Najlepsze Prostownice PART II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-01, 15:53   #1561
Mensirip
Przyczajenie
 
Avatar Mensirip
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Dot.: Efalock boska prostownica

Mam zamiar zakupic profesjonalna prostownice. W koncu .Dodam, ze aktualnie maltretuje moje co wazne cienkie, falujace, sianowate, u nasady przetluszczajace się, a ogolnie suche do tego z rojasnionym pasemkami wloski zwykla prostownica MPM. Stwierdziłam, ze przeszukam dobrze forum, aby wybrac cos najbardziej odpowiedniego do moich włosów, aby efekt byl taki jak po wyjsciu od fryzjera , bo po mojej na pewno nie jest. Musze przyznac, ze im dłużej czytam i wertuje posty na forum to tym mniej wiem .
Pomyślałam, ze skocze do hurtowni fryzjerskiej z profesjonalnym asortymentem. Maja prostownice firmy Wigo, Ga.Ma, Cutek i jeszcze jednej firmy na K, ktorej nie pamietam. Pytalam sprzedawce o Tondeo, ale powiedzial mi, ze choc dobrze prostuja to nie warto ich kupowac, bo strasznie sie sypia. Polecal mi Wigo. Ale na moj rozum to co mial polecac, jak nie to co sam sprzedaje.
Nadal niewiele wiem, tylko to, ze chce pozna prostownice, zeby nie biegac do fryzjera tylko po to zeby mieć ladnie wyprostowane wlosy.

Bylam zdecydowana na Efalocka, ale czytam, ze to tu jonizacja sie psuje to tu ceramika schodzi, a w ogole to odpada w przedbiegach w porownaniu z Tonedeo.
I tu to samo posty wychwalające ja pod niebiosa, a pry tym kolejne, ze plytki sie nie schodza ,ze ceramika schodzi, a pod spodem teflon.

Dziewczyny poradzie mi prosze, jaka prostownice wybrac do moich włosow, bo jestem zielona.

Moze ktoras z was ma spore porównanie prostownic przy podobnych wlosach do moich i cos mi podpowie.
Mensirip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 12:43   #1562
gandusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 526
Unhappy jaka najlepsza prostownica?

wiem że ten wątek powtarzał się kilka razy jednak dalej nie wiem jaką wybrać prostownice proszę o pomoc jaka jest waszym zdaniem najlepsza prostownica?? fryzjerka poleciła mi brauna albo philipsa a co wy o tym sądzicie?? może babylis albo efalock?? chce mieć lśniące i prościusieńkie włoski a przy tym miekkie które nie wyglądaja jak siano!!! proszę o pomoc!!!!!!!!
gandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 12:50   #1563
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: jaka najlepsza prostownica?

philips i braun wg mnie nie robia dobrych prostownic.ja mam fryzjerska prostownice gamma i jestem z niej zadowolona.prostuje wlosy od 3 lat i dalej lsnia.
a temat o prostownicach jest tak obszerwny ze wystarczy poczytac troche.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 15:31   #1564
joasiasja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Exclamation Prostownice na mokro lepsze od na sucho? Prostownica babyliss pro wet&dry, warto?

.

Edytowane przez joasiasja
Czas edycji: 2007-12-28 o 18:35
joasiasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 19:14   #1565
joasiasja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
PROSTOWNICA BABYLISS Pro WET&DRY

.

Edytowane przez joasiasja
Czas edycji: 2007-12-28 o 18:35
joasiasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 21:11   #1566
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Prostownice na mokro lepsze od na sucho? Prostownica babyliss pro wet&dry, wart

joasiasja wejdz na wate o prostownicach tam jest wszystko o babylissie i tych prostownicach po co zakaldac nowy watek?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 19:56   #1567
joasiasja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: Prostownice na mokro lepsze od na sucho? Prostownica babyliss pro wet&dry, wart

.

Edytowane przez joasiasja
Czas edycji: 2007-12-28 o 18:34
joasiasja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 22:08   #1568
gandusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 526
Dot.: PROSTOWNICA BABYLISS Pro WET&DRY

xxx

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-02-10 o 08:01 Powód: reklama
gandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 22:16   #1569
17coyote17
Raczkowanie
 
Avatar 17coyote17
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: PROSTOWNICA BABYLISS Pro WET&DRY

ja tez polecam,nagrzewa sie bardzo szybko i szybciutko prostuje,ma regulacje temperatury,dla mnie ogolnie super
17coyote17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 13:05   #1570
joasiasja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: PROSTOWNICA BABYLISS Pro WET&DRY

.

Edytowane przez joasiasja
Czas edycji: 2007-12-28 o 18:36
joasiasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 13:46   #1571
joasiasja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: BaByliss Pro wet&dry

.

Edytowane przez joasiasja
Czas edycji: 2007-12-28 o 18:37
joasiasja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-12, 12:29   #1572
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: PROSTOWNICA BABYLISS Pro WET&DRY

a wyszukiwarka to co?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=proste
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 16:50   #1573
nusiek422
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Efalock boska prostownica

ja po kilku dniach sledzenia najlepszej prostownicy i rozmowach z profesjonalistami wybrałam mastera! Piszecie ze odpada ceramika...ale to podlega reklamacji, która trwa 2 lata! Wiec nie ma czym sie przejmowac. A co do mocy to jest to wazna własciwośc, master ma 120watt, champ ok 30. A to jest znaczaca rżónica. Mam nadzieje ze nie bede żałować. Napisze później jak sprawuje się moje nowe cudeńko
nusiek422 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 18:54   #1574
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez koteczka80 Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze coś dopisać...Za prostownice Efalock zapłaciłam 240 zł(już z przesyłką) i kupiłam ją na allegro, ale zauważyłam niedawno, że można ją kupić za 220 zł na aukcji świstakAcha i poprzednim razem zapomniałam napisać co powiedziała mi profesjonalna fryzjerka o prostownicach.Powiedziała , że dobra prostownica to taka, która po przyłożeniu jej do pasma włosów i zaciśnięcia paruje(odparowuje włos)-wtedy dopiero można być pewnym tego że włosy będą dobrze wyprotowane i efekt utrzyma sie do następnego mycia a deszcze nie zazkodzi-będą po prostu nie do ruszenia.I taki efekt jest właśnie po użyciu Efalocka-paruje już na najniższym zakresie i uwierzcie, że włoski sa super prosciutkie aż do kolejnego mycia.
Za każdym razem jak przejżdżam dłonią po moich prościutkich włoskach czuje jak są gładziutkie i mięciutkie i wyglądają na zdrowe i lśniące. To nie prawda, że prostownice niszczą włosy, tj. nieprawda, że profesjonalne prostownice niszczą włosy-wystarczy po każdym myciu niezapominać o dobrej odżywce do włosów i nic im nie będzie sie działo (a odżywkę polecam m.in Pantene Pro V-Złota linia, intensywna regeneracja)...
oj prawda prawda, ze niszcza... nawet te najlepsze, fryzjerskie, ceramiczne. i zadne odzywki niestety nie pomoga sama mam efalocka i stosuje najrozniejsze cuda od odzywek i masek poczawszy, skonczywszy na preparatach do prostowania chroniacych przed wysoka temperatura. i za kazdym razem po prostowaniu widze ze wypadaja mi wlosy i koncowki staja sie coraz bardziej suche,dlatego odstawilam prostownice.
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 13:38   #1575
nusiek422
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Efalock boska prostownica

A ja jestem przeciwnego zdania.....jeżeli dobrze dbasz o włosy to nie jest w stanie zniszczyć ich DOBRA prostownica. Jednak jest kilka zasad których nalezy przestrzegać: przede wszystkim odpowiednie nawilżenie włosa czemu służa maseczki (osobiście polecam Dove do włosów rozjaśnianych. Jeżeli przetłuszczają sie wam włosy to radze nakładac maseczke na długosc włosa lub same koncówki). Ważne jest też spłukiwanie głowy chłodną wodą - domyka to łuskę włosa przez co mniej ulega on uszkodzeniu. No i w zadnym wypadku nie mozna "trzeć" recznikiem o włosy!!!! A to wszystko proponuje wspomóc tabletkami na włosy zawierające skrzyp polny....ja po 3 miesiacach zauważyłam znaczącą poprawe....
nusiek422 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 18:51   #1576
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74
wycieniowanie do prostowanych prostownica wlosach

mam taie pytanko, mam cienkie i krcone wlosy ( prostuje ja prostownica) chce isc jutro do fryzjera i wymyslilam sobie taka fryzurke : z przodu mocno pcieniowane a z tylu tak jakby dwie dlugosci cos podobnego jak jst na zdjeciu tyle ze tutaj z tylu postrzepione sa jkby na calej dlugosci a ja bym chciala zeby byly tak jak by 2 dlugosci : jedna dlugia za ramiona a druga taka tylko od czubka glowy gdzies z 15 cm. moze ktos ma taka fryzurke?? jestem ciekawa czy o sie sprawdzi na prostowanych prostownica wloskach, i wogole czy takie wystopniowanie bedzie fajnie wygladac wlasie na prostowanych wlosach..
lolili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 19:01   #1577
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: wycieniowanie do prostowanych prostownica wlosach

Z tego co wiem jesli prostujesz wlosy to lepiej dla nich kiedy sa sciete rowno, a nie wycieniowane. Mysle jednak ze taka fryzura to dobry pomysl tylko jestem ciekawa efektu na wlosach falowanych tudziez kreconych, czyli przed wyprostowaniem.
Moze sama sie skusze na cos takiego, chociaz wlosy prostuje raczej rzadko (przewrazliwiona jestem na tym punkcie)
Sama chetnie sie dowiem czy ktoras z Wiazanek o falowanych wlosach ma taka fryzurke.
_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 19:10   #1578
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: wycieniowanie do prostowanych prostownica wlosach

Cytat:
Napisane przez lolili Pokaż wiadomość
mam taie pytanko, mam cienkie i krcone wlosy ( prostuje ja prostownica) chce isc jutro do fryzjera i wymyslilam sobie taka fryzurke : z przodu mocno pcieniowane a z tylu tak jakby dwie dlugosci cos podobnego jak jst na zdjeciu tyle ze tutaj z tylu postrzepione sa jkby na calej dlugosci a ja bym chciala zeby byly tak jak by 2 dlugosci : jedna dlugia za ramiona a druga taka tylko od czubka glowy gdzies z 15 cm. moze ktos ma taka fryzurke?? jestem ciekawa czy o sie sprawdzi na prostowanych prostownica wloskach, i wogole czy takie wystopniowanie bedzie fajnie wygladac wlasie na prostowanych wlosach..
mam coś takiego i prawde mowiac zaluje, ze sie tak obcielam. chodzi mi o ten wycieniowany tyl. ciezko sie wlosy prostuje i ogolnie te krotsze klaczki odstaja. teraz tylko czekam az troche odrosna i obcinam wszystkie do rownej dlugosci.
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 20:53   #1579
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: wycieniowanie do prostowanych prostownica wlosach

a szkoda bo juz sie nastawilam ze tak sie zetne znudzily mi sie juz takie rowne ale jesli wycieniowane sa gorsze to wole sie o tym przekonac nie na wlasnych wloskach tylko jak by tu je sciac zeby bylo fajnie modnie no i nadal rowno?? da sie wogole??
lolili jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 21:53   #1580
*sj*
Przyczajenie
 
Avatar *sj*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: wycieniowanie do prostowanych prostownica wlosach

wprawdzie nie mam kręconych włosów ale tak sie zastanawiam czy widziałam kobietę z równą długościa kręconych włosów...chyba nie.. pizsesz że masz cienkie włosy, gdybyś je wycieniowała sprawiałyby wrażenie grubszych, gęściejszych.
Jeszcze 2dni temu miałam włosy równej długości, strasznie nie podobało mi się to jak wyglądają z tyłu, włosy mam za łopatki i sprawiały wrażenie oklapniętych...Teraz mam grzywkę na bok i dwie długości z tyłu tylko że nie są one równe jak od linijki tylko wycieniowane+refleksy które nadają fryzurze charakter.
Przemyśl to sobie, też miałam dylemat czy robić grzywkę ale pomyślałam że całe życie itak jednej fryzury miec nie będę a włosy odrosną... i nie załuję.
*sj* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 22:18   #1581
luCkyy
Raczkowanie
 
Avatar luCkyy
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: middle
Wiadomości: 54
GG do luCkyy
Dot.: wycieniowanie do prostowanych prostownica wlosach

jesli uzywasz prostownicy to odradzam
bedzie widac zniszczone koncowki na calych wlosach i pojawi sie tez ogromny problem ich podcinania
__________________
Bądź jak skrzydła dwa, kiedy braknie sił ..
Niech niebo bliżej będzie...

;Dpp***
luCkyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 07:35   #1582
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: wycieniowanie do prostowanych prostownica wlosach

ja mam podobnie obciete wlosy sa cienkie, strasznie zniszczone od prostownicy bo musialam jej uzywac do ukladania fryzury (ale teraz robie im akcje odzywianie, regeneracje i wszystko powoli powoli wraca do normy
ja mam obciete wlosy tak ze u gory mam krotsze tak jak na zdj a na dole mam rowniutkie wlosy nie wycieniowane - bo mam cienkie wlosy i by sie strasznie odwijaly , jedynie w przodu mam troszeczke wycieniowane aby nadac ksztalt wloskom i powiem ci szczerze ze musze prostowac wlosy aby ladnie wygladaly bo inaczaej nie da rady bo to ochydnie wyglada wiec jesli zdecydujesz sie na taka fryzurke to musisz sie z tym liczyc
Pozdrawiam
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 09:14   #1583
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: wycieniowanie do prostowanych prostownica wlosach

Cytat:
Napisane przez *sj* Pokaż wiadomość
pizsesz że masz cienkie włosy, gdybyś je wycieniowała sprawiałyby wrażenie grubszych, gęściejszych.
właśnie, że niesprawiły by włosów cienkich. musiałabyś te kótsze codziennie prostować, bo by się odwijały. tak jak już ktoś wyzej napisał ze strasznie widać zniszczone koncowki to prawda. poza tym mi jest ciężko 'zejść' z tej fryzury na nową, a wygląda to nie za ciekawie

odradzam.
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 09:55   #1584
monika8973
Przyczajenie
 
Avatar monika8973
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 24
GG do monika8973
Dot.: Efalock boska prostownica

Tyle tu czytam o profesjonalnych prostownicach, a już sama chciałam kupić inną- Remingtona s1031 sleek&curl.
1.Co o niej myślicie, czy jest dobra?
2. Plis, podajcie mi jeszcze kilka propozycji niezłych prostownic do 180 zł
a)mam włosy średniej długości, falowane nieregularnie i raczej grubsze.
b) włosy muszą się trzymać co najmniej przez 2 dni.
Bardzo prosze o odpowiedź.
__________________
Każda rzecz ma dwie strony i tylko o to chodzi, po której jest się samemu.
David Herbert Lawrence, Kochanek Lady Chatterley
monika8973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 14:45   #1585
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: wycieniowanie do prostowanych prostownica wlosach

NO TO MI DORADZILYSCIE!!! :P moja kolezanka mowi wlasnie ze bedzie bardziej widac zniszczone koncowi tym bardziej ze moje wlosy maja tendencje do kruszenia sie.. co prawda mam bardzo cienkie wlosy ale na ich ilosc nie moge narzekac ( byc moze przez uzywanie revalidu- na serio polecam!!) a ze jest ich duzo to oklapniete nie sa- wrecz przeciwie, musze je nawet "przyglaskiwac" a czy degazowanie to to samo co wycieniowanie???
lolili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 11:04   #1586
nusiek422
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Efalock boska prostownica

Do 180...ja osobiscie naprawde proponuje ci efalock flat master, kupiłam 4 dni temu na allegro za 183zł (z przesłyką) Naprawde warta jest kazdej złotówki... Ewentualnie fryzjerka robiła mi włosy prostownicą Wahl Cutek - te sa po ok 130zł! ale wydaje mi sie ze po efalocku jest lepszy efekt
nusiek422 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 17:48   #1587
milosc_blondynki
Przyczajenie
 
Avatar milosc_blondynki
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 13
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez nusiek422 Pokaż wiadomość
A ja jestem przeciwnego zdania.....jeżeli dobrze dbasz o włosy to nie jest w stanie zniszczyć ich DOBRA prostownica.
moim zdaniem nie ma cudów - dbanie o włosy jest bardzo ważne, ale bezpośredni kontakt z rozgrzaną ceramiką MUSI mieć fatalny wpływ na włosy. Preparaty ochronne stosuję dla uspokojenia sumienia, nie wierzę, że zdziałają cuda
milosc_blondynki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 15:16   #1588
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Efalock boska prostownica

no jasne, ile jest dziewczyn (w tym ja) ktore pomimo stosowania profesjonalnych preparatow do prostowania przez prostownice maja siano na glowie... cudow nie ma, prostownica zawsze negatywnie dziala na wlosy, nie ma takiego kosmetyku, ktory ochronilby je w 100%
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 14:09   #1589
Nastk_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

Wlasnie po dlugich przemysleniadch zamowilam swoja tondeo eco cerion i mleczko farouka silk strate mam nadzieje ze bede zazdowolonaJuz sie nie moge doczekac a paczka bedzie dopiero w poniedzialek
Nastk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 19:51   #1590
!gusia!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Efalock boska prostownica

mam pytanko: czy jak mam w miare krecone spuszone wlosy, raczej cienkie i bym sie kladla z mokrymi i rano chciala prostowac efalockiem to ile mniej wiecej mi to zajelo? bo zamierzam kupic efalocka champa i jakis dobry kosmytk do prostowania na sucho i robic to wszytsko rano i sie zastanwiam ile to mniej wiecej zabiera czasu? :P
czekam na odp dzieki z gory
!gusia! jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.