Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-08-21, 11:59   #4951
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

U mnie jedna fryzjerka robi Encanto za UWAGA 500z³ i dwa dni to robi -.- lol
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-21, 17:42   #4952
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie jedna fryzjerka robi Encanto za UWAGA 500z³ i dwa dni to robi -.- lol
ok. jadê. biorê w ciemno
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-21, 18:28   #4953
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;47791940]Dziewczyny mam pytanie.. bede robi³a encanto siostrze.. ale mam tylko jedn± maskê i nie wiem komu bardziej siê przyda.. jej czy mi ?

Wys³ane z mojego LG G2 mini.[/QUOTE]

Zdecydowanie Tobie Jak ostatnio robi³am mamie prostowanie to ubra³am maskê + okulary p³ywackie, a mama siedzia³a bez ¿adnej "ochrony", jedynie mia³a do dyspozycji mokry rêcznik, ale zaczê³o j± drapaæ w gardle dopiero przy suszeniu.

Swoj± drog± pomys³ okularów p³ywackich sprawdza siê jak siê robi encanto komu¶, niestety jak sama sobie próbowa³am zrobiæ w ten sposób zabieg to by³o mi bardzo niewygodnie Ale jak bêdziecie siê bawiæ we fryzjerki to polecam
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 05:25   #4954
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ju¿ widzê minê potecjalnej klientki na ten widok gogle p³ywackie + maseczka + prostownica. Siedzieæ, czy uciekaæ - oto jest pytanie
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 08:30   #4955
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

idê dzisiaj na wyg³adzanie cocochoco - trzymajcie kciuki aby siê uda³o
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 10:28   #4956
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Suma sumarum dalam jej.. dziwne bo i u niej i u mnie oby³o siê bez ³ez no ale robi³y¶my w kuchni przy wielkim otwartym oknie

Wys³ane z mojego LG G2 mini.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 10:49   #4957
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
idê dzisiaj na wyg³adzanie cocochoco - trzymajcie kciuki aby siê uda³o
powodzenia mam nadziejê ¿e u Ciebie wyjdzie zabieg


Od mojego cocochoco min± ju¿ prawie miesi±c. I jestem coraz mniej zadowolona Owszem po suszarce w³osy s± "naturalnie" proste i nie s± przyklapniete, jednak po wyj¶ciu na wilgotne powietrze lekko zaczynaj± siê puszyæ Wczoraj pozwoli³am im wyschn±æ naturalnie i niestety, w³osy na których by³o robione cocochoco ju¿ siê delikatnie faluj± ( po encanto miesi±c od zabiegu dalej mia³am proste po naturalnym wyschniêciu)

Tak wiêc wracam z podkulonym ogonem do encanto
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 11:04   #4958
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ widzê minê potecjalnej klientki na ten widok gogle p³ywackie + maseczka + prostownica. Siedzieæ, czy uciekaæ - oto jest pytanie
Tak, zdajê sobie sprawê, ¿e widok rozbrajaj±cy Sama bym chyba uciek³a
Ale komfort zabiegu z takimi narzêdziami nieporównywalny, w ogóle cz³owiek nie p³acze

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
powodzenia mam nadziejê ¿e u Ciebie wyjdzie zabieg


Od mojego cocochoco min± ju¿ prawie miesi±c. I jestem coraz mniej zadowolona Owszem po suszarce w³osy s± "naturalnie" proste i nie s± przyklapniete, jednak po wyj¶ciu na wilgotne powietrze lekko zaczynaj± siê puszyæ Wczoraj pozwoli³am im wyschn±æ naturalnie i niestety, w³osy na których by³o robione cocochoco ju¿ siê delikatnie faluj± ( po encanto miesi±c od zabiegu dalej mia³am proste po naturalnym wyschniêciu)

Tak wiêc wracam z podkulonym ogonem do encanto
Ciekawe od czego to zale¿y, ja np. nawet po encanto muszê suszyæ W zasadzie to mam problem jedynie z przednimi pasmami - niewa¿ne ile keratyny na nie nawalê, zawsze muszê je wysuszyæ, bo inaczej lipa
Ale jak u Ciebie siê sprawdza na tyle, to bym na Twoim miejscu ju¿ do choco nie wraca³a
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 11:15   #4959
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

widocznie wszystko zalezy od rodzaju w³osa Moje s± cienkie wiêc mog³oby siê wydawaæ ¿e cocochoco powinno daæ radê, jednak wychodzi na to ¿e s± z nich niez³e uparciuchy i tak ³atwo nie chc± siê prostowaæ
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 13:31   #4960
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja teraz chodzê ca³y czas w warkoczu ale jaki¶ tydzieñ temu mia³am rozpuszczone w³osy, by³y pro¶ciutkie

chyba nie bêdê bawi³a siê wiêcej w od¿ywkê z encanto, skoro sama keratyna daje u mnie taki efekt. Kole¿anki pyta³am dzi¶ te¿ jest super u niej, te¿ robi³am sam± keratyn± mniej wiêcej w tym samym czasie co u siebie

Nie wiem ile ju¿ minê³o.. chwila sprawdzê 11.07 robi³am.. no to ju¿ prawie 1,5 miesi±ca
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 15:47   #4961
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
powodzenia mam nadziejê ¿e u Ciebie wyjdzie zabieg


Od mojego cocochoco min± ju¿ prawie miesi±c. I jestem coraz mniej zadowolona Owszem po suszarce w³osy s± "naturalnie" proste i nie s± przyklapniete, jednak po wyj¶ciu na wilgotne powietrze lekko zaczynaj± siê puszyæ Wczoraj pozwoli³am im wyschn±æ naturalnie i niestety, w³osy na których by³o robione cocochoco ju¿ siê delikatnie faluj± ( po encanto miesi±c od zabiegu dalej mia³am proste po naturalnym wyschniêciu)

Tak wiêc wracam z podkulonym ogonem do encanto
ja w³a¶nie nie muszê mieæ super prostych w³osów, zale¿a³o mi tylko na wyg³adzeniu i redukcji siana...
Falowaæ siê mog± jak najbardziej, nie mam z tym problemu

No i babeczka która mi to robi³a mówi³a, ¿e to wszystko zale¿y od rodzaju w³osa - typowo krêcone nie bêd± idealnie proste.
Mówi³a, ¿e jak co¶ zacznie siê wywijaæ to warto te kosmyki przeprostowaæ .
No i oczywi¶cie szampony bez soli w³a¶nie sobie szperam na allegro w tym celu
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 19:39   #4962
littleparty
Raczkowanie
 
Avatar littleparty
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ dziewczyny, widzê, ¿e jeste¶cie specjalistkami w tej dziedzinie.
FAQ przeczyta³am, ca³ego w±tku niestety nie, bo piszecie jak szalone Mam do was takie pytanie, bo ja siê na tym nie znam - moja m³odsza siostra planuje mi towarzyszyæ przy prostowaniu, dlatego - ona do¶æ d³ugi czas robi³a sobie trwa³± (t± "prawdziw±" ), czy mo¿e po paru miesi±cach zrobiæ sobie prostuj±c±? Obie mamy w³osy z natury nie zupe³nie proste, ani nie krêcone, takie baaardzo leciutkie fale, jak w za³±czniku.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_38.jpg (45,1 KB, 12 za³adowañ)
littleparty jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 20:23   #4963
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez littleparty Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny, widzê, ¿e jeste¶cie specjalistkami w tej dziedzinie.
FAQ przeczyta³am, ca³ego w±tku niestety nie, bo piszecie jak szalone Mam do was takie pytanie, bo ja siê na tym nie znam - moja m³odsza siostra planuje mi towarzyszyæ przy prostowaniu, dlatego - ona do¶æ d³ugi czas robi³a sobie trwa³± (t± "prawdziw±" ), czy mo¿e po paru miesi±cach zrobiæ sobie prostuj±c±? Obie mamy w³osy z natury nie zupe³nie proste, ani nie krêcone, takie baaardzo leciutkie fale, jak w za³±czniku.
to nie jest w±tek o trwa³ej prostuj±cej
keratynowe prostowanie to zupe³nie inny zabieg - on nie wp³ywa na wi±zania we w³osie (czyli nie prostuje w³osów na sta³e, jak trwa³a), tylko obrazowo mówi±c wype³nia ubytki - od¿ywia, regeneruje w³osy. Je¶li zale¿y siostrze na keratynowym prostowaniu to tak, mo¿e go wykonaæ. Je¶li chodzi o trwa³e - tutaj ju¿ trzeba wybraæ siê do fryzjera, bo wszystko zale¿y tak naprawdê od stanu w³osów, a ten trudno oceniæ przez internet
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 21:03   #4964
littleparty
Raczkowanie
 
Avatar littleparty
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

O rany, a ja by³am ¶wiêcie przekonana, ¿e piszê w w±tku o trwa³ej prostuj±cej! Dziêkujê za u¶wiadomienie, nawet nie wiedzia³am, ¿e to siê czym¶ ró¿ni! W takim razie przepraszam za offtop i dziêkujê za odpowied¼
littleparty jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-23, 11:31   #4965
Anatomia
Rozeznanie
 
Avatar Anatomia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 852
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny, mo¿liwe, ¿e prostowanie keratynowe spowodowa³o, ze zaczê³y mi wypadaæ w³osy? Ju¿ miesi±c min±³, a ja przy ka¿dym myciu mam zapchan± wanne, tak mi wypadaj±. Jestem lekko przera¿ona... O.o
__________________
House: "They didn't break me. I am broken."

Anatomia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-23, 15:18   #4966
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

A czy nak³ada³a¶ preparat na skórê g³owy?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-24, 18:32   #4967
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Patrzcie kolejna od¿ywka bez soli
http://krainakobiet.blogspot.com/201...-do-wosow.html
Mo¿ecie j± daæ do I w±tku ?
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-24, 19:55   #4968
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Patrzcie kolejna od¿ywka bez soli
http://krainakobiet.blogspot.com/201...-do-wosow.html
Mo¿ecie j± daæ do I w±tku ?
Oo, pora siê wybraæ do Biedronki
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-24, 20:24   #4969
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Anatomia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, mo¿liwe, ¿e prostowanie keratynowe spowodowa³o, ze zaczê³y mi wypadaæ w³osy? Ju¿ miesi±c min±³, a ja przy ka¿dym myciu mam zapchan± wanne, tak mi wypadaj±. Jestem lekko przera¿ona... O.o
je¶li na³o¿y³a¶ preparat na skórê g³owy to tak
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-24, 20:45   #4970
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

a która¶ z was u¿ywa szamponu Biovaxu? Któr± wersjê najlepiej wybraæ?
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-24, 21:17   #4971
elta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej dziewczyny Mój pierwszy post. Przebrnê³am przez wiêkszo¶æ postów, wiedzy masa, wszystko bardzo przydatne. Zdecydowa³am siê na zabieg, chcê zamówiæ p³yn u jednego z polecanych sprzedawców, chcia³abym siê tylko doradziæ co do ilo¶ci. Na pocz±tku by³am przekonana, ¿e 100ml na moje w³osy wystarczy, ale teraz siê zastanawiam. W³osy mam do¶æ cienkie ale BARDZO gêste. W za³±czeniu foto Dorad¼cie - 100 czy 150ml? Bêdê zamawiaæ odlewkê wiêc nie chcia³abym ¿eby co¶ zosta³o. Ale z drugiej strony, jak ma brakn±æ, a na wierzchu w³osów mi najbardziej zale¿y, pewnie to bêdê robiæ na koñcu Z góry dziêki za pomoc, na pewno zamieszczê efekt "po"
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP2454.jpg (61,3 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMGP2455.jpg (61,3 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMGP2457.jpg (44,6 KB, 16 za³adowañ)
elta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-24, 21:26   #4972
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez elta Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny Mój pierwszy post. Przebrnê³am przez wiêkszo¶æ postów, wiedzy masa, wszystko bardzo przydatne. Zdecydowa³am siê na zabieg, chcê zamówiæ p³yn u jednego z polecanych sprzedawców, chcia³abym siê tylko doradziæ co do ilo¶ci. Na pocz±tku by³am przekonana, ¿e 100ml na moje w³osy wystarczy, ale teraz siê zastanawiam. W³osy mam do¶æ cienkie ale BARDZO gêste. W za³±czeniu foto Dorad¼cie - 100 czy 150ml? Bêdê zamawiaæ odlewkê wiêc nie chcia³abym ¿eby co¶ zosta³o. Ale z drugiej strony, jak ma brakn±æ, a na wierzchu w³osów mi najbardziej zale¿y, pewnie to bêdê robiæ na koñcu Z góry dziêki za pomoc, na pewno zamieszczê efekt "po"
bedziesz robiæ encanto?
Ze zdjêæ widaæ ¿e masz gêste w³osy, na wszelki wypadek bra³abym 150 ml
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-25, 06:14   #4973
elta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
bedziesz robiæ encanto?
Tak, oczywi¶cie zapomnia³am napisaæ Metod± klasyczn±.
elta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-25, 09:50   #4974
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez elta Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, oczywi¶cie zapomnia³am napisaæ Metod± klasyczn±.
aha daj znaæ jak ju¿ bêdziesz po zabiegu
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-25, 16:08   #4975
keskese87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Co polecacie, by wyp³ukaæ keratynê? Minê³o ju¿ kilak miesiêcy odk±d zrobi³am keratynowe prostowanie w³osów. Nie powtórzy³abym tego zabiegu. W³osy sta³y siê cienkie, rozdwajaj± siê jak szalone, straci³y objêto¶æ. Mo¿e nie mam ju¿ takiego efektu przyklapu jak na pocz±tku, ale jednak objêto¶æ jest straszna, mam wra¿enie, ¿e mam takie cienkie ulizane w³osy ca³y czas i brakuje mi tego, jakie by³y kiedy¶. Zaczynaj± ju¿ delikatnie falowaæ, ale najbardziej martwiê siê czubkiem, skalpem. Nie wiem ju¿ co robiæ by je podnie¶æ. Mo¿e jak trochê zetnê, bêd± l¿ejsze i pójd± do góry, ale szczerze mówi±c czujê siê ³ysa i nie mogê sobie wybaczyæ, ¿e zdecydowa³am siê na ten zabieg. Nie macie w ogóle takich odczuæ po swoich zabiegach?
keskese87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-25, 17:19   #4976
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez keskese87 Poka¿ wiadomo¶æ
Co polecacie, by wyp³ukaæ keratynê? Minê³o ju¿ kilak miesiêcy odk±d zrobi³am keratynowe prostowanie w³osów. Nie powtórzy³abym tego zabiegu. W³osy sta³y siê cienkie, rozdwajaj± siê jak szalone, straci³y objêto¶æ. Mo¿e nie mam ju¿ takiego efektu przyklapu jak na pocz±tku, ale jednak objêto¶æ jest straszna, mam wra¿enie, ¿e mam takie cienkie ulizane w³osy ca³y czas i brakuje mi tego, jakie by³y kiedy¶. Zaczynaj± ju¿ delikatnie falowaæ, ale najbardziej martwiê siê czubkiem, skalpem. Nie wiem ju¿ co robiæ by je podnie¶æ. Mo¿e jak trochê zetnê, bêd± l¿ejsze i pójd± do góry, ale szczerze mówi±c czujê siê ³ysa i nie mogê sobie wybaczyæ, ¿e zdecydowa³am siê na ten zabieg. Nie macie w ogóle takich odczuæ po swoich zabiegach?
u mnie po encanto po ok. 2 tyg w³osy ju¿ nie s± ulizane i maj± normaln± objêto¶æ ka¿de w³osy inaczej reaguj± na zabieg

Jak chcesz szybciej wyp³ukaæ keratynê myj jakim¶ szamponem przeciw³upie¿owym, mo¿e to troche przyspieszy wyp³ukiwanie, chocia¿ nie ma gwarancji ¿e keratyna do koñca siê wyp³ucze.
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-25, 17:45   #4977
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 266
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez keskese87 Poka¿ wiadomo¶æ
Co polecacie, by wyp³ukaæ keratynê? Minê³o ju¿ kilak miesiêcy odk±d zrobi³am keratynowe prostowanie w³osów. Nie powtórzy³abym tego zabiegu. W³osy sta³y siê cienkie, rozdwajaj± siê jak szalone, straci³y objêto¶æ. Mo¿e nie mam ju¿ takiego efektu przyklapu jak na pocz±tku, ale jednak objêto¶æ jest straszna, mam wra¿enie, ¿e mam takie cienkie ulizane w³osy ca³y czas i brakuje mi tego, jakie by³y kiedy¶. Zaczynaj± ju¿ delikatnie falowaæ, ale najbardziej martwiê siê czubkiem, skalpem. Nie wiem ju¿ co robiæ by je podnie¶æ. Mo¿e jak trochê zetnê, bêd± l¿ejsze i pójd± do góry, ale szczerze mówi±c czujê siê ³ysa i nie mogê sobie wybaczyæ, ¿e zdecydowa³am siê na ten zabieg. Nie macie w ogóle takich odczuæ po swoich zabiegach?
U mnie jedynym ratunkiem by³o obciêcie w³osów, po ok miesi±cu zaczê³y siê krêciæ, a po 2 wróci³y do stanu sprzed keratyny.
Teraz jestem po drugiej keratynie i myjê szamponem jaki wpadnie mi w rêce, nie widzê ró¿nicy, ¿eby keratyna szybciej mi siê wyp³ukiwa³a ni¿ za pierwszym razem.
__________________
2017
2016
2015
2013/2014

Edytowane przez onething
Czas edycji: 2014-08-25 o 17:47
onething jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-25, 18:35   #4978
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Szczerze mówi±c efekt oklapniêtych w³osach po kilku miesi±cach od zabiegu jest ma³o realny (w sensie jako skutek keratynowego prostowania), a to dlatego, ¿e w³osy nam rosn±.. Tutaj jest wybór: robisz od g³owy i masz przyklap (który znika wraz z ro¶niêciem w³osów) albo robisz wiêkszy odstêp (5 i wiêcej cm) i przyklapu nie masz. Nie zmieni³a¶ szamponu/od¿ywki, w³osy Ci siê nie przet³uszczaj± bardziej? Mo¿e zapu¶ci³a¶ do¶æ spor± ilo¶æ i masz niecieniowane w³osy? Ja bym szuka³a problemu gdzie indziej, bo po kilku miesi±cach celem wyp³ukiwania keratyny jest powrót do krêconych/falowanych w³osów a nie odzyskiwanie objêto¶ci przy nasadzie.. ta objêto¶æ siê pojawia razem z nowymi w³osami i problem przyklapu znika najpó¼niej po 2 miesi±cach.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-25, 18:43   #4979
keskese87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Nie wiem, ja po prostu czujê, ¿e moje w³osy s± cienkie i jest ich optycznie mniej. Kiedy¶ po umyciu i suszeniu mia³am efekt tzw. szopy ¿e prostowa³am aby je trochê "przylizaæ" bo stercza³y na pó³ g³owy, a teraz po prostu czujê siê taka przyklapniêta, bo one le¿± prosto. Krêc± mi siê ju¿ w³osy na d³ugo¶ci powoli, ale ogólnie je¶li chodzi o kosmyki z przodu to jak dla mnie jest ró¿nica z tym, co by³o. Mia³am robione od g³owy i niby wiem, ¿e co¶ odros³o, ale w³osy s± ju¿ d³u¿sze i chyba "ci±gn±" siê w dó³ i to te¿ przez to. Mam nadziejê, ¿e obciêcie troszkê tu zaradzi, ale i tak gdy je rozpuszczê to wizualnie jest ich mniej i z tym nic nie zrobiê. Po prostu czujê, ¿e s± inne ni¿ by³y.
keskese87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-26, 11:01   #4980
basia-aparatka
Raczkowanie
 
Avatar basia-aparatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witam
Chcia³am siê z Wami podzieliæ opini± na temat keratynowego prostowania.W zesz³ym roku robi³am metod± Encanto efekt by³ wspania³y, trzyma³ siê ko³o 6 miesiêcy a i nawet d³u¿ej ale wyst±pi³ u mnie problem z ³amaniem siê koñcówek, strasznie kruszy³y mi sie w³osy nie wiem czy to wina tego ¿e zesz³a mi keratyna czy jaki¶ inny czynnik mia³ na to wp³yw. W ka¿dym razie musia³am mocno obci±æ w³osy. Z 6 cm
No i w³osy zacze³y mi siê krêciæ i puszyæ. Król lew. Nie do wytrzymania. Troche wilgoci i napuszona ca³a g³owa.
Zdecydowa³am sie po raz kolejny na keratynê ale tym razem CocoChoco.
Czyta³am ¿e daje s³absze efekty ale nie jest taki dra¿ni±cy no i aplikacja jest mniej czasoch³onna. I mile jestem zaskoczona. Dopiero po 3 myciach jestem ale w³osy pro¶ciutkie, nie pusz± siê i nie mam koñcówek do ¶cieci± jak po Encanto. Troche ciê¿ko te 72 h po u¿yciu nie myæ w³osów ale da siê Polecam wszystkim
__________________
Insanity
basia-aparatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.