Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-07, 18:56   #331
_Lidia_
Raczkowanie
 
Avatar _Lidia_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 71
Dot.: Regulacja brwi

Ja zaczęłam regulować brwi kiedy miałam... hmm... 14 lat? Nigdy nie byłam z tym u kosmetyczki, zawsze sama umiałam sobie zrobić ładny kształt. Kilkakrotnie wracałam do naturalnych brwi, ale zawsze po pewnym czasie dochodziłam do tego, że ładniej mi w wyregulowanych Umiem sobie sama z tym poradzić, nawet reguluję mojej mamie. Kosmetyczne zapędy

Jeśli chodzi o część z góry, usuwam tylko te słabiutkie, które tworzą nieestetyczny nieład. Lubię mieć wszystko dokładne i schludne, jeśli chodzi o urodę.

W każdym razie nie rozumiem dziewczyn z krzakami. Przecież czasami wyregulowane brwi niewiarygodnie zmieniają człowieka i dodają mu urody. I wcale nie musi to wyglądać nienaturalnie. Jedynie jestem w stanie zrozumieć to, że wszyscy boją się częstego poprawiania zabiegu. Ja sama jestem zdenerwowana, że trzeba brwi regulować co "chwilę", żeby się nie zapuścić. No ale WSZYSTKO jest do pokonania i muszę dodać, że z każdym zabiegiem mniej boli

Nawet jeżeli zdecydujecie się na cienkie, nie ma problemu, że zanikną, jeśli użyje się henny. Moim zdaniem jest niezastąpiona dla brunetek i naprawdę ładnie wyostrza rysy. Trzeba tylko uważać żeby nie przesadzić. Dzisiaj widziałam tlenioną blondynkę do granic możliwości z czarnyyymi brwiami. Możecie sobie wyobrazić jak to wyglądało.

Także dziewczyny, które nie mogą się zdecydować - POLECAM !!

I oczywiście - mniej boli kiedy robi się lodem, ba, czasem nawet potem nie czuć palca, którym się smarowaliśmy !
_Lidia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 18:55   #332
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Regulacja brwi

dziewczyny a jakie brwi sa teraz modne ?
ostanio słyszalam ze grubsze bo cienkie wychodza z mody ...czy to prawda?
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 19:01   #333
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Regulacja brwi

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakie brwi sa teraz modne ?
ostanio słyszalam ze grubsze bo cienkie wychodza z mody ...czy to prawda?
Cienkie wyszły z mody już dawno.
Od dłuższego czasu są modne brwi stylizowane na naturalne, grubsze.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 19:50   #334
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Regulacja brwi

acha ! a macie zdjecia jak takie brwi maja wygladac albo jak je "zrobic"na te naturlane
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 21:11   #335
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Dot.: Regulacja brwi

mi lód nie pomagał zupełnie nic.Ale przyzwyczaiłam się
od 14 roku życia reguluje sama ale chyba wybiorę się doo kosmetyczki bo zawsze za cienkie :/
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 16:48   #336
Ewelina 1222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Regulacja brwi

Ja wyregulowałam sobie brwi, ale na górze Teraz wygląda to okropnie, jak odrosły i nie wiem co mam zrobić...
Ewelina 1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 17:06   #337
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Regulacja brwi

isc do kosmetyczki je wyregulowac?

ja czekam az mi odorsna wtedy pojde powiedziec aby mi je zrobiła grube pozdrawiam
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 17:10   #338
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Regulacja brwi

Na pierwszy raz polecam iść do doświadczonej kosmetyczki, niech nada ładny kształt.
Kosztuje to 5 zł, nie więcej. Póżniej jedynie będziesz sama usuwać te włoski, które będą odrastać.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 17:14   #339
Lexia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Jak sie depiluje brwi???

Słuchajcie dziewczyny, a co zrobić, jak ma się rzadkie, ale dlugie wlosy na brwiach? Maja po ok 1,5cm i az sie lekko faluja, ale jest ich strasznie malo.
Lexia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 18:30   #340
gofcia
Przyczajenie
 
Avatar gofcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 16
GG do gofcia Wyślij wiadomość przez MSN do gofcia Send a message via Skype™ to gofcia
Dot.: Regulacja brwi

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
acha ! a macie zdjecia jak takie brwi maja wygladac albo jak je "zrobic"na te naturlane
Cytat:
Napisane przez _Lidia_ Pokaż wiadomość
W każdym razie nie rozumiem dziewczyn z krzakami. Przecież czasami wyregulowane brwi niewiarygodnie zmieniają człowieka i dodają mu urody

w takim razi ja wstawiam swoje zdiecia, i odrazu mopwie ze teraz mam te ciensze, owiele lepiej sie czuje!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25-04-07_2113.jpg (82,3 KB, 666 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0110.JPG (18,9 KB, 622 załadowań)
__________________
What goes around, Comes all the way back around..
gofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 12:50   #341
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: Regulacja brwi

Cytat:
Napisane przez gofcia Pokaż wiadomość
w takim razi ja wstawiam swoje zdiecia, i odrazu mopwie ze teraz mam te ciensze, owiele lepiej sie czuje!


o kurcze jaka zmiana o wiele lepiej teraz wyglądasz !!!! ja mam takie krzaki jak ty miałaś na 2 zdjęciu,jutro mam zamiar iść do kosmetyczki i skończyć z nimi !!tylko troche sie obawiam,jak mi je "wyskubie",ale musze z nimi cos zrobic bo okropnie wygladam !! A tobie ta zmiana poszła na ++++ ,byłaś u kosmetyczki tak ? czy sama regulowałaś ?
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-15, 21:32   #342
nasionko
Raczkowanie
 
Avatar nasionko
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 193
Dot.: Regulacja brwi

Czy ktoś zna fajne miejsce w Poznaniu? Mam śliczny naturalny łuk lekko wyregulowany przeze mnie, ale chciałabym by jakaś dobra kosmetyczka wydobyła z nich maksimum
__________________
LaLaLaLa
nasionko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 21:36   #343
nasionko
Raczkowanie
 
Avatar nasionko
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 193
Dot.: Jak sie depiluje brwi???

Czy ktoś zna fajne miejsce w Poznaniu? Mam śliczny naturalny łuk-taki jak Angelina Jolie i inne gwiazdyakurat taki teraz wszystkie mają.- lekko wyregulowany przeze mnie, ale chciałabym by jakaś dobra kosmetyczka wydobyła z nich maksimum
__________________
LaLaLaLa
nasionko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 23:17   #344
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: Regulacja brwi

Cytat:
Napisane przez gofcia Pokaż wiadomość
w takim razi ja wstawiam swoje zdiecia, i odrazu mopwie ze teraz mam te ciensze, owiele lepiej sie czuje!
Ślicznie wyglądasz
frontin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 06:51   #345
versusek
Raczkowanie
 
Avatar versusek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Regulacja brwi

Dziewczyny a ja zawsze jakos sama dawalam sobie rade ale chcialabym pojsc teraz do kosmetyczki bo cos mi ksztalt zanika...;] i mam takie pytanie ktore nurtuje mnie od dawna ; jak pojde do kosmetyczki z takimi ciemnymi mini mini wloskami w sumie kropeczkami to ona sobie da jakos z nimi rade? bo ja nie wiem jak niektore dziewczyny to robia ze zawsze maja idealne te brwi u mnie wiecznie odrastaja i musze czekac az bardziej odrosna zeby je usunac bo inaczej rady juz nie daje i nie ciekawie wygladam....
__________________
SCHUDNE !!
versusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 07:38   #346
Blue_Tattoo
Wtajemniczenie
 
Avatar Blue_Tattoo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 585
GG do Blue_Tattoo
Dot.: Regulacja brwi

A ja nie przywiązuję do tego jakiejś specjalnej uwagi Wyrywam samodzielnie tylko te włoski które mi rosną tam gdzie nie potrzeba
__________________
"Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku...
- Co Prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko
upewnić, czy jesteś."
Blue_Tattoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 01:38   #347
Joseph88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Dot.: Regulacja brwi

Cytat:
Napisane przez Joseph88 Pokaż wiadomość
Mój problem jest taki, że jestem facetem i mam krzaczaste, grube i długie brwi, a do tego połączone. Chyba przydało by się je regulować, ale nie chcę żeby wyglądały nienaturalnie. Zastanawiam się też, czy kosmetyczka może je skracać? Oto jak wyglądają.
http://img166.imageshack.us/my.php?i...sc00165ji9.jpg
http://img166.imageshack.us/my.php?i...sc00178us8.jpg
I co?
Joseph88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 11:26   #348
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Regulacja brwi

Nie wiem co robic ze swoja oprawa oka - mam brwi w miare szerokie,ale jasne raczej i niezbyt geste...Niezbyt mi sie to podoba,bo twarz wyglada nieciekawie i bez wyrazu...Ale czy w moim przypadku,gdy oprawa jest jasna, to regulacja ma sens?Sama tego nie potrafie robic,wiec co,mam za kazdym razem chodzic do kosmetyczki?Jak Wy robicie?
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 13:07   #349
aga2111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 353
Dot.: Regulacja brwi

Cytat:
Napisane przez Joseph88 Pokaż wiadomość
I co?
No nie wiem...niektórzy uważają, że faceci nie powinni ruszać brwi.
Uważam, że jeżeli lepiej byś się czuł to możesz sam to zrobić w domu. Wyrwałabym te brwi ze środka i trochę z dołu, ale delikatnie tylko, żeby wyrównać linię
aga2111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 16:44   #350
migdalowa89
Raczkowanie
 
Avatar migdalowa89
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 198
GG do migdalowa89
Dot.: Regulacja brwi

Joseph88, a ja bym Cię wysłała pędem do kosmetyczki Facet o gęstych, ciemnych brwiach jest super, ale nie do przesady Bez obaw i wstydu zapłać te pare złotych, a zobaczysz, że męskie spojrzenie nabierze całkiem innego wyrazu! pozdr
__________________


migdalowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 12:52   #351
laura_piejko
Raczkowanie
 
Avatar laura_piejko
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 54
Dot.: Regulacja brwi

witam wszystkich

niedawno sama wyregulowalam sobie brwi i to byl blad
postanowilam wiec poczekac az odrosna i wybrac sie do kosmetyczki

niestety brwi nie wygladaja juz tak ladnie jak przed moja regulacja dlatego zalezy mi na tym aby kosmetyczka zrobila to profesjonalnie i doprowadzila je do porzadku

blagam czy mozecie mi polecic jakis dobry salon w Rybniku?

pozdrawiam wszystkich!!!
laura_piejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 13:13   #352
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Regulacja brwi

kurka ja mam znowu rzadkie i krótkie brwi nie da sie jakos zagescic?
satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 11:19   #353
laura_piejko
Raczkowanie
 
Avatar laura_piejko
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 54
Dot.: Regulacja brwi

ok, poszukalam i znalazlam rewelacyjna kosmetyczke w Rybniku jak ktos chce namiary to pisac pozdrawiam
laura_piejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 20:00   #354
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Regulacja brwi

Dziewczyny, regulacja kosztuje grosze - ja płacę 8 zł. Nie ma sensu za takie pieniądze majstrować coś sobie przy buzi, jeśli nie umie się tego dobrze zrobić.
Kiedyś popełniłam ten błąd i potem musiałam długo "zapuszczać" . Na szczęście włoski odrosły, ale moja kosmetyczka powiedziała, że częst zdarza się, że brwi nie odrastają
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 13:20   #355
ania_lublin
Raczkowanie
 
Avatar ania_lublin
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 385
Dot.: Regulacja brwi

Cytat:
Napisane przez Błękitny Frędzelek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, regulacja kosztuje grosze - ja płacę 8 zł. Nie ma sensu za takie pieniądze majstrować coś sobie przy buzi, jeśli nie umie się tego dobrze zrobić.
Kiedyś popełniłam ten błąd i potem musiałam długo "zapuszczać" . Na szczęście włoski odrosły, ale moja kosmetyczka powiedziała, że częst zdarza się, że brwi nie odrastają
no wlasnie moje brwi sa dosc cienkie, ostatnio zeczelam je zapuszczac przy linii brwi i tylko nieliczne wloski odrastaja :/ myslicie ze sa jakies sposoby, zeby nadac brwiom lepszy ksztalt(grubszy) i zmusic je do odrosniecia?? czy kosmetyczka tu cos poradzi???
ania_lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 13:37   #356
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Regulacja brwi

No właśnie ja mam ten problem...Ostatnim razem kosmetyczka wyregulowała mi brwi troche za bardzo i totalnie krzywo, jestem bardzo niezadowolona a najgorsze jest to ze minęły juz 2 miesiące a brwi nie odrastają (tzn urosło z 5 czy 6 gpojedynczych wloskow) jestem załamana A olejek rycynowy nic nie daje

Edytowane przez 201707171556
Czas edycji: 2007-10-14 o 13:57
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 12:58   #357
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Regulacja brwi

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
ja bylam dzisiaj pierwszy raz na regulacji brwi u kosmetyczki . mam do was pytanie: czy robicie regulacje z woskiem czy bez? bo ona mnie namawiała na wosk (15 zł), podobno depilacja trwa chwileczke, jest dużo mniej bolesna, a efekt utrzymuje sie dłuzej niz przy samej pęsecie (10 zł), ale ja sie troche bawałam tego wosku, ze mi kapnie do oka czy cos (wiem panikara jestem ). mowila tez o hennie, chyba nastepnym razem sie zdecyduje, bo mam bardzo jasne brwi, kosztuje to 10 zł.
A jak wyglada depilacja z woskiem?Podobnie jak np.nog?Bo balabym sie zeby mi nie wyrwala wszystkiego A henny tez nie robilam...Nie podoba mi sie to...czesto wyglada nienaturalnie Juz wole kredki uzyc...

Cytat:
Napisane przez zozol Pokaż wiadomość
slyszalam ze mozna od 16 lat w niektorych zakladach bo niby do 16 lat zmienia sie jeszcze ksztalt twarzy bla blaaa..
Pierwsze slysze Ja co prawda mialam 18, ale uwierz mi ze wygladalam sporo mlodziej,a nikt mnie o wiek nie zapytal!!

Cytat:
Napisane przez Olka:) Pokaż wiadomość
A ja właśnie dziś byłam u kosmetyczki na regulacji Płaciłam tylko 4zł. I zadowolona jestem ^^ trochę bolało, aż mi łzy poleciały, nie wiem czemu ale warto było się pomęczyć żeby teraz mieć takie ładne brwi^^
Pierwszy raz tez mi lzy lecialy

Cytat:
Napisane przez gofcia Pokaż wiadomość
w takim razi ja wstawiam swoje zdiecia, i odrazu mopwie ze teraz mam te ciensze, owiele lepiej sie czuje!
Radykalna zmiana!! Teraz jest supe!!

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Nie wiem co robic ze swoja oprawa oka - mam brwi w miare szerokie,ale jasne raczej i niezbyt geste...Niezbyt mi sie to podoba,bo twarz wyglada nieciekawie i bez wyrazu...Ale czy w moim przypadku,gdy oprawa jest jasna, to regulacja ma sens?Sama tego nie potrafie robic,wiec co,mam za kazdym razem chodzic do kosmetyczki?Jak Wy robicie?
Ktos mi pomoze na moj problem?
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 17:09   #358
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: Regulacja brwi

Gorąco polecam iść do kosmetyczki Zaczęłam jak miałam 14 lat, czyli niedługo będzie 8 lat. Sama wyrywam tylko włoski między brwiami albo bardzo pod, ale na poprawienie głównej linii idę do kosmetyczki raz na 2 miesiące. Efekty są absolutnie cudowne!! Moje naturalne brwi były od nosa proste i w stronę boków wklęsłe. Obecnie mam normalne łuki szersze przy nosie i zwężające się w stronę boków Dodam, że nigdy nie bolało mnie wyrywanie, ale ja mam chyba ogólnie dużą wytrzymałość na takie zabiegi. Ostatnio niestety zauważyłam, że mi włoski trochę wrastają w jednym miejscu i nie za bardzo wiem, skąd to się bierze Na dodatek rosną zupełnie czarne,a w innych wcześniej regulowanych miejscach odrastają zupełnie jaśniutkie.
Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 17:45   #359
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Regulacja brwi

Ja z uslug kosmetyczki nie jestem zadowolona Henna tak ale regulacja stanowczo nie! Pani zamiast wyrwac pare wloskow zrobila mi niteczki.. i to 2 razy.. brwi odrosly calkowicie ale nie sa juz tak ladne jak kiedys nawet bez regulacji.. Mimo to sie nie zrazilam i rozgladam sie za kims porzadniejszym
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 17:53   #360
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: Regulacja brwi

zapaałka, faktycznie musisz lepiej poszukać. Ja też się bałam, że mi pani wyrwie wszystko i zostawi tylko kreseczkę z pojedynczych włosków, bo gdy zaczynałam regulować brwi, to było to szalenie modne i pełno było dziewczyn na ulicach z takimi brwiami, a przecież ktoś im musiał zrobić tę krzywdę Przy pierwszej wizycie zaznaczyłam, że chcę tylko uporządkować brwi i się dowiedziałam, że moja kosmetyczka każdemu odradzała robienie takich kreseczek i robiła jedynie na specjalne życzenie klientek.
Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.