Clinique - kolorówka cz. II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-09, 21:07   #1081
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
No to ladnie !!! Gdzie tak rozdaja ???
Na pewno nie w polskich perfumeriach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 22:43   #1082
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

w debenhams w irlandzkiej sieci handlowej sa stoiska roznych marek. no i clinique tez tam jest i dzis mieli promocje kup 2 produkty a dostaniesz gratisy. ja myslalam ze dostane jeden z nich bo bylo ich kilka na wystawie i mowie do laski ze cienie wezme a ona mi daje cale pudelko z gadzteami. super sprawa. tu sa czesto promocje ale brakuje tutaj inglota astora itp. a szkoda.rimmel sie szerzy ale jakos srednio mi pasuje.
a ceny nie wiem jak sie maja do polskich. za puder dalam 28 euro a za maczek 33.nie jesttanio ale jakosciowo mysle ze daja rade.okaze sie.pouzywam i napisze. w kazdym razie co mi sie podoba to te 2 panie wizazystki ktore chetnie pomoga dobrac kolor,kosmetyk. pomaluja za free..jeszcse jakby dawaly jakies probki spod lady to juz byloby super
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 07:11   #1083
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na pewno nie w polskich perfumeriach.



wydaje mi się ze jakiś czas temu była tak promocja w łódźkiej Sephorze
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 15:58   #1084
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Dimiti, przepraszam ze dopiero teraz odzywam sie w sprawie tych cieni. W foxy (obok brazu z double scoop) widoczna jest wlaśnie ta szarość, natomiast brąz z DS na powiece jest ciemniejszy i jakby chlodny Dziwne, bo w opakowaniu wygląda na cieply, nawet jest w nim cos ze zlotego

Sprawdzałam to znowu bez cienia bazowego.


Dostałam Strawberry Fudge

Oczywiście spróbowałam już na oku. Ten róz na mojej powiece "wychodzi" blady, opalizujacy na złoto. Świetny Wahałam się nad nim jakiś czas, gdyż wyobrażałam sobie go całkiem inaczej. Na pacynce tak samo kolor jest cukierkowy, taki jakiego własnie nie chciałam. A tu na oku takie cudo Brązik też fajniutki, świetnie się komponuje z tym rózem Szkoda tylko, że tą paletkę nabyłam uzywaną- pomyślałam, że róze i tak będę rzadko używała, no i brąziku mam dużo użytego- oceniam na jakieś 40-45% Czy SF są w Polsce?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:16   #1085
seara
Raczkowanie
 
Avatar seara
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 30
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

clinique podpadł<wrrr> jestem ogromną fanką podkladu superfit, kiedy dowiedziałam sie,że wyszła ulepszona,oil-free wersja natychmiast pognałam do douglasa kupic a tu sie okazało,że koloru 16<bare> nie ma w tej wersji:/ najjaśniejszy neutral niestety jest duzo,dużo za ciemny:/ konsultantka powiedziała też,że Klinik zrezygnował z tych najjasniejszych odcieni i że"te kolory już nie powrócą"
seara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:21   #1086
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;9300116]Dimiti, przepraszam ze dopiero teraz odzywam sie w sprawie tych cieni. W foxy (obok brazu z double scoop) widoczna jest wlaśnie ta szarość, natomiast brąz z DS na powiece jest ciemniejszy i jakby chlodny Dziwne, bo w opakowaniu wygląda na cieply, nawet jest w nim cos ze zlotego

Sprawdzałam to znowu bez cienia bazowego.


Dostałam Strawberry Fudge

Oczywiście spróbowałam już na oku. Ten róz na mojej powiece "wychodzi" blady, opalizujacy na złoto. Świetny Wahałam się nad nim jakiś czas, gdyż wyobrażałam sobie go całkiem inaczej. Na pacynce tak samo kolor jest cukierkowy, taki jakiego własnie nie chciałam. A tu na oku takie cudo Brązik też fajniutki, świetnie się komponuje z tym rózem Szkoda tylko, że tą paletkę nabyłam uzywaną- pomyślałam, że róze i tak będę rzadko używała, no i brąziku mam dużo użytego- oceniam na jakieś 40-45% Czy SF są w Polsce? [/quote]
nic sie nie stalo
ja wlasnie skonczylam pisac recenzje na KWC swojemu sypkiemu rozowi
ostatnio mialam podklad supermoisture (nie wiem czy dobrze napisalam) 11 i byl super niewidoczny na twarzy a jednak skora wygladala super jednak czolo i nos szybko zaczynaly sie szybko blyszczec dostalam od jednej wspanialej wizazanki probke odcienia 09 jednak za jasny a 10 nie widac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:43   #1087
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez seara Pokaż wiadomość
clinique podpadł<wrrr> jestem ogromną fanką podkladu superfit, kiedy dowiedziałam sie,że wyszła ulepszona,oil-free wersja natychmiast pognałam do douglasa kupic a tu sie okazało,że koloru 16<bare> nie ma w tej wersji:/ najjaśniejszy neutral niestety jest duzo,dużo za ciemny:/ konsultantka powiedziała też,że Klinik zrezygnował z tych najjasniejszych odcieni i że"te kolory już nie powrócą"
Nie wiem jak w Polsce, ale w UK nowy Superfit jest dostępny w kolorze Bare . Nawet jeśli go nie ma w PL, to zawsze można zakupić przez internet.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 12:47   #1088
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak w Polsce, ale w UK nowy Superfit jest dostępny w kolorze Bare . Nawet jeśli go nie ma w PL, to zawsze można zakupić przez internet.
Dokładnie W sklepach internetowych na pewno jeszcze znajdziesz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 13:55   #1089
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;9300116]Dostałam Strawberry Fudge

Oczywiście spróbowałam już na oku. Ten róz na mojej powiece "wychodzi" blady, opalizujacy na złoto. Świetny Wahałam się nad nim jakiś czas, gdyż wyobrażałam sobie go całkiem inaczej. Na pacynce tak samo kolor jest cukierkowy, taki jakiego własnie nie chciałam. A tu na oku takie cudo Brązik też fajniutki, świetnie się komponuje z tym rózem Szkoda tylko, że tą paletkę nabyłam uzywaną- pomyślałam, że róze i tak będę rzadko używała, no i brąziku mam dużo użytego- oceniam na jakieś 40-45% Czy SF są w Polsce? [/quote]

Nie powinnaś mieć problemu z dostaniem Strawberry Fudge w polskich perfumeriach, ja dość często je widuję.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 17:31   #1090
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie powinnaś mieć problemu z dostaniem Strawberry Fudge w polskich perfumeriach, ja dość często je widuję.
Potwierdzam, Strawberry Fudge widziałam w każdej gorzej z innymi odcieniami
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 17:51   #1091
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Potwierdzam, Strawberry Fudge widziałam w każdej gorzej z innymi odcieniami
Dziękuję za odp
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ostatnio mialam podklad supermoisture (nie wiem czy dobrze napisalam) 11 i byl super niewidoczny na twarzy a jednak skora wygladala super jednak czolo i nos szybko zaczynaly sie szybko blyszczec
Tydz temu przeglądałam recenzje tego podkładu, bo jeśli miałabym dawać 70 zł za Bourjois w pędzlu (16ml) to pomyslalam, ze ten bardziej by się oplacalo (nawet jakbym sprawdzila odcien i kupila potem na allegro np). Ale dużo dziewczyn zaznaczalo, ze do cery suchej... Mam mieszaną, więc boję się, że błysk będzie ogromny no i że zapcha, bo za bogaty dla mieszańca... Także zrezygnowałam na miejscu.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie powinnaś mieć problemu z dostaniem Strawberry Fudge w polskich perfumeriach, ja dość często je widuję.
Dziekuję
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 18:43   #1092
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;9331324]Dziękuję za odp


Tydz temu przeglądałam recenzje tego podkładu, bo jeśli miałabym dawać 70 zł za Bourjois w pędzlu (16ml) to pomyslalam, ze ten bardziej by się oplacalo (nawet jakbym sprawdzila odcien i kupila potem na allegro np). Ale dużo dziewczyn zaznaczalo, ze do cery suchej... Mam mieszaną, więc boję się, że błysk będzie ogromny no i że zapcha, bo za bogaty dla mieszańca... Także zrezygnowałam na miejscu.



Dziekuję [/quote]ja mam mieszana policzki przesuszone, a czolo i nos blyszczace, no i skora ogolnie wrazliwa i podatna na zapychanie. Ten podklad bardzo ladne wyglada na twarzy buzka jest sliczna tylko wlasnie za jakis czas trzeba go przymatowic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 20:50   #1093
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mam mieszana policzki przesuszone, a czolo i nos blyszczace, no i skora ogolnie wrazliwa i podatna na zapychanie. Ten podklad bardzo ladne wyglada na twarzy buzka jest sliczna tylko wlasnie za jakis czas trzeba go przymatowic

Własnie pamiętam, że pytałam Cię nawet na privie o coś, bo w kilku wątkach kosmetycznych widziałam, że skarżyłas się na podatnośc na zapychanie (rozmawiałysmy tez na wątku o recoverze). Dlatego jak zobaczyłam, że piszesz o tym podkładziku i nic nie wspominasz o zapychaniu, zaciekawił mnie na nowo A możesz napisać jak dlugo go używalas? Ja mogłabym zrobić taki trick, że na "T" użyłabym innego podkładu...Tylko zeby z policzkami mi nic nie zrobil Nie lubie używac nic matującego (ani pudrów), dlatego wolalabym aby sam podkłąd wystarczylZrobię tu wywiadzik środowiskowy i zaniedługo wybiorę się do Sephory, posępię o próbkę
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 21:14   #1094
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;9334319]Własnie pamiętam, że pytałam Cię nawet na privie o coś, bo w kilku wątkach kosmetycznych widziałam, że skarżyłas się na podatnośc na zapychanie (rozmawiałysmy tez na wątku o recoverze). Dlatego jak zobaczyłam, że piszesz o tym podkładziku i nic nie wspominasz o zapychaniu, zaciekawił mnie na nowo A możesz napisać jak dlugo go używalas? Ja mogłabym zrobić taki trick, że na "T" użyłabym innego podkładu...Tylko zeby z policzkami mi nic nie zrobil Nie lubie używac nic matującego (ani pudrów), dlatego wolalabym aby sam podkłąd wystarczylZrobię tu wywiadzik środowiskowy i zaniedługo wybiorę się do Sephory, posępię o próbkę[/quote]
oj zapychaja mnie albo wysuszaja policzki wlasnie, ale tez jest prze delikatny! nie wysusza, skorek nie podkresla, wogole go nie widac na buzi uzywalam go jakos ponad tydzien bo na tyle mi starczylo probki od siostry (mam jeszcze ale zbladlam lekko wiec nie chce przedobrzyc) ale mnie juz po pierwszym-drugim dniu zapychalo wiec on jest bezpieczny ma male drobinki zlote rozswietlajace i trzeba sie przyzwyczaic, ale powiem CI ze recovera oddalam wlasnie dlatego ze sie czulam jakbym miala tlusta skore a ten niby rozswietla ale tak ze wogole sie zle nie czulam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 11:51   #1095
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj zapychaja mnie albo wysuszaja policzki wlasnie, ale tez jest prze delikatny! nie wysusza, skorek nie podkresla, wogole go nie widac na buzi uzywalam go jakos ponad tydzien bo na tyle mi starczylo probki od siostry (mam jeszcze ale zbladlam lekko wiec nie chce przedobrzyc) ale mnie juz po pierwszym-drugim dniu zapychalo wiec on jest bezpieczny ma male drobinki zlote rozswietlajace i trzeba sie przyzwyczaic, ale powiem CI ze recovera oddalam wlasnie dlatego ze sie czulam jakbym miala tlusta skore a ten niby rozswietla ale tak ze wogole sie zle nie czulam

Dziękuję za wyczerpującą odp Namówiłaś mnie A powiedz jeszcze, kryje tak jak Recover? (dla niektórych nie kryje on co prawda, ale mi to wystarczylo + korektor).

PS. Recover własnie też z tego względu zaczął mi przeszkadzać, kiedy użyłam go w lato twarz mnie swędziała :/ Za to mam np 10 Hours Sleep Effect Bourjois i ten, choć twarz się swieci po niedlugim czasie, to wcale go nie czuć i nie jest cięzki
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 12:22   #1096
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Na Tru doszly jasne, azjatyckie odcienie Supermoisture
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=9275#9275
I pare innych rzeczy.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 12:26   #1097
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Na Tru doszly jasne, azjatyckie odcienie Supermoisture
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=9275#9275
I pare innych rzeczy.
fresh beige

o, i linery w słoiczku
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 13:12   #1098
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fresh beige
Jaki to odcień ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 13:25   #1099
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;9339642]Dziękuję za wyczerpującą odp Namówiłaś mnie A powiedz jeszcze, kryje tak jak Recover? (dla niektórych nie kryje on co prawda, ale mi to wystarczylo + korektor).

PS. Recover własnie też z tego względu zaczął mi przeszkadzać, kiedy użyłam go w lato twarz mnie swędziała :/ Za to mam np 10 Hours Sleep Effect Bourjois i ten, choć twarz się swieci po niedlugim czasie, to wcale go nie czuć i nie jest cięzki [/quote]
wlasnie z krycie znowu idealnie nie jest korektor bedzie potrzebny na pewno ale za to ladnie twarz wyglada nie tam matowo i nie podkresla niedoskonalosci tych babli itp
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 13:29   #1100
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jaki to odcień ?
wygląda na jasny, lekko żółty, beżowy odcień, na żywo nigdy nie widziałam, ale to zdjęcie strasznie to mnie przemawia taki czysty beż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08504180402.jpg (7,7 KB, 28 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 13:37   #1101
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Zastanwiam sie jak odcienie Supermoisture maja sie do Perfectly Real Mialam probke PR #62 i jest to bardzo, bardzo zolty kolor - czysta zolc bez bezu i rozu.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 16:09   #1102
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Dziewczyny posiada któraś pomadki w odcieniach "beauty" lub "tender heart"? Chciałam zobaczyc jak wyglądają na ustach, ewentualnie na skórze, u mnie w douglasie pustki :\
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 16:46   #1103
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wygląda na jasny, lekko żółty, beżowy odcień, na żywo nigdy nie widziałam, ale to zdjęcie strasznie to mnie przemawia taki czysty beż
No, na tym zdjęciu wygląda ślicznie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 10:20   #1104
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Zestaw mini blyszczykow FPL
http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=C#DETAIL

Mimo szlabanu na blyszczydla nie moglam sie oprzec - sa najlepsze
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 14:52   #1105
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Hey prosze o pomoc - dostałam dziś gazetkę z sephory a tam podkład mineralny clinique almost power makeup spf 15 i tu moje pytanie to jakas nowość ? czy juz ktoś widział go i próbował - jestem w trakcie poszukiwac podkładu pudru mam tłusta skore a on ponoc kontroluje swiecenie sie i przetłuszczanie- z mineralnych mam loreala i mam nadzieje ze ten jest lepszy właśnie do swiecacej sie buzi bede wdzieczna za wszelkie uwagi
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 15:47   #1106
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Dobra informacja dla lubiacych puder Blended Face, a majacych problem z doborem koloru lub zmianami przez pory roku. Clinique wypuscil nowy odcien tegoz o wdziecznej nazwie Invisible Blend Polecany do kazdej karnacji.
http://www.clinique.com/templates/pr...UCT_ID=PROD667
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 19:40   #1107
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

vril dzieki za informacje - czaiłam sie na niego teraz poczekam jak ww odcien zagości w drogeriach
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 20:03   #1108
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

On już jest dostępny,przynajmniej w sklepie tzw.firmowym Clinique/E.Lauder w Galerii Mokotów w Warszawie
Jakiś czas temu mnie nim pani w sklepie wymalowała,ale go nie wzięłam,bo mam Blended 08;i właśnie mi go bardzo polecała,że taki uniwersalny i w ogóle
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 21:09   #1109
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dobra informacja dla lubiacych puder Blended Face, a majacych problem z doborem koloru lub zmianami przez pory roku. Clinique wypuscil nowy odcien tegoz o wdziecznej nazwie Invisible Blend Polecany do kazdej karnacji.
http://www.clinique.com/templates/pr...UCT_ID=PROD667
Miałam go już dawno temu,z początku byłam zadowolona,ale z biegiem czasu już coraz mniej,aż w końcu poszedł w swiat.Przyciemniał mi cerę,nawet bardzo,nie wiem dlaczego,bo wcześniej było ok,być może cera mi się rozjaśniła.W każdym razie nie jest on taki uniwersalny,wcale się nie dopasowauje,jest zdecydowanie ciemniejszy od 08,widoczny i ogólnie gorszy.08 też puściłam w świat,a teraz żałuję,powrócę do niego jeszcze kiedyś
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 21:19   #1110
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

zastanawiam sie nad tym sypancem ale nie wiem czy pod wzgledem matujacym bylby dla mnie dobry na tyle zebym byla faktycznie zadowolona
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 13:14:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.