wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 21:15   #4081
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ok. Już wszystko wiem.
Ruby robi zniżkę na przesyłkę, przy zakupie kilku produktów i wyśle je w jednej paczce, jeśli produkty te były zakupione w ofercie "kup teraz".
Nie robi zniżki na wielokrotne zakupy na aukcjach/licytacjach.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2012-03-08 o 21:17
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:18   #4082
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze pytanko, Ruby z ebay ma u siebie adnotację w pomarańczowej ramce...
co to oznacza, jeżeli kupię coś na aukcji licytacji i inne rzeczy to co się dzieje. I na licytacji i we wszystkich przedmiotach jest "free shipping" to ona mi nie wyślę razem? "co znaczy CAN NOT DISCAUNT" w sensie ze nie obniży?
Wytłumaczy mi ktoś plis

edit: i jak wyglądają zakupy od Ruby pod kątem cła? Miał ktoś jakieś problemy... bo na tym też się nie znam jeszcze...
Ruby wysyła wszystko razem, bez względu na to czy przedmioty były kupowane na aukcjach czy nie. I do przesyłki rejestrowanej dopłaca się raz.

vat i cło... to zależy od szczęścia, bo i duże paczki z Gmarket przechodzą mi czasem bez płacenia vatu

Zabieram się za odpisanie Ci na PW.

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Miał być zakaz sprzedaży próbek,a na ebay ich pełno
Na ebayu będą, tylko na gmarket i w koreańskich sklepach nie można ich teraz kupować.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:26   #4083
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość

Na ebayu będą, tylko na gmarket i w koreańskich sklepach nie można ich teraz kupować.
Na ebay nawet jak z Korei sprzedawane? A to nie wiedziałam
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:11   #4084
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

zaawansowany angielski
Chyba chodzi o to, ze na ebay nie obowiazuje cos takiego jak u nas ze jak sie kupuje kilka rzeczy to moga byc wyslane w jednej przesylce. Ale tylko sie domyslam, to zdanie nic nie znaczy.
no dla mnie - laika na ebay - to jakos dziwnie zabrzmiało zdanie...

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ok. Już wszystko wiem.
Ruby robi zniżkę na przesyłkę, przy zakupie kilku produktów i wyśle je w jednej paczce, jeśli produkty te były zakupione w ofercie "kup teraz".
Nie robi zniżki na wielokrotne zakupy na aukcjach/licytacjach.
ojoj...

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Ruby wysyła wszystko razem, bez względu na to czy przedmioty były kupowane na aukcjach czy nie. I do przesyłki rejestrowanej dopłaca się raz.

vat i cło... to zależy od szczęścia, bo i duże paczki z Gmarket przechodzą mi czasem bez płacenia vatu

Zabieram się za odpisanie Ci na PW.
aha czyli jednak... bo z tego co dziewczyny odpisały juz się bałam, że skoro jeden produkt chcę z licytacji i oba mają free shipping to nie będę mogła ich dostac jedną paczką - co byłoby - głupie

Teraz mnie uspokoiłaś

Z cłem/vatem może się akurat uda...

Co do PW to ja w sumie napisałam dwa - to drugie bardziej aktualne jest. I w zasadzie ma mi kto zrobic na e bay zamówienie (hura). Znalazłam dobrą dusze z mojego miasta nawet.
Tylko ewentualnie jakbyś mogła doradzić co do samych kremów i zobaczyć czy na Gmarket nie byłoby lepiej cos kupić... (na e bay czaję sie na Skin 79 orange i Holika pech girl zeby razem wziąć)

Lioele nie wiem gdzie a też go chciałam... No i Hanavi mi podeszło... tylko doliczaja jakaś straszną przesyłkę na tej aukcji co podawałaś gdzies wcześniej...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:06   #4085
Dominiczkaaaa93
Raczkowanie
 
Avatar Dominiczkaaaa93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, czy któraś z Was orientuje się gdzie są dostępne próbki Baviphat Whitening lub męskiego Skin79? Bo nigdzie nie mogę znaleźć A może któraś z Was ma i mogłaby przesłać kropelkę?
__________________

Dominiczkaaaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 10:15   #4086
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Któraś jakieś opinie etc na temat http://193.23.48.133/bb-krem-korektor-i-lusterko-60g-bb-cream-ads-i2148448630.html ?
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 10:26   #4087
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

parafina, gliceryna, jak dla mnie zapychacz. Plus chyba w tym składzie nic ciekawego nie ma, na moje oko.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 14:20   #4088
Feaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 459
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, kolorystycznie coś podobnego do Bio Essence Bb albo Hera BB Cream? Oba w miarę mi podeszły kolorystycznie, ale nadal to nie to
Feaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 18:59   #4089
seattle
Raczkowanie
 
Avatar seattle
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 142
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hej Dziewczyny....doradzi mi któraś?
szukam jakiegoś bb który nie zapycha....
kolorystycznie odpowiadała mi Hera multi bb i Lioele zielony ale niestety zapychały ;/

mam cere skłonną do zapychania, wrażliwą, naczynkową, tłustą a miejscami przesuszoną i naczynio-ruchomą z wypryskami. Tak wiem, brzmi jak jakiś kosmos :/
__________________
wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=668309


seattle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 20:34   #4090
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez seattle Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny....doradzi mi któraś?
szukam jakiegoś bb który nie zapycha....
kolorystycznie odpowiadała mi Hera multi bb i Lioele zielony ale niestety zapychały ;/

mam cere skłonną do zapychania, wrażliwą, naczynkową, tłustą a miejscami przesuszoną i naczynio-ruchomą z wypryskami. Tak wiem, brzmi jak jakiś kosmos :/
nie ma takich BB, na każdej osobie zachowują się inaczej. A tak dla pewności jesteś pewna, że Twój demakijaż jest kompletny, odkąd używam olejku do demakijażu nie pojawiły mi się żadne nowe zaskórniki, a ostatnio testuję sporo nowych BB, gdzie wcześniej to się kończyło kiepsko. Fazowe oczyszczanie sprawuje się na mnie najlepiej. Najpierw olejek, potem płyn micelarny a następnie mydło węglowe. Nie zauważyłaś by Twoja skóra zachowywała się podobnie w przypadku innych kosmetyków?
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 21:08   #4091
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dziewczyny szukam prasowanca z bb i natknelam sie na orientala u sprzedawcy, ktorego ktos polecal jako sprawdzonego, tylko czemu on taki tani http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...ame=rvireg:1:1
myslicie ze mozna brac, a moze polecacie innego prasowanca, bede wdzieczna za odp.
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 21:34   #4092
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam prasowanca z bb i natknelam sie na orientala u sprzedawcy, ktorego ktos polecal jako sprawdzonego, tylko czemu on taki tani http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...ame=rvireg:1:1
myslicie ze mozna brac, a moze polecacie innego prasowanca, bede wdzieczna za odp.
Kurs spadł Po za tym to polecany sprzedawca. A po za tym, to na innych aukcjach kosztuje podobnie
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 22:09   #4093
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Kurs spadł Po za tym to polecany sprzedawca. A po za tym, to na innych aukcjach kosztuje podobnie
pozostaje tylko kupowac
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 17:07   #4094
norway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

miało być we wtorek, ale moje plany jak zwykle zmienił brak czasu. to zjecie chyba najlepiej oddaje kolor mojej skóry (oczywiscie zalezy od monitora), robione w dziennym jasnym świetle. to co mam na twarzy to wyżej podkład mineralny oriflame kolor porcelain (najjaśniejszy) a niżej też jakiś jasny z rimmela, który proponowała mi koleżanka. oba podkłady są za ciemne, jeśli znajdę jakiś dość jasny to zwykle jest zbyt żółty, a na twarzy dodatkowo ciemnieje i wyglądam jak po starciu z marchewką. jak widac nie mam idealnej cery, rzekłabym ze daleko jej do idealności.
skóra 22 letnia, mieszana (raczej normalna ze skłonnościami do przetłuszczania - tzn nie świece się zwykle, ale ciągle coś mi wyskakuje, ponadto nie mogę się pozbyć zaskórników) - blada jak widać. Zwykle ciemne cienie pod oczami. niewrażliwa - mogę używać nawet domestosa, nic nie uczula.
jeśli chodzi o supermoce to nie wiem jak jest z filtrami - ale chciałabym żeby mój BB miał chociaż 20spf, staram się nie opalać bo łatwo się parzę. szukam kremu, który będzie lekko krył i/lub wyrównywał kolor skóry
możecie coś doradzić? ze zdjęć widziałam, że elemong wyglądał zachęcająco, ale ciężko tak wstrzelić z doborem.
może ktoś coś rozbiera i może zaproponować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120305971.jpg (86,8 KB, 41 załadowań)
__________________

Edytowane przez norway
Czas edycji: 2012-03-11 o 17:50
norway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 18:08   #4095
yellow_flower
Przyczajenie
 
Avatar yellow_flower
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 10
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez norway Pokaż wiadomość
miało być we wtorek, ale moje plany jak zwykle zmienił brak czasu. to zjecie chyba najlepiej oddaje kolor mojej skóry (oczywiscie zalezy od monitora), robione w dziennym jasnym świetle. to co mam na twarzy to wyżej podkład mineralny oriflame kolor porcelain (najjaśniejszy) a niżej też jakiś jasny z rimmela, który proponowała mi koleżanka. oba podkłady są za ciemne, jeśli znajdę jakiś dość jasny to zwykle jest zbyt żółty, a na twarzy dodatkowo ciemnieje i wyglądam jak po starciu z marchewką. jak widac nie mam idealnej cery, rzekłabym ze daleko jej do idealności.
skóra 22 letnia, mieszana (raczej normalna ze skłonnościami do przetłuszczania - tzn nie świece się zwykle, ale ciągle coś mi wyskakuje, ponadto nie mogę się pozbyć zaskórników) - blada jak widać. Zwykle ciemne cienie pod oczami. niewrażliwa - mogę używać nawet domestosa, nic nie uczula.
jeśli chodzi o supermoce to nie wiem jak jest z filtrami - ale chciałabym żeby mój BB miał chociaż 20spf, staram się nie opalać bo łatwo się parzę. szukam kremu, który będzie lekko krył i/lub wyrównywał kolor skóry
możecie coś doradzić? ze zdjęć widziałam, że elemong wyglądał zachęcająco, ale ciężko tak wstrzelić z doborem.
może ktoś coś rozbiera i może zaproponować?
Przetestowałam kilka kremów BB i z nich wszystkich na mojej bladej skórze najjaśniejszy był Skin79 Pink albo po prostu inny z Skin79 bb cream (np. Gold VIP). U mnie wyglądał na biały i nawet koleżanki pytały w szkole, czy przypadkiem nie jestem chora . Dlatego ich nie używam, choć jakościowo są naprawdę przyjemne w użyciu. SPF mają 25 PA +++.
__________________
** Moje recenzje kosmetyków, w tym azjatyckich (bb cream) ) TUTAJ! **
yellow_flower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 18:18   #4096
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez norway Pokaż wiadomość
miało być we wtorek, ale moje plany jak zwykle zmienił brak czasu. to zjecie chyba najlepiej oddaje kolor mojej skóry (oczywiscie zalezy od monitora), robione w dziennym jasnym świetle. to co mam na twarzy to wyżej podkład mineralny oriflame kolor porcelain (najjaśniejszy) a niżej też jakiś jasny z rimmela, który proponowała mi koleżanka. oba podkłady są za ciemne, jeśli znajdę jakiś dość jasny to zwykle jest zbyt żółty, a na twarzy dodatkowo ciemnieje i wyglądam jak po starciu z marchewką. jak widac nie mam idealnej cery, rzekłabym ze daleko jej do idealności.
skóra 22 letnia, mieszana (raczej normalna ze skłonnościami do przetłuszczania - tzn nie świece się zwykle, ale ciągle coś mi wyskakuje, ponadto nie mogę się pozbyć zaskórników) - blada jak widać. Zwykle ciemne cienie pod oczami. niewrażliwa - mogę używać nawet domestosa, nic nie uczula.
jeśli chodzi o supermoce to nie wiem jak jest z filtrami - ale chciałabym żeby mój BB miał chociaż 20spf, staram się nie opalać bo łatwo się parzę. szukam kremu, który będzie lekko krył i/lub wyrównywał kolor skóry
możecie coś doradzić? ze zdjęć widziałam, że elemong wyglądał zachęcająco, ale ciężko tak wstrzelić z doborem.
może ktoś coś rozbiera i może zaproponować?
Z tych , które ja testowałam,(a nie było ich wiele), poleciłabym Missha Signature Real Complete w kolorze #13. Jest hjasny, neutralny, nie różowy i nie żółty, kryje lekko, dobrze sie trzyma na skórze, ładnie wygląda. skóra sie po nim nie świeci i na filtr 25 PA++
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 20:32   #4097
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez norway Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o supermoce to nie wiem jak jest z filtrami - ale chciałabym żeby mój BB miał chociaż 20spf, staram się nie opalać bo łatwo się parzę. szukam kremu, który będzie lekko krył i/lub wyrównywał kolor skóry
możecie coś doradzić? ze zdjęć widziałam, że elemong wyglądał zachęcająco, ale ciężko tak wstrzelić z doborem.
może ktoś coś rozbiera i może zaproponować?
Może The Saem See&Saw AC Control (spf 30 PA++), męski Skin79 albo męski BRTC (Spf 37 PA++). Wg mnie jasne i nie żółte.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 21:57   #4098
norway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dziękuję wam za odpowiedzi, niestety praktycznie nic nie ma do rozbiórki z tego co by mnie interesowało.. ale będę zaglądać i jak pojawi się coś jasnego i nie żółtego to napiszcie że to jest takie bo nazwa najczęściej nic nie mówi, a i zdjęcia w internecie są zwodnicze (a przejrzałam już conajmniej kilkadziesiąt)
__________________
norway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 16:29   #4099
seattle
Raczkowanie
 
Avatar seattle
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 142
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny a jeszcze 1 pytanie..czy jest jakiś bb który nie wybiela skóry? Już po kilku razach używania moja cera zrobiła się blada jak ściana....
__________________
wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=668309


seattle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 18:25   #4100
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zaczęłam interesować się BB kremami może od tyg Dużo do ogarnięcia, i może ktoś mógłby mi pomóc, między czym a czym mogłabym wybierać. Zazwyczaj używam buffa z revlona, lubie być jasna Chciałabym, żeby był kryjący, trochę dla cery z niedoskonałościami, wybielający też.

Jakby któraś chciała mi pomóc połapać się w multumie tych kremów, byłabym wdzięczna
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:47   #4101
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez seattle Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jeszcze 1 pytanie..czy jest jakiś bb który nie wybiela skóry? Już po kilku razach używania moja cera zrobiła się blada jak ściana....
A jakiego używasz? Bo ja używam już prawie roki i nic mi nie zjaśniała, a chciałabym, zeby się rozjaśniła.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:02   #4102
seattle
Raczkowanie
 
Avatar seattle
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 142
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Lioele zielonego, ten wybielił mnie najbardziej i z naturalnego koloru skóry zrobiłam się zupełnie blada bez makijażu ....( wczoraj usłyszałam od znajomych: dobrze sie czujesz?tak blado wyglądasz...) . kocurzyca a Ty jakiego używasz?
__________________
wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=668309


seattle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:17   #4103
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A jakiego używasz? Bo ja używam już prawie roki i nic mi nie zjaśniała, a chciałabym, zeby się rozjaśniła.
to chyba jednak subiektywne odczucie że tak niby "wybladzają" yellow_flower pisze np. że po Skin79 hot pink i Gold jest "biała", no nie wiem u mnie Skin pink pasuje latem kiedy jestem ciemniejsza i to z jakimś sypańcem rozjaśniającym o tym drugim Skinie to nie wspomnę bo ciemnidło straszne norway jasne i nie żółte są Skin79 homme, Natina Perfect Light bb cream, iFiona cc cream i tak jak zygmuś pisze The Saem See&Saw AC Control-ten akurat jest dość wysuszający, daje pudrowy matowy finisz, ładnie pachnie ziołowo i wygląda na mnie nieciekawie a BRTC homme nie jest żółty ale jest różowy i bardzo ładnie wygładza pory ale krycie ma bardzo małe. Zygmus jak dojdzie męska miszka zarzuć swatchem

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez seattle Pokaż wiadomość
Lioele zielonego, ten wybielił mnie najbardziej i z naturalnego koloru skóry zrobiłam się zupełnie blada bez makijażu ....( wczoraj usłyszałam od znajomych: dobrze sie czujesz?tak blado wyglądasz...) . kocurzyca a Ty jakiego używasz?
a to rozjaśnienie widzisz po demakijażu czy po prostu z Lioele na buzi? Jakich kolorków podkładów normalnie używasz?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:09   #4104
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez seattle Pokaż wiadomość
Lioele zielonego, ten wybielił mnie najbardziej i z naturalnego koloru skóry zrobiłam się zupełnie blada bez makijażu ....( wczoraj usłyszałam od znajomych: dobrze sie czujesz?tak blado wyglądasz...) . kocurzyca a Ty jakiego używasz?
Obecnie BRTC Gold Caviar i Missha Signature Real Complete.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:10   #4105
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ale mnie BB kremy tez bardzo rozjasnily - trwale, skore, nie ze make up. Jedna z najbardziej byla Missha M Perfect - serio. A tak po za tym, to ciezko mi powiedziec ktory jeszcze, bo duzo testowalam i to mogl byc kazdy Ale Holika Holika Aqua i Luminous nie, bo teraz ich uzywam (mam ich "troche" wiecej niz probki ) i nie zauwazylam.
Moge zajrzec do notatek, jakby komus zalezalo.

Ale to, ze mnie rozjasnily, to nie znaczy,.ze zrobia to z kazdym.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:29   #4106
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny mam takie bardzo pilne pytanie. Ponieważ zbliża się powoli okres wiosenny zaczynam dostawać ataków paniki odnośnie filtrów. Ponieważ stosuje kwasy i retynoidy potrzebuję filtra ogromnej mocy. Do tej pory używałam avene spf 50 spray. Niestety, pod krem bb to to się w ogóle nie nadaje, jest zbyt tłuste. Stąd też moje pytanie czy jest jakiś stabilny filtr z tych azjatyckich firm, który można by nakładać pod krem bb, tak żeby one się razem zgrywały? Ja nie ufam zbyt tym filtrom w kremach bb (obecnie skin79 orange spf 50 ale już oczywiście czaje się na scandal spf 50 i brtc spf 50), może przesadzam, ale na prawdę zaczynam panikować. Gdzieś w internecie, na jednym z blogów wyczytałam o TheFaceShop Natural Sun Acai Berry Power Long Lasting Sun Cream SPF45 PA+++Czy któraś z Was używała? I czy to jest stabilne i czy nadaje się pod krem bb? Zastanawia mnie czy to się zgra ze sobą. Bo krem bb nałożony na tłuściocha z avene wygląda jak jakieś lepiszcze ze spływającą mazią, a przypudrowane tworzy efekt obrzydliwej maski
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:34   #4107
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ile czasu szły do was paczki od ideaseller_kr?

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie bardzo pilne pytanie. Ponieważ zbliża się powoli okres wiosenny zaczynam dostawać ataków paniki odnośnie filtrów. Ponieważ stosuje kwasy i retynoidy potrzebuję filtra ogromnej mocy. Do tej pory używałam avene spf 50 spray. Niestety, pod krem bb to to się w ogóle nie nadaje, jest zbyt tłuste. Stąd też moje pytanie czy jest jakiś stabilny filtr z tych azjatyckich firm, który można by nakładać pod krem bb, tak żeby one się razem zgrywały? Ja nie ufam zbyt tym filtrom w kremach bb (obecnie skin79 orange spf 50 ale już oczywiście czaje się na scandal spf 50 i brtc spf 50), może przesadzam, ale na prawdę zaczynam panikować. Gdzieś w internecie, na jednym z blogów wyczytałam o TheFaceShop Natural Sun Acai Berry Power Long Lasting Sun Cream SPF45 PA+++Czy któraś z Was używała? I czy to jest stabilne i czy nadaje się pod krem bb? Zastanawia mnie czy to się zgra ze sobą. Bo krem bb nałożony na tłuściocha z avene wygląda jak jakieś lepiszcze ze spływającą mazią, a przypudrowane tworzy efekt obrzydliwej maski
Ja poluję na filtr od Misshy, bo ma cudowną konsystencję. Ale czy jest stabilny to nie mam pojęcia.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:37   #4108
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ile czasu szły do was paczki od ideaseller_kr?
7-10 dni
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:42   #4109
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
7-10 dni
Bo ja juz sie niecierpliwię
7 dni od wysyłki minęło, a ja już bym chciała mieć mój kremik.
Wcześniej od innych sprzedawców wszystko docierało w 6 dni. Darmową przesyłką. A teraz wzięłam tracking number i paczka idzie już o 1 dzień dłużej
Sam sprzedawca podaje jakieś abstrakcyjne informacje 3-5 tygodni.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:46   #4110
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Bo ja juz sie niecierpliwię
7 dni od wysyłki minęło, a ja już bym chciała mieć mój kremik.
Wcześniej od innych sprzedawców wszystko docierało w 6 dni. Darmową przesyłką. A teraz wzięłam tracking number i paczka idzie już o 1 dzień dłużej
Sam sprzedawca podaje jakieś abstrakcyjne informacje 3-5 tygodni.
hah skąd ja to znam Ja dziś rano wylicytowałam bb u ruby i już bym go jutro chciała mieć
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.