Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 08:26   #2341
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
Chimay, które pędzle polecasz do rózu? na razie mialam zwykłe no name? nigdy nie miałam ściętego, lepiej maluje się takim ściętym?
Mam takiego malucha Bdellium Tools
http://bdelliumtools.pl/green-bambu-942b-p104.html
Chciałam taki mały (rączka jest wielkości mniej więcej tuszu), bo bałam się, że dużym zrobię sobie krzywdę. Lubię go bardzo, ale też nie mam porównania i nigdy nie nakładałam różu niczym innym, więc trudno mi powiedzieć, jak wypada na tle innych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 10:55   #2342
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
iinnkkaa już nie przesadzaj, zwłaszcza że chcą wprowadzić nowe odcienie, wystarczyłoby Ci te 20g na dobry rok jak nie dłużej + będzie po drodze lato i napewno po drodze zmurzyniejesz.. Chyba że jaśniejszy i ciemniejszy, jeśli wiesz w jakich tonach się opalasz. Często są rabaty 10% na blogach dziewczyn więc to w sumie niewielka różnica
super wiadomość czy wiadomo, kiedy wprowadzą te nowe odcienie? bardzo przydałby mi się odcień pomiędzy golden fair i light. teraz muszę je mieszać, bo różnica między nimi jest spora. ktoś wyżej pisał, że kryjące są ciemne (używam matujących), więc może powinnam wziąć kryjący golden fair i to rozwiązałoby sprawę? ale z kolei wiele zły opinii przeczytałam na temat formuły kryjącej.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 11:26   #2343
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
super wiadomość czy wiadomo, kiedy wprowadzą te nowe odcienie? bardzo przydałby mi się odcień pomiędzy golden fair i light. teraz muszę je mieszać, bo różnica między nimi jest spora. ktoś wyżej pisał, że kryjące są ciemne (używam matujących), więc może powinnam wziąć kryjący golden fair i to rozwiązałoby sprawę? ale z kolei wiele zły opinii przeczytałam na temat formuły kryjącej.
To chyba zależy od cery - u mnie kryjący trzyma się cały dzień, a matujący się ciastoli. Mam cerę mieszaną.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 11:38   #2344
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny czy te same kolory podkładu w formule kryjącej i matującej różnią się odcieniem ?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 12:37   #2345
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja nie zauważyłam różnicy
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 15:54   #2346
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
Dziewczyny rozpadł mi się pędzel do różu i kombinuję jaki kupić, AM ma tylko 1 recenzję, jaki pędzel polecacie.
Podobno ten z Annabelle jest dobry, ale ja osobiście nie miałam. W domu mam 3 pędzle do różu. Sama używam Hakuro h14 takie jajko, wygodnie się go używa do różu i do konturowania. Mam też hakuro h24 jest ścięty i dość mięsisty, moja mama jest z niego zadowolona I jeszcze jeden ścięty właśnie z zestawu Sunshade Minerals, on jest malutki, rzadszy niż h24, ale przyjemnie się go używa, jest naprawdę bardzo dobry.
W sumie to zależy kto jaki kształt preferuje
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 17:41   #2347
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja mam do różu AM i bardzo go lubię
gęsty, włosie nie wypada (a piorę po każdym użyciu), łatwo się dopiero
a aplikacja to czysta przyjemność
bardzo miękki i przyjemny w dotyku
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 18:14   #2348
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Miluchova normalnie super, na tej ulicy gdzie AM niedaleko mieszka moja mama, więc często tam bywam.

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Ja pisałam do nich maila przez stonę, bo też jestem z okolic i wyslali mi odpowiedz, ze można odbierać od pon do pt od 8:30-18:30 :p
Odnośnie pędzli ,dzięki wszystkim za rady, chyba kupię ten ścięty AM do tej pory miałam coś w ksztalcie ala hakuro i średnio mi się nakladalo sprawdziłam to ten mam:
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=23258 jest chowany ale nie polecam po jakimś czasie wygląda jak pędzel malarski połowa włosia która jeszcze nie wypadła sterczy w rożne strony

Edytowane przez nandadevir
Czas edycji: 2014-03-04 o 18:16
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 18:51   #2349
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Do różu to mnie się marzy jakiś skromny duo fibre Nakłada produkt delikatnie, tworzy taką chmurkę (nie wiem jak to opisać), ach jak mi się marzy...
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 19:09   #2350
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mi najlepiej współpracuje się ze ściętymi Kabuki, jak na przykład taki z AM:
http://www.annabelleminerals.pl/skle...l-do-rozu.html
Jakoś najlepiej wtapiają mi róż w skórę, nic się nie odcina, wszystko ładnie rozmyte
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 19:15   #2351
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Do różu to mnie się marzy jakiś skromny duo fibre Nakłada produkt delikatnie, tworzy taką chmurkę (nie wiem jak to opisać), ach jak mi się marzy...
Skunksik znaczy? Nie próbowałam jeszcze takim nakładać, ale chyba czas to zmienić. Mój żółty skunks Bdellium Tools przeleżał rok w szufladzie, aż w końcu odkryłam, że fajnie się nim puder nakłada Może zaprzęgnę go też do różu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 20:25   #2352
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Skunksik znaczy? Nie próbowałam jeszcze takim nakładać, ale chyba czas to zmienić. Mój żółty skunks Bdellium Tools przeleżał rok w szufladzie, aż w końcu odkryłam, że fajnie się nim puder nakłada Może zaprzęgnę go też do różu.
Skunksik, skunksik Rok w szufladzie?! Matko, jaka Ty dla niego szorstka byłas Miejmy nadzieje, że się sprawdzi do różu
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:18   #2353
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ale się dyskusja o pędzlach rozpętała
mam od AM flat topa i pędzel do różu, oba sobie bardzo chwalę, chociaż totalnie nie mam porównania z innymi. w każdym razie po paru miesiącach używania dalej wyglądają jak nowe. chciałam sobie u nich kupić też kabuki do pudru, bo sama sobie coś kombinuję z kolorówki, a nie ma czym nakładać. a tu smutek, bo na razie nie mają kabukich

widzę, że piszecie też o sunshade minerals, ma któraś z Was taki bądź podobny zestaw od nich? bo kusi, cena taka przyjemna^^ http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...010581753.html
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:39   #2354
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
widzę, że piszecie też o sunshade minerals, ma któraś z Was taki bądź podobny zestaw od nich? bo kusi, cena taka przyjemna^^ http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...010581753.html
ja mam takie - bardzo podobny komplet
http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...879072211.html
i są fantastyczne! cudnie mi się nimi maluje a zwłaszcza lubię te 3 - największy, ten do różu i mały skośnie ścięty
tym bardziej jestem zachwycona bo cały komplet kosztował niewiele więcej niż mój jeden hakuro h50
moim zdaniem warto
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:45   #2355
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
ale się dyskusja o pędzlach rozpętała
mam od AM flat topa i pędzel do różu, oba sobie bardzo chwalę, chociaż totalnie nie mam porównania z innymi. w każdym razie po paru miesiącach używania dalej wyglądają jak nowe. chciałam sobie u nich kupić też kabuki do pudru, bo sama sobie coś kombinuję z kolorówki, a nie ma czym nakładać. a tu smutek, bo na razie nie mają kabukich

widzę, że piszecie też o sunshade minerals, ma któraś z Was taki bądź podobny zestaw od nich? bo kusi, cena taka przyjemna^^ http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...010581753.html
ja mam kabuki z AM ale wg mnie totalnie do pudru się nie nadaje Za to ten z zestawu Sunshade Minerals już bardzo lubię do tego używać - tyle że ja mam ten z zestawu 9 pędzli.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:31   #2356
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jak zażarta dyskusja to zwykle z mojej winy..
minthema to ja znowu na odwrót, ten z zestawu 9 pędzli nie przypadł mi do gustu bo zdawało mi się, że za dużo zżera pudru i jest mało precyzyjny (taki kabuki duży)
a tenże AM mam nadzieję, że mnie zachwyci bo potrzebuję pędzla zamiennego za brudaska hakuro, którego mi się myć nie chce ze zmęczenia a nawet jeśli to i tak rano jest mokry.. nieważne gdzie go położę, nawet na kaloryferze.. (h50s) a h51 siostry wyschnął tylko na półeczce w łazience, w tym samym czasie ;/ ma jakieś lżejsze włosie..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-03-04 o 23:33
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 06:53   #2357
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a ma ktos przeciek, kiedy wejda nowe kolory? bo moje pazdziernikowe zamowienie, do miesiaca umrze

A co do 4 gr, to stawiam opakowanie na boku tak zeby dziurki byly u gory, a podklad opadl na dol. Wkladam wsuwke w dziurke mocniej naciskam i ladnie odskakuje
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 08:55   #2358
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

eee dopiero co na FB pytali jakie chcemy kolory
nie szybko będą.. może na lato?
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 08:57   #2359
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

u Czarszki byly 3 miesiace temu myslalam, ze szybciej
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 13:40   #2360
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Witajcie
Dotychczas używałam minerałów Pixie Cosmetics, ale że ostatnie pudełeczko skończyło mi się jakiś czas temu, a chciałam spróbować czegoś nowego, postanowiłam wypróbować podkłady Annabelle .
Zamówiłam od razu jedno małe opakowanie (4g) + 4 próbki (po 1g każda). Dzisiaj od rana testuję. Pomimo, że wcześniej kilka dni poświęciłam na przeczesanie wizazu i innych stron na dobranie odpowiedniego koloru, a przynajmniej wstrzelenie się "mniej więcej" i tak żaden nie pasuje idealnie i będę musiała jakoś kombinować, żeby nie odznaczały się od szyi. Załączam foty .
Chociaż zdjęcia pokazują co innego ja najbardziej skłaniam się ku Golden Fairest, reszta dla mnie zbyt ciemna/nieodpowiedni odcień.

Uwaga: na zdjęciach jest moja goła skóra, bez żadnego kremu nawet. Naturalnie jestem taka blada, a po zimie jeszcze jakaś szara :/
Zdjęcie robiłam w pokoju, przy samym oknie, w świetle dziennym.

Kolory:
1. Golden fairest- kryjący
2. Golden light- kryjący
3. Natural light- matujący (tego właśnie mam 4g)
4. Natural medium- matujący
5. Beige light- matujący
6. I tutaj Everyday Minerals- medium beige- matte base
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zmDSC00603.jpg (86,9 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmDSC00604.jpg (98,1 KB, 41 załadowań)
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 13:56   #2361
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wszystko pięknie, ładnie. Ale mieszanie 4 podkładów w różnych kolorach i różnych firm, żeby mieć idealne dopasowanie mnie wykończy... Muszę poważnie przeliczyć takie inwestycje...

EDIT:
MotylekTruskawkowy
muszę powiedzieć że z poziomem medium to zaszalałaś
A tak w ogóle to nie kieruj się paskami, nałóż na całą twarz i dopiero sprawdzaj dopasowania do szyi.
Ten natural ligt matujący mógłby być, chyba jest najmniej widoczny. Na twarzy golden fairest jest u Ciebie za żółty (wg pasków), ale nie wiem jaka kolorystycznie jest szyja. Poświęć kilka dni i codziennie inny kolor aplikuj na twarz i zobaczysz
Powodzenia

EDIT II:
Chociaż im dłużej patrze na te paski to w sumie Golden Fairest na całej twarzy mógłby się spisać, hihi
Daj znać, który pasował
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2014-03-05 o 14:08 Powód: odpowiedź MotylekTruskawkowy
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 14:07   #2362
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja od rana też testuję
dostałam zamówione kryjące
natural fairest
natural fair
i sprezentowaną do tego próbkę rozświetlającą
beige fairest
szkoda, że nie mam czym zrobić zdjęcia bo może by by ktoś pomógł, już mi ręce opadają...
dla mnie zdecydowanie te najjaśniejsze odcienie ale natural jest jakiś taki pomarańczowo-różowy a beige poza tym że ma iskrzące drobiny co go dyskwalifikuje, jest chłodno różowawy (coś jak 3 z twojego zdjęcia)... tylko, że ja mam zielonkawą skórę i wygląda to dziwacznie
bardzo żałuję, że nie mam próbki z goldenów

bardzo mi się podoba objętość próbek! nie to co ta nędza z Amilie
mają odcień który by mi chyba pasował ale nie mam jak sprawdzić przez tą mikrą ilość
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 14:25   #2363
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
EDIT:
MotylekTruskawkowy
muszę powiedzieć że z poziomem medium to zaszalałaś
Haha, dokładnie , dla mnie to mógłby być bronzer :P- i chyba tak będę ich używać. Ja nie zamawiałam z oryginalnej strony Annabelle, tylko z mineralcosmetics i tam pytałam jaki odcień z Annabelle odpowiadałby Calista 2-3 z Pixie. Doradzili mi Natural Light, więc zamówiłam NL 4g, chociaż teraz już wiem, że pomyliłam się, ale cóż- człowiek uczy się na błędach .
Jak się odważę- będę wklejać zdjęcia całej twarzy, jeśli nie- napiszę tylko który kolor najbardziej pasuje jako całość

kasiatoya mi też natural, (chociaż na zdjęciach wygląda tak, jakby najbardziej pasował) odznacza się na różowo-pomarańczowo jakoś... a w dodatku na początku widziałam tam wyraźnie złote drobinki (!)- taki złoty piasek jakby, jaki jest w różnych kosmetykach rozświetlających na lato. I wystraszyłam się- bo jak to? Podkład matujący, a ma złoty piasek? Na szczęście na pasku go nie zauważyłam, zobaczymy co będzie, jak nałożę na całą twarz.
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 15:54   #2364
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

MotylekTruskawkowy: używałam kiedyś Calisty 2... nie wpadłabym na to, żeby porównać ją do Natural Light z AM.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 16:26   #2365
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ech, chyba w takim razie zamówię któryś zestaw pędzli z sunshade. Po co się ograniczać do jednego

Ale mineralkow od annabelle to chyba moja twarz nie polubi:/ same robią mi koszmarne ciasto na twarzy, nie ważne jak go nakladam. Z ciekawości domieszalam odrobine rozświetlającego goldena do mojego amiliowego pine nut, kolor nawet ladniej się stapia, ale ciasto się zaczyna zostanę wierna amilie jednak, nawet mieszanki z AM nie działają u mnie


Sent from my RM-875_eu_poland_956 using Tapatalk
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 16:41   #2366
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Ale mineralkow od annabelle to chyba moja twarz nie polubi:/ same robią mi koszmarne ciasto na twarzy, nie ważne jak go nakladam. Z ciekawości domieszalam odrobine rozświetlającego goldena do mojego amiliowego pine nut, kolor nawet ladniej się stapia, ale ciasto się zaczyna zostanę wierna amilie jednak, nawet mieszanki z AM nie działają u mnie
oj! jak pasuje ci pine nut to podpowiedz mi jaki jest według ciebie zbliżony do niego z annabelle
bo pine nut to też chyba mój kolor ale ciągle kombinuje jak koń pod górkę z innymi
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 17:37   #2367
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hm bardzo potrzebuję jakiegoś naturalnego bronzera.. to co sobie ukręciłam jest żałośnie ulotne i jakieś pomarańczowe, że praktycznie nie cieniuje (dopiero po 3 sporych warstwach) tylko rozciera się do czegoś transparentnego o dziwnym odcieniu..
I olśniłyście mnie, że ultra ciemna próbka z AM by się nadawała ) Do tego można przyciemniać nią np za jasny korektor i nie trzeba wyrabiać bica na tarciu pigmentów. Myślę, że ktoryś golden byłby idealny - u Motylka ten golden light wygląda idealnie, taki bronzer bym chciała, tylko nie wiem czy golden medium nie byłby lepszy i mniej zielonkawy (odcień skóry mam praktycznie taki co Motylek)
Na pewno coś takiego przetestuję gdy dojdą nowe odcienie i i tak domówię próbki .
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 17:53   #2368
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kasiatoya: moim zdaniem najblizszy do pine nut jest najjaśniejszy z linii natural, pewnie są gdzieś porównania. Nie mam juz tej próbki AM, więc nie pomogę bardziej niestety


Sent from my RM-875_eu_poland_956 using Tapatalk
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 19:48   #2369
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Alexzus, moim zdaniem im ciemniejszy golden, tym bardziej zielony
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 07:29   #2370
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Alexzus, moim zdaniem im ciemniejszy golden, tym bardziej zielony
dokladnie
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.