Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-11-26, 08:11   #3541
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja te¿ robiê pó³ na pó³, ale bardziej u¿ywam ¶redniego nawiewu ni¿ zimnego, nie przetrwa³abym chyba susz±c zimnym, suszenie to dla mnie najwiêksza mêka, s±siedzi musz± pêkaæ ze ¿miechu jak za³zawiona, w masce i dziwnych koczkach biegnê do okna powdychaæ ¶wie¿ego powietrza :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-26, 10:26   #3542
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Zakwasy mam do dzisiaj po tym zimnym nawiewie :sly:

Ta nowa wersja jak±¶ dziwna....wszystko jako¶ inaczej

Za to w przypadku farbowania kompletnie siê zaleceniami nie przejê³am i z rado¶ci± pójdê siê pokolorowac....
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-26, 21:13   #3543
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Zakwasy mam do dzisiaj po tym zimnym nawiewie :sly:

Ta nowa wersja jak±¶ dziwna....wszystko jako¶ inaczej

Za to w przypadku farbowania kompletnie siê zaleceniami nie przejê³am i z rado¶ci± pójdê siê pokolorowac....
Czyli jednak ta nowa dziwna? W styczniu robiê sobie powtóreczkê z prostowania i na t± star± wersjê zapolujê... Kole¿anka mówi³a, ¿e coraz ciê¿ej j± kupiæ. Tak pomy¶la³am, ¿e teraz zaraz ¶wiêta, potem sylwester, styczeñ szybko minie, po nim zima... zaraz wiosna i szykowanie na lato ! Ciekawe jaki w tym roku kostium wybraæ... Proste w³osy + jaki¶ zgrabny fasonik i wakacje
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-26, 22:20   #3544
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Zakwasy mam do dzisiaj po tym zimnym nawiewie :sly:

Ta nowa wersja jak±¶ dziwna....wszystko jako¶ inaczej

Za to w przypadku farbowania kompletnie siê zaleceniami nie przejê³am i z rado¶ci± pójdê siê pokolorowac....
jaki robisz kolor? ja chcê isc za tydzien, ale nie wiem jak sie zafarbowac ((( lubie siebie w blondzie, ale to mi strasznie niszczy w³osy :<<
Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli jednak ta nowa dziwna? W styczniu robiê sobie powtóreczkê z prostowania i na t± star± wersjê zapolujê... Kole¿anka mówi³a, ¿e coraz ciê¿ej j± kupiæ. Tak pomy¶la³am, ¿e teraz zaraz ¶wiêta, potem sylwester, styczeñ szybko minie, po nim zima... zaraz wiosna i szykowanie na lato ! Ciekawe jaki w tym roku kostium wybraæ... Proste w³osy + jaki¶ zgrabny fasonik i wakacje
bierz stara póki jest dostêpna, nowa zd±¿ysz wypróbowaæ :P

te¿ lubie takie po³±czenie - bikini i proste w³osy, szkoda ze tylek rosnie xd
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-26, 22:25   #3545
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
jaki robisz kolor? ja chcê isc za tydzien, ale nie wiem jak sie zafarbowac ((( lubie siebie w blondzie, ale to mi strasznie niszczy w³osy :<<

bierz stara póki jest dostêpna, nowa zd±¿ysz wypróbowaæ :P

te¿ lubie takie po³±czenie - bikini i proste w³osy, szkoda ze tylek rosnie xd
Zrobi³am br±zowy odrost z podniesieniem ombre wstrzymuje siê do ¶wi±t
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-26, 22:31   #3546
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja chyba zrobiê rude :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-26, 22:33   #3547
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
ja chyba zrobiê rude :P
Odwa¿nie Jakis konkretny odcieñ masz upatrzony ?
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 04:00   #3548
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Odwa¿nie Jakis konkretny odcieñ masz upatrzony ?
Ja tam jestem czarna mamba z bia³± skór±
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-27, 06:55   #3549
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ma kto¶ ochotê kupiæ na spó³kê serum Kerapro? ja zamawiam i mogê rozeslac odlewki. Juz kiedy¶ tak robili¶my
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-27, 09:57   #3550
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 500
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja nigdy farby nie mia³am na w³osach i mi szkoda chcia³am zmieniæ kolor na inny, ale bojê siê

W przysz³ym tygodniu mamie mam robiæ keratynê. Ciekawe co to wyjdzie ona z lenistwa to w³osy myje raz w tygodniu a po keratynie powiedzia³am, ¿e codziennie musia³aby to siê zawaha³a czy chce
__________________
narzeczona
fotograf dzieciêcy i ¶lubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-27, 10:01   #3551
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Ma kto¶ ochotê kupiæ na spó³kê serum Kerapro? ja zamawiam i mogê rozeslac odlewki. Juz kiedy¶ tak robili¶my
O w³a¶nie Jak to mniej wiêcej kasowo wychodzi ?
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 13:21   #3552
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
jaki robisz kolor? ja chcê isc za tydzien, ale nie wiem jak sie zafarbowac ((( lubie siebie w blondzie, ale to mi strasznie niszczy w³osy :<<

bierz stara póki jest dostêpna, nowa zd±¿ysz wypróbowaæ :P

te¿ lubie takie po³±czenie - bikini i proste w³osy, szkoda ze tylek rosnie xd

Mówisz ¿eby ju¿ teraz zrobiæ zapas ??

Jak bikini to dupcia musi byæ wiêksza !! Hihi
__________________
17.11.2015 - 340cc UHP Allergan Soft Touch
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-28, 07:37   #3553
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Odwa¿nie Jakis konkretny odcieñ masz upatrzony ?
ja c¿esto mam rudy, przeró¿ne odcienie, od marchewy po burgund :P nigdy nie mam konkretnych oczekiwañ id±c do fryzjerki, zawsze pozwalam jej realizowaæ jej wizjê i zawsze wychodzê zadowolona, uwielbiam j± <3 )
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tam jestem czarna mamba z bia³± skór±
czarne w³osy s± super, ale mi zupe³nie póki co nie pasuj± ( heh czarna mamba z bia³± skór±, masz idealny av ;D
Cytat:
Napisane przez goplankowa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nigdy farby nie mia³am na w³osach i mi szkoda chcia³am zmieniæ kolor na inny, ale bojê siê

W przysz³ym tygodniu mamie mam robiæ keratynê. Ciekawe co to wyjdzie ona z lenistwa to w³osy myje raz w tygodniu a po keratynie powiedzia³am, ¿e codziennie musia³aby to siê zawaha³a czy chce
nieee, nie ma siê czego baæ, farbowanie jest fajne fajnie jest siê zmieniæ od czasu do czasu ALE mimo wszystko jednak odradzam zaczynaæ kombinacji z farbowaniem :P je¶li Twój naturalny kolor nie mêczy Ciê a¿ tak, ¿e nie mo¿esz na niego patrzeæ, to nie spiesz siê z farbowaniem. mimo ¿e u¿ywam bardzo dobrych farb i chodzê do profesjonalistki, w³osy mi siê mocno wykruszy³y (od rozja¶niania.)
Moje w³osy i tak ¶wietnie wygl±daj± jak na to co im fundujê :P farby, rozja¶niacze, suszarka, prostownica :P
mam baaardzo gêste w³osy, a wy jakie macie?
Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Mówisz ¿eby ju¿ teraz zrobiæ zapas ??

Jak bikini to dupcia musi byæ wiêksza !! Hihi
haha to dobreee, lecê po p±czka! DDD
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-28, 07:53   #3554
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez goplankowa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nigdy farby nie mia³am na w³osach i mi szkoda chcia³am zmieniæ kolor na inny, ale bojê siê

W przysz³ym tygodniu mamie mam robiæ keratynê. Ciekawe co to wyjdzie ona z lenistwa to w³osy myje raz w tygodniu a po keratynie powiedzia³am, ¿e codziennie musia³aby to siê zawaha³a czy chce
Moja mama to ma takie w³osy, ¿e mo¿e ich nie myæ 2 tyg i nie s± tluste wgl
Jak siê boisz mo¿e pomys³ o henna? B±d¼ o dobrym fryzjerzy, lepiej samemu po raz pierwszy nie farbowaæ tak mi siê wydaje.





Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
ja c¿esto mam rudy, przeró¿ne odcienie, od marchewy po burgund :P nigdy nie mam konkretnych oczekiwañ id±c do fryzjerki, zawsze pozwalam jej realizowaæ jej wizjê i zawsze wychodzê zadowolona, uwielbiam j± <3 )

czarne w³osy s± super, ale mi zupe³nie póki co nie pasuj± ( heh czarna mamba z bia³± skór±, masz idealny av ;D

nieee, nie ma siê czego baæ, farbowanie jest fajne fajnie jest siê zmieniæ od czasu do czasu ALE mimo wszystko jednak odradzam zaczynaæ kombinacji z farbowaniem :P je¶li Twój naturalny kolor nie mêczy Ciê a¿ tak, ¿e nie mo¿esz na niego patrzeæ, to nie spiesz siê z farbowaniem. mimo ¿e u¿ywam bardzo dobrych farb i chodzê do profesjonalistki, w³osy mi siê mocno wykruszy³y (od rozja¶niania.)
Moje w³osy i tak ¶wietnie wygl±daj± jak na to co im fundujê :P farby, rozja¶niacze, suszarka, prostownica :P
mam baaardzo gêste w³osy, a wy jakie macie?

haha to dobreee, lecê po p±czka! DDD
Te¿ czarne lubiê znaczy ju¿ farba mi siê wyp³uka³a(garnier ta czerwona) do¶æ szybko i ju¿ jej wiêcej nie kupiê, a jak bym by³a przy hajsie to bym farbowa³a u fryzjera.
A jak pasuje wrêcz idealnie
Ile p³acisz za farbowanie jak mogê wiedzieæ i jak± d³ugo¶æ masz?
Ciekawe ile by wziêli za w³osy za cycki
Ja mam cieniutkie niestety
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-28, 09:09   #3555
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 500
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
ja c¿esto mam rudy, przeró¿ne odcienie, od marchewy po burgund :P nigdy nie mam konkretnych oczekiwañ id±c do fryzjerki, zawsze pozwalam jej realizowaæ jej wizjê i zawsze wychodzê zadowolona, uwielbiam j± <3 )

czarne w³osy s± super, ale mi zupe³nie póki co nie pasuj± ( heh czarna mamba z bia³± skór±, masz idealny av ;D

nieee, nie ma siê czego baæ, farbowanie jest fajne fajnie jest siê zmieniæ od czasu do czasu ALE mimo wszystko jednak odradzam zaczynaæ kombinacji z farbowaniem :P je¶li Twój naturalny kolor nie mêczy Ciê a¿ tak, ¿e nie mo¿esz na niego patrzeæ, to nie spiesz siê z farbowaniem. mimo ¿e u¿ywam bardzo dobrych farb i chodzê do profesjonalistki, w³osy mi siê mocno wykruszy³y (od rozja¶niania.)
Moje w³osy i tak ¶wietnie wygl±daj± jak na to co im fundujê :P farby, rozja¶niacze, suszarka, prostownica :P
mam baaardzo gêste w³osy, a wy jakie macie?

haha to dobreee, lecê po p±czka! DDD
Ja mam cienkie w³osy wiêc jakby mi jeszcze mia³y wypa¶æ... :P odrostów te¿ siê bojê. teraz ani nie suszê ani nie prostujê wiec trochê odpoczywaj± moje w³osy.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja mama to ma takie w³osy, ¿e mo¿e ich nie myæ 2 tyg i nie s± tluste wgl
Jak siê boisz mo¿e pomys³ o henna? B±d¼ o dobrym fryzjerzy, lepiej samemu po raz pierwszy nie farbowaæ tak mi siê wydaje.







Te¿ czarne lubiê znaczy ju¿ farba mi siê wyp³uka³a(garnier ta czerwona) do¶æ szybko i ju¿ jej wiêcej nie kupiê, a jak bym by³a przy hajsie to bym farbowa³a u fryzjera.
A jak pasuje wrêcz idealnie
Ile p³acisz za farbowanie jak mogê wiedzieæ i jak± d³ugo¶æ masz?
Ciekawe ile by wziêli za w³osy za cycki
Ja mam cieniutkie niestety
Ale henn± mo¿na tylko ¶ciemniæ w³osy a ja mam ciemny br±z. Chcia³am co¶ ja¶niejszego.
Na pewno posz³abym do mojej fryzjerki pierwszy raz, ona wgl mi zaproponowa³a co¶ w zakresie jasnego rudego jest szalona bo ju¿ ¶ciê³a mnie na krótko
__________________
narzeczona
fotograf dzieciêcy i ¶lubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-28, 09:14   #3556
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja mama to ma takie w³osy, ¿e mo¿e ich nie myæ 2 tyg i nie s± tluste wgl
Jak siê boisz mo¿e pomys³ o henna? B±d¼ o dobrym fryzjerzy, lepiej samemu po raz pierwszy nie farbowaæ tak mi siê wydaje.
ja zawsze odradzam hennê tym, którzy maj± w³osy wysokoporowate i suche.

Spustoszenie, które henna mi zrobi³a to masakra
Mimo zachowania wszelkich instrukcji itp. Mia³am jeszcze wiêksze siano na g³owie ni¿ przy farbowaniu chemi± itp.


Polecam za to dobre farby fryzjerskie - a przy braku do¶wiadczenia - po prostu udanie siê do polecanego fryzjera
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-28, 09:27   #3557
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja mama to ma takie w³osy, ¿e mo¿e ich nie myæ 2 tyg i nie s± tluste wgl
Jak siê boisz mo¿e pomys³ o henna? B±d¼ o dobrym fryzjerzy, lepiej samemu po raz pierwszy nie farbowaæ tak mi siê wydaje.







Te¿ czarne lubiê znaczy ju¿ farba mi siê wyp³uka³a(garnier ta czerwona) do¶æ szybko i ju¿ jej wiêcej nie kupiê, a jak bym by³a przy hajsie to bym farbowa³a u fryzjera.
A jak pasuje wrêcz idealnie
Ile p³acisz za farbowanie jak mogê wiedzieæ i jak± d³ugo¶æ masz?
Ciekawe ile by wziêli za w³osy za cycki
Ja mam cieniutkie niestety
ejj ja u mojej p³acê tylko stówê bez wzglêdu na to co by mi robi³a a czasami naprawdê musi siê tym pêdzlem namachaæ, pó¼niej suszark±, prostownic±, zawsze mi w³osy u³o¿y, jest najlepsza i tania <3
W³osów mam bardzo duzo, aktualnie s± lekko za ramiona, jak zaczyna³am farbowaæ mia³am tak za ³opatki. wtedy te¿ stówê p³aci³am :P
mia³am etap ze wizyta u fryzjera raz w miesiacu to by³ mus, w³a¶nie ze wzglêdu na odrosty. teraz ostatnio by³am 18 sierpnia xD ale mam ombre, mimo odrostu fajnie te w³osy wygl±daj±
Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
ja zawsze odradzam hennê tym, którzy maj± w³osy wysokoporowate i suche.

Spustoszenie, które henna mi zrobi³a to masakra
Mimo zachowania wszelkich instrukcji itp. Mia³am jeszcze wiêksze siano na g³owie ni¿ przy farbowaniu chemi± itp.


Polecam za to dobre farby fryzjerskie - a przy braku do¶wiadczenia - po prostu udanie siê do polecanego fryzjera
no co Ty mówisz, ja same dobroci s³ysza³am o hennie (nie podwa¿am Twojej opinii, po prostu to ciekawostka dla mnie :P moja kole¿anka po studium fryzjerskim, która uwa¿a siê za speca wszystkim robi hennê, twierdz±c ¿e to idealny sposób na regeneracjê )
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-28, 09:37   #3558
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
no co Ty mówisz, ja same dobroci s³ysza³am o hennie (nie podwa¿am Twojej opinii, po prostu to ciekawostka dla mnie :P moja kole¿anka po studium fryzjerskim, która uwa¿a siê za speca wszystkim robi hennê, twierdz±c ¿e to idealny sposób na regeneracjê )
Wiesz, ka¿demu mo¿e pasowaæ co innego Farbowa³am zawsze henn± od Khadi. Ten zapach henny by³ naprawdê tragiczny - przez 3 dni chodziæ z w³osami ¶mierdz±cymi sianem

W sumie w dotyku te¿ by³o siano, mimo odpowiedniej pielêgnacji ^^ Taki w³os mam niestety... Ratuje mnie tylko keratynowe prostowanie


Dodatkowo farbuj±c mieszank± ciemny br±z + jeszcze dodatek indygo nie uda³o siê zatuszowaæ ja¶niejszych odrostów - przy skórze wychodzi³ rudy... Niefajny widok
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-28, 10:15   #3559
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 6 361
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dziewczyny uzywacie specjalnych tych hm drogich kosmetykow do pielegnacji po keratynie? czy moze macie swoje sprawdzone kosmetyki? czy w ogole nie zwracacie potem uwagi na to czy sa te silikony itd czy nie ?
ckin2u jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 10:20   #3560
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ckin2u Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny uzywacie specjalnych tych hm drogich kosmetykow do pielegnacji po keratynie? czy moze macie swoje sprawdzone kosmetyki? czy w ogole nie zwracacie potem uwagi na to czy sa te silikony itd czy nie ?
Staram siê u¿ywaæ takich z mniejsz± ilo¶ci± sodium ch. ale SLS nie unikam bo moje w³osy je lubi± wiec co siê mam z nimi k³ócic ?
Wszystkie zalecane produkty z tych tañszych s± wypisane w pierwszym po¶cie
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:12   #3561
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez goplankowa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam cienkie w³osy wiêc jakby mi jeszcze mia³y wypa¶æ... :P odrostów te¿ siê bojê. teraz ani nie suszê ani nie prostujê wiec trochê odpoczywaj± moje w³osy.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------


Ale henn± mo¿na tylko ¶ciemniæ w³osy a ja mam ciemny br±z. Chcia³am co¶ ja¶niejszego.
Na pewno posz³abym do mojej fryzjerki pierwszy raz, ona wgl mi zaproponowa³a co¶ w zakresie jasnego rudego jest szalona bo ju¿ ¶ciê³a mnie na krótko
Haha rudy spoko


Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
ejj ja u mojej p³acê tylko stówê bez wzglêdu na to co by mi robi³a a czasami naprawdê musi siê tym pêdzlem namachaæ, pó¼niej suszark±, prostownic±, zawsze mi w³osy u³o¿y, jest najlepsza i tania <3
W³osów mam bardzo duzo, aktualnie s± lekko za ramiona, jak zaczyna³am farbowaæ mia³am tak za ³opatki. wtedy te¿ stówê p³aci³am :P
mia³am etap ze wizyta u fryzjera raz w miesiacu to by³ mus, w³a¶nie ze wzglêdu na odrosty. teraz ostatnio by³am 18 sierpnia xD ale mam ombre, mimo odrostu fajnie te w³osy wygl±daj±


no co Ty mówisz, ja same dobroci s³ysza³am o hennie (nie podwa¿am Twojej opinii, po prostu to ciekawostka dla mnie :P moja kole¿anka po studium fryzjerskim, która uwa¿a siê za speca wszystkim robi hennê, twierdz±c ¿e to idealny sposób na regeneracjê )
To tanio jak za wszystko ;o
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-29, 21:23   #3562
Studentka92
Raczkowanie
 
Avatar Studentka92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hej dziewczyny przeczyta³am Wasz w±tek i jak zauwa¿y³am wiêkszo¶æ z Was robi zabieg samodzielnie w domu - podziwiam! ja ju¿ od 5 lat chcia³am zrobiæ keratynowe prostowanie i nareszcie siê uda³o, zabieg wykona³am w jednym z Krakowskich salonów na bazie produktów Coco Choco, efekty mo¿ecie zobaczyæ na zdjêciach poni¿ej.
Pierwsze zdjêcie - w³osy zaraz przed zabiegiem po dok³adnym oczyszczeniu kolejne w³osy po pierwszy myciu (po zalecanych 3 dniach) Koñce oczywi¶cie do podciêcia, jestem zadowolona z efektu ALE nastêpnym razem zdecyduje siê na Encanto, jak dla mnie w³osy po coco s± proste ale nie takie "druty" jakie bym chcia³a
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg przed zabiegiem.jpg (93,1 KB, 56 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po zabiegu.jpg (81,6 KB, 68 za³adowañ)
Studentka92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:24   #3563
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Planujê robiæ jutro Encanto, jednak mam do was pytanie.. Czy po umyciu szamponem oczyszczaj±cym suszycie w³osy czy nak³adacie keratynê na mokre? I jeszcze nie rozumiem tego, ¿e po na³o¿eniu od¿ywki trzeba sp³ukaæ w³osy zostawiaj±c 50% od¿ywki... Nie wiem jak mam to sp³ukaæ a wy jak robicie?
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:42   #3564
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Planujê robiæ jutro Encanto, jednak mam do was pytanie.. Czy po umyciu szamponem oczyszczaj±cym suszycie w³osy czy nak³adacie keratynê na mokre? I jeszcze nie rozumiem tego, ¿e po na³o¿eniu od¿ywki trzeba sp³ukaæ w³osy zostawiaj±c 50% od¿ywki... Nie wiem jak mam to sp³ukaæ a wy jak robicie?

Keratyna na mokre, potem suszenie. Sp³ukaæ w 50%, czyli np. raz szybko przelatujesz prysznicem, no ¿eby troche sp³ukaæ, ale nie ca³± ja nie p³uka³am pó¼niej w ogóle i tylko siê d³u¿ej suszy³o
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-01, 15:13   #3565
pindela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny,

to mój debiut na forum, ale stres
zastanawiam siê nad wykonaniem zabiegu w domu, oczywi¶cie z pomoc± mamy, mam tylko jedno "ale". Mam w³osy krêcone/falowane, zale¿y od pogody i od tego jakich stylizatorów u¿yjê. w³osy okropnie siê pl±cz± przy myciu, i ju¿ przechodzê do mojego pytania. Po umyciu w³osów szamponem mo¿na je normalnie wyczesaæ, dobrze rozumiem? przej¶æ do nak³adania keratyny, i tu drugie pytanie, czy mogê wyczesaæ w³osy gdy keratynê mam ju¿ na³o¿on±, ¿eby lepiej rozprowadziæ j± na w³osach? ju¿ widzê, jak bêd± siê pl±taæ i bêdzie problem by równomiernie roz³o¿yæ j± na w³osach..
z góry dziêki za zainteresowanie siê spraw±
pindela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-01, 15:24   #3566
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez pindela Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny,

to mój debiut na forum, ale stres
zastanawiam siê nad wykonaniem zabiegu w domu, oczywi¶cie z pomoc± mamy, mam tylko jedno "ale". Mam w³osy krêcone/falowane, zale¿y od pogody i od tego jakich stylizatorów u¿yjê. w³osy okropnie siê pl±cz± przy myciu, i ju¿ przechodzê do mojego pytania. Po umyciu w³osów szamponem mo¿na je normalnie wyczesaæ, dobrze rozumiem? przej¶æ do nak³adania keratyny, i tu drugie pytanie, czy mogê wyczesaæ w³osy gdy keratynê mam ju¿ na³o¿on±, ¿eby lepiej rozprowadziæ j± na w³osach? ju¿ widzê, jak bêd± siê pl±taæ i bêdzie problem by równomiernie roz³o¿yæ j± na w³osach..
z góry dziêki za zainteresowanie siê spraw±
Radzi³abym umyæ w³osy tak aby ich nie popl±taæ podczas mycia bo po myciu tym szamponem s± one têpe i ciê¿ko siê je rozczesuje. Najlepiej je po myciu rozczesaæ i skrêciæ w rulonik i podpi±æ du¿± spink± u góry. Oddzieliæ ok 1cm w³osów z do³u, resztê podpi±æ znowu u góry. Ten 1cm rozczesaæ i na³o¿yæ keratynêi tak za ka¿dym centymetrem.
Oo tak jak tutaj w tym filmie
https://youtu.be/darLHXrhvZs

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2015-12-01 o 15:29
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-01, 18:28   #3567
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Moje w³osiska te¿ siê pl±cz±, a po szamponie z cocochoco tym oczyszczaj±cym daj± siê rozczesaæ - na mokro

Wczoraj machnê³am sobie te¿ keratynê - cocochoco pure - wolê j± od encanto. Efekty podobne, a CC robi siê szybciej i mniej ¶mierdzi
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-01, 21:09   #3568
pindela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

jeszcze jedno pytanie dzio³szki,
waszym zdaniem lepiej jest pofarbowaæ w³osy teraz i zabieg wykonaæ np pod koniec grudnia, czy teraz zabieg a farbowanie w styczniu? nie ukrywam, ¿e od poprzedniego farbowania minê³y ju¿ 3msc i odrost, no có¿, rzuca siê w oczy aczkolwiek nie a¿ tak bardzo. Zastanawia mnie fakt czy na prostych w³osach nie bêdzie on zbyt widoczny i czy nie wygl±da³oby to nieestetycznie. Jakie jest wasze zdanie?
pindela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-01, 22:53   #3569
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hmmm... ja wole najpierw pristowac a pozniej farbowac.juz bardziej zniose widoczny odrost niz spuszone pofarbowane wlosy :p


Wenaa, ja nie splukuje odzywki, nakladam ja tez tak jak keratyne :p nie bawie sie w nakladanie 50% produktu :p

Pindela, ja kulilam sobie grzebien z szeroko rozstawionymi zebami i on byl dla mnie zbawieniem, tez.mam krecone wlosy.
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-02, 00:36   #3570
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dziêki za odpowiedzi, nie wiem w³a¶nie po co te dziwne sp³ukiwanie 50% od¿ywki... chyba te¿ j± zostawiê, mam bardzo cienkie w³osy i my¶lê, ¿e szybko wysuszê. Dam znaæ jak wysz³o
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.