3 nietradycyjne sposoby na oczyszczanie skóry - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-14, 06:29   #31
Mariko San
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: 3 nietradycyjne sposoby na oczyszczanie skóry

Dla mie świetne są preparaty z Biedronki BE BEAUTY- płyn micelarny, żel micelarny i od czasu do czasu chusteczki do demakijażu
Mariko San jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 07:44   #32
pennbury
Raczkowanie
 
Avatar pennbury
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 122
Dot.: 3 nietradycyjne sposoby na oczyszczanie skóry

mam taką samą szczoteczkę, jak pani na pierwszym zdjęciu
pennbury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 20:32   #33
bebi0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: 3 nietradycyjne sposoby na oczyszczanie skóry

super szczoteczka
bebi0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 08:23   #34
chocolate_she
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_she
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie.
Wiadomości: 3 269
Dot.: 3 nietradycyjne sposoby na oczyszczanie skóry

A gdzie można taką gąbeczkę spotkać? Myślicie, że w Rossmanie ją znajde?
__________________

"Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć.
Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała!"
chocolate_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 14:06   #35
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: 3 nietradycyjne sposoby na oczyszczanie skóry

konjac? byłam w rossie, ale nie znalazłam jej
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 19:19   #36
Martka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: 3 nietradycyjne sposoby na oczyszczanie skóry

Cytat:
Napisane przez amarenamena666 Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawe te gąbki
Mam nadzieję że mi oczyszczą syfki
Niestety jak dla mnie jedno wielkie G, niby czuje się na twarzy lekkie nawilżenie ale to tylko chwilowe. Oczyszczenie takie, że prawie żadne, dla sprawdzenia przetarłam wacikiem, namoczonym płynem miceralnym i niestety nie czyści dokładnie skóry twarzy. Gąbka po krótkim użytkowaniu rwie się. Patrząc na efekty po demakijażu i szybkie zużycie moim zdaniem się nie opłaca jej kupować.

Pozdrawiam


www.malinowy-raj.blogspot.com
Martka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 08:18   #37
Carolien
Raczkowanie
 
Avatar Carolien
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: 3 nietradycyjne sposoby na oczyszczanie skóry

Cytat:
Napisane przez Martka20 Pokaż wiadomość
Niestety jak dla mnie jedno wielkie G, niby czuje się na twarzy lekkie nawilżenie ale to tylko chwilowe. Oczyszczenie takie, że prawie żadne, dla sprawdzenia przetarłam wacikiem, namoczonym płynem miceralnym i niestety nie czyści dokładnie skóry twarzy. Gąbka po krótkim użytkowaniu rwie się. Patrząc na efekty po demakijażu i szybkie zużycie moim zdaniem się nie opłaca jej kupować.
Używam gąbki konjac od kilku dni. Na mojej skórze sprawdza się rewelacyjnie - jeszcze nigdy nie miałam jej takiej miękkiej i aksamitnej, wygładzonej i promiennej. Używam gąbki w wersji z zieloną glinką. Po demakijażu twarzy (woda + żel myjący) robię masaż konjac-iem i nie czuję ściągnięcia skóry, a używam jedynie wody. Obserwując efekty nie żałuję ani jednej złotówki, mimo że była kupiona z ciekawości i dla eksperymentu. Możliwe, że ten sposób oczyszczania nie jest odpowiedni dla każdego w tym dla Ciebie - nic na siłę.

Piszesz, że gąbka po krótkim użytkowaniu rwie się - co to oznacza "krótkie użytkowanie"? Tydzień, dwa, miesiąc? Nawet jeśli miałyby to być dwa tygodnie, to dla tych efektów jak po drogich zabiegach u kosmetyczki, które uzyskałam już po kilku dniach, warto było wydać 38zł.

Edytowane przez Carolien
Czas edycji: 2013-09-23 o 08:20
Carolien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 20:21   #38
Martka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: 3 nietradycyjne sposoby na oczyszczanie skóry

no mi osobiście szkoda 38 zł na to by uzywać gąbkę 2 tygodnie. Zwłaszcza, że dla mnie to żadna rewelacja. No ale nie każdemu musi ona pasować. Uzyłam gabki ok 10 razy i widze, żę zaczyna się już nadrywać mimo, że ją mocze pod wodą i przecieram delikatnie twarz, nie uzywam jej nawet do demakijażu. Ja osobiście wolałabym wydać te 38 zł na peeling i kwas hialuronowy i przypuszczam, że będzie nawet lepszy efekt bo działamy naturalnie Ostatnio nakładam na twarz na dzień i na noc olej z pestek moreli i ku mojemu zaskoczeniu skóra jest gładka i miękka. Do tego mam tłusta skórę a bez problemu nakladam na niego makijaż i się nie świecę tak jak np po arganie.
Martka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 09:07   #39
Carolien
Raczkowanie
 
Avatar Carolien
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: 3 nietradycyjne sposoby na oczyszczanie skóry

Cytat:
Napisane przez Martka20 Pokaż wiadomość
no mi osobiście szkoda 38 zł na to by uzywać gąbkę 2 tygodnie. Zwłaszcza, że dla mnie to żadna rewelacja. No ale nie każdemu musi ona pasować. Uzyłam gabki ok 10 razy i widze, żę zaczyna się już nadrywać mimo, że ją mocze pod wodą i przecieram delikatnie twarz, nie uzywam jej nawet do demakijażu. Ja osobiście wolałabym wydać te 38 zł na peeling i kwas hialuronowy i przypuszczam, że będzie nawet lepszy efekt bo działamy naturalnie Ostatnio nakładam na twarz na dzień i na noc olej z pestek moreli i ku mojemu zaskoczeniu skóra jest gładka i miękka. Do tego mam tłusta skórę a bez problemu nakladam na niego makijaż i się nie świecę tak jak np po arganie.
Najwyraźniej trafił mi się jakiś ekstra-egzemplarz - używam swojej od ponad tygodnia, dwa razy dziennie do masażu twarzy, czyli była moczona przynajmniej 18 razy i jak do tej pory nie doznała uszczerbku najmniejszego. Nie używam jej do demakijażu - napisałam w poprzednim poście, że starczają mi woda z żelem lub pianką do twarzy. Po 4-5 dniach regularnego stosowania zauważyłam u siebie efekt, jak po zabiegu na twarz w salonie spa, łącznie z masażem całej twarzy. Na salon spa mogę sobie pozwolić raz na pół roku, a efekt nie będzie tak długotrwały jak przy użyciu tej gąbeczki. Stąd mój zachwyt.

Jak również napisałam w poprzednim poście - każdy ma inną cerę, z innymi skłonnościami. Dla mojej normalnej, 30-kilku letniej, to co robi ten niewielki kawałek rośliny jest niesamowite.
Carolien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 14:01   #40
Agnieszkae
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 38
Dot.: 3 nietradycyjne sposoby na oczyszczanie skóry

szczotka do twarzy wygląda fajnie
__________________
<ciach_reklama>
Agnieszkae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 13:36   #41
Kantonka_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 37
Dot.: 3 nietradycyjne sposoby na oczyszczanie skóry

Oleje do mycia twarzy rewelacyjnie sprawdzają się w szczególności w zmywaniu makijażu i kremów BB, zgodnie z zasadą, że tłuszcz dobrze rozpuszcza się w… tłuszczu (a nie w wodzie od 2 miesięcy używam akurat koreańskiego oleju It's skin i nie wiem czy będę w stanie się przestawić na inną metodę oczyszczania twarzy
Kantonka_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.