Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 19:00   #3661
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James
Naleza sie .

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
brawo
chociaż Ty, bo tu miał być odwyk a jest szaleństwo
W ciagu kilku tygodni nakupowalam mnostwo. Kazdy dzien wiec bez zakupow w moim przypadku to zwyciestwo .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:07   #3662
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

dziewczyny wiecie gdzie kupię krem mus nawilżający z serii hawaii dr ireny eris? i w jakiej cenie?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:10   #3663
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to bardzo proste - gliceryna to tani, powszechnie stosowany i skuteczny nawilżacz; tu połączona z promotorem przejścia - Butylene Glycol - na pewno świetnie przenika do skóry i nawilża (trzeba tylko pamiętać, że glikole to substancje o udowodnionym działaniu rakotwórczym; do tego spora ilość Cyclopentasiloxane który jest silikonem pokrywającym skórę delikatną warstwą okluzyjną i optycznie wygładzającą - plus Polymethylsilsesquioxane - puder diamentowy i już mamy wizualną poprawę wyglądu
To serum to naprawdę w większości niezdrowa chemia. Taka np. Triethanolamine dozwolona jest w kosmetyce wyłącznie w bardzo ograniczonym stężeniu, a jest jej tu więcej niż Tocopherol, Urea, Sodium Hyaluronate (wit E; mocznik, kwas hialuronowy). Trzy wyciągi roślinne pod koniec składu. Ale oczywiści nic mi do tego, jeśli ktoś ma życzenie sobie to zapodawać... znam zresztą taką (siostrę moją własną) dla której sama chemia to właściwie komplement

Koło mnie w S mnóstwo kolorówki %
Bardzo fajne zestawy mini produktów BeneFit takie z różem, 2 tinty i błyszczyk

Uwaga: sporo lakierów (Opi - spider man, holland i germany; top coat) i nails inc. oraz Sally Hansen.

Cała sterta zapachów mango (czarne i różowe)

no w ogóle dużo wszystkiego
dzięki, wszystko jasne

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Perfumy? sama mam z 10 butelczyn a wiem że można mieć tego znacznie więcej.



Mam używam i nie zapycha. Pewnie wina kremu



Jedzenie też może być przyczyną
czekolada
ostre przyprawy itp



89zł kosztował jeszcze na początku grudnia. O ile nie zrobili podwyżek to będzie nadal w tej cenie. Polecam



Chcesz pozbyć się pieniędzy? Możesz mnie wspomóc w remontowaniu mieszkania Chętnie przyjmę wszelką Waszą kasową nadwyżkę






Pikne

A nic nie dzieje się z tą gumą? Nie żółkną itp? Obcierają? Pękają? Ścierają się na naszych polskich chodnikach? Spadają jak się stopa lekko spoci?



No najważniejsze to się nauczyć nazw i wiedzieć co za co jest odpowiedzialne. Ja kiedyś próbowałam ogarnąć temat ale zwątpiłam bo i tak wszystko chemiczne i fest zakonserwowane.



Tylko po co dokładać do pieca jak zewsząd nas chemia atakuje. Można bardziej naturalnie chociaż o ciało zadbać bo w ekologiczną żywność nie wierzę jeśli sama nie wyhoduję.
ja niestety jestem/byłam ofiarą manii perfumowej - teraz zaciskam zeby żeby nic nie kupić... Bo zużywam od roku zapasy i jeszcze na kolejny rok się zapowiada...
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a ja bym chciała kiedyś zobaczyć porównanie jak wygląda np. Pani używająca tej strasznej chemii i Pani, która wciera w twarz olej.
I nie ma tu żadnego podtekstu, bo sama używam tylko JMO.
myślę, że więcej tu działają geny jednak. Mam koleżankę, która używa "słabych kosmetyków" i ma buzie jak ta lala. Ja się pie**rzę ze wszystkim i niestety, efektów brak.

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38443878]Widziałam przed Sylwestrem w Super-Pharm po 39,90 ( w tej cenie bywają też w Hebe).

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------



Po co kombinować, gdyby ktoś był tak ciekawy to można by w ramach testu pół twarzy smarować produktami naturalnymi a pół chemią i sprawdzić po dłuższym czasie rezultaty tupu poprawa kolorytu/spłycenie zmarszczek/redukcja zaczerwienień czy wyprysków


Nawiązując - ja lubię testować kolorówkę na zasadzie konfrontacji: w wolny dzień, kiedy nie wychodzę z domu testuję sobie np. dwa podkłady/bazy/tusze na dwóch połówkach twarzy. Wtedy mam wiarygodny rezultat, bo produkty testuję w jednorakich warunkach, na bieżąco widzę, który jak się zachowuje itd.[/QUOTE]
szkoda, że nie mam ani jednego wolnego dnia



Zaszłam do Sephory i... najpierw prawie kupiłam Flowerbomb za 209 zł z balsamem i czymś tam jeszcze. Jednak przypomniałam sobie, że
a) mam jedną jeszcze całą zakupioną poprzedniego roku na owej wyprzedaży, bo była zapasem i dopiero co skończyłam wcześniejszą i owy zapas zacznę używać
b) oszczędzam
c) mam inne perfumy do zużycia

więc zrezygnowana poszłam dalej z zamiarem, że jak się namyślę,to wrócę jutro.
Potem zainteresował mnie po testach Angel Muglera i La petite robe noire Guerlaina (ale ten mi szybko wyparował z nadgarstka ) i na Angela prawie się skusiłam, ale nie było żadnych promocji na te dwa zapachy, więc oglądałam dalej. Mango spróbowałam, nie zachciałam go. Z kolorówki nic mi się nie rzuciło w oczy co bym chciała. W ogóle najwięcej to zestawów perfum i kosmetyków tej marki sephorowej było.
Teraz myślę czy wrócić po bombkę, co w sumie mało rozsądne i czy poszukać promocji na Angela.
A i zezłościłam się, że tester la vie en rose był pusty i nie było bombkowego extreme
no i w ogóle jakoś tak nijak po tej mojej wycieczce do S
Serum rexaline widziałam jedynie na podeście reklamowym pokazane, pudełeczek do kupienia z nim nie widziałam ani tych do ust. widziałam coś tam z brandta w zestawie, ale nie wiem czy to te przecenione co kupowałyście, no ale ja na pielęgnację raczej nie wchodzę. Ufam tylko markom aptecznym, więc wiecie
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:13   #3664
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dinulka a dużo masz, bo ja zużywa, już ponad rok i jeszcze na długo długo mi starczy
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:21   #3665
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
w jakiej cenie są teraz lakiery opi (te z oferty wyprzedażowej Sephory) ?
u mnie nie było cen - pytałam babki i mówiła, że jak sobie wybiorę, to mi sprawdzi przy kasie... że różne stopnie obniżki - 35 - 40%

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38440855]
Małgosiu, jestem pod wrażeniem wiedzy Bardzo wszechstronne i zdroworozsądkowe podejście
[/QUOTE] no coś Ty, jaka tam wiedza, wszystko można znaleźć w necie może trochę siostra o biotechnologii mnie oblique

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38440855]Po co kombinować, gdyby ktoś był tak ciekawy to można by w ramach testu pół twarzy smarować produktami naturalnymi a pół chemią i sprawdzić po dłuższym czasie rezultaty tupu poprawa kolorytu/spłycenie zmarszczek/redukcja zaczerwienień czy wyprysków


Nawiązując - ja lubię testować kolorówkę na zasadzie konfrontacji: w wolny dzień, kiedy nie wychodzę z domu testuję sobie np. dwa podkłady/bazy/tusze na dwóch połówkach twarzy. Wtedy mam wiarygodny rezultat, bo produkty testuję w jednorakich warunkach, na bieżąco widzę, który jak się zachowuje itd.[/QUOTE]ja takie eksperymenty nieustannie robię zwłaszcza z kremami pod oczy; jeden wniosek pracy badawczej już mam gotowy - na 1000% do testerów pakują lepszy towar niż do zwykłych tubek.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:23   #3666
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38431030]Ja zawsze fajne rzeczy polecam .
[/QUOTE]
Już teraz wiem Boszzzz jak ja nazwałam Twój nick - przepraszam
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:25   #3667
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Już teraz wiem Boszzzz jak ja nazwałam Twój nick - przepraszam
Ja od lat "James'em" jestem. Nie szkodzi .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 19:26   #3668
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
bylam w 4 sephorach i nigdzie juz tego serum nie ma

kupilam tylko jedno ktore wczoraj zarezerwowalam, kupilam zestaw Algenist z kremem podd oczy za 109,00, zestaw szampon, odzywka, mgielka John Frieda za 49,00 zl i zestaw DiorShow tusz i mini cienie 5-tki za 99,00 zl. Duzo fajnych zestawow z tuszami do rzes jest HR, Dior, YSL, Lancome wszystkie po 99,00 zl
a w której Sephorze to widziałaś?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie trzeba się znać jak masz skład podany, to jedynie musisz wiedzieć, że to, co na początku występuje w preparacie w największej ilości, im bliżej końca tym % udziału jest mniejszy.

Cały przemysł kosmetyczny tak wygląda, nie ma się co oszukiwać.
Kwestia wyboru - czego szukamy, czego oczekujemy po kosmetyku; ja uważam, że efekty (krótko bądź długofalowe) są najważniejsze, ale przyjemność z użytkowania też jest ważna, jeśli wiem, że towar luksusowy za luksusową cenę poprawi mi samopoczucie to kupuję, w końcu połowa sukcesu (upiększającego) mieści się w głowie inna sprawa, jeśli wiadomo, że są rzeczy szkodliwe dla zdrowia... tu byłabym bardzo ostrozna; chociaż moja (wspomniana wyżej) siostra będąca doktorem nauk chemicznych (robi habilitację na PG) uważa że my - jako część składowa środowiska - jesteśmy wraz z tym środowiskiem już tak skażeni, ze certolenie się z ekożywnością i ekokosmetyką nie ma większego sensu
No dokładnie, ja próbowałam trochę kosmetyków naturalnych i stwierdzam, że oprócz tego że kompletnie nie widzę ich działania na sobie to źle się czuję jak moja łazienka wygląda jak laboratorium, bo opakowania kosmetykow z BU czy innych podobnych są ochydne

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Wzestawie z mini płynem do demakijażu w cenie 49,00 zł z MUFE

Taszanta sprawdź w sklepie Riccardo_pl ostatnio chyba je tam widziałam
dzięki już patrzę
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:27   #3669
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Dinulka a dużo masz, bo ja zużywa, już ponad rok i jeszcze na długo długo mi starczy
niby juz niedużo, parę flakonów oddałam Mamie, teraz niby flakoników trochę zostało, ale już nie aż tyle, poza tym w większości to końcówki już. Sama nie wiem ile mam teraz, aż sprawdzę coby wiedzieć czy mogę się pokusić na angela
mam jeszcze 3 flakony nowe, w tym 2 jeszcze w folii
w połowie zużytych 6
końcowki - od paru ml do 1/3 flakonu - 12
3/4 flakoniku - 1
+ 3 "niższej rangi"
+ próbki i odlewki...
pojemnosci rózne, 100ml też się zdarzają :/
lista wishów następnych w kolejce do kupienia oczywiście większa... no i ulubieńców mam najmniej, więc zakupy tak czy siak będą za jakiś niedługi czas

a Ty ile masz? Pociesz mnie, że dłuższy odwyk Cie czeka
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:32   #3670
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Witajcie!!!!!
Pozwolę sobie podpowiedzieć,że kiedyś widziałam takie chusteczki w sklepie Willsoor. zerknęłam na str. int. i tam też są

Wielkie dzięki


ja skusiłam się dziś w Sephorze na zestaw Brandta z mikrodermabrazją i balsam do ust Rexaline- wydaje mi się że nie ma tak "strasznego" składu jak to serum co opisywałyście, widzę tam same olejki, no ale ja nie eskpert od składów
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:34   #3671
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
niby juz niedużo, parę flakonów oddałam Mamie, teraz niby flakoników trochę zostało, ale już nie aż tyle, poza tym w większości to końcówki już. Sama nie wiem ile mam teraz, aż sprawdzę coby wiedzieć czy mogę się pokusić na angela
mam jeszcze 3 flakony nowe, w tym 2 jeszcze w folii
w połowie zużytych 6
końcowki - od paru ml do 1/3 flakonu - 12
3/4 flakoniku - 1
+ 3 "niższej rangi"
+ próbki i odlewki...
pojemnosci rózne, 100ml też się zdarzają :/
lista wishów następnych w kolejce do kupienia oczywiście większa... no i ulubieńców mam najmniej, więc zakupy tak czy siak będą za jakiś niedługi czas

a Ty ile masz? Pociesz mnie, że dłuższy odwyk Cie czeka
To kupuj kobieto, przecież to prawie tyle co nic
Ja mam ponad 40, przy 20 zacznę znowu nabywać
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 19:39   #3672
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James


Ja akurat bardzo lubie melisski mam jedne baletki od ponad 2 lat i nic sie z nimi nie stało co do zolkniecia to nie wiem bo sa brązowe i w panterkowy wzorek. Ale nie pękają, nie obcieraja, jedyne baletki które noszę na bosa stopę bez szkody podeszwa sie troche sciera, tak jak normalnie w każdym innym bucie, ale one maja specjalnie pod palcami i piętami wiecej gumy, zeby było z czego sie scierac
Nigdy nie miałam żadnych butów Melissy, ale słyszałam, że to tworzywo pozwala skórze "oddychać" i stopa się w tych butach nie odparza nawet w upale. To prawda?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:43   #3673
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
u mnie w D było chyba z 6 tych złotoli od estee lauder Oplent

Ja jestem sroka i zbieram świecidełka ale ONA przebija mnie o głowę...ba głowę z szyją i piętami :P
Ta kobieta to ma duże ilości WSZYSTKIEGO szkoda tylko, że nie zbyt umie się malować. Kiedyś często oglądałam jej bloga, ale przestałam przez te nieudolne makijaże.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:44   #3674
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
To kupuj kobieto, przecież to prawie tyle co nic
Ja mam ponad 40, przy 20 zacznę znowu nabywać
wiesz, mi tak naprawdę nie ilość straszna, bo prawie wszystkie lubię, pojedyncze tylko są nietrafione bądź mi się znudziły, ale już Givenchy Organza poszła do kosza, bo nie przetrwała próby czasu... więc wolę teraz zużywać niż wyrzucać, tylko o to chodzi
poza tym głupia jestem, bo trzymam np taką Coco Chanel, a jej prawie w ogóle nie używam, coś tam poszło na odlewki dla innych, a dla mnie tyle co i nic. Ale nie sprzedam
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:50   #3675
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
ja skusiłam się dziś w Sephorze na zestaw Brandta z mikrodermabrazją i balsam do ust Rexaline- wydaje mi się że nie ma tak "strasznego" składu jak to serum co opisywałyście, widzę tam same olejki, no ale ja nie eskpert od składów
kurczaki, teraz będzie na mnie, że odstraszam
Ja tylko wkleiłam skład bo laski pisały,że nie mogły znaleźć nigdzie... no a skład jaki jest, taki jest... no może powiem, że widziałam już gorsze
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:55   #3676
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
kurczaki, teraz będzie na mnie, że odstraszam
Ja tylko wkleiłam skład bo laski pisały,że nie mogły znaleźć nigdzie... no a skład jaki jest, taki jest... no może powiem, że widziałam już gorsze
nie odstraszasz tylko imponujesz wiedzą na temat składów
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:03   #3677
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja dziś byłam w Sephorze w Galerii Kazimierz, ale nic nie kupiłam Z zestawów przecenionych był Strivectin, były też Bombki i inne perfumowe zestawy (oprócz Jimmy Choo). Po Rexaline ani śladu. Było sporo kolorówki po niższych cenach np. widziałam GuerlainTerracotę 4 seasons 02 Brunettes za 199zł (co mnie troszkę wkurzyło, bo nieco ponad tydzień temu zakupiłam ją w Dougim za prawie 250 zeta ).
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:10   #3678
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Shit, podczas uzywania przed tydzień nowej wersji tego diora Nude wygenerowała mi sie potrzeba, aby go mieć. Kolor Peach to wypisz wymaluj mój kolor karnacji 021 i 020 sa za ziemiste i za bezowe.
I musze sie poskarżyc na babki w marrio - dały mi probkę starego nudka :/ bo sie swieci na ryjku juz w polowie dnia, a ten z douga nie. a pytałam, czy na pewno nowa wersja, to kiwała ze oczywiście, tak, tak, wrrr
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja już któryś dzień z rzędu używam Diora Nude i jestem bardzo zadowolona . Całkiem nieźle sie trzyma, a kolor 020 jakoś nie ciemnieje i dobrze zgrywa sie z moim kolorytem cery. Może odrobinkę bardziej się świecę, niż po EL DW Light, ale i tak jest całkiem przyzwoicie pod tym względem. No i w porównaniu z EL super się go aplikuje.
Też testuje Diora Nude, mam odcień 010 i pierwsze wrażenie po nałożeniu- kurcze chyba jest za jasny, ale się stapia ze skórą jako tako. Faktycznie po nałożeniu super, ale ja potrzebuje podkładu, który wytrzyma mi na buzi więcej niż 10h w nienaruszonym stanie, a ten taki nie jest. Świecę się po nim i włazi mi w zmarchy, których jeszcze nie mam coś czuje, że skończy się na próbce. EL DW light też miałam, i moim zdaniem nie ma aż tak źle, w sensie też się świecę, ale w zmarchy nie wchodzi.

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Orientujecie się dziewczyny w której sieciówce najtaniej kupię Revlon Colorstay?
w środę widziałam w Super-pharm za 39,90.


Muszę pochwalić jednak beautybay.com, napisałam im wczoraj na FB co z zamówieniem, dziś od razu odpisali, że przepraszają i żebym podała nr zamówienia to się zorientują co i jak. Po godzinie miałam maila z formularzem, który należy wypełnić i określić czy chce się zwrot kasy czy ponowną wysyłkę. Zasugerowano mi też, żebym się przeszła na pocztę zobaczyć, byłam i kobita nie wiedziała nic o przesyłce. Zrezygnowana wróciłam do domu a tu zastaję kartkę w drzwiach że paczka u sąsiada....
Wreszcie mam paletkę
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:16   #3679
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Zapomniałam dodać, że nie rozumiem zachwytów nad paletką Naked ;d oglądałam ją dziś... i bez szału ;p na szczęście
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 20:24   #3680
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
przedstawiam pierwsze wrażenia dot bazy lancomowej, którą Jamestown pokazywała na filmiku - no takiego szału i wrażenia jak na wideo to mi nie zrobiła niestety
aczkolwiek uczciwie muszę jej przyznać, że nieco wygładziła ryjek i pochowała moje kratery, więc cośtam widać robi. A teraz się okaże co z trwałością robi i takie tam - będę się oglądać we wszystkich lusterkach dostępnych i robić notatki
A gdzie ten filmik można obejrzeć?
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:27   #3681
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Też testuje Diora Nude, mam odcień 010 i pierwsze wrażenie po nałożeniu- kurcze chyba jest za jasny, ale się stapia ze skórą jako tako. Faktycznie po nałożeniu super, ale ja potrzebuje podkładu, który wytrzyma mi na buzi więcej niż 10h w nienaruszonym stanie, a ten taki nie jest. Świecę się po nim i włazi mi w zmarchy, których jeszcze nie mam coś czuje, że skończy się na próbce. EL DW light też miałam, i moim zdaniem nie ma aż tak źle, w sensie też się świecę, ale w zmarchy nie wchodzi.
A moze masz stara wersję? Bo stara mi własnie takie numery robiła, jak Tobie.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że nie rozumiem zachwytów nad paletką Naked ;d oglądałam ją dziś... i bez szału ;p na szczęście
Mnie też ona nie zachwyca - błysk i przeciętność, ot i tyle.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:35   #3682
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że nie rozumiem zachwytów nad paletką Naked ;d oglądałam ją dziś... i bez szału ;p na szczęście
Wiesz to mój taki muszemieć po prostu lubię takie kolory, a jak będą wyglądać to zobaczymy

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A moze masz stara wersję? Bo stara mi własnie takie numery robiła, jak Tobie.
Bardzo możliwe, brałam próbkę w Mario, gdzie wcześniej upaprałam się EL DW, cały rękaw płaszcza w podkładzie
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:37   #3683
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, brałam próbkę w Mario, gdzie wcześniej upaprałam się EL DW, cały rękaw płaszcza w podkładzie
A to na 100% masz stary, ja w Marrio równiez dostałam stary, bo po krótkim czasie swieciłam sie jak latarnia i kapnełam sie, ze babol dał mi stara wersje mimo zapewnień, ze to nowa.
Idz do Douglasa, tam maja nowe Zobaczysz i poczujesz różnice, jak nic.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:39   #3684
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Też testuje Diora Nude, mam odcień 010 i pierwsze wrażenie po nałożeniu- kurcze chyba jest za jasny, ale się stapia ze skórą jako tako. Faktycznie po nałożeniu super, ale ja potrzebuje podkładu, który wytrzyma mi na buzi więcej niż 10h w nienaruszonym stanie, a ten taki nie jest. Świecę się po nim i włazi mi w zmarchy, których jeszcze nie mam coś czuje, że skończy się na próbce. EL DW light też miałam, i moim zdaniem nie ma aż tak źle, w sensie też się świecę, ale w zmarchy nie wchodzi.



w środę widziałam w Super-pharm za 39,90.


Muszę pochwalić jednak beautybay.com, napisałam im wczoraj na FB co z zamówieniem, dziś od razu odpisali, że przepraszają i żebym podała nr zamówienia to się zorientują co i jak. Po godzinie miałam maila z formularzem, który należy wypełnić i określić czy chce się zwrot kasy czy ponowną wysyłkę. Zasugerowano mi też, żebym się przeszła na pocztę zobaczyć, byłam i kobita nie wiedziała nic o przesyłce. Zrezygnowana wróciłam do domu a tu zastaję kartkę w drzwiach że paczka u sąsiada....
Wreszcie mam paletkę

No w końcu. To chyba wszystkie z nas już paczki z BB dostały. Skusisz się na ponowne zakupy?
Wpisz numer nadania w śledzenie przesyłek i zobacz kiedy wysłali z PL.

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że nie rozumiem zachwytów nad paletką Naked ;d oglądałam ją dziś... i bez szału ;p na szczęście
Też się dziwię bo moim zdaniem nie warte są ceny. Brokat się osypuje, marny pędzelek. Ta najnowsza paleta z cielakami również bez szału ale widzę że rozchodzi się jak ciepłe bułeczki.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:43   #3685
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam żadnych butów Melissy, ale słyszałam, że to tworzywo pozwala skórze "oddychać" i stopa się w tych butach nie odparza nawet w upale. To prawda?
Prawda Mam czarne balerinki i noga się w nich nie poci , nie obcierają i pachną ... gumą balonową
(była kiedyś taka guma do żucia).
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:44   #3686
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
przedstawiam pierwsze wrażenia dot bazy lancomowej, którą Jamestown pokazywała na filmiku - no takiego szału i wrażenia jak na wideo to mi nie zrobiła niestety
aczkolwiek uczciwie muszę jej przyznać, że nieco wygładziła ryjek i pochowała moje kratery, więc cośtam widać robi. A teraz się okaże co z trwałością robi i takie tam - będę się oglądać we wszystkich lusterkach dostępnych i robić notatki
A nie wysusza?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:45   #3687
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
No w końcu. To chyba wszystkie z nas już paczki z BB dostały. Skusisz się na ponowne zakupy?
Wpisz numer nadania w śledzenie przesyłek i zobacz kiedy wysłali z PL.


Też się dziwię bo moim zdaniem nie warte są ceny. Brokat się osypuje, marny pędzelek. Ta najnowsza paleta z cielakami również bez szału ale widzę że rozchodzi się jak ciepłe bułeczki.
Na jakiej stronie wpisać ten numer nadania?na stronie InPosta?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to na 100% masz stary, ja w Marrio równiez dostałam stary, bo po krótkim czasie swieciłam sie jak latarnia i kapnełam sie, ze babol dał mi stara wersje mimo zapewnień, ze to nowa.
Idz do Douglasa, tam maja nowe Zobaczysz i poczujesz różnice, jak nic.
Aaa no to widzisz, podejdę do Dougiego
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:46   #3688
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Prawda Mam czarne balerinki i noga się w nich nie poci , nie obcierają i pachną ... gumą balonową
(była kiedyś taka guma do żucia).
Z obcieraniem akurat tak kolorowo nie jest. Mnie jednak prawie wszystko obciera.
Najgorsze wspomnienie mam z tenisowkami Lacoste. Nie dosc, ze obtarly tradycyjnie z tylu to obtarly jeszcze z boku, przy palcach, gdzie krokodyl jest. Wygladalam jak z krzyza zdjecia. Krew tryskala az milo .

O ile zreszta baleriny warto brac (te nie "zamszowe" oczywiscie) to obcasy sa beee. Sa naprawde ciezkie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:46   #3689
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziewuszki,trochę odbiegnę od tematu kosmetycznego, ale mam pytanie, czy uczenie się jakiegoś języka li tylko dla własnej przyjemności i satysfakcji bez założenia, ze to wykorzystam ma sens?
Bo małż mi truje, ze to strata czasu...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:47   #3690
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Też testuje Diora Nude, mam odcień 010 i pierwsze wrażenie po nałożeniu- kurcze chyba jest za jasny, ale się stapia ze skórą jako tako. Faktycznie po nałożeniu super, ale ja potrzebuje podkładu, który wytrzyma mi na buzi więcej niż 10h w nienaruszonym stanie, a ten taki nie jest. Świecę się po nim i włazi mi w zmarchy, których jeszcze nie mam coś czuje, że skończy się na próbce. EL DW light też miałam, i moim zdaniem nie ma aż tak źle, w sensie też się świecę, ale w zmarchy nie wchodzi.



w środę widziałam w Super-pharm za 39,90.


Muszę pochwalić jednak beautybay.com, napisałam im wczoraj na FB co z zamówieniem, dziś od razu odpisali, że przepraszają i żebym podała nr zamówienia to się zorientują co i jak. Po godzinie miałam maila z formularzem, który należy wypełnić i określić czy chce się zwrot kasy czy ponowną wysyłkę. Zasugerowano mi też, żebym się przeszła na pocztę zobaczyć, byłam i kobita nie wiedziała nic o przesyłce. Zrezygnowana wróciłam do domu a tu zastaję kartkę w drzwiach że paczka u sąsiada....
Wreszcie mam paletkę
Ja jeśli chodzi o podkłady to mam ciężko z doborem, wiele z tych powszechnie zachwalanych u mnie się całkiem nie sprawdziło, w tym Parure Extreme i połowa podkładów z Lancome . Czasem na początku było super, a potem tragedia (np. Shiseido sun protection). Dlatego nie liczyłam na cud kupując Nudka i może dlatego tak dobrze go przyjęłam - nie miałam po prostu zbyt wygórowanych oczekiwań. Ale fakt, jakiś megatrwały to on nie jest, choć chyba nie to jego podstawową, obiecywaną przez producenta, cechą .

Fajnie, że dostałaś swoją przesyłkę . Doskonale rozumiem ten stres związany z oczekiwaniem - sama czekam na 3 paczuchy z zagranicy .

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że nie rozumiem zachwytów nad paletką Naked ;d oglądałam ją dziś... i bez szału ;p na szczęście
Mnie też Naked (czy 1 czy 2) nie brały i nie biorą
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.