorsza więcej, chyba że coś mnie zachwyci albo będzie coś, na co dawno polowałam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 14:05   #299
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość

i finito !!! ani gorsza więcej, chyba że coś mnie zachwyci albo będzie coś, na co dawno polowałam
Naprawdę, czas na stworzenie Sekcji Odwykowej.

Jazmine, zdjęcie JT! Już chcę dostać swój egzemplarz!
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 14:06   #300
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
heheh a ja nadal dzielnie nawet na tru nie zagladam bo pokus dużo a konto słabiutkie!!!
Jak odbierzesz smashbox'a to daj znać bo mnie ciekawość zżera

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
ja chwilowo jeszcze nie, musze go oswoic bardziej....na moich rzesach on wygląda nieco ordynarnie, pomimo rozczesywania szczotką tuz po aplikacji... choc musze przyznac , że jest efektowny ....
spróbój pomalować rzesy zwykłym tuszem a póżniej tylko raz czy dwa fatalem maznąć.

Zmykam, biegne do banku bo mi zamkną zeby przelew dla Jazz zrobić


ps: W 24 godziny napisaliśmy 300 postów, ładnie nam idzie
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.