Kuleczki vollare - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-21, 00:43   #481
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Kasi'A
Dziewczyny a mozecie napisac jaki efekt daja na twarzy kuleczki te zlotawe i bezowe. Zastanawiam sie nad nimi jednak nie wiem czego mam sie po nich spodziewac ??? Z gory dzieki
Zlote, mozesz zobaczyc np w moim makijazu, gdzie ich uzylam, szczegonie widac na drugim zdjeciu o tutaj:http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123094
Bezowe dzisiaj kupilam, sa bardzo rozswietlacje
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 09:10   #482
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Kuleczki vollare

Dziekuje bardzo Chyba o taki efekt mi chodzilo szkoda ze u mnie nie ma zlotych, sa tylko ciemny braz i dwa rodzaje rozu i to jeszcze za 6,50zl
__________________
I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 09:15   #483
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez ryba82
To napisz, jak wyprobujesz, jak sie sprawuje, jaki efekt daje... bo to brazujacy rozumiem.
A co do kulek, to te moje "stare" to ten jasniejszy roz z nr 1, polecam oraz zlote, ktorych tutaj nie widze . Zakupilam tez dzis:jasne brazowe mat z nr 6, te piekne jasne z nr 2, i nr 4. Podaje numerki za ta pania: http://www.allegro.pl/item110865152_...ien_puder.html Byly jeszcze takie biale, ale co za duzo to niezdrowo, wiec odpuscilam.
Rybciu a mozesz napisac jeszcze jak sprawuja sie 4 i 6 ?? Bo rozumiem ze 2 rozswietla
__________________
I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 09:24   #484
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Kuleczki vollare

2 bardzo rozswietla , nie probowlam na buzi jeszcze, bo nie zdazylam. Na rece ta 6 jest taka matowa i to jasny braz, bo ja bledzioch . Kuleczki sa tu twardsze niz w perlowych i mozna latwo stopniowac sobie efekt zabrazowienia Mozna uzyc do modelowania buzki. Natomiast 4, ktore sa duzo jasniejsze - u tje pani na zdjeciu kolorke troche przeklamany, nadaja sie do uzycia na opalone policzki, wychodzi taki kolorek pieknie rozswietlony cos ala morelka, tylko brazowa bardziej. Pozdrawiam

Edytowane przez ryba82
Czas edycji: 2006-06-21 o 09:56
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 09:53   #485
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Kuleczki vollare

Dwa razy napisalas 4 hihihihi a mialo byc 6 i 4
__________________
I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 09:55   #486
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Kuleczki vollare

, niedobudzona jeszcze . Na odwrot znowu zle poprawilam. Ide spac. Juz dobrze
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 10:11   #487
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Kuleczki vollare

Kupilam wczoraj brazowe kuleczki za 5zl i troche sie zawiodlam :P raz ze w ogole nie bylo wyboru, a chcialam jakies rozswietlajace po drugie tych kulek jest w pudeleczku o polowe mniej niz tych na allegro!A po trzecie kuleczki sa bardzo twarde i daja bardzo delikatny efekt (ja jakas strasznie opalona to nie jestem), musze nakladac z 4-5 warstw zeby bylo cos widac.Stare chyba nie sa, bo data waznosci do 2008. Uzywalam ich tylko wczoraj, 2 razy, moze sie wytra i beda dawaly intensywniejszy kolor?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 10:44   #488
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Kuleczki vollare

Jejku ja też chcę te kulki. wszystkie!

Tylko, że przeczytałam ten wątek i nic już z tego wszystkiego nie rozumiem. Niektóre są różami, niektóre pudrami, niektóre dają satynowy połysk, inne perłowe, jeszcze inne są matowe. Na każdym zdjęciu te same numery to inne kolory, a jeszcze piszecie, że są np. dużo jaśniejsze niż na zdjęciach. Ceny, z tego co zrozumiałam, mogę się spodziewać każdej.

Czy nie mogłybyśmy jakoś tego podsumować, tak jak było np. z różnymi cieniami?

Albo chociaż powiedzcie mi na ile te zdjęcia odpowiadają rzeczywistości. Chodzi mi o numery 2 i 5 szczególnie. Czy wy te róże stosujecie na całą twarz? No bo jak może być różem coś co jest beżowe? I czy to nie zatyka porów bardzo?

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1150619603
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 11:22   #489
chelbia
Raczkowanie
 
Avatar chelbia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lesser Poland
Wiadomości: 296
Dot.: Kuleczki vollare

pamietajcie, zeby chronic swoje kuleczki
ja zawsze maluje sie nad zlewem i wczoraj malowalam sie na obrone i z tych nerwow jedna kulka mi wyleciala z pojemniczka i poturlała się do zlewu buuu
chyba w ramach rekompensaty kupie nowy odcien
__________________

chelbia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 11:29   #490
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Kuleczki vollare

Margitto Ileż pytan Sama nie jestem w stanie dokladnie na nie odpowiedziec, ale sporbuje.

Jest taka firma Verona, ona najprawdopodobniej (bo to tez nie mamy 100% pewnosic) robi rozne produkty z roznymi "podmarkami". Sa tutaj wiec: vollare, cantare, byc moze tez inne tutja w watku wymieniane. Co podmarka Verony to inne numery, czasem np nie ma w jednej "podmarce" danego koloru, ktory jest np w innej. Zagmatwane to, jak widzisz.

Tak to prawda, niektore sa bardziej perlowe, inne mniej, inne znowu maty - to jest fajne, bo mozna czesc z nich stosowac do modelowania buzki, a czesc jako rozswietlacz.

Co do zdjec, to czasem tak jest, ze zdjecia troche przeklamuja kolory i cos w rzeczywistosci jest jasniejsze czy ciemniejsze

Ceny - polecam najpierwiej poszukiwania kulek verony w sklepach typu wszytko po 4 zl , tam jak juz beda, to raczej wszystkie kolory kulek danej "podmarki" (np ja znalazlm cantare) - chyba, ze akurat tak trafisz, ze braknie jakiegos kolorku,to trzeba czekac na dostawe. Na ryneczku np u mnie jest tylko kilka sztuk, nie ma calego asortymentu, za te same kulki, co place 4 zl w sklepie, wola pani na targu 7 zl

Mozna stosowac na cala twarz jakies kulki delikatnie rozswietlajace, tak omiotac nimi buzke, to da efekt takiego rozswietlenia, swiezosci, trzeba uwazac, zeby nie przesadzic. Ja najczesciej stosuje na kosci policzkowe z polaczeniem rozem, brazerem czy czyms co modeluje buzke. Nie to raczej nie zatyka buzki

Pozdrawiam
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 11:38   #491
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Kuleczki vollare

ryba82 - dziękuję bardzo
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 12:11   #492
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Kuleczki vollare

cześć dziewczyny, ja mam kuleczki brązowo-złote, kładę je tylko na boki twarzy do modelowania, dziś poszłam na rynek, żeby zakupić te różowe, albo jakieś rozświetlające, a tu buuu... nie było. Też chciałam kupić jakąś paletkę cieni, ale jakiś mały wybór był dlatego na pocieszenie kupiłam sobie brązowo-złotą paletkę i róż Ruby Rose
margitta, ja mam tłustą cerę i mi kuleczki zupełnie jej nie psują, żadne syfki ani nic, aż szok, że takie tanie, a działają lepiej niż niektóre markowe kosmetyki
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 12:29   #493
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez bejbii
Dzięki Emi, w metamorfozowym moim wątku dziewczyny doradziły mi fiolet do zielonych oczu, to kupiłam
to tym bardziej i ja muszę kupić
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 13:22   #494
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kuleczki vollare

Jestem z siebie dumna-widziałam dziś kulki Vollare brązujące i nie kupiłam. Byłby to mój 5 brązer
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 13:44   #495
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez natii4
Jestem z siebie dumna-widziałam dziś kulki Vollare brązujące i nie kupiłam. Byłby to mój 5 brązer
Gratuluję
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 14:03   #496
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez ryba82
Gratuluję
No co To tylko brzmi dziwnie,a jaki się robi problem kiedy człowiek musi się umalować i zaczyna się wyliczanka-entliczek pętliczek,na który brązer wypadnie ten wpadnie na twarz I zawsze wypada na ten sam Kolejny brązer to tylko kolejny problem


Czy testowałyście błyszczki z Vollare?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 14:12   #497
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez natii4
Czy testowałyście błyszczki z Vollare?
Tak, ja mialam kiedys blyszczyk Vollare- strasznie sklejal usta i troche wysuszal, nie przepadalam za nim.
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 14:18   #498
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez lir391
Tak, ja mialam kiedys blyszczyk Vollare- strasznie sklejal usta i troche wysuszal, nie przepadalam za nim.
Ale w tubeczce, dwu częściowy czy jednocześciowy?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 14:48   #499
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kuleczki vollare

nie mogę znaleźć, gdzie dziewczyny mówiły o cieniach vollare na KWC nie ma opinii, a chciałabym coś o nich przeczytać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 14:50   #500
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez emememsik
nie mogę znaleźć, gdzie dziewczyny mówiły o cieniach vollare na KWC nie ma opinii, a chciałabym coś o nich przeczytać.
O ile mnei pamiec nei zawodzi, mowily tutaj, pamietam ze Lalesia sypkie chyab kupila, cofnij sie kilka stron dalej i wczytaj.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 15:03   #501
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez ryba82
O ile mnei pamiec nei zawodzi, mowily tutaj, pamietam ze Lalesia sypkie chyab kupila, cofnij sie kilka stron dalej i wczytaj.
o sypkich znalazłam zależy mi na opiniach o prasowanych, nie mogę ich znaleźć.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 15:40   #502
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez natii4
Czy testowałyście błyszczki z Vollare?
Ja testuję Co do trwałości nie wypowiem się, bo najlepsze szminki "zjadam" w krótkim czasie. Ale trzyma się na ustach dłużej niż Wibo (podobna kategoria cenowa). Mam taki naturalny z brokatem - nadaje ustom piękny błysk. Brokat składa się z drobniejszych i grubszych drobinek i te grubsze, gdy zjem "smarowidło", są wyczuwalne na ustach. Nie zauważyłam wysuszania skóry.
Cytat:
Napisane przez emememsik
o sypkich znalazłam zależy mi na opiniach o prasowanych, nie mogę ich znaleźć.
Moja opinia: tu i tu.
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 17:43   #503
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Kuleczki vollare

Ło rany... weszłam rano to nie było tylu odp.
Ja zamówiłam u tej pani odcien: 1, 2 i 6
Hihi... jak szaleć, to szaleć

Teraz cierpliwie będę czekać

Dzięki Rybko za odp.

Ja mam cienie prasowane (strona wcześniej) fiolety i jestem zadowolona
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 06:27   #504
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Kuleczki vollare

Hej dziewczynki widze ze tu kilka osob interesuje sie innymi produktami niz kulki wiec moze opisze co ja mam z Verony

1. tusz 2 etapowy z biala baza XXL ---> sam tusz daje ladny delikatny efekt wyczernienia rzes i lekkiego ich przedluzenia, natomiast baza robi u mnie bynajmniej, rzesy giganty, dlugie, grube i podkrecone ale juz oba razem nie dzialaja tusz nalozony na baze skleja rzesy, baza przebija, jakby 'topi' sie z tuszem albo to moja nieudolnosc

2. tusz kolorowy zielony ---> baaaaaaaaaardzo lubie dalam za niego nie uczula, nie podraznia, fajnie pogrubia i wydluza leciutko skleja ale przeczesac rzeski i po problemie no i jest zielony widoczny zielony taki trawiasty moze na MM cos z nim zrobie, nie kruszy sie, nie ma podkowek

3. cienie sypkie - piekne jedne z moich ukochanych mega blyszczaco iskrzace az mnie sie ostatnio pani w sklepie pytala co mam na oczach mam roz i zielen i narazie tyle wystarczy bo i tak jak dla mnie sa za iskrzace na codzien najwyzej imrezka czy jakies letnie popoludnie, dlugo trzyma sie na oczach wlsciwie nie zauwazylam ich zjazdu nawet w upale

4. cienie prasowane, mam i Vollare i Cantare i INGRID i Trend shadows bo cos takiego tez Verona wypuscila z Vollare ubostwiam serie exlusive holograficzna biel opalizuje w roz, fiolet w czern i oliwka w stare zloto niestety wiecej kolorow nie posiadam, lubie tez serie flamenco to soft perelka z brokacikiem, z cantare mam poczworny okragly fajny jest i mam dwa pojedyncze z serii diamonds ale za tymi nie przepadam, z Ingrid mam 3 mapki zielona okropna, cieple brazy swietna (matrix) i fioleciki bardzo fajne Trend shadows mam w kolorach ziemi... takie sobie dosc perlowe ale tez dosc plowe kolorki

5. mam pomadke Vollare w przezroczystym opakowaniu... uzylam kilka razy (jasny roz) i lezy sobie bo nie znosze jej zapachu no i chyba trzeba miec idealne usta bo leczy mnie jak sie 'skawala' w zmarszczkach :/

6. mam podwojny blyszczyk Cantare czesc kolorowa fajna taki brokacik przyjemny ma zapach jakis taki owocowy, ale ta jasna to pomylka razem w ogole nic sie z nimi nie daje robic jasna ma konsystencje rozgniecionej galarety... nie lubie (jasnej czesci)

8. kredka Vollare do oczu i ust posiadam czerwony kolorek taki zlamany idealna do mojej nowej pomadzi z Inglota bardzo trwala no i mam jeszcze rozowa kredke tez bardzo fajna ale jakos z olorem nie podpasowalam sobie

9. kuleczki rozowe i jasny bez daja mega efekt, zlote dyskretniejszy cieply odcien, natomiast z brazowymi roznie to bywa :/ srednie sa na jeza

10. mam tez podklad Vollare jak za ta cene milo mnie zaskoczyl ma konsystencje kremiku tak tez pachnie srednio kryje, jest trwaly

11. blystek w kulce Vollare niestety przesusza mi usta

12. liner czarny Vollare bardzo go lubie ale nakladam innym pedzeliem bo dodany byl do niego aplikator taki z twarda koncowa i nie potrafie go obsluzyc jest naprawde swietny jakosciowo

13. mam tez blyszczyk z serii diamonds czy jak sie to pisze bialo wisniowy wymerdalam go razem na ustach daje fajny owocowy efekt pol transparentnej (z przewaga kryjacej ) wisienki tak tez pachnie i smakuje co mi sie z poczatu nie podobalo ale przywyklam

chyba o niczym nie zapomnialam najwyzej dopisze jak cos to pytajcie odpowiem bardzo chetnie
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 09:06   #505
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kuleczki vollare

smile, nie wiedziałam, że masz aż tyle kosmetyków vollare chyba skusze się jeszcze na cienie
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 11:18   #506
wiwisekcja
Raczkowanie
 
Avatar wiwisekcja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: San Diego
Wiadomości: 188
Dot.: Kuleczki vollare

Żesz w ...piiiiip....piiiiip...p ipppppp!!!!!! Cholera jak się przekonałam stolyyyca jest deficytowa w ty zakresie objechalam wszystkie bazarki na bemowie i nie znalazłam nawet jednego ciania vollare...nawet pół, a o kulkach mogę tylko śnic. .......PIIIIP!
wiwisekcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 11:39   #507
chelbia
Raczkowanie
 
Avatar chelbia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lesser Poland
Wiadomości: 296
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez smileofangel

4. cienie prasowane, mam i Vollare i Cantare i INGRID i Trend shadows bo cos takiego tez Verona wypuscila z Vollare ubostwiam serie exlusive holograficzna biel opalizuje w roz, fiolet w czern i oliwka w stare zloto niestety wiecej kolorow nie posiadam, lubie tez serie flamenco to soft perelka z brokacikiem, z cantare mam poczworny okragly fajny jest i mam dwa pojedyncze z serii diamonds ale za tymi nie przepadam, z Ingrid mam 3 mapki zielona okropna, cieple brazy swietna (matrix) i fioleciki bardzo fajne Trend shadows mam w kolorach ziemi... takie sobie dosc perlowe ale tez dosc plowe kolorki
czy mozesz zamiescic zdjecia tej serii exlusive albo nakierowac mnie na ktorys z twoich makijazy wykonanych tymi cieniami?

poza tym, pod zachwytami nad linerem sie podpisuje! wreszcie wychodza mi kreski i to jakie trwałe!
__________________

chelbia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 14:19   #508
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez chelbia
czy mozesz zamiescic zdjecia tej serii exlusive albo nakierowac mnie na ktorys z twoich makijazy wykonanych tymi cieniami?

poza tym, pod zachwytami nad linerem sie podpisuje! wreszcie wychodza mi kreski i to jakie trwałe!
Chelbia ja tutaj w ten watek wkleilam zdjecie jednych z tych cieni, o ktorych pisze smile - te brazowe opalizujace na zielono czy tam jak okreslila smile oliwka w stare zloto, ale jestem ciekawa tego fioletu wpadajacego w czern .

A sama zaraz pstrykam fote moich kulek - dzisiaj kupilam siostrze, wiec pokaze Wam wszystkie jakie mam.

Oto moje skarby

Edytowane przez ryba82
Czas edycji: 2006-06-22 o 14:48 Powód: dodałam zdjęcia moich skarbow;)
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 16:05   #509
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Kuleczki vollare

Ryba, gdzie wykeiłaś zdjęcie tych cieni??
Jakoś widze same kulki...

P.S. Ależ zbioru się dohodowałaś

Ja czekam na moje kulki z allegro
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 16:24   #510
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez bejbii
Ryba, gdzie wykeiłaś zdjęcie tych cieni??
Jakoś widze same kulki...

P.S. Ależ zbioru się dohodowałaś

Ja czekam na moje kulki z allegro

Szukajcie a znajdziecie - skoro widzialas zdjecia kulek to musialas widziec tez cieni , bo sa w tym samym poscie, w tym watku strona 6, numer postu 170
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.