Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-15, 16:54   #4891
Paajkaa
Zadomowienie
 
Avatar Paajkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ul. 665 - sąsiadka Szatana
Wiadomości: 1 620
Dot.: Odpadną? :)

Dzięki za tyle odpowiedzi, fryzjerka uzasadniła to tak,że pod tym kolorem który mam teraz mam już rozjaśniane. Jutro, albo w piątek spróbuje i dam znać jaki efekt
__________________
Tylko mnie nazywa kochaniem.
To moje terytorium pod jego ubraniem.





Paulina jestem !

Paajkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 17:50   #4892
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

oj ja tez nie moge sie zdecydowac braz czy blond ;(((((
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 18:28   #4893
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dekoloryzacja natralnego koloru - mozliwa?

Witam Kobiety
Mam pytanie, od dwóch lat nie farbuję już włosów, ponieważ te farbowane ścięłam na krótko także teraz mam już w 100 % swój naturalny kolor- czyli generalnie jestem szatynką, taki niedookreślony brąz. Chciałabym mieć platynowy blond i zastanawiam się nad tym ściągaczem koloru o którym dywagujecie ale...czy to się sprawdzi na moich włosach skoro to ma ściągać farbę i generalnie ma być powrotem do koloru naturalnego? Ściągnie mi to ten mój naturalny brąz? Włosy mam cieńkie i w sumie słabiutkie... Pomóżcie błagam.
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 18:29   #4894
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Dekoloryzacja natralnego koloru - mozliwa?

dekoloryzator sciaga sztuczny pigment a nia naturalny wiec Ci to nic nie da
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 18:42   #4895
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
Witam Kobiety
Mam pytanie, od dwóch lat nie farbuję już włosów, ponieważ te farbowane ścięłam na krótko także teraz mam już w 100 % swój naturalny kolor- czyli generalnie jestem szatynką, taki niedookreślony brąz. Chciałabym mieć platynowy blond i zastanawiam się nad tym ściągaczem koloru o którym dywagujecie ale...czy to się sprawdzi na moich włosach skoro to ma ściągać farbę i generalnie ma być powrotem do koloru naturalnego? Ściągnie mi to ten mój naturalny brąz? Włosy mam cieńkie i w sumie słabiutkie... Pomóżcie błagam.
Nie on sciaga tylko sztuczny pigment a ty masz naturalnie ciemne wlosy
ale jestes w tej dobrej sytuacji ze zwykla farba rozjaśniająca i będziesz blondi moze nie za pierwszym razem platynowa no ale latwiej ci bedzie niz nam farbowanym szatynka brunetka
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:08   #4896
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: Odpadną? :)

[QUOTE=an0138;17897589]ooooooooo rany wiesz co bez komentarza dla tej fryzjerki...u mnie na osiedlowych salonikach "zocha" tez tak mowia...nie masz sie NICZEGO obawiac, ja Ci to gwarantuje. rozjasniacz nie jest taki straszny jak wystraszone dziewczyny o nim pisza, nigdy tego nie rozumialam o co im chodzi...ja ostatnio z ciemnych rozjasnialam rozjasniaczem delia i bardzo go polecam, nie niszczy zapewniam. wylko wiele dziewczyn skarzy sie ze po nim powstaje nierowny kolor ah..nie potrafia poprawnie go nalozyc rozumiem ze moze to byc trudne ale dla ulatwienia radze zmieszac z odrobina szamponu nalozyc na wilgotne wlsoy i potzrymac z 30-40 minut masujac od czasu do czasu az postanie piana, rowy kolor gwarantowany a przy okazji delikatniejsze dzialanie a rownie mocne rozjasnianie potem fobir walniesz ta farbe, widze ze na tym rysunkujest ona profesjonalna wiec duze szanse ze wyjdzie Ci niemal identyczny


Radzę, nie słuchać takich rad, że u niej nie odpadły nie znaczy, że u Ciebie bedzie podobnie. Po 1 rozjasniacz sprawia, że włos pozbywa się - na zawsze naturalnego pigmentu więc wyjaławia włos, po 2 tak mocno otwiera łuską włosa, że mocno rozjaśnione mogą nie trzymać żadnego koloru ! Po 3 sama miałam taki przypadek, że dziewczyna włosy ciemna czekolada miała wczesniej zrobiony panel blond pozniej zafarbowała całosc na ciemna czekolade i przyszła zrobic panel - po kilku tygodniach noszenia panela blond włosy jej się wykruszyly - te roznasnione, dodam jeszcze, ze codziennie stosowała prostownice i ochronny sprey :/

Każdy fryzjer przede wszystkim powinien preferować zdrowe włosy lśniące - a po takim roznasnianiu wątpię, że będą odbijać światło, a nie dojście do okreslonego koloru za wszelką cenę
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 20:38   #4897
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

pomożę ktoś?

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4881
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 21:53   #4898
agatka086
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam

Możliwe, że już się pojawił taki wątek, ale nie jestem w stanie przeczytać wszystkich postów, więc proszę o pomoc.
Jestem naturalna blondynką, dość jasną. Teraz mam ciemny brąz, który wygląda jak czarny i chcę wrócić do blondu. Używałam farb Pallette. Nie chcę robić dekoloryzacji bo i tak moje włosy są już sianowate Czy dałoby radę wrócić do swojego koloru farbując włosy coraz to jaśniejszą farbą? W przyszłym tygodniu będę obcinać włosy na długość do brody. Chcę zaczekać aż odrosną mi trochę moje naturalne włosy, ale nie wyobrażam sobie jakbym miała mieć połowę włosów jasnych a połowę ciemnych :/ Bardzo proszę o radę...
agatka086 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 23:22   #4899
cukiereczeq16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: anglia
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to cukiereczeq16
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

MILUSIAAM dziekuje

A czy taki blond mi wyjdzie na moich wlosach?(ZDJ1) zastanawiam sie nad tymi farbkami..

Edytowane przez cukiereczeq16
Czas edycji: 2010-03-15 o 23:25
cukiereczeq16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 02:39   #4900
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja bym wzieła ten perłowy blond z LOREALA sliczny kolor bedzie ładnie naturalnie wyglądał
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 03:26   #4901
cukiereczeq16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: anglia
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to cukiereczeq16
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

To mowisz ze wyjdzie?? Mi tez sie bardzo podobahih.
cukiereczeq16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 08:39   #4902
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Ja bym wzieła ten perłowy blond z LOREALA sliczny kolor bedzie ładnie naturalnie wyglądał
Kolor na pudelku faktycznie swietny, ale na wlosach rozjasnianych (tych bialawych) wychodzi szaro i to bardzo (nie wiem, moze to tylko moj przypadek, ale nie sadze). Szkoda,ze nie zrobilam zdjec jak on u mnie wygladal,ale nie chcialam tego dokumentowac, az tak przerazajaco to wygladalo
Mi kolor ze zdj. 2 i 3 wyglada na jakis sredni, zlotawy blond i tym perlowym tego nie osiagniesz na rozjasnionych (gornych) partiach Twoich wlosow.

Edytowane przez karojen24
Czas edycji: 2010-03-16 o 08:41
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 08:59   #4903
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez agatka086 Pokaż wiadomość
Witam

Możliwe, że już się pojawił taki wątek, ale nie jestem w stanie przeczytać wszystkich postów, więc proszę o pomoc.
Jestem naturalna blondynką, dość jasną. Teraz mam ciemny brąz, który wygląda jak czarny i chcę wrócić do blondu. Używałam farb Pallette. Nie chcę robić dekoloryzacji bo i tak moje włosy są już sianowate Czy dałoby radę wrócić do swojego koloru farbując włosy coraz to jaśniejszą farbą? W przyszłym tygodniu będę obcinać włosy na długość do brody. Chcę zaczekać aż odrosną mi trochę moje naturalne włosy, ale nie wyobrażam sobie jakbym miała mieć połowę włosów jasnych a połowę ciemnych :/ Bardzo proszę o radę...
farba farby nie rozjaśni

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez cukiereczeq16 Pokaż wiadomość
To mowisz ze wyjdzie?? Mi tez sie bardzo podobahih.
moim zdaniem na jaśniejszych wyjdzie ale tej czerwieni na końcówkach raczej nie pokryje...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 11:09   #4904
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
Kolor na pudelku faktycznie swietny, ale na wlosach rozjasnianych (tych bialawych) wychodzi szaro i to bardzo (nie wiem, moze to tylko moj przypadek, ale nie sadze). Szkoda,ze nie zrobilam zdjec jak on u mnie wygladal,ale nie chcialam tego dokumentowac, az tak przerazajaco to wygladalo
Mi kolor ze zdj. 2 i 3 wyglada na jakis sredni, zlotawy blond i tym perlowym tego nie osiagniesz na rozjasnionych (gornych) partiach Twoich wlosow.
Perłowy wychodzi szaro mi on na lekko rudawy wyglada

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość


moim zdaniem na jaśniejszych wyjdzie ale tej czerwieni na końcówkach raczej nie pokryje...
własnie i tu sie zaczyna problem zalezy czy te czerwienie to rudosci bardziej czy jak bo aparat przełamał kolory...jesli to rudosc farba jest lekko rudawa to da rade tylko trzeba umiejętnie nałożyć
Pomijając fakt ze farba sie bedzie wypłukiwać jak jasna cholera i po tygodniu po kolorze bedzie to samo co teraz
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 14:46   #4905
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dziewczyny szukam tego specyfiku co polecacie renee cośtam na allegro i nie ma... XD
albo ja źle patrze... no pewnie tak jest

Edytowane przez jiuna
Czas edycji: 2010-03-16 o 16:48
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 14:54   #4906
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

[QUOTE=milusiaam;17918341]Perłowy wychodzi szaro mi on na lekko rudawy wyglada

tylko na pudelku, tez sie tym sugerowalam....
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 16:58   #4907
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Odpadną? :)

skoro fryzjerka boi się tknąć Twoich włosów, to powinno Ci dać do myślenia. skończysz ogolona na zapałkę albo bedziesz chodziła z włosami wyglądającymi jakbyś cierpiała na chorobę popromienną
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 20:40   #4908
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny, widziałyście może u siebie w drogeriach dekoloryzator Eclair z L'oreala? Jak się na niego zdecydowałam to nie mogę go znaleźc nigdzie...

Muszę coś zrobic żeby zejśc z dosyc jasnych, brązowo-rudych włosów do blondu, macie jakieś sugestie?
Mion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 07:16   #4909
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Mion Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście może u siebie w drogeriach dekoloryzator Eclair z L'oreala? Jak się na niego zdecydowałam to nie mogę go znaleźc nigdzie...

Muszę coś zrobic żeby zejśc z dosyc jasnych, brązowo-rudych włosów do blondu, macie jakieś sugestie?

u Mnie jest w cenie 45,00 zł
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 09:09   #4910
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam tego specyfiku co polecacie renee cośtam na allegro i nie ma... XD
albo ja źle patrze... no pewnie tak jest
możesz go kupić w internetowym sklepie fryzjerskim. wpiszz w google- renee blanche dekoloryzator i szukaj gdzie będzie najtaniej
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 10:03   #4911
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Exclamation Zdejmowanie czarnego koloru !

Sorry ,jeśli wątek już był ale postanowiłam założyć swój ;] . Mam do was pytanie , czy używała któraś z was tego dekoloryzatora ? http://allegro.pl/item930697281_pros...or_2x100g.html z góry dzięki
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 12:32   #4912
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Zdejmowanie czarnego koloru !

Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
Sorry ,jeśli wątek już był ale postanowiłam założyć swój ;] . Mam do was pytanie , czy używała któraś z was tego dekoloryzatora ? http://allegro.pl/item930697281_pros...or_2x100g.html z góry dzięki
Tak, ja używałam Wrażenia i efekty opisałam w tym wątku.
kasia1433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 09:02   #4913
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Dekoloryzacja natralnego koloru - mozliwa?

Hej Dziewczyny
Dziś idę na dekoloryzację.. Mam włosy niemal czarne, chociaż cały czas (tzn od ok. 8 miesięcy) farbowałam brązami bądź ciemnymi brązami. Myślicie że po jednym zabiegu uda mi się zejść do średniego/jasnego brązu? Bo własnie o takim naturalnym brązie marzę...
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso

Edytowane przez Poison27
Czas edycji: 2010-03-18 o 09:05
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 09:46   #4914
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Dekoloryzacja natralnego koloru - mozliwa?

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Dziś idę na dekoloryzację.. Mam włosy niemal czarne, chociaż cały czas (tzn od ok. 8 miesięcy) farbowałam brązami bądź ciemnymi brązami. Myślicie że po jednym zabiegu uda mi się zejść do średniego/jasnego brązu? Bo własnie o takim naturalnym brązie marzę...
O jasnym brązie chyba narazie nie ma mowy. Ale to zależy jak ci sie wloski zdekoloryzują
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 11:23   #4915
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam tego specyfiku co polecacie renee cośtam na allegro i nie ma... XD
albo ja źle patrze... no pewnie tak jest
Wpisz w wyszukiwarce na All: dekoloryzator i poszukaj. Jak wpisywałam nazwę, to też mi nie wyskakiwał. Np. tu jest jeden: http://allegro.pl/item957380409_dekoloryzat or_nie_niszczy_jak_rozjas niacz_hit.html
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 11:54   #4916
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja natralnego koloru - mozliwa?

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Dziś idę na dekoloryzację.. Mam włosy niemal czarne, chociaż cały czas (tzn od ok. 8 miesięcy) farbowałam brązami bądź ciemnymi brązami. Myślicie że po jednym zabiegu uda mi się zejść do średniego/jasnego brązu? Bo własnie o takim naturalnym brązie marzę...
u fryzjera powinno się udać bez problemu

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
Wpisz w wyszukiwarce na All: dekoloryzator i poszukaj. Jak wpisywałam nazwę, to też mi nie wyskakiwał. Np. tu jest jeden: http://allegro.pl/item957380409_dekoloryzat or_nie_niszczy_jak_rozjas niacz_hit.html
a tutaj jest za tę samą cenę, czyli 36,90.
http://gredar-sklep.istore.pl/pl/ree...or-x125ml.html
ja tam wolę kupować w sklepach internetowych niż na all
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:14   #4917
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
Wpisz w wyszukiwarce na All: dekoloryzator i poszukaj. Jak wpisywałam nazwę, to też mi nie wyskakiwał. Np. tu jest jeden: http://allegro.pl/item957380409_dekoloryzat or_nie_niszczy_jak_rozjas niacz_hit.html

dzięki...
zastanawiam się jaką potem farbę nałożyć... bo chce takie włosy jak w załączniku...
a myślałam o takich farbach... tylko nie wiem czy dobrze myśle
bardzo boję się żeby nie wyszły znowu ciemne...
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:34   #4918
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Dekoloryzacja natralnego koloru - mozliwa?

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
-
a tutaj jest za tę samą cenę, czyli 36,90.
http://gredar-sklep.istore.pl/pl/ree...or-x125ml.html
ja tam wolę kupować w sklepach internetowych niż na all
Napisałam jak szukać, bo jiuna pytała o all. Dla mnie to bez znaczenia skąd zamawiam, zwracam tylko uwagę na cenę i czas wysyłki I oczywiście komentarze, jakie wystawiono sprzedającemu

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
dzięki...
zastanawiam się jaką potem farbę nałożyć... bo chce takie włosy jak w załączniku...
a myślałam o takich farbach... tylko nie wiem czy dobrze myśle
bardzo boję się żeby nie wyszły znowu ciemne...
Wybierz farbę 2 tony jaśniejszą od docelowego koloru. Wszystko zależy od tego jaki odcień uzyskasz po dekoloryzacji. Być może będziesz musiała ją powtórzyć.
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:41   #4919
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Odpadną? :)

a czemu rozjaśniacz a nie dekoloryzator? są dekoloryzatory do sztucznego pigmentu, jakim jest farba, ściągajace tylko ten pigment. Rozjaśniacz jest bardzo agresywny, straszliwie wysusza, tym bardziej, że masz pod spodem juz rozjaśniane wcześniej włosy. Nie polecam!

Ja robiłam dekoloryzację włosów farbowanych paletą na ciemny braz- w rzeczywistości wyglądały jak granatowa czerń. Po dekolorze kilkakrotnie uzyłam farby rozjaśnaijącej a potem jasnych blondów. Mam jasny blond, do którego doszłam w okresie półrocznym! Włosy nie są zniszczone. Nie wypadają, ale trzeba o nie bardzo dbac, bo są uwrażliwione.

Uwazam, ze powinnas nałozyc delikatny dekoloryzator a potem farbę w wybranym odcieniu lub użyc farby rozjaśniającej, która za 2 czy 3 razem - w odstepach minimum 2tygodnie- da pożadany kolor.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 14:30   #4920
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Jestem po 2 dekoloryzacjach i wreszcie nie mam na głowie czerni!! ani czerwieni w odcieniu mahoniu, ale.....od tygodnia mam na głowie rude włosy i nie mogę się do nich przyzwyczaić.
Jak myślicie, czy udać się do fryzjera na położenie ciemniejszego koloru, czy samemu kombinować w domu?

Edytowane przez mihol
Czas edycji: 2010-03-18 o 14:31
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.