Czerwone policzki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-21, 21:12   #1
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Unhappy

Czerwone policzki


Moze zaczne od tego, ze ok 2ch lat temu moja cera była idealna, bez wypryskow, bez czreownych policzkow itp. Po wyjeździe do Irlandii podjełam prace na piekarni no i tu zaczol sie problem od tego czasu co zime nie daje sobie rady z palacymi policzkami, ktore raz sa od zimna raz od ciepla .. najgorzej chyba jest jednak jak wracm do domu posiedze chwile i wtedy jestem czerwona jak burak, uzywam cremu redness solutions clinique. Jest to chyba ciezkie do zwalczenia. Prosze o porade jak dbac i chronic twarz i czy trzeba w takim stadium udac sie juz do dermatologa.
POzdrawiam
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 21:19   #2
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Czerwone policzki

Cytat:
Napisane przez czarnussssssss Pokaż wiadomość
Moze zaczne od tego, ze ok 2ch lat temu moja cera była idealna, bez wypryskow, bez czreownych policzkow itp. Po wyjeździe do Irlandii podjełam prace na piekarni no i tu zaczol sie problem od tego czasu co zime nie daje sobie rady z palacymi policzkami, ktore raz sa od zimna raz od ciepla .. najgorzej chyba jest jednak jak wracm do domu posiedze chwile i wtedy jestem czerwona jak burak, uzywam cremu redness solutions clinique. Jest to chyba ciezkie do zwalczenia. Prosze o porade jak dbac i chronic twarz i czy trzeba w takim stadium udac sie juz do dermatologa.
POzdrawiam
Na Twoim miejscu poszłabym do dermatologa. Mimo wszystko to specjalista i może uda mu się Ci pomóc
A innej rady niestety nie mam - problem palących policzków mnie nie dotyczy.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 10:10   #3
Serena125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 67
GG do Serena125
Dot.: Czerwone policzki

ja mam coś podobnego jak czarnussssssss, tylko że u mnie to jest tak od zawsze
na krem tonujący nie mam co liczyć, nic nie daje, a spod podkładu prześwitują te czerwone plamy i wyglądam czasem jakbym nałożyła za dużo różu
aha, dodam, że mam skłonność do rozszerzonych naczynek po mamie, ona wygląda podobnie jak ja. W moim mieście nie ma chyba dermatologa, a jeśli nawet jest to sama nie pójdę, a mama mi nie pozwoli i nie da kasy. Co mam z tym zrobić?
Serena125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 23:43   #4
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Czerwone policzki

byłam dzis u dermatologa, on stwierdził... poczatek tradziku rozowatego, jestem załamana:-/
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.