Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 20:06   #3151
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Lorri do mnie doszła paczka z 19 sytcznia, a w czwartek z 14 stycznia wspolne zamowienie i mam nadzieje,ze dziewczyny je rozpakowywują własnie- wiec wysylaja tak jak piszą bo specjalnych wzgledow nie mam a przesylke biore zawsze najtansza, nierejestrowaną
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 20:10   #3152
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Dzięki Konopia za link do Apple
Przekonałam się do niego, daje ładny, ciepły wykończeniowy efekt na jakim mi zależy.


I jeszcze jedna sprawa - czy to prawda, że minerały się "utleniają" i kolor na twarzy po iluś tam godzinach staje się ciemniejszy?? Nie chcę zrobić wtopy i wybrać zbyt ciemnych, które jeszcze i tak zmienią kolor.
ja nie zauważyłam żeby ciemniały, moja mam też nie, ale to pewnie zależy od właściwości skóry (mam tu na myśli sebum, przyjmowane leki itp itd). tylko taki mały szczegół że zawsze wydawało mi się że używam takich "średnich" kolorów jak chodzi o fluidy, zawsze trzymałam się z daleka od tych najjaśniejszych, a po przetestowaniu moich próbek EDM 2 od razu były za ciemne, na szczęście jedna jest super i właśnie chcę zamówi koljne jej próbki tylko w różnych formułach żeby mie pewnoś idealnego wyboru ale myślę też że należę do osób mniej doświadczonych w poszukiwaniach kolorów podkładów i stąd moja pomyłka co do własnego koloru
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 20:18   #3153
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
ja nie zauważyłam żeby ciemniały, moja mam też nie, ale to pewnie zależy od właściwości skóry (mam tu na myśli sebum, przyjmowane leki itp itd). tylko taki mały szczegół że zawsze wydawało mi się że używam takich "średnich" kolorów jak chodzi o fluidy, zawsze trzymałam się z daleka od tych najjaśniejszych, a po przetestowaniu moich próbek EDM 2 od razu były za ciemne, na szczęście jedna jest super i właśnie chcę zamówi koljne jej próbki tylko w różnych formułach żeby mie pewnoś idealnego wyboru ale myślę też że należę do osób mniej doświadczonych w poszukiwaniach kolorów podkładów i stąd moja pomyłka co do własnego koloru
no cos Ty, ja mialam pudelko probek nim natrafilam na wlasciwy kolor.

Co do zmiany koloru na twarzy to zaleca sie popatrzenie na kolor po polgodzinie lub godzince, wtedy się komponuje ze skórą, pisalam juz o tescie 3 smug podkladu na policzku- tak jak Anecka wyzej wkleila, pochodzic i zobaczyc, ktory się wtopi w odcien cery. Co do samej zmiany koloru niekoniecznie przyciemnienie, czasem traci zoc, czasem zyskuje cieply odcien itd, ale nie sa to zmiany z japonki na mulatkę. Jesli chodzi o edm zmiany sa niewielkie o ile są, zaś jesli chodzi o buff'd zmiany koloru są kolosalne.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 20:33   #3154
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
nie, nie jest różowawy na pewno. W opakowaniu jest bardzo bardzo miałki i ma odcień jaśniutkiego beżu. Na twarzy transparentny.
Używam go na podkład jako wykończenie, pod podkład za to stf fair
Uff, to dobrze bo Sunlight jednak mógłby być zbyt ciemny. I ja tez się przymierzam do stf fair. Chcę już mojego paypala
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 20:36   #3155
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość

No u mnie pod swiatlo jakis zielonkawy sie wydaje tzn jest tak ciemno zolty u mnie ze pod swiatlo wydaje sie taki jakis nieciekawy.. wklejam fotkę.
Faktycznie jest mega ciemny i bardzo żółty... a na stronie wcale tak nie wygląda
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 20:41   #3156
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Olive fair jest rzeczywiście piękny, w dodatku idealnie pasuje do odcienia mojej skóry. Myślę że określenie "biszkoptowy" jest tu bardzo trafne.



Między olive fair i light jest dosłownie przepaść.

Skoro tak, to dopisuję go do listy moich nowych próbeczek Chociaż nigdy w życiu nie powiedziałabym, że mam oliwkową cerę chociażby w kilkudziestu procentach :P
Na razie w wishliście mam:
- lh kabuki
- próbka: stf ryżowy fair (mam nadzieję, że nie będzie za jasny, widzę, że Wy w większości macie/kupujecie sunlight...)
- zestaw próbek: korektor sunlight, podkład olive fair semi matte, fairly summer matte i inny, którego jeszcze nie wybrałam, plus jakiś róż, który mi się spodoba

Dziewczyny, myślicie, że zbliża się jakaś promocja czy coś? Myślę, że skoro ten nowy pędzel ma wejść 15 lutego, to może przy okazji jakąś zniżkę trzasną, co o tym sądzicie? Nie wiem, czy czekać do lutego :P
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 20:47   #3157
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

no wlasnie sie zbliza promocja, ta z cieniami juz nie dziala
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 20:48   #3158
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Olive Fair w słoiczkach wygląda pięknie. Ja się nie mogłam zdecydować, wzięłam w końcu Golden Fair. Teraz wzięłabym też Olive Fair. Jak mi dadzą ten nieszczęsny kupon, to pewnie tak zrobię.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 21:16   #3159
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja olive fair i golden fair pomieszalam z medium beige neutral i dopiero teraz jest dobrze, o!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 21:26   #3160
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny rozważam zakup różu i nie wiem jak wyglądają te pojemności. Czy mogłabym prosic o fotke poglądową pojemniczków z różem : mini, sample i big ( najlepiej koło siebie) ? Z góry dziękuje
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 21:39   #3161
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

mini Ci starczy na rok

http://www.sadevil.org/gallery/main....2_itemId=14846
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 21:58   #3162
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

W . . . . . z tym EDM! kupilam kilka wymarzonych kolorow na allegro, nie mam sily na nich dluzej czekac
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:03   #3163
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

a czytałyście, że z mini możemy się pożegnać? Na forum edm zapowiedziano też palety i nowe pędzle, zmienione opakowania i kompakty.

Cytat:
News: Hi Everyone!

Everyday Minerals is growing by leaps and bounds. We are all thrilled about this. And with our singular goal of being more responsive, comprehensive, luxurious, generous, and most of all more efficient for all of you, we are moving forward with our plans to make this brand better than ever.

Over the next few months we will be rolling back the mini sizes into either the sample or big (full) sizes.


Reducing the mini sizes makes a lot of sense when it came to freeing up production time and space so we can specialize in what we do best: offering a wide variety of sample sizes and offering extraordinary savings on full size items in your custom kits.

Everyday Minerals has big plans and know that all your requests and suggestions make a world of difference when it comes to shaping how the brand progresses and grows. We have recently redesigned all our containers and will be launching new versions of the sifter jar and compact in the upcoming months. We will also be launching some new palettes and new brushes that we have talked about, wished for, and help develop over the past year.

We have a lot more coming and are happy that this decision will help bring a lot more innovation and fun to you all, a whole lot quicker

xxxooo
Carina
szkoda, nie wezmę różu w większym niż mini bo zwyczajnie go nie zużyję...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:07   #3164
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a czytałyście, że z mini możemy się pożegnać? Na forum edm zapowiedziano też palety i nowe pędzle, zmienione opakowania i kompakty.



szkoda, nie wezmę różu w większym niż mini bo zwyczajnie go nie zużyję...
Dzięki, nie wiedzialam o tym. Mnie sie bardzo opakowania mini podobają, i pojemnosc i cena. Nabiore sobie korektorow i rozy chyba
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:12   #3165
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a czytałyście, że z mini możemy się pożegnać? Na forum edm zapowiedziano też palety i nowe pędzle, zmienione opakowania i kompakty.



szkoda, nie wezmę różu w większym niż mini bo zwyczajnie go nie zużyję...
Ja też opakowań big z różami nie wezmę, mini nadawały się idealnie. Nie podobają mi się takie zmiany.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:32   #3166
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

No niech ich... Właśnie opakowania mini są idealne, róże i jakieś puderki do torebki... Sama kupiłam 2 róże w takich opakowaniach i skoro tak robią to będę brała sampelki i uzupełniała słoiczek, ot co. Gorzej np. z pudrem... A ciekawa jestem, jak rozwiązą kwestię cieni, przecież dla nich opakowania mini były niejako naturalnym środowiskiem, aczkowiek sample wystarczają na bardzo długo, ale tak to można było wziąć mini i pół sprasować a resztę nakąłdać na sypko...

Ale lipa...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:34   #3167
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
No niech ich... Właśnie opakowania mini są idealne, róże i jakieś puderki do torebki... Sama kupiłam 2 róże w takich opakowaniach i skoro tak robią to będę brała sampelki i uzupełniała słoiczek, ot co. Gorzej np. z pudrem... A ciekawa jestem, jak rozwiązą kwestię cieni, przecież dla nich opakowania mini były niejako naturalnym środowiskiem, aczkowiek sample wystarczają na bardzo długo, ale tak to można było wziąć mini i pół sprasować a resztę nakąłdać na sypko...

Ale lipa...
sample cieni zostaną te 1g, a pelne to beda mini opakowania
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 06:33   #3168
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals









to moje minerały

zdjęcie 'naręczne' od lewej [nawaliłam tonę proszku, żeby dokładnie było widac odcienie]:

róż Waffle Cone, zdjęcie nie oddaje do końca koloru
korektor Intensive Medium, gdybym trafiła taki kolor podkładu, to byłby idealny
podkład Sunkissed Fair matte
podkład Beige Neutral intensive
podkład Medium Beige Summer semi-matte

przynam się, że ten, co wydał mi się za jasny [Sunkissed], okazał się świetny i najodpowiedniejszy dla mnie, choc teraz zamówię wersję semi i glo

korektor za ciemny pod oczy, ale na twarz sie nadaje. A nawet próbowałam wymieszac z podkladem i tworza idealna kolorystycznie mieszankę, choc za ciezka

już myślę nad następnym zamówieniem, ale zdaje się, że zostane przy Sunkissed

z różem trzeba ostrożnie, maleńka ilośc pięknie wygląda, ale jak nawaliłam za dużo, to wyglądałam, jakby mnie ktoś spoliczkował
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!

Edytowane przez mary poziomkowa
Czas edycji: 2009-01-27 o 22:29
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 08:48   #3169
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Paypay zatwierdził mi środki na koncie Teraz już normalny przelew i mineralki- nadchodzę! Btw Rozwielitko, ja to chyba naprawdę jestem rocznikiem doświadczalnym-gimnazjum, nowa matura, a teraz jeszcze jak chcę zamawiać EDM, to oni coś zmieniają. Ech, pozostaje tylko mieć nadzieję, że to zmiany na lepsze będą. Całuski!
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 09:09   #3170
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeszcze mi się ręce trzęsą! Wróciłam do domu i czekało na mnie zawiniątko... MINERAŁKI!


BOSZ!

jakie piękne!!! Na oko trafiłam z kolorami podkładów, jeden za jasny na bank, pozostałe wypróbuję potem. Mam blush Waffle Cone, bosz jaki piękny! WEZMĘ Z NIM ŚLUB!

A flat top.... NIE MAM SŁÓW. Będzie spał w małym łóżeczku obok mnie, nazwę go Flatty i będę mu się zwierzac!


żywiołowa reakcja Poziomko
Ja wciąz się miotam, zamawiać teraz czy czekać na nowy pędzle i inne nowości? Chciałam teraz bo mój tata ma urodziny wkrótce i planuję mu dać jeden z moich kabuki jako pędzle do golenia (to pomysł Vril ) i będzie mi go brakować
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:04   #3171
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Everyday Minerals, Semi-Matt Mineral Foundation (Podkład mineralny) <--- ile zaplace za ten podklad, zamawiajac go przez internet?
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:12   #3172
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez małagorzata Pokaż wiadomość
Everyday Minerals, Semi-Matt Mineral Foundation (Podkład mineralny) <--- ile zaplace za ten podklad, zamawiajac go przez internet?
Malgosiu zajrzyj do pierwszego postu w tym watku, nie wiemy ile chcesz i w jakim rozmiarze, a tam jest i koszt przesylki i wszystko.
Jak czegos nie zrozumiesz to dopytaj tu i Ci pomozemy, ale najpierw przeczytaj 2 pierwsze posty.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:25   #3173
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
żywiołowa reakcja Poziomko
Ja wciąz się miotam, zamawiać teraz czy czekać na nowy pędzle i inne nowości? Chciałam teraz bo mój tata ma urodziny wkrótce i planuję mu dać jeden z moich kabuki jako pędzle do golenia (to pomysł Vril ) i będzie mi go brakować
też chciałabym już zamówić trochę dużych opakowań, zwłaszcza że do warszawy przesyłki z edm idą mi 5-8 dni roboczych
jakby ktos się wahał czy brać na lublin czy wawę niech wybiera to drugie


15.02 wraca skośniak do różu. Wytrzymam

OMG! ja się wpisałam na forum mineralnym!

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-27 o 12:28
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:48   #3174
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
też chciałabym już zamówić trochę dużych opakowań, zwłaszcza że do warszawy przesyłki z edm idą mi 5-8 dni roboczych
jakby ktos się wahał czy brać na lublin czy wawę niech wybiera to drugie


15.02 wraca skośniak do różu. Wytrzymam

OMG! ja się wpisałam na forum mineralnym!


rozwi, napisz mi jak będziesz zamawiać to chętnie się z Tobą że tak powiem 'zabiorę' w jednym zamówieniu, jeśli reflektujesz. no i będzie okazja żeby się spotkać

---

dziewczyny, potrzebuję pomocy z dobraniem odcienia. jak na razie stosowałam tylko stare, dobre essence i wiem że 01 jest zbyt różowy a 02 zdecydowanie zbyt pomarańczowy. wydaje mi się, że cera jest leciutko żółtawa. co polecacie? bo nie mam nawet pojęcia czy wybierać z ciepłych czy chłodnych ;-)
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:10   #3175
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość


rozwi, napisz mi jak będziesz zamawiać to chętnie się z Tobą że tak powiem 'zabiorę' w jednym zamówieniu, jeśli reflektujesz. no i będzie okazja żeby się spotkać

---

dziewczyny, potrzebuję pomocy z dobraniem odcienia. jak na razie stosowałam tylko stare, dobre essence i wiem że 01 jest zbyt różowy a 02 zdecydowanie zbyt pomarańczowy. wydaje mi się, że cera jest leciutko żółtawa. co polecacie? bo nie mam nawet pojęcia czy wybierać z ciepłych czy chłodnych ;-)

bitter
, zaczęłam myślec o wspólnych zamówieniach i trzeba rozwazyć to, że większa paczka nie wpadnie łatwiej w łapy celników...

co do odcienia to dla mnie 01 essence był stanowczo za ciemny, powiedz czy chcesz coś jaśniejszego?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:25   #3176
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, może to pytanie wyda się trochę niemądre, ale powiedzcie mi proszę skąd dokładnie bierzecie te wszystkie informacje o aktualnych promocjach?
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:27   #3177
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może to pytanie wyda się trochę niemądre, ale powiedzcie mi proszę skąd dokładnie bierzecie te wszystkie informacje o aktualnych promocjach?
w 1. poście wszytsko jest napisane
stąd
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:28   #3178
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może to pytanie wyda się trochę niemądre, ale powiedzcie mi proszę skąd dokładnie bierzecie te wszystkie informacje o aktualnych promocjach?
zakładka Community i SPECIALS
https://www.everydayminerals.com/ind...d=27&Itemid=90

Chwilowo nie ma żadnych promocji
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:29   #3179
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

i jako pierwsza rozwielitka wpisuje je TU

AgaBil chętnie poznam Twoją opinię nt fotografowania twarzy "w minerałach"
zdoność odbijania światła ma tu chyba niebagatelne znaczenie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-27 o 13:32
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:33   #3180
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
i jako pierwsza rozwielitka wpisuje je TU
AgaB chętnie poznam Twoją opinię nt fotografowania twarzy "w minerałach"
zdoność odbijania światła ma tu chyba niebagatelne znaczenie
o matko, wydało się że odświeżam stronę z promocjami co pół godziny
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.