Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-10-07, 20:01   #2071
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! W³osy skróci³a¶? Takie gêste zdrowe teraz wygl±daj±...no z kolorem znów widzê problem Na fiolet, zieleñ z niebieskim, wiêc mo¿e te¿ co¶ z .7 i .1 by siê co¶ zda³o, ale kurcze, najpierw trzebaby rozja¶niæ, ¿eby ciemno nie by³o.
A na dekolor siê nie piszesz? W jakim s± stanie W³oski? Mo¿e jaka¶ k±piel rozja¶niaj±ca na 3% + H&S + proszek rozja¶ñaj±cy ¿eby delikatnie rozja¶ñiæ?
Ja te¿ co¶ muszê po³o¿yæ na moj± d³ugo¶æ w po³owie, bo mi siê do z³ota wyp³uka³y... a ju¿ mam 2 letni odrost i jakos powoli rosn±...
tak, skracalam je troche. ogolnie dbam o nie mocno, bo wlasnie myslalam o jakims dekolorze... ale boje sie, ze zaczna sie kruszyc, albo co gorsza, co polozyc na nie po rozjasnianiu i jak poradzic sobie z odrostem

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
rozumiem i ¿yczê wytrwa³o¶ci! sama bardzo chcia³abym znów moje naturalne w³osy, ale cz³owiek g³upi i eksperymentowa³. pamiêtam jak fryzjerzy pytali, czy to mój naturalny kolor, bo jest niesamowity, mówili, ¿ebym absolutnie nie farbowa³a, bo szkoda, ale kobieta zmienn± jest...

równie¿ przestajê walczyæ o totalny popiel, szczerze przyznam, ¿e bezpo¶rednio po farbowaniu czujê siê nawet za ch³odno. przesta³am siê sobie podobaæ w totalnie popielatych w³osach, lekkie ocieplenie w trakcie ju¿ tak bardzo mi nie przeszkadza.
tez tak mam, moze byc lekkie zloto, ale wazne aby nie bylo rudosci/czerwieni.

dzieki, dzieki, chociaz juz sie lamie, szczegolnie jak robie koczka i widze jak kok jest bardziej rudy-miedziany, a grzywka w zloto-rudy wpada

Veroniqe22 co za dlugosc i figura sorry, ale nie moglam sie powstrzymac szorty tez piekne
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-07, 20:09   #2072
LovelyJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Veroniqe22 wow co za w³osy
piêkne

Ja ostatnio farbowa³am popielatym jasnym br±zem z allwaves.
Szybko siê wyp³uka³ i mam teraz sporo rudo¶ci.
__________________
Mój w±tek bi¿uteryjny https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=649312
LovelyJ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-07, 21:56   #2073
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
dziekujê
6.2 nie istnieje... obawiam siê ¿e nici z naszych planów... bo 5.21 te¿ nigdzie nie mogê znale¼æ
wklejam palety.. jest co¶ takiego jak 5.22 ale nie wiem czy bym sie odwa¿y³a...
Veroniqe22 dziêki za palety. Teraz bêdzie mi ³atwiej na co¶ siê zdecydowaæ. Na 5.22 nie zdecydujê siê raczej nigdy

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
To moze 5.1 z 7.21? Wyjdzie poziom 6.
Teraz mi siê przypomnia³o, ¿e jak u¿ywa³am farbê Alfaparf to w³a¶nie kolor 5.1. Pamiêtam, ¿e samodzielnie wychodzi³ do¶æ ciemny.
Dziewczyny, a jakby zmieszaæ 6.1 z 7.21 albo 5.1 z 8.21? Co z tego najprawdopodobniej bêdzie?

Bardzo podoba mi siê kolor w³osów tej dziewczyny: http://styloly.blogspot.com/
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.


Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2012-10-07 o 22:17
Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-08, 01:08   #2074
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Veroniqe22 dziêki za palety. Teraz bêdzie mi ³atwiej na co¶ siê zdecydowaæ. Na 5.22 nie zdecydujê siê raczej nigdy



Teraz mi siê przypomnia³o, ¿e jak u¿ywa³am farbê Alfaparf to w³a¶nie kolor 5.1. Pamiêtam, ¿e samodzielnie wychodzi³ do¶æ ciemny.
Dziewczyny, a jakby zmieszaæ 6.1 z 7.21 albo 5.1 z 8.21? Co z tego najprawdopodobniej bêdzie?

Bardzo podoba mi siê kolor w³osów tej dziewczyny: http://styloly.blogspot.com/
piêkny kolor, niestety naturalny. na moje oko poziom 6.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-08, 10:07   #2075
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Veroniqe22 dziêki za palety. Teraz bêdzie mi ³atwiej na co¶ siê zdecydowaæ. Na 5.22 nie zdecydujê siê raczej nigdy



Teraz mi siê przypomnia³o, ¿e jak u¿ywa³am farbê Alfaparf to w³a¶nie kolor 5.1. Pamiêtam, ¿e samodzielnie wychodzi³ do¶æ ciemny.
Dziewczyny, a jakby zmieszaæ 6.1 z 7.21 albo 5.1 z 8.21? Co z tego najprawdopodobniej bêdzie?

Bardzo podoba mi siê kolor w³osów tej dziewczyny: http://styloly.blogspot.com/
faktycznie piekny kolorek
ja mam teraz w³osy takie jak caate po farbie Kallos KJMN 6.7 nastêpnym razem chyba zmieszam z 7.1
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-08, 10:35   #2076
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem dlaczego nie moge cytowac postow innych forumowiczek ale..
ZYTA82 : dziekuje Ci bardzo za odpowiedz wg Twoich sugesti poszperalam troche w farbach majirel & alfaparf i nie ma zadnego odcienia .7 jezeli chodzi o .11 to jest 7.11 ale mysle ze na moje wlosy bedzie to zbyt jasny kolor, bo teraz mam polozony ciemny braz i przy takim chcialabym zostac, wiec zaryzykowalabym nawet poziom 5.. wiec Zyta82 moglabys mi poradzic gdzie jeszcze szukac ??
ps. a jakie macie zdanie co do plukanek ?? ja naczytalam sie mnóstwo o tym ze czerwone odcienie gasi plukanka ze swiezej pokrzywy wlasnie ide wyprobowac
Jakim cudem nie znalaz³a¶ nic z .7 z ALFAPARFU???? Skoro jeszcze pare postów wy¿ej endorfina pisa³a ¿e farbowa³a mieszank± alfaparfu 6.1 + 5.7 ??

z Palety Alfaparf MATTE: (za³±cznik)

3,7 metaliczny ciemny br±z
4,7 metaliczny br±z
5,7 metaliczny jasny br±z
6,7 metaliczny jasny blond

Kolory nie przedstawiaj± 100% prawdziwego koloru bo to zdjêcie i musia³aby¶ sobie palety na zywo poogl±daæ ale obok masz zdjêcie troche bardziej realne np 6.7 gdzie widaæ t± zieleñ która zawiera w sobie 6.7...

Przede wszystkim dodaj zdjêcia w³osów bo.. ciemny br±z dla ka¿dego wygl±da inaczej
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 8234_3.jpg (21,2 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg d1a6e39beab43d7b333532b249779eb6.jpg (28,6 KB, 23 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-08, 10:45   #2077
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Veroniqe22 dziêki za palety. Teraz bêdzie mi ³atwiej na co¶ siê zdecydowaæ. Na 5.22 nie zdecydujê siê raczej nigdy
Laity to nie jest te¿ tak... fiolet neutralizuje zó³ty Wiêc .22 intensywny fiolet nada³by siê gdy kto¶ ma z³oty refleks... zobacz jak pieknie np .22 wygl±da na poziomie 8 mi siê bardzo podoba


P.S
Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz mi siê przypomnia³o, ¿e jak u¿ywa³am farbê Alfaparf to w³a¶nie kolor 5.1. Pamiêtam, ¿e samodzielnie wychodzi³ do¶æ ciemny.
Dziewczyny, a jakby zmieszaæ 6.1 z 7.21 albo 5.1 z 8.21? Co z tego najprawdopodobniej bêdzie?
ja bardziej by³abym przy mieszance 6.1 + 7.21 dla Ciebie lepiej jak wyjd± ja¶niejsze ni¿ za ciemne i bêdziesz musia³a robic dekolor ale licz sie z tym ¿e bedziesz musia³a po³ozyæ t± mieszankê z 3 razy ¿eby ca³kowicie wych³odzi³a wiêc na sylwestra mo¿e byæ piêknie ))
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1298-tile.jpg (53,9 KB, 59 za³adowañ)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-08 o 11:04
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 10:54   #2078
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
Veroniqe22 co za dlugosc i figura sorry, ale nie moglam sie powstrzymac szorty tez piekne
caate dziêkujê
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-08, 11:59   #2079
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Laity Bardzo podoba mi siê kolor w³osów tej dziewczyny: http://styloly.blogspot.com/
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
piêkny kolor, niestety naturalny. na moje oko poziom 6.
A mi siê wydaje ¿e to nie jest naturalny kolor Obserwujê juz tego bloga od jakiego¶ czasu i sama po sobie wiem ¿e nie mo¿na mieæ d³ugich w³osów jednego koloru bo koñcówki ZAWSZE s± ja¶niejsze!Mi siê tak samo bardzo kolorek podoba ale niby jest ch³odny i popielaty a innym razem ciep³y i jaki¶ taki inny?? Pozwoli³am sobie na zestawienie paru zdjêæ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg styloly.jpg (78,4 KB, 77 za³adowañ)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-08 o 12:29
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-08, 14:14   #2080
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Laity Bardzo podoba mi siê kolor w³osów tej dziewczyny: http://styloly.blogspot.com/


A mi siê wydaje ¿e to nie jest naturalny kolor Obserwujê juz tego bloga od jakiego¶ czasu i sama po sobie wiem ¿e nie mo¿na mieæ d³ugich w³osów jednego koloru bo koñcówki ZAWSZE s± ja¶niejsze!Mi siê tak samo bardzo kolorek podoba ale niby jest ch³odny i popielaty a innym razem ciep³y i jaki¶ taki inny?? Pozwoli³am sobie na zestawienie paru zdjêæ.
mo¿na w komentarzach zadaæ pytanie tej dziewczynie, czy farbuje w³osy to, ¿e ró¿nie wygl±da, to kwestia ¶wiat³a, s³oñce o ró¿nych porach dniach, te¿ nadaje naszej skórze, czy w³osom inny kolor - z rana bêdzie bardziej neutralne, a wieczorem ciep³e
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-08, 15:34   #2081
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿na w komentarzach zadaæ pytanie tej dziewczynie, czy farbuje w³osy to, ¿e ró¿nie wygl±da, to kwestia ¶wiat³a, s³oñce o ró¿nych porach dniach, te¿ nadaje naszej skórze, czy w³osom inny kolor - z rana bêdzie bardziej neutralne, a wieczorem ciep³e
Endorfinko tam ju¿ kiedy¶ siê kto¶ pyta³ jaki to kolor ale Ona uparcie twierdzi ¿e naturalny mimo ¿e kiedy¶ mia³a ombre WIÊC tutaj mo¿emy wysnuæ wniosek tylko dla nas- mianowicie "nie b±d¼my dla swoich w³osów a¿ tak krytyczne skoro naturalne w³osy potrafi± te¿ p³ataæ figle i w innym ¶wietle byæ ciep³e".. mo¿e wcale nasza natura do której tak d±¿ymy nie by³aby idealna :P

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-08 o 15:46
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 15:50   #2082
Bonney
Przyczajenie
 
Avatar Bonney
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: I³¿a
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dok³adnie chcia³abym taki kolor jak ma ta dziewczyna, mo¿e ciut ciemniejszy. Mój obecny poda³am parê postów wy¿ej.

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...55729929_n.jpg
Bonney jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-08, 15:50   #2083
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Endorfinko tam ju¿ kiedy¶ siê kto¶ pyta³ jaki to kolor ale Ona uparcie twierdzi ¿e naturalny mimo ¿e kiedy¶ mia³a ombre WIÊC tutaj mo¿emy wysnuæ wniosek tylko dla nas- mianowicie "nie b±d¼my dla swoich w³osów a¿ tak krytyczne skoro naturalne w³osy potrafi± te¿ p³ataæ figle i w innym ¶wietle byæ ciep³e".. mo¿e wcale nasza natura do której tak d±¿ymy nie by³aby idealna :P
mia³a, ale wtedy te¿ mia³a d³u¿sze w³osy, ¶ciê³a koñce i znów ma swoje naturalne w³osy. mnie naprawdê wygl±daj± na naturalne, zw³aszcza, ¿e posty dodaje w miarê regularnie i nie ma efektu wypierania siê - nie s± raz ja¶niejsze, raz ciemniejsze.
na swój kolor narzekam coraz mniej, szkoda nerwów, a tak, jak piszesz, pewnie te¿ znalaz³oby siê co¶ w naturalnych, co by nas denerwowa³o
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-08, 16:03   #2084
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
mia³a, ale wtedy te¿ mia³a d³u¿sze w³osy, ¶ciê³a koñce i znów ma swoje naturalne w³osy. mnie naprawdê wygl±daj± na naturalne, zw³aszcza, ¿e posty dodaje w miarê regularnie i nie ma efektu wypierania siê - nie s± raz ja¶niejsze, raz ciemniejsze.
na swój kolor narzekam coraz mniej, szkoda nerwów, a tak, jak piszesz, pewnie te¿ znalaz³oby siê co¶ w naturalnych, co by nas denerwowa³o

No widzisz to skoro natura p³ata takie figle to czym my siê przejmujemy
Tak czy siak powinny¶my siê cieszyæ z tego co mamy i to pielêgnowaæ
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-08, 19:59   #2085
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
ja bardziej by³abym przy mieszance 6.1 + 7.21 dla Ciebie lepiej jak wyjd± ja¶niejsze ni¿ za ciemne i bêdziesz musia³a robic dekolor ale licz sie z tym ¿e bedziesz musia³a po³ozyæ t± mieszankê z 3 razy ¿eby ca³kowicie wych³odzi³a wiêc na sylwestra mo¿e byæ piêknie ))
W takim razie zostanê przy 6.1 + 7.21 A woda jaka, 3%?
Dok³adnie, lepiej przyciemniaæ ni¿ do³owaæ siê pó¼niej, ¿e w³osy wysz³y za ciemne. Raz ju¿ to przerabia³am - w³osy wysz³y czarne i po dekoloryzacji zosta³am z plastikiem na g³owie, tak¿e nigdy wiêcej

Ja do swojego naturalnego koloru ju¿ nigdy nie wrócê mimo, ¿e go uwielbiam. Siwe w³osy zrobi³y swoje
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-08, 21:02   #2086
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Niestety, z ¿alem zawiadamiam, ¿e dosta³am ostrze¿enie od Admina ;( Bêdê siê udzielaæ na forum, ale muszê najpierw edytowaæ wszystkie moje posty, które tr±caj± spamem. Wszystkie za³±czniki które wkleja³am postaram siê jak najszybciej usun±æ, wiêc informujê, ¿e ju¿ wklejaæ fotek nie bêdê. Je¶li która¶ z Was cytowa³a mojego linka poproszê Was osob¶cie na priv o edytowanie go. Pozdrawam...smutno mi ;(
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-09, 12:39   #2087
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

no to teraz wyszlo na to ze cos slabo szukalam :| ale tak czy inaczej Veroniqe22 dzieki za paletki tylko dlaczego 6,7 z jednej i drugiej palety tak bardzo sie roznia ?? to juz chyba nie wina zdjec?
dodaje fotki moich wlosow w roznym swietle i ocencie same

1 - pomieszczenie swiatlo dzienne
2 - pomieszczenie swiatlo dzienne
3 - pomieszczenie swiatlo sztuczne
4 - pomieszczenie swiatlo sztuczne
5 - zdjecie 1 dnia po farbowaniu.. zrobione telefonem wiec nie wiem czy cokolwiek powie Wam o kolorze..

i tak to wlasnie wyglada Jakies sugestie Kochane ??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (29,6 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (49,2 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (80,9 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (51,4 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (82,7 KB, 40 za³adowañ)
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-09, 14:01   #2088
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
no to teraz wyszlo na to ze cos slabo szukalam :| ale tak czy inaczej Veroniqe22 dzieki za paletki tylko dlaczego 6,7 z jednej i drugiej palety tak bardzo sie roznia ?? to juz chyba nie wina zdjec?
dodaje fotki moich wlosow w roznym swietle i ocencie same

1 - pomieszczenie swiatlo dzienne
2 - pomieszczenie swiatlo dzienne
3 - pomieszczenie swiatlo sztuczne
4 - pomieszczenie swiatlo sztuczne
5 - zdjecie 1 dnia po farbowaniu.. zrobione telefonem wiec nie wiem czy cokolwiek powie Wam o kolorze..

i tak to wlasnie wyglada Jakies sugestie Kochane ??
Nawet gdybym chcia³a nie jestem w stanie Ci odpowiedzieæ DLACZEGO taka ró¿nica bêdê nied³ugo w hurtowni to postaram siê pstrykn±æ fotkê tych siódemek.. chyba ¿e wcze¶niej Endorfina Ci odpowie no chyba ¿e zamawia³a przez internet i te¿ palet nie widzia³a.

Kolorek masz nawet fajny! Kiedy¶ taki mia³am Tylko ciemny. Zobacz sobie moje w³osy z 2007 roku
http://minniemousebow.blogspot.com/

Gdybym mia³a wróciæ do tak ciemnych w³osów - chcia³abym takie w³a¶nie jak wtedy!

a co do .7 to po zdjêciach widaæ ¿e siê przyda

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-09 o 14:04
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-09, 14:34   #2089
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

no powiem Ci ze ta poswiata z 2007 zblizona, ale mi osobiscie podobaja sie bardzo Twoje wlosy z 2008 i 2009 wlasnie przebija taki jakis zimny odcien i cos podobnego chcialabym uzyskac zimny ciemny odcien ale nie czern.. i tak sobie mysle na co postawic czy 4.7 + .11 lub .1 zeby wyszlo troche popielato hmmm jezeli chodzi o Endorfine to jak dla mnie ten kolor jest troche za "siwy" mi chodzi glownie o zlikwidowanie tej strasznej poswiaty....
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 15:07   #2090
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Nawet gdybym chcia³a nie jestem w stanie Ci odpowiedzieæ DLACZEGO taka ró¿nica bêdê nied³ugo w hurtowni to postaram siê pstrykn±æ fotkê tych siódemek.. chyba ¿e wcze¶niej Endorfina Ci odpowie no chyba ¿e zamawia³a przez internet i te¿ palet nie widzia³a.

Kolorek masz nawet fajny! Kiedy¶ taki mia³am Tylko ciemny. Zobacz sobie moje w³osy z 2007 roku
http://minniemousebow.blogspot.com/

Gdybym mia³a wróciæ do tak ciemnych w³osów - chcia³abym takie w³a¶nie jak wtedy!

a co do .7 to po zdjêciach widaæ ¿e siê przyda
zgadza siê, zamawia³am farby przez internet bez ogl±dania palet, po prostu celowa³am w konkretny poziom i konkretn± cyferkê po kropce
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-09, 15:16   #2091
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Endorfina123 a mozesz wkleic zdjecia przed i po farbowaniu tym .7 i .11 ???? bylabym Ci wdzieczna
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-09, 15:28   #2092
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
Endorfina123 a mozesz wkleic zdjecia przed i po farbowaniu tym .7 i .11 ???? bylabym Ci wdzieczna
nie farbowa³am .11, tylko .1, niestety nie mam zdjêæ sprzed farbowania. fotka jest wykonana 2 tyg. po farbie, wiêc pocz±tkowo by³o jeszcze bardziej szaro, a Ty takiego efektu nie chcesz, dlatego nie za bardzo wiem, co Ci doradziæ
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-09, 16:19   #2093
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
no powiem Ci ze ta poswiata z 2007 zblizona, ale mi osobiscie podobaja sie bardzo Twoje wlosy z 2008 i 2009 wlasnie przebija taki jakis zimny odcien i cos podobnego chcialabym uzyskac zimny ciemny odcien ale nie czern.. i tak sobie mysle na co postawic czy 4.7 + .11 lub .1 zeby wyszlo troche popielato hmmm jezeli chodzi o Endorfine to jak dla mnie ten kolor jest troche za "siwy" mi chodzi glownie o zlikwidowanie tej strasznej poswiaty....
mia³am zimny odcieñ i tak to zmarnowa³am gdybym wiedzia³a parê lat temu "trzeba by³o s³uchaæ mamy" nawet nie umiem sobie przypomnieæ co to za farba by³a.

Pamiêtam tylko ¿e przez pierwsze lata mojego farbowania wielbi³am farbê Schwarzkopf Natural&Easy ale nie patrzy³am wtedy na numerki bo za m³oda by³am i nie¶wiadoma a mia³am to co mi siê teraz podoba :P
To by³o na 99% to (a¿ zapyta³am mamy :P) http://www.naturalandeasy.schwarzkop...ark-brown.html satynowy ciemny br±z
Potem wyszed³ Casting i farbowa³am tym http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...emny-braz.aspx to to w³a¶nie s± lata 2009 które Ci sie podobaj± tylko ¿e ten ciemny br±z wychodzi bardzo CIEMNO bo z czasem jak d³ugo nim farbowa³am to w³osy by³y coraz ciemniejsze.
Pamiêtam jeszcze fajn± farbê ale ona by³a krótko na rynku i j± wycofali Schwarzkopf Live Color XXL "BitterSweet Chocolate"...na pude³ku by³a taka ³adna Pani z Panem (za³±cznik)
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...98&tx=65&ty=50


A tak Swoj± drog± wiem ¿e wszystkie farbujemy tutaj profesjonalnymi ale mia³a która¶ do czynienia z farb± Schwarzkpf Natural& Esay 562 ???
http://www.naturalandeasy.schwarzkop...-ashbrown.html
hmmm prezentuje siê ³adnie tylko co ta 6 mo¿e tam oznaczaæ :P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20fygwz.jpg (10,1 KB, 13 za³adowañ)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-09 o 16:22
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-09, 16:26   #2094
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
mia³am zimny odcieñ i tak to zmarnowa³am gdybym wiedzia³a parê lat temu "trzeba by³o s³uchaæ mamy" nawet nie umiem sobie przypomnieæ co to za farba by³a.

Pamiêtam tylko ¿e przez pierwsze lata mojego farbowania wielbi³am farbê Schwarzkopf Natural&Easy ale nie patrzy³am wtedy na numerki bo za m³oda by³am i nie¶wiadoma a mia³am to co mi siê teraz podoba :P
To by³o na 99% to (a¿ zapyta³am mamy :P) http://www.naturalandeasy.schwarzkop...ark-brown.html satynowy ciemny br±z
Potem wyszed³ Casting i farbowa³am tym http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...emny-braz.aspx to to w³a¶nie s± lata 2009 które Ci sie podobaj± tylko ¿e ten ciemny br±z wychodzi bardzo CIEMNO bo z czasem jak d³ugo nim farbowa³am to w³osy by³y coraz ciemniejsze.
Pamiêtam jeszcze fajn± farbê ale ona by³a krótko na rynku i j± wycofali Schwarzkopf Live Color XXL "BitterSweet Chocolate"...na pude³ku by³a taka ³adna Pani z Panem (za³±cznik)
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...98&tx=65&ty=50


A tak Swoj± drog± wiem ¿e wszystkie farbujemy tutaj profesjonalnymi ale mia³a która¶ do czynienia z farb± Schwarzkpf Natural& Esay 562 ???
http://www.naturalandeasy.schwarzkop...-ashbrown.html
hmmm prezentuje siê ³adnie tylko co ta 6 mo¿e tam oznaczaæ :P
na opakowaniu wygl±da ¶wietnie, ale osobi¶cie bojê siê sklepowych farb, dodatkowo niekoniecznie rozumiem ich oznaczenia
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-09, 16:56   #2095
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

no ja po moim dziewiczym farbowaniu sklepowka tez nie dam sie juz do niej przekonac dlatego zajrzalam na to forum i tak poprzez lekture + odpowiedzi od Was poglebiam swoja wiedze i mysle ze profesjonalne farby to najlepsze rozwiazanie....
Endorfina123 a masz moze zdjecie swojego kolorku w sztucznym swietle ?? przepraszam ze tak mecze
Veroniqe22 ja kiedys znalazlam cos takiego :
Stopieñ, czyli pierwsza cyferka numeru farby:
1 czarny
2 bardzo ciemny br±z
3 ciemny br±z
4 br±z
5 jasny br±z
6 ciemny blond
7 blond
8 jasny blond
9 bardzo jasny blond

Odcienie, czyli kolejne dwie cyfry. Cyferka na drugim miejscu oznacza, ¿e barwnika jest wiêcej. Cyfra na trzecim miejscu oznacza, ¿e jest to tylko po³ysk tego odcienia:
0 kolor naturalny (np. 700 to po prostu blond)
1 ¶wietlisty
2 opalizuj±cy
3 z³ocisty
4 miedziany
5 mahoniowy
6 czerwony

Czyli nasz przyk³adowy Czarny Imbir, z numerkiem 353, to ciemny, mahoniowy br±z ze z³ocistym po³yskiem. Wcale nie czarny ;P

moze sie przyda

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

aaaaaa i zapomnialam Endorfina123 mozesz przypomniec czym dokladnie farbowalas teraz ??
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-09, 18:21   #2096
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
no ja po moim dziewiczym farbowaniu sklepowka tez nie dam sie juz do niej przekonac dlatego zajrzalam na to forum i tak poprzez lekture + odpowiedzi od Was poglebiam swoja wiedze i mysle ze profesjonalne farby to najlepsze rozwiazanie....
Endorfina123 a masz moze zdjecie swojego kolorku w sztucznym swietle ?? przepraszam ze tak mecze
Veroniqe22 ja kiedys znalazlam cos takiego :
Stopieñ, czyli pierwsza cyferka numeru farby:
1 czarny
2 bardzo ciemny br±z
3 ciemny br±z
4 br±z
5 jasny br±z
6 ciemny blond
7 blond
8 jasny blond
9 bardzo jasny blond

Odcienie, czyli kolejne dwie cyfry. Cyferka na drugim miejscu oznacza, ¿e barwnika jest wiêcej. Cyfra na trzecim miejscu oznacza, ¿e jest to tylko po³ysk tego odcienia:
0 kolor naturalny (np. 700 to po prostu blond)
1 ¶wietlisty
2 opalizuj±cy
3 z³ocisty
4 miedziany
5 mahoniowy
6 czerwony

Czyli nasz przyk³adowy Czarny Imbir, z numerkiem 353, to ciemny, mahoniowy br±z ze z³ocistym po³yskiem. Wcale nie czarny ;P

moze sie przyda

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

aaaaaa i zapomnialam Endorfina123 mozesz przypomniec czym dokladnie farbowalas teraz ??
Ja znam oznaczenia farb ale w drogeryjnych siê to nie sprawdza w 100%... dlatego pytam. Tak samo jak .11 w niektórych farbach to niebieski w niektórych zielony a na czerwieñ mi to nie wygl±da..

A co do Endorfiny to nawet Ci wczoraj pisa³am o jej Alfaparfie wiec cofnij siê jedna strone..
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-09, 18:38   #2097
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

a no tak ! 6,1 + 5,7 dla mnie chyba jednak za jasne.. Veroniqe22 na jakim poziomie byly Twoje wlosy z 2008/2009 ??

a znalazlam jeszcze cos takiego jak 0.1 tzn ze efekt popielu bedzie naturalniejszy niz .1 czy .11 ??

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

.01 oczywiscie
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-09, 19:18   #2098
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
a no tak ! 6,1 + 5,7 dla mnie chyba jednak za jasne.. Veroniqe22 na jakim poziomie byly Twoje wlosy z 2008/2009 ??

a znalazlam jeszcze cos takiego jak 0.1 tzn ze efekt popielu bedzie naturalniejszy niz .1 czy .11 ??

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

.01 oczywiscie
.01 to g³êboka natura z refleksem popielatym/niebieskim, wiêcej natury, bo na I-wszym niejscu po przecinku
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-09, 19:27   #2099
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
a no tak ! 6,1 + 5,7 dla mnie chyba jednak za jasne.. Veroniqe22 na jakim poziomie byly Twoje wlosy z 2008/2009 ??

a znalazlam jeszcze cos takiego jak 0.1 tzn ze efekt popielu bedzie naturalniejszy niz .1 czy .11 ??

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

.01 oczywiscie
Nie wiem ale ja chyba wtedy farbowa³am Castingiem 300 wiêc poziom 3- ciemny br±z... a¿ siê dziwie ¿e na .00 pog³êbionej naturze mia³am taki refleks
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-09, 20:49   #2100
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zakupi³am dzi¶ sobie Alfaparf 6.1 i 7.21. Rzuci³am w sklepie okiem na paletkê - oba kolory wygl±daj± super, ciekawe jak wyjd± na moich w³osach
Czy 3% woda bêdzie ok?

Mam jeszcze pytanko natury technicznej - w jaki sposób odmierzacie farby i wodê - na oko, czy jakimi¶ dok³adniejszymi narzêdziami?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.