Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-05-31, 14:01   #4321
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny. Prosze o pomoc.

Robilam kiedys keratynowe prostowanie Kativa i drugi raz Encanto stara wersja.

Chcialabym zrobic teraz znowu Kative. Podpowiecie mi, bo nie pamietam, na jakiej dlugosci wlosy wystarczy mi jedno opakowanie Kativy? Kiedys robilam chyba z dwoch opakowan, ale mialam dlugie wlosy. Teraz mam do ramion. Wystarczy mi oapkowanie czy wziac dwa? Powiem szczerze, ze wydajnosci nie pamietam. Pamietam tylko ze okropnie dluuugo sie suszylo wlosy. Bede wdzieczna za pomoc.

I jesli ktos mialby jeszczd opakowanie w domu to moglby wrzucic tutaj sklad? Ja jiestety juz wyrzucilam pudelko
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-31, 16:14   #4322
adejszyn1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Piszê pierwszego posta tutaj
ale czyta³am tutaj o keratynach bardzo du¿o i to dziêki Wam wiedzia³am za co i jak siê zabraæ, wiêc opiszê swoj± 'przygodê'
To moje pierwsze keratynowanie i zdecydowa³am siê na Kativê.
W³osy mam za ³opatki, ¶redniej grubo¶ci i ciemnobr±zowe.
Mimo dbania o nie ju¿ drugi rok (olejowanie, maskowanie, wcierki, p³ukanki i inne pierdo³y) to moje w³osy by³y niezbyt fajne, ci±gle spuszone, ani to fale, ani proste, podatne na odkszta³cenia. Ogólnie zabieg nie trwa³ zbyt d³ugo, suszenie zajê³o mi oko³o 30 minut, prostowanie tak samo. Po wszystkim w³osy wygl±da³y fajnie ale ju¿ po drugim myciu zauwa¿y³am, ¿e moje koñcówki s± w op³akanym stanie, musia³am do¶æ sporo ¶ci±æ bo tak siê pl±ta³y, ¿e trudno by³o rozczesaæ. I moje ciemnobr±zowe w³osy sta³y siê jasnobr±zowe, gdzieniegdzie nawet rudawe, a im bli¿ej koñcówek tym ja¶niej
Mo¿liwe, ¿e pope³ni³am ma³y b³±d, bo moje w³osy od zawsze szybciej suszy³y siê na koñcach ni¿ przy g³owie i tak samo by³o po na³o¿eniu keratyny. Przy g³owie by³y jeszcze mokre a koñce ju¿ prawie suche. Mog³am zostawiæ trochê i na³o¿yæ jeszcze drug± warstwê, ale na drugi raz bêdê wiedzia³a
W³osy myjê co 2 dni ale ju¿ na drugi dzieñ w³osy nie s± proste, gdzieniegdzie siê krêc± nie wygl±da to ciekawie.
I jeszcze pytanko, polecacie jakie¶ mocno nawil¿aj±ce maski ¿eby mi ten susz zniwelowa³y?
adejszyn1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-31, 20:19   #4323
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, a ktoras uzywala moze tej nowej formuly Alfaparf?
http://www.hairstore.pl/alfaparf-lis...ceneo_spo=true

Znalazlam tylko jedna opinie...
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:20   #4324
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny czy jest jakis zabieg eliminuj±cy puszenie ale nie prostuj±cy ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-01, 20:53   #4325
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a ktoras uzywala moze tej nowej formuly Alfaparf?
http://www.hairstore.pl/alfaparf-lis...ceneo_spo=true

Znalazlam tylko jedna opinie...
Ja u¿ywa³am tej wersji dwa razy
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-01, 23:26   #4326
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy jest jakis zabieg eliminuj±cy puszenie ale nie prostuj±cy ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk

Mi pomaga³ na puszenie keratynowy z Artego jego siê tylko suszy, nie prostuje. Trzeba powtarzac co 14 dni ¶rednio.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-02, 14:32   #4327
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Mi pomaga³ na puszenie keratynowy z Artego jego siê tylko suszy, nie prostuje. Trzeba powtarzac co 14 dni ¶rednio.

Oo super bo w³a¶nie sobie to zamówi³am


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 17:27   #4328
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka¿ wiadomo¶æ
Ja u¿ywa³am tej wersji dwa razy
Oo a moglabys powiedziec jak sie sprawdzil? Wlasnie dzisiaj mi przyszedl i pewnie w poniedzialek bede robic. Robilas wg instrukcji czy kombinowalas zeby nie splukiwac tej keratyny i przeprostowac wlosy?;-)
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-03, 18:02   #4329
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Oo a moglabys powiedziec jak sie sprawdzil? Wlasnie dzisiaj mi przyszedl i pewnie w poniedzialek bede robic. Robilas wg instrukcji czy kombinowalas zeby nie splukiwac tej keratyny i przeprostowac wlosy?;-)
Za pierwszym razem bylam zachwycona. Nie dosc, ze wykonanie jest naprawde szybkie ( w porownaniu do encanto), to jeszcze nie chce czlowieka przy okazji udusic. Efekt tez byl super, nie byly co prawda proste jak druty, ale za to wygladaly bardzo naturalnie i ladnie.
Za drugim razem przeszlam zalamanie, bo wlosy po zabiegu jakos smierdzialy tym preparatem, byly suche no i najgorsza rzecz - bardzo sie rozjasnily i to do takiego stopnia, ze byly brzydko zoltawe
Jesli chodzi o sam zabieg to przeklejam to, co juz wczesniej pisalam w watku:
"Je¶li chodzi o wykonanie, to robi³am zgodnie z dostarczon± instrukcj± po angielsku i nie sugerowa³am siê polskim t³umaczeniem: 20 minut trzyma³am keratynê na w³osach, a nastêpnie sp³ukiwa³am przez 30 sekund. Potem na³o¿y³am maskê, przeczesa³am w³osy i zostawi³am na 5 minut i sp³uka³am. Nastêpnie wysuszy³am suszark± (nie bawi³am siê w ¿adne suszenie ze szczotk±), a na koniec wyprostowa³am. Z umyciem czeka³am do nastêpnego dnia, tak ¿eby mieæ pewno¶æ, ¿e preparat siê przyj±³
Taka instrukcja jest w ulotce angielskiej. Na opakowaniu jednak jest polska naklejka i tam jest w³a¶nie informacja o tym, ¿e po up³ywie 20 minut trzeba od razu suszyæ bez sp³ukiwania."

Mam nadzieje, ze moglam pomoc

Teraz z kolei kupilam Cocochoco Gold i zastanawiam sie czy go dzisiaj nie zrobic bo mam troche czasu. Za to mam pytanie do Was czy naprawde trzeba nie myc ich 72 godziny?
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-03, 19:34   #4330
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Joasiu dziekuje. Jak tylko zrobie to zdam relacje. Jeszcze nie wiem wg ktorej instrukcji zrobie. Mam nadzieje jednak zd wlosy nie beda mi smierdziaky tak jak piszesz:/ czy pierwszy i drugi zabieg rohilas tak samo? Zastanawiam sie co moglo wplynac na efekt
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-03, 20:30   #4331
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Joasiu dziekuje. Jak tylko zrobie to zdam relacje. Jeszcze nie wiem wg ktorej instrukcji zrobie. Mam nadzieje jednak zd wlosy nie beda mi smierdziaky tak jak piszesz:/ czy pierwszy i drugi zabieg rohilas tak samo? Zastanawiam sie co moglo wplynac na efekt
Koniecznie zdaj relacje Oba zabiegi robilam dokladnie tak samo i stad moje zdziwienie efektem. Pamietam, ze jedna z dziewczyn tez wtedy narzekala, bo miala dokladnie takie same odczucia jak ja po drugim zabiegu. Nie wiem czy to wina produktu, czy cos z wlosami sie zadzialo Sprawdze to nowe Cocochoco Gold i zobacze co z tego bedzie, ale dopiero za tydzien, bo zlapalam lenia :P
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 20:51   #4332
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja umy³am ostatnio po 60h, ale ostatecznie kupi³am Cocochoco klasyczne. Na instrukcji mia³am napisane, ¿eby nie myæ w³osów 48-72h. Niestety 72 bym nie da³a rady. W³osy t³uste, a sprawy na mie¶cie trzeba jako¶ poza³atwiaæ...
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-03, 21:04   #4333
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Ja umy³am ostatnio po 60h, ale ostatecznie kupi³am Cocochoco klasyczne. Na instrukcji mia³am napisane, ¿eby nie myæ w³osów 48-72h. Niestety 72 bym nie da³a rady. W³osy t³uste, a sprawy na mie¶cie trzeba jako¶ poza³atwiaæ...
A czy efekt byl przez to slabszy?
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-04, 08:02   #4334
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Mi pomaga³ na puszenie keratynowy z Artego jego siê tylko suszy, nie prostuje. Trzeba powtarzac co 14 dni ¶rednio.

A zauwa¿y³a¶ moze czy on wp³ywa jakos na kolor wlosow ? Lub ich zniszczenie ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-04, 21:32   #4335
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 840
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam siê w w±tku.
Du¿o czytam o keratynowym prostowaniu i przymierzam siê do tego zabiegu, ale mam te¿ oczywi¶cie w±tpliwo¶ci i dlatego chcê Was zapytaæ czy dobrze kombinujê, ¿e keratyna mo¿e mi pomóc na mój problem. Mianowicie, mam w³osy gêste i grube, ale przy tym mocno przet³uszczaj±ce siê, tak ¿e praktycznie codziennie muszê je myæ. :/ kiedy myjê wieczorem i wieczorem uk³adam, tzn suszê i prostujê, rano i tak mam ca³e wygniecione w³osy, zw³aszcza spodnie warstwy s± mocno pogniecione, co mocno kontrastuje z prostym, bo chyba przesuszonym wierzchem :/ wyprostowanie tego zajmuje mnóstwo czasu no i zdrowe dla w³osów oczywi¶cie nie jest. Mycie rano te¿ jest czasoch³onne, bo po wysuszeniu mam w³osy spuszone i popodkrêcane, wiêc te¿ d³ugo prostujê, w dodatku nawet w sytuacji gdy tylko myjê-chodzê z 15 minut z mokrymi-suszê, k³aki mi siê okrutnie gniot±, za uchem, od zauszników okularów, koszmar. czy na taki problem mo¿e mi pomóc keratynowe prostowanie? Ogarniêcie takich problemowych k³aków zajmuje mi tyle czasu, ¿e powa¿nie zastanawiam siê ju¿ na u¿yciem maszynki. :?
__________________
Jestem mam±!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-04, 23:54   #4336
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez No air Poka¿ wiadomo¶æ
Witam siê w w±tku.
Du¿o czytam o keratynowym prostowaniu i przymierzam siê do tego zabiegu, ale mam te¿ oczywi¶cie w±tpliwo¶ci i dlatego chcê Was zapytaæ czy dobrze kombinujê, ¿e keratyna mo¿e mi pomóc na mój problem. Mianowicie, mam w³osy gêste i grube, ale przy tym mocno przet³uszczaj±ce siê, tak ¿e praktycznie codziennie muszê je myæ. :/ kiedy myjê wieczorem i wieczorem uk³adam, tzn suszê i prostujê, rano i tak mam ca³e wygniecione w³osy, zw³aszcza spodnie warstwy s± mocno pogniecione, co mocno kontrastuje z prostym, bo chyba przesuszonym wierzchem :/ wyprostowanie tego zajmuje mnóstwo czasu no i zdrowe dla w³osów oczywi¶cie nie jest. Mycie rano te¿ jest czasoch³onne, bo po wysuszeniu mam w³osy spuszone i popodkrêcane, wiêc te¿ d³ugo prostujê, w dodatku nawet w sytuacji gdy tylko myjê-chodzê z 15 minut z mokrymi-suszê, k³aki mi siê okrutnie gniot±, za uchem, od zauszników okularów, koszmar. czy na taki problem mo¿e mi pomóc keratynowe prostowanie? Ogarniêcie takich problemowych k³aków zajmuje mi tyle czasu, ¿e powa¿nie zastanawiam siê ju¿ na u¿yciem maszynki. :?
Prawdopodobnie Ci pomo¿e. Ale ja mimo wszystko na Twoim miejscu, najpierw ogarnê³abym temat nadmiernego przet³uszczania w³osów.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-06, 12:33   #4337
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja juz po zabiegu Alfaparfem.
Zdjecia wstawie jutro, jak umyje calkowicie wlosy. Robilam wg polskiej instrukcji.
Efekt poki co porownywalny do Kativy. Wlosy gdzie niegdzie sie lekko faluja, ale prostowalam na 160-170 stopniach i przeciagalam ok 5 razy. I tez nie dosuszylam po wszystkim wlosow do konca, bo juz mnie czas gonil, wiec to moze przyczyna. Zobacze jak bedzie jutro po umyciu wlosow i calkowitym wysuszeniu wlosow- zrobie zdjecia.
Na wlosach utrzymuje mi sie zapach i dosc ciezko je rozczesac na koncach mimo ze uzylam odzywki w sprayu i mythic oil. dlatego konieczne jest dla mnie mycie. Dzis juz nie zdazylam.
Podczas prostowania unosil sie lekki dymek i smrodek. Smrodek byl tez czasem wyczuwalny podczas suszenia, ale nic nie drapalo ani nie szczypalo w gardlo czy w oczy. Skora glowy tez mnie nie swedzi a spadalo mi troche tej pianki na przedzialek. Kolor chyba bez zmian.
Aplikacja szybka i mega wygodna dzieki tej piance. Czas calego zabiegu wykonywanego bez pomocy innej osoby zamknie sie w 3h, albo i mniej- zalezy od wprawy.
Zuzylam ok polowe opakowania wiec nastepnym razem zabieg wykonam wg angielskiej instrukcji.
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-06, 15:03   #4338
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
A zauwa¿y³a¶ moze czy on wp³ywa jakos na kolor wlosow ? Lub ich zniszczenie ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk

Nie zmieni³ mi koloru, w³osy ³atwiejsze w czesaniu przez jakie¶ 10 dni, pozniej powtarzam bo robi sie coraz gorzej. Ale ja mam obecnie bardzo zniszczone w³osy i w zasadzie w ca³o¶ci przeznaczone do ¶ciêcia, mo¿e te¿ dlatego szybko siê wyp³ukuje
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-07, 11:13   #4339
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Ja juz po zabiegu Alfaparfem.
Zdjecia wstawie jutro, jak umyje calkowicie wlosy. Robilam wg polskiej instrukcji.
Efekt poki co porownywalny do Kativy. Wlosy gdzie niegdzie sie lekko faluja, ale prostowalam na 160-170 stopniach i przeciagalam ok 5 razy. I tez nie dosuszylam po wszystkim wlosow do konca, bo juz mnie czas gonil, wiec to moze przyczyna. Zobacze jak bedzie jutro po umyciu wlosow i calkowitym wysuszeniu wlosow- zrobie zdjecia.
Na wlosach utrzymuje mi sie zapach i dosc ciezko je rozczesac na koncach mimo ze uzylam odzywki w sprayu i mythic oil. dlatego konieczne jest dla mnie mycie. Dzis juz nie zdazylam.
Podczas prostowania unosil sie lekki dymek i smrodek. Smrodek byl tez czasem wyczuwalny podczas suszenia, ale nic nie drapalo ani nie szczypalo w gardlo czy w oczy. Skora glowy tez mnie nie swedzi a spadalo mi troche tej pianki na przedzialek. Kolor chyba bez zmian.
Aplikacja szybka i mega wygodna dzieki tej piance. Czas calego zabiegu wykonywanego bez pomocy innej osoby zamknie sie w 3h, albo i mniej- zalezy od wprawy.
Zuzylam ok polowe opakowania wiec nastepnym razem zabieg wykonam wg angielskiej instrukcji.
Zdjecie 1 i 2 to wlosy po umyciu szamponem z zestawu i wyszuszeniu suszarka. Szampon lekko prostuje wlosy bo moj skret jest mocniejszy. Zwlaszcza wierzchnia warstwa sie wyprostowala.
Kolejne zdjecia to efekt dzisiaj po umyciu wlosow. Wlosy faluja sie gdzie niegdzie, ale mam z niki zdecydowanie mniej roboty niz przez zabiegiem. Konce jednak nalezaloby podciac bo ciut ciezko je rozczesac. Smrodek z wlosow juz ledwie wyczuwalny, ale cos tam niestety czuc:/
Puch ujarzmiony i skret latwiejszy do ogarniecia na okraglej szczotce.
Niestety do starego encanto mu daleeeeko, ale zdecydowanie na plus przemawia czas wykonania zabiegu oraz sposob aplikacji keratyny. Uwazam ze zadowolone z efektu beda dziewczyny ktore maja lekki skret i nie zalezy im na drutach. Oraz te ktore chca po prostu ogarnac puszace sie wlosy. Ja mam mieszane uczucia, glownie przez ten zapach...
Nastepnym razem zrobie wg angielskiej instrukcji i porownam efekt.
Przepraszam za jakosc zdjec, ale nie mialam kogo poprosic i robilam w lazienkowym lustrze.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2016-06-07 11.59.36.jpg (358,0 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2016-06-07 12.00.21.jpg (369,7 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2016-06-07 12.00.50.jpg (314,8 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2016-06-07 12.03.53.jpg (75,4 KB, 48 za³adowañ)
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 10:16   #4340
tyska1717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Tez jestem ju¿ po zabiegu Alfaparfem. Robiony z polskiej instrukcji. Odczucia mam mieszane. Z jednej strony w³osy s± proste ale ten kolor ;/ mia³am w³osy farbowane w czerwonych odcieniach (naturalny br±z) a po zabiegu mam ¶redni blond a pasemkami jasnego blondu. Zabieg wykonany tydzieñ temu, przymierzam siê do koloryzacji.
Podczas zabiegu nie ¶mierdzi, nie szczypie w skórê, jedynie podczas prostowania jest zapach ale nie intensywny. W³osy natomiast nieprzyjemnie pachn± podczas mycia, jak s± mokre. Suche pachn± normalnie.
tyska1717 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-10, 15:09   #4341
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ImageUploadedByWizaz Forum1465567588.192011.jpgImageUploadedByWizaz Forum1465567597.656802.jpg

Pierwszy raz tutaj co¶ piszê, poniewa¿ dzi¶ wykonano na mnie zabieg keratynowego prostowania w³osów nie spodziewam siê, ¿e po umyciu bed± idealnie proste, bo wystarczy spojrzeæ na mój naturalny skrêt
Ale mam jedno pytanko do was, bardziej do¶wiadczonych keratynowo, jak to jest z wyp³ukiwaniem siê keratyny: w³osy powracaj± powoli do naturalnego skrêtu, normalnego kszta³tu czy to ju¿ trwale zmienia strukturê w³osa? Ró¿ne opinie s³ysza³am i czyta³am, ale powiedzcie mi z autopsji :P wracaj± (mniej wiêcej) do poprzedniego wygl±du czy jednak ju¿ nie?
bazzy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-10, 16:12   #4342
urticea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

to zale¿y od w³osów...jednym wracaj± innym (mnie) nie ca³kiem... moje zdecydowanie mniej siê krêc±. mia³am dwa zabiegi
urticea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-10, 22:27   #4343
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez bazzy Poka¿ wiadomo¶æ
Za³±cznik 6476156Za³±cznik 6476161

Pierwszy raz tutaj co¶ piszê, poniewa¿ dzi¶ wykonano na mnie zabieg keratynowego prostowania w³osów nie spodziewam siê, ¿e po umyciu bed± idealnie proste, bo wystarczy spojrzeæ na mój naturalny skrêt
Ale mam jedno pytanko do was, bardziej do¶wiadczonych keratynowo, jak to jest z wyp³ukiwaniem siê keratyny: w³osy powracaj± powoli do naturalnego skrêtu, normalnego kszta³tu czy to ju¿ trwale zmienia strukturê w³osa? Ró¿ne opinie s³ysza³am i czyta³am, ale powiedzcie mi z autopsji :P wracaj± (mniej wiêcej) do poprzedniego wygl±du czy jednak ju¿ nie?
Ja mia³am fale. Zabieg robi³am pod koniec wrze¶nia 2015r. g³ównie ze wzglêdu na puch. Jako¶ pod koniec lutego pojawi³ siê lekki puch, pó¼niej stopniowo w³osy zaczê³y siê skrêcaæ delikatnie. Teraz, pusz± siê, je¶li zastosujê odpowiednio doci±¿aj±c± maskê - w³osy proste i g³adkie (ale nie tak jak po keratynie). Fale wróci³y, ale nie w takim stopniu, jak przed zabiegiem.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-14, 14:22   #4344
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez bazzy Poka¿ wiadomo¶æ
Za³±cznik 6476156Za³±cznik 6476161

Pierwszy raz tutaj co¶ piszê, poniewa¿ dzi¶ wykonano na mnie zabieg keratynowego prostowania w³osów nie spodziewam siê, ¿e po umyciu bed± idealnie proste, bo wystarczy spojrzeæ na mój naturalny skrêt
Ale mam jedno pytanko do was, bardziej do¶wiadczonych keratynowo, jak to jest z wyp³ukiwaniem siê keratyny: w³osy powracaj± powoli do naturalnego skrêtu, normalnego kszta³tu czy to ju¿ trwale zmienia strukturê w³osa? Ró¿ne opinie s³ysza³am i czyta³am, ale powiedzcie mi z autopsji :P wracaj± (mniej wiêcej) do poprzedniego wygl±du czy jednak ju¿ nie?
Oh ile ja bym da³a za Twoje w³osy sprzed zabiegu :-D
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-14, 20:13   #4345
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 713
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nie jestem na bie¿±co z w±tkiem i w zwi±zku z tym mam pytanie- czy encanto w ci±gu 5 lat zmieni³o sk³ad? Pierwszy raz prostowa³am jakie¶ 5 lat temu i by³am zadowolona. Drugi raz 2 lata temu i tez by³o ok. Dzi¶ prostowa³am 3 raz i widzê ¿e ju¿ teraz nie ma tego efektu b³yszczal±cych w³osów tylko s± takie "têpe". S³ysza³am opinie o zmianie sk³adu ale my¶la³am ¿e to tylko plotki
__________________
Wszystko siê zmienia jak poczujesz szczê¶cie w swoim ¿yciu...
M&J


fanfelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-14, 20:15   #4346
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Teraz encanto ma nowy sklad, bez formaldehydu 😊
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-14, 20:18   #4347
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 713
Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz encanto ma nowy sklad, bez formaldehydu

Czy wiesz mo¿e czy zmieniony sk³ad moj± tylko produkty na polski rynek czy na ca³y ¶wiat?
Co¶ czuje ze te prawie 5 godzin prostowania posz³o na marne
__________________
Wszystko siê zmienia jak poczujesz szczê¶cie w swoim ¿yciu...
M&J


fanfelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-14, 20:44   #4348
Pomianowska
Raczkowanie
 
Avatar Pomianowska
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam Dziewczyny.
Kilka dni temu robi³am sama keratynowe prostowanie w³osów Kativ±. Z zabiegu jestem do¶æ zadowolona.Niestety, w niektórych miejscach koñcówki w³osów siê trochê zniszczyly, a mo¿e uwydatni³y siê ju¿ postrzêpione koñce, bo mam rozja¶niane koñcowki....Nie wiem.
W ka¿dym b±d¼ razie o co mi chodzi - na³o¿y³am preparat na 15 minut jak w instrukcji, Nastêpnie papierowym rêcznikiem ¶ci±gnê³am cz궶 keratyny i przyst±pi³am do suszenia w³osów. I tu W³osy nie chcia³y siê dosuszyæ. Koñcowki jeszcze siê wysuszy³y, ale na ca³ej d³ugo¶ci w³osów mia³am t³usty nie daj±cy siê ujarzmiæ film. Mêczy³am siê dlugo, a¿ w koñcu da³am za wygran±. Zaczê³am ostro¿nie prostowaæ w³osy temperatur± ok. 180-200 stopni. W³osy by³y ci±gle tluste. Macie pomys³ dlaczego? Czy mo¿na w ten sposób tluste w³osy traktowaæ prostownic±? No raczej nie... W³osy wysz³y ca³kiem ok, jak pisa³am, ale sza³u nie ma. Co robiê nie tak?
I mam jeszcze jedno pytanie: czy mogê zu¿yæ np. po³owê keratyny ( w tym przypadku Kativê) do po³owy w³osów a resztê wykorzystac np. za miesi±c ?
Pomianowska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-14, 21:37   #4349
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez fanfelka Poka¿ wiadomo¶æ
Czy wiesz mo¿e czy zmieniony sk³ad moj± tylko produkty na polski rynek czy na ca³y ¶wiat?
Co¶ czuje ze te prawie 5 godzin prostowania posz³o na marne
Nie mam pojecia niestety 😕
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:31   #4350
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez fanfelka Poka¿ wiadomo¶æ
Czy wiesz mo¿e czy zmieniony sk³ad moj± tylko produkty na polski rynek czy na ca³y ¶wiat?
Co¶ czuje ze te prawie 5 godzin prostowania posz³o na marne
Na allegro u alicja_style masz star± wersjê.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.