Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-08-03, 11:25   #3061
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Oj a ja chcê przytyæ i nie mogê i te¿ z tarczyca mam problem, znaczy normalna jest tylko guzka mia³am.
Teraz co druga dziewczyna ma problemy z tarczyc±... mo¿e masz nadczynno¶æ? Ja przez ca³e ¿ycie by³am strasznym chudzielcem, zero ty³ka, cycków, wa¿y³am max. 47-49 kg. Na studiach przyty³am do 51 i taka waga by³a dla mnie idealna. 2 lata temu okaza³o siê, ¿e mam niedoczynno¶æ, w ci±gu kilku miesiêcy przyty³am do 55, ale wszytko posz³o w nogi i ty³ek i wygl±dam jak taka gruszka - rêce szczup³e, widaæ mi obojczyki, a dó³ t³u¶ciutki

Cytat:
Napisane przez celinucha1 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê dziewczyny
Nie pierwszy raz , chyba ju¿ 4ty , ale ostatni raz by³ w listopadzie zesz³ego roku
Fakt , nie mam loków i odk±d ¶ciê³am na prosto to te¿ mi siê nie faluj± .
Aleeee mega siê pusz± , to moja zmora a z racji tego, ¿e jest ich du¿o ,to wygl±dam ci±gle jak ra¿ona piorunem
Naprawdê super masz w³osy i ta d³ugo¶æ bardzo zdrowo wygl±daj±!
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-03, 12:12   #3062
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz co druga dziewczyna ma problemy z tarczyc±... mo¿e masz nadczynno¶æ? Ja przez ca³e ¿ycie by³am strasznym chudzielcem, zero ty³ka, cycków, wa¿y³am max. 47-49 kg. Na studiach przyty³am do 51 i taka waga by³a dla mnie idealna. 2 lata temu okaza³o siê, ¿e mam niedoczynno¶æ, w ci±gu kilku miesiêcy przyty³am do 55, ale wszytko posz³o w nogi i ty³ek i wygl±dam jak taka gruszka - rêce szczup³e, widaæ mi obojczyki, a dó³ t³u¶ciutki



Naprawdê super masz w³osy i ta d³ugo¶æ bardzo zdrowo wygl±daj±!
Mo¿e i mam nie wiem tarczycê mia³am dobr± i jestem po operacji.
Endo da³ mi skierowanie na morfologie,OB i TSH i jutro idê zrobiæ.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-03, 15:26   #3063
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e i mam nie wiem tarczycê mia³am dobr± i jestem po operacji.
Endo da³ mi skierowanie na morfologie,OB i TSH i jutro idê zrobiæ.
Powodzenia na badaniach
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-03, 16:50   #3064
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
przewa¿nie przyjació³ka albo siostra mi pomagaj±. jakie¶ 2-3 razy robi³am sama, dzisiaj du¿o pomaga³ mi m±¿

w³osy mi siê do¶æ mocno przerzedzi³y, kiedy¶ mia³am bardziej gêste. Od tarczycy wypad³a mi chyba z po³owa tego, co kiedy¶ mia³am
kurde ja mam to samo ;/ dzisiaj rano ile mi zostalo na grzebieniu, max! juz cieszylam sie, ze wypadanie ustalo, ze konce sie nie krusza, a tu dzis na nowo, jestem przerazona!
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Oj a ja chcê przytyæ i nie mogê i te¿ z tarczyca mam problem, znaczy normalna jest tylko guzka mia³am.
na bank cos z hormonami
Cytat:
Napisane przez celinucha1 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê dziewczyny
Nie pierwszy raz , chyba ju¿ 4ty , ale ostatni raz by³ w listopadzie zesz³ego roku
Fakt , nie mam loków i odk±d ¶ciê³am na prosto to te¿ mi siê nie faluj± .
Aleeee mega siê pusz± , to moja zmora a z racji tego, ¿e jest ich du¿o ,to wygl±dam ci±gle jak ra¿ona piorunem
o matko bosko, 4 raz, tyle wlosow ogarnac encanto, dramat :P nie dziwie sie, ze robilas metoda laczona :P a ze geste to spoko, lepiej miec geste niz rzadziuchne :P ma co wypadac jak sie ma chora tarczyce co nie dziewczyny? :P
Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz co druga dziewczyna ma problemy z tarczyc±... mo¿e masz nadczynno¶æ? Ja przez ca³e ¿ycie by³am strasznym chudzielcem, zero ty³ka, cycków, wa¿y³am max. 47-49 kg. Na studiach przyty³am do 51 i taka waga by³a dla mnie idealna. 2 lata temu okaza³o siê, ¿e mam niedoczynno¶æ, w ci±gu kilku miesiêcy przyty³am do 55, ale wszytko posz³o w nogi i ty³ek i wygl±dam jak taka gruszka - rêce szczup³e, widaæ mi obojczyki, a dó³ t³u¶ciutki



Naprawdê super masz w³osy i ta d³ugo¶æ bardzo zdrowo wygl±daj±!
ja wlasnie zaczynam tyc :P tak samo zawsze bylam chudzielcem, do tego jak kilka razy zdarzylo mi sie pocwiczyc, naprawde swietnie wygladalam. teraz kazdy kg jest dotkliwy jak dba sie o wygl±d tak mocno.
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e i mam nie wiem tarczycê mia³am dobr± i jestem po operacji.
Endo da³ mi skierowanie na morfologie,OB i TSH i jutro idê zrobiæ.
hm, daj znac !
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-04, 12:49   #3065
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Powodzenia na badaniach
Dziêki Ju¿ by³am krew pobraæ rano w pi±tek wizyta ;P
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
kurde ja mam to samo ;/ dzisiaj rano ile mi zostalo na grzebieniu, max! juz cieszylam sie, ze wypadanie ustalo, ze konce sie nie krusza, a tu dzis na nowo, jestem przerazona!

na bank cos z hormonami

o matko bosko, 4 raz, tyle wlosow ogarnac encanto, dramat :P nie dziwie sie, ze robilas metoda laczona :P a ze geste to spoko, lepiej miec geste niz rzadziuchne :P ma co wypadac jak sie ma chora tarczyce co nie dziewczyny? :P

ja wlasnie zaczynam tyc :P tak samo zawsze bylam chudzielcem, do tego jak kilka razy zdarzylo mi sie pocwiczyc, naprawde swietnie wygladalam. teraz kazdy kg jest dotkliwy jak dba sie o wygl±d tak mocno.

hm, daj znac !
Mo¿e po prostu mam tak± przemiane materii ale chcia³abym przytyæ tak do 55 przynajmniej ale moja mama jak by³a m³odsza te¿ taka chuda by³a i moja siostra starsza o 4 lata po dwóch ci±¿ach te¿ chuda i przytyæ chce jakie to niesprawiedliwe, tyle kobiet chce zgubiæ kg i szkoda, ze oddaæ nie mog± xd
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-04, 13:55   #3066
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Ju¿ by³am krew pobraæ rano w pi±tek wizyta ;P


Mo¿e po prostu mam tak± przemiane materii ale chcia³abym przytyæ tak do 55 przynajmniej ale moja mama jak by³a m³odsza te¿ taka chuda by³a i moja siostra starsza o 4 lata po dwóch ci±¿ach te¿ chuda i przytyæ chce jakie to niesprawiedliwe, tyle kobiet chce zgubiæ kg i szkoda, ze oddaæ nie mog± xd
Haha sk±d ja to znam. U mnie identycznie. Mi siê wydaje, ¿e to geny po prostu.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-04, 15:11   #3067
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Haha sk±d ja to znam. U mnie identycznie. Mi siê wydaje, ¿e to geny po prostu.
Ja mia³am tak do mniej wiêcej 25 r. ¿ wszyscy zawsze mi wytykali, ¿e jestem za chuda, ¿e pewnie nic nie jem (poch³ania³am wiêcej ni¿ mój T¯ a teraz mam prawie 29., nabra³am kilka kilo i znowu narzekaj±: oo ale przyty³a¶ itd.

Dziewczynki, jestem 2 dni po Nanoxie, przyliz na g³owie jest niesamowity, ale my³am g³owê ju¿ 2 razy i w³osy trochê siê zaczynaj± odbijaæ od skóry Pewnie za kilka dni bêdzie ju¿ spoko z objêto¶ci±. Myjê zwyk³ymi szamppnami, nie u¿ywam tych bez soli i SLS-ów, takie jak s± zalecane przy Encanto, bo moje w³osy siê z nimi nie lubi±.

Na razie zabieg oceniam na +.... ale po 4 latach prostowania muszê poszukaæ jakich¶ innych metod, bo bojê siê, ¿e zbyt czêste wdychanie tych oparów mo¿e siê odbiæ na zdrowiu. Chocia¿ w sumie za ka¿dym razem powtarzam sobie, ¿e to ju¿ ostatni zabieg, a i tak ci±gle go robiê
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 11:27   #3068
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am tak do mniej wiêcej 25 r. ¿ wszyscy zawsze mi wytykali, ¿e jestem za chuda, ¿e pewnie nic nie jem (poch³ania³am wiêcej ni¿ mój T¯ a teraz mam prawie 29., nabra³am kilka kilo i znowu narzekaj±: oo ale przyty³a¶ itd.

Dziewczynki, jestem 2 dni po Nanoxie, przyliz na g³owie jest niesamowity, ale my³am g³owê ju¿ 2 razy i w³osy trochê siê zaczynaj± odbijaæ od skóry Pewnie za kilka dni bêdzie ju¿ spoko z objêto¶ci±. Myjê zwyk³ymi szamppnami, nie u¿ywam tych bez soli i SLS-ów, takie jak s± zalecane przy Encanto, bo moje w³osy siê z nimi nie lubi±.

Na razie zabieg oceniam na +.... ale po 4 latach prostowania muszê poszukaæ jakich¶ innych metod, bo bojê siê, ¿e zbyt czêste wdychanie tych oparów mo¿e siê odbiæ na zdrowiu. Chocia¿ w sumie za ka¿dym razem powtarzam sobie, ¿e to ju¿ ostatni zabieg, a i tak ci±gle go robiê
A przy prostowaniu Encanto te¿ my³a¶ w³osy zwyk³ymi szamponami? A od¿ywka specjalna czy te¿ zwyk³a? Ja po zabiegu my³am tylko Babydream a od¿ywkê stosowa³am kupion± u fryzjera, skóra tak mnie swêdzi³a ¿e zaczê³am myæ normalnymi, ale to nie pomog³o, w³osy nadal strasznie siê przet³uszczaj± a skóra swêdzi Nawet ró¿nych z apteki specyfików ju¿ próbowa³am jak Ketoxin i Nizoral i nic nie pomog³o. Teraz kupi³am szampon z czarn± rzep± ale efektów dalej nie ma.
Mog³aby¶ podaæ jaki¶ link do Twoich filmików przy u¿yciu Encanto? Bêdê sobie robi³a sama i nie do koñca wiem jak siê za to zabraæ
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2015-08-05 o 11:48
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-05, 11:39   #3069
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Mog³aby¶ podaæ jaki¶ link do Twoich filmików przy u¿yciu Encanto? Bêdê sobie robi³a sama i nie do koñca wiem jak siê za to zabraæ
https://www.youtube.com/watch?v=77_Gxg9VHUo

nied³ugo te¿ wrzucê nowy, z Nanoxem, tylko nie mia³am jeszcze czasu zmontowaæ
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-05, 14:59   #3070
justytutka
Raczkowanie
 
Avatar justytutka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dziewczyny ratujcie! czy to mo¿liwe, ¿ebym wyp³uka³a sobie ca³± keratynê z w³osów? opowiem po kolei

1. pod koniec lipca zrobi³am keratynowe prostowanie w³osów w salonie JLD. by³ to mój pierwszy taki zabieg, w³osy wygl±da³y cudownie, by³y sypkie, g³adkie, prze¶liczne
2. przez ca³y czas dba³am o w³osy, u¿ywa³am tylko szamponu i od¿ywki ALFAPARF LISSE DESIGN, wszystko by³o ok
3. po ok 4 tygodniach wpad³am na g³upi pomys³ zmiany koloru na krótki czas. Umy³am w³osy szamponetk± Delia no. 1 i zadowolona czeka³am na efekt. W miêdzyczasie przysz³o mi do g³owy, ¿eby sprawdziæ sk³ad a tam..

Cytat:
Aqua, Hydroxyethylcellulose, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MIPA, Sodium Cocoamphoacetate, HC Blue No.2, Coco-Glucoside, Dicapryl Ether, Lauryth Alcohol, Polyquaternium-7, Caprylic/Capric Trigliceride, Sodium Acrylates Cocopolymer, Propylene Glycol, Tropaeolum Majus Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Chamomilla Recutita Extract, Honey Extract, Cinchona Succirubra Extract, Aminomethyl Propanol, Disodium EDTA, Sodium Erythorbate, Parfum, Linalool, Limonene, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, HC Yellow No.4, HC Yellow No.2, N,N`Bis(2-Hydroxyethyl)-2-Nitro-p-Phenylenediamine, HC Red No.3.
Spanikowa³am! Jednak po sp³ukaniu w³osy nadal wygl±da³y piêknie, by³y sypkie, nie wygl±da³y jakby SLS wyrz±dzi³ im ¿adnej krzywdy. Uzna³am, ¿e wszystko bêdzie ok i wyjecha³a na kilka dni. Przez ca³y czas wyjazdu w³osy wygl±da³y przepiêknie.

4. po powrocie na³o¿y³am maskê Ziaja, Intensywna Pielêgnacja W³osów, Maska do w³osów `Intensywne wyg³adzanie` (Sk³ad: Aqua, Cetearyl Alocohol*, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate*, Heliantus Annuus Seed Oil*, Panthenol, Polyquaternium-10, Hydrolized Sil, Sodium Benzoate*, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Eugenol, Citric Acid*) do której doda³am kilka kropli hydrolizowanej keratyny. I tutaj zaczê³a siê tragedia. Po umyciu w³osy zrobi³y siê szorstkie, matowe, krêcone, jakby nigdy nie by³o zabiegu.

5. Na³o¿y³am na noc olejek migda³owy, ¿eby je trochê nawil¿yæ. Po zmyciu oleju by³o minimalnie lepiej, ale nadal nie jest to efekt po prostowaniu keratynowym.

Gdzie pope³ni³am b³±d? Czy ta szamponetka mog³a totalnie wyp³ukaæ keratynê? Czy mo¿e przeproteinowa³am w³osy? Pomó¿cie proszê
justytutka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-05, 15:55   #3071
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez justytutka Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny ratujcie! czy to mo¿liwe, ¿ebym wyp³uka³a sobie ca³± keratynê z w³osów? opowiem po kolei

1. pod koniec lipca zrobi³am keratynowe prostowanie w³osów w salonie JLD. by³ to mój pierwszy taki zabieg, w³osy wygl±da³y cudownie, by³y sypkie, g³adkie, prze¶liczne
2. przez ca³y czas dba³am o w³osy, u¿ywa³am tylko szamponu i od¿ywki ALFAPARF LISSE DESIGN, wszystko by³o ok
3. po ok 4 tygodniach wpad³am na g³upi pomys³ zmiany koloru na krótki czas. Umy³am w³osy szamponetk± Delia no. 1 i zadowolona czeka³am na efekt. W miêdzyczasie przysz³o mi do g³owy, ¿eby sprawdziæ sk³ad a tam..



Spanikowa³am! Jednak po sp³ukaniu w³osy nadal wygl±da³y piêknie, by³y sypkie, nie wygl±da³y jakby SLS wyrz±dzi³ im ¿adnej krzywdy. Uzna³am, ¿e wszystko bêdzie ok i wyjecha³a na kilka dni. Przez ca³y czas wyjazdu w³osy wygl±da³y przepiêknie.

4. po powrocie na³o¿y³am maskê Ziaja, Intensywna Pielêgnacja W³osów, Maska do w³osów `Intensywne wyg³adzanie` (Sk³ad: Aqua, Cetearyl Alocohol*, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate*, Heliantus Annuus Seed Oil*, Panthenol, Polyquaternium-10, Hydrolized Sil, Sodium Benzoate*, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Eugenol, Citric Acid*) do której doda³am kilka kropli hydrolizowanej keratyny. I tutaj zaczê³a siê tragedia. Po umyciu w³osy zrobi³y siê szorstkie, matowe, krêcone, jakby nigdy nie by³o zabiegu.

5. Na³o¿y³am na noc olejek migda³owy, ¿eby je trochê nawil¿yæ. Po zmyciu oleju by³o minimalnie lepiej, ale nadal nie jest to efekt po prostowaniu keratynowym.

Gdzie pope³ni³am b³±d? Czy ta szamponetka mog³a totalnie wyp³ukaæ keratynê? Czy mo¿e przeproteinowa³am w³osy? Pomó¿cie proszê
Przeproteinowa³a¶ w³osy. Oczy¶æ je.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 16:01   #3072
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Na razie zabieg oceniam na +.... ale po 4 latach prostowania muszê poszukaæ jakich¶ innych metod, bo bojê siê, ¿e zbyt czêste wdychanie tych oparów mo¿e siê odbiæ na zdrowiu. Chocia¿ w sumie za ka¿dym razem powtarzam sobie, ¿e to ju¿ ostatni zabieg, a i tak ci±gle go robiê
Hej, przepraszam, je¶li o tym kiedy¶ pisa³a¶, ale jako¶ nie rzuci³o mi siê to w oczy: stosowa³a¶ kiedy¶ Kativê? Ja prostowa³am ni± ostatnio w³osy mojej mamie, jeszcze nie wiem, jak d³ugo w³osy bêd± proste Moja mama wcze¶niej stosowa³a Encanto i by³a zadowolona, ale ja nie chcia³am wdychaæ formaldehydu Je¶li oka¿e siê, ¿e efekt po Kativie bêdzie siê trzyma³ d³u¿ej, to sama j± sobie zrobiê, bo wcale nie ¶mierdzi, strasznie szybko siê robi, tylko, ¿e BARDZO ciê¿ko rozczesuje siê w³osy po preparacie i, co za tym idzie- bardzo ciê¿ko siê je prostuje.
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-05, 18:42   #3073
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 004
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja robi³am Kative jakie¶ 2-3 miesi±ce temu. Trzeba by poszukaæ w w±tku dok³adnie bo pisa³am Trzyma siê ca³y czas. Jedynie pejsy minimalnie faluja ale tu chyba s³abiej zrobi³am bo od pocz±tku by³o s³abo. Ale ja bêdê szukaæ czego¶ co bardziej od¿ywia w³osy
__________________

Kobiecy blog o treningu si³owym i zdrowym od¿ywianiu- artyku³y, jad³ospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-05, 18:46   #3074
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, przepraszam, je¶li o tym kiedy¶ pisa³a¶, ale jako¶ nie rzuci³o mi siê to w oczy: stosowa³a¶ kiedy¶ Kativê? Ja prostowa³am ni± ostatnio w³osy mojej mamie, jeszcze nie wiem, jak d³ugo w³osy bêd± proste Moja mama wcze¶niej stosowa³a Encanto i by³a zadowolona, ale ja nie chcia³am wdychaæ formaldehydu Je¶li oka¿e siê, ¿e efekt po Kativie bêdzie siê trzyma³ d³u¿ej, to sama j± sobie zrobiê, bo wcale nie ¶mierdzi, strasznie szybko siê robi, tylko, ¿e BARDZO ciê¿ko rozczesuje siê w³osy po preparacie i, co za tym idzie- bardzo ciê¿ko siê je prostuje.
no w³a¶nie nie próbowa³am, robi³am tylko Encanto. Mo¿e za jaki¶ czas te¿ spróbujê tej kativy, daj znaæ jak siê bêd± efekty utrzymywaæ
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-05, 18:47   #3075
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
A przy prostowaniu Encanto te¿ my³a¶ w³osy zwyk³ymi szamponami? A od¿ywka specjalna czy te¿ zwyk³a? Ja po zabiegu my³am tylko Babydream a od¿ywkê stosowa³am kupion± u fryzjera, skóra tak mnie swêdzi³a ¿e zaczê³am myæ normalnymi, ale to nie pomog³o, w³osy nadal strasznie siê przet³uszczaj± a skóra swêdzi Nawet ró¿nych z apteki specyfików ju¿ próbowa³am jak Ketoxin i Nizoral i nic nie pomog³o. Teraz kupi³am szampon z czarn± rzep± ale efektów dalej nie ma.
Mog³aby¶ podaæ jaki¶ link do Twoich filmików przy u¿yciu Encanto? Bêdê sobie robi³a sama i nie do koñca wiem jak siê za to zabraæ
a próbowa³a¶ ten :
Sylveco - Biolaven
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...do-wlosow.html

- jest bardzo delikatny, ale dobrze oczyszcza.

a jak nie pomo¿e - to szampon Pirolam powinien daæ radê .
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...m-szampon.html
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-05, 20:41   #3076
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez paula.cw Poka¿ wiadomo¶æ
Ja robi³am Kative jakie¶ 2-3 miesi±ce temu. Trzeba by poszukaæ w w±tku dok³adnie bo pisa³am Trzyma siê ca³y czas. Jedynie pejsy minimalnie faluja ale tu chyba s³abiej zrobi³am bo od pocz±tku by³o s³abo. Ale ja bêdê szukaæ czego¶ co bardziej od¿ywia w³osy
Chodzi³o mi o elilalu No ja akurat nie szuka³am czego¶ od¿ywiaj±cego, bo moja mama ma bardzo zdrowe w³osy, o ile zdrowe mog± byæ w³osy, które maj± wiêcej, ni¿ parê centymetrów Ale faktycznie efekt b³yszcz±cych i lej±cych w³osów po Encanto by³ super, po Kativie tego nie ma

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie nie próbowa³am, robi³am tylko Encanto. Mo¿e za jaki¶ czas te¿ spróbujê tej kativy, daj znaæ jak siê bêd± efekty utrzymywaæ
Dam znaæ na pewno Sama jestem baaardzo ciekawa.

Edytowane przez weegirl
Czas edycji: 2015-08-05 o 20:43
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-06, 08:55   #3077
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 004
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzi³o mi o elilalu No ja akurat nie szuka³am czego¶ od¿ywiaj±cego, bo moja mama ma bardzo zdrowe w³osy, o ile zdrowe mog± byæ w³osy, które maj± wiêcej, ni¿ parê centymetrów Ale faktycznie efekt b³yszcz±cych i lej±cych w³osów po Encanto by³ super, po Kativie tego nie ma



Dam znaæ na pewno Sama jestem baaardzo ciekawa.
Wiem ¿e to nie do mnie ale zawsze mo¿na wtr±ciæ swoje trzy grosze
Sprawdza³am- robi³am ok. 27.05 a w³osy ci±gle proste
paula.cw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-06, 10:56   #3078
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez paula.cw Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem ¿e to nie do mnie ale zawsze mo¿na wtr±ciæ swoje trzy grosze
Sprawdza³am- robi³am ok. 27.05 a w³osy ci±gle proste
Ale¿ to bardzo dobrze, ¿e wtr±casz swoje trzy grosze
To ³adnie, ba³am siê, ¿e efekt mo¿e byæ na krócej
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-06, 14:05   #3079
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Haha sk±d ja to znam. U mnie identycznie. Mi siê wydaje, ¿e to geny po prostu.
No geny ach te geny
Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzi³o mi o elilalu No ja akurat nie szuka³am czego¶ od¿ywiaj±cego, bo moja mama ma bardzo zdrowe w³osy, o ile zdrowe mog± byæ w³osy, które maj± wiêcej, ni¿ parê centymetrów Ale faktycznie efekt b³yszcz±cych i lej±cych w³osów po Encanto by³ super, po Kativie tego nie ma



Dam znaæ na pewno Sama jestem baaardzo ciekawa.
Ja Kative mam ale ani nie mam czasu jej zrobiæ,ani nikt mi nie ma jak pomóc plus nie mam dobrej prostownicy i tak czeka sobie xd a chce co¶ po czym bêdê proste a nie koniecznie co¶ od¿ywczego.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 14:12   #3080
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja Kative mam ale ani nie mam czasu jej zrobiæ,ani nikt mi nie ma jak pomóc plus nie mam dobrej prostownicy i tak czeka sobie xd a chce co¶ po czym bêdê proste a nie koniecznie co¶ od¿ywczego.
Ja Kativê, o ile u mojej mamy bêdzie siê d³ugo trzymaæ, zrobiê sobie sama, przez to, ¿e nic nie ¶mierdzi i nie podra¿nia my¶lê, ¿e to bêdzie bu³ka z mas³em Daj znaæ, je¶li siê jednak zdecydujesz. Prostownicê zawsze mo¿na po¿yczyæ, a zabieg jest du¿o krótszy, ni¿ Encanto
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-06, 14:31   #3081
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja ju¿ siê nie mogê doczekaæ a¿ bêde w domu i zrobi± mi ten zabieg.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-06, 20:55   #3082
natalila48
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny!

Mia³am robione Encanto (nowa wersja, ponoæ bez formaldehydu) oko³o 2,5 tygodnia temu. Przed zabiegiem mia³am ju¿ baardzo zniszczone i przesuszone rozja¶nianiem w³osy, które bardzo siê puszy³y, miejscami zaczyna³y siê krêciæ, ogólnie nie do prze¿ycia, prostownica ju¿ sobie z nimi nie radzi³a..
Po zabiegu w³osy s± bez porównania lepsze, nie pusz± siê, s± miekkie, jednak nie idealnie proste. Mam grzywkê i ona schnie mi idealnie, na d³ugo¶ci w³osy miejscami troszê siê faluj±, ale s± ³adne.
My¶licie, ¿e gdybym za jaki¶ czas powtórzy³a zabieg (pocz±tkiem wrze¶nia) to uzyska³abym efekt bardziej prostych w³osów (po prostu nie by³ w stanie ich do koñca preparat wyprostowaæ) ?
Bêdê wdziêczna za opinie, bo przeczyta³am caa³y w±tek i wiem, ¿e mnóstwo tu ekspertek
natalila48 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-06, 22:16   #3083
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez natalila48 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny!

Mia³am robione Encanto (nowa wersja, ponoæ bez formaldehydu) oko³o 2,5 tygodnia temu. Przed zabiegiem mia³am ju¿ baardzo zniszczone i przesuszone rozja¶nianiem w³osy, które bardzo siê puszy³y, miejscami zaczyna³y siê krêciæ, ogólnie nie do prze¿ycia, prostownica ju¿ sobie z nimi nie radzi³a..
Po zabiegu w³osy s± bez porównania lepsze, nie pusz± siê, s± miekkie, jednak nie idealnie proste. Mam grzywkê i ona schnie mi idealnie, na d³ugo¶ci w³osy miejscami troszê siê faluj±, ale s± ³adne.
My¶licie, ¿e gdybym za jaki¶ czas powtórzy³a zabieg (pocz±tkiem wrze¶nia) to uzyska³abym efekt bardziej prostych w³osów (po prostu nie by³ w stanie ich do koñca preparat wyprostowaæ) ?
Bêdê wdziêczna za opinie, bo przeczyta³am caa³y w±tek i wiem, ¿e mnóstwo tu ekspertek
Pewnie, ¿e mo¿esz, ja mój drugi zabieg robi³am ju¿ po miesi±cu, bo przedtem mia³am mocno krêcone w³osy i one zaczê³y siê niestety szybko puszyæ i krêciæ po Encanto. Tylko zobacz najpierw w jakim stanie bêd± Twoje w³osy, bo ka¿dy mo¿e reagowaæ inaczej. U mnie efekt za ka¿dym razem utrzymywa³ siê d³u¿ej

Poka¿ fotki
__________________
Blogowo - co¶ dla fanów Sylvii Plath
Polonistka, copywriterka, wieczna studentka prawa
Zakrêcona maniaczka prostych w³osów
Uzale¿niona od czipsów pastafarianka
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-07, 08:14   #3084
polny mak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomo¶ci: 773
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ Dziewczyny,

zapisa³am siê na przysz³y tydzieñ do fryzjera na prostowanie przy u¿yciu produktów Inoar. Szukam w necie opinii i zastanawiam siê czy warto (koszt 350z³)?

Fryzjerka obiecuje utrzymanie siê efektu prostych w³osów do 8 msc, pod warunkiem, ¿e bêdê u¿ywaæ do pielêgnacji kosmetyków tej firmy. Brzmi mi to ¶ciema i wy³udzaniem kasy - robi³am kiedy¶ encanto i stosowa³am szampon babyderm i od¿ywkê garniera (¿ó³t±) i by³o ok.

Co s±dzicie? realny jest 8 msc efekt i warto zakupiæ dedykowane kosmetyki (koszt rzêdu 170zl)?

z góry serdecznie dziêkujê za pomoc
__________________
æwiczê

zdrowo siê od¿ywiam

dbam o siebie i swoich bliskich

ZJEDZ TÊ ¯ABÊ !
polny mak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-07, 09:14   #3085
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez polny mak Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny,

zapisa³am siê na przysz³y tydzieñ do fryzjera na prostowanie przy u¿yciu produktów Inoar. Szukam w necie opinii i zastanawiam siê czy warto (koszt 350z³)?

Fryzjerka obiecuje utrzymanie siê efektu prostych w³osów do 8 msc, pod warunkiem, ¿e bêdê u¿ywaæ do pielêgnacji kosmetyków tej firmy. Brzmi mi to ¶ciema i wy³udzaniem kasy - robi³am kiedy¶ encanto i stosowa³am szampon babyderm i od¿ywkê garniera (¿ó³t±) i by³o ok.

Co s±dzicie? realny jest 8 msc efekt i warto zakupiæ dedykowane kosmetyki (koszt rzêdu 170zl)?

z góry serdecznie dziêkujê za pomoc
Chwyt, ¿eby Cie naci±gn±æ. Mozesz isc na zabieg, ale nie musisz kupowaæ tych kosmetyków. Bez przesady. :p
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-07, 10:57   #3086
polny mak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomo¶ci: 773
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Chwyt, ¿eby Cie naci±gn±æ. Mozesz isc na zabieg, ale nie musisz kupowaæ tych kosmetyków. Bez przesady. :p
czyli babyderm i garnier bed± ok? a sam inoar? faktycznie jest taki dobry?
__________________
æwiczê

zdrowo siê od¿ywiam

dbam o siebie i swoich bliskich

ZJEDZ TÊ ¯ABÊ !
polny mak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-07, 13:44   #3087
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
a próbowa³a¶ ten :
Sylveco - Biolaven
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...do-wlosow.html

- jest bardzo delikatny, ale dobrze oczyszcza.

a jak nie pomo¿e - to szampon Pirolam powinien daæ radê .
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...m-szampon.html
Dziêkujê Ci bardzo z pomoc, na pewno spróbujê bo ju¿ nie wytrzymujê tego swêdzenia. A one s± bez soli?
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-07, 16:09   #3088
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez polny mak Poka¿ wiadomo¶æ
czyli babyderm i garnier bed± ok? a sam inoar? faktycznie jest taki dobry?
Babydream jest delikatniejszy. Garnier ma SLS i sól, ale je¶li Ci s³u¿y to u¿ywaj. Jedni widz± szybsze
wyp³ukiwanie keratyny, a drudzy nie. Musisz sama sprawdziæ. A o Inoarze dziewczyny pisa³y wcze¶niej, wrzuæ w wyszukiwarkê.




Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Ci bardzo z pomoc, na pewno spróbujê bo ju¿ nie wytrzymujê tego swêdzenia. A one s± bez soli?
Biolaven na pewno. Zobacz czy ten fugi ma w skladzie Sodium Chloride - to sól.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-08, 09:22   #3089
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 824
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez polny mak Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny,

zapisa³am siê na przysz³y tydzieñ do fryzjera na prostowanie przy u¿yciu produktów Inoar. Szukam w necie opinii i zastanawiam siê czy warto (koszt 350z³)?

Fryzjerka obiecuje utrzymanie siê efektu prostych w³osów do 8 msc, pod warunkiem, ¿e bêdê u¿ywaæ do pielêgnacji kosmetyków tej firmy. Brzmi mi to ¶ciema i wy³udzaniem kasy - robi³am kiedy¶ encanto i stosowa³am szampon babyderm i od¿ywkê garniera (¿ó³t±) i by³o ok.

Co s±dzicie? realny jest 8 msc efekt i warto zakupiæ dedykowane kosmetyki (koszt rzêdu 170zl)?

z góry serdecznie dziêkujê za pomoc
Chwyt.Mnie te¿ fryzjerka namawia³a,ale ona by³a szczerze przekonana,¿e dziêki tym "specjalnym"kosmetyko m keratyna bêdzie d³u¿ej we w³osach.Powiedzia³am jej o co chodzi i ¿e u¿ywam tylko i wy³±cznie kosmetyków naturalnych i nie zamierzam niczego innego dokupowaæ.
U mnie mija miesi±æ od kp i jest stan niezmienny.Daj znaæ jak po tym inoarze,bo nastêpnym razem idê albo na inoar albo na true keratin.
Sam To Nazwij jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-08, 10:42   #3090
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Ci bardzo z pomoc, na pewno spróbujê bo ju¿ nie wytrzymujê tego swêdzenia. A one s± bez soli?
Biolaven mam aktualnie w domu i nie ma soli ani SLS.

Natomiast pirolam wg sk³adu na d o z . p l nie ma soli, ale ma SLS.

Zawsze mo¿esz zabezpieczyæ w³osy na d³ugo¶ci od¿ywk± przy stosowaniu pirolamu
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.