Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-30, 15:50   #3121
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Kochana, ja Ci mogę powiedzieć, jak to jest w MACu w Birmingham, w którym w poniedziałek pytałam o to managera. Otóż właśnie ja mam Strobe w wersji podróżnej, dlatego chciałam to wiedzieć. Ona powiedziała, że jest tak, że generalnie 6 opakowań dużych równa się jedna pomadka, ale w przypadku podróżnych wersji jest tak, że 6 opakowań podróżnych równa się jakby jedno opakowanie duże. Czyli żeby wymienić coś na B2M musiałabyś mieć 5 opakowań normalnego rozmiaru i 6 opakowań podróżnych (co się rowna jednemu pełnowymiarowemu). Tak jest tutaj, tak powiedział manager, ale nie mam pojęcia, jakie informacje mają inne salony
Wow, takich fantazyjnych zasad w tej kwestii jeszcze nie słyszałam!
Dziękuję Ci za info, moja droga

Kurczę, czemu MAC nie może raz a dobrze ustalić jednolitych zasad w tej sprawie?! Ja wiem, że jest jasny jak słońce symbol "Back2MAC" na kartoniku i nim się kieruję, oczywiście, ale kiedy słyszę, że w jednym salonie przyjmują opakowania po miniaturach, a w drugim nie, to już sama zaczynam się zastanawiać, czy wywalać swoje tubki po wersjach podróżnych, czy tez uśmiechnąć się ładnie do lokalnej MACówki Powinni trzymać się jednej wersji, bo tak to jest tylko zamieszanie...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 19:16   #3122
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Czy te nowe Creamsheeny są limitowane?
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 19:24   #3123
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Czy te nowe Creamsheeny są limitowane?
Nope Na stałe wchodzą.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 19:26   #3124
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nope Na stałe wchodzą.
Pięknie dziękuję za odpowiedź, bo ostatnio nie jestem na bieżąco ;-)
A ze kilka kolorów mi się podoba to lepiej ze nie wszystko będę kupować na raz, szczególnie, że na dniach wyjeżdżam, a kasy jak na lekarstwo ;-)
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 19:27   #3125
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Pięknie dziękuję za odpowiedź, bo ostatnio nie jestem na bieżąco ;-)
A ze kilka kolorów mi się podoba to lepiej ze nie wszystko będę kupować na raz, szczególnie, że na dniach wyjeżdżam, a kasy jak na lekarstwo ;-)
Mam podobny problem, więc też cieszę się, że zarówno nowe pomadki matowe, jak i te Cremesheeny wchodzą na stałe
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 20:06   #3126
maaite
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Czy ktoras z Was widziala zestaw pedzli z nowej kolekcji na zywo? Chodzi mi o basic brush kit. Czy te pedzle sa jakies bardzo mini? Bo nie umiem znalezc wymiarow nigdzie a nie chce zeby byly jakies malutkie i nie wiem czy je kupic czy lepiej pojedynczo kupowac sobie..
maaite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 20:42   #3127
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Wow, takich fantazyjnych zasad w tej kwestii jeszcze nie słyszałam!
Dziękuję Ci za info, moja droga

Kurczę, czemu MAC nie może raz a dobrze ustalić jednolitych zasad w tej sprawie?! Ja wiem, że jest jasny jak słońce symbol "Back2MAC" na kartoniku i nim się kieruję, oczywiście, ale kiedy słyszę, że w jednym salonie przyjmują opakowania po miniaturach, a w drugim nie, to już sama zaczynam się zastanawiać, czy wywalać swoje tubki po wersjach podróżnych, czy tez uśmiechnąć się ładnie do lokalnej MACówki Powinni trzymać się jednej wersji, bo tak to jest tylko zamieszanie...
Ja jestem właśnie trochę zawiedziona tym, co ona mi powiedziała, bo rozumiem, że podróżne są mniejsze i w ogóle, ale jednak mogłyby np. 3 podróżne równać się jeden pełnowymiarowy, ale nie 6 One nie są AŻ TAK małe przecież, tylko trochę mniejsze. Przecież tak to chyba nie uzbieram tych 6, no i to się w ogóle nie kalkuluje...
Ja chyba z ciekawości jak będę jutro w mieście to podejdę do tego drugiego salonu MAC i zapytam tam, jakie są zasady przyjmowania wersji podróżnych, napiszę Ci, co mi powiedzą
Ja w ogóle sobie wyliczyłam, że dopiero chyba w przyszłym roku uzbieram 6 opakowań na pomadkę

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mam podobny problem, więc też cieszę się, że zarówno nowe pomadki matowe, jak i te Cremesheeny wchodzą na stałe
Ja dumam nad tym Fix + i zestawem look in box, o którym rozmawiałyśmy, ale teraz już pewnie Fix + wyprzedany, tak samo jak ten box
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 21:22   #3128
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
W UK kolekcje dostępne online, jeśli któraś z Was jest z UK
Mnie kusi look in a box ze szminą FOF, ale kurde kasiury brak...
Może bym wzięła to, zamiast zapachowego Fix +, kurde dylematy...
jezu drogi dzięki za info zdążyłam zamówić, fixa yuzu, błyszczyk floating lotus i blanc type.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 21:51   #3129
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
jezu drogi dzięki za info zdążyłam zamówić, fixa yuzu, błyszczyk floating lotus i blanc type.
Ja chyba nic nie zamówię, ale dumam wciąż nad tym, jak ten Yuzu może pachnieć
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 21:58   #3130
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja chyba nic nie zamówię, ale dumam wciąż nad tym, jak ten Yuzu może pachnieć
dam Ci znać po weekendzie jak dojdzie.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 22:10   #3131
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
dam Ci znać po weekendzie jak dojdzie.
Ok Chociaż może do tego czasu sama go kupię, albo jakiś inny zapach, bo skoro są limitowane, to do końca weekendu już ich nie będzie
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 22:31   #3132
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ok Chociaż może do tego czasu sama go kupię, albo jakiś inny zapach, bo skoro są limitowane, to do końca weekendu już ich nie będzie
No ja wróciłam z pracy i od razu zamówiłam. Dlatego, jak masz ochotę to sobie weź, nie wiadomo, kiedy potem się pojawią.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 22:33   #3133
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
No ja wróciłam z pracy i od razu zamówiłam. Dlatego, jak masz ochotę to sobie weź, nie wiadomo, kiedy potem się pojawią.
Ja akurat jestem na urlopie, więc nawet widziałam, kiedy na stronę weszły ale nic nie zamówiłam, sama nie wiem, czy chcę Fix +, chyba wolałabym look in a box, ale z drugiej strony ostatnio kupiłam 3 pomadki, więc nie wiem, no i spłukałam się trochę, więc raczej nie kupię. Z kolei Fix + nie miałam nigdy, a do tego nie wiem, czego można się spodziewać po tych zapachach...
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 22:45   #3134
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja akurat jestem na urlopie, więc nawet widziałam, kiedy na stronę weszły ale nic nie zamówiłam, sama nie wiem, czy chcę Fix +, chyba wolałabym look in a box, ale z drugiej strony ostatnio kupiłam 3 pomadki, więc nie wiem, no i spłukałam się trochę, więc raczej nie kupię. Z kolei Fix + nie miałam nigdy, a do tego nie wiem, czego można się spodziewać po tych zapachach...
Nie no, jak z kasą cienko, to pewnie lepiej odpuścić, za miesiąc dog wejdzie, więc może coś fajnego dla siebie wybierzesz. Ja też fixa nigdy nie miałam, a cerę mam mieszaną w stronę suchej i naprawdę wiele rzeczy mnie uczula, także zobaczymy.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 22:52   #3135
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Merys - z Doga nic mi sie nie podoba, cremesheeny wchodza do stalej, wiec tylko te fix + kusza, no bo jednak sa zapachowe i limitowane, wiec jak sie wyprzedadza, to juz nie bedzie ☺ ja tez mam cere mieszana w stronę suchej i tak sobie myslalam, ze właśnie wypuszczenie tych zapachowych Fix + to moze byc dobra pora na wyprobowanie 😀
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 23:10   #3136
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Oj fakt kuszą, nawet zastanawiałam się, czy nie wziąć sobie dwóch, ale to już gruba przesada. Może prześpij się z tym? do jutra jeszcze powinny być, chociaż kokosa już nie ma.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 06:05   #3137
maaite
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Kurde dziewczyny doradzcie czy warto brac zestaw pedzli z nowej kolekcji boxow? Bo chce zamawiac dzisiaj i nie wiem czy warto w ogole...
maaite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 07:16   #3138
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Oj fakt kuszą, nawet zastanawiałam się, czy nie wziąć sobie dwóch, ale to już gruba przesada. Może prześpij się z tym? do jutra jeszcze powinny być, chociaż kokosa już nie ma.
Ja jak już to bym i tak wzięła Yuzu, to znaczy chciałam kokos, ale on podobno pachnie nie jak kokos, także nie chcę Z drugiej strony mogłabym odłożyć to 17 f do skarbonki na coś bardziej pilnego

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez maaite Pokaż wiadomość
Kurde dziewczyny doradzcie czy warto brac zestaw pedzli z nowej kolekcji boxow? Bo chce zamawiac dzisiaj i nie wiem czy warto w ogole...
Kochana ja Ci niestety nie doradzę, bo mam kilka pędzli MAC, ale w standardowym rozmiarze, nie mam pojęcia, czy sety są gorsze, czy nie
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 08:23   #3139
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziewczęta, przepraszam, że tak zburzę na chwilkę dywagacje o nowych kolekcjach (które za chwilę sama będę chętnie ciągnęła dalej ), ale mam pytanko. Orientujecie się, jak to jest obecnie z wymianą na Back2MAC opakowań po produktach w wersji podróżnej? Przyjmują je czy nie przyjmują? Głównie chodzi mi o Warszawę, ale nie tylko, każde doświadczenie mi się przyda. Wiem, że temat wałkowany był miliony razy, ale widzę, że polityka MAC w tym zakresie jakoś zadziwiająco często się zmienia, więc dopytam Was, jak to jest w ostatnim czasie. Pytam, bo nie chcę się w razie czego wygłupić z minitubką po Studio Moisture Cream, a jak mi jej nie przyjmą, zostanę tylko z 5 opakowaniami i z nowej darmowej pomadki nici
Nigdy nie oddawałam opakowań poza wrocławskim salonem, ale wiem, że nawet w tym samym salonie, w zależności od ekspedientki, praktyka jest różna
Na Twoim miejscu wzięłabym do wymiany to opakowanie podróżne i w razie ich wątpliwości co do tego, czy ono wchodzi do B2M, upierałabym się, że tak, bo w innych salonach tak jest i sama oddawałaś już takie opakowania

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
To ja też zapytam mam opakowanie po technakohl z napisem not for sale bo jest z zestawu, przjmą mi czy nie ?
Mnie nawet pełnowymiarowych błyszczyków, ale kupowanych w setach i z takim dopiskiem, nie przyjmowano, ale kiedyś miałam "literkowy" tusz z zestawu i przyjęto .

Cytat:
Napisane przez maaite Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was widziala zestaw pedzli z nowej kolekcji na zywo? Chodzi mi o basic brush kit. Czy te pedzle sa jakies bardzo mini? Bo nie umiem znalezc wymiarow nigdzie a nie chce zeby byly jakies malutkie i nie wiem czy je kupic czy lepiej pojedynczo kupowac sobie..
Cytat:
Napisane przez maaite Pokaż wiadomość
Kurde dziewczyny doradzcie czy warto brac zestaw pedzli z nowej kolekcji boxow? Bo chce zamawiac dzisiaj i nie wiem czy warto w ogole...
Zestawów pędzli z tej kolekcji nie widziałam, więc nie podpowiem, ale wg mnie pędzle sprzedawane w setach zwykle są nieco gorsze niż "pełnowymiarowe". Z zestawami to jest tak, że w różnych kolekcjach są różnej jakości - raz sety są lepsze raz gorsze, jednak zasadniczo zawsze - w mniejszym lub większym stopniu - odbiegają jakością od tych sprzedawanych pojedynczo, co zresztą ma swoje uzasadnienie - zestawy są tańsze niż te same pędzle skompletowane z regularnej oferty.
Tak czy inaczej mnie zestawy nie kuszą, ale zasadniczo nie jest też tak, że na pewno nie warto ich kupować - trzeba samemu się rozeznać, jakie są opinie na temat zestawu z konkretnej kolekcji.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 09:17   #3140
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, jestem mocno nie na czasie (ubolewam ) z obecnymi limitkami i mam pytanie - czy Electric Cool i Fix+ będą też stacjonarnie w salonach?

Co do małych pojemności - kilka tygodni temu nie chcieli mi wymienić opakowania po Oil Control, argumentując to tym, że te podróżne opakowania i tak są w atrakcyjniejszej cenie niż duże opakowania. I w sumie fakt, bo jak sobie policzycie cenę za 1ml takiego Oil Control full size a podróżnego to podróżny wychodzi połowę taniej
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 09:29   #3141
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Mnie nawet pełnowymiarowych błyszczyków, ale kupowanych w setach i z takim dopiskiem, nie przyjmowano, ale kiedyś miałam "literkowy" tusz z zestawu i przyjęto .

o nie ale spróbuję może się uda, liczę na jakiś cud
dziękuję
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:11   #3142
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

hejka
czy z tej kolekcji Look In a Box w sklepach stacjo/ew. Douglasach jest tylko to, co na stronie MACa dostępne?
Nie mam teraz do MAC po drodze a i do D. daleko
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:14   #3143
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Nałożyłam dzisiaj szminkę Styled ani Sepia i na fali dalszej miłości dokupie chyba Stone, uwielbiam takie kolory a Stone deczko ciemniejsza, ale pasowała mi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 12:09   #3144
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Hej dziewczyny. Mam taki problem w pon zlozylam zamowienie na stronie mac, we wtorek zostalo niby wyslane - jednak paczki jak nie bylo tak nie ma, a nr do sledzenia nie dziala Mial ktos taka sytuacje? Infolinia oczywiscie nie dziala.
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:32   #3145
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez VeroniczkaA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam taki problem w pon zlozylam zamowienie na stronie mac, we wtorek zostalo niby wyslane - jednak paczki jak nie bylo tak nie ma, a nr do sledzenia nie dziala Mial ktos taka sytuacje? Infolinia oczywiscie nie dziala.
Numer bedzie aktywny dopiero kiedy przesyłka bedzie w Polsce, widać jeszcze jej nie ma.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 14:05   #3146
maaite
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dzieki dziewczyny za pomoc jednak kupuje pedzle osobno, bo zalezy mi na dobrej jakosci. Zamowilam jednak Fix+ kokosowy i nie moge sie doczekac zapachu :P
maaite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 14:37   #3147
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dobra, wróciłam z przeplądrowania MACa i zdaję relację

Całe szczęście, że niczego nie zamawiałam online w ciemno, bo ze szminkami wyszło prawie całkowicie inaczej, niż myślałam... Z matowych podobała mi się Pink Pigeon i Steady Going (bo FoF mam, a All Fired Up już od dawna i tak jest w planach). I wyszło, że Steady Going fatalnie wyglądała (za jasna, strasznie się rozprowadza, jedno wielkie NIE), a Pink Pigeon piękna, ale dla mnie duuużo za jaskrawa. Więc maty odpadły całkowicie

Z Cremesheenów obstawiałam Star Magnolia, Pickled Plum i Little Buddha - tu też raczej wyszło inaczej Przede wszystkim te pomadki są w większości dużo bardziej jaskrawe niż wydawało mi się po swatchach, a przynajmniej te idące w róż, które ja testowałam (pomarańczowych nawet nie tykałam, bo to nie moja kolorystyka). I tak oto Little Buddha (a tak ją chciałam ze względu na cudną nazwę... ) okazała się za jasna i za jaskrawa, niekorzystnie wyglądała, a Star Magnolia to samo - za jasna i za jaskrawa. Ostatecznie by przeszła, no ale nie wyglądała jakoś dobrze, więc po co taką brać Pickled Plum wyglądała bardzo dobrze i ją wzięłam - jaskrawa i dość mocna, ale jeszcze przeszła, ładnie pasowała do karnacji i oczu i mam wrażenie, że to jest ten limit jaskrawości, na jaki mogę sobie pozwolić do swojego typu urody Za to niespodziewanym hitem okazała się Nippon, która wyglądała tak cudnie, że pani z MAC powiedziała, że jeśli jej nie wezmę, niczego mi nie sprzeda Więc wzięłam, co było robić

Wąchałam Fixy i tu też było niejakie zaskoczenie Kokos pachnie ładnie, ale faktycznie niezbyt kokosowo. Bardziej wybija tu zapach powszechnie uważany w kosmetykach za zapach masła shea (trochę jak świeca Yankee Candle Shea Butter, jeśli któraś z Was ma, tylko mniej słodko). Nie powalił mnie ten zapach. Yuzu kompletnie nie przypadł mi do gustu - ot, taki sobie zapach, rzeczywiście ciężki do określenia . Ogórka nawet nie próbowałam wąchać, a MACówka stwierdziła, że nie poleca, bo jedzie mizerią Najbardziej podobała mi się róża i lawenda. Wzięłam różę, ale teraz zastanawiam się, czy nie kliknąć jeszcze tej lawendy, bo fajnie pachnie, a pewnie szybko się wyprzeda

No i kolejna odsłona mojego plądrowania - tusz Upward Lash. Przetestowałam go i jak nałożyłam jedną (!!!) tylko warstwę, MACówka aż się wystraszyła, bo od razu wyglądałam prawie jak drag queen Rzęsy do brwi, i to po jednej warstwie (drugiej nie zaryzykowałam). Ja mam bardzo długie rzęsy, no ale mimo wszystko efekt mnie powalił, czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Wzięłam nie pytając o nic Mam nadzieję, że nie będzie się osypywał czy robił pandy, bo póki co jest super.

@Earthpace - testowałam Hot Tahiti i wyobraź sobie, jest super na mnie! Dziękuję za zasugerowanie mi jej Wezmę ją na 100%, tylko bardziej na jesień, bo teraz wygląda to za smutno i całość jest zbyt zgaszona, ale na jesień i zimę jak znalazł, kolor bardzo mi pasuje
Za to Speak Louder, na który ostrzyłam sobie zęby, niestety nie dla mnie, jakoś gryzie się z karnacją...

A co do opakowań na Back2MAC to pani powiedziała mi, że po wersjach podróżnych nie przyjmują Ale po wykręcanych kredkach do brwi już tak, bo choć nie powinno się, to w innych salonach przyjmują, więc i oni przyjmują, żeby się dostosować Na szczęście miałam przy sobie moją wysłużoną Patisserie, która była już prawie na wykończeniu, więc dałam ją zamiast tego opakowania podróżnego...

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez VeroniczkaA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam taki problem w pon zlozylam zamowienie na stronie mac, we wtorek zostalo niby wyslane - jednak paczki jak nie bylo tak nie ma, a nr do sledzenia nie dziala Mial ktos taka sytuacje? Infolinia oczywiscie nie dziala.
Mam identycznie - zamawiałam krem w poniedziałek i do tej pory link jest nieaktywny. To zwykle jest tak, że on jest nieaktywny jakiś czas, a potem któregoś ranka się uaktywnia i tego samego dnia dostajesz paczkę Pewnie w poniedziałek będzie.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 14:50   #3148
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Vine, a do czego porównałabyś Nippon? Jaki ten odcień jest na żywo? Różowy? Koralowy? Kusi mnie, ale na każdym zdjęciu wygląda inaczej.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 15:12   #3149
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Vine, a do czego porównałabyś Nippon? Jaki ten odcień jest na żywo? Różowy? Koralowy? Kusi mnie, ale na każdym zdjęciu wygląda inaczej.
To taki róż lekko złamany łososiem. U mnie wygląda identycznie jak u Krystyny (o dziwo, pierwszy raz to się zdarza ) - https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...fe48442e6e.jpg
Widzę, że ona porównywała go do Mystical albo Chanel Mademoiselle, czyli odcieni ewidentnie czerwonych (???) i nie bardzo kumam, co te kolory mają ze sobą wspólnego, no ale whatever...

Piękny odcień. Niby taki zwyklak, a jednak nie mam w kolekcji (a jest całkiem pokaźna...) takiego koloru, nawet nie wiem, do czego go porównać. Ślicznie ożywia twarz, a jednocześnie jest totalnie noszalny na co dzień. Ja się zakochałam
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 15:22   #3150
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
To taki róż lekko złamany łososiem. U mnie wygląda identycznie jak u Krystyny (o dziwo, pierwszy raz to się zdarza ) - https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...fe48442e6e.jpg
Widzę, że ona porównywała go do Mystical albo Chanel Mademoiselle, czyli odcieni ewidentnie czerwonych (???) i nie bardzo kumam, co te kolory mają ze sobą wspólnego, no ale whatever...

Piękny odcień. Niby taki zwyklak, a jednak nie mam w kolekcji (a jest całkiem pokaźna...) takiego koloru, nawet nie wiem, do czego go porównać. Ślicznie ożywia twarz, a jednocześnie jest totalnie noszalny na co dzień. Ja się zakochałam
U Krystyny bardzo mi się podoba Tylko ja mam ciemniejsze usta niż ona, więc finalny efekt będzie pewnie trochę inny. Ale chyba zaryzykuję

Edit: Zbieżności z Mystical faktycznie nie widać, nawet na jej fotkach - choć u niej Mystical to zupełnie inny odcień niż u mnie
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2015-07-31 o 15:23
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.